Jalkapallo » Huomenna » Kaikki ottelut
ENGLANTI: Valioliiga
14:30Newcastle - West Ham -:-17:00Bournemouth - Everton -:-
17:00Chelsea - Burnley -:-
17:00Nottingham - Crystal Palace -:-
17:00Sheffield Utd - Fulham -:-
17:00Tottenham - Luton -:-
19:30Aston Villa - Wolves -:-
22:00Brentford - Manchester Utd -:-
ESPANJA: LaLiga
15:00Getafe - Sevilla -:-17:15Almeria - Osasuna -:-
19:30Valencia - Mallorca -:-
22:00Barcelona - Las Palmas -:-
ITALIA: Serie A
13:30Napoli - Atalanta -:-16:00Genoa - Frosinone -:-
16:00Torino - Monza -:-
19:00Lazio - Juventus -:-
21:45Fiorentina - AC Milan -:-
RANSKA: Ligue 1
18:00Metz - Monaco -:-22:00Lyon - Reims -:-
SAKSA: Bundesliga
16:30Bayer Leverkusen - Hoffenheim -:-16:30Frankfurt - Union Berlin -:-
16:30Mönchengladbach - Freiburg -:-
16:30RB Leipzig - Mainz -:-
16:30Werder Bremen - Wolfsburg -:-
19:30Bayern München - Dortmund -:-
AFRIKKA: CAF Champions League - Pudotuspelit
15:00Mazembe - Petro -:-20:00Young Africans - Mamelodi -:-
23:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:-
ALBANIA: Super League
16:00Laci - Partizani -:-19:00Din. Tirana - Skenderbeu -:-
ALGERIA: Ligue 2
16:30Eulma - Batna -:-16:30Guir Abadla - RC Kouba -:-
16:30Harrach - Khroub -:-
16:30JSM Tiaret - El Khemis -:-
16:30Kolea - Widad Adabi de Boufarik -:-
16:30Medea - Arba -:-
16:30Mlila - Khemis El Khechna -:-
16:30MSP Batna - Ghozlane -:-
16:30Ouargla - Chelghoum -:-
16:30Oued Sly - ASM Oran -:-
16:30Telaghema - Olympique Magrane -:-
16:30Temouchent - GC Mascara -:-
16:30WA Mostaganem - SC Mecheria -:-
ALGERIA: Algeria Cup
23:00Annaba - Constantine -:-23:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
23:00Biskra - Oran -:-
23:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
16:00Azazga - Tlemcen -:-
16:00Ben Aknoun - Djijel -:-
16:30Khenchela - MC Alger -:-
ANGOLA: Girabola
16:00Libolo - Wiliete -:-16:00Uniao de Malanje - Sao Salvador -:-
16:30Interclube - Desportivo Huila -:-
17:00Sagrada - Santa Rita -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
22:00Garden Stars - All Saints Utd. -:-00:00Parham - Greenbay Hoppers -:-
ARGENTIINA: Copa de la Liga Profesional
23:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:-23:00Tigre - Belgrano -:-
01:30Huracan - River Plate -:-
22:00Boca Juniors - San Lorenzo -:-
00:00Central Cordoba - Racing Club -:-
ARGENTIINA: Primera Nacional
00:05Agropecuario - Quilmes -:-18:05Arsenal Sarandi - Chacarita Juniors -:-
20:00Gimnasia Mendoza - Colon -:-
21:00Almagro - Atl. Rafaela -:-
21:00Temperley - Defensores Unidos -:-
21:00Tristan Suarez - Ferro -:-
ARGENTIINA: Torneo Federal
23:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-21:00Deportivo Rincon - Kimberley -:-
21:30Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
21:30Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia -:-
21:30Villa Mitre - Sansinena -:-
00:00Santamarina - Germinal -:-
00:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
ARGENTIINA: Primera B - Apertura
20:30Acassuso - Villa Dalmine -:-20:30Argentino de Merlo - Fenix -:-
20:30Colegiales - Deportivo Merlo -:-
20:30Comunicaciones - Deportivo Armenio -:-
20:30Sportivo Italiano - Midland -:-
20:30UAI Urquiza - Sacachispas -:-
20:30Villa San Carlos - Los Andes -:-
21:40San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
ARGENTIINA: Primera C - Apertura
16:00Yupanqui - Puerto Nuevo -:-20:05El Porvenir - General Lamadrid -:-
20:30Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
00:00Real Pilar - Claypole -:-
ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Provincial - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
16:00Social Atletico Television N - Newells Old Boys N -:-20:00CA Estudiantes N - Excursionistas N -:-
20:00Ferro N - UAI Urquiza N -:-
20:00Rosario Central N - Huracan N -:-
ARMENIA: Valioliiga
13:00Alashkert - Ararat -:-17:00Urartu - Van -:-
AUSTRALIA: A-League
08:30Melbourne City - Newcastle Jets -:-10:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
07:30Sutherland - APIA Leichhardt -:-08:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
10:00Hills Brumbies - Manly Utd -:-
10:00Marconi - Central Coast U21 -:-
10:00WS Wanderers U21 - St George Saints -:-
AUSTRALIA: NPL South Australian
06:30Campbelltown City - South Adelaide -:-06:30Modbury - Adelaide Olympic -:-
06:30Para - Croydon -:-
08:30FK Beograd - Adelaide Comets -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
09:00Armadale - Perth RedStar -:-09:00Balcatta - Perth Glory U21 -:-
09:00Olympic Kingsway - Fremantle City -:-
09:00Stirling Macedonia - Bayswater City -:-
09:00Western Knights - Floreat Athena -:-
AUSTRALIA: A-League - Naiset
05:00Wellington Phoenix N - WS Wanderers N -:-07:00Brisbane Roar N - Canberra N -:-
AZERBAIDŽAN: Valioliiga
14:30Sabail - Turan -:-17:00Sabah Baku - Zira -:-
BANGLADESH: Valioliiga
10:45Brothers U. - Bashundara Kings -:-11:15Rahmatgonj MFS - Abahani Limited -:-
BELGIA: Jupiler League - Conference League Group
19:15Leuven - KV Mechelen -:-BELGIA: Jupiler League - Mestaruussarja
21:45Anderlecht - Royal Antwerp -:-BELGIA: Challenger Pro League
17:00Anderlecht U23 - Francs Borains -:-21:00Deinze - Waregem -:-
21:00St. Liege U23 - Lierse K. -:-
BELGIA: National Division 1
21:00Antwerp B - URSL Vise -:-21:00RAAL La Louviere - Lokeren-Temse -:-
BELGIA: Second Amateur Division Lohko VFV A
21:00Dikkelvenne - Petegem -:-BELGIA: Super League - Naiset - Hävinneet -vaihe
17:00Mechelen N - Charleroi N -:-BELGIA: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe
14:30Gent N - Leuven N -:-17:15Club Brügge N - St. Liege N -:-
BELGIA: 1st National - Naiset
15:15Westerlo N - Mons N -:-16:00Genk II N - RFC Liege N -:-
16:00Gent II N - Club Brügge II N -:-
16:30Aalst N - Waregem II N -:-
18:00Chastre N - Moldavo N -:-
20:30RSC Anderlecht II N - Tienen N -:-
BENIN: Ligue 1 - Karsintalohko
17:00Adjidja - ASVO -:-17:00Aziza - Avrankou Omnisport -:-
17:00Buffles du Borgou - Tonnerre -:-
17:00Hodio - Pantheres -:-
17:00Police - Djeffa -:-
17:00Real Sport - Dynamo Parakou -:-
BENIN: Ligue 1 - Mestaruussarja
17:00Bani Ganse - USS Krake -:-17:00Cavaliers - Ayema -:-
17:00JS Pobe - Takunnin -:-
17:00Requins - Dadje -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
01:00SiirrettySanta Cruz - The Strongest -:-21:00SA Bulo Bulo - Tomayapo -:-
23:30Guabira - Universitario de Vinto -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:30Zvijezda 09 - Siroki Brijeg -:-17:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-
21:45GOSK Gabela - Posusje -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
17:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-17:00Gorazde - Celik Zenica -:-
17:00Gornji Rahic - Kakanj -:-
17:00Gradacac - BFK Simm Bau -:-
17:00Gradina Srebrenik - Sloboda -:-
17:00Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-
17:00Mladost DK - Tomislav -:-
17:00Stupcanica - TOSK Tesanj -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
16:30Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik -:-16:30Nevesinje - Kozarska Dubica -:-
16:30Prijedor - Modrica -:-
16:30Romanija Pale - Kozara -:-
16:30Slavija - Mrkonjic Grad -:-
19:00Sutjeska Foca - BSK Banja Luka -:-
BOTSWANA: Valioliiga
16:00BDF XI - Sua Flamingoes -:-16:00Eleven Angels - Township Rollers -:-
16:00SiirrettyEleven Angels - Gaborone Utd -:-
16:00Morupule - Gaborone Utd -:-
16:00SiirrettyMorupule - VTM FC -:-
16:00SiirrettyNico United - BDF XI -:-
16:00SiirrettyPolice XI - Orapa United -:-
16:00Security Systems - VTM FC -:-
16:00SiirrettySecurity Systems - Holy Ghost -:-
BRASILIA: Acreano - Ensimmäinen vaihe
22:00Vasco da Gama AC - Acreano -:-00:00Andira - Independencia -:-
BRASILIA: Alagoano - Pudotuspelit
22:00ASA - CRB -:-BRASILIA: Amazonense - Toinen vaihe - Pudotuspelit
01:00Amazonas - Parintins -:-01:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
21:30Manauara - Nacional-AM -:-
BRASILIA: Capixaba - Pudotuspelit
22:00Rio Branco ES - Porto Vitoria -:-BRASILIA: Carioca - Taca Guanabara - Pudotuspelit
22:00Nova Iguacu - Flamengo -:-BRASILIA: Catarinense - Pudotuspelit
21:30Brusque - Criciuma -:-BRASILIA: Cearense - Pudotuspelit
21:40Fortaleza - Ceara -:-BRASILIA: Gaucho - Pudotuspelit
21:30Juventude - Gremio -:-BRASILIA: Maranhense
21:00Maranhao - Imperatriz -:-BRASILIA: Matogrossense - Pudotuspelit
21:30Cuiaba - Uniao Rondonopolis -:-00:00Mixto - Luverdense -:-
BRASILIA: Mineiro - Pudotuspelit
21:30Atletico-MG - Cruzeiro -:-BRASILIA: Paraense - Pudotuspelit
22:00Paysandu - Aguia De Maraba -:-BRASILIA: Paranaense - Pudotuspelit
22:00Maringa FC - Athletico-PR -:-BRASILIA: Paulista A2 - Pudotuspelit
20:10Noroeste - Portuguesa Santista -:-BRASILIA: Paulista A3 - Pudotuspelit
20:00Desportivo - Catanduva -:-22:00Bragantino II - Gremio Prudente -:-
22:00Sertaozinho - EC Sao Bernardo -:-
00:15Marilia - Votuporanguense -:-
BRASILIA: Paulista A4
20:00Audax-SP - Penapolense -:-20:00Barretos EC - XV de Jau -:-
20:00Francana - America SP -:-
20:00Nacional SP - SKA Brasil -:-
20:00Rio Branco SP - Independente SP -:-
20:00Sao-Carlense - Vocem -:-
20:00Taquaritinga - CA Joseense -:-
20:00Uniao Barbarense - Jabaquara -:-
BRASILIA: Pernambucano - Pudotuspelit
21:30Nautico - Sport Recife -:-BRASILIA: Piauiense - Pudotuspelit
21:00Parnahyba - AE Altos -:-BRASILIA: Potiguar - Toinen vaihe
21:00CE Forca E Luz - America-RN -:-21:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-
BRASILIA: Rondoniense
21:30Porto Velho - Barcelona RO -:-BRASILIA: Roraimense - Ensimmäinen vaihe
22:30Rio Negro - Atl. Roraima -:-00:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-
BRASILIA: Sergipano - Pudotuspelit
21:00Itabaiana - Dorense -:-BRASILIA: Sul-Matogrossense - Pudotuspelit
00:00Corumbaense - Dourados -:-BRASILIA: Tocantinense - Pudotuspelit
22:00Tocantinopolis - Uniao Carmolandense -:-BRASILIA: Copa Rio U20
20:00Botafogo U20 - Boavista U20 -:-20:00Flamengo U20 - Portuguesa RJ U20 -:-
20:00Fluminense U20 - Bangu U20 -:-
20:00Sampaio Correa FE U20 - Audax RJ U20 -:-
20:00Volta Redonda U20 - Nova Iguacu U20 -:-
BRASILIA: Baiano U20
13:00SSA U20 - Vitoria U20 -:-15:00Estrela De Marco U20 - Camacariense U20 -:-
20:00Alagoinhas U20 - Juazeirense U20 -:-
20:00Bahia U20 - Bahia De Feira U20 -:-
20:00Itabuna U20 - Barcelona U20 -:-
20:00Jequie U20 - Conquista FC U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Catuense U20 -:-
BRASILIA: Capixaba U20
20:00Real Noroeste U20 - Nova Venecia U20 -:-23:30Jaguare U20 - SAO Mateus U20 -:-
BRASILIA: Catarinense U20
20:00Joinville U20 - Marcilio Dias U20 -:-BRASILIA: Goiano U20
14:00Atletico GO U20 - Aparecidense U20 -:-20:30Vila Nova U20 - Royal FC U20 -:-
BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe
20:30Apucarana SC U20 - Rolandia EC U20 -:-20:30Cascavel U20 - Gremio Maringa U20 -:-
20:30Coritiba U20 - Iraty U20 -:-
20:30Londrina U20 - Araucaria U20 -:-
20:30Patriotas U20 - Cambe U20 -:-
20:30Rio Branco PR U20 - Andraus Brasil U20 -:-
20:30Sao Joseense U20 - Campo Mourao U20 -:-
21:00Parana U20 - Batel U20 -:-
BRASILIA: Brasileiro - Naiset
23:00Atletico-MG N - Flamengo N -:-00:00Fluminense N - Sao Paulo N -:-
00:00Santos N - Bragantino N -:-
02:30Corinthians N - Internacional N -:-
BULGARIA: Parva Liga
14:00Botev Vratsa - Hebar -:-16:30Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets -:-
19:00Lokomotiv Sofia - CSKA Sofia -:-
BULGARIA: Vtora liga
15:30Bdin Vidin - Dobrudzha -:-15:30Belasitsa - Septemvri Sofia -:-
15:30Marek - Maritsa Plovdiv -:-
15:30Varna - Dunav Ruse -:-
BULGARIA: Third League - South-East
15:00Asenovets - Yambol 1915 -:-15:00Dimitrovgrad - Nesebar -:-
15:00Gigant Saedinenie - Sozopol -:-
15:00Karnobat - Atletik Kuklen -:-
15:00Levski Karlovo - Spartak Plovdiv -:-
15:00Rozova Dolina - Botev II -:-
15:00Sekirovo Rakovski - Beroe II -:-
15:00Sliven - Haskovo -:-
15:00Zagorets - Rodopa Smolyan -:-
BULGARIA: Third League - South-West
15:00Bansko - Kyustendil -:-15:00Botev Ihtiman - Septemvri Simitli -:-
15:00Hebar 2 - Slivnishki Geroy -:-
15:00Oborishte - Balkan Botevgrad -:-
15:00Razlog - CSKA 1948 Sofia III -:-
15:00Rilski Sportist - Minyor Pernik -:-
15:00Vitosha Bistritsa - Vihren -:-
16:00Slavia Sofia 2 - Levski II -:-
BULGARIA: Third League - North-East
16:00Cherno More II - Riltzi -:-16:00Lokomotiv Ruse - Dorostol -:-
16:00Septemvri Tervel - Chernolomets -:-
16:00Svetkavitsa - Ustrem Donchevo -:-
BULGARIA: Third League - North-West
16:00Akademik Svishtov - Vihar Slavyanovo -:-16:00Boruna - Pavlikeni -:-
16:00Etar II - Juventus Malchika -:-
16:00Lokomotiv Gorna - Drenovets -:-
16:00OFK Levski - Partizan Cerven Brjag -:-
CHILE: Primera Division
01:30Cobresal - Palestino -:-17:00Huachipato - U. Catolica -:-
23:00Colo Colo - Everton -:-
CHILE: Primera B
23:00San Felipe - Limache -:-23:00Curico Unido - La Serena -:-
CHILE: Segunda Division
23:00D. Puerto Montt - Dep. Concepcion -:-CHILE: Primera Division - Naiset
15:30Everton N - Deportes Iquique N -:-16:00Antofagasta N - Coquimbo N -:-
16:00Palestino N - U. De Concepcion N -:-
16:00U. Espanola N - S. Morning N -:-
23:00A. Italiano N - U. Catolica N -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
03:00Zeledon - Santos De Guapiles -:-DJIBOUTI: Division 1
20:00Hopital - Gendarmerie -:-ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
02:00Macara - Barcelona SC -:-20:00Mushuc Runa - Aucas -:-
22:30Libertad - Tecnico U. -:-
ENGLANTI: NPL Premier Division
17:00Atherton - Basford -:-17:00Bamber Bridge - Gainsborough -:-
17:00Guiseley - Lancaster -:-
17:00Ilkeston - Bradford PA -:-
17:00Macclesfield - FC United -:-
17:00Matlock - Marine -:-
17:00Morpeth - Warrington Rylands -:-
17:00Stafford - Workington -:-
17:00Worksop - Hyde -:-
ENGLANTI: Southern League Central Division
17:00Alvechurch - Mickleover -:-17:00Coalville - Bromsgrove -:-
17:00Kettering - Barwell -:-
17:00Leamington - Halesowen -:-
17:00Leiston - Berkhamsted -:-
17:00Stamford - Royston -:-
17:00Stourbridge - Stratford -:-
17:00Sudbury - St. Ives -:-
ENGLANTI: Southern League South Division
17:00Hanwell Town - Didcot -:-17:00Hendon - Beaconsfield Town -:-
17:00Sholing - Plymouth Parkway -:-
17:00Swindon S - Salisbury -:-
17:00Tiverton - Merthyr Town -:-
17:00Winchester - Dorchester -:-
ENGLANTI: Isthmian League Premier Division
17:00Bognor Regis - Enfield Town -:-17:00Cheshunt - Horsham FC -:-
17:00Dulwich Hamlet - Billericay -:-
17:00Hornchurch - Wingate & Finchley -:-
17:00Kingstonian - Hashtag -:-
17:00Potters Bar - Margate -:-
17:00Whitehawk - Canvey Island -:-
ENGLANTI: Valioliiga Cup - Pudotuspelit
15:00Leeds U21 - Chelsea U21 -:-ENGLANTI: Valioliiga U18
13:00Arsenal U18 - Fulham U18 -:-14:00Leicester U18 - Reading U18 -:-
15:00West Bromwich U18 - Crystal Palace U18 -:-
ENGLANTI: Super League - Naiset
14:30Aston Villa N - Leicester N -:-14:30Liverpool N - Manchester City N -:-
ESPANJA: LaLiga2
15:00Valladolid - Levante -:-17:15Andorra - Mirandes -:-
17:15Eibar - Eldense -:-
17:15Leganes - Cartagena -:-
19:30Albacete - Huesca -:-
19:30Gijon - Racing Santander -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 1
17:00Cornella - La Coruna -:-17:00Fuenlabrada - Sabadell -:-
17:00Unionistas - SD Logrones -:-
19:00Sestao - Rayo Majadahonda -:-
19:00Tarazona - Celta Vigo B -:-
19:00Teruel - Real Union -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 2
19:00Ceuta - Algeciras -:-21:00Antequera - Alcoyano -:-
21:00Castellon - Huelva -:-
21:00Merida AD - Cordoba -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1
17:30Arandina - Pontevedra -:-17:45Racing Club Villalbes - Valladolid Promesas -:-
20:00Ourense CF - Cayon -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2
17:00Ath. Bilbao B - Calahorra -:-17:00Valle Egues - AD San Juan -:-
18:00Barbastro - Barakaldo -:-
18:00Brea - Naxara -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 3
18:00Alzira - Hercules -:-18:00Badalona Futur - Andratx -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 4
18:00Ciudad Real - Orihuela -:-18:00Marbella - San Roque -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5
18:00Numancia - Union Adarve -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3
18:30Revilla - Guarnizo -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5
18:00FC L'escala - San Cristobal CP -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Atzeneta - Roda -:-18:00Jove - Gandia -:-
18:00Torrellano - Acero -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7
17:00Vallecano B - Real Madrid C -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Jaen - Atletico Melilla -:-19:00CD Torreperogil - Mancha -:-
19:00Malaga B - Malaga City -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11
17:30Inter Manacor - Alaior -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
14:00CD Buzanada - San Bartolome -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13
18:00Montecasillas - Bullense -:-18:00Racing Murcia - CD Algar -:-
18:30Pulpileno - Plus Ultra -:-
19:00Balsicas Atletico - Lorca Deportiva -:-
19:00Muleno - Caravaca -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 14
19:00Don Benito - RCP Valverdeno -:-ESPANJA: Liga F - Naiset
13:00Sevilla N - Real Sociedad N -:-15:00Betis N - Eibar N -:-
17:00Atletico Madrid N - Valencia N -:-
20:00Villarreal N - Real Madrid N -:-
ESPANJA: Primera Federacion - Naiset
12:30CA Osasuna N - Cacereno N -:-13:30Alaves N - Espanyol N -:-
14:00Atl. Madrid B N - Athletic Bilbao B N -:-
17:00Madrid C. B N - DUX Logrono N -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
15:00Madlenya - Ezulwini -:-15:00Mbabane Highlanders - Nsingizini Hotspurs -:-
15:00Mbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
15:30Cape Town City - Kaizer Chiefs -:-15:30Golden Arrows - Richards Bay -:-
15:30Polokwane - Chippa United -:-
15:30Stellenbosch - Bloem Celtic -:-
17:30TS Galaxy - AmaZulu -:-
17:45Sekhukhune - Orlando -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge
10:00Bloem Celtic U23 - Golden Arrows U23 -:-10:00Chippa United U23 - Kaizer U23 -:-
10:00Supersport U23 - Cape Town City U23 -:-
10:00Swallows U23 - Polokwane U23 -:-
12:00Sekhukhune U23 - Orlando U23 -:-
ETELÄ-KOREA: K League 1
07:00Incheon - Daejeon -:-07:00Jeonbuk - Ulsan HD -:-
09:30Jeju - Pohang -:-
09:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-
ETELÄ-KOREA: K League 2
07:00Asan - Cheongju Jikji -:-09:30Seongnam - Gimpo FC -:-
09:30Seoul E-Land - Anyang -:-
ETELÄ-KOREA: K3 League
07:00Changwon - Paju Citizen -:-07:00Daegu 2 - Gimhae -:-
08:00Daejeon Korail - Hwaseong -:-
08:00Mokpo - Ulsan Citizen -:-
ETIOPIA: Valioliiga
15:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Kenema -:-18:00Ethiopian Insurance - Hawassa -:-
FÄRSAARET: 1. Deild
15:30Hoyvik - Klaksvik 2 -:-16:00Sandur - Runavik 2 -:-
16:00Vikingur 2 - FC Suduroy -:-
17:00TB Tvoroyri - Argir -:-
19:15B36 Torshavn 2 - HB Torshavn 2 -:-
GABON: Championnat D1
16:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-16:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
16:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Din. Tbilisi - Samtredia -:-19:00Gagra - Samgurali -:-
GHANA: Ghanaian Cup
17:00Nsoatreman - Karela -:-GIBRALTAR: National League
17:30Mons Calpe - College 1975 FC -:-20:30Glacis United - Magpies -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
00:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEA: Ligue 1
18:00Ashanti GB - Renaissance -:-18:00Horoya - Sangaredi -:-
18:00Loubha - Gangan -:-
18:00Wakriya - Flamme Olympique -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00Fica - Racing des Gonaives -:-23:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-
HOLLANTI: Eredivisie
17:30Nijmegen - PSV -:-19:45Sparta Rotterdam - Sittard -:-
21:00G.A. Eagles - Excelsior -:-
21:00Waalwijk - Heerenveen -:-
22:00Alkmaar - Vitesse -:-
HOLLANTI: Tweede Divisie
15:30ACV Assen - ADO 20 Heemskerk -:-15:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
15:30Hardenberg - GVVV -:-
15:30Lisse - Quick Boys -:-
15:30Noordwijk - Kozakken Boys -:-
16:00AFC - Rijnsburgse Boys -:-
16:30HFC - Jong Sparta Rotterdam -:-
16:30Katwijk - Scheveningen -:-
19:00Jong Almere City - Spakenburg -:-
HOLLANTI: Derde Divisie
15:00AWC - TOGB -:-15:00Blauw Geel - Rosmalen -:-
15:00HV & CV Quick - GVV Unitas -:-
15:30Barendrecht - Gemert -:-
15:30Eemdijk - HSC '21 -:-
15:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
15:30Staphorst - VVSB -:-
15:30SteDoCo - Baronie -:-
15:30VV DOVO - Kampong -:-
16:00IJsselmeervogels - DVS '33 Ermelo -:-
16:00ODIN '59 - Genemuiden -:-
16:00Sparta Nijkerk - RKAV Volendam -:-
16:00Sportlust - Groene Ster -:-
16:00Urk - Hoogeveen -:-
16:30DEM - USV Hercules -:-
19:00Meerssen - FC Oss -:-
19:00UNA - TEC -:-
HOLLANTI: Divisie 1 U21 - Kevätkausi
15:30Zwolle U21 - Cambuur U21 -:-HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Kevätkausi
16:00Willem II U18 - Groningen U18 -:-HOLLANTI: Eredivisie - Naiset
15:00Feyenoord N - Telstar N -:-15:00Twente N - Den Haag N -:-
17:30PEC Zwolle N - Excelsior N -:-
17:30Sittard N - Utrecht N -:-
HONG KONG: Valioliiga
09:00HK U23 - Sham Shui Po -:-12:00Resources Capital - Kitchee -:-
INDONESIA: Liga 1
15:30Bali United - Persija Jakarta -:-15:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-
INTIA: ISL
13:30Bengaluru - Odisha FC -:-16:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:-
INTIA: I-League
10:30Real Kashmir - Neroca FC -:-15:00Mohammedan - Inter Kashi -:-
INTIA: I-League 2
11:30Dempo - Maharashtra Oranje -:-12:30Sudeva Delhi - SC Goa -:-
IRLANTI: National League - Naiset
17:00Bohemians WFC N - Cork City N -:-18:00Shamrock Rovers N - Treaty Utd N -:-
19:00Peamount N - Wexford N -:-
21:00Sligo Rovers N - Galway United N -:-
21:30Athlone WFC N - Shelbourne N -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Mestaruussarja
15:00H. Beer Sheva - H. Haifa -:-19:00Maccabi Tel Aviv - Sakhnin -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Karsintalohko
16:00Hapoel Hadera - Hapoel Petah Tikva -:-18:30Maccabi Petah Tikva - Ashdod -:-
ISRAEL: Liga Alef North
20:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Bnei Zalfa -:-ITALIA: Serie C - Lohko A
15:00AlbinoLeffe - Trento -:-17:15Arzignano - Triestina -:-
17:15Novara - Lumezzane -:-
19:30Giana Erminio - Fiorenzuola -:-
19:30Mantova - Atalanta U23 -:-
19:30Pro Patria - Legnago Salus -:-
19:30Virtus Verona - Renate -:-
21:45Alessandria - Pro Vercelli -:-
21:45Pro Sesto - L.R. Vicenza -:-
ITALIA: Serie C - Lohko B
15:00Arezzo - Juventus U23 -:-15:00Olbia - Sestri Levante -:-
17:15Ancona - Spal -:-
17:15Cesena - Pescara -:-
17:15Entella - Pontedera -:-
21:45ASD Pineto Calcio - Recanatese -:-
ITALIA: Serie C - Lohko C
15:00Casertana - Taranto -:-15:00Monopoli - Sorrento -:-
15:00Monterosi FC - Benevento -:-
17:15Juve Stabia - ACR Messina -:-
19:30Latina - Foggia -:-
19:30Potenza - Crotone -:-
21:45Audace Cerignola - Turris -:-
21:45Avellino - Picerno -:-
21:45Brindisi - Virtus Francavilla -:-
ITALIA: Serie D - Lohko C
15:30Dolomiti Bellunesi - Treviso -:-ITALIA: Primavera 1
11:45Inter U19 - Lecce U19 -:-14:00Empoli U19 - Torino U19 -:-
14:00Sassuolo U19 - Cagliari U19 -:-
16:00Fiorentina U19 - Atalanta U19 -:-
16:00Frosinone U19 - Bologna U19 -:-
ITALIA: Primavera 2
12:00Crotone U19 - Benevento U19 -:-12:00Perugia U19 - Entella U19 -:-
12:00Pescara U19 - Cesena U19 -:-
12:45Alessandria U19 - Reggiana U19 -:-
14:30Palermo U19 - Napoli U19 -:-
15:30Ascoli U19 - Ternana U19 -:-
15:30FeralpiSalo U19 - Südtirol U19 -:-
15:30Padova U19 - Venezia U19 -:-
15:30Parma U19 - Cremonese U19 -:-
15:30Renate U19 - Como U19 -:-
15:30Spezia U19 - Pisa U19 -:-
16:00Bari U19 - Cosenza U19 -:-
ITALIA: Serie A - Naiset - Karsintalohko
13:30Napoli N - Sampdoria N -:-19:00Como N - AC Milan N -:-
ITALIA: Serie A - Naiset - Mestaruussarja
16:00Juventus N - Fiorentina N -:-ITALIA: Serie B- Naiset
13:00San Marino Academy N - Genoa N -:-13:30Verona N - Ternana N -:-
15:30Freedom N - Brescia N -:-
15:30Parma N - Arezzo N -:-
15:30Pavia N - Bologna N -:-
15:30RES Roma N - Ravenna N -:-
15:30Tavagnacco N - Chievo Verona N -:-
ITÄVALTA: Bundesliga - Karsintalohko
18:00A. Lustenau - Tirol -:-18:00Wolfsberger - Altach -:-
ITÄVALTA: 2. Liga
15:30Dornbirn - Horn -:-15:30Lafnitz - Bregenz -:-
ITÄVALTA: Regionalliga East
16:00Donaufeld Wien - Favoritner -:-17:00Austria (Am) - Mauerwerk -:-
17:00Wiener Viktoria - Leobendorf -:-
ITÄVALTA: Regionalliga Central
16:30Union Gurten - Weindorf St. Anna -:-18:00Ried (Am) - Vorwärts Steyr -:-
ITÄVALTA: Regionalliga West
15:00Kufstein - RW Rankweil -:-16:00Bischofshofen - A. Salzburg -:-
16:00Wals-Grünau - Hohenems -:-
17:00Dornbirner SV - Reichenau -:-
17:00Röthis - Altach U21 -:-
ITÄVALTA: Burgenland
16:00Horitschon - Margarethen -:-16:30Klingenbach - Kohfidisch -:-
ITÄVALTA: Kärnten
15:00Atus Ferlach - Treibach -:-16:00A. Klagenfurt (Am) - St. Jakob/Ros -:-
ITÄVALTA: Niederösterreich
16:00Warth - Rohrbach -:-16:30St. Peter in der Au - Retz -:-
17:00St. Pölten (Am) - Waidhofen/Thaya -:-
ITÄVALTA: Oberösterreich
16:00Pregarten - Friedburg -:-16:30ASK St.Valentin - Mondsee -:-
16:30Dietach - Bad Ischl -:-
16:30SPG Wels II - St. Martin im Muhlreis -:-
ITÄVALTA: Salzburg
15:00Thalgau - USK Anif -:-ITÄVALTA: Steiermark
17:00Hartberg (Am) - SV Union Gnas -:-ITÄVALTA: Tirol
14:15SK St. Johann - Innsbrucker AC -:-17:00Ebbs - SV Worgl -:-
ITÄVALTA: Vorarlberg
12:00A. Lustenau (Am) - Hörbranz -:-15:30Lauterach - SC Göfis -:-
16:00Admira Dornbirn - Andelsbuch -:-
16:00Brauerei Egg - Lochau -:-
16:00Höchst - Hard -:-
16:00Nenzing - FC Lustenau -:-
17:00Alberschwende - Rotenberg -:-
ITÄVALTA: OFB Cup - Naiset
14:00Altach/Vorderland N - Austria Vienna N -:-14:00St. Pölten N - First Vienna N -:-
JAPANI: J1 League
06:00Hiroshima - G-Osaka -:-07:00Albirex Niigata - Kashiwa -:-
07:00Kobe - Sapporo -:-
08:00Kashima - Iwata -:-
08:00Kawasaki - Tokyo -:-
08:00Machida - Sagan Tosu -:-
08:00Urawa - Avispa Fukuoka -:-
09:00C-Osaka - Shonan -:-
09:00Nagoya - Yokohama M. -:-
JAPANI: J2 League
06:00Kofu - Renofa Yamaguchi -:-07:00Blaublitz - Iwaki -:-
07:00Mito - Kagoshima Utd -:-
07:00Oita - Okayama -:-
07:00Tokushima - Kusatsu -:-
07:00Yamagata - Shimizu -:-
07:00Yokohama FC - Vegalta Sendai -:-
08:00Kumamoto - Chiba -:-
09:00Ehime - Fujieda MYFC -:-
11:00Tochigi - V-Varen Nagasaki -:-
JAPANI: J3 League
06:00Osaka - Imabari -:-06:00Sagamihara - Kamatamare -:-
07:00Nagano - Azul Claro Numazu -:-
09:00Ryukyu - Toyama -:-
JAPANI: WE League - Naiset
08:00Beleza N - Vegalta Sendai N -:-10:30Nojima Stella N - Albirex Niigata N -:-
JAPANI: Nadeshiko League - Naiset
06:00Ehime N - FC Takatsuki Speranza N -:-06:00Harima Albion N - Orca Kamogawa N -:-
06:00Shizuoka Bonita N - NGU Nagoya N -:-
JORDANIA: Valioliiga
21:30Al Hussein - Maan -:-21:30Shabab Al Ordon - Al Ramtha -:-
KAMBODŽA: CPL
10:45Kirivong Sok Sen Chey - Dangkor -:-13:00Boeung Ket - NagaWorld -:-
KAZAKSTAN: Valioliiga
11:00Shakhter K. - Turan -:-13:30Atyrau - Zhetysu -:-
KENIA: Super League
12:00Luanda Villa - Naivas FC -:-14:00Dimba Patriots - Vihiga -:-
14:00Kisumu All-Stars - Nairobi United -:-
15:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-
KENIA: FKF Cup
11:00Bidco United - KCB -:-11:00Bungoma Superstars - Sofapaka -:-
14:00Kakamega Homeboyz - Tusker -:-
14:00Police FC - Mombasa Stars -:-
KIINA: Super League
09:30Wuhan Three Towns - Beijing Guoan -:-13:00Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun -:-
13:35Qingdao West Coast - Qingdao Hainiu -:-
14:00Shanghai Port - Henan Songshan Longmen -:-
KIINA: Jia League
09:30Dalian Yingbo - Heilongjiang Ice City -:-09:30Shanghai Jiading Huilong - Yanbian Longding -:-
13:30Chongqing Tonglianglong - Jiangxi Lushan -:-
13:30Guangzhou FC - Yunnan Yukun -:-
KIINA: Yi League
09:30Ganzhou Ruishi - Guangxi Hengchen -:-09:30Hubei Istar - Langfang Glory City -:-
09:30Shandong Taishan B - Dalian Kuncheng -:-
09:30Xi'an Ronghai - Shaanxi Union -:-
13:30Guangxi Lanhang - Guangdong GZ-Power -:-
KIINA: Super League - Naiset
09:00Hainan Qiongzhong N - Zhejiang N -:-09:00Wuhan Jiangda N - Henan Songshan Longmen N -:-
KIRGISIA: Premier Liga
11:30Talant - Dordoi Bishkek -:-15:30Ilbirs - Alga -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Alianza - Tolima -:-02:30Junior - La Equidad -:-
21:00Envigado - Atletico Nacional -:-
23:10Pasto - Once Caldas -:-
KONGO: Ligue 1
16:00JS Talangai - Vegas -:-19:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-
KOSOVO: Superliga
14:00Malisheva - Drita -:-14:00Prishtina - FC Ballkani -:-
KREIKKA: Super League - Karsintalohko
15:00Panserraikos - Asteras Tripolis -:-17:30Volos - Kifisia -:-
19:30Giannina - Panetolikos -:-
20:00OFI Crete - Atromitos -:-
KREIKKA: Super League 2 - Karsintalohko
14:00Iraklis - Kozani -:-16:00Giouchtas - PAE Egaleo -:-
16:00Karditsa - Kampaniakos -:-
16:00Olympiakos B - Panachaiki -:-
16:00Panathinaikos B - Diagoras -:-
16:00PAOK B - Aiolikos -:-
KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä
14:00AEK B - AEL Larissa -:-16:00Levadiakos - Niki Volos -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 3
16:00Marko - Pyliou -:-16:00Mesolongi AE - Panargiakos -:-
KREIKKA: Division A - Naiset
13:45Elpides Karditsas N - Volos 2004 N -:-KROATIA: HNL
15:50Varazdin - Gorica -:-18:00Rudes - Rijeka -:-
20:30Hajduk Split - Dinamo Zagreb -:-
KROATIA: Druga NL
14:00Marsonia - Radnik Krizevci -:-16:30Belisce - Trnje -:-
16:30Jadran Porec - Krk -:-
KROATIA: 1. HNL - Naiset
14:00Zadar N - Medimurje Cakovec N -:-16:00Osijek N - ZNK Split N -:-
17:00Agram Zagreb N - Gorica N -:-
KUWAIT: Valioliiga - Mestaruussarja
20:30Al Naser - Al Kuwait -:-20:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
KYPROS: Cyta Championship - Karsintalohko
19:00AEL Limassol - Achnas -:-19:00Nea Salamis - Karmiotissa -:-
KYPROS: Division 2 - Karsintalohko
16:00Chloraka - Paeek -:-16:00ENAD - Xylotympou -:-
16:00Ermis - Digenis Akritas -:-
KYPROS: Division 2 - Mestaruussarja
16:00ASIL Lysi - Omonia 29th May -:-16:00Ayia Napa - Olympiakos Nicosia -:-
16:00Paralimni - Omonia Aradippou -:-
16:00Peyia 2014 FC - Ypsonas -:-
LATVIA: Virsliga
14:00FK Liepaja - RFS -:-16:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
LATVIA: 1. Liga - Naiset
17:00Metta/LU N - Auda N -:-18:00SFK Riga N - FK Liepaja N -:-
LESOTHO: Valioliiga
15:00Bantu - Lifofane -:-15:00LCS - Linare -:-
15:00Matlama - LMPS -:-
LIBANON: Valioliiga - Hävinneet -vaihe
14:15Al Ghazieh - Al Hikma -:-15:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
LIETTUA: A Lyga
15:00Hegelmann - FK Panevezys -:-17:00Siauliai FA - Transinvest -:-
LIETTUA: I Lyga
13:00Garliava - Tauras -:-15:00Atmosfera - Riteriai -:-
15:00BFA Vilnius - Babrungas -:-
15:00Ekranas - FK Minija -:-
LUXEMBURG: BGL Ligue
17:00Jeunesse Esch - Differdange -:-17:00Schifflange - Kaerjeng -:-
17:30Victoria Rosport - Fola -:-
19:00Dudelange - UNA Strassen -:-
19:00Hesperange - Mondercange -:-
19:00Marisca Mersch - Mondorf -:-
19:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
19:30Niedercorn - Wiltz -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
19:00Japani U16 - Tshekki U16 -:-19:00Ranska U16 - Argentiina U16 -:-
19:00Saudi-Arabia U16 - Norsunluurannikko U16 -:-
19:00Wales U16 - Meksiko U16 -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu
11:30CSM Slatina (Rou) - FC Arges (Rou) -:-14:00Grorud (Nor) - Follo (Nor) -:-
14:00Strømmen (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
14:45SJK (Fin) - Haka (Fin) -:-
15:00FC Lahti (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
15:00Jerv (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
15:00Sprint-Jeloy (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) -:-
18:00KTP (Fin) - Valtti (Fin) -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset
14:00Örebro N (Swe) - AIK N (Swe) -:-16:00Uppsala N (Swe) - Djurgården N (Swe) -:-
MACAO: Elite League
09:00Cheng Fung - Monte Carlo -:-11:00Benfica - Chao Pak Kei -:-
MALTA: FA Trophy
15:00Gzira - Mgarr -:-15:00Marsaxlokk - Floriana -:-
16:00Birkirkara - Hamrun -:-
17:30Mosta FC - Sliema -:-
MAROKKO: Coupe du Trone
00:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-00:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
00:00Raja Casablanca - Safi -:-
00:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
MAURITANIA: Ligue 1
00:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-02:30ASAC Concorde - Chemal -:-
00:30Nouadhibou - Pompiers -:-
MEKSIKO: Liga MX - Clausura
03:00Puebla - Tigres -:-04:00Club America - Atl. San Luis -:-
05:00Mazatlan FC - Tijuana -:-
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:00Celaya - Tlaxcala -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie A
02:00Tecos FC - Cimarrones de Sonora 2 -:-02:45Orgullo Reynosa - Coras -:-
04:00Chihuahua - Apodaca -:-
19:00Leones Negros 2 - Mexicali -:-
20:00San Juan de Aragon - La Piedad -:-
00:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-
00:00Colima FC - Alacranes -:-
00:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie B
01:00Poza Rica - Ayense -:-20:00Chilpancingo - Santiago -:-
20:00Huracanes Izcalli - Ciervos -:-
00:00CDM - Canoneros Marina -:-
00:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEKSIKO: Liga MX U23 - Clausura
17:00U.N.A.M. U23 - Cruz Azul U23 -:-17:30Pachuca U23 - Toluca U23 -:-
MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura
23:45Cruz Azul N - Club America N -:-01:00Queretaro N - Necaxa N -:-
03:06Leon N - Mazatlan FC N -:-
MOLDOVA: Super Liga - Karsintalohko
15:00Drochia - Bardar -:-15:00Univer-Oguzsport - Floresti -:-
MOLDOVA: Super Liga - Mestaruussarja
17:00Zimbru - Balti -:-MONGOLIA: Valioliiga
11:15Brera Ilch - FC Ulaanbaatar -:-14:15Falcons - Tuv Azarganuud -:-
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga
16:00Arsenal Tivat - Decic -:-16:00Jedinstvo - Mladost DG -:-
16:00Jezero - Mornar -:-
16:00Sutjeska - Rudar -:-
19:00Buducnost - Petrovac -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
16:00Bokelj - FK Podgorica -:-16:00Igalo - Lovcen -:-
16:00Iskra - Grbalj -:-
16:00Kom Podgorica - Internacional -:-
NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1
17:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-17:30Racing d'Abidjan - Zoman -:-
17:30SO Armee - Stade d'Abidjan -:-
17:30Sporting Gagnoa - SOL -:-
19:45ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
OMAN: Professional League
20:00Al-Rustaq - Bahla -:-20:00Al-Wahda - Sur Club -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-PERU: Liga 1 - Apertura
02:00Cusco - Union Comercio -:-21:15Grau - Carlos Mannucci -:-
23:45Melgar - Cienciano -:-
PERU: Liga - Naiset
17:30U. de Deportes N - Defensores N -:-22:00Killas N - Biavo N -:-
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship
17:00Knockbreda - H&W Welders -:-POHJOIS-IRLANTI: Irish Cup
19:30Cliftonville - Larne -:-POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL
16:00Shkupi - Vardar -:-16:00Tikves - Sileks -:-
POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL
16:00Arsimi - FK Skopje -:-16:00Bashkimi - Detonit Plackovica -:-
16:00Besa 1976 - Karaorman -:-
16:00Ohrid - Belasica -:-
16:00Osogovo - Novaci -:-
16:00Pelister - Vardar Negotino -:-
16:00Pobeda - Sasa -:-
16:00Teteks - Kozuf Gevgelija -:-
PORTUGALI: Liga Portugal
17:30Arouca - Farense -:-17:30Guimaraes - Moreirense -:-
20:00Boavista - Rio Ave -:-
22:30Estoril - FC Porto -:-
PORTUGALI: Liga Portugal 2
13:00Leiria - Nacional -:-16:00Maritimo - Leixoes -:-
17:30AVS - Santa Clara -:-
17:30FC Porto B - Penafiel -:-
PORTUGALI: Liga 3 - Karsintalohko
17:001º Dezembro - Oliveira Hospital -:-17:00Amora - Pero Pinheiro -:-
17:00Anadia - Trofense -:-
17:00Sanjoanense - Fafe -:-
17:00SC Vianense - Canelas 2010 -:-
19:00Caldas - Sporting B -:-
PORTUGALI: Liga 3 - Nousuryhmä
17:00Varzim - Academica -:-21:30Felgueiras - Covilha -:-
PORTUGALI: Campeonato de Portugal - Lohko B
13:00Beira Mar - Vila Mea -:-PORTUGALI: Campeonato de Portugal - Lohko C
13:00Marinhense - Fontinhas -:-PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Karsintalohko
18:00Academica U19 - Torreense U19 -:-18:00Beira Mar U19 - Alverca U19 -:-
18:00Belenenses U19 - Estoril U19 -:-
18:00Gil Vicente U19 - Chaves U19 -:-
18:00Rio Ave U19 - Boavista U19 -:-
18:00Vizela U19 - Lusitania FC U19 -:-
PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Mestaruussarja
13:00Braga U19 - FC Porto U19 -:-18:00Benfica U19 - Academico Viseu U19 -:-
18:00Famalicao U19 - Sporting U19 -:-
PUOLA: Ekstraklasa
13:30Rakow - Ruch -:-16:00Jagiellonia - LKS Lodz -:-
18:30Piast Gliwice - Slask -:-
21:00Szczecin - Cracovia -:-
PUOLA: Division 1
13:40R. Rzeszow - Leczna -:-16:00Legnica - Arka -:-
18:30Chrobry Glogow - Wisla -:-
21:00Podbeskidzie - Termalica B-B. -:-
PUOLA: Division 2
13:00Stezyca - Skra -:-13:00Stomil Olsztyn - Hutnik Krakow -:-
14:00Zaglebie II - Ol. Grudziadz -:-
15:30Chojniczanka - KKS Kalisz -:-
16:00Pogon Siedlce - Lech II -:-
18:00LKS Lodz II - Polonia Bytom -:-
PUOLA: III Liga - Lohko I
13:00Legia II - Mlawa -:-13:00Zambrow - Swit -:-
14:00Legionowo - Grodzisk M. -:-
15:00Warta Sieradz - Sulejowek -:-
15:00Wikielec - LKS Lomza -:-
16:00Belchatow - Pilica Bialobrzegi -:-
16:00Pelikan - Concordia Elblag -:-
PUOLA: III Liga - Lohko II
13:00Cartusia Kartuzy - Zawisza -:-13:00Nowe Skalmierzyce - Kleczew -:-
14:00Swinoujscie - Sroda -:-
15:00Starogard Gdanski - Stolem Gniewino -:-
16:00Elana Torun - Gedania Gdansk -:-
PUOLA: III Liga - Lohko III
13:00Bytom Odrzanski - Polkowice -:-13:00Carina Gubin - Stilon Gorzow -:-
14:00Bielsko-Biala - Jelenia Gora -:-
14:00Goczalkowice Zdroj - Slask II -:-
14:00Unia Turza Slaska - Rakow II -:-
16:00Starowice Dolne - Pawlowice -:-
PUOLA: III Liga - Lohko IV
13:00Karpaty Krosno - Star Starachowice -:-13:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow -:-
13:00Wislanie Jaskowice - Czarni Polaniec -:-
14:00Avia Swidnik - Podhale Nowy Targ -:-
14:00Biala Podlaska - Wisloka Debica -:-
14:00Chelmianka Chelm - Swidniczanka Swidnik -:-
14:00Garbarnia - Siarka Tarnobrzeg -:-
14:30Wiazownica - KS Wieczysta Krakow -:-
PUOLA: Central Youth League
12:00Odra Opole U19 - Korona U19 -:-13:00Widzew Lodz U19 - Gornik Z. U19 -:-
QATAR: QSL
20:30Al Arabi - Al-Gharafa -:-20:30Qatar SC - Al-Wakra -:-
RANSKA: Ligue 2
16:00Valenciennes - St. Etienne -:-20:00Amiens - Pau FC -:-
20:00Bordeaux - Paris FC -:-
20:00Concarneau - Angers -:-
20:00Dunkerque - Annecy -:-
20:00Grenoble - Guingamp -:-
20:00Laval - Bastia -:-
20:00Quevilly Rouen - Caen -:-
20:00Troyes - Rodez -:-
RANSKA: National
20:30Avranches - Rouen -:-20:30Nancy - GOAL FC -:-
20:30Villefranche - Sochaux -:-
RANSKA: National 2 - Lohko A
19:00Ales - Hyeres -:-19:00Frejus - Le Puy-en-Velay -:-
19:00Toulon - Andrezieux -:-
RANSKA: National 2 - Lohko B
19:30Avoine - Trelissac -:-RANSKA: Division 1 - Naiset
14:00Guingamp N - St Etienne N -:-15:30Fleury 91 N - Lille N -:-
15:30Reims N - Bordeaux N -:-
ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
15:45Botosani - Poli Iasi -:-18:00U. Cluj - UTA Arad -:-
ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja
21:00Univ. Craiova - Rapid Bucuresti -:-ROMANIA: Liga 2 - Karsintalohko
11:00Alexandria - Dumbravita -:-11:00Ceahlaul - Metaloglobus Bucharest -:-
11:00Concordia - Progresul Spartac -:-
11:00CSM Resita - Unirea Dej -:-
11:00Tunari - Chindia Targoviste -:-
11:00Viitorul Tg. Jiu - Steaua Bucuresti -:-
ROMANIA: Liga 2 - Mestaruussarja
11:00Unirea Slobozia - Mioveni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Nousuryhmä
15:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-15:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Karsintalohko
15:00Braila - Viitorul Ianca -:-15:00Hamangia Baia - Vointa Limpezis -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Nousuryhmä
15:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-15:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Karsintalohko
15:00Axiopolis Cernavoda - Inainte Modelu -:-15:00Gloria Baneasa - Progresul Fundulea -:-
15:00Recolta Gh. Doja - Voluntari 2 -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Nousuryhmä
15:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Karsintalohko
15:00Moreni - Tricolorul Breaza -:-15:00Plopeni - Muscel -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko
15:00Targu Secuiesc - Tarlungeni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Nousuryhmä
15:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-15:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Karsintalohko
15:00Horezu - Calimanesti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko
15:00Lupac - Jiul Petrosani -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Nousuryhmä
15:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko
15:00Progresul Pecica - Ineu -:-15:00Soimii Lipova - Socodor -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Nousuryhmä
15:00Bihor - Phoenix Buzias -:-15:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko
15:00Unirea Alba-Iulia - Viitorul Cluj -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Nousuryhmä
15:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Karsintalohko
15:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Nousuryhmä
15:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Karsintalohko
11:00Targu Mures N - Gloria 2018 Bistrita N -:-ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Mestaruussarja
12:00Csikszereda M. Ciuc N - Politehnica Timisoara N -:-14:00Farul Constanta N - Ol. Cluj N -:-
RUANDA: Valioliiga
12:30Gorilla - Police -:-15:00Kiyovu - Musanze -:-
15:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport -:-
RUOTSI: Allsvenskan
16:00Norrköping - Malmö -:-RUOTSI: Superettan
14:00Sundsvall - Östersund -:-16:00Örgryte - Utsiktens BK -:-
RUOTSI: Division 1 - Norra
13:00IFK Stocksund - Friska Viljor -:-14:00Örebro Syrianska - Stockholm Internazionale -:-
17:00United Nordic - AFC Eskilstuna -:-
RUOTSI: Division 1 - Södra
14:00Eskilsminne - Tvååker -:-17:00Jönköping - Olympic -:-
17:00Oskarshamn - Ljungskile -:-
RUOTSI: Division 2 - Norrland
15:00Algarna-Härnösand - Ytterhögdals IK -:-RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
15:00Hässleholms IF - Lödde -:-RUOTSI: Svenska Cupen - Naiset - Pudotuspelit
16:00Piteå N - Rosengård N -:-SAKSA: 2. Bundesliga
14:00Braunschweig - Elversberg -:-14:00Kaiserslautern - Düsseldorf -:-
14:00Kiel - Rostock -:-
21:30Hertha Berlin - Nürnberg -:-
SAKSA: 3. Liga
15:00Dortmund II - Mannheim -:-15:00Preussen Münster - Dresden -:-
15:00Regensburg - Hallescher -:-
15:00Ulm - Aue -:-
15:00Unterhaching - Ingolstadt -:-
17:30Freiburg II - München 1860 -:-
SAKSA: Regionalliga North
17:00Oldenburg - Havelse -:-SAKSA: Regionalliga Nordost
14:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-14:00Hansa Rostock II - Jena -:-
SAKSA: Regionalliga West
15:00Aachen - Fortuna Köln -:-15:00Düsseldorf II - Ahlen -:-
15:00FC Gütersloh - Bocholt -:-
15:00Lippstadt - Wuppertaler -:-
15:00SSVg Velbert - Mönchengladbach II -:-
15:00Wiedenbrück - Schalke II -:-
SAKSA: Regionalliga Südwest
15:00Bahlinger - Kassel -:-15:00Eint. Frankfurt II - Aalen -:-
15:00Freiberg - Balingen -:-
15:00Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers -:-
15:00Schott Mainz - Mainz II -:-
15:00Stuttgart II - Offenbach -:-
SAKSA: Regionalliga Bayern
15:00Augsburg II - Illertissen -:-15:00Bayreuth - Buchbach -:-
15:00Memmingen - Aubstadt -:-
15:00Nürnberg II - Greuther Fürth II -:-
15:00Schalding - Aschaffenburg -:-
15:00Türkgücü München - Burghausen -:-
15:00Vilzing - Ansbach -:-
15:00Würzburger Kickers - Bamberg -:-
SAKSA: Oberliga NOFV- Süd
14:30Grimma - Auerbach -:-15:00Halle - Halberstadt -:-
SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Preussen Reinfeld - SC Weiche-08 II -:-15:00Dornbreite Lübeck - Hohenwestedt -:-
15:00Flensburg - Todesfelde -:-
15:00Heider SV - VfR Neumünster -:-
15:00Nordmark Satrup - Oldenburger -:-
SAKSA: Oberliga Hamburg
14:00Dassendorf - Alsterbrüder -:-SAKSA: Oberliga Bremen
14:00Vatan Bremen - Oberneuland -:-SAKSA: Oberliga Niedersachsen
16:00Ramlingen-Ehlershausen - VfL Oldenburg -:-17:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-
17:00Bornreihe - Rotenburger SV -:-
SAKSA: Oberliga Westfalen
16:00Wattenscheid - Münster 2 -:-SAKSA: Oberliga Hessen
15:00Hanau - Hanauer SC -:-15:00VfB Marburg - SV Steinbach -:-
16:00Hünfelder SV - Friedberg -:-
SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Gonsenheim - Kaiserslautern II -:-15:00Pirmasens - Engers -:-
15:00Trier - Cosmos Koblenz -:-
15:30Bitburg - Pfeddersheim -:-
16:30Auersmacher - Mechtersheim -:-
16:30Dudenhofen - Waldalgesheim -:-
16:30Karbach - RW Koblenz -:-
SAKSA: Oberliga Bayern Nord
15:00Bayern Hof - Cham -:-15:00Feucht - Ingolstadt II -:-
16:00Ammerthal - Eichstatt -:-
16:00Fortuna Regensburg - Kornburg -:-
16:00Würzburger FV - Hankofen-Hailing -:-
17:00Abtswind - ATSV -:-
17:00Coburg - Neumarkt -:-
18:00Eltersdorf - Gebenbach -:-
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Kirchanschoring -:-15:00Kottern-St. Mang - Deisenhofen -:-
15:00Landsberg - Erlbach -:-
15:00Türkspor Augsburg - Rain/Lech -:-
16:00Gundelfingen - Sonthofen -:-
16:00Pipinsried - Garching -:-
16:30Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-
SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Backnang - FC Holzhausen -:-15:00Göppingen SV - Normannia Gmund -:-
15:00Pforzheim - Denzlingen -:-
16:00Essingen - Offenburger FV -:-
16:00Hollenbach - Grossaspach -:-
16:00Oberachern - Bissingen -:-
16:00Reutlingen - VfR Mannheim -:-
16:30Villingen - Ravensburg -:-
SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset
12:00Hamburger SV N - Hoffenheim II N -:-SAKSA: DFB Pokal - Naiset
14:00Wolfsburg N - SGS Essen N -:-SAMBIA: Super League
15:00Power Dynamos - Red Arrows -:-16:00Green Buffaloes - Kabwe -:-
16:00Green Eagles - Kansanshi -:-
16:00Konkola - Mutondo Stars -:-
16:00Mufulira - Trident -:-
16:00NAPSA Stars - Forest Rangers -:-
16:00Nkwazi - Nkana -:-
16:00Prison Leopards - MUZA -:-
16:00Zesco Utd - Zanaco -:-
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
21:00Al Nassr Riyadh - Al Taee -:-21:00Al Riyadh - Abha -:-
21:00Al Shabab - Al-Hilal -:-
21:00Al Wehda - Al-Fateh -:-
SERBIA: Super Liga
15:00Radnicki 1923 - Napredak -:-15:00Radnicki Nis - Mladost -:-
17:00Javor - Crvena zvezda -:-
19:30Partizan - Sp. Subotica -:-
SERBIA: Prva Liga
16:00Graficar Beograd - Mladost GAT -:-16:00OFK Beograd - Smederevo -:-
16:00RFK Novi Sad - Vrsac -:-
16:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
18:00Kolubara - Indjija -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
12:00Prva Iskra - Studentski Grad -:-12:00Usce - Radnicki Obrenovac -:-
14:30Torlak - Teleoptik -:-
17:00Buducnost Dobanovci - Sindjelic Beograd -:-
17:00Rad - Brodarac -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
17:001. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-17:00Becej - Kabel Novi Sad -:-
17:00Hajduk 1912 - Podunavac Belegis -:-
17:00Jedinstvo SP - Dinamo Pancevo -:-
17:00Naftagas - Kikinda -:-
17:00Zeleznicar Indjija - Backa -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
16:30Djerdap - Timocanin -:-16:30Jedinstvo Krusevac - Zitoradja -:-
16:30Mesevo - Pcinja -:-
16:30Radnicki Svilajnac - Dunav Prahovo -:-
16:30Trayal Krusevac - Radnicki Pirot -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
16:30Borac 1926 - Sloga Petrovac -:-16:30Josanica - FAP -:-
16:30Loznica - Sloga Pozega -:-
16:30Omladinac Zablace - Polet Ljubic -:-
16:30Real Podunavci - Mladi Radnik -:-
16:30Tutin - Mihajlovac -:-
16:30Zlatibor Cajetina - Buducnost Krusik -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
18:15SiirrettyBo Rangers - Real Republicans -:-18:15SiirrettyKholifa Stars - Luawa -:-
18:15SiirrettyLamboi - Wusum Stars -:-
18:15SiirrettyMighty Blackpool - Kahunla -:-
18:30Lamboi - Diamond Stars -:-
20:00Kallon - Freetown City -:-
SKOTLANTI: Premiership
17:00Aberdeen - Ross County -:-17:00Hearts - Kilmarnock -:-
17:00Motherwell - St. Mirren -:-
17:00Rangers - Hibernian -:-
17:00St. Johnstone - Dundee FC -:-
SKOTLANTI: Championship
17:00Arbroath - Dunfermline -:-17:00Dundee Utd - Raith -:-
17:00Morton - Queen's Park -:-
17:00Partick Thistle - Inverness -:-
SKOTLANTI: League One
17:00Alloa - Annan -:-17:00Cove Rangers - Stirling -:-
17:00Hamilton - Queen of South -:-
17:00Kelty Hearts - Edinburgh City -:-
19:30Montrose - Falkirk -:-
SKOTLANTI: League Two
17:00Dumbarton - Stenhousemuir -:-17:00East Fife - Elgin -:-
17:00Peterhead - Clyde -:-
17:00Spartans - Forfar -:-
17:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-
SKOTLANTI: Highland League
16:00Wick Academy - Brechin -:-17:00Clachnacuddin - Banks O' Dee -:-
17:00Deveronvale - Buckie Thistle -:-
17:00Forres Mechanics - Formartine Utd -:-
17:00Keith - Huntly -:-
17:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
17:00Turriff Utd - Lossiemouth -:-
SKOTLANTI: Lowland League
17:00Civil Service Strollers - Albion Rovers -:-17:00Linlithgow Rose - Cowdenbeath -:-
17:00Stirling University - Edinburgh University -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Karsintalohko
16:00Banska Bystrica - Trencin -:-16:00Skalica - Michalovce -:-
16:00Z. Moravce-Vrable - FC Kosice -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Mestaruussarja
18:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-SLOVAKIA: 2. liiga
15:00L. Mikulas - Myjava -:-16:00Samorin - Spisska Nova Ves -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - East
16:00Lubovna - Namestovo -:-16:00MSK Lucenec - Bardejov -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - West
16:00Galanta - Belusa -:-16:00Jednota Banova - MSK Martin -:-
16:00Lehota p. V. - Velke Ludince -:-
16:00Sala - HA Banska Bystrica -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Central
16:00Badin - Banik Stranavy -:-16:00Cadca - Tvrdosin -:-
16:00K. Nove Mesto - TJD Pribelce -:-
16:00SK Javornik Makov - Besenova -:-
16:00Slavia Staskov - Lip. Stiavnica -:-
SLOVAKIA: 4. liga - East
11:30Sokol Lubotice - Raslavice -:-16:00Sabinov - Sobrance-Sobranecko -:-
SLOVAKIA: 4. liga - West
16:00FKM Nove Zamky - Stankovce -:-SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset
12:00GFC N - Zilina N -:-SLOVENIA: Prva liga
16:00O. Ljubljana - Koper -:-18:30Celje - Aluminij -:-
SLOVENIA: 2. SNL
16:30Bilje - Grosuplje -:-16:30Dravinja - Primorje -:-
16:30NK Bistrica - Gorica -:-
21:00Nafta - Beltinci -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
16:00Korotan - Hajdina -:-16:00Ljutomer - Drava -:-
16:00Podvinci - Brezice -:-
16:00Race - Dravograd -:-
16:00Videm - Zavrc -:-
17:00Sampion Celje - Krsko -:-
19:00Dobrovce - Smartno -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
16:30Kocevje - Dob -:-16:30NK Adria - Fama Vipava -:-
16:30NK Jesenice - Dren Vrhnika -:-
16:30Skofja Loka - Izola -:-
16:30Slovan Ljubljana - Brda -:-
16:30Ziri - Sobec Lesce -:-
SLOVENIA: 1. SZNL - Naiset
16:00Mura N - Drava N -:-16:30Primorje N - Gazon N -:-
SUOMI: Liigacup - Pudotuspelit
15:00FC Inter - KuPS -:-SURINAME: SML
01:00Broki - PVV -:-22:30Flora - Leo Victor -:-
SVEITSI: Super League
19:00Lausanne Ouchy - Lugano -:-19:00Winterthur - Servette -:-
21:30Basel - Zürich -:-
SVEITSI: Challenge League
19:00Baden - Wil -:-SVEITSI: Promotion League
16:00Basel II - Bulle -:-16:00Lugano II - Cham -:-
17:00Bruhl SG - Etoile-Carouge -:-
17:00Luzern II - St. Gallen II -:-
17:00Zürich II - Rapperswil -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 1
20:30Yverdon II - Monthey -:-SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 2
16:00Black Stars - Emmenbrücke -:-17:00Courtetelle - Concordia -:-
17:00Schötz - Langenthal -:-
17:00Wohlen - Dietikon -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 3
16:00Eschen - Winterthur II -:-16:00Mendrisio - Kreuzlingen -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Taverne -:-
SVEITSI: Super League - Naiset
17:00Aarau N - Grasshoppers N -:-17:00Rapperswil N - Zürich N -:-
18:30Thun N - Servette N -:-
19:00Basel N - Young Boys N -:-
20:00Luzern N - St. Gallen N -:-
SYYRIA: Valioliiga
14:00Al-Ittihad Aleppo - Al-Sahel -:-14:00Al Karamah - Al Taliya -:-
14:00Foutoua - Horriya -:-
14:00Hottin - Tishreen -:-
14:00Jableh - Al Jaish -:-
TANSKA: 1. Division - Nousuryhmä
17:30Aalborg - SonderjyskE -:-TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Karsinta
15:00Naestved N - Odense Q N -:-15:30Osterbro N - Thisted N -:-
TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Mestaruussarja
15:00Nordsjaelland N - Bröndby N -:-16:00Fortuna Hjorring N - Aarhus N -:-
THAIMAA: Thai League 1
13:00Uthai Thani - Prachuap -:-13:30Lamphun Warrior - Port MTI FC -:-
14:00Sukhothai - Ratchaburi -:-
15:00Trat FC - Pathum United -:-
THAIMAA: Thai League 2
12:30Pattaya United - Chainat -:-13:00Chiangmai FC - Ayutthaya Utd -:-
13:00Krabi - Nong Bua Pitchaya -:-
13:30Nakhon Ratchasima - Chiangmai Utd -:-
14:00Kasetsart - Rayong FC -:-
TOGO: Championnat National
17:00Doumbe - Unisport -:-17:00Gbikinti Bassar - Barracuda -:-
TŠAD: Premiere Division - LPFN
16:45Emat - Farcha -:-16:45Stars J. Talents - Agri - Tchad -:-
16:45Tourbillon - Gazelle -:-
TŠEKKI: 1. Liga
16:00Bohemians - Jablonec -:-16:00Plzen - Liberec -:-
16:00Sigma Olomouc - Pardubice -:-
19:00Slovacko - Slavia Praha -:-
TŠEKKI: FNL
11:15Vyskov - Taborsko -:-11:30Prostejov - Chrudim -:-
TŠEKKI: CFL - Lohko B
11:30Prepere - Ceska Lipa -:-17:30Zapy - Brozany -:-
TŠEKKI: MSFL
11:15Trinec - Slovacko B -:-16:00Frydlant n. O. - Unicov -:-
TŠEKKI: Division A
11:15Aritma Prague - Domazlice B -:-11:30FK Komarov - Jindrichuv Hradec -:-
17:30Doubravka - Horovice -:-
17:30Katovice - Sokolov -:-
17:30Rokycany - Pribram B -:-
17:30Sobeslav - Tachov -:-
TŠEKKI: Division B
17:30Nespeky - Hvezda Cheb -:-TŠEKKI: Division C
11:15Letohrad - Vysoke Myto -:-11:30Kosmonosy - Benesov -:-
11:30Slavia HK - Benatky -:-
17:30Novy Bydzov - Chrudim B -:-
17:30Usti nad Orlici - Trutnov -:-
TŠEKKI: Division D
11:15Breclav - Humpolec -:-11:15Havlickuv Brod - Nove Mesto na Morave -:-
16:00Sperice - Stara Rise -:-
TŠEKKI: Division E
16:00Nove Sady - FK Kozlovice -:-16:00Sternberk - Bzenec -:-
TŠEKKI: Division F
11:15Opava B - Hlubina -:-16:00Jesenik - Krnov -:-
16:00Vitkovice - Bohumin -:-
TŠEKKI: Jihocesky KP
15:00FC Semice - Rudolfov -:-16:00Jankov - Protivin -:-
16:00Trhove Sviny - Milevsko -:-
16:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-
TŠEKKI: Jihomoravsky KP
11:30Pohorelice - Rousinov -:-TŠEKKI: Karlovarsky KP
11:30KV Dvory - Karlovy Vary B -:-15:30Marianske Lazne B - Touzim -:-
16:30Citice - Trstenice -:-
16:30Kralovske Porici - Hroznetin -:-
16:30Lomnice - Loko K. Vary -:-
16:30Union Nove Sedlo - Ostrov B -:-
16:30Vintirov - Chodov -:-
TŠEKKI: Kralovehradecky KP
17:30Dvur Kralove - Police nad Metuji -:-17:30Libcany - Solnice -:-
17:30Trebes - Jicin -:-
TŠEKKI: Liberecky KP
11:30Frydlant - Novy Bor -:-11:30Velke Hamry B - Sedmihorky -:-
16:00Hradek nad Nisou - Skalice u C.Lipy -:-
16:00Kostalov-Libstat - FC Pencin -:-
16:00Lomnice nad Popelkou - Chrastava -:-
16:00Straz p. Ralskem - Rapid Liberec -:-
16:00Visnova - Zelezny Brod -:-
TŠEKKI: Moravskoslezsky KP
16:30Dolni Benesov - Krasne Pole -:-16:30Hermanice - Vresina -:-
16:30Jakubcovice - Pusta Polom -:-
16:30Petrvald na Morave - Brusperk -:-
16:30Stonava - Moravan Oldrisov -:-
TŠEKKI: Olomoucky KP
11:30Litovel - Medlov -:-16:00Mohelnice - Konice -:-
16:00Postrelmov - Cechovice -:-
16:00Urcice - Rapotin -:-
TŠEKKI: Pardubicky KP
16:00Hermanuv Mestec - Ceska Trebova -:-16:00Horni Redice - Chocen -:-
16:00Tremosnice - Libisany -:-
TŠEKKI: Plzensky KP
13:30Kosutka Plzen - Nyrsko -:-16:00Myto - Vejprnice -:-
17:30Nepomuk - Sokol Radnice -:-
17:30Stribro - Chotikov -:-
TŠEKKI: Stredocesky KP
11:30SK Chlumec - Kutna Hora -:-17:30Velim - Milin -:-
TŠEKKI: Ustecky KP
11:30Cernovice - Kadan -:-TŠEKKI: Vysocina KP
16:30Chotebor - Zirovnice -:-16:30FS Trebic - Nova Ves -:-
16:30Kamenice nad Lipou - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Zdar na Sazavou B - Okrisky -:-
TŠEKKI: Zlinsky KP
16:00Osvetimany - Borsice -:-16:00Slusovice - Bystrice pod Hostynem -:-
TŠEKKI: U19 League
11:00Ostrava U19 - Plzen U19 -:-12:00Frydek-Mistek U19 - Slovacko U19 -:-
14:00Slavia Praha U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
14:30Sparta Praha U19 - Karvina U19 -:-
TŠEKKI: First League - Naiset
13:00Plzen N - Lok. Brno N -:-14:00Ostrava N - Liberec N -:-
15:00Slavia Praha N - Pardubice N -:-
TŠEKKI: 2. Liga - Naiset
11:30Sparta Praha B N - FC Praha N -:-15:00Dukla Praha N - Prague Raptors N -:-
TURKKI: Super Lig - Naiset
11:00Amed SK N - Adana Idmanyurd N -:-11:00Fatih Vatanspor N - Karadeniz Ereglispor N -:-
11:00Galatasaray N - Hakkarigücü N -:-
11:00Trabzonspor N - Belediyesi N -:-
12:00Besiktas N - Fenerbahce N -:-
13:00Beylerbeyi N - Fomget Genclik Ve Spor N -:-
13:00Karagümrük N - 1207 Antalyaspor N -:-
14:00Gaziantep N - ALG Spor N -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Altyn Asyr - Nebitci -:-14:00Arkadag - Ahal -:-
UGANDA: Valioliiga
15:00Villa - Mbarara City -:-18:00URA SC - Vipers -:-
UGANDA: Big League
15:00Blacks Power - Kaaro Karungi -:-15:00Calvary - Ndejje University -:-
15:00Kiyinda Boys - Young Elephant -:-
15:00Kyetume - Jinja North -:-
15:00Mbale Heroes - Lugazi -:-
15:00Onduparaka - Kigezi HomeBoyz -:-
15:00Police - Booma -:-
UKRAINA: Valioliiga
13:00Obolon - Shakhtar Donetsk -:-15:30Zhytomyr - Ch. Odessa -:-
18:00Veres-Rivne - Kryvbas -:-
UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
12:00Khust - Hirnyk-Sport -:-13:00Nyva Ternopil - Dinaz Vyshgorod -:-
13:30Bukovyna - FC Chernihiv -:-
UKRAINA: Persha Liga - Nousuryhmä
12:30SC Poltava - Epitsentr -:-14:00Inhulets - Nyva Buzova -:-
UKRAINA: Druha Liga
11:45Trostyanets - Skala 1911 -:-UKRAINA: U19 League
12:00Kolos Kovalivka U19 - Dnipro-1 U19 -:-13:00Zorya U19 - Metalist 1925 U19 -:-
UNKARI: OTP Bank Liga
15:30Kisvarda - Debrecen -:-18:00MTK Budapest - Kecskemeti -:-
20:30Zalaegerszeg - DVTK -:-
UNKARI: Merkantil Bank Liga
17:00Mosonmagyarovari TE - Nyiregyhaza -:-UNKARI: NB III - Northeast
16:00Karcagi - Debrecen II -:-UNKARI: NB III - Northwest
15:00Komaromi VSE - Zalaegerszegi II -:-17:00VLS Veszprem - Puskas Academy II -:-
UNKARI: NB III - Southwest
14:00Paks II - Erdi -:-UNKARI: NB I - Naiset
15:00Ferencvaros N - Fehervar FC N -:-15:00Puskas Academy N - Haladas N -:-
15:00Szekszardi N - Astra Hungary N -:-
16:00DVTK N - MTK Hungaria N -:-
16:00Győr N - Szent Mihaly N -:-
17:00Soroksar N - Budaorsi N -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30Rampla Juniors - Fenix -:-21:00Liverpool M. - River Plate -:-
00:00Defensor Sporting - Danubio -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Juventud - Oriental -:-21:00Cooper - Atenas -:-
21:00Plaza Colonia - Cerrito -:-
21:00Sud America - Tacuarembo -:-
USA: MLS
20:00Philadelphia Union - Minnesota -:-22:00Colorado Rapids - Los Angeles FC -:-
USA: USL Championship
01:00North Carolina - Hartford Athletic -:-22:00Louisville City - Birmingham -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Vancouver 2 - Portland 2 -:-USA: USL League One
01:00Lexington - Greenville -:-04:00Central Valley Fuego - Forward Madison -:-
22:00One Knoxville - Tormenta -:-
USA: NISA
23:00SiirrettyClub de Lyon - Capo -:-23:00SiirrettyMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
23:00SiirrettySavannah Clovers - LA Force -:-
USA: NWSL - Naiset
01:00Orlando Pride N - Chicago N -:-04:00San Diego Wave N - Reign N -:-
21:30Kansas City Current N - Angel City N -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Andijan - Nasaf Qarshi -:-16:00Pakhtakor - Sogdiana -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga
13:00Naftan - BATE -:-15:00Vitebsk - Slavia Mozyr -:-
17:00Isloch - Soligorsk -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset
12:00Dyussh-Polesgu N - FC Gomel N -:-15:00Dynamo Brest N - Dnepr Mogilev N -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
21:00Rayo Zuliano - Universidad Central -:-23:45Caracas - Inter de Barinas -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
01:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-21:30Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
21:30Frontera - Trujillanos -:-
22:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
22:00Heroes de Falcon - Yaracuyanos -:-
VENÄJÄ: Valioliiga
13:00Samara - Zenit -:-15:30Sochi - CSKA Moskova -:-
16:30Baltika - Pari NN -:-
18:00Spartak Moskova - Ural -:-
VENÄJÄ: FNL
07:00Yenisey - Khimki -:-13:00SKA Khabarovsk - Saratov -:-
15:00Arsenal Tula - Tjumen -:-
15:00Jaroslavl - Leningradets -:-
15:00Torpedo Moscow - Kamaz -:-
18:30Rodina Moscow - Volgar-Astrakhan -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Gold - Kevätkausi
11:00Ufa - Veles Moscow -:-12:00FK Novosibirsk - Murom -:-
14:00R. Volgograd - M. Lipetsk -:-
15:00Krasnodar 2 - Rodina Moscow 2 -:-
16:00FK Chayka - Chelyabinsk -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Silver - Kevätkausi
13:00Omsk - Miass -:-13:30S. Kostroma - Ulyanovsk -:-
14:00Khimik - Tekstilshtik -:-
14:00Kursk - Dinamo Bryansk -:-
15:00Mashuk - Kaluga -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1
13:00Astrakhan - Nart Cherkessk -:-13:00Biolog - FK Pobeda -:-
13:00Nalchik - Dynamo Stavropol -:-
14:00Alania 2 - Forte Taganrog -:-
15:00Maykop - FK Rostov 2 -:-
VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset
10:00Zvezda N - Chertanovo M. N -:-10:45FK Yenisey N - CSKA Moskova N -:-
12:00Lok. Moskova N - Krasnodar N -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Gia Lai - Khanh Hoa -:-13:00Song Lam Nghe An - Hai Phong -:-
14:15Viettel - Quang Nam -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Dong Thap - Phu Tho -:-12:00Dong Nai - Da Nang -:-
13:00PVF-CAND - TTBD Phu Dong -:-
VIRO: Meistriliiga
12:30Pärnu JK Vaprus - Kalju -:-14:30Narva - Nomme Utd -:-
VIRO: Esiliiga
17:00Elva - Tallinna Kalev U21 -:-17:00Flora U21 - Levadia U21 -:-
17:00Paide Linnameeskond U21 - Tartu Welco -:-
17:00Tabasalu - Harju JK Laagri -:-
17:00Viimsi JK - FC Tallinn -:-
WALES: FA Cup
19:15Cardiff Metropolitan - TNS -:-YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League
20:00Al-Ain - Al Sharjah -:-20:00Al Bataeh - Al-Jazira -:-
20:00Al Wasl - Khorfakkan -:-
YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1
20:00Al Dhafra - Dibba Al Fujairah -:-20:00Al Urooba - United FC -:-
20:00Gulf Heroes - Al Thaid -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.