Jalkapallo » 29.04.2024 » Kaikki ottelut
ESPANJA: LaLiga
22:00Barcelona - Valencia -:-ITALIA: Serie A
21:45Genoa - Cagliari -:-SUOMI: Ykkösliiga
18:30SJK Akatemia - TPS -:-AASIA: AFC Asian Cup U23 - Pudotuspelit
17:00Indonesia U23 - Uzbekistan U23 -:-20:30Japani U23 - Irak U23 -:-
ALBANIA: First Division
16:00Bylis - Flamurtari -:-19:00AF Elbasani - Vora -:-
ARGENTIINA: Primera Nacional
01:10All Boys - Chacarita Juniors -:-03:10Racing Cordoba - Quilmes -:-
ARGENTIINA: Torneo Federal
23:00Juventud Antoniana - Central Norte -:-01:00Santamarina - Cipolletti -:-
ARGENTIINA: Primera B - Apertura
21:30Sacachispas - Villa Dalmine -:-ARGENTIINA: Primera C - Apertura
21:30Claypole - Sportivo Barracas -:-21:30CSR Espanol - Deportivo Paraguayo -:-
ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
23:00River Plate N - Rosario Central N -:-21:00UAI Urquiza N - Belgrano N -:-
ARMENIA: First League
15:00Onor - Alashkert 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Karsinta
23:00CDRA - Unistars -:-01:00Sport Boys - Jong Aruba -:-
03:00La Fama - Santa Fe -:-
AZERBAIDŽAN: Valioliiga
18:00Zira - Araz -:-BELGIA: Pro League U21
21:00Lierse K. U21 - Beveren U21 -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Pudotuspelit
23:00The Strongest - Universitario de Vinto -:-01:00Independiente - SA Bulo Bulo -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:30Tuzla City - Igman K. -:-BRASILIA: Serie A
00:30Fortaleza - Bragantino -:-00:30Juventude - Athletico-PR -:-
02:00Internacional - Atletico GO -:-
BRASILIA: Serie B
00:00Goias - Ponte Preta -:-BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe
01:00Botafogo PB - SER Caxias -:-01:30Volta Redonda - Floresta EC -:-
BRASILIA: Serie D
23:00Concordia - Brasil de Pelotas -:-00:00Mixto - Crac Go -:-
BRASILIA: Matogrossense 2
23:00Caceres - Juara -:-23:00Sport Sinop - Campo Novo -:-
BRASILIA: Brasileiro - Naiset
21:00Flamengo N - Santos N -:-BRASILIA: Brasileiro A2 - Naiset
21:00UD Alagoana N - Sport Recife N -:-BRASILIA: Brasileiro A3 - Naiset
21:00Cresspom N - Sobradinho N -:-22:00Botafogo PB N - Mixto PB N -:-
22:00Tiradentes N - Iape N -:-
BULGARIA: Parva Liga - Conference League Group
17:45CSKA 1948 Sofia - Arda -:-BULGARIA: Parva Liga - Karsintalohko
20:15Beroe - Etar -:-BURKINA FASO: Valioliiga
19:00Vitesse - Sonabel Ouagadougou -:-CHILE: Primera Division
01:00Colo Colo - U. Calera -:-03:30Deportes Iquique - Palestino -:-
CHILE: Primera B
23:00SiirrettyS. Wanderers - San Luis -:-01:00San Felipe - Rangers -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
01:00Saprissa - Guanacasteca -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Pudotuspelit
23:00CS Uruguay - ADR Jicaral -:-DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF
23:00Delfines Del Este - Cibao -:-ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
23:00Macara - Aucas -:-02:00Emelec - Barcelona SC -:-
EGYPTI: Valioliiga
19:00Ceramica Cleopatra - Pharco -:-EGYPTI: Division 2 A - Nousuryhmä
17:30Al Qanah - Al-Sekka -:-17:30Ghazl El Mahallah - La Viena -:-
17:30Petrojet - Wadi Degla -:-
17:30Raya - Proxy -:-
17:30Tanta - Haras El Hodood -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
00:0011 Deportivo - FAS -:-00:00Aguila - Dragon -:-
ENGLANTI: Championship
22:00Preston - Leicester -:-ENGLANTI: Valioliiga 2
14:00Southampton U21 - Manchester Utd U21 -:-21:00Crystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-
21:00Derby U21 - Everton U21 -:-
21:00Newcastle U21 - Aston Villa U21 -:-
21:00West Bromwich U21 - Leeds U21 -:-
21:00Wolves U21 - Brighton U21 -:-
ENGLANTI: Professional Development League
13:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 -:-15:00Crewe U21 - Charlton U21 -:-
15:00Wigan U21 - Watford U21 -:-
21:00Birmingham U21 - Bournemouth U21 -:-
ESPANJA: LaLiga2
21:30Ferrol - Mirandes -:-ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
20:30Mamelodi - TS Galaxy -:-ETELÄ-AMERIKKA: South American Championship - Naiset U20 - Viimeinen lohko
00:00Peru U20 N - Venezuela U20 N -:-FÄRSAARET: Valioliiga
20:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn -:-20:00B36 Torshavn - Fuglafjordur -:-
21:00Runavik - Vikingur -:-
21:00Skala Itrottarfelag - Toftir -:-
GHANA: Valioliiga
18:00Nsoatreman - Bofoakwa Tano -:-GHANA: Division One League
18:00Akatsi All Stars - Golden Kick -:-18:00Vision - Koforidua -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
23:30Municipal - Malacateco -:-03:00Antigua - Xinabajul -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Juventus - America des Cayes -:-23:00Ouanaminthe - Capoise -:-
23:00Racing des Gonaives - Fica -:-
23:00Racing Haitien - Cavaly -:-
00:00Triomphe Liancourt - Tempete -:-
HOLLANTI: Eerste Divisie
21:00FC Emmen - Helmond -:-21:00Jong Utrecht - Den Haag -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:30Deportivo Genesis - UPNFM -:-00:30Marathon - Olancho -:-
00:30Olimpia - Victoria -:-
00:30Real Sociedad - Real Espana -:-
00:30Vida - Motagua -:-
INDONESIA: Liga 1
11:00Persikabo 1973 - Barito Putera -:-15:00Dewa United - Borneo -:-
INTIA: ISL - Pudotuspelit
17:00Mumbai City - Goa -:-IRAK: Stars League
18:00Al Kahraba - Al Najaf -:-18:00Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh -:-
18:00Al Talaba - Baghdad -:-
18:00Al Wasat - Karbala -:-
18:00Erbil - Al Minaa -:-
IRLANTI: Premier Division
22:00Shamrock Rovers - Drogheda -:-ISLANTI: Besta-deild karla
21:00Valur - Fram -:-22:15Fylkir - Stjarnan -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Mestaruussarja
20:00H. Beer Sheva - Sakhnin -:-20:30H. Haifa - Maccabi Haifa -:-
ITALIA: Primavera 1
15:30Sampdoria U19 - AS Roma U19 -:-JAPANI: Nadeshiko League - Naiset
09:00Harima Albion N - Shizuoka Bonita N -:-KANADA: Canadian Premier League
00:00Cavalry - Pacific FC -:-KIRGISIA: Premier Liga
14:00Alay Osh - Neftchi Kochkor-Ata -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Patriotas - Pasto -:-01:00Aguilas - Fortaleza -:-
01:00Bucaramanga - Alianza -:-
01:00Deportivo Cali - Junior -:-
01:00Envigado - Ind. Medellin -:-
01:00Jaguares de Cordoba - Santa Fe -:-
01:00La Equidad - Pereira -:-
01:00Millonarios - Chico -:-
01:00Once Caldas - America De Cali -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Real Cartagena - Real Santander -:-02:00U. Magdalena - Huila -:-
03:00Quindio - Llaneros -:-
KOLUMBIA: Liga - Naiset
00:00Cucuta N - Alianza N -:-04:00La Equidad N - Pasto N -:-
KREIKKA: Super League 2 - Karsintalohko
16:00Aiolikos - PAOK B -:-KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä
16:00Ionikos - Athens Kallithea -:-KYPROS: Cyta Championship - Karsintalohko
17:00Othellos Athienou - Zakakiou -:-19:30Apollon - Karmiotissa -:-
19:30Doxa - AEL Limassol -:-
LIBYA: Valioliiga
18:00Al Bashaer - Abu Salim -:-18:00Al Ittihad - Al Malaab El Libby -:-
LIETTUA: I Lyga
18:00Banga 2 - FK Panevezys 2 -:-19:00Hegelmann Litauen 2 - Kauno Zalgiris 2 -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
11:15Kroatia U16 - Suomi U16 -:-13:30Uruguay U16 - Ruotsi U16 -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu
19:00Onsala (Swe) - Landvetter IS (Swe) -:-MAROKKO: Botola Pro
23:00Moghreb Tetouan - Youssoufia Berrechid -:-23:00SiirrettyRaja Casablanca - Berkane -:-
MEKSIKO: Liga MX - Clausura
03:00Necaxa - Monterrey -:-03:00Santos Laguna - Atl. San Luis -:-
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Pudotuspelit
02:00Atlante - Cancun -:-04:05Leones Negros - Zacatecas Mineros -:-
MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura
02:00Atl. San Luis N - Puebla N -:-02:00Guadalajara N - Cruz Azul N -:-
04:06Mazatlan FC N - U.N.A.M. N -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
02:00Jalapa - Diriangen -:-04:00UNAN-Managua - Sport Sebaco -:-
NORJA: Division 2 - Lohko 1
14:00Viking 2 - Brattvag -:-17:00Brann 2 - Eik-Tonsberg -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 2
18:00Sola - Odd 2 -:-19:00Vidar - Sandefjord 2 -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 3
20:00Nordstrand - Mjondalen 2 -:-20:00Sarpsborg 08 2 - Asker -:-
20:15K. Oslo 2 - Skeid 2 -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 4
19:00Lillestrom 2 - Strømsgodset 2 -:-NORJA: Division 3 - Lohko 5
19:00Kristiansund 2 - Ålesund 2 -:-20:00Molde 2 - Hødd 2 -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:302 de Mayo - Libertad -:-00:30Guarani - Nacional Asuncion -:-
03:00Cerro Porteno - General Caballero JLM -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena FC - 3 De Febrero -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:30Melgar - A. Lima -:-04:00Deportivo Garcilaso - Los Chankas -:-
04:00U. de Deportes - Comerciantes Unidos -:-
PERU: Liga 2
23:15Comerciantes - Dep. Municipal -:-21:00AD Cantolao - Binacional -:-
23:30San Marcos - Carlos Stein -:-
PORTUGALI: Liga Portugal
22:15Estrela - Farense -:-PUOLA: Ekstraklasa
20:00Puszcza - Korona -:-PUOLA: Division 1
19:00Chrobry Glogow - Plock -:-19:00Odra Opole - Motor Lublin -:-
PUOLA: Division 2
19:00LKS Lodz II - Ol. Grudziadz -:-19:15Stomil Olsztyn - Lech II -:-
RANSKA: Ligue 2
21:45Dunkerque - Auxerre -:-RANSKA: National
22:00Nimes - Red Star -:-ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
17:30Petrolul - Botosani -:-ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja
20:30Rapid Bucuresti - Univ. Craiova -:-ROMANIA: Liga 2 - Mestaruussarja
15:00Corvinul Hunedoara - Viitorul Selimbar -:-RUOTSI: Allsvenskan
20:00Brommapojkarna - Göteborg -:-20:00Elfsborg - Sirius -:-
20:00Mjällby - Kalmar -:-
20:10Hammarby - Västerås SK -:-
RUOTSI: Superettan
20:00Trelleborgs FF - Degerfors -:-SAUDI ARABIA: Division 1
19:10Al Arabi - Ohod -:-19:10Al-Faysaly - Al Ain -:-
20:50Hajer - Al Adalah -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
19:30Kholifa Stars - Luawa -:-19:30SLIFA - Bhantal -:-
SLOVENIA: Prva liga
18:30Mura - Aluminij -:-SOMALIA: National league
15:30Jeenyo - Kigs -:-SUOMI: Kakkonen - Lohko B
18:30EBK - Ilves 2 -:-SUOMI: Suomen Cup
20:00Kontu - GrIFK -:-SURINAME: SML
23:30Leo Victor - Inter Moengotapoe -:-02:00Inter Wanica - Broki -:-
TANSANIA: Ligi Kuu Bara
16:00JKT Tanzania - Mtibwa Sugar -:-TANSKA: Superliga - Mestaruussarja
20:00Silkeborg - Midtjylland -:-THAIMAA: Thai League 1
14:30Bangkok Utd - Prachuap -:-TURKKI: Super Lig
20:00Karagümrük - Antalyaspor -:-UKRAINA: Valioliiga
18:00Zhytomyr - Vorskla -:-UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko
15:30Panthers FC Uman N - Dynamo Kiev N -:-UKRAINA: Championship - Naiset - Mestaruussarja
12:00Ladomir N - Kryvbas N -:-12:00Shakhtar Donetsk N - Vorskla Poltava N -:-
15:00Zhytlobud-1 N - Kolos Kovalivka N -:-
UNKARI: Merkantil Bank Liga
21:00Ajka - Nyiregyhaza -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Cerro CA - Nacional -:-02:30Defensor Sporting - Wanderers -:-
21:00Racing Montevideo - Fenix -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - Philadelphia II -:-23:00Los Angeles FC II - Portland 2 -:-
00:00New York Red Bulls 2 - Columbus Crew 2 -:-
00:00Sporting Kansas City II - Minnesota 2 -:-
03:30North Texas - Houston Dynamo 2 -:-
05:00Real Monarchs - Vancouver 2 -:-
USA: NISA
03:00Irvine Zeta - Arizona Monsoon -:-USA: USL League One Cup
23:00Lexington - Forward Madison -:-USA: NWSL - Naiset
00:00Sky Blue N - Racing Louisville N -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
00:00Carabobo - Portuguesa -:-02:30Puerto Cabello - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Aragua - Urena -:-23:00Trujillanos - Yaracuyanos -:-
VENÄJÄ: Valioliiga
13:00Samara - Krasnodar -:-15:15Rubin Kazan - Ural -:-
17:30Sochi - F. Voronezh -:-
19:45FK Rostov - Orenburg -:-
VENÄJÄ: FNL
17:00Chernomorets - Dynamo Makhachkala -:-VIETNAM: Vietnamese Cup
14:00Thanh Hoa - Hai Phong -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.