Jalkapallo » Tänään » Lopputulokset
ENGLANTI: Valioliiga
14:30Fulham - Manchester City 0:4ESPANJA: LaLiga
15:00Mallorca - Las Palmas 1:0SUOMI: Veikkausliiga
15:00Haka - SJK 2:0AASIA: AFC Champions League - Pudotuspelit
13:00Yokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae) 2:1ARGENTIINA: Liga Profesional
01:00Sarmiento Junin - Instituto 1:203:15Argentinos Jrs - Rosario 3:2
03:15Newells Old Boys - Platense 2:0
ARGENTIINA: Primera Nacional
02:00Temperley - CA Mitre 2:0ARGENTIINA: Torneo Federal
03:00Sarmiento Resistencia - Boca Unidos 3:1ARGENTIINA: Primera B - Apertura
02:05Excursionistas - Canuelas 2:0ARMENIA: First League
15:00Nikarm - Andranik 0:315:00Pyunik 2 - Urartu 2 0:0
ARUBA: Division di Honor - Voittajien -vaihe
03:00River Plate - Racing Club Aruba 0:2AUSTRALIA: NPL ACT
08:00Canberra Olympic - Canberra Croatia 1:408:15Yoogali - Tigers FC 0:4
10:45Monaro Panthers - Tuggeranong Utd 1:1
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30SiirrettyEdgeworth E. - Maitland -:-07:30Lambton J. - Adamstown Rosebud 7:0
09:00SiirrettyLake Macquarie - Newcastle Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
10:00SiirrettyCentral Coast Mariners U23 - St George Saints -:-10:30NWS Spirit - Wollongong Wolves 1:0
12:00Hills Brumbies - APIA Leichhardt 1:2
12:00WS Wanderers U23 - Sydney Olympic 3:2
12:15St. George City - Sutherland 1:1
AUSTRALIA: NPL Queensland
10:00Gold Coast Knights - Redlands 4:110:00Peninsula - Moreton City Excelsior 0:0
11:15Wynnum Wolves - Queensland Lions 0:7
AUSTRALIA: NPL South Australian
08:30Adelaide Comets - Croydon 0:008:30Adelaide Croatia Raiders - Modbury 2:3
08:30Campbelltown City - Para 2:2
10:30FK Beograd - Adelaide United U23 2:2
AUSTRALIA: NPL Tasmania
07:30Devonport - Glenorchy Knights 1:109:30Riverside Olympic - Clarence Zebras 1:2
09:45Kingborough Lions - Launceston United 5:0
09:45Launceston - South Hobart 1:2
AUSTRALIA: NPL Victoria
08:00Avondale FC - Port Melbourne Sharks 5:108:00Manningham United Blues - Altona Magic 4:5
08:00Moreland City - Dandenong 4:0
12:00Hume City - Oakleigh 0:2
AUSTRALIA: Capital Premier League
06:00West Canberra Wanderers - Canberra White Eagles 2:107:15Wagga City Wanderers - Brindabella 4:1
08:00Queanbeyan City - Anu 1:2
09:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus 4:0
AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30SiirrettyThornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-09:30SiirrettySouth Cardiff - Toronto Awaba Stags -:-
AUSTRALIA: NSW League One
08:00Bulls Academy - Mt Druitt Town 7:109:30Hakoah Sydney - Northern Tigers 2:1
11:00UNSW - Bonnyrigg 1:3
12:00Bankstown City Lions - Blacktown Spartans 2:1
12:00Dulwich Hill - Canterbury Bankstown 0:2
12:00SiirrettyDunbar Rovers - Nepean -:-
12:00Macarthur Rams - Inter Lions 1:2
12:00SiirrettySD Raiders - Rydalmere Lions -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:00Brisbane Strikers - Caboolture 3:111:00Ipswich - Broadbeach Utd. 2:1
11:00Mitchelton - Southside Eagles 1:1
12:00Moreton City Excelsior U21 - Logan Lightning 1:5
AUSTRALIA: SA State League
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Victory 2:008:30Western Strikers - Sturt Lions 2:0
09:30Salisbury Utd. - Playford Patriots 2:2
11:00West Adelaide - Adelaide Vipers 3:2
12:30Adelaide Cobras - Blue Eagles 2:3
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
09:30Ulverstone - Launceston United U21 3:009:45Devonport U21 - Northern Rangers 2:9
11:45Riverside Olympic U21 - Burnie Utd. 5:2
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:30Hobart City - Hobart Utd. 1:307:30University of Tasmania - South East Utd. 2:3
AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Eastern Lions - Werribee City 1:108:00North Geelong - Melbourne City U21 0:3
12:00Kingston City - George Cross 2:3
BANGLADESH: Valioliiga
13:00Brothers U. - Fortis 1:113:00Chittagong Abahani - Sheikh Jamal 0:0
13:00Mohammedan - Bashundara Kings 1:2
BELGIA: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe
14:30Leuven N - St. Liege N 0:1BHUTAN: Premier League
15:00Transport United - Tsirang 2:1BOLIVIA: Division Profesional - Clausura
03:00Tomayapo - GV San Jose 2:0BRASILIA: Serie A
23:00SiirrettyCriciuma - Cuiaba -:-BRASILIA: Serie B
01:00Novorizontino - Ceara 0:303:30CRB - Chapecoense-SC 2:0
03:30Goias - Ituano 2:0
BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe
23:00SiirrettySER Caxias - Confianca -:-BRASILIA: Serie D
21:30SiirrettyAvenida - Novo Hamburgo -:-00:00SiirrettyCianorte - Brasil de Pelotas -:-
BRASILIA: Gaucho 2
23:00SiirrettyBrasil Farroupilha - Veranopolis -:-23:00SiirrettyEC Cruzeiro - Gaucho -:-
23:00SiirrettyFutvida - Aimore -:-
23:00SiirrettyGE Gloria - Esportivo -:-
23:00SiirrettyLajeadense - GE Bage -:-
23:00SiirrettyMonsoon - Inter Santa Maria -:-
23:00SiirrettyPasso Fundo - Frederiquense -:-
23:00SiirrettySao Gabriel - Pelotas -:-
BRASILIA: Mineiro 2
01:30Democrata SL - Tupi-MG 4:0BRASILIA: Roraimense - Toinen vaihe
23:00Real Sao Luiz - Rio Negro 2:101:00GAS - Atl. Roraima 6:0
BRASILIA: Copa do Brasil
03:00SiirrettyInternacional - Juventude -:-BRASILIA: Baiano U20
14:00SSA U20 - Leonico U20 2:0BRASILIA: Catarinense U20
23:00Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20 3:2BRASILIA: Brasileiro A2 - Naiset
21:00SiirrettyBahia N - Juventude N -:-BRASILIA: Brasileiro A3 - Naiset
01:00Vitoria N - Acaua N 5:121:30SiirrettyCoritiba N - Brasil de Farroupilha N -:-
CHILE: Primera B
02:00San Felipe - S. Morning 2:2CHILE: Segunda Division
02:00Concon National - General Velasquez 2:1ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
03:00Dep. Cuenca - Cumbaya 2:1ENGLANTI: Valioliiga 2 - Pudotuspelit
15:00Arsenal U21 - Chelsea U21 2:3ENGLANTI: Professional Development League
15:00Crewe U21 - Charlton U21 1:5ENGLANTI: Valioliiga U18
13:00Arsenal U18 - Chelsea U18 5:213:00Aston Villa U18 - Leicester U18 2:4
13:00Reading U18 - Crystal Palace U18 0:3
13:00West Ham U18 - Tottenham U18 2:3
14:00Southampton U18 - West Bromwich U18 3:1
14:30Derby U18 - Liverpool U18 5:1
ESPANJA: LaLiga2
15:00Racing Santander - Mirandes 1:0ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Villarreal C - Torrellano 1:0ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Mercadal 3:0ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
23:00Villa Santa Brigida - Tamaraceite 3:3ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13
11:00Real Murcia B - Deportiva Minera 2:4ESPANJA: Liga F - Naiset
13:00Granada N - Betis N 2:3ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge
10:30Mamelodi U23 - Swallows U23 6:011:00Amazulu U23 - Supersport U23 1:5
11:00Cape Town City U23 - Kaizer U23 1:0
11:00Chippa United U23 - TS Galaxy U23 1:2
11:00Polokwane U23 - Orlando U23 2:1
11:00Richards Bay U23 - Cape Town Spurs U23 3:1
11:00Sekhukhune U23 - Bloem Celtic U23 3:3
12:30Stellenbosch U23 - Golden Arrows U23 4:3
ETELÄ-KOREA: K League 1
10:30Incheon - Seoul 1:213:00Daegu - Gwangju 3:2
13:00Gangwon - Daejeon 3:3
ETELÄ-KOREA: K League 2
10:30Busan - Asan 2:313:00Ansan Greeners - Seoul E-Land 0:3
13:00Suwon Bluewings - Cheonan City 0:1
ETELÄ-KOREA: K3 League
08:00Chuncheon - Gyeongju KHNP 3:208:00Siheung Citizen - Gangneung 0:2
13:00Ulsan Citizen - Changwon 0:4
ETIOPIA: Valioliiga
15:00Hawassa - Sidama Bunna 1:1EUROOPPA: Valioliiga (Krim)
15:00GFK Yalta - Gvardiya 3:0FILIPPIINIT: PFL
10:30Meralco Sparks - Manila Montet 8:013:15Manila Digger - United City 2:4
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
15:30Bolnisi - Dusheti 0:0GRENADA: Premier Division
23:00SiirrettyHard Rock - Queens Park Rangers -:-23:00SiirrettySAB Spartans - Fontenoy -:-
HOLLANTI: Tweede Divisie
15:30GVVV - Spakenburg 2:315:30HFC - Hardenberg 1:1
15:30Scheveningen - Jong Almere City 2:2
HOLLANTI: Derde Divisie
15:30Eemdijk - DEM 0:315:30Harkemase Boys - Sparta Nijkerk 1:0
15:30Rijnvogels - Urk 4:1
HOLLANTI: Divisie 1 U21 - Kevätkausi
12:30G.A. Eagles U21 - Zwolle U21 2:1HONG KONG: FA Cup
10:00Lee Man Warriors - Sham Shui Po 1:2ITALIA: Primavera 1
12:00Cagliari U19 - Genoa U19 2:114:00Lazio U19 - Inter U19 4:3
ITALIA: Primavera 2
12:00Salernitana U19 - Cesena U19 1:512:00Ternana U19 - Bari U19 2:3
ITÄVALTA: 2. Liga
15:30Floridsdorfer AC - Dornbirn 1:115:30Grazer - Horn 1:1
ITÄVALTA: Regionalliga West
15:00Kufstein - Reichenau 1:2ITÄVALTA: Salzburg
12:00TSU Bramberg - SAK 1914 2:012:00UFC Hallein - Golling 3:0
ITÄVALTA: Wien
14:30SV Donau - WAF Brigittenau 1:1JAPANI: J1 League
08:00Albirex Niigata - Urawa 2:408:00Iwata - Sagan Tosu 0:3
08:00Kyoto - Avispa Fukuoka 2:3
09:00Kawasaki - Sapporo 3:0
09:00Shonan - Machida 0:0
10:00C-Osaka - Kobe 1:4
10:00Nagoya - G-Osaka 0:1
11:00Tokyo - Kashiwa 3:3
JAPANI: J2 League
08:00Shimizu - Kagoshima Utd 4:008:00Vegalta Sendai - Kusatsu 2:1
JAPANI: WE League - Naiset
08:00Hiroshima N - Omiya Ardija N 0:208:00Saitama N - Beleza N 1:2
JAPANI: Nadeshiko League - Naiset
07:00Ehime N - Harima Albion N 2:007:00FC Takatsuki Speranza N - Kunoichi N 1:2
07:00Nittaidai N - Shizuoka Bonita N 1:5
08:00Orca Kamogawa N - Yokohama FC Seagulls N 0:0
KANADA: Canadian Premier League
02:00York - Valour 3:1KAZAKSTAN: Valioliiga
15:00Turan - Zhetysu 2:3KENIA: Valioliiga
12:00Bidco United - Kakamega Homeboyz 2:213:00Nzoia Sugar - KCB 1:1
14:00Gor Mahia - Shabana 1:0
15:00Bandari - Posta Rangers 0:0
15:00Kariobangi Sharks - Sofapaka 5:2
15:00Ulinzi Stars - Muhoroni Youth 0:0
KENIA: Super League
12:00Nairobi United - Mombasa Stars 0:013:00Luanda Villa - Darajani Gogo 2:0
13:00Silibwet - Assad 0:1
KIINA: Super League
14:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua 0:014:35Wuhan Three Towns - Shandong Taishan 1:2
15:00Beijing Guoan - Meizhou Hakka 3:2
KIINA: Jia League
10:30Jiangxi Lushan - Dalian Yingbo 0:314:30Nanjing City - Chongqing Tonglianglong 1:2
14:30Suzhou Dongwu - Guangxi Pingguo Haliao 2:2
KIINA: Yi League
10:00Dalian Kuncheng - Taian Tiankuang 0:010:30Xi'an Ronghai - Langfang Glory City 0:2
11:00Guangxi Hengchen - Shanghai Port B 1:1
12:00Guangdong GZ-Power - Jiangxi Dark Horse 1:0
13:00Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors 1:4
14:30Rizhao Yuqi - Shaanxi Union 0:1
KIINA: Super League - Naiset
10:00Beijing Beikong N - Yongchuan Chashan N 1:010:00Guangdong Meizhou N - Wuhan Jiangda N 1:1
10:00Zhejiang N - Shandong SL N 0:1
KOLUMBIA: Liga - Naiset
23:30Inter Palmira N - Millonarios N 0:0KREIKKA: Division A - Naiset
13:45PAOK N - OFI Crete N 3:0KROATIA: Prva NL
15:50Vukovar 1991 - Dubrava 3:1LATVIA: 1. Liga
15:00FK Smiltene - Valmiera 2 2:415:00Marupe - JFK Ventspils 1:0
LIETTUA: A Lyga
15:00Dainava Alytus - Transinvest 1:0LIETTUA: I Lyga
13:00BE1 NFA - Garliava 2:114:00Nevezis Kedainiai - FK Minija 1:1
15:00Atmosfera - Kauno Zalgiris 2 1:0
15:00Riteriai - Ekranas 3:0
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
13:00Portugali U16 - Sveitsi U16 3:1MACAO: Elite League - Mestaruussarja
14:00Hang Sai - Cheng Fung 1:2MALAWI: Super League
15:30Civo Utd - Bangwe All Stars 1:115:30FOMO - Baka City 1:1
15:30MAFCO - Big Bullets 1:1
15:30Mighty Wanderers - Karonga United 1:0
15:30Moyale Barracks - Chitipa United 1:1
MALESIA: Super League
12:30PDRM FC - Kedah 0:115:15Pahang - Kelantan DNFC 1:0
MAURITIUS: Super League
14:30AS Vacoas - Port Louis 2:0MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura - Pudotuspelit
04:00U.N.A.M. N - Monterrey N 0:206:06Juarez N - Tigres N 0:1
MONGOLIA: Valioliiga
11:15Khovd - Khangarid 1:214:15Khoromkhon - Deren 1:4
NIGERIA: NPFL
17:00SiirrettyDoma United - Lobi Stars -:-18:00SiirrettyBendel - Katsina Utd -:-
NORJA: Division 2 - Lohko 1
14:00Sotra - Lysekloster 1:2NORJA: Division 2 - Lohko 2
14:30Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn 4:015:00Ull/Kisa - Follo 1:2
NORJA: Division 3 - Lohko 1
14:00Forde - Djerv 1919 2:015:00Askoy - Froya 2:1
15:00Bjarg - Sandviken 1:1
NORJA: Division 3 - Lohko 2
15:00Brodd - Vigor 4:015:00Pors - Mandalskameratene 5:0
NORJA: Division 3 - Lohko 3
15:00Nordstrand - Assiden 8:0NORJA: Division 3 - Lohko 4
15:00Lillestrom 2 - Tiller 4:1NORJA: Division 3 - Lohko 5
13:30Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo 1:615:00Bjorkelangen - Hødd 2 3:1
15:00Gjellerasen - Skjetten 2:2
NORJA: Division 3 - Lohko 6
13:00Fredrikstad 2 - Skjervoy 3:114:00Ham-Kam 2 - Ulfstind 0:3
14:00Innstrandens - Harstad 0:3
NORJA: Toppserien - Naiset
15:00Kolbotn N - Lyn N 2:215:00Rosenborg N - Asane N 2:1
15:00Stabaek N - RØA N 1:0
NORJA: Division 1 - Naiset
13:30Viking N - Kil/Hemne N 1:6PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:002 de Mayo - Tacuary 3:103:30Libertad - Sol De America 4:1
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena FC - Martin Ledesma 1:102:30Rubio Nu - Fernando de la Mora 0:3
PERU: Liga 2
23:00SiirrettyAD Cantolao - Moquegua -:-23:00SiirrettyAlianza Huanuco - San Marcos -:-
23:00SiirrettyAyacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:00SiirrettyBinacional - Comerciantes -:-
23:00SiirrettyLlacuabamba - Pirata -:-
23:00SiirrettyU. San Martin - Dep. Municipal -:-
PERU: Liga - Naiset
23:30Carlos Mannucci N - Melgar N 2:104:30U. de Deportes N - A. Lima N 0:0
PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Karsintalohko
13:00Maritimo U19 - Chaves U19 3:114:00SC Lusitania U19 - Belenenses U19 2:0
PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Mestaruussarja
13:00Benfica U19 - FC Porto U19 1:013:00Braga U19 - Farense U19 1:0
PUOLA: Division 2
15:00Chojniczanka - Polonia Bytom 1:4PUOLA: III Liga - Lohko I
13:00Legia II - Sulejowek 1:0PUOLA: III Liga - Lohko II
13:00Szczecin II - Notec Czarnkow 2:115:00Nowe Skalmierzyce - Swit Skolwin 1:2
15:00Swinoujscie - Solec Kujawski 4:1
PUOLA: III Liga - Lohko III
13:00Bytom Odrzanski - Jelenia Gora 0:013:00Gornik Z. II - Z. Gora 1:0
13:00Slask II - Kluczbork 0:1
14:00Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala 2:2
PUOLA: III Liga - Lohko IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa 8:014:00Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice 2:1
PUOLA: Central Youth League
12:30Korona U19 - Warta P. U19 6:413:00Lech U19 - Widzew Lodz U19 3:1
13:00Polonia W. U19 - Szczecin U19 3:1
PUOLA: Ekstraliga - Naiset
13:00Gdansk N - Katowice N 1:513:00Medyk Konin N - Pogon Szczecin N 1:5
13:00UKS SMS Lodz N - Slask N 2:0
15:00Pogon Tczew N - Leczna N 1:1
ROMANIA: Liga 2 - Karsintalohko
11:00Chindia Targoviste - CSM Slatina 3:011:00Dumbravita - Ceahlaul 1:1
11:00Metaloglobus Bucharest - FC Arges 1:1
11:00Progresul Spartac - Tunari 3:1
11:00Steaua Bucuresti - Concordia 2:0
11:00Unirea Dej - Alexandria 1:0
ROMANIA: Liga 2 - Mestaruussarja
12:00Csikszereda M. Ciuc - Gloria Buzau 0:112:00Mioveni - Corvinul Hunedoara 3:1
12:00Unirea Slobozia - Viitorul Selimbar 0:0
RUANDA: Valioliiga
13:30Gorilla - Mukura Victory Sports 2:1RUOTSI: Superettan
14:00Trelleborgs FF - Utsiktens BK 2:2RUOTSI: Division 2 - Norrland
13:00Täfteå IK - Kiruna 6:014:00IFK Luleå - Gottne IF 1:3
14:00Skellefteå - Frösö IF 0:0
15:00Boden - Ytterhögdals IK 1:3
RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland
14:00Stenungsunds IF - Lidköpings FK 0:015:00Grebbestads IF - Vänersborgs FK 3:0
RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand
14:00Järfalla - Farsta 3:114:00Viggbyholms IK - Skiljebo 3:0
RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
14:00Högaborgs - IFK Berga 0:214:00Lödde - Simrishamn 2:3
RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
14:00BK Ljungsbro - Sylvia 3:014:00Syrianska - Huddinge 1:0
RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland
13:00Hittarps IK - Sävedalens IF 2:314:00Tord - Bergdalens IK 1:1
15:00BK Astrio - Qviding 3:1
RUOTSI: Elitettan - Naiset
15:00Bollstanäs N - Malmö N 0:2SAKSA: 2. Bundesliga
14:00Hertha Berlin - Kaiserslautern 3:114:00Nürnberg - Elversberg 3:0
14:00Schalke - Rostock 2:1
SAKSA: 3. Liga
15:00Bielefeld - Hallescher 0:015:00Dortmund II - Ulm 1:2
15:00Ingolstadt - Lübeck 6:1
15:00Unterhaching - Dresden 1:2
15:00Viktoria Köln - Regensburg 1:1
SAKSA: Regionalliga North
14:00Hannover II - Eimsbutteler 5:0SAKSA: Regionalliga West
15:00Ahlen - Mönchengladbach II 2:315:00Bocholt - Wuppertaler 1:0
15:00Duren - Aachen 4:1
15:00Düsseldorf II - Rodinghausen 3:1
15:00FC Gütersloh - Köln II 0:3
15:00Fortuna Köln - Schalke II 1:1
SAKSA: Regionalliga Südwest
15:00Aalen - Walldorf 1:115:00Eint. Frankfurt II - Stuttgart II 1:3
15:00Fulda-Lehnerz - Bahlinger 3:0
15:00Hoffenheim II - FSV Frankfurt 0:1
15:00Kassel - Koblenz 1:0
15:00Mainz II - Offenbach 3:0
15:00Schott Mainz - Balingen 7:0
15:00Steinbach Haiger - Homburg 1:2
15:00Stuttgarter Kickers - Freiberg 1:0
SAKSA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Schweinfurt 3:115:00Aubstadt - Aschaffenburg 1:0
15:00Augsburg II - Bamberg 3:0
15:00Greuther Fürth II - Bayern München II 1:2
15:00Illertissen - Buchbach 1:2
15:00Schalding - Würzburger Kickers 0:3
15:00Vilzing - Türkgücü München 7:0
SAKSA: Oberliga NOFV-Nord
14:00TB Berlin - Lichtenberg 0:415:00Rostocker FC - RSV Eintracht 2:7
SAKSA: Oberliga NOFV- Süd
15:00Arnstadt - Ludwigsfelder 4:315:00Bischofswerdaer - Halle 4:2
15:00Freital - Motor Marienberg 1:0
15:00Halberstadt - Magdeburg II 3:2
15:00Plauen - Krieschow 4:1
15:00Sandersdorf - Auerbach 2:3
SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Preussen Reinfeld 1:314:30SC Weiche-08 II - Lübeck II 1:1
SAKSA: Oberliga Hamburg
14:00Düneberg - Niendorfer TSV 0:9SAKSA: Oberliga Niedersachsen
15:00Meppen II - Schöningen 1:1SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Trier - Pirmasens 2:215:00Worms - Auersmacher 2:0
15:30RW Koblenz - Pfeddersheim 5:0
SAKSA: Oberliga Bayern Nord
15:00Gebenbach - Abtswind 4:515:30Regensburg II - Coburg 6:0
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Gundelfingen 2:115:00Deisenhofen - Sonthofen 1:1
15:00Landsberg - Pipinsried 4:0
15:00München 1860 II - Kirchanschoring 3:1
15:00Rain/Lech - Kottern-St. Mang 2:0
15:00Schwaben Augsburg - Erlbach 1:2
SAKSA: Junioren Bundesliga North
14:00Dresden U19 - Hertha Berlin U19 2:214:00Hamburger SV U19 - St. Pauli U19 3:2
14:00Jena U19 - Union Berlin U19 1:2
14:00RB Leipzig U19 - Werder Bremen U19 2:2
14:00Rostock U19 - Hannover U19 3:2
14:00VfL Osnabrück U19 - Braunschweig U19 4:0
14:00Wolfsburg U19 - Meppen U19 5:0
SAKSA: Junioren Bundesliga South
12:00Frankfurt U19 - München 1860 U19 1:112:00Sandhausen U19 - Kaiserslautern U19 2:4
14:00Augsburg U19 - Nürnberg U19 1:2
14:00Greuther Fürth U19 - Ingolstadt U19 0:2
14:00Stuttgart U19 - Bayern München U19 7:2
15:00Heidenheim U19 - Karlsruher SC U19 0:3
SAKSA: Junioren Bundesliga West
14:00Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19 0:114:00Duisburg U19 - Köln U19 4:1
14:00Leverkusen U19 - Viktoria Köln U19 1:2
14:00Paderborn U19 - Dortmund U19 2:1
14:00SC Verl U19 - Bochum U19 1:3
14:00Wuppertaler U19 - Mönchengladbach U19 0:6
SAKSA: Bundesliga - Naiset
13:00SGS Essen N - Köln N 2:115:00Duisburg N - Bayer Leverkusen N 1:3
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad 1:112:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac 2:0
13:00Brodarac - Padinska Skela 2:0
SIERRA LEONE: Valioliiga
19:15SiirrettyBhantal - Bo Rangers -:-19:15SiirrettyEast End Lions - Real Republicans -:-
19:15SiirrettyFreetown City - Kholifa Stars -:-
19:15SiirrettyKahunla - Lamboi -:-
19:15SiirrettyLuawa - Mighty Blackpool -:-
19:15SiirrettyWusum Stars - Bai Bureh Warriors -:-
SINGAPORE: Valioliiga
13:00Young Lions - DPMM 1:2SKOTLANTI: Premiership - Mestaruussarja
14:30Celtic - Rangers 2:1SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
15:00NSK 1922 Bratislava - Inter Bratislava 1:2SLOVAKIA: 4. liga - East
11:30Rudnany - Velky Saris 2:1SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Mestaruussarja
12:00Ruzomberok N - Trnava N 5:212:00Slovan Bratislava N - B. Bystrica N 1:1
SURINAME: SML
02:00SV Transvaal - Robinhood 2:2TADŽIKISTAN: Super Cup
15:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan 2:1TAIWAN: Mulan Football League - Naiset
10:00Taichung Blue N - Kaohsiung N 0:211:00Hang Yuan N - Taipei Bravo N 2:0
13:00Hualien N - Taoyuan Mars N 2:1
TANSKA: 1. Division - Nousuryhmä
15:00SonderjyskE - Aalborg 1:0TANSKA: 2nd Division - Karsintalohko
14:45FA 2000 - Thisted 4:215:00F. Amager - Brabrand 2:1
15:00Skive - Hellerup 4:0
TANSKA: 2nd Division - Nousuryhmä
15:00Aarhus Fremad - AB Copenhagen 1:015:00Middelfart - Nykobing 2:0
TANSKA: 3. Division - Karsintalohko
14:00Vejgaard - Vanløse 1:015:00SfB-Oure - Holstebro 2:1
15:00Young Boys FD - Lyseng 4:2
TANSKA: 3. Division - Mestaruussarja
14:00Ishoj IF - VSK Aarhus 3:1TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Karsinta
15:00Aalborg N - Odense Q N 0:115:00Naestved N - Osterbro N 1:0
15:30B93 N - Thisted N 4:0
TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Mestaruussarja
14:00Koge N - Bröndby N 2:0THAIMAA: Thai League 1
14:00Ratchaburi - Muangthong 1:214:30Chiangrai - Nakhon Pathom 0:0
THAIMAA: Thai League 2 - Nousukarsinnat
14:00Chiangmai FC - Nakhon Si 2:2TŠEKKI: CFL - Lohko A
11:15Vltavin - Karlovy Vary 4:011:30Ceske Budejovice B - FK Robstav 1:3
TŠEKKI: CFL - Lohko B
11:15Jablonec B - Ceska Lipa 0:011:30Kolin - Liberec B 5:0
15:00Usti n. L. - Zapy 0:3
TŠEKKI: MSFL
11:15Trinec - SK Hranice 5:2TŠEKKI: Division A
11:15Aritma Prague - Rokycany 4:011:15Cesky Krumlov - Jindrichuv Hradec 0:0
11:15Marianske Lazne - Tachov 3:2
11:15Petrin Plzen - Horovice 3:0
11:15Sokolov - Pribram B 6:2
TŠEKKI: Division B
11:15Brandys n. Labem - Hrebec 1:211:15Kladno - Ostrov 3:0
11:15Neratovice - Cesky Brod 1:1
11:15Olympie Brezova - Ujezd Prague 2:0
15:00Louny - Steti 0:0
TŠEKKI: Division C
11:15Letohrad - Dobrovice 3:011:30Kosmonosy - Usti nad Orlici 2:2
11:30Slavia HK - Chrudim B 6:1
11:30Spoje Prague - Benesov 1:2
TŠEKKI: Division D
11:15Zdirec n. D. - Breclav 0:015:00Sperice - Havlickuv Brod 1:1
TŠEKKI: Division F
11:15Vratimov - Sumperk 2:2TŠEKKI: Jihocesky KP
14:30Malse Roudne - Trebon 5:115:00Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou 0:3
TŠEKKI: Jihomoravsky KP
11:00Rousinov - Lednice 3:111:15Kurim - Ratiskovice 6:1
11:30Pohorelice - Moravska Slavia 1:2
12:00Svratka Brno - Rajecko 1:0
TŠEKKI: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Ostrov B 0:315:00KV Dvory - Kralovske Porici 11:2
15:30Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo 0:6
TŠEKKI: Kralovehradecky KP
15:00Jicin - Cerveny Kostelec 2:115:30Nachod - Chlumec nad Cidlinou B 1:1
TŠEKKI: Liberecky KP
11:30Frydlant - Visnova 2:314:30FC Pencin - Zelezny Brod 3:0
TŠEKKI: Olomoucky KP
14:30Postrelmov - Brodek u Prerova 5:0TŠEKKI: Plzensky KP
14:00Sokol Lhota - Myto 1:2TŠEKKI: Prazsky prebor
11:15CAFC - Treboradice 2:411:15Kolovraty - Dukla JM 4:2
11:15Podoli Praha - Zlicin 1:0
11:30Uhrineves - Branik 1:0
15:00Predni Kopanina - Stresovice 3:0
TŠEKKI: Stredocesky KP
11:30Milin - Sedlcany 2:111:30SK Chlumec - Pruhonice 4:3
14:00Povltavska FA B - Dobris 1:0
TŠEKKI: Ustecky KP
11:15Nestemice - Kadan 4:111:30Krupka - Oldrichov 0:2
11:30Litomericko - Brna 2:5
TŠEKKI: U19 League
12:00Frydek-Mistek U19 - Dukla Praha U19 1:012:00Slavia Praha U19 - Mlada Boleslav U19 4:3
12:00Slovacko U19 - Pardubice U19 3:0
13:00Brno U19 - Liberec U19 3:2
13:00Ostrava U19 - Jihlava U19 1:0
13:30Sparta Praha U19 - Sigma Olomouc U19 2:3
14:30Karvina U19 - Ceske Budejovice U19 0:2
15:00Plzen U19 - Zlin U19 2:0
TŠEKKI: First League - Naiset - Karsintalohko
14:00Ostrava N - Lok. Brno N 0:015:00Pardubice N - Plzen N 2:1
TŠEKKI: First League - Naiset - Mestaruussarja
15:00Liberec N - Slavia Praha N 1:6TŠEKKI: 2. Liga - Naiset - Nousuryhmä
12:00Lisen N - FC Praha N 1:514:00Sparta Praha B N - Olomouc N 0:2
UKRAINA: Valioliiga
13:00Vorskla - Minaj 2:315:30Obolon - Rukh Lviv 0:0
UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
12:30Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport 1:213:30Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod 3:0
14:30Khust - FC Chernihiv 2:4
UKRAINA: Persha Liga - Nousuryhmä
13:00FSC Mariupol - Karpaty Lviv 1:214:00SC Poltava - Kudrivka-Nyva 2:3
UKRAINA: Druha Liga
12:45Trostyanets - Chaika 0:213:15Kudrivka - Druzhba Myrivka 0:3
14:30Nyva Vinnytsya - UCSA 1:3
UKRAINA: U19 League
12:00Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19 4:214:00Ch. Odesa U19 - Metalist 1925 U19 5:0
14:00Oleksandriya U19 - Dnipro-1 U19 0:0
UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko
12:00Dnipro-1 N - EMC Podolie N 1:1URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00Nacional - Fenix 1:4URUGUAY: Segunda Division
01:00Plaza Colonia - Atenas 1:0USA: USL Championship
02:00Loudoun - El Paso 0:2USA: MLS Next Pro
00:00Inter Miami II - Chattanooga 1:203:00Huntsville - Toronto FC II 0:1
05:30Portland 2 - Tacoma Defiance 4:1
USA: USL League Two
02:00Louisiana - Blue Goose 3:1USA: NWSL - Naiset
03:00Racing Louisville N - Washington N 1:2VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga
13:00Niva Dolbizno - BumProm Gomel 3:315:00Volna Pinsk - Belshina 0:4
VENÄJÄ: Valioliiga
14:00Rubin Kazan - FK Rostov 3:1VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Gold - Kevätkausi
14:00Veles Moscow - Ufa 0:015:00Chelyabinsk - FK Chayka 5:0
15:00M. Lipetsk - R. Volgograd 1:2
15:00Rodina Moscow 2 - Krasnodar 2 3:0
VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Silver - Kevätkausi
14:00Tekstilshtik - Khimik 1:014:00Ulyanovsk - S. Kostroma 0:1
15:00Miass - Omsk 0:2
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 2
15:00Dynamo Petersburg - Spartak Moskova 2 0:2VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 4
13:00Samara 2 - Dynamo Barnaul 1:115:00Lada Togliatti - Akron Togliatti 2 1:0
15:00Nosta - Kazan 2 0:1
15:00Orenburg 2 - Uralets Nizhny Tagil 0:2
15:00Pari NN 2 - Amkar 0:1
15:00Volna Nizhegorodskaya - Ural 2 0:2
VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset
10:00FK Yenisey N - Zenit N 0:311:30Zvezda N - FK Rostov N 1:1
13:00Lok. Moskova N - Chertanovo M. N 1:0
14:00Ryazan N - Dynamo Moskova N 2:3
VIETNAM: V.League 2
12:00Dong Thap - Hue 2:213:00Da Nang - Long An 3:0
13:00Dong Nai - TTBD Phu Dong 0:1
13:00Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau 1:0
VIETNAM: National League - Naiset
12:00Ho Chi Minh City 2 N - Son La N 2:112:00Thai Nguyen N - Ho Chi Minh N 1:3
VIRO: Meistriliiga
14:30Flora - Pärnu JK Vaprus 0:1VIRO: Esiliiga
12:30Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu 3:0VIRO: Meistriliiga - Naiset
12:30Tammeka Tartu N - FC Ararat N 3:1WALES: Cymru Premier - Conference League - Pudotuspelit
14:20Newtown - Penybont 0:5Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.