REFRESH

Lentopallo » Tänään » Kaikki ottelut

ITALIA: SuperLega

19:00Perugia - Piacenza -:-
21:30Modena - Siena -:-

PUOLA: PlusLiga

15:45Projekt Warszawa - Kedzierzyn-Kozle -:-
18:30Stal Nysa - Luk Lublin -:-

ARGENTIINA: Liga - Naiset - Ensimmäinen vaihe

02:00Argentiina N - San Lorenzo N 1:3
02:00Banco Provincia N - Ferro Carril Oeste N 3:0
00:00Avellaneda N - Boca Juniors N -:-
00:00Tucuman N - Gimnasia Esgrima N -:-

BELGIA: EuroMillions League

21:30Haasrode Leuven - Guibertin -:-
21:30Menen - Achel -:-

BELGIA: Liga A - Naiset

17:00Haasrode Leuven N - Jaraco LVL N -:-
21:00Oostende N - Charleroi N -:-
21:30Asterix Avo N - Antwerp N -:-
21:30Gent N - Oudegem N -:-
21:30Kalmthout N - Tchalou N -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga

17:00Bosna - Mladost Brcko -:-
19:00Modrica - Kakanj -:-
20:00Ilidza - Domaljevac -:-
20:00Ljubinje-Bankom - Bijeljina -:-

BRASILIA: Superliga

00:00Sao Jose dos Campos - America Volei -:-

BULGARIA: SuperLiga

18:00Dea Sport Burgas - Montana -:-
18:00Dobrudja - Slaviya Sofia -:-

BULGARIA: Superliga - Naiset

16:00CSKA Sofia N - Maritsa Plovdiv N -:-
16:00Slaviya Sofia N - VK Varna-DKS N -:-

ENGLANTI: Super League

17:00Essex Rebels - Nottingham -:-
17:00Newcastle - Sunderland -:-

ENGLANTI: Super League - Naiset

14:00Essex Rebels N - Nottingham N -:-

ESPANJA: SuperLiga

19:00Santanderina - Almeria -:-
20:00Boiro - Manacor -:-
20:00Voley Palma - Conqueridor Valencia -:-
20:45Emeve Lugo - Voleibol Teruel -:-

ESPANJA: Superliga - Naiset

19:00CV Kiele Socuellamos N - Sant Cugat N -:-
20:00Alcobendas N - Sayre Mayser N -:-
20:00La Laguna N - Cajasol N -:-
20:30CV Madrid N - Avarca de Menorca N -:-
21:30Heidelberg N - Emeve Lugo N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

07:00KB Stars - Ansan OK 3:0

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

4. eräExpressway Co N - IBK N 2:1

EUROOPPA: Baltic League

16:00BIGBANK Tartu - Jekabpils -:-
18:00Valio Võru - Daugavpils -:-

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

14:00TTU N - Noortekoondis N -:-
18:00Jelgava N - Kaunas N -:-
18:00Riga VS N - Tartu Ulikool N -:-
18:00RSU-MVS N - Famila/Võru VK N -:-
18:00SUFA klubs N - Ausrine KKSC N -:-

HOLLANTI: Eredivisie

21:00Dynamo Apeldoorn - Sliedrecht -:-
21:00Huizen - Papendal/Arnhem -:-
21:00Vocasa Nijmegen - VCN -:-
21:30Orion - Advisie/SSS -:-

HOLLANTI: DELA League - Naiset

21:00Sliedrecht N - Dynamo Apeldoorn N -:-
21:00Sneek N - FAST N -:-
21:00Zwolle N - Voltena N -:-

INDONESIA: Proliga

09:00Jakarta Lavani - Kudus Sukun -:-
13:30Palembang - Jakarta Stin Bin -:-

INDONESIA: Proliga - Naiset

07:00Jakarta Popsivo N - Jakarta Pertamina N 1:3
11:00Bandung BJB N - Gresik Petrokimia N -:-

INTIA: Prime Volleyball

15:30Bengaluru Torpedoes - Kolkata Thunder Bolts -:-

ISLANTI: Mizunodeild

17:00Throttur Nes - Akureyri -:-

ISLANTI: Mizunodeild - Naiset

19:00Throttur Nes N - Akureyri N -:-

ITALIA: Coppa Italia A2

20:45Vibo Valentia - BCC-NEP Castellana -:-

ITALIA: Serie A1 - Naiset

19:00Vero Volley N - Perugia N -:-
20:30Novara N - UYBA Busto Arsizio N -:-
21:30Casalmaggiore N - Scandicci N -:-

ITALIA: Serie A2 - Naiset

17:00Club Italia N - Mondovi N -:-
21:30Futura Volley Giovani N - Picco Lecco N -:-

ITÄVALTA: AVL

19:00Ried - TSV Hartberg -:-
19:00Tirol Innsbruck - Waldviertel -:-
20:00Sokol Wien - Amstetten NO -:-
20:00VBK Klagenfurt - UVC Graz -:-
20:00Weiz - Aich/Dob -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga

15:30Bisamberg - hotVolleys -:-
17:30VBK Klagenfurt 2 - UVC Graz 2 -:-
17:30Weiz 2 - Aich/Dob 2 -:-
19:00VC Mils - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
19:00Wr. Neustadt - Leibnitz -:-
20:00Waidhofen - Linz/Steg -:-
20:00Wolfurt - Döbling -:-
21:00Akad. Graz - Südstadt/Perchtoldsdorf -:-

ITÄVALTA: AVL - Naiset

17:30Sokol/Post SV N - Purgstall N -:-
18:00Bisamberg N - Hartberg N -:-
18:30Eisenerz/Trofaiach N - Rowa-Moser N -:-
19:00Wildcats N - Salzburg N -:-
19:30Linz-Steg N - UVC Graz N -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset

15:00Krottendorf N - Liebenau N -:-
16:00SG Eisenerz/Trofaiach 2 N - ATSE Graz N -:-
17:00Linz-Steg 2 N - Seekirchen N -:-
18:30Akad. Graz N - Brückl N -:-
19:00Höchst N - Rowa-Moser 2 N -:-
19:00SU Inzingvolley N - Mühlviertel N -:-
20:00Jennersdorf N - Roadrunners N -:-
20:00Wolfsberg N - UVC Graz 2 N -:-

JAPANI: V.League

06:00JTEKT - Nagoya 3:0
07:00Nagano - JT Thunders 2:3
07:00Oita Miyoshi - Osaka Sakai 0:3
07:05Toray Arrows - Suntory Sunbirds 1:3
09:00Tokyo Great Bears - Panasonic Panthers 0:3

JAPANI: V.League - Naiset

06:00Himeji Victorina N - Toray Arrows N 0:3
06:00Hitachi N - NEC Red Rockets N 3:0
06:00JT Marvelous N - PFU Blue Cats N 3:0
06:00Kurobe Aqua Fairies N - Body Queenseis N 3:0
07:00Ageo N - Okayama Seagulls N 3:0
07:00Hisamitsu Springs N - Denso Airybees N 3:1

KREIKKA: A1

16:00Olympiakos - Aristotelis Skydras -:-
18:00Foinikas Syroy - Panathinaikos -:-
21:30AONS Milon - Kifisia -:-

KREIKKA: A1 - Naiset

18:00Aris N - Markopoulo N -:-
18:00Lamia N - ASP Thetis N -:-
18:00PAOK N - Ilisiakos N -:-
18:45AEK N - AON Zirinios N -:-
19:00Thira N - Panathinaikos N -:-
19:30Olympiakos N - Egaleo N -:-

KROATIA: Superliga

15:00Trnje - Split -:-
18:00Mok Rovinj - Zadar -:-
18:00Sisak - Rijeka -:-
19:00HAOK Mladost - Centrometal -:-
19:30Varazdin - Marsonia -:-

KROATIA: Superliga - Naiset

16:00Kelteks Karlovac N - ZOK Osijek N -:-
18:30Marina Kastela N - Rijeka N -:-
19:00Brda N - Dinamo Zagreb N -:-
19:00Nebo N - Split N -:-
20:00Vukovar N - Kastela N -:-

KROATIA: Prva Liga - Naiset

16:00Varazdin N - Sinj N -:-
16:30Mladost II N - Don Bosco N -:-
17:00Dubrovnik N - Olimpik N -:-
18:00Zadar N - HAOK Zagreb N -:-

LATVIA: Nacionala Liga

13:00RTU 2 - Vecumnieki -:-
14:00Ventspils - Biolars/Olaine -:-
18:00Aizpute - Kuldigas -:-

MONTENEGRO: Superliga - Naiset

17:00Bar N - Herceg Novi N -:-
20:00Jedinstvo N - Akademija N -:-
20:00Moracha N - Mediteran N -:-

NORJA: Eliteserien

16:00OSI - Viking -:-
18:00Torvastad - Randaberg -:-

NORJA: Eliteserien - Naiset

17:00Volda N - Lierne N -:-

PERU: LNSV - Naiset

21:00Tupac Amaru N - Dep. Jaamsa N -:-
23:00Latino Amisa N - Alianza Lima N -:-

PORTUGALI: Campeonato Nacional - Hävinneet -vaihe

18:00SC Caldas - Viana -:-
18:00Sporting de Espinho - Santo Tirso -:-
20:00Mamede - Gondomar -:-

PORTUGALI: Campeonato Nacional - Voittajien -vaihe

23:30Esmoriz GC - A. J. F. Bastardo 0:3
17:00Academica de Espinho - Sporting CP -:-
19:00Castelo Maia GC - Esmoriz GC -:-
20:00Leixoes SC - Benfica -:-
20:00Vitoria - A. J. F. Bastardo -:-

PORTUGALI: Taca de Portugal - Naiset

17:00AJM/FC Porto N - Benfica N -:-

PUOLA: I. Liga

17:00Kluczbork - AGH Krakow -:-
18:00Bydgoszcz - Gwardia Wroclaw -:-
19:00BAS Bialystok - Siedlce -:-
19:00Bedzin - Legia Warszawa -:-
19:00Chrobry Glogow - Norwid Czestochowa -:-
19:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Swidnik -:-

PUOLA: TAURON Liga

20:00Chemik Police N - Opole N -:-

PUOLA: I. Liga - Naiset

15:00San Jaroslaw N - Mogilno N -:-
15:45Czestochowianka N - Nowy Dwor Mazowiecki N -:-
18:00Energetyk Poznan N - Mielec N -:-
19:00Solna Wieliczka N - Bialystok N -:-

RANSKA: Ligue A

20:00Plessis Robinson - Chaumont -:-
20:00Tourcoing - Toulouse -:-
20:30Poitiers - Nice -:-
20:30Sète - Tours -:-
21:00Cambrai - Montpellier -:-
21:00Nantes - Narbonne -:-

RANSKA: Ligue B

18:00France Avenir - Lyon -:-
19:30Martigues - Ajaccio -:-
20:00Avignon - Illacaise -:-
20:00REC Volley - Cannes -:-
21:00Frejus - St-Quentin -:-
21:30Lozere - Nancy -:-

RANSKA: Ligue A - Naiset

19:00Levallois N - Marcq Baroeul N -:-
20:00France Avenir 2024 N - Chamalierois N -:-
20:00Vandoeuvre N - Paris N -:-
20:30TFOC N - Venelles N -:-
21:00Beziers N - Le Cannet N -:-
21:00Nantes N - Saint-Raphael N -:-
21:00RC Cannes N - Mulhouse N -:-

ROMANIA: Divizia A1

12:00Stiinta Baia Mare - Craiova -:-
12:00Suceava - Rapid Bucuresti -:-
14:00Stiinta Bucuresti - Arcada Galati -:-
19:30CSM Constanta - Zalau -:-

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

17:00CSM Bucuresti N - Stiinta Bacau N -:-
17:30Rapid Bucuresti N - Dinamo Bucuresti N -:-
18:00Alba Blaj N - Craiova N -:-

RUOTSI: Elitserien

15:30Sollentuna - Uppsala -:-

RUOTSI: Elitserien - Naiset

14:00KFUM Göteborg N - Hylte/Halmstad N -:-
15:00IKSU N - Örebro N -:-
18:00Sollentuna N - Linköping N -:-

SAKSA: 1. Bundesliga - Hävinneet -vaihe

18:30Netzhoppers - Giesen -:-

SAKSA: 1. Bundesliga - Voittajien -vaihe

21:00BR Volleys - Düren -:-

SAKSA: 2. Bundesliga North

16:00ETV Hamburg - Warnemünde -:-
19:00Bocholt - Schöneiche -:-
19:00Lindow/Gransee - Münster -:-
20:00Bitterfeld - Kiel -:-
20:00Neustrelitz - Essen -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South

18:00Dachau - Dresden -:-
20:00Hammelburg - Freiburg -:-
20:00Karlsruhe - Schwaig -:-
20:00Mimmenhausen - Mühldorf -:-
20:00VC Gotha - Delitzsch -:-
20:30Rottenburg - Kriftel -:-

SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset

18:00Palmberg Schwerin N - Stuttgart N -:-
19:00Dresdner SC N - Wiesbaden N -:-
20:00Aachen N - Potsdam N -:-
20:00Erfurt N - Neuwied N -:-
20:00PeruutettuSuhl N - NawaRo Straubing N -:-
20:00Vilsbiburg N - USC Münster N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

19:00Oythe N - Leverkusen N -:-
20:00Berlin N - Essen-Borbeck N -:-
20:00ETV Hamburg N - Borken N -:-
20:00Ostbevern N - Schweriner II N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

16:00Vilsbiburg II N - Karlsruhe-Beiertheim N -:-
17:00Altdorf N - Freisen N -:-
19:00Unterhaching N - Wiesbaden II N -:-
20:00Planegg-Krailling N - VCO Dresden N -:-
21:00Waldgirmes N - SV Lohhof N -:-

SERBIA: Liga

18:30Crvena zvezda - Gornji Milanovac -:-
18:30Vojvodina - Mladi Radnik -:-
20:00Karadjordje Topola - Jedinstvo S.P. -:-
20:30Novi Sad - Radnicki -:-

SERBIA: Liga - Naiset

18:00Partizan N - Batajnica N -:-
19:30Indjija N - Tent N -:-
20:00Spartak Subotica N - Novi Sad N -:-
20:00Sremska M. N - Zeleznicar N -:-
21:00Crvena zvezda N - Stara Pazova N -:-

SLOVAKIA: Extraliga

17:00Presov - Komarno -:-
17:00Svidnik - Prievidza -:-
20:00VKP Bratislava - Myjava -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Hävinneet -vaihe

20:00Nove Mesto nad Vahom N - UNIZA Zilina N -:-
20:00Presov N - SVK Pezinok N -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Voittajien -vaihe

17:00Slavia Bratislava N - VKP Bratislava N -:-
19:00Projekt RD SVF N - UCM Trnava N -:-

SLOVENIA: 1. DOL

19:00ACH Ljubljana - Fuzinar -:-
19:00Pomgrad - OK Maribor -:-
20:30Crnuce - Salonit Anhovo -:-
21:00Calcit Kamnik - Triglav Kranj -:-

SLOVENIA: 1. DOL - Naiset

17:00Krim N - Grosuplje N -:-
18:00GEN-I Volley NG N - Formula Formis N -:-
18:00Nova KBM Branik N - Ankaran N -:-
18:30Calcit Kamnik N - Aliansa N -:-

SVEITSI: NLA

18:00Amriswil - Schönenwerd -:-
19:00Chenois - Luzern -:-
19:00TSV Jona - Lausanne -:-

SVEITSI: NLA - Naiset

18:00Franches Montagnes N - Geneve N -:-
18:30Aesch Pfeffingen N - NUC Volleyball N -:-
18:30Toggenburg N - Cheseaux N -:-
19:30Volero Zürich N - Düdingen N -:-
20:30Lugano N - Schaffhausen N -:-

TANSKA: Landspokal Cup

3. eräGentofte - Nordenskov UIF 0:2
13:30Vestsjaelland - Marienlyst-Fortuna -:-

TANSKA: 1. Division West - Naiset

14:00Bedsted N - Kolding N -:-

TANSKA: Landspokal Cup - Naiset

12:00ASV Elite N - DHV Odense N -:-
16:00Bröndby N - Holte N -:-

TŠEKKI: Extraliga

18:00Odolena Voda - Ostrava -:-
18:00Usti - Ceske Budejovice -:-
19:00Benatky - Kladno -:-
19:00Karlovarsko - Zlin -:-
20:30Beskydy - Prague -:-

TŠEKKI: Extraliga - Naiset

18:00Frydek-Mistek N - Prometey N 3:0
18:00Olomouc N - Selmy Brno N -:-
18:00Prostejov N - Ostrava N -:-
19:00VK Liberec N - KP Brno N -:-

TŠEKKI: 1. liga - Naiset - Hävinneet -vaihe

10:30KP Brno B N - Ceske Budejovice N -:-
11:00Hradec Kralove N - Plzen N -:-
11:00Hronov N - Nusle N -:-

TŠEKKI: 1. liga - Naiset - Voittajien -vaihe

11:00Dobrichovice N - Rudolfov N -:-
11:00Prostejov B N - Stresovice N -:-
13:00VK Liberec B N - Zizkov N -:-

TURKKI: Efeler Ligi

14:00Arkasspor - Halkbank -:-
15:00Develi - Bursa -:-

TURKKI: 1. Ligi

12:00Anadolu Voleybol - Akkus Bld -:-
12:00Gaziantep Genclik - TVF Spor Lisesi -:-
13:00Bigadic - Istanbul BB -:-
13:00Kagitspor - Ürgüp Spor -:-
13:00Niksar - Gümüshane -:-
13:00Yesilkent Spor - Hakkari Genclik Merkezi -:-
14:00Alanya Bld - Tarim Kredi Genclik -:-
14:00Okyanus Koleji - HGTC Bursa 2 -:-
14:30Kolejliler - Aydin Büyüksehir Belediye Spor -:-
16:30Saint Joseph - Milas Bld -:-

TURKKI: Sultanlar Ligi - Naiset

13:00Cukurova Bld N - Kuzey Boru Genclik N -:-
13:00Sigorta Shop N - Galatasaray N -:-
14:00THY N - Nilüfer Bld. N -:-
16:00Ilbank N - Ankara PTT N -:-

UKRAINA: Superleague

12:00Reshetylivka - Prometey -:-
15:00Yurakademiya - Zhytychi Zhytomyr -:-

UNKARI: Extraliga - 13.-14. sijat

21:00TFSE - Szolnoki -:-

UNKARI: Extraliga - 9.-12. sijat

16:00Dunaferr - Miskolc -:-
19:00Szegedi - Dagi -:-

UNKARI: Extraliga - Hävinneet -vaihe

20:00Kistext - MAFC -:-

UNKARI: Extraliga - Voittajien -vaihe

16:00MAV Elore SC - Vegyesz -:-
20:00Penzugyor - Debrecen -:-

UNKARI: Extraliga - Naiset

17:00Vasas N - Nyiregyhaza N -:-
19:30MAV Elore SC N - Ujpest N -:-
20:00MTK Budapest N - Bekescsabai N -:-

VALKO-VENÄJÄ: Division A

15:00Zapadnij Bug - Soligorsk -:-

VALKO-VENÄJÄ: Championship - Naiset

15:30Zhemchuzhina N - A. Baranovichi N -:-
16:00Mogilev N - Pribuzhe N -:-

VENÄJÄ: Super League

14:00Krasnoyarsk - ASK N. Novgorod -:-
16:00Surgut region - Stroitel Minsk -:-
18:30Zenit St. Petersburg - Zenit Kazan -:-

VENÄJÄ: Super League - Naiset

14:00Uralochka-NTMK N - Dynamo Kazan N -:-
16:00Minchanka N - Leningradka N -:-
18:00Kaliningrad N - Tulitsa N -:-

VIRO: Esiliiga

13:00Eesti Maaülikooli - Pere Leib Tartu 2 -:-
13:00Noortekoondis - Tallinn -:-
13:00Tallin University - Kiili -:-
14:00Rakvere - Liider -:-
16:00Turi - Valio Võru 2 -:-
17:00Poltsamaa - Viljandi -:-

VIRO: Meistriliiga - Naiset

17:00Tallinna N - Duo Olerex Tartu N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.