Koripallo » Eilen » Kaikki ottelut
EUROOPPA: Euroliiga - Pudotuspelit
20:45Fenerbahce - Monaco 62:65SUOMI: Korisliiga - Pudotuspelit
18:30Kataja - BC Nokia 104:90TURKKI: Super Ligi
18:00Besiktas - Samsunspor 111:55USA: NBA - Pudotuspelit
01:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 120:9804:00Philadelphia 76ers - New York Knicks 115:118
ARGENTIINA: Liga A
02:00Boca Juniors - Regatas 76:7803:00Platense - Riachuelo 87:79
AUSTRALIA: NBL1 North
13:30Cairns Marlins - Darwin Salties 74:103AUSTRALIA: NBL1 North - Naiset
11:30Cairns N - Darwin Salties N 86:104AUSTRALIA: NBL1 South
13:00Hobart Chargers - Frankston 88:80AUSTRALIA: NBL1 South - Naiset
11:00Hobart Chargers N - Frankston N 56:72AUSTRALIA: NBL1 West
15:30Beeliar Boodjar - South West Slammers 93:8115:30Lakeside Lightning - Kalamunda Eastern Suns 97:93
15:30Perry Lakes Hawks - Warwick Senators 83:107
AUSTRALIA: NBL1 West - Naiset
13:30Beeliar Boodjar N - South West Slammers N 132:4713:30Lakeside Lightning N - Kalamunda Eastern Suns N 121:77
13:30Perry Lakes Hawks N - Warwick Senators N 56:84
BRASILIA: NBB - Pudotuspelit
02:00Franca - Paulistano 64:61BRASILIA: LBF - Naiset
01:30Ponta Grossa N - Santo Andre N 79:85BULGARIA: NBL - Pudotuspelit
18:00Spartak Pleven - Cherno More 82:7319:00Balkan - CSKA Sofia 94:74
ESPANJA: LEB Oro
21:30Gipuzkoa - Alicante 97:8721:45Caceres - Lleida 77:100
22:00Real Valladolid - Oviedo 91:92ja
ETELÄ-KOREA: KBL - Pudotuspelit
13:00KCC Egis - Suwon KT 96:90EUROOPPA: ABA League - Pudotuspelit
20:00Crvena zvezda - Mega Basket 103:73EUROOPPA: BNXT League - Hävinneet -vaihe
21:30Belfius Mons - Spotter Leuven 85:7021:30Circus Brussels - Feyenoord 93:90ja
21:30Kortrijk - Yoast Utd 105:65
21:30Mechelen - LWD Basket 92:77
21:30Okapi Aalstar - Den Helder 94:75
EUROOPPA: BNXT League - Voittajien -vaihe
21:30Antwerp Giants - Den Bosch 76:7721:30Liege - BAL Weert 86:70
21:30Limburg - Zwolle 91:57
21:30Oostende - Groningen 103:61
21:30Spirou Charleroi - Leiden 65:71
FILIPPIINIT: Filippiinien Cup
11:30Magnolia Hotshots - Terrafirma Dyip 108:10014:30NLEX Road Warriors - Rain Or Shine Paint. 104:120
INDONESIA: IBL
14:00Kesatria Bengawan Solo - Hangtuah 77:7416:00Pelita Jaya - Bumi Borneo 79:72
ISLANTI: Premier league - Pudotuspelit
22:15Njardvik - Valur 69:78ISLANTI: Premier League - Naiset - Karsinta
22:15Athena N - Tindastoll N 80:78ISO-BRITANNIA: BBL - Pudotuspelit
21:30Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators 94:7121:30Surrey Scorchers - London Lions 96:105
21:45Bristol Flyers - Cheshire Phoenix 77:91
ISRAEL: Super League - Hävinneet -vaihe
13:15Hapoel Afula - Nes Ziona 85:74ISRAEL: Super League - Voittajien -vaihe
14:00Maccabi Ironi Ramat Gan - Hapoel Jerusalem 79:93ISRAEL: Liga Leumit - Pudotuspelit
14:00Elitzor Netania - Elitzur Shomron 82:68ISRAEL: Liga Leumit - Putoamispelit
13:15Maccabi Maale Adumim - Safed 77:7614:00Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Kfar Kasem 63:91
JAPANI: B.League
09:05Hokkaido - Alvark 66:78KIINA: CBA - Pudotuspelit
14:35Liaoning - Guangdong 94:110KOLUMBIA: LBP
04:00Caribbean Storm Islands - Cimarrones del Choco 78:66PARAGUAY: LNB - Apertura
02:30Colonias Gold - Libertad 63:5902:30SiirrettyOlimpia - Ciudad Nueva -:-
03:30SiirrettySol De America - Felix Perez Cardozo -:-
POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga - Pudotuspelit
19:00Rabotnicki - Pelister 75:69PORTUGALI: Taca da Liga - Pudotuspelit
20:30FC Porto - Ovarense 82:6723:30Benfica - Imortal 87:56
PUERTO RICO: BSN
03:00Aguada Santeros - San German 89:9203:00Piratas de Quebradillas - Gigantes de Carolina 97:93
03:00Vaqueros de Bayamon - Capitanes De Arecibo 86:94
PUOLA: Basket Liga - Pudotuspelit
19:30Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 97:7821:00Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw 76:85
RANSKA: Pro B
21:00Aix-Maurienne - Fos-sur-Mer 76:9621:00ASA - Evreux 76:65
21:00Chalons-Reims - Vichy 100:77
21:00Poitiers - Pau-Orthez 78:80
21:00Rouen - Lille 70:90
21:30Angers - Antibes 73:91
21:30La Rochelle - Nantes 75:76
21:30St. Chamond - Denain-Voltaire 85:78
RANSKA: Espoirs U21
20:00Gravelines-Dunkerque U21 - Boulogne-Levallois U21 92:78ROMANIA: Divizia A - 11.-14. sijat
19:00Valcea - BC Timisoara 73:88ROMANIA: Divizia A - 5.-8. sijat
19:00CSU Sibiu - CSM Constanta 105:110jaROMANIA: Divizia A - Pudotuspelit
19:00Voluntari - CSM Oradea 87:77SAKSA: Pro A - Pudotuspelit
20:30Frankfurt - Jena 89:7420:30Giessen - PS Karlsruhe 111:84
SLOVENIA: Liga Nova KBM - Pudotuspelit
19:30Tajfun Sentjur - Cedevita Olimpija 78:10821:30Helios Domzale - Podcetrtek 100:86
TANSKA: Basketligaen - Sijoitusottelut
20:00BC Copenhagen - Bears Academy 82:75TŠEKKI: NBL - Pudotuspelit
19:00Usti n. Labem - Decin 78:88UNKARI: NB I. A - Pudotuspelit
19:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj 109:110ja19:00Szombathely - Zalakeramia 103:59
URUGUAY: Liga Uruguaya - Pudotuspelit
01:15Malvin - Aguada 81:8303:30Cordon - Nacional 66:72
UUSI-SEELANTI: NBL
10:30Southland Sharks - Nelson Giants 79:89VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Pudotuspelit
18:00Rubon - Minsk 63:100VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset - 5.-8. sijat
16:00Horizont Minsk 2 N - BC Minsk youth N 58:6516:00Victoria Grodno N - Gomel N 61:76
VENEZUELA: Superliga
01:45Diablos - Panteras 58:8102:00Gaiteros del Zulia - Heroes de Falcon 58:64
02:00Marinos - Guaiqueries 78:66
02:00Toros de Aragua - Llaneros 72:76
02:30Pioneros - Frontinos 82:59
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.