REFRESH

Koripallo » Tänään » Kaikki ottelut

AUSTRALIA: NBL1 East

06:00Hills Hornets - Bankstown Bruins 81:93
4. neljännesSutherland - Albury-Wodonga Bandits 66:72
PuoliaikaBA CoE - Maitland M. 70:53
10:00Inner West Bulls - Central Coast Crusaders -:-

AUSTRALIA: NBL1 East - Naiset

04:00Hills Hornets N - Bankstown Bruins N 72:67
04:30Sutherland N - Albury N 64:119
05:00BA CoE N - Maitland Mustangs N 53:88
08:00Inner West Bulls N - Central Coast N -:-

AUSTRALIA: NBL1 South

PuoliaikaKnox - NW Tasmania 55:41
3. neljännesRingwood - Ballarat 57:56
2. neljännesNunawading - Geelong 25:22

AUSTRALIA: NBL1 South - Naiset

05:00Knox N - Launceston N 99:78
05:00Ringwood N - Ballarat N 78:89
05:30Nunawading N - Geelong N 73:106

CHILE: LNB - Pudotuspelit

01:30Espanol Osorno - Ancud 72:68
04:00U. De Concepcion - Leones Quilpue 89:87

CHILE: LNB 2

23:00SiirrettyBoston C. C. - Arabe Valparaiso -:-
01:00SiirrettyTruenos De Talca - Stadio Italiano -:-
02:30Quilpue Basquetbol - Colo Colo 45:80
03:00Arturo Prat San Felipe - Aleman 72:80
03:30Brisas - Sergio Ceppi 72:60
03:30SiirrettyLuis Matte Larrain - Municipal Chillan -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LNB

03:00Caneros - Marineros 81:79
03:00HylättyIndios - Metros de Santiago 74:69
00:00Leones - Soles -:-
00:00Titanes Del Licey - Reales de la Vega -:-

INDONESIA: IBL

12:00Bumi Borneo - Kesatria Bengawan Solo -:-
14:00Pelita Jaya - RANS PIK -:-
16:00Prawira Bandung - Satria Muda -:-

KANADA: CEBL

03:30Winnipeg Sea Bears - Saskatchewan Rattlers 103:101
05:30Vancouver Bandits - Ottawa Blackjacks 104:67

KOLUMBIA: LBP

01:00Cimarrones del Choco - Titanes de Barranquilla 66:73
03:10Motilones del Norte - Bucaros 90:64

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

08:00Japani - Australia -:-
16:00Hollanti - Belgia -:-
17:30Kroatia - Puola -:-
17:30Liettua - Slovenia -:-
20:00Italia - Georgia -:-

MAAILMA: AmeriCup U18 - Naiset - 5.-8. sijat

23:10Meksiko U18 N - Kolumbia U18 N 60:62
20:40Dominikaaninen tasavalta U18 N - Meksiko U18 N -:-
23:10Puerto Rico U18 N - Kolumbia U18 N -:-

MAAILMA: AmeriCup U18 - Naiset - Pudotuspelit

01:40USA U18 N - Argentiina U18 N 109:32
04:10Kanada U18 N - Brasilia U18 N 85:46

MAAILMA: World Tour Chengdu 3x3 - Pudotuspelit

09:30Ub 3x3 - San Juan 3x3 -:-
09:55Liman 3x3 - Princeton 3x3 -:-
10:35Riffa 3x3 - Lausanne 3x3 -:-
11:00Chongming 3x3 - Beijing Baxy 3x3 -:-

MEKSIKO: CIBACOPA - Pudotuspelit

03:00Astros - Rayos de Hermosillo 75:96

PUERTO RICO: BSN

03:00Piratas de Quebradillas - Capitanes De Arecibo 83:73
03:00Vaqueros de Bayamon - Aguada Santeros 76:82

SINGAPORE: NBL

07:00SiirrettyAdroit - Eng Tat Hornets -:-
08:00Tong Whye - SBA -:-
08:30SiirrettyTong Whye - Police -:-
09:30Chong Ghee - Siglap -:-
10:00SiirrettySG Basketball - Tungsan -:-
11:00Police - Nanyang -:-
12:30SG Basketball - Xin Hua -:-
14:30SiirrettyChong Ghee - SBA -:-

USA: WNBA

03:00Minnesota Lynx N - Phoenix Mercury N 73:60
22:00Atlanta Dream N - New York Liberty N -:-
22:00Seattle Storm N - Connecticut Sun N -:-
22:00Washington Mystics N - Dallas Wings N -:-
23:00Chicago Sky N - Indiana Fever N -:-

USA: BIG3 (3x3)

01:003's Company - Bivouac 47:50
02:00Power - Killer 3's 51:47
03:00Triplets - 3 Headed Monsters 3x3 52:39
04:00Ball Hogs - Aliens 35:50

UUSI-SEELANTI: NBL

06:00Otago Nuggets - Whai 59:66
09:30Franklin Bulls - Taranaki Airs -:-

VENEZUELA: Superliga

00:30Piratas de La Guaira - Heroes de Falcon 79:77
02:00Centauros - Panteras 72:69
20:00Gladiadores - Frontinos -:-

VIETNAM: VBA

15:30Da Nang Dragons - Hanoi Buffaloes -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.