REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

WTA - KAKSINPELIT: Hua Hin (Thaimaa), kovakenttä

09:10Jang S. J. (Kor) - Zhu L. (Chn) 0:2
11:40Wang Xin. (Chn) - Björklund M. (Swe) 2:0
13:25Fruhvirtova L. (Cze) - Zidansek T. (Slo) 1:2
16:40Kalinskaya A. (Rus) - Tsurenko L. (Ukr) 1:2

WTA - KAKSINPELIT: Lyon (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

13:05Masarova R. (Esp) - Paolini J. (Ita) 0:2
14:40Van Uytvanck A. (Bel) - Korpatsch T. (Ger) 2:0
16:25Parks A. (Usa) - Martic P. (Cro) 2:1
2. eräOsorio C. (Col) - Niemeier J. (Ger) 1:0 (7:6,0:0)
21:30Noskova L. (Cze) - Sherif M. (Egy) -:-

WTA - NELINPELIT: Hua Hin (Thaimaa), kovakenttä

09:10Han X.Y./Mattek-Sands B. - Bonaventure Y./Yashina E. 2:0
13:05Han N./Jang S. J. - Gabueva A./Zakharova A. 2:1
13:30PeruutettuWang Xin./Zhu L. - Kostyuk M./Ruse G. -:-
15:10Wang Xin./Zhu L. - Kostic N./Tikhonova A. 2:1

WTA - NELINPELIT: Lyon (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

12:00Golubic V./Niculescu M. WO - Blinkova A./Eikeri U. -:-
14:10Ponchet J./Voracova R. - Christian K./Santamaria S. 0:2
16:05Bogdan A./Kovinic D. - Kichenok N./Ninomiya M. 1:2
17:55Danilovic O./Panova A. WO - Barnett A./Dzalamidze N. -:-
1. eräParks A./Zhang S. - Bucsa C./Schoofs B. 0:0 (0:3)

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Burnie (Australia), kovakenttä

01:05Shimizu Y. (Jpn) - Schoolkate T. (Aus) 2:0
01:05Fancutt T. J. (Aus) - Hazawa S. (Jpn) 2:1
02:30Walton A. (Aus) - Sekiguchi S. (Jpn) 2:0
02:40Purcell M. (Aus) - Polmans M. (Aus) 1:2

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Cleveland (USA), kovakenttä (sisäkenttä)

23:35Michelsen A. (Usa) - Sock J. (Usa) 2:0
00:35Holt B. (Usa) - Perez A. (Usa) 2:0
01:45Johnson S. (Usa) - Forejtek J. (Cze) 2:0
02:15Harrison R. (Usa) - Angele J. F. (Fra) 2:0
2. eräMarchenko I. (Ukr) - Kovacevic A. (Usa) 0:1 (5:7,1:4)
1. eräKrueger M. (Usa) - Diallo G. (Can) 0:0 (5:6)
21:20Gomez E. (Ecu) - Pinnington Jones J. (Gbr) -:-
00:00Johnson S. (Usa) - Seelig K. (Usa) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Koblenz (Saksa), kovakenttä (sisäkenttä)

14:10Masur D. (Ger) - Andreev A. (Bul) 0:2
15:40Broady L. (Gbr) - Vatutin A. (Rus) 0:2
15:45Zhang Z. (Chn) - Kolar Z. (Cze) 1:2
17:45Wessels L. (Ger) - Grenier H. (Fra) 2:0
21:00Choinski J. (Gbr) - Muller A. (Fra) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Teneriffa 2 (Espanja), kovakenttä

13:10Marcora R. (Ita) - Rodriguez Taverna S. (Arg) 2:1
15:35Moro Canas A. (Esp) - Misolic F. (Aut) 2:0
18:00Passaro F. (Ita) - Harris L. (Rsa) 1:2
1. eräPeniston R. (Gbr) - Alvarez Varona N. (Esp) 0:0 (1:3)

CHALLENGER - KAKSINPELIT - NAISET: Cali (Kolumbia), massakenttä

23:25Zarazua R. (Mex) - Aney J. (Usa) 2:1
02:05Jani R-L. (Hun) - Podoroska N. (Arg) 0:2
18:05Ormaechea P. (Arg) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) 2:0
19:05You X. (Chn) - Contreras Gomez F. (Mex) 0:2
21:45Kalieva E. (Usa) - Brancaccio N. (Ita) -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Burnie (Australia), kovakenttä

01:10Mochizuki Y./Ochi M. - Moriya H./Noguchi R. 1:2
02:45Puttergill C./Sweeny D. - Harper M./Talic Z. 2:0
05:00McCabe J./Winter E. - Delaney Ja./Jin J. 2:0
05:10Kelly D./Romios M. C. - Fancutt T. J./Walkin B. 2:0
05:10Taylor A./Taylor J. - Hazawa S./Shimizu Y. 0:2
09:10Ellis B./Walton A. - Polmans M./Purcell M. 0:2

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Cleveland (USA), kovakenttä (sisäkenttä)

03:20Galloway R./Hach Verdugo H. - DeMuth O. ./Pomeranets B. 2:0
03:25Breysach M./Goldhoff G. - Gonzales R./Stalder R. 0:2
18:05Maginley J./Sheehy J. - Kirchheimer S./Sigouin B. 1:2
18:05Blumberg W./Smith K. - Chappell N./Michelsen A. 0:2
21:30Kypson P./Young D. - Clark E./Perez A. -:-
22:30Diallo G./Kovacevic A. - Cozbinov A./Zhu E. -:-
00:00Boika L./Marchenko I. - Forejtek J./Kwiatkowski T. S. -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Koblenz (Saksa), kovakenttä (sisäkenttä)

14:10Chandrasekar A./Prashanth V. - Jebavy R./Nouza P. 2:1
17:00Fallert F./Jebens H. - Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. 2:1
18:40Brouwer G./Myneni S. - Oswald P./Walkow S. 0:2
19:45Broady L./Brown D. - Frantzen C./Sandkaulen T. 1:2
2. eräSchell N./Wehnelt K. - Kolar Z./Sachko V. 1:0 (6:4,3:4)

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Teneriffa 2 (Espanja), kovakenttä

13:00PeruutettuDiez S./Milojevic N. - Landaluce M./Rincon D. -:-
13:05Diez S./Milojevic N. - Harrison C./Mochizuki S. 0:2
14:15Mager G./Travaglia S. - Krutykh O./Rosol L. 2:1
14:30PeruutettuDoumbia S./Reboul F. - Krutykh O./Rosol L. -:-
15:05Bonadio R./Maestrelli F. - Geerts M./Margaroli L. 2:0
15:25Liutarevich I./Lomakin G. - Bortolotti M./Martos Gornes S. 0:2
16:50Babic Z./Matuszewski P. - Caruso S./Giannessi A. 0:2
17:10Johnson L./Verbeek S. - Rodriguez Taverna S./Romboli F. 2:0
17:30PeruutettuBabic Z./Matuszewski P. - Gakhov I./Shevchenko A. -:-
20:25KeskeytettyBrancaccio R./Skugor F. - Gigante M./Passaro F. 1:1

CHALLENGER - NELINPELIT - NAISET: Cali (Kolumbia), massakenttä

23:00Carle M. L./Riera J. - Alves C./Loeb J. 2:1
23:15PeruutettuBolsova Zadoinov A./Dolehide C. - Mcadoo R./Partaud M. -:-
02:10Arango E./Zarazua R. - Mcadoo R./Partaud M. 2:0
1. eräGleason Q./Lechemia E. - Lizarazo Y./Perez Garcia M. P. 0:0 (5:4)
23:15Arango E./Zarazua R. - Okamura K./You X. -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 5 (Tunisia), kovakenttä

11:00Ivanovski K. (Mkd) - Rogers A. (Usa) 2:0
11:00Milicevic L. (Srb) - Loge J. (Bel) 2:1
11:00Pieczkowski O. (Pol) - Picchione A. (Ita) 2:1
11:00Schär R. (Sui) - Bittoun C. (Fra) 0:2
12:30Giacomini L. (Ita) - Cuenin S. (Fra) 2:0
12:30Mu T. (Chn) - Brunold M. (Sui) 2:1
12:30Nijboer R. (Ned) - Perez Sanz D. (Esp) 1:2
12:30Zhou Y. (Chn) - Wiedenmann L. (Ger) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Sharm el-Sheikh (Egypti), kovakenttä

10:00Capecchi D. (Ita) - Seateun N. (Fra) 2:1
10:00Den Ouden G. (Ned) - Ivanov V. (Rus) 2:0
10:00Dimic M. (Slo) - Alhogbani A. F. (Sau) 0:2
10:00Rossi L. (Ita) - Dev S D P. (Ind) 2:1
11:30Butulija B. (Srb) - Apltauer F. (Cze) 2:0
11:30Maulenov T. (Kaz) - Caldes J. (Esp) 0:2
11:30Sannen T. (Bel) - Miceli M. (Ita) 1:2
11:30Sciahbasi . L. (Ita) - Kroslak J. (Svk) 2:0
12:30Barnat J. (Cze) - Kobelt N. (Sui) 2:0
12:30Bradshaw J. (Aus) - Fajta P. (Hun) 2:1
12:30Cubelic K. (Ger) - Lanik T. (Svk) 2:0
12:30Zhukov M. (Rus) - Kirci K. (Tur) 2:0
14:00Duda F. (Cze) - Cadenasso G. (Ita) LUOVUTUS 0:0
14:00Hamza Reguig S. (Alg) - Agafonov E. (Rus) 2:1
14:00Lukman M. (Slo) - Storrie R. J. (Gbr) 0:2
14:00Philippov E. (Rus) - Petr V. (Cze) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Antalya (Turkki), massakenttä

09:00Barrena A. (Arg) - Neumayer L. (Aut) 2:1
09:00Gimenez I. (Bra) - Dellien Velasco M. A. (Bol) 0:2
09:00PeruutettuRodriguez L. J. (Arg) - Mardjonovic A. (Srb) -:-
09:00Rodriguez L. J. (Arg) - Vojinovic L. (Srb) 2:0
10:00Braynin A. (Ukr) - Ilhan M. (Tur) 2:0
10:30Klok D. (Rus) - Aboian V. (Arg) 1:2
10:30Madaras N. (Swe) - Cungu R. (Mne) 2:0
11:00Aksu C. (Tur) - Martinez Martinez J. (Esp) 0:2
11:00Fiorentini A. (Ita) - Gimeno Valero C. (Esp) LUOVUTUS 1:1
11:00Lobanov A. (Rus) - Zielinski M. (Ger) 0:2
11:00Martin Tiffon P. (Esp) - Sutekin E. (Tur) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Monastir (Tunisia), kovakenttä

10:30Abderrahman W. (Tun) - Atturu B. S. (Ind) 2:0
10:30Dalla Valle E. (Ita) - Added D. (Fra) 0:2
10:30Ostapenkov D. (Blr) - Vincent Ruggeri S. (Ita) 0:2
12:00Blanch D. (Usa) - Brosset S. (Fra) 2:1
12:00Castagnola L. (Ita) - Dietrich D. (Sui) 1:2
12:00Gadamauri B. (Bel) - Bozemoj B. (Ned) 2:0
12:00Gaio F. (Ita) - Casanova A. (Sui) 2:0
12:00Saitoh K. (Jpn) - Tessa L. (Fra) 2:1
12:00Sperle J. (Ger) - Oberleitner N. (Aut) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir (Tunisia), kovakenttä

10:30Lazarenko K. (Ukr) - Tsao C. Y. (Tpe) 2:0
10:30Lee Y. (Tpe) - Wildgruber A. (Ger) 2:0
10:30Marinkovic B. (Srb) LUOVUTUS - Koller A. (Aut) 0:0
10:30Radovanovic N. (Fra) - Ferrando C. (Ita) 1:2
12:00Ferro F. (Fra) - Karamoko N. (Sui) 2:0
12:00Kashyap T. (Ind) - Battesti A. (Fra) 1:2
12:00Kuramochi M. (Jpn) - Falei A. (Blr) 2:0
12:00Küng L. (Sui) - Sugnaux T. (Sui) 1:2
12:00Yesypchuk . D. (Ukr) - Vrancken Peeters A. (Ned) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Sharm el-Sheikh (Egypti), kovakenttä

09:30Bestetti G. (Ita) - Meri E. (Svk) 0:2
09:30Girelli C. (Ita) - Shauha D. (Blr) 0:2
09:30Michalkova B. (Cze) - Dal S. (Ger) 1:2
09:30Ozeki M. (Jpn) - Todoni A. A. (Rou) 2:1
11:00Krokhina E. (Rus) - Drugdova S. (Svk) 0:2
11:00Rudiukova N. (Rus) - Pavlova K. (Rus) 0:2
11:00Zelnickova R. (Svk) - Bojica S. (Rou) 2:0
12:00Kim C. (Kor) - Milanese S. (Ita) 2:1
12:00Ng M. (Hkg) - Kuzmova K. (Svk) 0:2
12:00Popa M. S. (Rou) - Bubelyte K. (Ltu) 0:2
13:30Pedone G. (Ita) - Falkner Z. (Slo) 2:0
13:30Sebestova I. (Cze) - Kim Eunchae (Kor) 2:0
13:30Wu Ho C. (Hkg) - Hrdinkova D. (Cze) 2:0
15:00Che Y. (Chn) - Tverijonaite E. (Ltu) 0:2
15:00Kobayashi H. (Jpn) - Apalikhina A. (Rus) 2:0
15:00Waligora A. (Bel) - Benesova N. (Cze) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W25 Antalya (Turkki), massakenttä

09:00Aksu A. (Tur) - Hennemann C. W. (Swe) 2:1
09:00Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Herdzelas D. (Bih) 0:2
09:00Lukas T. (Cro) - Lodikova D. (Rus) 0:2
09:00Park S. (Kor) - Yoruk I. (Tur) 2:1
09:00Topalova G. (Bul) - Leykina P. (Rus) 2:0
10:30Rey Garcia A. (Esp) - Maklakova E. (Rus) 2:0
10:30Samir S. (Egy) - Shubladze A. (Rus) 2:1
10:30Struplova J. (Cze) - Elmas L. N. (Tur) 2:0
11:00Soboleva A. (Ukr) - Kan V. (Rus) 2:0
12:30Gonzalez Encinas M. (Esp) - Dinu C. (Rou) 0:2
12:30Martinez Cirez C. (Esp) - Black H. T. (Usa) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W40 Mexico City (Meksiko), kovakenttä

18:00Cengiz B. (Tur) - Mansouri Y. (Fra) 2:0
18:00Ng T. (Usa) - Bulgaru M. (Rou) 2:0
18:00Romeo C. (Fra) - Lisicki S. (Ger) 0:2
18:00Yuan Y. (Chn) - Craciun G. A. (Rou) 2:0
19:30Bektas E. (Usa) - Paoletti M. (Ita) 2:0
19:30Costoulas S. (Bel) - Cascino E. (Fra) 2:0
19:30Kingsley R. (Usa) - Glushko L. (Isr) -:-
19:30Kolodynska J. (Blr) - Papamichail D. (Gre) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W40 Porto (Portugali), kovakenttä (sisäkenttä)

12:00Paquet C. (Fra) - Andrianjafitrimo T. (Fra) 2:1
12:00Robbe A. (Fra) - Tan H. (Fra) 1:2
13:30Radwanska U. (Pol) - Vismane D. (Lat) 1:2
13:30Sakellaridi S. (Gre) - Bondarenko M. (Rus) 0:2
15:00Boskovic L. (Cro) - Wickmayer Y. (Bel) 2:0
15:00Gorgodze E. (Geo) - Garcia M. (Por) 2:0
16:30Cristian J. (Rou) - Dartron E. (Fra) 2:0
16:30Lansere S. (Rus) - Chirico L. (Usa) 2:0
18:00Ozgen P. (Tur) - Stefanini L. (Ita) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W60 Burnie (Australia), kovakenttä

01:05Hon P. (Aus) - Bartashevich Y. (Fra) 2:0
01:10Bains R. (Aus) - Bains N. (Gbr) 0:2
01:10Shibahara E. (Jpn) - Kuwata H. (Jpn) 2:0
02:25Bozovic A. (Aus) - Jamrichova R. (Svk) 2:0
02:35Daubnerova N. (Svk) - Hontama M. (Jpn) 0:2
03:45Cabrera L. (Aus) - Aiava D. (Aus) 2:0
05:25Sanders S. (Aus) - Micic E. (Aus) 2:0
06:35Seidel E. (Ger) - Ramialison I. (Fra) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W60 Rome, GA (USA), kovakenttä (sisäkenttä)

17:00Li A. (Usa) - Hewitt D. (Usa) 2:1
17:00Poznikhirenko G. (Ukr) LUOVUTUS - Marcinko P. (Cro) 0:1
17:00Svendsen J. C. (Den) - Wolff V. (Ger) 2:0
17:00Vedder E. (Ned) - Stearns P. (Usa) 0:2
2. eräMateas M. (Usa) - Lazaro Garcia A. (Esp) 1:0 (7:6,5:5)
18:40Inoue H. (Usa) - Chang S. (Usa) 2:0
2. eräStarodubtseva Y. (Ukr) - Knutson G. (Cze) 0:1 (5:7,5:5)
2. eräDay K. (Usa) - Montgomery R. (Usa) 0:1 (6:7,1:1)
1. eräDaavettila S. (Usa) - Curmi F. (Mlt) 0:0 (2:4)
21:05Lao D. (Usa) - Anderson R. (Usa) -:-
21:05Sun L. (Sui) - Cross K. (Can) -:-
21:15Udvardy P. (Hun) - Hovde L. (Usa) -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Monastir 5 (Tunisia), kovakenttä

14:00Milicevic L./Pisaric A. - Bittoun C./Chikami S. WO -:-
14:00Palovic L./Semjan M. - Bax F./Bouquier A. WO -:-
14:00Ichikawa T./Tajima N. WO - Bejenaru A. M./Shumsky A. -:-
14:15Al Azmeh T./Handel T. - Liaonenka A./Zgirovsky A. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Antalya (Turkki), massakenttä

11:00Chepelev A./Snitari I. - Krasner D./Schinas S. 2:0
12:30Lavagno E./Neumayer L. - Rodriguez L. J./Sueoka Y. 2:1
14:00Gimenez I./Zanellato N. - Hiramatsu S./Wakita S. 2:1

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Monastir (Tunisia), kovakenttä

14:30Added D./Sanchez L. - Pereira T./Romano F. 2:0
14:30Kiyamov T./Simakin I. - Dalla Valle E./Forti F. 1:2
14:30Potenza L./Vincent Ruggeri S. - Budov D./Malakhovich M. 2:0
14:30Abderrahman W./Wang A. - Markes C./Somani P. 2:1

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Monastir (Tunisia), kovakenttä

14:30Marcon M./Parravicini G. - Di Girolami T./Radovanovic N. 0:2
14:30Pantelic S./Pirtac B. L. - Bouzo Z./Wildgruber A. 0:2
14:30Keller N./Tsao C. Y. - Koller A./Ryser V. 2:0
15:30Lazarenko K./Yesypchuk . D. - Falei A./Shalimova E. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W25 Antalya (Turkki), massakenttä

13:45Hennemann C. W./Toth A. K. - Cadar E.-T./Park S. 1:2
13:45Samir S./Wong H. Y. C. - Potocnik N./Topalova G. 2:0
13:45Feng S./Yoruk I. - Cavalle-Reimers Y./Maristany G. 2:1

ITF NAISET - NELINPELIT: W40 Mexico City (Meksiko), kovakenttä

00:00Failla J./Iamachkine A. - Costoulas S./Mansouri Y. 2:1
00:00Chong E./Mikulskyte J. - Ly-Nguyen S./Nava Elkin A. C. 2:0
00:15Behulova B./Zhu A. - Meliss V./Romeo C. 2:1
20:30Bonardi B./Corley P. C. - Hinojosa Gomez J./Rodriguez V. -:-
21:30Connor S. M./Martinez Hernandez M. F. - Lamens S./Semenistaja D. -:-
21:30Cengiz B./Sewing S. - Craciun G. A./Mushika Mao -:-
22:30Navarro M. F./Ng T. - Cascino E./Glushko L. -:-
22:30Saigo R./Saigo Y. - Papamichail D./Viviani M. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W40 Porto (Portugali), kovakenttä (sisäkenttä)

18:00Drazic M./Sakellaridi S. - Bhatia R./Cervino Ruiz C. 2:0
18:00Murta I./Shinde V. - Boskovic L./Vismane D. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W60 Burnie (Australia), kovakenttä

03:45Bains R./Smith A. - Gibson T./Hule P. 0:2
04:00Matsuda M./Shimizu E. - Kuwata H./Ma Y. 2:0
05:10PeruutettuRodionova Ar./Shibahara E. - Brankovic Z./Krish M. -:-
05:10Rodionova Ar./Shibahara E. - Daubnerova N./Jamrichova R. 2:0
07:10Fourlis J./Hon P. - Aiava D./Bains N. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W60 Rome, GA (USA), kovakenttä (sisäkenttä)

00:40Chang S./Day K. - Arakawa H./Arakawa N. 2:0
00:40Cross K./Hui K. - Stollar F./Sun L. 0:2
01:05Anderson R./Mateas M. - Daavettila S./Kononova M. 2:0
01:05Zamarripa A./Zamarripa M. - Ayukawa M./Knutson G. 0:2
22:00Price G./Shaffer K. - Gumulya B./Hsieh Y. -:-
22:30Hartono A./Vedder E. - Kozyreva M./Lahey A. -:-
23:30Hewitt D./Jokic K. - Di Lorenzo F./Zacarias M. -:-
00:00Burillo Escorihuela I./Lazaro Garcia A. - Marcinko P./Svendsen J. C. -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.