Käsipallo » Tänään » Kaikki ottelut
ESPANJA: Liga ASOBAL
21:00CD Bidasoa Irun - Morrazo Cangas -:-NORJA: REMA 1000-ligaen - Karsinta
19:00Sandefjord TIF - Fjellhammer -:-NORJA: REMA 1000-ligaen - Pudotuspelit
19:15Elverum - Arendal -:-RANSKA: Starligue
21:00Limoges - Nantes -:-21:00Nimes - Chartres -:-
21:30Dijon - Chambery Savoie -:-
21:30Ivry - Creteil -:-
RUOTSI: Handbollsligan - Pudotuspelit
20:00Kristianstad - Sävehof -:-SAKSA: Bundesliiga
20:00Leipzig - Flensburg-H. -:-21:00Eisenach - Lemgo -:-
21:00Hannover-Burgdorf - Göppingen -:-
SUOMI: SM-liiga - Naiset - Pudotuspelit
19:00HIFK N - GrIFK N -:-ETELÄ-KOREA: H League - Pudotuspelit
13:00Hanam - Hynix -:-HOLLANTI: Eredivisie
21:30Hercules - Vrone/Berdos -:-21:00Hellas - Arnhem -:-
HOLLANTI: HandbalNL League
21:30Houten - Aalsmeer -:-21:00Hurry-Up - Bevo HC -:-
HOLLANTI: Eredivisie - Naiset - Voittajien -vaihe
19:00Kwiek N - Westfriesland SEW N -:-ISLANTI: Olis Deild - Naiset - Pudotuspelit
21:00Haukar N - Fram N -:-22:40IBV N - Valur N -:-
ISRAEL: Division 1 - Pudotuspelit
16:00Maccabi Le Zion - Hapoel Le Zion -:-ITÄVALTA: HLA - Pudotuspelit
20:30Alpla HC Hard - SC Ferlach/T. -:-KROATIA: Premijer liga - Mestaruussarja
20:00Porec - RK Zagreb -:-NORJA: REMA 1000-ligaen - Naiset - Karsinta
20:00Romerike Ravens N - Flint N -:-POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Voittajien -vaihe
18:00Struga - Vardar 1961 -:-PORTUGALI: Andebol 1 - Sijoitukset
23:00Povoa - Madeira SAD -:-PUOLA: Central League
20:00Ciechanow - Legnica -:-20:00Zamosc - Stal Mielec -:-
PUOLA: I Liga - Naiset
20:00AZS AWF Warszawa N - SMS ZPRP Lublin N -:-RANSKA: Proligue
21:30Angers - Massy Essonne -:-21:30Besancon - Sarrebourg -:-
21:30Cherbourg - Valence -:-
21:30Frontignan - Billere -:-
21:30Pontault - Istres -:-
21:30Selestat - Nancy -:-
RANSKA: Division 1 - Naiset
21:30Paris 92 N - Stella St. Maur N -:-RUOTSI: Handbollsligan - Naiset - Pudotuspelit
20:00Skövde N - Skuru N -:-SAKSA: 2. Bundesliga
20:00Coburg 2000 - Aue -:-20:30Hagen - Elbflorenz -:-
21:00Ludwigshafen - Essen -:-
SERBIA: Superliga - Karsintalohko
21:00Proleter - RK Ub -:-21:30Crvena zvezda - Radnicki -:-
SERBIA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
20:00Zeleznicar N - Jagodina N -:-SERBIA: Superliga - Naiset - Putoamispelit
20:00Bekament N - Vojvodina N -:-SLOVENIA: 1. NLB Liga
19:00Gorenje - Loka -:-19:00Ribnica - Jeruzalem Ormoz -:-
20:00Koper - Gradec -:-
20:30Dobova - Krka -:-
20:30Ivancna Gorica - Trebnje -:-
21:30Ljubljana - Skofljica -:-
TANSKA: Herre Handbold Ligaen - Karsinta
20:30Skive - Holstebro -:-UNKARI: NB I - Naiset
19:00Mosonmagyarovar N - Dunaujvarosi N -:-VENÄJÄ: Superleague - Pudotuspelit
17:00Perm - Stavropol -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.