Jalkapallo » Eilen » Kaikki ottelut
ARGENTIINA: Liga Profesional
00:45Lanus - Belgrano 3:200:45Platense - Velez Sarsfield 0:2
03:00Atl. Tucuman - Instituto 1:0
03:00Tigre - Central Cordoba 1:1
ARGENTIINA: Primera Nacional
21:00Almagro - Def. de Belgrano 1:0ARGENTIINA: Primera C - Clausura
21:00Central Cordoba - Def. de Cambaceres 0:0ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Clausura
21:00Social Atletico Television - Ezeiza 1:0AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Manly Utd - Sutherland 1:212:30Sydney FC U23 - Wollongong Wolves 1:5
AUSTRALIA: NPL Tasmania
13:15Launceston - Riverside Olympic 2:1AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30South Melbourne - Port Melbourne Sharks 4:012:45Dandenong City - Manningham United Blues 2:4
12:45Heidelberg - Hume City 1:1
AUSTRALIA: NPL Western Australia
14:00Perth SC - Olympic Kingsway 0:1AUSTRALIA: SA State League
13:45West Torrens - Playford Patriots 2:1AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
13:15Clarence Zebras U21 - Olympia Warriors 0:2AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Brunswick City - Northcote City 5:313:30Werribee City - Preston Lions 2:3
BELGIA: Jupiler League
21:45Club Brügge - KV Mechelen 1:1BHUTAN: Premier League
13:00Daga United - Paro 1:11BOLIVIA: Division Profesional - Clausura
22:00SA Bulo Bulo - Tomayapo 1:1BRASILIA: Serie A
02:00Corinthians - Gremio 2:2BRASILIA: Serie B
03:30Ceara - Botafogo SP 4:103:30Goias - CRB 1:1
BRASILIA: Catarinense 2 - Pudotuspelit
02:00Camboriu - Carlos Renaux 0:1BRASILIA: Pernambucano 2
21:00Jaguar - Ypiranga 1:1BRASILIA: Cearense U20
21:00Caucaia U20 - Terra e Mar U20 4:0BRASILIA: Mineiro U20
16:00Minas Boca U20 - Contagem U20 0:4BRASILIA: Paulista U20 - Toinen vaihe
21:00Ferroviaria U20 - Portuguesa Santista U20 3:021:00Guarani U20 - Piracicaba U20 2:0
21:00Internacional de Limeira U20 - XV de Jau U20 0:1
21:00Mirassol U20 - Gremio Prudente U20 0:0
21:00Novorizontino U20 - Jose Bonifacio EC U20 5:0
21:00Referencia U20 - Marilia AC U20 2:1
21:00Santo Andre U20 - Desportivo U20 1:1
21:00Sao Caetano U20 - Taubate U20 1:0
BRASILIA: Pernambucano U20 - Pudotuspelit
15:00Nautico U20 - Retro U20 0:2BRASILIA: Amazonense - Naiset
23:00Taruma N - Presidente Figueiredo N 9:023:00Unidos do Alvorada N - Manaus N 2:8
02:00Amazonas Legis N - Sao Paulo AM N 0:4
BULGARIA: Parva Liga
19:00Arda - FC Krumovgrad 1:021:15Levski - Botev Vratsa 4:0
CHILE: Primera B
22:00S. Morning - Arica 0:1COSTA RICA: Primera Division - Apertura
03:00Santos De Guapiles - Zeledon 3:3DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF - Voittajien -vaihe
23:00Delfines Del Este - Cibao 1:1ECUADOR: Serie B
23:00Vargas Torres - Leones del Norte 0:000:00Gualaceo - Guayaquil City 0:0
EGYPTI: Valioliiga
21:00El Masry - Al Ahly 0:121:00Zamalek - Pyramids 1:1
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Pudotuspelit
01:00Cuiaba (Bra) - Palestino (Chi) 1:203:30Always Ready (Bol) - LDU Quito (Ecu) 3:1
03:30Athletico-PR (Bra) - Cerro Porteno (Par) 2:1
ETELÄ-KOREA: K League 1
13:30Gangwon - Jeonbuk 4:213:30Jeju - Ulsan HD 1:0
ETELÄ-KOREA: K3 League
13:00Chuncheon - Mokpo 2:3INDONESIA: President Cup
11:30Madura United - Arema 0:515:30Bali United - Persija Jakarta 3:0
INTIA: Calcutta Premier Division
12:30Bhawanipore - Calcutta Police 1:012:30Calcutta Customs - George Telegrapher 1:0
12:30Kalighat SL - Peerless 0:1
12:30Police AC - East Bengal 2 -:-
12:30Railway - Eastern Railway -:-
12:30Wari - Diamond Harbour 1:2
IRLANTI: Premier Division
21:45Bohemians - Dundalk 1:121:45Drogheda - Waterford 2:0
IRLANTI: Division 1
21:45Bray - Wexford 3:121:45Cobh Ramblers - Athlone 1:2
21:45Cork City - Kerry 2:0
21:45Treaty United - Finn Harps 1:0
ISLANTI: Lengjudeildin
21:00Fjolnir - Dalvik/Reynir 1:1ISLANTI: Division 2
22:15Throttur Vogar - Olafsvik 3:2ISLANTI: Besta deild - Naiset
21:00Breidablik N - Fylkir N 1:021:00Vikingur Reykjavik N - Throttur N 0:0
ITÄVALTA: ÖFB Cup
19:00Atus Velden - Grazer 2:3rp.19:00Dornbirn - Salzburg 0:6
19:00Kottmannsdorf - Horn 0:2
19:00Union Gurten - LASK 0:3
19:00Wiener Viktoria - Leoben 2:1ja.
19:30Treibach - Kapfenberg 1:6
20:00Bischofshofen - Hartberg 1:11
20:00Drassburg - Wolfsberger 0:7
20:00Gloggnitz - A. Klagenfurt 0:5
20:00Traiskirchen - Amstetten 1:4
20:00Wallern/St Marienkirchen - Kitzbühel 4:0
20:00Wals-Grünau - A. Lustenau 1:2
20:00Weiz - Lafnitz 3:4rp.
20:30Deutschlandsberger - Korneuburg 5:0
20:30Marchfeld - First Vienna 1:3
20:30SV Oberwart - Stripfing 0:2
KAZAKSTAN: First Division
15:00Aktobe 2 - Altai 0:215:00SD Family - Kairat Almaty 2 3:6
15:00Ulytau - Kaspij Aktau 0:0
16:00FK Akzhayik - Taraz 1:2
KIINA: Super League
14:35Shanghai Port - Nantong Zhiyun 8:115:00Shenzhen Xinpengcheng - Beijing Guoan 1:0
KOLUMBIA: Primera A - Clausura
00:00America De Cali - Envigado 4:0KOLUMBIA: Primera B - Clausura
02:10U. Magdalena - Bogota 3:223:00Atletico F.C. - Leones 2:2
LATVIA: 1. Liga
18:00Rezekne - Tukums 2000 2 2:1LIETTUA: A Lyga
19:00Banga - Kauno Zalgiris 1:1LIETTUA: I Lyga
18:00Babrungas - Garliava 5:018:00BE1 NFA - Siauliai 2 3:2
18:00Nevezis Kedainiai - BFA Vilnius 2:2
18:00Tauras - FK Minija 2:0
19:00Neptunas - Ekranas 3:2
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
18:30Montenegro U17 - Kuwait U17 0:1MAAILMA: Ystävyysottelu
04:30Juarez (Mex) - Frankfurt (Ger) 1:209:00Shimshon Kafr Qasim (Isr) - Hapoel Kfar Shalem (Isr) 2:0
11:00Karlovac (Cro) - Kustosija (Cro) 1:0
11:00Obolon (Ukr) - Veres-Rivne (Ukr) 5:2
11:30Murcia (Esp) - Millwall (Eng) 1:2
11:30Sigma Olomouc U19 (Cze) - Brno U19 (Cze) 1:0
12:00AC Ajaccio (Fra) - Martigues (Fra) 1:0
12:00Kolos Kovalivka (Ukr) - Dinaz Vyshgorod (Ukr) 3:0
12:00Mamelodi (Rsa) - Al Arabi (Qat) 3:0
12:00Sloboda (Srb) - Radnik (Srb) 0:1
12:30Al-Wakra (Qat) - Castellon (Esp) 0:2
13:00PeruutettuKolos Kovalivka (Ukr) - Nyva Vinnytsya (Ukr) -:-
13:30Cambuur (Ned) - Den Bosch (Ned) 3:4
14:00Barnsley (Eng) - Mallorca (Esp) 0:1
15:00Arouca (Por) - Tondela (Por) 0:0
15:00Freiburg (Ger) - Greuther Fürth (Ger) 2:2
15:00Jong PSV (Ned) - Club Brügge U23 (Bel) 2:3
15:00Levante B (Esp) - Qatar SC (Qat) 2:0
15:00Werder Bremen (Ger) - Sheffield Wed (Eng) 2:2
16:00Empoli (Ita) - Spezia (Ita) 2:0
16:00Kleczew (Pol) - Warta Sieradz (Pol) 4:0
16:00Sariyer (Tur) - Keciörengücü (Tur) 0:0
17:00Al Ahli SC (Sau) - Al-Gharafa (Qat) 1:0
17:00Breda (Ned) - Lierse K. (Bel) 0:1
17:00Kolos Kovalivka (Ukr) - LNZ Cherkasy (Ukr) 1:2
17:00Slask II (Pol) - Kluczbork (Pol) 0:3
17:30Al-Hilal (Sau) - Mamelodi (Rsa) 1:2
17:30Jaroslaw (Pol) - Pogon Lezajsk (Pol) 2:1
17:30Olympiakos (Gre) - Al Qadisiya (Sau) 2:2
18:00Bourges 18 (Fra) - Orleans (Fra) 2:1
18:00Cittadella (Ita) - Este (Ita) 6:0
18:00PeruutettuLiefering (Aut) - LASK (Am) (Aut) -:-
18:00Nürnberg (Ger) - Juventus (Ita) 3:0
18:00Rouen (Fra) - Beauvais (Fra) 2:1
18:00Rozova Dolina (Bul) - Yambol 1915 (Bul) 0:1
18:00Vorskla (Ukr) - SC Poltava (Ukr) 1:1
18:00Z. Gora (Pol) - Swinoujscie (Pol) 0:1
18:30Khorfakkan (Uae) - Ajman (Uae) 1:2
18:30Real Vicenza (Ita) - Arzignano (Ita) 0:6
18:30Thonon-Evian (Fra) - Paris FC (Fra) 0:2
18:30Wadi Degla (Egy) - Al Qadisiya (Kuw) 2:2
19:00AEL Limassol (Cyp) - Anorthosis (Cyp) 1:2
19:00Beltinci (Slo) - Varazdin (Cro) 2:2
19:00Birkirkara (Mlt) - Naxxar (Mlt) 1:0
19:00Blansko (Cze) - Usti nad Orlici (Cze) 3:2
19:00Celta Vigo (Esp) - Gil Vicente (Por) 1:0
19:00Czarni Polaniec (Pol) - Wisloka Debica (Pol) 2:2
19:00Heidenheim (Ger) - Normannia Gmund (Ger) 4:0
19:00Hoogstraten (Bel) - Anderlecht U23 (Bel) 1:3
19:00Kromeriz (Cze) - Brno B (Cze) 2:4
19:00Nancy (Fra) - Virton (Bel) 4:0
19:00Pisek (Cze) - Sobeslav (Cze) 1:1
19:00SV Dessau 05 (Ger) - Sandersdorf (Ger) 2:2
19:00TuS Makkabi Berlin (Ger) - Berliner (Ger) 0:5
19:00Unia Dabrowa Gornicza (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) 0:3
19:00Valladolid Promesas (Esp) - Rayo Cantabria (Esp) 1:0
19:00Zavrc (Slo) - NK Carda Martjanci (Slo) 1:0
19:30Gzira (Mlt) - Hibernians (Mlt) 1:0
20:00Dinamo Zagreb (Cro) - Shakhtar Donetsk (Ukr) 1:0
20:00Heerenveen (Ned) - Vallecano (Esp) 5:0
20:00Heracles (Ned) - Excelsior (Ned) 1:2
20:00Lewart Lubartow (Pol) - Wilga Garwolin (Pol) 2:3
20:00RAAL La Louviere (Bel) - Red Star (Fra) 2:1
20:00RW Essen (Ger) - Bayer Leverkusen (Ger) 1:2
20:00SC Kundl (Aut) - Kufstein (Aut) 2:2
20:00SW Essen (Ger) - Lippstadt (Ger) 0:1
20:00Tenerife (Esp) - Al Shabab (Sau) 2:0
20:00Villarreal B (Esp) - Hercules (Esp) 0:1
20:00Weinland Gamlitz (Aut) - Weindorf St. Anna (Aut) -:-
20:00Wiener (Aut) - Lac Inter (Aut) 2:2
20:00Zwolle (Ned) - De Graafschap (Ned) 5:0
20:30Arenteiro (Esp) - Compostela (Esp) 2:2
20:30Sochaux (Fra) - Dijon (Fra) 2:3
20:30Wolkersdorf (Aut) - Stadlau (Aut) -:-
20:45Norwich (Eng) - Magdeburg (Ger) 0:1
21:00Exmouth Town (Eng) - Poole (Eng) 3:0
21:00Hürth (Ger) - Karbach (Ger) 2:0
21:00Leicester (Eng) - Palermo (Ita) 0:1
21:00Meyrin (Sui) - Grand-Saconnex (Sui) 2:6
21:00Nottingham (Eng) - Elche (Esp) 0:1
21:00Oudenaarde (Bel) - Gent B (Bel) 2:1
21:15Portstewart (Nir) - Coleraine (Nir) 0:1
21:30Bolton (Eng) - Fiorentina (Ita) 1:1
21:30Chippenham (Eng) - Larkhall (Eng) 2:0
21:30Dergview (Nir) - Cockhill (Irl) 1:2
21:30Hitchin (Eng) - Edgware Town (Eng) 6:2
21:30Leamington (Eng) - Leicester U21 (Eng) 2:0
21:30Merthyr Town (Wal) - Penybont (Wal) 0:1
21:30Morecambe (Eng) - Blackburn (Eng) 1:1
21:30Sheppey United (Eng) - Gillingham FC (Eng) 1:1
21:30Sholing (Eng) - Hemel Hempstead (Eng) 0:3
21:30Stamford (Eng) - Peterborough (Eng) 0:5
21:30Tiverton (Eng) - Truro (Eng) 0:3
21:45Ashton Utd (Eng) - Warrington (Eng) 0:1
21:45Bishops Cleeve (Eng) - Taunton (Eng) 1:1
21:45Bracknell (Eng) - Binfield (Eng) 5:0
21:45Braintree (Eng) - Cambridge Utd (Eng) 0:3
21:45Chatham (Eng) - Three Bridges (Eng) 5:0
21:45Cheltenham (Eng) - Bristol City (Eng) 0:3
21:45Concord (Eng) - Hashtag (Eng) 0:4
21:45Cray Wanderers (Eng) - Crystal Palace U18 (Eng) 0:6
21:45Dundee Utd (Sco) - Luton (Eng) 2:2
21:45Long Eaton (Eng) - Chesterfield (Eng) 1:0
21:45Nantwich (Eng) - Prescot (Eng) 1:2
23:00Sevilla (Esp) - Al-Ittihad FC (Sau) 1:0
MAAILMA: COTIF Tournament
00:00Uruguay U20 - Saudi-Arabia U20 1:121:00Villarreal U20 - Sevilla U20 0:1
23:30Levante U20 - Valencia U20 1:2
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset
20:00Marokko U20 N - Kolumbia U20 N 0:1MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset
15:00Leuven N (Bel) - Köln N (Ger) 3:118:00Katowice N (Pol) - Slovacko N (Cze) 1:0
18:30Austria Vienna N (Aut) - Sparta Praha N (Cze) 1:1
MALESIA: Super League
15:15Johor DT - Terengganu 4:016:00Kedah - Kuching City FC 1:1
16:00Kelantan DNFC - Perak 1:3
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura
04:00SiirrettyCorrecaminos - Cancun -:-MYANMAR: National League
12:00Dagon - Dagon Port 4:212:30Hantharwady Utd - Yadanarbon 1:0
NORJA: Division 3 - Lohko 5
20:30Traeff - Lokomotiv Oslo 1:0PARAGUAY: Division Intermedia
21:3012 de Junio - Independiente F.B.C. 0:000:00Encarnacion FC - Fernando de la Mora 4:1
PERU: Liga 1 - Clausura
23:15Cusco - Huancayo 3:003:00Cesar Vallejo - Cajamarca 2:0
21:00SiirrettyUnion Comercio - Grau -:-
23:15Comerciantes Unidos - Carlos Mannucci 2:1
PERU: Liga - Naiset - Karsintalohko
18:00Killas N - UNSAAC N 1:121:00AD Cantolao N - Cesar Vallejo N 2:2
PERU: Liga - Naiset - Mestaruussarja
23:00Sporting Cristal N - Carlos Mannucci N 0:1POHJOIS-IRLANTI: Premiership - Naiset
21:45Cliftonville N - Crusaders N 2:021:45Linfield N - Glentoran N 1:2
21:45Lisburn Rangers N - Mid-Ulster N 5:0
22:00Lisburn N - Derry City N 1:1
POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Mestaruus U20
23:06Kuuba U20 - Jamaika U20 3:0POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CFU Club Shield
00:30SWA Sharks (Tca) - Paradise (Gre) 1:003:00BAYS (Sai) - SCSA Eagles (Sma) 1:0
00:30Grenades (Atg) - Guyana Defence Force (Guy) 6:2
PUOLA: Ekstraklasa
19:00Puszcza - Gornik Zabrze 2:221:30Lechia Gdansk - Motor Lublin 0:2
PUOLA: Division 1
19:00Legnica - Stalowa Wola 4:221:00Kotwica Kolobrzeg - Tychy 0:0
PUOLA: Division 2
18:00LKS Lodz II - Wisla Pulawy 0:018:30KKS Kalisz - Skra 1:0
20:05R. Rzeszow - Chojniczanka 1:0
ROMANIA: Liga 1
19:00FC Hermannstadt - Unirea Slobozia 1:122:00FCSB - Otelul 0:2
SAKSA: Regionalliga North
20:00Lübeck - Todesfelde 2:1SAKSA: Regionalliga Nordost
20:00BFC Dynamo - Jena 2:320:00Luckenwalde - Meuselwitz 2:2
SAKSA: Regionalliga West
20:00FC Gütersloh - Duisburg 0:1SAKSA: Regionalliga Südwest
20:00Trier - Homburg 4:1SAKSA: Regionalliga Bayern
19:30Aubstadt - Greuther Fürth II 1:319:30Hankofen-Hailing - Schweinfurt 1:3
20:00Aschaffenburg - Burghausen 0:4
20:00Augsburg II - Illertissen 0:0
20:00Bayern München II - Ansbach 2:2
20:00Buchbach - Bamberg 2:1
20:00Würzburger Kickers - Schwaben Augsburg 3:1
SAKSA: Oberliga Bayern Nord
20:00Eltersdorf - Cham 1:120:00Ingolstadt II - Weiden 1:0
20:00Kornburg - Regensburg II 1:0
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
19:30Ismaning - Landsberg 1:019:30Kottern-St. Mang - Rain/Lech 2:1
20:30Erlbach - TSV G. 3:1
20:30Memmingen - Kirchanschoring 3:1
20:30München 1860 II - Heimstetten 2:2
SÃO TOMÉ JA PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
18:00UDRA - Vitoria do Riboque 3:1SKOTLANTI: Lowland League
21:45Celtic B - Cumbernauld Colts 1:021:45Hearts B - East Stirlingshire 4:1
SLOVAKIA: 2. liiga
19:00Pohronie - Zilina B 3:2SLOVAKIA: Slovak Cup
19:00Cifer - Hlohovec 1:0rp.19:00NSK 1922 Bratislava - D. Luzna 2:1rp.
SLOVENIA: Prva liga
21:15Nafta - Radomlje 2:1SOMALIA: National league
15:30Elman - Badbaado 2:115:30Horseed - Gaadiidka 1:2
SUOMI: Ykkönen
19:00Atlantis - JJK Jyväskylä 4:119:00FC Jazz - EPS 0:0
SUOMI: Kakkonen - Lohko B
19:00Pallo-Iirot - FC Inter 2 0:119:00TPV - FC Honka 2:2
SUOMI: Ykkönen - Naiset
17:00Pallo-Iirot N - TPS N 2:0SVEITSI: Challenge League
20:30Lausanne Ouchy - Schaffhausen 0:120:30Nyonnais - Bellinzona 2:1
21:15Etoile-Carouge - Xamax 3:1
21:15Wil - Aarau 2:2
TANSKA: Superliga
20:00SonderjyskE - Lyngby 1:1TANSKA: 1. Division
20:00Hobro - Esbjerg 3:620:00Horsens - Hillerod 3:2
20:00Koge - Odense 0:4
20:00Kolding - Hvidovre IF 0:0
TŠEKKI: CHNL
19:00Jihlava - Vyskov 1:119:00Opava - Brno 1:1
19:00Vlasim - Chrudim 2:0
19:00Zlin - Taborsko 1:0
TŠEKKI: MOL Cup
18:30Krnov - Hlucin 0:718:30Velke Mezirici - Bohunice 0:2
19:00Breclav - Hodonin 0:3
19:00Petrvald na Morave - Vitkovice 0:1
19:00SK Hranice - Vsechovice 2:1
19:00Slavicin - Strani 1:3
19:00Vsetin - Zlinsko 1:3
UKRAINA: Valioliiga - Lisäkarsinta
15:30Livyi Bereg - Metalist 1925 2:1rp.18:00Epitsentr - Minaj 3:4rp.
UNKARI: OTP Bank Liga
19:00Zalaegerszeg - MTK Budapest 0:121:15Nyiregyhaza - Győr 2:1
USA: MLS Next Pro
06:00Portland 2 - Sporting Kansas City II 5:2USA: USL League Two - Pudotuspelit
23:30Asheville City - Corpus Christi FC 1:023:30Project 51O - Tucson 1:2
VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga
18:00BATE 2 - Niva Dolbizno 1:020:00Din. Minsk 2 - Zhodino 2 3:0
VALKO-VENÄJÄ: Belarusian Cup
18:30Smorgon - Belshina 1:221:00Gomel - Vitebsk 1:2
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset
16:00Valko-Venäjä U19 N - Dynamo Brest N 5:217:00Zorka-BDU N - Dyussh-Polesgu N 11:0
18:00Minsk FK N - Dnepr Mogilev N 4:0
VENÄJÄ: Valioliiga
18:00Samara - FK Rostov 1:3VENÄJÄ: FNL
20:15Baltika - Ufa 1:1VENÄJÄ: Youth League
13:00Nizhny Novgorod U19 - Zenit U19 0:815:00Baltika U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 4:2
15:00CSKA Moskova U19 - Akhmat Grozny U19 6:1
15:00Konoplev Academy U19 - Spartak Moskova U19 2:0
17:00Chertanovo M. U19 - F. Voronezh U19 1:0
17:00FK Orenburg U19 - Ural U19 1:1
17:00FK Rostov U19 - Dynamo Moskova U19 1:1
17:00FK Strogino Moscow U19 - Kazan U19 2:1
17:00Krasnodar U19 - Sochi U19 1:0
17:00Lok. Moskova U19 - Samara U19 3:1
VIRO: Meistriliiga
19:30Narva - Nomme Utd 2:1VIRO: Esiliiga B
19:00Tulevik - Jöhvi Phoenix 1:1WALES: Cymru South
21:30Newport City - Ammanford 3:121:30Pontypridd - Afan Lido 3:2
21:30Taffs Well - Llanelli 1:1
21:30Trefelin - Caerau Ely 1:0
WALES: Cymru North
20:45Buckley - Penrhyncoch 0:021:45Airbus - Denbigh 7:0
21:45Colwyn Bay - Bangor 1876 0:4
21:45Flint Mountain - Ruthin 7:0
21:45Gresford - Llay Welfare 1:1
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.