REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

ATP - KAKSINPELIT: Ranskan avoimet (Ranska) - Karsinta, massakenttä

11:05Guinard M. (Fra) - Harris B. (Gbr) 1:2
11:10Bagnis F. (Arg) - Cerundolo J. M. (Arg) 2:0
11:10Blancaneaux G. (Fra) - Ajdukovic D. (Cro) 2:0
11:10Medjedovic H. (Srb) - Krajinovic F. (Srb) 2:0
11:10Mochizuki S. (Jpn) - Napolitano S. (Ita) 2:0
11:10Vacherot V. (Mon) - Couacaud E. (Fra) 2:1
12:30Svrcina D. (Cze) - Gigante M. (Ita) 1:2
12:40Bellucci M. (Ita) - Harris L. (Rsa) 2:0
12:50Andreev A. (Bul) - Zeppieri G. (Ita) 1:2
12:50Thiem D. (Aut) - Virtanen O. (Fin) 0:2
13:10Janvier M. (Fra) - Moro Canas A. (Esp) 0:2
13:15Heide G. (Bra) - Bu Y. (Chn) 2:0
13:45Trungelliti M. (Arg) - Diallo G. (Can) 1:2
14:05Ritschard A. (Sui) - Droguet T. (Fra) 2:0
17:20Halys Q. (Fra) - Schwartzman D. (Arg) 2:1
17:30Barrere G. (Fra) - Pellegrino A. (Ita) 2:1
17:30Bergs Z. (Bel) - De Loore J. (Bel) 2:1
17:35Kudla D. (Usa) - Kopriva V. (Cze) 2:1
17:45Burruchaga R. A. (Arg) - Uchiyama Y. (Jpn) 2:0
19:00Novak D. (Aut) - De Jong J. (Ned) 0:2
19:05Bonzi B. (Fra) - Kovalik J. (Svk) 0:2
19:30Bourgue M. (Fra) - Albot R. (Mda) 2:1
19:40Grenier H. (Fra) - Squire H. (Ger) 0:2
19:55Vavassori A. (Ita) - Hassan B. (Ger) 2:1
20:00Wolf J.J. (Usa) - Kypson P. (Usa) 2:0
20:30Tu L. (Aus) - Kukushkin M. (Kaz) 0:2
20:45Blanchet U. (Fra) - Misolic F. (Aut) 0:2
21:15Zapata Miralles B. (Esp) LUOVUTUS - Maestrelli F. (Ita) 0:1
21:30Monteiro T. (Bra) - Royer V. (Fra) 2:1
21:35Svajda Z. (Usa) - Faria J. (Por) 0:2
21:40Kolar Z. (Cze) - Meligeni Alves F. (Bra) 0:2
3. eräDougaz A. (Tun) - Rincon D. (Esp) 1:1 (7:6,2:6,0:1)

WTA - KAKSINPELIT: Ranskan avoimet (Ranska) - Karsinta, massakenttä

11:05Boskovic L. (Cro) - Fett J. (Cro) 0:2
11:05Eala A. (Phl) - Preston T. (Aus) 2:1
11:05Erjavec V. (Slo) - Burillo Escorihuela I. (Esp) 0:2
11:10Niemeier J. (Ger) - Davis L. (Usa) 2:0
11:10Riera J. (Arg) - Tan H. (Fra) 2:0
11:10Sasnovich A. (Wrl) - Sönmez Z. (Tur) 1:2
11:10Teichmann J. (Sui) - Wei S. (Chn) 2:0
11:10Tikhonova A. (Wrl) - Galfi D. (Hun) 0:2
12:50Baptiste H. (Usa) - Kraus S. (Aut) 2:1
12:50Fruhvirtova B. (Cze) - Montgomery R. (Usa) 0:2
13:00Noha Akugue N. (Ger) - Zidansek T. (Slo) 1:2
13:25Uchijima M. (Jpn) - Marcinko P. (Cro) 2:0
13:45Serban R. (Cyp) - Salkova D. (Cze) 2:1
13:50Jeanjean L. (Fra) - Semenistaja D. (Lat) 2:1
15:40Errani S. (Ita) - Tubello A. (Fra) 2:0
17:45Saito S. (Jpn) - Parks A. (Usa) 2:0
17:55Babos T. (Hun) - Sharma A. (Aus) 0:2
18:00Danilovic O. (Srb) - Birrell K. (Aus) 2:0
18:15Ciric Bagaric L. (Cro) - Marino R. (Can) 2:0
18:45Sramkova R. (Svk) - Fruhvirtova L. (Cze) 2:1
18:50Ruse G. (Rou) - Lamens S. (Ned) 2:0
19:20Lys E. (Ger) - Sun L. (Nzl) 2:0
19:40Volynets K. (Usa) - Bulgaru M. (Rou) 2:0
19:55Hon P. (Aus) - Udvardy P. (Hun) 0:2
20:05Zakharova A. (Wrl) - Jakupovic D. (Slo) 2:0
20:10Selekhmeteva O. (Wrl) - Snigur D. (Ukr) 2:0
20:30Avdeeva J. (Wrl) - Rouvroy M. (Fra) 2:0
20:30Hontama M. (Jpn) LUOVUTUS - Dinu C. (Rou) 0:0
20:40Sierra S. (Arg) - Gadecki O. (Aus) 0:2
3. eräStakusic M. (Can) - Ruzic A. (Cro) 1:1 (6:3,4:6,5:6)
21:40You X. (Chn) - Starodubtseva Y. (Ukr) 0:2
21:55Kawa K. (Pol) - Pigossi L. (Bra) 0:2

ATP - KAKSINPELIT: Geneve (Sveitsi), massakenttä

12:40Baez S. (Arg) - Carballes Baena R. (Esp) 2:0
13:40Moreno De Alboran N. (Usa) - Machac T. (Cze) 1:2
14:10Fritz T. (Usa) - Michelsen A. (Usa) 1:2
17:10Ofner S. (Aut) - Ruud C. (Nor) 1:2
19:15Djokovic N. (Srb) - Hanfmann Y. (Ger) 2:0
22:15KeskeytettyShapovalov D. (Can) - Griekspoor T. (Ned) 1:0

ATP - KAKSINPELIT: Lyon (Ranska), massakenttä

12:10Mannarino A. (Fra) - Darderi L. (Ita) 0:2
12:10Seyboth Wild T. (Bra) LUOVUTUS - Etcheverry T. M. (Arg) 0:1
14:25Humbert U. (Fra) - Koepfer D. (Ger) 1:2
16:10Nishioka Y. (Jpn) - Mpetshi Perricard G. (Fra) WO -:-
16:50Rinderknech A. (Fra) - Tiafoe F. (Usa) 2:0
19:20Gaston H. (Fra) - Cerundolo F. (Arg) 2:1

WTA - KAKSINPELIT: Rabat (Marokko), massakenttä

13:05Wang Y. (Chn) - Tomova V. (Bul) 0:2
13:10Trevisan M. (Ita) - Bronzetti L. (Ita) 0:2
15:05Osorio C. (Col) - Siegemund L. (Ger) 0:2
15:05Wang Xiy. (Chn) - Stearns P. (Usa) 0:2
17:05Sherif M. (Egy) - Carle M. L. (Arg) 2:0
18:40Rosatello C. (Ita) LUOVUTUS - Rakhimova K. (Wrl) 0:0

WTA - KAKSINPELIT: Strasbourg (Ranska), massakenttä

12:10Navarro E. (Usa) - Haddad Maia B. (Bra) 0:2
12:10Wang Xin. (Chn) - Keys M. (Usa) 0:2
13:50Alexandrova E. (Wrl) - Linette M. (Pol) 1:2
14:45Vondrousova M. (Cze) - Frech M. (Pol) 2:1
17:00Ferro F. (Fra) - Kalinina A. (Ukr) 1:2
17:25Burel C. (Fra) - Svitolina E. (Ukr) 2:1
19:55Collins D. (Usa) - Siniakova K. (Cze) 2:0

ATP - NELINPELIT: Geneve (Sveitsi), massakenttä

12:35Cash J./Galloway R. - Erler A./Miedler L. 2:0
12:40Arevalo M./Pavic M. - Matos R./Melo M. 2:0
15:50Glasspool L./Rojer J-J. - Murray J./Venus M. 2:1
17:50Nys H./Zielinski J. - Escobar G./Nedovyesov A. 2:1

ATP - NELINPELIT: Lyon (Ranska), massakenttä

12:10Hidalgo D./Peers J. - Gonzalez M./Molteni A. 1:2
14:05Gonzalez S./Roger-Vasselin E. - Barrientos N./Cabral F. 2:0
14:25Bhambri Y./Olivetti A. - Arends S./Middelkoop M. 2:0
16:40Darderi L./Romboli F. - Heliövaara H./Patten H. 1:2

WTA - NELINPELIT: Rabat (Marokko), massakenttä

14:40Khromacheva I./Sizikova Y. - Kalashnikova O./Zimmermann K. 2:0
16:05Guo H./Jiang X. - Lumsden M./Siskova A. 2:1
17:50Bronzetti L./Wang Y. - Hozumi E./Ninomiya M. 0:2
18:40Dart H./Wang Xiy. - Danilina A./Xu Y. 1:2

WTA - NELINPELIT: Strasbourg (Ranska), massakenttä

12:15Shnaider D./Zvonareva V. - Schuurs D./Stefani L. 0:2
14:05Melichar N./Perez E. - Fernandez L./Routliffe E. 1:2
16:10Bucsa C./Niculescu M. - Krueger A./Stephens S. 2:0
17:35Muhammad A./Sutjiadi A. - Shibahara E./Wang Xin. 2:0

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Augsburg (Saksa), massakenttä

11:10Alves M. (Bra) - Collarini A. (Arg) 0:2
11:10Gerch L. (Ger) - Giacomini L. (Ita) 2:0
11:10Potenza L. (Ita) - Gomez F. A. (Arg) 0:2
12:30Michalski D. (Pol) - Holmgren A. (Den) 2:0
12:40Picchione A. (Ita) - Gombos N. (Svk) 1:2
12:55Moeller E. (Den) - Gentzsch T. (Ger) LUOVUTUS 1:0
13:20Taberner C. (Esp) - Vrbensky M. (Cze) 2:0
13:35Kodat T. (Usa) - Pacheco Mendez R. (Mex) 2:0
15:20Skatov T. (Kaz) - Gombos N. (Svk) 2:1
15:25Gerch L. (Ger) - Michalski D. (Pol) 2:1
15:40Dedura-Palomero D. (Ger) - Bonadio R. (Ita) 0:2
17:40Gaubas V. (Ltu) - Masur D. (Ger) 0:2
17:55Gomez F. A. (Arg) - Collarini A. (Arg) 2:0

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Kachreti (Georgia), kovakenttä

09:10Glinka D. (Est) - Broom C. (Gbr) 2:0
09:10Jubb P. (Gbr) - Celikbilek A. (Tur) 2:0
09:10Sekulic P. (Aus) - Strombachs R. (Lat) 2:0
10:30Mott B. (Aus) - Karlovskiy E. (Wrl) 2:1
10:55Hussey G. (Gbr) - Bertrand R. (Fra) 0:2
11:20Blanch U. (Usa) - Ramanathan R. (Ind) 0:2
12:40Bakshi A. (Geo) - Ursu V. (Ukr) 2:0
13:10Soto M. (Chi) - Gerasimov E. (Wrl) 0:2

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Skopje (Pohjois-Makedonia), massakenttä

11:35Jianu F. C. (Rou) - Cecchinato M. (Ita) 0:2
11:40Campana Lee G. (Kor) - Fonio G. (Ita) 2:0
11:40Seggerman R. (Usa) - Dodig M. (Cro) 2:1
12:40Basic M. (Bih) - Paulson A. (Cze) 0:2
13:05Oberleitner N. (Aut) - Kasnikowski M. (Pol) 2:0
13:20Schwaerzler J. J. (Aut) - Kirkin E. (Tur) 2:0
14:10Alvarez Varona N. (Esp) - Weis A. (Ita) 1:2
17:05Forejtek J. (Cze) - Majchrzak K. (Pol) 1:2

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Augsburg (Saksa), massakenttä

11:00PeruutettuOetzbach A./Otte O. - Freund S./Ingildsen J. -:-
17:50Geerts M./Lawson A. - Furness E./Roveri Sidney G. 2:0

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Kachreti (Georgia), kovakenttä

13:20Broom C./Jones B. - Pawelski M./Strombachs R. 2:0
14:35Celikbilek A./Ilkel C. - Reynolds F./Statham J. 0:2
14:35Bobrov B./Lobanov A. - Erel Y./Ramanathan R. 0:2
15:00PeruutettuOliel Y./Soto M. - Davis J./Hussey G. -:-
15:10Karlovskiy E./Tiurnev E. - Bertrand R./Matsuda R. 2:1
15:50Glinka D./Saar K. K. - Davis J./Hussey G. 1:2

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Skopje (Pohjois-Makedonia), massakenttä

17:10Manafov V./Niklas-Salminen P. - Nedunchezhiyan J./Prashanth V. 0:2
18:15Luz O./Tsitsipas P. - Ho R./Puttergill C. 2:0
19:35Paulson A./Rikl P. - Chandrasekar A./Kadhe A. 2:0
20:00Kaliyanda Poonacha N./Zormann Da Silva M. - Seggerman R./Trhac P. 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Bol (Kroatia), massakenttä

12:30Bellifemine A. (Ita) - Vale D. (Por) 0:2
12:30Bruna N. (Chi) - Michalik R. (Svk) 2:1
12:30Decamps G. (Bra) - Jakic M. (Cro) 2:1
12:30Puskar S. (Svk) - Voljavec A. (Cro) 1:2
14:00Krolo F. (Ger) - Poljicak M. (Cro) 1:2
14:00Mashtakov N. (Ukr) - Bielinskyi V. (Ukr) 0:2
14:00Pennaforti G. (Ita) - Brkic J. (Cro) 2:0
14:00Simundza J. (Cro) - Parizzia N. (Sui) 2:0
14:00Sorger S. (Aut) - Fekete J. (Svk) 2:1
20:00Hampe S. P. (Ger) - Wörner P. (Ger) 0:2
20:00Toto N. (Ger) - Szajrych J. (Pol) 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Brcko (Bosnia & Herzegovina), massakenttä

10:30Baiant R. (Can) - Markovic S. (Srb) 0:2
10:30Hopp M. (Ger) - Todorovic L. (Srb) 2:0
10:30Orlov V. (Ukr) - Matsuda K. (Jpn) 2:1
10:30Rühl T. (Ger) - Shvets V. (Wrl) 2:0
12:00Boros A. (Hun) - Zekic M. (Srb) 1:2
12:00Bosio G. (Ita) - Klok D. (Wrl) 2:0
12:00Noce G. M. (Ita) - Zielinski M. (Pol) 2:0
13:00Ferrari F. (Ita) - Majdandzic M. (Ger) 2:0
13:00Gschwendtner J. (Gbr) - Madarasz G. (Hun) 2:0
13:00Petrovic D. (Bih) - Juszczak P. (Pol) 0:2
14:30Braynin A. (Ukr) - Campana F. (Ita) 0:2
14:30Djokic M. (Bih) - Jovic V. (Srb) 0:2
14:30Obradovic D. (Srb) - Tessa L. (Fra) 2:0
16:00Monzon I. (Arg) - Fernandez Netri M. (Arg) 2:0
16:00Reitano S. (Ita) - Bajrovic T. (Bih) 2:0
16:30Escurra Isnardi H. J. (Par) - Sakellaridis M. (Gre) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Bukarest 3 (Romania), massakenttä

12:30Gima S. (Rou) - Snitari I. (Mda) 1:2
12:30Gonzalez Fernandez M. (Esp) - Pieleanu R. T. (Rou) 2:0
12:30Nesterov P. (Bul) - Coman M. A. (Rou) 2:1
12:30Pop D. F. (Rou) - Caldes J. (Esp) 0:2
14:00Chayka A. (Wrl) - Sciahbasi L. (Ita) 2:0
14:00Chirita I. A. (Rou) - Dancu V. A. (Rou) 2:1
14:00Ciavarella N. (Ita) - Beloborodko I. (Ukr) 1:2
14:00Ducariu D. (Ger) - Boitan G. A. (Rou) 0:2
15:00Andreescu S. A. (Rou) - Benchetrit E. (Mar) 0:2
15:00Konov S. (Bul) - Den Heijer G. (Ned) 0:2
15:00Marinescu M. R. (Rou) - Tomescu D. A. (Rou) 2:1
18:00Vanta V. (Rou) - De Vincentis M. (Ita) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Celje (Slovenia), massakenttä

10:30Mares V. (Cze) - Obrul L. (Slo) 1:2
10:30Ujvary M. (Aut) - Basic N. (Cro) 2:1
12:00Deschamps T. (Fra) - Hrazdil J. (Cze) 2:1
12:00Donald M. (Cze) - Tammaro M. (Ita) 0:2
12:00Figl M. (Ita) - Kovacic T. (Slo) 2:0
12:00Vetrih M. (Slo) - Ramskogler G. (Aut) 1:2
12:30Loge J. (Bel) - Gutierrez O. J. (Bra) 1:2
12:30Schlagenhauf N. (Ger) - Demanet E. (Bel) 0:2
14:00Hudd E. (Gbr) - Werren P. (Aut) 2:0
14:00Jeran A. (Slo) - Paty D. (Cze) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Cervia (Italia), massakenttä

10:35Catini N. (Ita) - Giovannini U. M. (Ita) 2:0
10:35Miletich I. (Ita) - Compagnucci T. (Ita) 0:2
10:35Otegui J. B. (Arg) - Cadenasso G. (Ita) 2:0
12:05Baldoni S. (Ita) - Minighini D. (Ita) 2:0
12:15Ribecai M. (Ita) - Speziali F. (Ita) 2:0
12:35Carraro L. (Arg) - De Giorgio P. (Ita) 2:0
14:10Pecci A. (Ita) - Meduri A. (Ita) 2:0
14:45Vulpitta G. (Ita) - Pieri S. (Ita) 0:2
15:00Fumagalli F. (Ita) - Rottoli L. (Ita) 1:2
16:10Bondioli F. (Ita) - Giunta M. (Ita) 2:0
16:10La Vela G. (Ita) - Bagnolini D. (Ita) 2:0
16:10Sakamoto R. (Jpn) - Ricci P. (Ita) 2:0
19:00Perfetti N. (Ita) - Chepelev A. (Wrl) 1:2
19:10Gaio F. (Ita) - Caniato C. A. (Ita) 0:2
20:10Perruzza V. (Ita) - Baroni N. (Ita) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kingston 2 (Jamaika), kovakenttä

18:00Chin J. (Jam) - Shah A. (Ind) 1:2
18:00Falck R. (Nzl) - Matsuoka S. (Jpn) 0:2
18:00Thanos A. (Gre) - O'Hoisin O. (Irl) 2:0
19:30Azar D. (Jam) - Pannu K. (Nzl) 0:2
19:30Sheehy J. (Usa) - Van Orderlain D. (Usa) 2:0
19:30Vithoontien L. (Jpn) - Guzauskas G. (Usa) 0:2
20:30Nestola F. (Gbr) - Van Emburgh J. (Usa) -:-
20:30Phillips J. (Usa) - Martin D. (Can) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), massakenttä

10:00Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Milushev P. (Bul) 2:0
10:00Donev G. (Bul) - Zhukov M. (Wrl) 2:0
10:00Mikovic M. (Srb) - Saitoh K. (Jpn) 0:2
10:00Milosavljevic M. (Srb) - Blanch D. (Usa) 1:2
11:30Juhas K. (Srb) - Xilas I. (Gre) 2:0
11:30Krapivin M. (Wrl) - Butulija B. (Srb) 1:2
11:30Skobelev S. (Srb) - Prihodko O. (Ukr) 0:2
12:30Andre S. (Sen) - Pörtner L. (Ger) 2:1
12:30Radjenovic V. (Srb) - Milic O. (Srb) 0:2
12:30Sharipov M. (Wrl) - Velcz Z. (Hun) 2:0
14:00Ivanov S. A. (Bul) - Balint F. (Swe) 2:0
14:00Jankanj V. (Srb) - Ljubojevic A. (Srb) 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 21 (Tunisia), kovakenttä

11:30Alkotop Moh. (Jor) - Bradshaw J. (Aus) 0:2
11:30Bertimon M. (Fra) - Makhlouf N. (Alg) 0:2
11:30Cook E. (Aus) - Dlimi Y. (Mar) 2:1
11:30Marques D. (Por) - Rivet M. (Fra) 0:2
11:30Walters M. (Gbr) - Alkotop M. (Jor) 1:2
13:00Bouquier A. (Fra) - Jarzaguet E. (Fra) 2:0
13:00Flores J. (Cos) - Araujo P. (Por) 1:2
13:00Ianin N. (Wrl) - El Amine H. (Mar) 2:0
13:00Jansen W. (Gbr) - Namigandet Tenguere L. (Fra) 2:1
13:00Parker S. (Gbr) - Elamin A. (Irl) 2:0
13:00Ribeiro Lago E. (Bra) - Luis T. (Por) 0:2
19:30Fomba L. (Fra) - Bacaloni A. (Ita) 2:1

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Addis Ababa (Etiopia), massakenttä

09:00Cherie Ligniere E. (Ita) - Eqbal I. (Ind) 0:2
09:00Cheruiyot K. (Ken) - Kalyanpur A. (Ind) 0:2
09:00Duhan C. (Ind) - Martin T. (Gbr) LUOVUTUS 0:0
09:00Julian D. (Ned) - Kawachi K. (Jpn) 1:2
10:00Ambarzumjan E. (Ger) - Moghimi S. (Irn) 2:0
10:00Hans K. (Ind) - Southcombe M. (Gbr) 2:0
10:00Jaisinghani R. (Ind) - Trochu P. (Fra) 2:1
10:00Neema A. (Ind) - Tresca G. (Ita) 0:2
12:00Javia D. (Ind) - Henning P. (Rsa) 1:2
12:00Lock B. (Zim) - Kamath M. (Ind) 2:0
12:00Singh K. (Ind) - Sinha N. K. (Ind) 2:0
12:00Steiner M. (Ger) - Banthia S. (Ind) 2:0
13:30Dev S D P. (Ind) - Fantini L. (Ita) LUOVUTUS 0:0
13:30Lock C. (Zim) - Kebede Y. (Eth) 2:0
13:30Mohammed A. N. (Eth) - Coulibaly E. (Ivo) 0:2
13:30Oplustil P. (Cze) - Vishwakarma S. (Ind) 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Anning (Kiina), massakenttä

06:00Leong M. W. K. (Mys) - Tang S. (Chn) LUOVUTUS 1:0
06:00Mo Y. (Chn) - Vujic S. (Aus) 1:2
06:00Nima D. (Chn) - Liu H. (Chn) 0:2
06:00Pang R. (Chn) - Sun F. (Chn) 0:2
07:30Bai Y. (Chn) - Sun Qian (Chn) 2:0
07:30Ferguson C. (Aus) - Chang Tsu Li (Tpe) 2:0
07:30Hornitschek N. (Ger) - Jones M. (Tha) 2:1
07:30Jin Y. (Chn) - Zhu E. (Usa) 2:1
07:30Rai A. (Nzl) - Trongcharoenchaikul W. (Tha) 0:2
07:30Wang A. (Chn) - Meng C. (Tpe) 2:0
09:00Wang Q. (Chn) - Fu H. (Tpe) 0:2
10:30Li Z. (Chn) - Kumasaka T. (Jpn) 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Deauville (Ranska), massakenttä

11:00Alujas R. (Mex) - Freire Da Silva A. (Fra) 1:2
11:00Beaupain S. (Bel) - Gadamauri B. (Bel) 2:1
11:00Negritu Ch. (Ger) - Lacides O. (Gua) 2:1
11:00Vaksmann R. (Fra) - Vatutin A. (Wrl) 1:2
12:30Barbier Gazeu P. (Fra) - Van Sambeek F. (Ned) 2:0
12:30Bouquet L. (Fra) - Denolly C. (Fra) 1:2
12:30Jong A. M. (Ned) - Briant A. (Fra) 2:0
12:30Klintcharov A. (Nzl) - Aubriot A. (Fra) 1:2
12:30Marmousez L. (Fra) LUOVUTUS - Garcian A. (Fra) 0:0
12:30Vanshelboim E. (Ukr) - Camus C. (Fra) 2:1

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Mataro (Espanja), massakenttä

13:05Radulov I. (Bul) - Pietri B. (Fra) 2:0
13:10Cekirge K. (Tur) - Wendelken H. (Gbr) 2:0
13:10Damas M. (Esp) - Simkiss L. (Gbr) 2:0
13:10Marti Pujolras A. (Esp) - McCormick T. (Usa) 2:0
14:45Perez Sanz D. (Esp) - Mansilla Diez M. (Esp) 2:0
15:00Avcibasi T. (Tur) - Kuhn N. (Ger) 0:2
15:25Genov A. (Bul) - Echeverria J. (Esp) 0:2
15:25Lopez N. (Sui) - Lokoli L. (Fra) 0:2
16:25Stephens Z. (Gbr) - Alcala Gurri M. (Esp) 0:2
16:55Winter Lopez B. (Esp) - Martin Tiffon P. (Esp) 0:2
17:40Gimeno Valero C. (Esp) - Markovits M. (Hun) 1:2
18:25Buse I. (Per) - Pedrico K. A. (Esp) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Bol (Kroatia), massakenttä

11:00Saner J. (Swe) - Miskovic D. (Cro) 1:2
12:30Brockmann T. J. (Ger) - Laboutkova A. (Cze) 0:2
12:30Böhner L. (Ger) - Hertel A. (Pol) 1:2
12:30Coppez K. (Bel) - Svetac S. (Cro) 0:2
12:30Gadient N. (Sui) - Inisan E. (Fra) 0:2
14:00Dernikovic R. (Cro) - Samsonova L. (Cze) 1:2
14:00Middendorf J. (Ger) - Subasic A. (Aus) 2:0
14:00Musetti L. (Ita) - Vasilyeva A. (Wrl) 2:0
14:00Nylander Altelius J. (Swe) - Krajmer K. (Svk) 2:0
17:00Seibold E. (Ger) LUOVUTUS - Dal S. (Ger) 0:1
18:30Christofi E. (Gre) - Khomich M. (Ger) 2:0
20:00Herrmann S. (Ger) - Ignatjeva M. (Lat) 2:1
20:00Mozgaleva A. (Wrl) - Chudejova M. (Svk) 2:1

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Bukarest 2 (Romania), massakenttä

12:00Barbulescu B. (Rou) - Luciano L. (Ita) 2:0
12:00Bojica S. (Rou) - Dragnea S. M. (Rou) 2:0
12:00Bulat B. (Rou) - Barbulescu S. M. (Rou) 1:2
12:00Sidorova K. (Wrl) - Fornasieri C. (Ita) 2:0
13:00Encheva L. (Bul) - Serban I. M. (Rou) 2:1
13:00Ogescu S. (Rou) - Sevcikova L. (Cze) 0:2
13:00Tig P. M. (Rou) - Gennaro C. (Ita) 2:0
13:00Vasilescu A. (Rou) - Teiusanu V. (Rou) 2:0
14:30Oana A. F. (Rou) - Podlinska M. (Pol) 2:0
14:30Petrache A. N. (Rou) - Craciun G. A. (Rou) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Estepona (Espanja), kovakenttä

11:00Kulikova A. (Fin) - Nepliy E. (Wrl) 2:0
11:00Martinez Vaquero M. (Esp) - Simunyu C. (Irl) 2:0
11:00Stresnakova K. (Svk) - Mansfield K. (Usa) 2:0
12:30Gomez V. (Esp) - Oliver Sanchez M. (Esp) 0:2
12:30Mdlulwa W. (Rsa) - Daley D. (Gbr) 0:2
12:30Solar Donoso L. (Esp) - Cabaj Awad J. (Swe) 0:2
14:00Ainitdinova G. (Kaz) - Scilipoti S. (Sui) 0:2
14:00Barrera Aguirre I. (Usa) - Andrienko M. (Wrl) 0:2
14:00Kislyak A. (Wrl) - Parres Azcoitia O. (Esp) 0:2
15:00Santos A.F. (Por) - Briand C. (Fra) 2:0
15:30Gillan A. (Gbr) - Bouzo Z. (Esp) 2:0
15:30Koskel A. A. (Est) - Micic E. (Aus) 0:2
15:30Plaza Araujo L. (Bra) - Rey Garcia A. (Esp) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Fukui (Japani), kovakenttä

04:00Higashitani N. (Jpn) - Liu Y. (Chn) 2:0
04:00Kim Y.J. (Kor) - Morvayova V. (Svk) 0:2
04:00Koyama H. (Jpn) - Arai A. (Jpn) 2:1
04:00Wu Ho C. (Hkg) - Lin F. A. (Tpe) 2:0
05:30Abe H. (Jpn) - Nishimura K. (Jpn) 0:2
05:30Ayukawa M. (Jpn) LUOVUTUS - Ohwaki Yui (Jpn) 1:1
05:30Bhasin S. (Ind) - Chikaraishi Y. (Jpn) 0:2
05:30Hasegawa M. (Jpn) - Hosoki Y. (Jpn) 0:2
05:30Nagata A. (Jpn) - Kozaki F. (Jpn) 2:1
05:30Omae A. (Jpn) LUOVUTUS - Kobayashi H. (Jpn) 1:1
05:30Sato H. (Jpn) - Kikawada R. (Jpn) 1:2
05:30Sodeyama H. (Jpn) - Soeda K. (Jpn) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir 19 (Tunisia), kovakenttä

11:30Avataneo S. (Ita) - Khomutsianskaya D. (Wrl) 0:2
11:30Candiotto A. (Bra) - Ounmuang S. (Tha) 0:2
11:30Suvirdjonkova D. (Srb) - Ezzat Y. (Egy) 0:2
13:00Kuzmova K. (Svk) - Tatu S. (Gbr) 2:0
13:00Mi L. (Chn) - Xu J. (Chn) LUOVUTUS 1:1
13:00Paskauskas K. (Gbr) - McDonald E. (Gbr) 0:2
13:00Refaat M. (Egy) - Liu L. Y. (Chn) 0:2
13:00Wanjala C. (Ken) - Kudashova D. (Wrl) 0:2
17:30Fullana L. (Bra) - Lopez P. (Usa) 2:0
17:30Xiao Z. (Chn) - Neilson G. T. (Gbr) 2:1

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Annenheim (Itävalta), massakenttä

10:00Barnes K. (Gbr) - Jani R-L. (Hun) 2:1
10:00Belgraver J. (Fra) - Pislak M. (Slo) 0:2
10:00Costoulas S. (Bel) - Masic M. (Srb) 2:0
10:00Lemaitre T. (Fra) - Ganz F. (Sui) 2:0
10:00Malygina E. (Est) - Koller A. (Aut) 2:0
11:30Falkowska W. (Pol) - Benoit M. (Bel) 0:2
11:30Granwehr A. (Sui) - Radisic N. (Slo) 0:2
11:30Hietaranta L. (Fin) - Kostic T. (Aut) 2:0
11:30Ksandinov S. (Ger) - Vismane D. (Lat) 0:2
11:30Mair L. (Ita) - Gasparovic C. (Aut) 1:2
11:30Monnot A. (Fra) - Marcinkevica D. (Lat) 2:1
11:30Nuudi M. (Est) - Korokozidi E. (Gre) 0:2
15:00John-Baptiste L. (Gbr) - Kanev K. (Ger) 2:1
15:00Valentova T. (Cze) - Lemaitre T. (Fra) 2:1

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), massakenttä

10:00PeruutettuBondarenko M. (Wrl) - Kazionova E. (Wrl) -:-
10:00Di Girolami T. (Bel) - Zelnickova R. (Svk) 0:2
10:00Ovcharenko E. (Wrl) - Kazionova E. (Wrl) 2:0
10:00Rocchetti S. (Ita) - Glushkova D. (Bul) 1:2
11:30Ferrara V. (Ita) - Prisacariu A. (Rou) 1:2
11:30Giraldi Requena A. (Esp) - Stankovic A. (Srb) 0:2
11:30Vukovic D. (Srb) - Pavlou D. (Gre) 1:2
12:30Bojovic J. (Srb) - Radivojevic L. (Srb) 0:2
12:30Popa M. S. (Rou) - Bejenaru K. P. (Rou) 1:2
12:30Samir S. (Egy) - Kulambayeva Z. (Kaz) 0:2
14:00Laki M. (Gre) - Bayerlova M. (Cze) 0:2
14:00Maric D. (Srb) - Senic N. (Srb) 0:2
14:00Milovanovic E. (Srb) - Cakarevic S. (Fra) 0:2
16:00Cherubini D. (Ita) - Karatancheva L. (Bul) 0:2
16:45Kawamura M. (Jpn) LUOVUTUS - Geerlings Martinez A. (Esp) 0:1

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Santo Domingo 3 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

22:00Allen K. (Usa) - Hu V. (Usa) -:-
22:00Harrison C. (Usa) - Colling S. (Usa) -:-
22:00Ma L. (Usa) - Ulyashchenko A. (Usa) -:-
22:00Nava Elkin A. C. (Mex) - Corley P. C. (Usa) -:-
23:30Bolton E. (Aus) - Dean J. (Usa) -:-
23:30Fodor C. (Usa) - Tran L. (Ned) -:-
23:30Horvit M. (Usa) - Bhatia R. (Ind) -:-
23:30Kozarov K. (Srb) - Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) -:-
23:30Lindgren G. V. (Can) - Wong H. Y. C. (Hkg) -:-
23:30Monroy Y. (Col) - Failla J. (Usa) -:-
23:30Murgett B. (Gbr) - Hinojosa Gomez J. (Mex) -:-
23:30Portillo Ramirez M. J. (Mex) - Robinson J. (Usa) -:-
23:30Vig S. (Ind) - Bozovic A. (Aus) -:-
23:30Vlasselaer C. (Bel) - Bohrer Martins C. (Bra) -:-
23:30Wan E. (Mys) - Kuwata H. (Jpn) -:-
23:30Zeballos N. (Bol) - Bui J. (Can) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Goyang (Etelä-Korea), kovakenttä

04:05Chang H. (Usa) - Lee G. S. (Kor) 2:1
04:05Hosogi S. (Jpn) - Jeong B. (Kor) 2:1
04:05Lee Y.-H. (Tpe) - Chaudhari V. (Ind) 1:2
04:05Matsuda M. (Jpn) - Park S. (Kor) 2:0
06:10Sato N. (Jpn) - Gasanova A. (Wrl) 2:0
06:15Koshiishi A. (Jpn) - Li Z. (Chn) 0:2
06:30Sawangkaew M. (Tha) - Lee E. (Kor) 1:2
06:50Aikawa M. (Jpn) - Kuramochi M. (Jpn) 0:2
08:50Shi H. (Chn) - Inglis M. (Aus) 1:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Otocec (Slovenia), massakenttä

10:00Juric N. (Slo) - Vargova N. (Svk) 0:2
10:05Bains N. (Gbr) - Stoilkovska M. (Mkd) 2:0
10:05Feistel G. (Pol) - Kan V. (Wrl) 2:0
10:05Senica A. (Slo) - Potocnik N. (Slo) 1:2
10:05Zund S. (Lie) - Schmidt L. (Ger) 0:2
11:15Hodzic M. (Ger) - Hrdinkova D. (Cze) 0:2
11:40Joint M. (Aus) - Helgo M. (Nor) 2:0
12:00Kühl C. (Ger) - Smith T. N. (Aus) 0:2
12:10Pieri J. (Ita) LUOVUTUS - Jimenez Kasintseva V. (And) 0:1
12:20Matoula M. (Gre) - Lovric P. (Slo) 0:2
13:05Ristic M. (Srb) - Dürst J. (Sui) 0:2
13:15Koevermans A. (Ned) - Maristany G. (Esp) 2:0
13:45Wolff V. (Usa) - Alves C. (Bra) 2:0
14:15Mboko V. (Can) - Vargova N. (Svk) 2:0
15:10Bains N. (Gbr) - Gorgodze E. (Geo) 1:2
15:50In-Albon Y. (Sui) - Bartashevich Y. (Fra) 2:1
16:00Schmidt L. (Ger) LUOVUTUS - Havlickova L. (Cze) 0:0
16:05Meliss V. (Ita) - Hrdinkova D. (Cze) 0:2
16:40Guerrero Alvarez E. (Esp) - Martinez Cirez C. (Esp) 0:2
18:00Strakhova V. (Ukr) - Feistel G. (Pol) 0:2
18:35Fita Boluda A. (Esp) - Palicova B. (Cze) 2:0
18:40Topalova G. (Bul) - Potocnik N. (Slo) 2:1

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W75 Grado (Italia), massakenttä

11:40Cortez Llorca L. (Esp) - Sakellaridi S. (Gre) 2:0
11:40Perrin C. (Sui) - Zantedeschi A. (Ita) 0:2
11:40Pridankina E. (Wrl) - Appleton E. (Gbr) 2:0
13:15Ibragimova A. (Wrl) - Deichmann K. (Lie) 0:2
13:45Glushko L. (Isr) - Tona M. (Ita) 2:0
14:00Urgesi F. (Ita) - Melnikova M. (Wrl) 2:1
15:50Zucchini A. (Ita) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) 2:0
19:40Pieri T. (Ita) - Bandecchi S. (Sui) 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Bol (Kroatia), massakenttä

17:30Michalik R./Nad P. - Eriksson S./Trinker J. 2:1
18:30Bielinskyi V./Szajrych J. - Markovina D./Voljavec A. 2:0
18:30Broska F./Vale D. - Lehmann N./Parizzia N. 0:2
20:20Jakic M./Nandal Y. - Knippling P./Toto N. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Bukarest 3 (Romania), massakenttä

18:00Boitan G. A./Taylor T. - Bass F./Bax F. 0:2
18:30Bara F. G./Pieleanu R. T. - Nesterov P./Snitari I. 1:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Celje (Slovenia), massakenttä

14:00Demanet E./Loge J. - Rohseano L./Vanella L. 2:0
14:00Kovac T./Puntaric N. - Mikovic N./Vetrih M. 2:1
15:00Basic N./Kupcic J. - Pampanin P./Sorrentino L. 2:0
15:00Jeran A./Miklavcic L. - Ramskogler G./Werren P. 2:1
15:00Obrul L./Smarcan L. - Schiessl J. E./Sudzum M. M. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Cervia (Italia), massakenttä

18:05Meduri A./Vulpitta G. - Valli A./Zanuccoli A. 2:0
19:15Cattaneo L./Guidi A. - Compagnucci N./Compagnucci T. 0:2
20:45Caciolli D./Pozzi M. - Campagnola R./Giovannini U. M. 1:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kingston 2 (Jamaika), kovakenttä

20:30Jones A./Jones M. - Asaba A./Fishback R. -:-
22:00Falck R./Gray T. - Fenty A./Muamba N. -:-
22:00Azar D./Matsuoka S. - Al Azmeh T./Thanos A. -:-
00:00Maginley J./Sheehy J. - Ganesan A./Shah A. -:-
00:15Azar D./Matsuoka S. - Almeida Junior E./Remondy P. V. H. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), massakenttä

12:30Latinovic S./Sucevic L. - Shandarov R./Shandarov V. 2:0
15:30Matsuoka H./Zhukov M. - Barreto Sanchez D. A./Blanch D. 1:2
17:00Hess S./Tenti F. - Krapivin M./Vasilev D. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Monastir 21 (Tunisia), kovakenttä

16:00Marques D./Pereira T. - Khosla R./Setkic A. 2:0
16:30Alkotop Moh./Alkotop M. - Massard L./Rivet M. 2:1
18:00Bertimon M./Ichikawa S. - Hamza Reguig S./Makhlouf N. 0:2
18:00Azoides D./Walters M. - Cook E./Sach T. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Anning (Kiina), massakenttä

09:00PeruutettuCui J./Sun F. - Tang S./Yin B. S. -:-
09:30Cui J./Sun F. - Lu P./Yu B. 2:0
10:45Chen Y./Leong M. W. K. - Mo Y./Yang J. 0:2
12:00Hsu J./Shin W. - Han Seon Yong/Jones M. 2:0
12:00Mochizuki Y./Taguchi R. - Rai A./Wang A. 1:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Deauville (Ranska), massakenttä

14:30Lacides O./Pougault A. - Cooper S./Shaw M. 1:2
16:00Beaupain S./Gadamauri B. - Vatutin A./Zgirovsky A. 0:2
17:40Houghton G./Whitehouse M. - Beauge M./Bouquet L. 1:2
18:15Jeanne-Grandinot B./Jeanne-Grandinot D. - Jong A. M./Van Sambeek F. 1:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Mataro (Espanja), massakenttä

17:10Fernandez Flores D./Cesar Porras J. - De Schepper K./Pietri B. 2:0
17:40Ricca G./Virgili A. - Naharro D./Stepanian A. 2:0
17:50Simkiss L./Wendelken H. - McCormick T./Perez Sanz D. 1:2
19:30Julia Calac L./Plasin Sans M. - Bueno Gil A./Giustino L. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Bol (Kroatia), massakenttä

17:00Mettraux M./Visscher S. J. - Persson M./Sumak L. 2:0
18:00Dell'Edera F./Squarcialupi G. - Hertel A./Laboutkova A. 1:2
18:30Barbir N./Musetti L. - Bandurowska X./Bartha P. 0:2
19:15Anane S./Gadient N. - Golas O./Lazarenko K. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Bukarest 2 (Romania), massakenttä

14:30Barbulescu B./Tanasie L. - Bulat B./Ionescu I. A. 2:0
15:30Pace F./Rivkin N. - Bojica S./Mester C. M. 0:2
17:00Dzjachangirova M./Lazar S. - Gennaro C./Sava I. T. 2:0
18:00Fornasieri C./Serban I. M. - Konstantinova Y./Sidorova K. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Estepona (Espanja), kovakenttä

17:00Barrera Aguirre I./Stresnakova K. - Mdlulwa W./Mdlulwa W. 2:0
18:00Ainitdinova G./Nepliy E. - Andrienko M./Oliver Sanchez M. 2:0
18:00Cabaj Awad J./Weckerle M. - Alonso S./Martinez Solis C. S. 2:0
19:30Gomez V./Solar Donoso L. - Parres Azcoitia O./Santos A.F. 1:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Fukui (Japani), kovakenttä

09:00Kitahara Y./Koyama H. - Liu Y./Zeng Z. 2:0
09:00Kim Y.J./Lin F. A. - Matsuda R./Mushika Mio 2:1
09:20Katsumi N./Thompson B. - Kobayashi H./Nishimura K. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Monastir 19 (Tunisia), kovakenttä

14:00Wang Y./Zou R. - Komano M./Zheng W. 1:2
16:00Desai Z./Khomutsianskaya D. - Shebekina E./Suvirdjonkova D. 2:1
16:00Ounmuang S./Ruamrak P. - Reguer A./Rushiti A. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), massakenttä

17:00Simic N./Vukovic D. - Laskutova K./Zelnickova R. 0:2
18:00Ferrara V./Rocchetti S. - Kuczer D./Zvonaru I. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Santo Domingo 3 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

23:00Hinojosa Gomez J./Reasco Gonzalez M. E. - Lewis M./Vig S. 2:0
23:15Zamburek A. C./Zeballos N. - Bhatia R./Ly-Nguyen S. 2:1
23:30Bolton E./Harrison C. - Hitt Z./Monroy Y. -:-
23:30Allen K./Leon S. - Failla J./Ulyashchenko A. -:-
23:30Horvit M./Ngounoue M. - Colling S./Murgett B. -:-
23:30Nava Elkin A. C./Van Poppel E. - Kuwata H./Vlasselaer C. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Goyang (Etelä-Korea), kovakenttä

08:30Arakawa N./Ito A. - Han N./Park S. 0:2
09:35Choi J. H./Ku Y. - Chong E./Liang E. S. 0:2
11:00Kumkhum L./Plipuech P. - Chang H./Hourigan P. M. 2:1

ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Otocec (Slovenia), massakenttä

19:00Sebestova I./Vargova N. - Barry M./Okuwaki R. 1:2
19:45Borodulina V./Juric N. - Falkner Z./Lovric P. 0:2
20:00Matoula M./Webley-Smith E. - Joint M./Mcadoo R. 0:2
20:45Gureva A./Kovaleva A. - Meliss V./Raggi A. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W75 Grado (Italia), massakenttä

14:50Anshba A./Appleton E. - Liu M./Ugrelidze N. 2:0
16:10McPhee K./Sakellaridi S. - Barnett A./Christie F. 0:2
16:45Fossa N./Husaric A. - Parente S./Piccinini A. 2:0
17:55Cortez Llorca L./Shinde V. - Podrez V./Soboleva A. 0:2
17:55Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. - Perrin C./Silva E. 2:1
18:05Collins A./Perez Garcia M. P. - Ibragimova A./Pridankina E. 2:0
19:45Abbagnato A./Chiesa D. - Alvisi E./Ricci B. 2:1
19:55Aney J./Papadakis L. - Delai M./Urgesi F. 2:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.