REFRESH

Jääkiekko » Tänään » Kaikki ottelut

SUOMI: Liiga

18:30Ilves - TPS 0:2
18:30Jukurit - Ässät 1:2
18:30Kärpät - JYP 4:0
18:30Sport - SaiPa 5:2

SUOMI: Mestis

18:30Hermes - Hokki 5:2
18:30IPK - Zemgale 2:3vl.
18:30Kiekko-Pojat - Kiekko-Espoo 4:2
18:30Koovee - TUTO 5:3
18:30Peliitat - FPS 2:3

USA: NHL

02:00Carolina Hurricanes - Los Angeles Kings 5:4ja.
02:00Columbus Blue Jackets - Washington Capitals 3:4ja.
02:00Montreal Canadiens - Ottawa Senators 4:5

EUROOPPA: BeNe League

1. eräHeerenveen - Limburg 3:0

ITÄVALTA: ICE Hockey League

2. eräAsiago - Graz 2:0

KANADA: OHL

02:00Kitchener Rangers - Sarnia Sting 1:5

KANADA: WHL

03:00Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 1:2ja.
04:00Red Deer Rebels - Regina Pats 6:5ja.
05:05Seattle Thunderbirds - Swift Current Broncos 4:2
05:05Victoria Royals - Prince Albert Raiders 3:6

KANADA: QMJHL

01:00Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Eagles 1:2

LATVIA: Optibet Hokeja Liga

19:00HK Dinaburga - HS Riga 0:10

MAAILMA: 3. divisioonan MM-kisat U20 - 5.-8. sijat

12:30Bosnia ja Hertsegovina U20 - Etelä-Afrikka U20 7:3

MAAILMA: 3. divisioonan MM-kisat U20 - Pudotuspelit

16:00Australia U20 - Bulgaria U20 4:1
3. eräIsrael U20 - Turkki U20 6:3

MAAILMA: WCH U18 IIB - Naiset

13:00Uusi-Seelanti U18 N - Viro U18 N 11:0
16:30Bulgaria U18 N - Belgia U18 N 4:6
3. eräKazakstan U18 N - Islanti U18 N 6:0

NORJA: Division 1

3. eräHasle/Loren - Lorenskog 1:0

RANSKA: D1

21:00Neuilly Sur Marne - Mont Blanc -:-

ROMANIA: Campionatul National

18:30Csikszereda - Sapientia U23 2:0

RUOTSI: Allsvenskan

ErätaukoAIK - Almtuna 3:3
ErätaukoIF Björklöven - Tingsryds AIF 2:0
ErätaukoMoDo - Kristianstad 2:3
ErätaukoMora - Djurgården 1:2
ErätaukoSödertälje - Västerviks IK 2:2
ErätaukoVita Hästen - BIK Karlskoga 0:2
ErätaukoVästerås - Östersund 0:2

RUOTSI: AllEttan Norra

Odottaa
päivityksiä
Sundsvall - Hudiksvall 1:1

RUOTSI: AllEttan Södra

ErätaukoKalmar - Karlskrona 2:2
ErätaukoNybro - Mariestad 1:3
ErätaukoTroja/Ljungby - Dalen 3:2

RUOTSI: HockeyEttan Norra vår

ErätaukoArlanda - Surahammar 3:1
ErätaukoVallentuna - Enköping 5:3

RUOTSI: HockeyEttan Södra vår

ErätaukoBorås - Vimmerby 3:1
ErätaukoEskilstuna Linden - Forshaga 1:1
ErätaukoHuddinge - Segeltorps IF 4:1
ErätaukoMörrums GoIS - Köping 1:2
ErätaukoTyringe - KRIF hockey 0:0

RUOTSI: SDHL Naiset

19:00Luleå N - MoDo N 5:0

SLOVAKIA: 1. Liga

18:30Trnava - Dubnica 4:3
18:30Zilina - Skalica 3:0
Voittolau- kauskilpailuBrezno - Topolcany 1:1
19:00Martin - HC 19 Humenne 0:2
19:00Slovan Bratislava B - Levice 1:2
19:00Ziar nad Hronom - Pov. Bystrica 3:2

SLOVENIA: IHL

19:00Triglav Kranj - Slavija 6:2
ErätaukoAcroni Jesenice II - Celje 1:3
2. eräKHL Sisak - Crvena zvezda 3:1
ErätaukoMaribor - Kroatia 2:0

SUOMI: SM-sarja U20 - Voittajien -vaihe

18:30HIFK U20 - KooKoo U20 0:4

TANSKA: Metal Ligaen

ErätaukoHerlev - Esbjerg 2:2
1. eräAalborg - Herning 1:0

TŠEKKI: Chance Liga

18:30Jihlava - Prostejov 3:6
18:30Poruba - Litomerice 1:3
18:30Zlin - Sokolov 5:0
19:00Kolin - Prerov 1:3
Voittolau- kauskilpailuPardubice B - Slavia Praha 0:0
19:00Sumperk - Trebic 3:2ja.

TŠEKKI: 2. Liga - East

18:00AZ Havirov - Novy Jicin 5:6
18:30Opava - Koprivnice 2:3vl.
19:00Havl. Brod - Znojmo 3:2
19:00Velke Mezirici - Hokej Vyskov 4:3
19:00Zdar nad Sazavou - SHKM Hodonin 3:4ja.

TŠEKKI: 2. Liga - West - Hävinneet -vaihe

19:00Decin - Benatky 3:5
19:00Jablonec - Hronov 1:6
3. eräKlatovy - Cheb 0:5
2. eräRisuty - Pisek 0:1

TŠEKKI: 2. Liga - West - Voittajien -vaihe

19:00Kobra Praha - Letnany 2:4
19:00Mostecti Lvi - HC Vrchlabi 2:5
19:00Tabor - Pribram 5:1
19:00Usti - Chomutov 1:2

TŠEKKI: ELJ

18:45Mountfield HK U20 - Mlada Boleslav U20 5:1

TŠEKKI: ULLH

1. eräCavaliers Brno - UK Prague 1:2
1. eräEngineers Prague - Riders Pardubice 2:0

UNKARI: Erste Liga

18:30Brasov - DAB 6:5
3. eräBudapest Akademia - Ferencvaros 4:1

USA: AHL

03:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins 1:2
03:00Rockford IceHogs - Manitoba Moose 3:2vl.
04:30Bakersfield Condors - Tucson Roadrunners 7:3
05:00Ontario Reign - Colorado Eagles 5:2

USA: NCAA

02:00Northeastern - Boston College Eagles 2:1

VALKO-VENÄJÄ: Extraleague

18:00Brest - Lokomotiv Orsha 1:2vl.
18:00Lida - Novopolotsk 3:1
18:55Neman Grodno - Vitebsk 2:1

VENÄJÄ: KHL

11:00Amur Habarovsk - Sibir Novosibirsk 3:0
11:30Admiral Vladivostok - Avangard Omsk 2:3vl.
18:00Ak Bars Kazan - Barys Astana 2:1
18:00Nizhni Novgorod - Salavat Ufa 5:1
18:30SKA Pietari - Lokomotiv Jaroslavl 1:2
18:30TsSKA Moskova - Kunlun 7:4

VENÄJÄ: VHL

14:30Novokuznetsk - HC Rostov 2:1vl.
16:00Jugra Hanti-Mansijsk - Kurgan 2:0
16:00Perm - Dizel 3:4vl.
16:00Tjumen - Gornyak 3:2
16:00Toros Neftekamsk - Tambov 2:1ja.
16:30Izhevsk - Khimik 1:0
17:30Almetyevsk - Ryazan 4:2
18:00Dinamo St. Petersburg - Mechel Chelyabinsk 1:4
18:00SKA Neva St. Petersburg - Orsk 3:1

VENÄJÄ: MHL

05:00Tayfun - SKA-GUOR Karelia 5:3
10:00Sakhalinskie Akuly - SKA-Varyagi 4:2
14:00Belye Medvedi - Omskie Yastreby 3:4vl.
16:00Krasnaya Armiya - SKA-1946 2:1
16:30Dinamo-Shinnik - Almaz 8:4
18:00Atlant - Russkie Vityazi 7:1
18:00Dynamo Moscow - Din. St. Petersburg 6:1
18:00Kapitan - MHC Spartak 1:0
18:00Mikhaylov Academy U20 - Amurskie Tigry 4:1

VENÄJÄ: NMHL

15:00Kristall BDK - Progress Glazov 3:2
17:30Lipetsk - Proton 3:2
17:30Tambov - Bobrov 0:4
18:00Dizelist - Olympia 1:4
18:30Yunison Moscow - Arktika 3:1

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jääkiekko tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.