Jalkapallo » 08.05.2024 » Kaikki ottelut
EUROOPPA: Mestarien liiga - Pudotuspelit
22:00Real Madrid - Bayern München -:-EUROOPPA: Europa Conference League - Pudotuspelit
19:45Club Brügge - Fiorentina -:-ALBANIA: Super League
17:00Din. Tirana - Egnatia Rrogozhine -:-17:00Erzeni - Teuta -:-
17:00Kukesi - Partizani -:-
17:00Skenderbeu - Laci -:-
17:00Tirana - Vllaznia -:-
ALBANIA: First Division
17:00Besa - Flamurtari -:-17:00Burreli - Apolonia Fier -:-
17:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
17:00Luzi - Vora -:-
17:00Tomori Berat - Lushnja -:-
ANGOLA: Girabola
17:00CD Lunda Sul - Interclube -:-17:00Santa Rita - Wiliete -:-
17:00Sao Salvador - Desportivo Huila -:-
17:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
17:30Academica - Libolo -:-
18:00Petro - Sporting de Cabinda -:-
18:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARGENTIINA: Primera Nacional
21:00Patronato - San Miguel 0:0ARGENTIINA: Copa Argentina
21:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto -:-00:05Colon - Los Andes -:-
ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
01:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 -:-01:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 -:-
21:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 -:-
21:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
21:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
21:15Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-
ARMENIA: First League
15:00Onor - Ararat 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Karsinta
03:00La Fama - Real Koyari -:-AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Gold Coast - Moreton City Excelsior -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
13:00Singleton Strikers - South Cardiff -:-13:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
13:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AZERBAIDŽAN: I Liqa
14:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHRAIN: Valioliiga
19:00Al-Muharraq - East Riffa -:-19:00Al-Rifaa - Al-Ahli -:-
19:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELGIA: Pro League U21
19:00Oostende U21 - Lommel SK U21 -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Bosnia and Herzegovina Cup
19:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BOTSWANA: Valioliiga
16:00Holy Ghost - Police XI -:-16:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels -:-
16:00Nico United - Security Systems -:-
16:00Orapa United - Matebele -:-
16:00Tafic FC - Masitoaka -:-
16:00VTM FC - Township Rollers -:-
BRASILIA: Serie B
03:00Botafogo SP - Mirassol -:-BRASILIA: Gaucho 2
21:00EC Cruzeiro - GE Gloria -:-BRASILIA: Matogrossense 2
01:30Paulistano FC - Rondonopolis -:-BRASILIA: Rondoniense - Pudotuspelit
22:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRASILIA: Roraimense - Toinen vaihe
02:00Progresso - Sao Raimundo RR -:-04:00Monte Roraima - Atl. Roraima -:-
BRASILIA: Brasileiro U20
21:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 -:-21:00Bahia U20 - Ceara U20 -:-
21:00Botafogo U20 - Goias U20 -:-
21:00Fluminense U20 - Atletico-MG U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 -:-
21:30Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 -:-
22:00Corinthians U20 - Cuiaba U20 -:-
BRASILIA: Baiano U20
21:00Catuense U20 - Juazeirense U20 -:-21:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 -:-
21:00Ypiranga U20 - Bahia De Feira U20 -:-
BRASILIA: Catarinense U20
21:00Brusque U20 - Nacao U20 -:-BRASILIA: Brasileiro - Naiset
01:00SiirrettySantos N - Gremio N -:-BULGARIA: Third League - South-West
18:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-18:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
18:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
18:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
18:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III -:-
18:00Oborishte - Kyustendil -:-
18:00Razlog - Bansko -:-
18:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
18:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
BULGARIA: Third League - North-East
17:00Septemvri Tervel - Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
16:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-16:00Vital O - Deira -:-
CHILE: Primera Division - Naiset
18:00S. Morning N - A. Italiano N -:-19:00Deportes Iquique N - Antofagasta N -:-
19:00Everton N - Coquimbo N -:-
22:00U. Catolica N - Cobresal N -:-
22:30U. De Chile N - U. Espanola N -:-
23:00Palestino N - Colo Colo N -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
04:00San Carlos - Saprissa -:-05:00Liberia - Grecia -:-
00:00Guanacasteca - Zeledon -:-
ECUADOR: Serie B
23:00Leones del Norte - Ind. Juniors -:-03:00Guayaquil City - Cuniburo -:-
23:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-
EGYPTI: Division 2 A - Karsintalohko
16:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-16:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
16:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
16:30Makadi - Nogoom FC -:-
16:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
EGYPTI: Division 2 A - Nousuryhmä
16:30Al-Sekka - Petrojet -:-16:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-
16:30La Viena - Tanta -:-
16:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
16:30Wadi Degla - Raya -:-
ENGLANTI: League One - Pudotuspelit
22:00Peterborough - Oxford Utd -:-ESPANJA: Primera Federacion - Naiset - Nousukarsinnat
19:00CA Osasuna N - Alhama N -:-20:00Espanyol N - SE AEM N -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
20:30Golden Arrows - Mamelodi -:-20:30Orlando - Chippa United -:-
20:30Polokwane - Richards Bay -:-
20:30Stellenbosch - AmaZulu -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe
01:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) -:-01:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) -:-
03:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) -:-
03:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) -:-
03:00Palestino (Chi) - Flamengo (Bra) -:-
05:00U. de Deportes (Per) - Junior (Col) -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe
01:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) -:-01:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
03:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) -:-
03:00Tomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:-
03:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) -:-
03:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) -:-
05:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset
16:30Norja U17 N - Ranska U17 N -:-19:30Ruotsi U17 N - Englanti U17 N -:-
FÄRSAARET: 1. Deild
16:00Runavik 2 - FC Suduroy -:-FÄRSAARET: Faroe Islands Cup
20:00Vikingur - Argir -:-GHANA: Valioliiga
18:00SiirrettyBerekum Chelsea - Hearts Of Oak -:-18:00Dreams - Bechem United -:-
GIBRALTAR: National League - Mestaruussarja
22:00Magpies - Manchester 62 -:-IRAN: Division 1
16:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-17:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
17:00Mes Soongoun - Saipa -:-
17:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
17:30Shahre Raz - Fajr Sepasi -:-
18:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
18:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
18:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
18:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
ISLANTI: Besta deild - Naiset
21:00Breidablik N - Stjarnan N -:-21:00Hafnarfjordur N - Throttur N -:-
21:00Keflavik N - Valur N -:-
ITÄVALTA: Regionalliga Central
20:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Hogo Wels -:-ITÄVALTA: Burgenland
20:30Klingenbach - Edelserpentin -:-ITÄVALTA: Kärnten
19:00SC Landskron - SV Spittal -:-19:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt -:-
20:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg -:-
20:00Lendorf - A. Klagenfurt (Am) -:-
20:00Völkermarkt - Kottmannsdorf -:-
ITÄVALTA: Oberösterreich
20:30Weisskirchen - Dietach -:-ITÄVALTA: Salzburg
18:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-19:00Eugendorf - Thalgau -:-
20:00Adnet - SAK 1914 -:-
20:00Grödig - SV Bürmoos -:-
20:00Puch - UFC Hallein -:-
20:15Seekirchen - Kuchl -:-
ITÄVALTA: Tirol - Karsintalohko
20:00Kematen - Innsbrucker AC -:-ITÄVALTA: Vorarlberg
19:00Lochau - FC Lustenau -:-KAMBODŽA: CPL - Mestaruussarja
14:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-14:00Svay Rieng - Visakha -:-
KANADA: Championship
04:00Cavalry - Vancouver Whitecaps -:-KAZAKSTAN: Kazakhstan Cup - Pudotuspelit
16:00Atyrau - Kairat Almaty -:-16:00Tobol - FC Astana -:-
18:00Ordabasy - Aktobe -:-
18:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KENIA: Super League
13:00Mulembe United - Rainbow -:-15:00Kisumu All-Stars - Assad -:-
KIRGISIA: Premier Liga
15:00Alay Osh - Muras United -:-KOLUMBIA: Copa Colombia
00:00Envigado - Real Cartagena -:-KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
15:00Celeste - AC Rangers -:-17:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Mestaruussarja
16:00Mazembe - Dauphins Noirs -:-16:30AS Vita Club - Maniema -:-
KREIKKA: Super League 2 - Karsintalohko
16:00Aiolikos - Kampaniakos -:-16:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
16:00Iraklis - Karditsa -:-
16:00Kozani - PAOK B -:-
16:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-
KYPROS: Cyta Championship - Karsintalohko
19:00Zakakiou - Apollon -:-LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup
20:00Vaduz - Triesenberg -:-LIETTUA: Lithuanian Cup
18:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset
20:00SFK Riga N (Lat) - Gintra N (Ltu) -:-MALTA: FA Trophy
20:00Birkirkara - Sliema -:-MAROKKO: Coupe du Trone
20:00FAR Rabat - Renaissance Zemamra -:-MAURITIUS: Super League
17:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Pudotuspelit
23:00Guadalajara - Toluca -:-23:00Necaxa - Club America -:-
23:00Tigres - Monterrey -:-
23:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
MOLDOVA: Super Liga - Karsintalohko
17:00Drochia - Sparta Selemet -:-17:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
17:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
20:00FK Podgorica - Kom Podgorica -:-MONTENEGRO: Montenegrin Cup
17:00Rudar - Buducnost -:-18:00Jezero - Decic -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Kachin United - Rakhine United -:-12:30Glory Goal - Rainbow -:-
NIGER: Super Ligue
18:15ASFAN - Police -:-18:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NIGERIA: NPFL
18:00Kwara - Rivers United -:-NORJA: NM Cup
19:00Eidsvold - Sandnes -:-19:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
19:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
19:00Raufoss - Fredrikstad -:-
19:00Stabaek - Bryne -:-
19:00Vålerenga - HamKam -:-
20:05Levanger - Viking -:-
NORJA: Norway Cup - Naiset
16:30Mjolner N - Honefoss N -:-19:00Björnevatn N - Porsanger N 3:0
19:00Fana N - Fyllingsdalen N -:-
19:00Grei N - KFUM Oslo N -:-
19:00Klepp N - Viking N 0:3
19:00Kongsvinger N - Frigg N -:-
19:00Krokelvdalen N - Tromsø N -:-
19:00Snogg N - Start N -:-
19:00Strömsgodset N - Odd N -:-
19:00Tynset N - Tiller N -:-
19:00Volda N - Herd N -:-
20:00Grimstad N - Arendal N -:-
20:00LSK Kvinner 2 N - Ham-Kam N -:-
20:00Sandefjord N - Ovrevoll Hosle N -:-
20:00Sarpsborg 08 N - Nanset N -:-
20:00Sola N - Avaldsnes N -:-
OMAN: Professional League
16:45Sur Club - Ibri -:-19:30Sohar - Al-Shabab -:-
PERU: Liga 2
23:30ADA Jaen - San Marcos -:-QATAR: Emir Cup
17:15Al-Gharafa - Al Ahli Doha -:-RANSKA: Division 1 - Naiset
17:30Bordeaux N - Lyon N -:-17:30Fleury 91 N - Montpellier N -:-
17:30Guingamp N - Le Havre N -:-
17:30Paris FC N - Dijon N -:-
17:30Reims N - Paris SG N -:-
17:30St Etienne N - Lille N -:-
ROMANIA: Liga 2 - Mestaruussarja
17:00Viitorul Selimbar - Mioveni -:-17:30Corvinul Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Karsintalohko
18:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Nousuryhmä
18:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-18:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Karsintalohko
18:00Braila - CSM Ramnicu Sarat -:-18:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca -:-
18:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Nousuryhmä
15:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-18:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Karsintalohko
18:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-18:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
18:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Nousuryhmä
18:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-18:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Karsintalohko
18:00Moreni - FC Pucioasa -:-18:00Muscel - Paulesti -:-
18:00Plopeni - Tricolorul Breaza -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Nousuryhmä
18:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-18:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko
18:00V. Curita - SR Brasov -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Karsintalohko
18:00Curtisoara - Calimanesti -:-18:00Sporting Rosiori - Horezu -:-
18:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko
18:00Avantul Periam - Socodor -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko
18:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Nousuryhmä
18:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-18:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
ROMANIA: Romanian Cup - Naiset
11:00CSM Alexandria N - Gloria 2018 Bistrita N -:-13:00Bihor N - Rapid Bucuresti N -:-
14:00Vasas Odorhei N - Univ. Craiova N -:-
15:00Ol. Cluj N - Csikszereda M. Ciuc N -:-
18:00Politehnica Timisoara N - Banat N -:-
18:00Targu Mures N - Farul Constanta N -:-
RUOTSI: Division 1 - Norra
20:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale -:-20:00FBK Karlstad - United Nordic -:-
20:00Karlstad - Karlbergs BK -:-
20:30Täby - Hammarby TFF -:-
21:00Örebro Syrianska - Sollentuna -:-
RUOTSI: Division 1 - Södra
19:30Ljungskile - Trollhättan -:-20:00Ariana - Rosengård -:-
RUOTSI: Allsvenskan - Naiset
20:00Hammarby N - Norrköping N -:-20:00Växjö DFF N - Häcken N -:-
SAKSA: Regionalliga North
19:30Phoenix Lübeck - Hamburger SV II -:-20:00Havelse - Kilia Kiel -:-
20:30SC Weiche-08 - Bremer -:-
SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein
20:00Flensburg - Neumünster -:-20:00Heider SV - Nordmark Satrup -:-
20:30Hohenwestedt - Eckernforder SV -:-
SAKSA: Oberliga Niedersachsen
20:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-20:00Eilvese - Bornreihe -:-
20:00Rotenburger SV - Ramlingen-Ehlershausen -:-
21:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
SAKSA: Oberliga Hessen
20:15Eddersheim - Friedberg -:-20:30Hünfelder SV - Hanauer SC -:-
SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg
19:30Hollenbach - Essingen -:-20:00Oberachern - Offenburger FV -:-
20:00Reutlingen - Grossaspach -:-
SAKSA: Oberliga Niederrhein
20:00SW Essen - Uerdingen -:-20:30Frintrop - Hamborn -:-
20:45Büderich - Baumberg -:-
SAUDI ARABIA: Division 1
18:55Al Taraji - Al Jandal -:-19:40Al Orubah - Al Arabi -:-
20:50Al-Qaisumah - Al Batin -:-
SERBIA: Super Liga - Mestaruussarja
17:00Napredak - Partizan -:-17:00TSC Backa Topola - Radnicki 1923 -:-
19:00Vojvodina - Cukaricki -:-
19:30Mladost - Crvena zvezda -:-
SERBIA: Prva Liga - Karsintalohko
18:00Radnicki Beograd - Mladost GAT -:-18:00Vrsac - Metalac -:-
20:00Kolubara - Dubocica -:-
20:00Sloboda - RFK Novi Sad -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
19:30Bo Rangers - Bai Bureh Warriors -:-19:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-
SLOVAKIA: 4. liga - East
11:30FK Cana - Rudnany -:-11:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko -:-
11:30Lok. Kosice - Kechnec -:-
11:30Medzev - Raslavice -:-
11:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom -:-
11:30Poprad - Velky Saris -:-
11:30Sabinov - Gerlachov -:-
11:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Mestaruussarja
12:00Trnava N - Ruzomberok N -:-SOMALIA: National league
15:30Badbaado - Elman -:-SUOMI: Kakkonen - Lohko B
18:30SexyPöxyt - Tampere Utd -:-SUOMI: Suomen Cup
18:00Atlantis - JäPS -:-18:00OLS Oulu - SJK -:-
18:30FC Honka - PK-35 -:-
18:30FC Vaajakoski - KTP -:-
18:30GBK - AC Oulu -:-
18:30KaPa 1924 - JBK -:-
18:30Kultsu - FC Lahti -:-
18:30MP 2 - MP -:-
18:30SalPa - Ekenäs IF -:-
18:30VIFK - SJK Akatemia -:-
19:00Ilves 2 - FC Inter -:-
19:00Lahden Reipas - Haka -:-
19:00VJS - Gnistan -:-
19:30MuSa - TPV -:-
20:00EBK - PK Keski-Uusimaa -:-
20:10Töölön Taisto - KäPa -:-
20:30NJS - EPS -:-
20:45MiPK - PEPO -:-
SVEITSI: Promotion League
20:30Cham - Rapperswil -:-SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 1
21:00Terre Sainte - Lausanne II -:-SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 3
20:30Gossau - Kreuzlingen -:-TANSANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-19:00Young Africans - Kagera Sugar -:-
THAIMAA: Thai FA Cup
14:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-15:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TŠEKKI: FNL
11:30Prostejov - Pribram -:-11:30Sparta Praha B - Lisen -:-
18:00Vyskov - Jihlava -:-
18:30Chrudim - Dukla Praha -:-
18:30Taborsko - Opava -:-
18:30Varnsdorf - Kromeriz -:-
19:00Brno - Zizkov -:-
19:00Vlasim - Sigma Olomouc B -:-
TŠEKKI: Division E
17:30Bzenec - Vsetin -:-TŠEKKI: Division F
11:15Havirov - Jesenik -:-18:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
18:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
TŠEKKI: Jihocesky KP
11:15Olesnik - Trebon -:-16:00Protivin - FC Semice -:-
18:00Drazice - Junior Strakonice -:-
18:00Jankov - Tyn nad Vltavou -:-
18:00Malse Roudne - Trhove Sviny -:-
18:00Milevsko - Mirovice -:-
18:00TJ Osek - Trebetice -:-
TŠEKKI: Karlovarsky KP
16:00Touzim - Kralovske Porici -:-TŠEKKI: Kralovehradecky KP
18:00Lazne Belohrad - Solnice -:-18:00Libcany - Jaromer -:-
TŠEKKI: Liberecky KP
18:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-TŠEKKI: Plzensky KP
15:00Zruc - Kosutka Plzen -:-TŠEKKI: U19 League
15:30Frydek-Mistek U19 - Karvina U19 -:-TŠEKKI: Czech Cup - Naiset
13:45Slavia Praha N - Slovacko N -:-TUNISIA: Cup
16:30OC Kerkennah - Esperance Tunis -:-TURKKI: Turkish Cup
20:30Karagümrük - Trabzonspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Ahal - Arkadag -:-15:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
15:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
UGANDA: Valioliiga
16:00Bright Stars - NEC FC -:-16:00Busoga - BUL -:-
16:00Villa - Wakiso Giants -:-
19:00Vipers - Express -:-
USA: US Open Cup
02:00Pittsburgh - FC Tulsa -:-02:30Atlanta United - Charlotte Independ. -:-
03:00Houston Dynamo - Detroit -:-
03:30FC Dallas - Memphis -:-
05:00Orange County SC - Loudoun -:-
05:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots -:-
05:30Sacramento Republic - Monterey Bay -:-
VALKO-VENÄJÄ: Belarusian Cup
18:00Zhodino - Isloch -:-20:45Neman - Din. Minsk -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset
14:00Zorka-BDU N - Dynamo Brest N -:-15:00Bobruichanka N - Dyussh-Polesgu N -:-
16:00Minsk FK N - FC Gomel N -:-
18:00Valko-Venäjä U19 N - Dnepr Mogilev N -:-
VENÄJÄ: FNL
17:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow -:-18:00Saratov - Chernomorets -:-
19:00Kamaz - Yenisey -:-
19:30Dynamo Makhachkala - Khimki -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Silver - Kevätkausi
16:00Kaluga - Dinamo Bryansk -:-VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1
16:30Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-VIETNAM: V.League 1
13:00Quang Nam - Cong An -:-14:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
14:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
14:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
15:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-
VIRO: Estonian Cup
18:00Paide - Kalju -:-20:30Levadia - Viimsi JK -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.