Jalkapallo » 11.05.2024 » Kaikki ottelut
ENGLANTI: Valioliiga
14:30Fulham - Manchester City -:-17:00Bournemouth - Brentford -:-
17:00Everton - Sheffield Utd -:-
17:00Newcastle - Brighton -:-
17:00Tottenham - Burnley -:-
17:00West Ham - Luton -:-
17:00Wolves - Crystal Palace -:-
19:30Nottingham - Chelsea -:-
ESPANJA: LaLiga
15:00Mallorca - Las Palmas -:-17:15Villarreal - Sevilla -:-
19:30Granada - Real Madrid -:-
22:00Athletic Bilbao - Osasuna -:-
ITALIA: Serie A
19:00Napoli - Bologna -:-21:45AC Milan - Cagliari -:-
SAKSA: Bundesliga
16:30FC Köln - Union Berlin -:-16:30Freiburg - Heidenheim -:-
16:30Mönchengladbach - Frankfurt -:-
16:30RB Leipzig - Werder Bremen -:-
19:30Mainz - Dortmund -:-
SUOMI: Veikkausliiga
15:00Haka - SJK -:-17:00AC Oulu - Gnistan -:-
19:00FC Inter - HJK -:-
AASIA: AFC Champions League - Pudotuspelit
13:00Yokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae) -:-ALBANIA: Super League
17:00Egnatia Rrogozhine - Tirana -:-17:00Laci - Kukesi -:-
17:00Partizani - Erzeni -:-
17:00Teuta - Din. Tirana -:-
17:00Vllaznia - Skenderbeu -:-
ALGERIA: Ligue 1
19:00Belouizdad - Ben Aknoun -:-19:00Biskra - Oran -:-
19:00JS Kabylie - Constantine -:-
19:00Khenchela - MC Alger -:-
19:00Magra - Saoura -:-
19:00Paradou - Chlef -:-
ALGERIA: Ligue 2
17:00Annaba - Ouargla -:-17:00Arba - JSM Tiaret -:-
17:00ASM Oran - Medea -:-
17:00Batna - Khroub -:-
17:00Bordj Menail - Khemis El Khechna -:-
17:00Chelghoum - Mlila -:-
17:00GC Mascara - Kolea -:-
17:00Ghozlane - Harrach -:-
17:00MO Constantine - Eulma -:-
17:00Olympique Akbou - Telaghema -:-
17:00Olympique Magrane - MSP Batna -:-
17:00Oued Sly - El Khemis -:-
17:00RC Kouba - Mostaganem -:-
17:00SC Mecheria - Temouchent -:-
17:00WA Mostaganem - Guir Abadla -:-
17:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey -:-
ANDORRA: Primera Divisió
21:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-21:30Inter Escaldes - UE Santa Coloma -:-
ANGOLA: Girabola
17:00Bravos do Maquis - Santa Rita -:-17:00Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul -:-
17:30Interclube - Libolo -:-
18:00Kabuscorp - Sagrada -:-
ARGENTIINA: Liga Profesional
01:00Sarmiento Junin - Instituto -:-03:15Argentinos Jrs - Rosario -:-
03:15Newells Old Boys - Platense -:-
20:30Huracan - Defensa y Justicia -:-
21:30Godoy Cruz - Barracas Central -:-
23:30Independiente - Talleres Cordoba -:-
ARGENTIINA: Primera Nacional
02:00Temperley - CA Mitre -:-20:00Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro -:-
21:30Tristan Suarez - San Martin Tucuman -:-
22:00Chaco For Ever - Almirante Brown -:-
23:30Agropecuario - San Martin S.J. -:-
00:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:-
ARGENTIINA: Torneo Federal
21:30Ciudad Bolivar - Biblioteca Atenas -:-21:30Crucero del Norte - Sol de America -:-
21:30Deportivo Camioneros - Gutierrez Mendoza -:-
21:30Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
21:30El Linqueno - Def. Pronunciamiento -:-
21:30Germinal - Cipolletti -:-
21:30Gimnasia E.R. - 9 de Julio Rafaela -:-
21:30Huracan Las Heras - Ferro Gen. Pico -:-
21:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas -:-
21:30Juventud Antoniana - Union Sunchales -:-
21:30Juventud U.U. - Sportivo Estudiantes -:-
21:30Kimberley - Sansinena -:-
21:30San Martin Formosa - Central Norte -:-
21:30San Martin Mendoza - Argentino MM -:-
21:30Santamarina - Circulo Deportivo -:-
21:30Sarmiento Resistencia - Boca Unidos -:-
21:30Sol de Mayo - Olimpo -:-
21:30Villa Mitre - Deportivo Rincon -:-
ARGENTIINA: Primera B - Apertura
02:05Excursionistas - Canuelas -:-17:00Dock Sud - Deportivo Armenio -:-
21:30Acassuso - Los Andes -:-
21:30Colegiales - Argentino de Quilmes -:-
21:30Sportivo Italiano - Argentino de Merlo -:-
21:30UAI Urquiza - Fenix -:-
21:30Villa San Carlos - Liniers -:-
ARGENTIINA: Primera C - Apertura
21:30Atlas - Deportivo Paraguayo -:-21:30Central Cordoba - Mercedes -:-
21:30Juventud Unida S. M. - Ituzaingo -:-
21:30Lugano - General Lamadrid -:-
21:30Puerto Nuevo - Deportivo Muniz -:-
ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Atletico Pilar - Estrella Del Sur -:-21:30Provincial - Ezeiza -:-
ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
18:00Excursionistas N - Rosario Central N -:-21:00San Luis N - San Lorenzo N -:-
21:30Social Atletico Television N - Ferro N -:-
ARMENIA: First League
15:00Nikarm - Andranik -:-15:00Pyunik 2 - Urartu 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Voittajien -vaihe
03:00River Plate - Racing Club Aruba -:-AUSTRALIA: NPL ACT
08:00Canberra Olympic - Canberra Croatia -:-08:00Yoogali - Tigers FC -:-
10:45Monaro Panthers - Tuggeranong Utd -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Edgeworth E. - Maitland -:-07:30Lambton J. - Adamstown Rosebud -:-
09:00Lake Macquarie - Newcastle Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
10:00Central Coast Mariners U23 - St George Saints -:-10:30NWS Spirit - Wollongong Wolves -:-
12:00Hills Brumbies - APIA Leichhardt -:-
12:00WS Wanderers U23 - Sydney Olympic -:-
12:15St. George City - Sutherland -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
10:00Gold Coast Knights - Redlands -:-10:00Peninsula - Moreton City Excelsior -:-
11:15Wynnum Wolves - Queensland Lions -:-
AUSTRALIA: NPL South Australian
08:30Adelaide Comets - Croydon -:-08:30Adelaide Croatia Raiders - Modbury -:-
08:30Campbelltown City - Para -:-
10:30FK Beograd - Adelaide United U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Tasmania
07:30Devonport - Glenorchy Knights -:-09:30Riverside Olympic - Clarence Zebras -:-
09:45Kingborough Lions - Launceston United -:-
09:45Launceston - South Hobart -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
08:00Avondale FC - Port Melbourne Sharks -:-08:00Manningham United Blues - Altona Magic -:-
08:00Moreland City - Dandenong -:-
12:00Hume City - Oakleigh -:-
AUSTRALIA: Capital Premier League
06:00West Canberra Wanderers - Canberra White Eagles -:-07:15Wagga City Wanderers - Brindabella -:-
08:00Queanbeyan City - Anu -:-
09:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus -:-
AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-12:30South Cardiff - Toronto Awaba Stags -:-
AUSTRALIA: NSW League One
08:00Bulls Academy - Mt Druitt Town -:-09:30Hakoah Sydney - Northern Tigers -:-
11:00UNSW - Bonnyrigg -:-
12:00Bankstown City Lions - Blacktown Spartans -:-
12:00Dulwich Hill - Canterbury Bankstown -:-
12:00Dunbar Rovers - Nepean -:-
12:00Macarthur Rams - Inter Lions -:-
12:00SD Raiders - Rydalmere Lions -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:00Brisbane Strikers - Caboolture -:-11:00Ipswich - Broadbeach Utd. -:-
11:00Mitchelton - Southside Eagles -:-
12:00Moreton City Excelsior U21 - Logan Lightning -:-
AUSTRALIA: SA State League
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Victory -:-08:30Western Strikers - Sturt Lions -:-
09:30Salisbury Utd. - Playford Patriots -:-
11:00West Adelaide - Adelaide Vipers -:-
12:30Adelaide Cobras - Blue Eagles -:-
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
05:15Launceston U21 - Somerset -:-09:30Ulverstone - Launceston United U21 -:-
09:45Devonport U21 - Northern Rangers -:-
11:45Riverside Olympic U21 - Burnie Utd. -:-
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:30Hobart City - Hobart Utd. -:-07:30University of Tasmania - South East Utd. -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Eastern Lions - Werribee City -:-08:00North Geelong - Melbourne City U21 -:-
12:00Kingston City - George Cross -:-
AZERBAIDŽAN: Valioliiga
16:00Araz - Turan -:-18:30Zira - Qarabag -:-
BANGLADESH: Valioliiga
13:00Brothers U. - Fortis -:-13:00Chittagong Abahani - Sheikh Jamal -:-
13:00Mohammedan - Bashundara Kings -:-
BELGIA: Jupiler League - Karsintalohko
19:15Charleroi - Kortrijk -:-19:15Eupen - RWDM -:-
BELGIA: Jupiler League - Mestaruussarja
21:45Anderlecht - Genk -:-BELGIA: National Division 1
21:00Antwerp B - Hoogstraten -:-21:00Gent B - Cappellen -:-
21:00Heist - Namur -:-
21:00Knokke - Charleroi B -:-
21:00Thes Sport - Lokeren-Temse -:-
21:00Tienen - Dessel -:-
21:00URSL Vise - RAAL La Louviere -:-
21:00Virton - Leuven B -:-
BELGIA: Second Amateur Division Lohko ACFF
21:00Renaissance Mons - Verlaine -:-21:00Union Rochefortoise - Tournai -:-
BELGIA: Second Amateur Division - Pudotuspelit - Pudotuspelit
21:00Hasselt - Ninove -:-BELGIA: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe
14:30Leuven N - St. Liege N -:-17:15Club Brügge N - Genk N -:-
19:30RSC Anderlecht N - Gent N -:-
BENIN: Ligue 1 - Karsintalohko
18:00Abeilles - Dynamique Djougou -:-18:00Bembereke - Soleil -:-
18:00Dynamo Parakou - Real Sport -:-
18:00Pantheres - Hodio -:-
18:00Tonnerre - Buffles du Borgou -:-
BENIN: Ligue 1 - Mestaruussarja
18:00AS Cotonou - Dynamo Abomey -:-18:00Dadje - ASPAC -:-
18:00Espoir - Requins -:-
18:00JS Pobe - Damissa -:-
BHUTAN: Premier League
15:00Transport United - Tsirang -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:00Siroki Brijeg - Velez Mostar -:-21:45GOSK Gabela - Zrinjski -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00Bratstvo Gracanica - Kakanj -:-18:00Celik Zenica - BFK Simm Bau -:-
18:00Gorazde - Jedinstvo Bihac -:-
18:00Hadzici - Gradina Srebrenik -:-
18:00Mladost DK - Banovici -:-
18:00Tomislav - TOSK Tesanj -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
18:00BSK Banja Luka - Slavija -:-18:00Drina Zvornik - Kozarska Dubica -:-
18:00Famos Vojkovici - Prijedor -:-
18:00Laktasi - Modrica -:-
18:00Leotar - Kozara -:-
18:00Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina -:-
18:00Sutjeska Foca - Nevesinje -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-
BOTSWANA: Valioliiga
16:00Eleven Angels - Holy Ghost -:-16:00Masitoaka - Nico United -:-
16:00Morupule - Tafic FC -:-
16:00Police XI - BDF XI -:-
16:00Security Systems - Sua Flamingoes -:-
16:00Township Rollers - Jwaneng Galaxy -:-
BRASILIA: Serie A
22:00Flamengo - Corinthians -:-23:00Criciuma - Cuiaba -:-
BRASILIA: Serie B
01:00Novorizontino - Ceara -:-03:30CRB - Chapecoense-SC -:-
03:30Goias - Ituano -:-
17:00Avai - Coritiba -:-
23:00Amazonas - Santos -:-
23:00Guarani - Botafogo SP -:-
23:00Operario - Ponte Preta -:-
23:00Sport Recife - Brusque -:-
BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe
23:00SiirrettySER Caxias - Confianca -:-23:00Tombense - Sampaio Correa -:-
BRASILIA: Serie D
21:00Ipora - Crac Go -:-21:00Jacuipense - Juazeirense -:-
21:00Santa Cruz de Natal - America-RN -:-
21:30SiirrettyAvenida - Novo Hamburgo -:-
22:00Capital FC - Anapolis -:-
22:00Iguatu - Atletico-CE -:-
22:00Internacional de Limeira - Agua Santa -:-
22:00Petrolina - Itabaiana -:-
22:00Sergipe - Retro -:-
23:00Aguia De Maraba - Cameta -:-
23:00CSE - ASA -:-
23:00Humaita - Rio Branco -:-
23:00Pouso Alegre - Patrocinense -:-
23:00Real Noroeste - Serra -:-
23:00River-PI - AE Altos -:-
23:30Hercilio Luz - Concordia -:-
23:30Sao Raimundo RR - Trem -:-
00:00SiirrettyCianorte - Brasil de Pelotas -:-
00:00Princesa Solimoes - Manaus -:-
00:00Sao Jose EC - Santo Andre -:-
00:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-
BRASILIA: Gaucho 2
23:00SiirrettyBrasil Farroupilha - Veranopolis -:-23:00SiirrettyEC Cruzeiro - Gaucho -:-
23:00SiirrettyFutvida - Aimore -:-
23:00SiirrettyGE Gloria - Esportivo -:-
23:00SiirrettyLajeadense - GE Bage -:-
23:00SiirrettyMonsoon - Inter Santa Maria -:-
23:00SiirrettyPasso Fundo - Frederiquense -:-
23:00SiirrettySao Gabriel - Pelotas -:-
BRASILIA: Goiano 2
21:30Centro Oeste - Gremio Anapolis -:-21:30Ouvidorense - Santa Helena -:-
BRASILIA: Matogrossense 2
22:00Pocone - Paulistano FC -:-22:00Rondonopolis - Atletico MT -:-
22:00Sport Sinop - Santa Cruz MT -:-
BRASILIA: Mineiro 2
01:00Democrata SL - Tupi-MG -:-21:30Nacional de Muriae - Valeriodoce -:-
22:00Caldense - URT -:-
BRASILIA: Paranaense 2
21:30Parana - Apucarana SC -:-22:00Paranavai-PR - AA Iguacu -:-
00:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-
BRASILIA: Paulista B - Ensimmäinen vaihe
21:00Atletico Mogi - Mauaense -:-21:00Flamengo SP - Paulista -:-
21:00Manthiqueira - Uniao Mogi -:-
21:00Maua - Ecus SP -:-
21:00Tanabi - Olimpia FC -:-
22:00Inter de Bebedouro - AEA Aracatuba -:-
BRASILIA: Roraimense - Toinen vaihe
00:00GAS - Atl. Roraima -:-02:00Real Sao Luiz - Rio Negro -:-
BRASILIA: Copa do Brasil
03:00SiirrettyInternacional - Juventude -:-BRASILIA: Copa Espirito Santo - Ensimmäinen vaihe
21:00Linhares - Porto Vitoria -:-21:00Vilavelhense - Sport-ES -:-
21:00Vitoria ES - Desportiva Ferroviaria -:-
BRASILIA: Baiano U20
14:00SSA U20 - Leonico U20 -:-15:00Bahia De Feira U20 - Catuense U20 -:-
16:00Vitoria U20 - Camacariense U20 -:-
21:00Estrela De Marco U20 - Jacobina U20 -:-
21:00Grapiuna U20 - Barcelona U20 -:-
21:00Itabuna U20 - Conquista FC U20 -:-
BRASILIA: Brasiliense U20
21:00Botafogo DF U20 - Ceilandense U20 -:-21:00Brasiliense U20 - Canaa U20 -:-
21:00Capital DF U20 - Ceilandia U20 -:-
21:00CFZ U20 - Gama U20 -:-
21:00Luziania U20 - Gremio Valparaiso U20 -:-
21:00Paranoa U20 - Real Brasilia U20 -:-
21:00Samambaia U20 - Legiao U20 -:-
BRASILIA: Capixaba U20 - Pudotuspelit
21:00Nova Venecia U20 - Rio Branco ES U20 -:-BRASILIA: Catarinense U20
23:00Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20 -:-21:00Barra FC U20 - Joinville U20 -:-
21:00Inter de Lages U20 - Marcilio Dias U20 -:-
21:00Nacao U20 - Criciuma U20 -:-
BRASILIA: Goiano U20
21:30Goias U20 - Aparecida EC U20 -:-21:30Guanabara City U20 - Guapo M19 U20 -:-
21:30Jataiense U20 - Cerrado EC U20 -:-
21:30Royal FC U20 - Aparecidense U20 -:-
21:30Trindade U20 - Atletico GO U20 -:-
21:30Vila Nova U20 - Itaberai U20 -:-
BRASILIA: Mineiro U20
16:00Athletic Club U20 - Atletico-MG U20 -:-16:00Tres Coracoes U20 - Boston City U20 -:-
16:00XV de Novembro U20 - Coimbra U20 -:-
16:30Futgol U20 - Santarritense U20 -:-
21:00America Mineiro U20 - Betim U20 -:-
21:00Inter de Minas U20 - Contagem U20 -:-
BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe
21:30Apucarana SC U20 - Operario U20 -:-21:30Arapongas U20 - Azuriz U20 -:-
21:30Batel U20 - Rolandia EC U20 -:-
21:30Cambe U20 - Rio Branco PR U20 -:-
21:30Cianorte U20 - Londrina U20 -:-
21:30Gremio Maringa U20 - Araucaria U20 -:-
21:30Iraty U20 - Andraus Brasil U20 -:-
21:30Parana U20 - Patriotas U20 -:-
BRASILIA: Paulista U20 - Ensimmäinen vaihe
21:00EC Sao Bernardo U20 - Corinthians U20 -:-21:00Guarulhos U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Paulinia FU U20 - RB Bragantino U20 -:-
21:00Referencia U20 - Sao Paulo U20 -:-
BRASILIA: Pernambucano U20 - Ensimmäinen vaihe
21:00Central SC U20 - Centro Limoeirense U20 -:-21:00Jaguar U20 - Santa Cruz U20 -:-
21:00Nautico U20 - Aguia FC U20 -:-
21:00Sport Recife U20 - Belo Jardim U20 -:-
23:00Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20 -:-
BRASILIA: Brasileiro - Naiset
21:00Palmeiras N - Santos N -:-21:00Real Brasilia N - Atletico-MG N -:-
23:00Bragantino N - Ferroviaria N -:-
BRASILIA: Brasileiro A2 - Naiset
21:00Athletico-PR N - Doce Mel N -:-21:00SiirrettyBahia N - Juventude N -:-
21:00Fortaleza N - Recanto N -:-
21:00Sport Recife N - 3B da Amazonia N -:-
BRASILIA: Brasileiro A3 - Naiset
01:00Vitoria N - Acaua N -:-21:00Vasco N - Pinda Ferroviaria N -:-
21:30SiirrettyCoritiba N - Brasil de Farroupilha N -:-
21:30Vila Nova N - Paraiso EC N -:-
22:00Acao N - Sobradinho N -:-
BULGARIA: Parva Liga - Conference League Group
17:00Arda - Botev Plovdiv -:-BULGARIA: Parva Liga - Mestaruussarja
19:30Ludogorets - CSKA Sofia -:-BULGARIA: Vtora liga
18:00Bdin Vidin - Spartak Pleven -:-18:00Chernomorets 1919 - CSKA 1948 Sofia II -:-
18:00Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik -:-
18:00Varna - Litex Lovech -:-
BULGARIA: Third League - South-East
18:00Asenovets - Atletik Kuklen -:-18:00Beroe II - Nesebar -:-
18:00Dimitrovgrad - Lok. Plovdiv II -:-
18:00Gigant Saedinenie - Karnobat -:-
18:00Levski Karlovo - Haskovo -:-
18:00Sekirovo Rakovski - Rozova Dolina -:-
18:00Sliven - Zagorets -:-
18:00Yambol 1915 - Rodopa Smolyan -:-
19:00Sozopol - Sokol Markovo -:-
BULGARIA: Third League - South-West
18:00Bansko - Oborishte -:-18:00Botev Ihtiman - Razlog -:-
18:00CSKA 1948 Sofia III - Balkan Botevgrad -:-
18:00Kyustendil - Slavia Sofia 2 -:-
18:00Minyor Pernik - Vitosha Bistritsa -:-
18:00Rilski Sportist - Hebar 2 -:-
18:00Septemvri Simitli - CSKA Sofia II -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - Kostinbrod -:-
18:00Slivnishki Geroy - Levski II -:-
BULGARIA: Third League - North-East
17:00Benkovski - Fratria -:-17:00Cherno More II - Septemvri Tervel -:-
17:00Ludogorets III - Dorostol -:-
17:00Riltzi - Ustrem Donchevo -:-
17:00Svetkavitsa - Dunav Ruse II -:-
17:00Varna II - Chernolomets -:-
BULGARIA: Third League - North-West
18:00Akademik Svishtov - Pavlikeni -:-18:00Lokomotiv Gorna - Etar II -:-
18:00Mezdra - Sevlievo -:-
18:00OFK Levski - Boruna -:-
18:00Partizan Cerven Brjag - Drenovets -:-
18:00Vihar Slavyanovo - Juventus Malchika -:-
BURKINA FASO: Valioliiga
19:00Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso -:-19:00Salitas - Rahimo -:-
BURUNDI: Coupe du President
16:00Deira - Vital O -:-CHILE: Primera Division
19:30Huachipato - U. Espanola -:-00:30U. Catolica - O'Higgins -:-
CHILE: Primera B
02:00San Felipe - S. Morning -:-22:00Magallanes - Limache -:-
CHILE: Segunda Division
02:00Concon National - General Velasquez -:-19:30Deportes Rengo - Osorno -:-
22:00Linares Unido - Arturo Fernandez Vial -:-
22:00Melipilla - Provincial Ovalle -:-
DJIBOUTI: Division 1
15:00Garde-Cotes - CDC Q7 -:-17:30Dikhil - Gendarmerie -:-
ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
03:00Dep. Cuenca - Cumbaya -:-21:00Imbabura - Libertad -:-
23:30Macara - Mushuc Runa -:-
EGYPTI: Valioliiga
16:00Arab Contractors - Al Ittihad -:-19:00Baladiyat El Mahalla - Al Ahly -:-
19:00El Masry - Pyramids -:-
ENGLANTI: League Two - Pudotuspelit
21:45Milton Keynes - Crawley -:-ENGLANTI: FA Trophy
18:15Gateshead - Solihull Moors -:-ENGLANTI: Valioliiga 2 - Pudotuspelit
15:00Arsenal U21 - Chelsea U21 -:-16:00Reading U21 - Nottingham U21 -:-
ENGLANTI: Professional Development League
15:00Crewe U21 - Charlton U21 -:-ENGLANTI: Valioliiga U18
13:00Arsenal U18 - Chelsea U18 -:-13:00Aston Villa U18 - Leicester U18 -:-
13:00Norwich U18 - Brighton U18 -:-
13:00Reading U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00West Ham U18 - Tottenham U18 -:-
14:00Nottingham U18 - Everton U18 -:-
14:00Southampton U18 - West Bromwich U18 -:-
14:30Derby U18 - Liverpool U18 -:-
ESPANJA: LaLiga2
15:00Racing Santander - Mirandes -:-17:15Ferrol - Alcorcon -:-
17:15Gijon - Andorra -:-
19:30Valladolid - Espanyol -:-
22:00Levante - Eibar -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 1
17:00Tarazona - Sabadell -:-18:00Lugo - Cornella -:-
19:00Gimnastic - SD Logrones -:-
20:00Celta Vigo B - Rayo Majadahonda -:-
21:00Fuenlabrada - Arenteiro -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 2
17:00Huelva - Algeciras -:-17:00Merida AD - CF Intercity -:-
21:00Cordoba - Sanluqueno -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Nousukarsinta
19:00Guijuelo - Logrones -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2
17:15Tuilla - Barcia -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3
18:00UD Samano - Escobedo -:-19:00Atletico Albericia - Torina -:-
19:00Bezana - CD Colindres -:-
19:00Castro - Siete Villas -:-
19:00Guarnizo - Solares -:-
19:00Laredo - Revilla -:-
19:00Naval Reinosa - Atletico Mineros -:-
19:00UC Cartes - Tropezon -:-
19:00Velarde - Vimenor -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4
19:00CD Vitoria - Pasaia -:-19:00Lagun Onak - Padura -:-
19:00Urduliz - Aurrera Ondarroa -:-
21:30Anorga - Derio -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5
17:00Rapitenca - FC L'escala -:-18:30Mollerussa - Peralada -:-
19:00Badalona - San Cristobal CP -:-
19:00Castelldefels - Grama -:-
19:00Olot - Montanesa -:-
19:00Prat - Vilafranca -:-
19:00Reus FCR - Girona B -:-
19:00Vilassar de Mar - UE Tona -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Villarreal C - Torrellano -:-17:00Patacona - Burriana -:-
20:15Castellonense - Atzeneta -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8
16:40Ponferradina B - Almazan -:-17:00Colegios Diocesanos - Leonesa B -:-
18:00La Virgen - Villaralbo -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9
15:00Torredonjimeno - Atletico Melilla -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
18:45La Cuadra - Santa Ursula -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13
11:00Real Murcia B - Deportiva Minera -:-19:30Balsicas Atletico - Racing Murcia -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15
17:30Lerines - Beti Onak -:-19:00Beti Kozkor - Alesves -:-
19:00Bidezarra - Subiza -:-
19:00CD Ardoi - Txantrea -:-
19:00CD Cantolagua - Oberena -:-
19:00Cirbonero - Burlades -:-
19:00Cortes - Pamplona -:-
19:00Lagunak - Huarte -:-
19:00Pena - Ezcabarte -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 17
19:00Utrillas - Carinena -:-19:45Atletico Monzon - Binefar -:-
ESPANJA: Liga F - Naiset
13:00Granada N - Betis N -:-19:00Las Planas N - Levante N -:-
22:00Real Madrid N - Atletico Madrid N -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
16:00Polokwane - Sekhukhune -:-16:00Swallows - Stellenbosch -:-
18:30Mamelodi - Bloem Celtic -:-
21:00Orlando - Richards Bay -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge
10:30Mamelodi U23 - Swallows U23 -:-11:00Amazulu U23 - Supersport U23 -:-
11:00Cape Town City U23 - Kaizer U23 -:-
11:00Chippa United U23 - TS Galaxy U23 -:-
11:00Polokwane U23 - Orlando U23 -:-
11:00Richards Bay U23 - Cape Town Spurs U23 -:-
11:00Sekhukhune U23 - Bloem Celtic U23 -:-
12:30Stellenbosch U23 - Golden Arrows U23 -:-
ETELÄ-KOREA: K League 1
10:30Incheon - Seoul -:-13:00Daegu - Gwangju -:-
13:00Gangwon - Daejeon -:-
ETELÄ-KOREA: K League 2
10:30Busan - Asan -:-13:00Ansan Greeners - Seoul E-Land -:-
13:00Suwon Bluewings - Cheonan City -:-
ETELÄ-KOREA: K3 League
08:00Chuncheon - Gyeongju KHNP -:-08:00Siheung Citizen - Gangneung -:-
13:00Ulsan Citizen - Changwon -:-
ETIOPIA: Valioliiga
15:00Hawassa - Sidama Bunna -:-18:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
EUROOPPA: Valioliiga (Krim)
15:00GFK Yalta - Gvardiya -:-16:00Inkomport - Alushta-Crimea -:-
16:00Ocean Kerch - Kyzyltash -:-
16:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-
EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset
16:30Norja U17 N - Ruotsi U17 N -:-16:30Ranska U17 N - Englanti U17 N -:-
FILIPPIINIT: PFL
10:00Meralco Sparks - Manila Montet -:-12:30Manila Digger - United City -:-
15:00Don Bosco Garelli - Tuloy -:-
FÄRSAARET: 1. Deild
17:15Klaksvik 2 - FC Suduroy -:-18:00Vikingur 2 - Hoyvik -:-
18:45Runavik 2 - B36 Torshavn 2 -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
20:00Dinamo Batumi - Telavi -:-GEORGIA: Erovnuli Liga 2
15:30Bolnisi - Dusheti -:-15:30Georgia - Loco. Tbilisi -:-
17:00Din. Tbilisi 2 - Khobi -:-
18:00Spaeri - FC Gareji Sagarejo -:-
19:00Shturmi - Rustavi -:-
GHANA: Division One League
18:00Maana - Northern City -:-18:00Okwawu - Golden Kick -:-
GHANA: Ghanaian Cup
18:00Nsoatreman - Legon Cities -:-GIBRALTAR: National League - Mestaruussarja
20:30Manchester 62 - Europa Point -:-GRENADA: Premier Division
23:00SiirrettyHard Rock - Queens Park Rangers -:-23:00Paradise - Fontenoy -:-
23:00SiirrettySAB Spartans - Fontenoy -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
00:00Deportivo Mixco - Municipal -:-HOLLANTI: Tweede Divisie
15:30GVVV - Spakenburg -:-15:30HFC - Hardenberg -:-
15:30Scheveningen - Jong Almere City -:-
16:00ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys -:-
16:00AFC - ACV Assen -:-
16:00Rijnsburgse Boys - Lisse -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys -:-
16:30Katwijk - Excelsior Maassluis -:-
19:00De Treffers - Noordwijk -:-
HOLLANTI: Derde Divisie
15:30Eemdijk - DEM -:-15:30Harkemase Boys - Sparta Nijkerk -:-
15:30Hoek - FC Oss -:-
15:30Rijnvogels - Urk -:-
16:00DVS '33 Ermelo - ODIN '59 -:-
16:00IJsselmeervogels - VV DOVO -:-
16:00Kloetinge - SteDoCo -:-
16:30TEC - Barendrecht -:-
16:30USV Hercules - RKAV Volendam -:-
19:00GVV Unitas - Rosmalen -:-
19:00HSC '21 - Genemuiden -:-
19:00UNA - Sportlust -:-
19:30Hoogeveen - Staphorst -:-
HOLLANTI: Divisie 1 U21 - Kevätkausi
14:30G.A. Eagles U21 - Zwolle U21 -:-15:00Groningen U21 - Nijmegen U21 -:-
15:30Graafschap U21 - Feyenoord U21 -:-
16:00Cambuur U21 - FC Twente/Heracles U21 -:-
HOLLANTI: Eredivisie - Naiset
17:30Alkmaar N - Heerenveen N -:-17:30Den Haag N - Ajax N -:-
17:30Feyenoord N - Utrecht N -:-
17:30PEC Zwolle N - Sittard N -:-
17:30PSV N - Excelsior N -:-
17:30Twente N - Telstar N -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
00:30Marathon - Deportivo Genesis -:-HONG KONG: FA Cup
10:00Lee Man Warriors - Sham Shui Po -:-IRAK: Stars League
18:00Al Naft - Erbil -:-18:00Al-Qassim - Al Minaa -:-
18:00Al Quwa Al Jawiya - Al Najaf -:-
18:00Al Shorta - Baghdad -:-
18:00Al Talaba - Al Zawraa -:-
18:00Al Wasat - Al Kahraba -:-
18:00Duhok - Newroz -:-
18:00Naft Al-Basra - Karbala -:-
18:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
18:00Zakho - Al Karkh -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:45Shams Azar Qazvin - Malavan -:-17:20Mes Rafsanjan - Sepahan -:-
17:50Havadar SC - Persepolis -:-
18:00Aluminium Arak - Sanat-Naft -:-
18:20Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
IRLANTI: National League - Naiset
17:00DLR Waves N - Shelbourne N -:-19:00Cork City N - Shamrock Rovers N -:-
19:00Treaty Utd N - Peamount N -:-
21:00Sligo Rovers N - Bohemians WFC N -:-
21:30Athlone WFC N - Wexford N -:-
ISLANTI: Besta-deild karla
17:00Akranes - Vestri -:-20:00Valur - Akureyri -:-
ISLANTI: Division 2
17:00Fjardabyggd/Leiknir - Olafsvik -:-17:00KFG Gardabaer - Haukar -:-
17:00Volsungur - Selfoss -:-
18:00Throttur Vogar - Hottur / Huginn -:-
19:00Aegir - Fjallabyggd -:-
19:00Kormakur/Hvot - Reynir -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Mestaruussarja
20:30Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Karsintalohko
18:00Hapoel Jerusalem - Beitar Jerusalem -:-18:00Hapoel Tel Aviv - Ashdod -:-
18:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva -:-
18:00Netanya - Hapoel Hadera -:-
ITALIA: Serie C - Promotion - Pudotuspelit
16:00Atalanta U23 - Legnago Salus -:-16:00Casertana - Audace Cerignola -:-
16:00Perugia - Rimini -:-
16:00Pescara - Juventus U23 -:-
16:00Taranto - Picerno -:-
16:00Triestina - Giana Erminio -:-
ITALIA: Super Cup (Serie C)
19:00Juve Stabia - Mantova -:-ITALIA: Primavera 1
12:00Cagliari U19 - Genoa U19 -:-14:00Lazio U19 - Inter U19 -:-
16:00Atalanta U19 - Verona U19 -:-
16:00Sampdoria U19 - Empoli U19 -:-
ITALIA: Primavera 2
15:30Ascoli U19 - Spezia U19 -:-15:30Benevento U19 - Cosenza U19 -:-
15:30Brescia U19 - Südtirol U19 -:-
15:30Cremonese U19 - Cittadella U19 -:-
15:30Crotone U19 - Perugia U19 -:-
15:30Entella U19 - Pescara U19 -:-
15:30Padova U19 - Alessandria U19 -:-
15:30Palermo U19 - Monopoli U19 -:-
15:30Parma U19 - Reggiana U19 -:-
15:30Pisa U19 - Napoli U19 -:-
15:30Renate U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:30Salernitana U19 - Cesena U19 -:-
15:30Ternana U19 - Bari U19 -:-
15:30Udinese U19 - Spal U19 -:-
15:30Venezia U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:30Vicenza U19 - Como U19 -:-
ITÄVALTA: Bundesliga - Karsintalohko
18:00A. Lustenau - BW Linz -:-18:00Austria Vienna - Wolfsberger -:-
18:00Tirol - Altach -:-
ITÄVALTA: 2. Liga
15:30Floridsdorfer AC - Dornbirn -:-15:30Grazer - Horn -:-
ITÄVALTA: Regionalliga East
17:00Wiener Viktoria - SV Oberwart -:-ITÄVALTA: Regionalliga Central
16:00Ried (Am) - ASK Klagenfurt -:-16:30Wolfsberger AC (Am) - Vöcklamarkt -:-
20:00Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna -:-
ITÄVALTA: Regionalliga West
15:00Kufstein - Reichenau -:-16:00Wals-Grünau - Dornbirner SV -:-
18:00A. Salzburg - Altach U21 -:-
18:00Hohenems - TSV St. Johann -:-
ITÄVALTA: Burgenland
18:00Horitschon - Parndorf -:-18:30USVS Rudersdorf - Halbturn -:-
19:00Kohfidisch - Deutschkreutz -:-
ITÄVALTA: Kärnten
17:00Treibach - SC Landskron -:-18:00Kottmannsdorf - KAC 1909 -:-
18:00SAK Klagenfurt - Bleiburg -:-
18:30Atus Ferlach - Lendorf -:-
20:30Völkermarkt - ATSV Wolfsberger -:-
ITÄVALTA: Niederösterreich
17:30Retz - Warth -:-19:00Rohrbach - Langenrohr -:-
19:00St. Pölten (Am) - Schrems -:-
ITÄVALTA: Oberösterreich
18:00St. Martin im Muhlreis - Micheldorf -:-ITÄVALTA: Salzburg
12:00TSU Bramberg - SAK 1914 -:-12:00UFC Hallein - Golling -:-
18:00Kuchl - Eugendorf -:-
18:00Seekirchen - Adnet -:-
18:00Strasswalchen - UFC Siezenheim -:-
18:00SV Bürmoos - Puch -:-
18:00USK Anif - Union Henndorf -:-
ITÄVALTA: Steiermark
18:00Lebring - Weinland Gamlitz -:-ITÄVALTA: Vorarlberg
16:30Lauterach - Alberschwende -:-17:00Rotenberg - A. Lustenau (Am) -:-
18:00Hard - Hörbranz -:-
18:00Höchst - Nenzing -:-
ITÄVALTA: Wien
14:30SV Donau - WAF Brigittenau -:-16:30Simmeringer - A XIII-Auhof Center -:-
17:001980 Wien - Stammersdorf -:-
17:00Stadlau - Wienerberger -:-
ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset
16:00Altach/Vorderland N - Dornbirn N -:-JAPANI: J1 League
08:00Albirex Niigata - Urawa -:-08:00Iwata - Sagan Tosu -:-
08:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:-
09:00Kawasaki - Sapporo -:-
09:00Shonan - Machida -:-
10:00C-Osaka - Kobe -:-
10:00Nagoya - G-Osaka -:-
11:00Tokyo - Kashiwa -:-
JAPANI: J2 League
08:00Shimizu - Kagoshima Utd -:-08:00Vegalta Sendai - Kusatsu -:-
JAPANI: WE League - Naiset
08:00Hiroshima N - Omiya Ardija N -:-08:00Saitama N - Beleza N -:-
JAPANI: Nadeshiko League - Naiset
07:00Ehime N - Harima Albion N -:-07:00FC Takatsuki Speranza N - Kunoichi N -:-
07:00Nittaidai N - Shizuoka Bonita N -:-
08:00Orca Kamogawa N - Yokohama FC Seagulls N -:-
KANADA: Canadian Premier League
02:00York - Valour -:-21:00HFX Wanderers - Cavalry -:-
00:00Pacific FC - Forge -:-
KAZAKSTAN: Valioliiga
15:00Turan - Zhetysu -:-KENIA: Valioliiga
15:00Bandari - Posta Rangers -:-15:00Bidco United - Kakamega Homeboyz -:-
15:00Gor Mahia - Shabana -:-
15:00Kariobangi Sharks - Sofapaka -:-
15:00Ulinzi Stars - Muhoroni Youth -:-
KENIA: Super League
12:00Nairobi United - Mombasa Stars -:-12:00Naivas FC - Mathare Utd. -:-
13:00Dimba Patriots - Migori -:-
13:00Luanda Villa - Darajani Gogo -:-
13:00Silibwet - Assad -:-
KIINA: Super League
14:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua -:-14:35Wuhan Three Towns - Shandong Taishan -:-
15:00Beijing Guoan - Meizhou Hakka -:-
KIINA: Jia League
10:00Heilongjiang Ice City - Liaoning Tieren -:-10:30Jiangxi Lushan - Dalian Yingbo -:-
14:30Nanjing City - Chongqing Tonglianglong -:-
14:30Suzhou Dongwu - Guangxi Pingguo Haliao -:-
KIINA: Yi League
10:00Dalian Kuncheng - Taian Tiankuang -:-10:30Xi'an Ronghai - Langfang Glory City -:-
11:00Guangxi Hengchen - Shanghai Port B -:-
12:00Guangdong GZ-Power - Jiangxi Dark Horse -:-
13:00Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors -:-
14:30Rizhao Yuqi - Shaanxi Union -:-
KIINA: Super League - Naiset
10:00Beijing Beikong N - Yongchuan Chashan N -:-10:00Guangdong Meizhou N - Wuhan Jiangda N -:-
10:00Zhejiang N - Shandong SL N -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Barranquilla - Atletico F.C. -:-23:00Boca Juniors - U. Magdalena -:-
23:00Cucuta - Real Cundinamarca -:-
23:00Huila - Llaneros -:-
23:00Leones - Quindio -:-
23:00Orsomarso - Bogota -:-
23:00Real Santander - Inter Palmira -:-
23:00SiirrettyTigres - Real Cartagena -:-
KOLUMBIA: Liga - Naiset
23:00America de Cali N - Llaneros N -:-23:00Atl. Nacional N - Deportivo Pereira N -:-
23:00Cucuta N - Junior N -:-
23:00Inter Palmira N - Millonarios N -:-
23:00La Equidad N - Ind. Medellin N -:-
23:00Real Santander N - Dep. Cali N -:-
23:00Santa Fe N - Alianza N -:-
KONGO: Ligue 1
17:00Cheminots - Nathalys -:-17:00Otoho d'Oyo - Kondzo -:-
20:00Diables Noirs - CARA Brazzaville -:-
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
15:30Etoile de Kivu - AC Kuya -:-17:30Motema Pembe - Renaissance -:-
KREIKKA: Super League - Karsintalohko
20:00Atromitos - Asteras Tripolis -:-20:00Giannina - Volos -:-
20:00OFI Crete - Panetolikos -:-
20:00Panserraikos - Kifisia -:-
KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä
16:00Levadiakos - AEL Larissa -:-KREIKKA: Division A - Naiset
13:45PAOK N - OFI Crete N -:-KROATIA: HNL
18:00Varazdin - Rijeka -:-20:30Dinamo Zagreb - Osijek -:-
KROATIA: Prva NL
15:50Vukovar 1991 - Dubrava -:-18:30Dugopolje - Cibalia -:-
KROATIA: Druga NL
18:30Belisce - Bjelovar -:-18:30Marsonia - Hrvace -:-
18:30Radnik Krizevci - Krk -:-
18:30Trnje - Dugo Selo -:-
18:30Zdralovi - Jadran LP -:-
KUWAIT: Valioliiga - Mestaruussarja
17:40Al Arabi - Al Salmiya -:-20:25Al Kuwait - Al Naser -:-
KYPROS: Cyta Championship - Mestaruussarja
19:00Anorthosis - Aris -:-19:00APOEL - AEK Larnaca -:-
19:00Paphos - Omonia -:-
LATVIA: Virsliga
16:00Metta - Jelgava -:-18:00Grobina - Auda -:-
LATVIA: 1. Liga
15:00FK Smiltene - Valmiera 2 -:-15:00Marupe - JFK Ventspils -:-
17:00Ogre United - Tukums 2000 2 -:-
17:00Riga FC 2 - Leevon PPK -:-
LIBANON: Valioliiga - Voittajien -vaihe
16:00Al Ansar - Safa -:-LIETTUA: A Lyga
15:00Dainava Alytus - Transinvest -:-17:00Suduva - Dziugas Telsiai -:-
19:00Banga - FK Panevezys -:-
LIETTUA: I Lyga
13:00BE1 NFA - Garliava -:-14:00Nevezis Kedainiai - FK Minija -:-
15:00Atmosfera - Kauno Zalgiris 2 -:-
15:00Riteriai - Ekranas -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
13:00Portugali U16 - Sveitsi U16 -:-19:00Irlanti U16 - Itävalta U16 -:-
MACAO: Elite League - Mestaruussarja
14:00Hang Sai - Cheng Fung -:-16:00Lun Lok - Benfica -:-
MALAWI: Super League
15:30Big Bullets - MAFCO -:-15:30Civo Utd - Bangwe All Stars -:-
15:30Mighty Wanderers - Karonga United -:-
15:30Moyale Barracks - Chitipa United -:-
MALESIA: Super League
12:30PDRM FC - Kedah -:-15:15Pahang - Kelantan DNFC -:-
16:00Terengganu - Perak -:-
MAROKKO: Botola 2
19:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-19:00Difaa El Jadidi - Khouribga -:-
19:00Meknes - Fes -:-
19:00Stade Marocain - Dcheira -:-
19:00USM Oujda - Chabab Benguerir -:-
MAROKKO: Coupe du Trone
19:00Agadir - Raja Casablanca -:-22:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez -:-
MAURITIUS: Super League
14:30AS Vacoas - Port Louis -:-MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura - Pudotuspelit
04:00U.N.A.M. N - Monterrey N -:-06:06Juarez N - Tigres N -:-
MOLDOVA: Super Liga - Mestaruussarja
16:00Balti - Dacia Buiucani -:-18:00Milsami - Petrocub -:-
20:00Zimbru - S. Tiraspol -:-
MONGOLIA: Valioliiga
11:15Khovd - Khangarid -:-14:15Khoromkhon - Deren -:-
MOSAMBIK: Mocambola
16:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-NIGER: Super Ligue
18:15Espoir - Sahel -:-18:15Nigelec - ASFAN -:-
NIGERIA: NPFL
17:00SiirrettyDoma United - Lobi Stars -:-18:00SiirrettyBendel - Katsina Utd -:-
NIGERIA: NNL
17:001472 FC - Dakkada FC -:-17:00Abia Comets - Ekiti United -:-
17:00Coal City - Vandrezzer -:-
17:00Edel - Smart City -:-
17:00Madiba - Beyond Limits FC -:-
17:00Stormers - Rovers FC -:-
NORJA: Eliteserien
19:00Molde - Rosenborg -:-NORJA: OBOS-ligaen
17:00Bryne - Mjondalen -:-17:00Kongsvinger - Raufoss -:-
17:00Lyn - Levanger -:-
17:00Moss - Stabaek -:-
17:00Ranheim - Egersunds -:-
17:00Sogndal - Sandnes -:-
17:00Ålesund - Vålerenga -:-
17:00Åsane - Start -:-
NORJA: Division 2 - Lohko 1
14:00Sotra - Lysekloster -:-17:00Arendal - Halden -:-
17:00Eik-Tonsberg - Jerv -:-
17:00Notodden - Flekkeroy -:-
NORJA: Division 2 - Lohko 2
14:30Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn -:-15:00Ull/Kisa - Follo -:-
16:00Eidsvold - Strindheim -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 1
14:00Forde - Djerv 1919 -:-15:00Askoy - Froya -:-
15:00Bjarg - Sandviken -:-
16:00Haugesund 2 - Loddefjord -:-
17:00Ardal - OS -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 2
15:00Brodd - Vigor -:-15:00Pors - Mandalskameratene -:-
17:00Sola - Fram -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 3
15:00Nordstrand - Assiden -:-16:00Frigg - Ullern -:-
17:00Asker - Oppsal -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 4
15:00Lillestrom 2 - Tiller -:-16:00Surnadal - Nardo -:-
16:00Verdal - Melhus -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 5
13:30Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo -:-15:00Bjorkelangen - Hødd 2 -:-
15:00Gjellerasen - Skjetten -:-
16:00Ready - Funnefoss/Vormsund -:-
16:30Spjelkavik - Skedsmo -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 6
13:00Fredrikstad 2 - Skjervoy -:-14:00Ham-Kam 2 - Ulfstind -:-
14:00Innstrandens - Harstad -:-
16:00Elverum - Fyllingsdalen -:-
17:00Floya - Sprint-Jeloy -:-
NORJA: Toppserien - Naiset
15:00Kolbotn N - Lyn N -:-15:00Rosenborg N - Asane N -:-
15:00Stabaek N - RØA N -:-
17:45Arna-Bjørnar N - Brann N -:-
NORJA: Division 1 - Naiset
13:30Viking N - Kil/Hemne N -:-PANAMA: LPF - Apertura - Pudotuspelit
23:00Tauro - Independiente -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:002 de Mayo - Tacuary -:-03:30Libertad - Sol De America -:-
00:00Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena FC - Martin Ledesma -:-02:30Rubio Nu - Fernando de la Mora -:-
17:00Pastoreo - Encarnacion FC -:-
17:00Recoleta - San Lorenzo -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Sport Boys - Comerciantes Unidos -:-23:30Cusco - Carlos Mannucci -:-
PERU: Liga 2
23:00AD Cantolao - Moquegua -:-23:00Alianza Huanuco - San Marcos -:-
23:00Ayacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:00Binacional - Comerciantes -:-
23:00Llacuabamba - Pirata -:-
23:00U. San Martin - Dep. Municipal -:-
PERU: Liga - Naiset
23:30Carlos Mannucci N - Melgar N -:-04:30U. de Deportes N - A. Lima N -:-
21:00Sporting Cristal N - UNSAAC N -:-
POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL
18:00Arsimi - Osogovo -:-18:00Besa 1976 - Bashkimi -:-
18:00FK Skopje - Belasica -:-
18:00Karaorman - Sasa -:-
18:00Kozuf Gevgelija - Detonit Plackovica -:-
18:00Pelister - Pobeda -:-
18:00Teteks - Ohrid -:-
18:00Vardar Negotino - Novaci -:-
PORTUGALI: Liga Portugal
17:30Portimonense - Rio Ave -:-17:30Vizela - Estrela -:-
20:00Estoril - Sporting -:-
22:30Guimaraes - Braga -:-
PORTUGALI: Liga Portugal 2
16:00Torreense - Feirense -:-17:30Vilaverdense - Penafiel -:-
PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Karsintalohko
13:00Maritimo U19 - Chaves U19 -:-14:00SC Lusitania U19 - Belenenses U19 -:-
16:00Boavista U19 - Lusitania FC U19 -:-
19:00Academica U19 - Setubal U19 -:-
19:00Beira Mar U19 - Torreense U19 -:-
19:00Gil Vicente U19 - Vizela U19 -:-
19:00Rio Ave U19 - Ferreira U19 -:-
19:30Alverca U19 - Estoril U19 -:-
PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Mestaruussarja
13:00Braga U19 - Farense U19 -:-19:00Famalicao U19 - Academico Viseu U19 -:-
19:00Sporting U19 - Guimaraes U19 -:-
22:00Benfica U19 - FC Porto U19 -:-
PORTUGALI: Liga BPI - Naiset
16:00Benfica N - Racing Power N -:-16:00Damaiense N - Sporting N -:-
16:00Maritimo N - Valadares Gaia N -:-
16:00Torreense N - Braga N -:-
19:30Famalicao N - Albergaria/Durit N -:-
19:30Ouriense N - Vilaverdense N -:-
PUOLA: Ekstraklasa
16:00Gornik Zabrze - Stal Mielec -:-18:30Jagiellonia - Korona -:-
21:00Rakow - Szczecin -:-
PUOLA: Division 1
16:00Chrobry Glogow - R. Rzeszow -:-18:30Wisla - Lechia Gdansk -:-
21:00S. Rzeszow - Termalica B-B. -:-
PUOLA: Division 2
15:00Chojniczanka - Polonia Bytom -:-17:00Hutnik Krakow - Lech II -:-
17:00Zaglebie II - Wisla Pulawy -:-
17:15KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg -:-
18:00Sandecja - Elblag -:-
PUOLA: III Liga - Lohko I
13:00Legia II - Sulejowek -:-16:00Zambrow - Warta Sieradz -:-
17:00Mlawa - Pilica Bialobrzegi -:-
18:00Belchatow - Wikielec -:-
18:00Pelikan - LKS Lomza -:-
18:30Concordia Elblag - Skierniewice -:-
PUOLA: III Liga - Lohko II
13:00Szczecin II - Notec Czarnkow -:-15:00Nowe Skalmierzyce - Swit Skolwin -:-
15:00Swinoujscie - Solec Kujawski -:-
16:00Blekitni Stargard - Vineta W. -:-
17:00Elana Torun - Unia Swarzedz -:-
17:00Starogard Gdanski - Gedania Gdansk -:-
PUOLA: III Liga - Lohko III
13:00Bytom Odrzanski - Jelenia Gora -:-13:00Gornik Z. II - Z. Gora -:-
13:00Slask II - Kluczbork -:-
14:00Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala -:-
16:00Polkowice - Pawlowice -:-
16:00Starowice Dolne - Carina Gubin -:-
17:00Warta Gorzow - Stilon Gorzow -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Rakow II -:-
18:00Unia Turza Slaska - Sleza Wroclaw -:-
PUOLA: III Liga - Lohko IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa -:-14:00Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice -:-
18:00Chelmianka Chelm - Garbarnia -:-
18:00Orleta Radzyn - Czarni Polaniec -:-
18:00Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ -:-
20:29Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg -:-
PUOLA: Central Youth League
12:30Korona U19 - Warta P. U19 -:-13:00Lech U19 - Widzew Lodz U19 -:-
13:00Polonia W. U19 - Szczecin U19 -:-
17:00Odra Opole U19 - Sandecja U19 -:-
18:00Cracovia U19 - Gornik Z. U19 -:-
PUOLA: Ekstraliga - Naiset
13:00Gdansk N - Katowice N -:-13:00Medyk Konin N - Pogon Szczecin N -:-
13:00UKS SMS Lodz N - Slask N -:-
15:00Pogon Tczew N - Leczna N -:-
RANSKA: National 2 - Lohko A
19:00Ales - Toulouse II -:-19:00Andrezieux - Grasse -:-
19:00Frejus - Chamalieres -:-
19:00Hyeres - Cannes -:-
19:00Jura Sud - Bourgoin Jallieu -:-
19:00Thonon-Evian - Aubagne -:-
19:00Toulon - Le Puy-en-Velay -:-
RANSKA: National 2 - Lohko B
19:00Bergerac - Avoine -:-19:00La Roche - Trelissac -:-
19:00Les Herbiers - Libourne -:-
19:00Paris 13 Atl. - Blois -:-
19:00Romorantin - Angouleme -:-
19:00Saint-Pryve - Bourges 18 -:-
19:00Saumur - Angers II -:-
RANSKA: National 2 - Lohko C
19:00Aubervilliers - Granville -:-19:00Chambly - Beauvais -:-
19:00Lorient II - Dinan Lehon -:-
19:00Racing CFF - Guingamp II -:-
19:00Saint-Malo - Boulogne -:-
19:00Stade Briochin - Chateaubriant -:-
19:00Virois - Bastia-Borgo -:-
RANSKA: National 2 - Lohko D
19:00Auxerre II - Bourg en Bresse -:-19:00Biesheim - Creteil -:-
19:00Feignies-Aulnoye - Besancon -:-
19:00Fleury-Merogis - Macon -:-
19:00Haguenau - FC 93 -:-
19:00St Quentin - Furiani Agliani -:-
19:00Wasquehal - Colmar -:-
RANSKA: Division 1 - Naiset - Pudotuspelit
22:00Paris SG N - Paris FC N -:-ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja
20:00FCSB - CFR Cluj -:-ROMANIA: Liga 2 - Karsintalohko
11:00Chindia Targoviste - CSM Slatina -:-11:00Dumbravita - Ceahlaul -:-
11:00Metaloglobus Bucharest - FC Arges -:-
11:00Progresul Spartac - Tunari -:-
11:00Steaua Bucuresti - Concordia -:-
11:00Unirea Dej - Alexandria -:-
ROMANIA: Liga 2 - Mestaruussarja
12:00Csikszereda M. Ciuc - Gloria Buzau -:-12:00Mioveni - Corvinul Hunedoara -:-
12:00Unirea Slobozia - Viitorul Selimbar -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Karsintalohko
18:00CSM Vaslui - Aerostar -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Nousuryhmä
18:00Bucovina Radauti - CSM Bacau -:-18:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Karsintalohko
18:00CSM Ramnicu Sarat - Hamangia Baia -:-18:00Sutesti - Braila -:-
18:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Nousuryhmä
18:00Metalul Buzau - CSM Focsani -:-18:00Unirea Branistea - Sporting Liesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Karsintalohko
18:00Progresul Fundulea - Inainte Modelu -:-18:00Recolta Gh. Doja - Axiopolis Cernavoda -:-
18:00Voluntari 2 - Gloria Baneasa -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Nousuryhmä
18:00Afumati - Calarasi -:-18:00LPS HD Clinceni - Agricola Borcea -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Karsintalohko
18:00FC Pucioasa - Plopeni -:-18:00Paulesti - Moreni -:-
18:00Tricolorul Breaza - Muscel -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Nousuryhmä
18:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-18:00Dunarea Giurgiu - CS Blejoi -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko
18:00SR Brasov - Targu Secuiesc -:-18:00Tarlungeni - V. Curita -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Karsintalohko
18:00Calimanesti - Sporting Rosiori -:-18:00Horezu - Unirea Bascov -:-
18:00Petrolul Potcoava - Curtisoara -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Nousuryhmä
18:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko
18:00Turceni - Gilortul Tg. Carbunesti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko
18:00Progresul Pecica - Avantul Periam -:-18:00Socodor - Teuz Cermei -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Nousuryhmä
18:00Bihor - Politehnica Timisoara -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko
18:00Industria Galda - Avantul Reghin -:-18:00Unirea Alba-Iulia - Metalurgistul Cugir -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Nousuryhmä
18:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-18:00Univ. din Alba Iulia - Unirea Ungheni -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Nousuryhmä
18:00Sighetu Marmatiei - Santandrei -:-RUANDA: Valioliiga
16:00Etoile de L'Est - Bugesera FC -:-16:00Sunrise - Marines -:-
19:00Kiyovu - Rayon Sport -:-
RUOTSI: Allsvenskan
16:00AIK - Sirius -:-16:00Halmstad - Mjällby -:-
18:30GAIS - Västerås SK -:-
RUOTSI: Superettan
14:00Trelleborgs FF - Utsiktens BK -:-16:00Sundsvall - Landskrona -:-
16:00Varberg - Örgryte -:-
RUOTSI: Division 1 - Norra
17:00Stockholm Internazionale - FBK Karlstad -:-18:00United Nordic - Täby -:-
RUOTSI: Division 1 - Södra
17:00Rosengård - Ljungskile -:-RUOTSI: Division 2 - Norrland
13:00Täfteå IK - Kiruna -:-14:00IFK Luleå - Gottne IF -:-
14:00Skellefteå - Frösö IF -:-
15:00Boden - Ytterhögdals IK -:-
17:00Algarna-Härnösand - Bergnäsets AIK -:-
17:00Team TG FF - Lucksta -:-
17:00Umeå - IFK Östersund -:-
RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland
14:00Stenungsunds IF - Lidköpings FK -:-15:00Grebbestads IF - Vänersborgs FK -:-
RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand
14:00Järfalla - Farsta -:-14:00Viggbyholms IK - Skiljebo -:-
RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
14:00Högaborgs - IFK Berga -:-14:00Lödde - Simrishamn -:-
RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
14:00BK Ljungsbro - Sylvia -:-14:00Syrianska - Huddinge -:-
17:00Haninge - Enskede -:-
RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland
13:00Hittarps IK - Sävedalens IF -:-14:00Tord - Bergdalens IK -:-
15:00BK Astrio - Qviding -:-
RUOTSI: Elitettan - Naiset
15:00Bollstanäs N - Malmö N -:-16:00Eskilstuna United N - Lidköpings FK N -:-
16:00Jitex N - Örebro N -:-
17:00Gamla Uppsala N - Alingsås IF N -:-
SAKSA: 2. Bundesliga
14:00Hertha Berlin - Kaiserslautern -:-14:00Nürnberg - Elversberg -:-
14:00Schalke - Rostock -:-
21:30Kiel - Düsseldorf -:-
SAKSA: 3. Liga
15:00Bielefeld - Hallescher -:-15:00Dortmund II - Ulm -:-
15:00Ingolstadt - Lübeck -:-
15:00Unterhaching - Dresden -:-
15:00Viktoria Köln - Regensburg -:-
17:30Mannheim - Sandhausen -:-
SAKSA: Regionalliga North
14:00Hannover II - Eimsbutteler -:-17:00Jeddeloh - Spelle-Venhaus -:-
19:00Drochtersen/Assel - Kilia Kiel -:-
SAKSA: Regionalliga West
15:00Ahlen - Mönchengladbach II -:-15:00Bocholt - Wuppertaler -:-
15:00Duren - Aachen -:-
15:00Düsseldorf II - Rodinghausen -:-
15:00FC Gütersloh - Köln II -:-
15:00Fortuna Köln - Schalke II -:-
SAKSA: Regionalliga Südwest
15:00Aalen - Walldorf -:-15:00Eint. Frankfurt II - Stuttgart II -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Bahlinger -:-
15:00Hoffenheim II - FSV Frankfurt -:-
15:00Kassel - Koblenz -:-
15:00Mainz II - Offenbach -:-
15:00Schott Mainz - Balingen -:-
15:00Steinbach Haiger - Homburg -:-
15:00Stuttgarter Kickers - Freiberg -:-
SAKSA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Schweinfurt -:-15:00Aubstadt - Aschaffenburg -:-
15:00Augsburg II - Bamberg -:-
15:00Greuther Fürth II - Bayern München II -:-
15:00Illertissen - Buchbach -:-
15:00Schalding - Würzburger Kickers -:-
15:00Vilzing - Türkgücü München -:-
SAKSA: Oberliga NOFV-Nord
14:00TB Berlin - Lichtenberg -:-15:00Rostocker FC - RSV Eintracht -:-
SAKSA: Oberliga NOFV- Süd
15:00Arnstadt - Ludwigsfelder -:-15:00Bischofswerdaer - Halle -:-
15:00Freital - Motor Marienberg -:-
15:00Halberstadt - Magdeburg II -:-
15:00Plauen - Krieschow -:-
15:00Sandersdorf - Auerbach -:-
SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Preussen Reinfeld -:-14:30SC Weiche-08 II - Lübeck II -:-
16:00Dornbreite Lübeck - Nordmark Satrup -:-
16:00Hohenwestedt - Heider SV -:-
17:00Oldenburger - Eichede -:-
SAKSA: Oberliga Hamburg
14:00Düneberg - Niendorfer TSV -:-16:00Sasel - Rugenbergen -:-
16:00TSV Buchholz 08 - Harksheide -:-
SAKSA: Oberliga Bremen
16:00Aumund-Vegesack - Union 60 Bremen -:-16:00Blumenthaler - Komet Arsten -:-
16:00BTS Neustadt - Werder Bremen II -:-
16:00Geestemünde - OSC Bremerhaven -:-
16:00Hemelingen SV - TURA Bremen -:-
16:00Leher - Blockdiek -:-
16:00Oberneuland - Brinkumer SV -:-
16:00Vatan Bremen - Woltmershausen -:-
SAKSA: Oberliga Niedersachsen
15:00Meppen II - Schöningen -:-16:00Delmenhorst - Arminia Hannover -:-
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
17:00Eintracht Celle - BSV Rehden -:-
SAKSA: Oberliga Hessen
16:00Alzenau - Giessen -:-16:00Erlensee - Friedberg -:-
16:00Fernwald - Baunatal -:-
16:00TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim -:-
16:00Waldgirmes - Hanau -:-
16:00Weidenhausen - VfB Marburg -:-
18:00Hanauer SC - SV Steinbach -:-
SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Trier - Pirmasens -:-15:00Worms - Auersmacher -:-
15:30RW Koblenz - Pfeddersheim -:-
16:30Engers - Morlautern -:-
16:30Kaiserslautern II - Diefflen -:-
16:30Karbach - Dudenhofen -:-
16:30Mechtersheim - Gonsenheim -:-
SAKSA: Oberliga Bayern Nord
15:00Gebenbach - Abtswind -:-15:30Regensburg II - Coburg -:-
16:00Würzburger FV - Bayern Hof -:-
18:30Ammerthal - ATSV -:-
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Gundelfingen -:-15:00Deisenhofen - Sonthofen -:-
15:00Landsberg - Pipinsried -:-
15:00München 1860 II - Kirchanschoring -:-
15:00Rain/Lech - Kottern-St. Mang -:-
15:00Schwaben Augsburg - Erlbach -:-
16:30Nordlingen - Ismaning -:-
SAKSA: Junioren Bundesliga North
14:00Dresden U19 - Hertha Berlin U19 -:-14:00Hamburger SV U19 - St. Pauli U19 -:-
14:00Jena U19 - Union Berlin U19 -:-
14:00RB Leipzig U19 - Werder Bremen U19 -:-
14:00Rostock U19 - Hannover U19 -:-
14:00VfL Osnabrück U19 - Braunschweig U19 -:-
14:00Wolfsburg U19 - Meppen U19 -:-
SAKSA: Junioren Bundesliga South
12:00Frankfurt U19 - München 1860 U19 -:-12:00Sandhausen U19 - Kaiserslautern U19 -:-
14:00Augsburg U19 - Nürnberg U19 -:-
14:00Greuther Fürth U19 - Ingolstadt U19 -:-
14:00Stuttgart U19 - Bayern München U19 -:-
15:00Heidenheim U19 - Karlsruher SC U19 -:-
SAKSA: Junioren Bundesliga West
14:00Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19 -:-14:00Duisburg U19 - Köln U19 -:-
14:00Leverkusen U19 - Viktoria Köln U19 -:-
14:00Paderborn U19 - Dortmund U19 -:-
14:00SC Verl U19 - Bochum U19 -:-
14:00Wuppertaler U19 - Mönchengladbach U19 -:-
SAKSA: Bundesliga - Naiset
13:00SGS Essen N - Köln N -:-15:00Duisburg N - Bayer Leverkusen N -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Pudotuspelit
16:00Tre Penne - Cosmos -:-18:30Murata - La Fiorita -:-
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
18:00Al-Hilal - Al-Hazem -:-18:00Al-Raed - Al Taee -:-
21:00Al Shabab - Al Ahli SC -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad -:-12:00Polet Dorcol - Zemun -:-
12:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac -:-
16:00Torlak - Prva Iskra -:-
17:30Buducnost Dobanovci - Jedinstvo Surcin -:-
17:30Rad - BASK -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
18:001. Maj Ruma - Naftagas -:-18:00Backa - Kikinda -:-
18:00Becej - Borac Sajkas -:-
18:00Radnicki Zrenjanin - Sloven Ruma -:-
18:00Zeleznicar Indjija - Hajduk 1912 -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
18:00Djerdap - Buducnost Popovac -:-18:00Dunav Prahovo - Paracin -:-
18:00Jedinstvo Krusevac - Mesevo -:-
18:00Radnicki Svilajnac - Trayal Krusevac -:-
18:00Sindelic - Pcinja -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
17:30Buducnost Krusik - Omladinac Zablace -:-17:30FAP - Takovo -:-
17:30Josanica - Borac 1926 -:-
17:30Mladi Radnik - Sloga Petrovac -:-
17:30Real Podunavci - Tutin -:-
17:30Sloga Pozega - Mihajlovac -:-
17:30Zlatibor Cajetina - Vrelo Sport -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
19:15SiirrettyBhantal - Bo Rangers -:-19:15Bo Rangers - Ports Authority -:-
19:15SiirrettyEast End Lions - Real Republicans -:-
19:15SiirrettyFreetown City - Kholifa Stars -:-
19:15SiirrettyKahunla - Lamboi -:-
19:15Kholifa Stars - Bhantal -:-
19:15Lamboi - SLIFA -:-
19:15SiirrettyLuawa - Mighty Blackpool -:-
19:15Wilberforce Strikers - Wusum Stars -:-
19:15SiirrettyWusum Stars - Bai Bureh Warriors -:-
SINGAPORE: Valioliiga
13:00Young Lions - DPMM -:-SKOTLANTI: Premiership - Karsintalohko
17:00Livingston - St. Johnstone -:-17:00Ross County - Motherwell -:-
SKOTLANTI: Premiership - Mestaruussarja
14:30Celtic - Rangers -:-17:00Hearts - Dundee FC -:-
17:00St. Mirren - Kilmarnock -:-
SKOTLANTI: Championship - Karsinta
17:00Hamilton - Alloa -:-17:00Inverness - Montrose -:-
SKOTLANTI: League One - Karsinta - Pudotuspelit
17:00Peterhead - Spartans -:-17:00Stirling - Dumbarton -:-
SKOTLANTI: League Two - Karsinta - Pudotuspelit
17:00East Kilbride - Stranraer -:-SLOVAKIA: Nike liga - Karsintalohko
19:00Michalovce - Z. Moravce-Vrable -:-19:00Skalica - FC Kosice -:-
19:00Trencin - Banska Bystrica -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Mestaruussarja
16:30Podbrezova - Slovan Bratislava -:-18:30Ruzomberok - Zilina -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - East
18:00Lipany - 1.FK Svidnik -:-18:00Lubovna - Kalinovo -:-
18:00Vranov - Slavia TU Kosice -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - West
18:00Castkovce - AFC Nove Mesto -:-18:00Galanta - MSK Martin -:-
18:00Lehota p. V. - Sala -:-
18:00Malacky - Velke Ludince -:-
18:00Zvolen - Raca -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
15:00NSK 1922 Bratislava - Inter Bratislava -:-18:00Rohoznik - Domino -:-
18:00Vrakuna B. - Pezinok -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Central
18:00SK Javornik Makov - Cadca -:-18:00Slavia Staskov - K. Nove Mesto -:-
SLOVAKIA: 4. liga - East
17:30Rudnany - Velky Saris -:-SLOVAKIA: 4. liga - West
17:30Hurbanovo - Crystal -:-SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Karsintalohko
16:00Presov N - GFC N -:-17:00Zilina N - Petrzalka N -:-
SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Mestaruussarja
12:00Ruzomberok N - Trnava N -:-12:00Slovan Bratislava N - B. Bystrica N -:-
SLOVENIA: Prva liga
16:00Rogaska - Aluminij -:-18:30Domzale - Radomlje -:-
21:15Maribor - O. Ljubljana -:-
SLOVENIA: 2. SNL
18:30Fuzinar - Tabor Sezana -:-18:30Jadran Dekani - Nafta -:-
18:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
18:00Drava - Brezice -:-18:00Dravograd - Krsko -:-
18:00Ljutomer - Hajdina -:-
18:00Race - Dobrovce -:-
18:00Zavrc - Smartno -:-
19:00Korotan - Sampion Celje -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
18:30Kocevje - Slovan Ljubljana -:-18:30Ljubljana Svoboda - Brda -:-
18:30NK Adria - Sobec Lesce -:-
18:30Ziri - Izola -:-
SLOVENIA: 1. SZNL - Naiset - Mestaruussarja
16:00ZNK Ljubljana N - Radomlje N -:-SOMALIA: National league
15:30Kigs - Midnimo -:-SUOMI: Suomen Cup
19:15PPS/Old Stars - TuPS -:-SURINAME: SML
02:00SV Transvaal - Robinhood -:-23:30Broki - Inter Moengotapoe -:-
SVEITSI: Super League - Karsintalohko
21:30Lausanne Ouchy - Yverdon -:-SVEITSI: Super League - Mestaruussarja
21:30Young Boys - Lugano -:-SVEITSI: Challenge League
19:00Thun - Schaffhausen -:-19:00Xamax - Vaduz -:-
SVEITSI: Promotion League
17:00Bavois - St. Gallen II -:-17:00Bruhl SG - Breitenrain -:-
17:00Bulle - Paradiso -:-
17:00Lugano II - Basel II -:-
18:00Etoile-Carouge - Young Boys II -:-
18:30Kriens - Biel -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 1
16:00Meyrin - Sion II -:-16:00Portalban - Vevey -:-
18:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
18:00Grand-Saconnex - Pully -:-
18:00Yverdon II - Sarraz-Ecleplens -:-
18:30Chenois - Monthey -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 2
18:00Muttenz - Rotkreuz -:-19:00Courtetelle - Solothurn -:-
19:00Emmenbrücke - Bassecourt -:-
19:00Muri - Köniz -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 3
17:00Eschen - Uzwil -:-17:00Kreuzlingen - Linth -:-
17:00Tuggen - Höngg -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Balzers -:-
17:00YF Juventus - Freienbach -:-
18:00Mendrisio - Grasshopper II -:-
18:00Taverne - Kosova -:-
SVEITSI: Super League - Naiset - Karsinta
18:30Thun N - Sion N -:-SVEITSI: Super League - Naiset - Pudotuspelit
19:00Basel N - Zürich N -:-19:00Young Boys N - Servette N -:-
SVEITSI: Super League - Naiset - Sijoituspudotuspelit
17:00Aarau N - Grasshoppers N -:-17:00Luzern N - St. Gallen N -:-
SYYRIA: Syria Cup
16:00Tishreen - Foutoua -:-TADŽIKISTAN: Super Cup
16:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-TAIWAN: Mulan Football League - Naiset
10:00Taoyuan Mars N - Hualien N -:-11:00Hang Yuan N - Taipei Bravo N -:-
13:00Taichung Blue N - Kaohsiung N -:-
TANSKA: 1. Division - Nousuryhmä
15:00SonderjyskE - Aalborg -:-TANSKA: 2nd Division - Karsintalohko
14:45FA 2000 - Thisted -:-15:00F. Amager - Brabrand -:-
15:00Skive - Hellerup -:-
TANSKA: 2nd Division - Nousuryhmä
15:00Aarhus Fremad - AB Copenhagen -:-15:00Middelfart - Nykobing -:-
TANSKA: 3. Division - Karsintalohko
14:00Vejgaard - Vanløse -:-15:00SfB-Oure - Holstebro -:-
15:00Young Boys FD - Lyseng -:-
TANSKA: 3. Division - Mestaruussarja
14:00Ishoj IF - VSK Aarhus -:-TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Karsinta
15:00Aalborg N - Odense Q N -:-15:00Naestved N - Osterbro N -:-
15:30B93 N - Thisted N -:-
TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Mestaruussarja
14:00Koge N - Bröndby N -:-16:00Aarhus N - Nordsjaelland N -:-
THAIMAA: Thai League 1
14:00Ratchaburi - Muangthong -:-14:30Chiangrai - Nakhon Pathom -:-
16:00Sukhothai - Police Tero -:-
THAIMAA: Thai League 2 - Nousukarsinnat
14:00Chiangmai FC - Nakhon Si -:-TRINIDAD JA TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-01:00Central FC - Defence Force -:-
03:00La Horquetta - Prison Service -:-
TŠAD: Premiere Division - LPFN
17:45Aiglons - As Dgssie -:-17:45AS Psi - Tourbillon -:-
17:45Farcha - Ascot -:-
TŠEKKI: 1. Liga - Mestaruussarja
16:00Ostrava - Mlada Boleslav -:-16:00Plzen - Slovacko -:-
18:30Sparta Praha - Slavia Praha -:-
TŠEKKI: FNL
18:00Kromeriz - Chrudim -:-18:00Lisen - Brno -:-
18:00Pribram - Jihlava -:-
TŠEKKI: CFL - Lohko A
11:15Vltavin - Karlovy Vary -:-11:30Ceske Budejovice B - FK Robstav -:-
TŠEKKI: CFL - Lohko B
11:15Jablonec B - Ceska Lipa -:-11:30Kolin - Liberec B -:-
16:00Banik Most-Sous - Teplice B -:-
18:00Zivanice - Velvary -:-
19:00Usti n. L. - Zapy -:-
TŠEKKI: MSFL
11:15Trinec - SK Hranice -:-17:30FK Frydek-Mistek - Start Brno -:-
17:30Uhersky Brod - Znojmo -:-
TŠEKKI: Division A
11:15Aritma Prague - Rokycany -:-11:15Cesky Krumlov - Jindrichuv Hradec -:-
11:15Marianske Lazne - Tachov -:-
11:15Petrin Plzen - Horovice -:-
11:15Sokolov - Pribram B -:-
18:00Doubravka - FK Komarov -:-
18:00Katovice - Domazlice B -:-
18:00Klatovy - Sobeslav -:-
TŠEKKI: Division B
11:15Brandys n. Labem - Hrebec -:-11:15Kladno - Ostrov -:-
11:15Neratovice - Cesky Brod -:-
11:15Olympie Brezova - Ujezd Prague -:-
15:00Louny - Steti -:-
18:00Slany - Chomutov -:-
TŠEKKI: Division C
11:15Letohrad - Dobrovice -:-11:30Kosmonosy - Usti nad Orlici -:-
11:30Slavia HK - Chrudim B -:-
11:30Spoje Prague - Benesov -:-
TŠEKKI: Division D
11:15Zdirec n. D. - Breclav -:-15:00Sperice - Havlickuv Brod -:-
17:30Stara Rise - Zdar na Sazavou -:-
TŠEKKI: Division E
17:30Nove Sady - Vsechovice -:-17:30Prerov - Holesov -:-
17:30Skastice - Vsetin -:-
17:30Sternberk - Strani -:-
TŠEKKI: Division F
11:15Vratimov - Sumperk -:-17:30Jesenik - Frenstat p. R. -:-
18:00Vitkovice - Valasske Mezirici -:-
TŠEKKI: Jihocesky KP
14:30Malse Roudne - Trebon -:-15:00Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou -:-
16:00FC Semice - Junior Strakonice -:-
16:00Protivin - TJ Osek -:-
18:00Drazice - Rudolfov -:-
18:00Olesnik - Milevsko -:-
18:00Trhove Sviny - Mirovice -:-
TŠEKKI: Jihomoravsky KP
11:00Rousinov - Lednice -:-11:15Kurim - Ratiskovice -:-
11:30Pohorelice - Moravska Slavia -:-
12:00Svratka Brno - Rajecko -:-
18:00Boskovice - Letovice - Kunstat -:-
18:00Bystrc - Bosonohy -:-
TŠEKKI: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Ostrov B -:-15:00KV Dvory - Kralovske Porici -:-
15:30Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo -:-
18:00Citice - Vintirov -:-
18:00Hroznetin - Chodov -:-
18:00Lomnice - Trstenice -:-
TŠEKKI: Kralovehradecky KP
15:00Jicin - Cerveny Kostelec -:-15:30Nachod - Chlumec nad Cidlinou B -:-
18:00Libcany - Police nad Metuji -:-
TŠEKKI: Liberecky KP
11:30Frydlant - Visnova -:-14:30FC Pencin - Zelezny Brod -:-
18:00Chrastava - Skalice u C.Lipy -:-
18:00Novy Bor - Sedmihorky -:-
18:00Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou -:-
TŠEKKI: Moravskoslezsky KP
18:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-18:00Haj ve Slezsku - Cesky Tesin -:-
18:00Jakubcovice - Dolni Benesov -:-
18:00Orlova - Hermanice -:-
18:00Stonava - Brusperk -:-
TŠEKKI: Olomoucky KP
14:30Postrelmov - Brodek u Prerova -:-17:30Belotin - Zelatovice -:-
17:30Rapotin - Bohunovice -:-
17:30Urcice - Mohelnice -:-
TŠEKKI: Pardubicky KP
18:00Holice - Prelouc -:-TŠEKKI: Plzensky KP
14:00Sokol Lhota - Myto -:-15:00Kosutka Plzen - Rapid Plzen -:-
18:00Stribro - Kaznejov -:-
19:00Nyrsko - Holysov -:-
19:00Plzen-Cernice - Zruc -:-
TŠEKKI: Prazsky prebor
11:15CAFC - Treboradice -:-11:15Kolovraty - Dukla JM -:-
11:15Podoli Praha - Zlicin -:-
11:30Uhrineves - Branik -:-
15:00Predni Kopanina - Stresovice -:-
18:00Tempo Prague - Dolni Chabry -:-
TŠEKKI: Stredocesky KP
11:30Milin - Sedlcany -:-11:30SK Chlumec - Pruhonice -:-
14:00Povltavska FA B - Dobris -:-
18:00SK Doksy - Poricany -:-
18:00Tuchlovice - Tochovice -:-
18:00Velim - Libis -:-
TŠEKKI: Ustecky KP
11:15Nestemice - Kadan -:-11:30Krupka - Oldrichov -:-
11:30Litomericko - Brna -:-
16:00Usti n. L. B - Vilemov -:-
18:00Modlany - FK Jilove -:-
18:00Probostov - Cernovice -:-
18:00Srbice - Ledvice -:-
TŠEKKI: Vysocina KP
17:30Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou -:-TŠEKKI: Zlinsky KP
17:30Hluk - Stitna nad Vlari -:-17:30Morkovice - Luhacovice -:-
17:30Osvetimany - Francova Lhota -:-
17:30Slusovice - Kvasice -:-
TŠEKKI: U19 League
12:00Frydek-Mistek U19 - Dukla Praha U19 -:-12:00Slavia Praha U19 - Mlada Boleslav U19 -:-
12:00Slovacko U19 - Pardubice U19 -:-
13:00Brno U19 - Liberec U19 -:-
13:00Ostrava U19 - Jihlava U19 -:-
13:30Sparta Praha U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
14:30Karvina U19 - Ceske Budejovice U19 -:-
15:00Plzen U19 - Zlin U19 -:-
TŠEKKI: First League - Naiset - Karsintalohko
14:00Ostrava N - Lok. Brno N -:-15:00Pardubice N - Plzen N -:-
TŠEKKI: First League - Naiset - Mestaruussarja
15:00Liberec N - Slavia Praha N -:-TŠEKKI: 2. Liga - Naiset - Karsintalohko
16:30Prague Raptors N - Teplice N -:-TŠEKKI: 2. Liga - Naiset - Nousuryhmä
12:00Lisen N - FC Praha N -:-14:00Sparta Praha B N - Olomouc N -:-
TURKKI: 1. Lig
16:00Adanaspor - Bandirmaspor -:-16:00Boluspor - Corum -:-
16:00Erzurumspor - Eyüpspor -:-
16:00Göztepe - Bodrumspor -:-
16:00Kocaelispor - Sakaryaspor -:-
16:00Sanliurfaspor - Manisa FK -:-
16:00Tuzlaspor - Genclerbirligi -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Altyn Asyr - Ahal -:-15:00Arkadag - FC Asgabat -:-
15:00Merw - Energetik -:-
15:00Sagadam - Kopetdag Asgabat -:-
UGANDA: Valioliiga
16:00Airtel Kitara - Busoga -:-16:00BUL - Gadaffi -:-
16:00Maroons - Bright Stars -:-
16:00UPDF - Villa -:-
16:00Wakiso Giants - Mbarara City -:-
18:00NEC FC - Vipers -:-
UKRAINA: Valioliiga
13:00Vorskla - Minaj -:-15:30Obolon - Rukh Lviv -:-
18:00Shakhtar Donetsk - Dynamo Kiev -:-
UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
12:00Khust - FC Chernihiv -:-12:30Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport -:-
13:30Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod -:-
UKRAINA: Persha Liga - Nousuryhmä
14:00SC Poltava - Kudrivka-Nyva -:-15:00FSC Mariupol - Karpaty Lviv -:-
UKRAINA: Druha Liga
14:30Nyva Vinnytsya - UCSA -:-17:00Kudrivka - Druzhba Myrivka -:-
17:00Trostyanets - Chaika -:-
UKRAINA: U19 League
12:00Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19 -:-14:00Ch. Odesa U19 - Metalist 1925 U19 -:-
14:00Oleksandriya U19 - Dnipro-1 U19 -:-
UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko
12:00Dnipro-1 N - EMC Podolie N -:-16:00Panthers FC Uman N - Veres-Rivne N -:-
UKRAINA: Championship - Naiset - Mestaruussarja
16:00Shakhtar Donetsk N - Zhytlobud-1 N -:-UNKARI: OTP Bank Liga
16:30MTK Budapest - Puskas Academy -:-18:30Zalaegerszeg - Paks -:-
20:30DVTK - Ferencvaros -:-
UNKARI: Merkantil Bank Liga
18:00Pecsi - Soroksar -:-UNKARI: NB III - Northeast
18:00Debreceni EAC - Debrecen II -:-UNKARI: NB I - Naiset
16:00Győr N - Szekszardi N -:-17:00Astra Hungary N - Puskas Academy N -:-
17:00Fehervar FC N - MTK Hungaria N -:-
17:00Ferencvaros N - Soroksar N -:-
17:00Haladas N - DVTK N -:-
17:00Szent Mihaly N - Budaorsi N -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00Nacional - Fenix -:-16:00Cerro CA - Danubio -:-
18:30Miramar - River Plate -:-
21:00Racing Montevideo - Maldonado -:-
00:00Penarol - Wanderers -:-
URUGUAY: Segunda Division
01:00Plaza Colonia - Atenas -:-16:00Albion - La Luz -:-
USA: USL Championship
02:00Loudoun - El Paso -:-00:00Detroit - Phoenix Rising -:-
USA: MLS Next Pro
00:00Inter Miami II - Chattanooga -:-03:00Huntsville - Toronto FC II -:-
05:30Portland 2 - Tacoma Defiance -:-
USA: USL League Two
02:00Louisiana - Blue Goose -:-21:00Philadelphia Lone Star - West Chester Utd -:-
USA: NISA
21:00Georgia Lions - Michigan Stars -:-USA: USL League One Cup
20:00Charlotte Independ. - Forward Madison -:-00:00One Knoxville - Northern Colorado -:-
USA: NWSL - Naiset
03:00Racing Louisville N - Washington N -:-UZBEKISTAN: Super League
17:00Metallurg Bekabad - Qizilqum -:-17:00Olympic - Pakhtakor -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk -:-19:00Soligorsk - BATE -:-
21:00Dynamo Brest - Gomel -:-
VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga
13:00Niva Dolbizno - BumProm Gomel -:-15:00Volna Pinsk - Belshina -:-
18:00Ostrovets - Lida -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Metropolitanos - La Guaira -:-23:00Universidad Central - Inter de Barinas -:-
VENÄJÄ: Valioliiga
14:00Rubin Kazan - FK Rostov -:-16:30Spartak Moskova - Krasnodar -:-
19:00Zenit - CSKA Moskova -:-
21:30Baltika - Dynamo Moskova -:-
VENÄJÄ: FNL
17:00Arsenal Tula - Neftekhimik -:-VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Gold - Kevätkausi
14:00Veles Moscow - Ufa -:-15:00Chelyabinsk - FK Chayka -:-
15:00M. Lipetsk - R. Volgograd -:-
15:00Rodina Moscow 2 - Krasnodar 2 -:-
17:00Murom - FK Novosibirsk -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Silver - Kevätkausi
14:00Tekstilshtik - Khimik -:-14:00Ulyanovsk - S. Kostroma -:-
15:00Miass - Omsk -:-
16:00Dinamo Bryansk - Kursk -:-
16:00Kaluga - Mashuk -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1
16:00Forte Taganrog - Astrakhan -:-16:00Kholding - Kamensk-Shakhtinsky -:-
16:00Nart Cherkessk - Nalchik -:-
16:30Nazran - FC Sevastopol -:-
17:00Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2 -:-
17:00Maykop - Biolog -:-
17:00Rubin Yalta - Dynamo Stavropol -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 2
15:00Dynamo Petersburg - Spartak Moskova 2 -:-VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 4
13:00Samara 2 - Dynamo Barnaul -:-15:00Lada Togliatti - Akron Togliatti 2 -:-
15:00Nosta - Kazan 2 -:-
15:00Orenburg 2 - Uralets Nizhny Tagil -:-
15:00Pari NN 2 - Amkar -:-
15:00Volna Nizhegorodskaya - Ural 2 -:-
VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset
10:00FK Yenisey N - Zenit N -:-11:30Zvezda N - FK Rostov N -:-
13:00Lok. Moskova N - Chertanovo M. N -:-
14:00Ryazan N - Dynamo Moskova N -:-
VIETNAM: V.League 2
12:00Dong Thap - Hue -:-13:00Da Nang - Long An -:-
13:00Dong Nai - TTBD Phu Dong -:-
13:00Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau -:-
VIETNAM: National League - Naiset
12:00Ho Chi Minh City 2 N - Son La N -:-12:00Thai Nguyen N - Ho Chi Minh N -:-
VIRO: Meistriliiga
14:30Flora - Pärnu JK Vaprus -:-17:00Kuressaare - Tammeka -:-
VIRO: Esiliiga
12:30Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu -:-19:00FC Tallinn - Tallinna Kalev U21 -:-
19:00Tartu Welco - Harju JK Laagri -:-
VIRO: Meistriliiga - Naiset
12:30Tammeka Tartu N - FC Ararat N -:-WALES: Cymru Premier - Conference League - Pudotuspelit
14:20Newtown - Penybont -:-YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1
17:05Al Urooba - Al Dhafra -:-17:05Dibba Al Fujairah - Masafi -:-
17:05Gulf United - Gulf Heroes -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bulawayo Chiefs - Chicken Inn -:-16:00GreenFuel - ZPC Kariba -:-
16:00Simba Bhora - Ngezi Platinum -:-
16:00Yadah - CAPS Utd -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.