REFRESH

Jalkapallo » Eilen » Kaikki ottelut

RANSKA: Ligue 1 - Karsinta

20:00Auxerre - St. Etienne 1:1

ALBANIA: Super League

18:00Egnatia Rrogozhine - Din. Tirana 1:1
18:00Kastrioti - Vllaznia 1:3
18:00Laci - Partizani 3:4
18:00Skenderbeu - Teuta 0:0
18:00Tirana - Kukesi 2:3

ALGERIA: U21 League

11:00Paradou U21 - USM Alger U21 2:2
18:45Constantine U21 - Chelghoum U21 4:0
18:45Hussein Dey U21 - Arba U21 1:2
18:45Magra U21 - Oran U21 0:2
18:45Medea U21 - Biskra U21 2:1
18:45RC Relizane U21 - Belouizdad U21 0:8

ARGENTIINA: Copa Argentina

23:10Gimnasia L.P. - Liniers 1:0

BELGIA: National Division 1 - Karsinta - Pudotuspelit

20:30Aalst - Mandel United 0:0
21:00Lyra-Lierse Berlaar - Tubize 0:1ja.

BRASILIA: Serie B

01:00Londrina - Operario 2:1

BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe

02:00Botafogo PB - Campinense 1:1

BRASILIA: Serie D

02:00Gremio Anapolis - Brasiliense 1:2

BRASILIA: Campeonato Amapaense

02:15Trem - Sao Paulo AP 5:0

BRASILIA: Campeonato Carioca 2 - Ensimmäinen vaihe

00:00Volta Redonda - Goncalense 3:1

BRASILIA: Campeonato Mineiro 2

01:30Aymores - Betim 0:1
01:30Boa - Uberaba 3:2
01:30Democrata SL - Tupi-MG 3:0
02:00Ipatinga - Varginha 1:1
02:15Nacional de Muriae - Luziense 1:0

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Asenovets - Rozova Dolina 2:0
18:00Sokol Markovo - Levski Karlovo 1:2

CHILE: Primera B

03:00Copiapo - San Felipe 0:1

ECUADOR: Serie B

23:00Chacaritas - Ind. Juniors 2:0
03:00Imbabura - Libertad 1:2
03:00Manta - Santo Domingo 2:1

EGYPTI: Valioliiga

19:30El Masry - National Bank Egypt 1:3
22:00Pyramids - Future FC 0:0

EGYPTI: Division 2 - Group B

17:00Porto Suez - Suez SC 1:2

EGYPTI: Division 2 - Group C

17:00Abu Qir Semad - El Olympi 3:2
17:00Alaab Damanhour - Baladiyat El Mahalla 0:3
17:00Al Hammam - Al Magd 1:1
17:00El Mansoura - Al Zarka 2:0
17:00Haras El Hodood - Dekernes 1:2
17:00Kafr El Sheikh - Pioneers 2:2
17:00Said El Mahalla - El Raja 5:0

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe

01:00Colo Colo (Chi) - Fortaleza (Bra) 3:4
01:00River Plate (Arg) - A. Lima (Per) 8:1
03:00Atletico-MG (Bra) - Tolima (Col) 1:2
03:00Cerro Porteno (Par) - Olimpia Asuncion (Par) 0:1
03:00Ind. del Valle (Ecu) - America MG (Bra) 3:0
03:00Penarol (Uru) - Colon (Arg) 2:1

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe

01:15J. Wilstermann (Bol) - Everton (Chi) 0:2
01:15Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) 1:0
01:15Sao Paulo (Bra) - Ayacucho (Per) 1:0
01:15Wanderers (Uru) - Barcelona SC (Ecu) 0:0
03:30Independiente (Arg) - Ceara (Bra) 0:2
03:30La Guaira (Ven) - General Caballero JLM (Par) 0:1

ETELÄ-KOREA: WK League - Naiset

10:00Suwon FC N - Sejong Sportstoto N 2:1
12:00Changnyeong N - Hwacheon N 1:2
12:00Gyeongju N - Boeun Sangmu N 3:0
12:00Incheon Hyundai Steel N - Seoul N 5:2

EUROOPPA: EM-kisat U17 - Pudotuspelit

17:30Tanska U17 - Serbia U17 1:2
20:00Espanja U17 - Portugali U17 1:2

FÄRSAARET: Valioliiga

17:00Vikingur - Argir 7:0
20:00Toftir - Runavik 0:1

FÄRSAARET: 1. Deild

17:30Sandur - Runavik 2 4:0
18:0007 Vestur Sorvagur 2 - HB Torshavn 2 3:7
18:00B36 Torshavn 2 - Fuglafjordur 2:3

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

20:00Torpedo Kutaisi - Gagra 1:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit

00:00Municipal - Comunicaciones 0:1

HOLLANTI: Eredivisie - Conference League - Pudotuspelit

21:00Vitesse - Alkmaar 2:1

HOLLANTI: Tweede Divisie

15:30Hardenberg - ASWH 3:1
15:30Noordwijk - TEC 0:3
16:00Kozakken Boys - Quick Boys 2:0
16:00Spakenburg - Scheveningen 1:1

HOLLANTI: Derde Divisie

15:00DEM - FC Oss 0:0
15:00Hoogland - HV & CV Quick 3:0
15:00HVV Hollandia - GVV Unitas 1:1
15:00USV Hercules - Westlandia 6:3
15:00Watergraafsmeer - EVV 4:1
15:30GOES - ACV Assen 2:2
15:30HSC '21 - UNA 7:2
15:30VVOG - ODIN '59 3:1
20:00Groene Ster - Blauw Geel 1:1

HOLLANTI: Eredivisie Cup - Naiset

15:30Den Haag N - Twente N 1:6
15:30PSV N - Ajax N 0:2

ISLANTI: Icelandic Cup

17:00Fram - Leiknir 3:2ja.
19:00Akureyri - Reynir 4:1
22:15Haukar - Vikingur Reykjavik 0:7
22:45Breidablik - Valur 6:2

ITALIA: Serie B - Pudotuspelit

21:30Monza - Pisa 2:1

ITALIA: Primavera 1 - Karsinta

15:30Napoli U19 - Genoa U19 2:0

ITÄVALTA: Bundesliga - Conference League - Pudotuspelit

18:00Tirol - Rapid Vienna 1:2

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

14:07St. Pölten N - Neulengbach N 3:0

ITÄVALTA: OFB Cup - Naiset

15:00Horn N - Sturm N 0:5

KAMERUN: Elite Two

17:30AS Fap - Unisport Bafang 2:2

KANADA: Championship

02:00CF Montreal - Forge 3:0
04:00Cavalry - Vancouver Whitecaps 1:2rp.

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

02:00Leones - Llaneros 1:1
23:00Tigres - Fortaleza 0:0

KOLUMBIA: Liga - Naiset - Pudotuspelit

04:00America de Cali N - Deportivo Pereira N 2:0

KOSOVO: Kosovar Cup

21:00KF Llapi - Drita 2:1

KROATIA: Croatian Cup

20:00Rijeka - Hajduk Split 1:3

LUXEMBURG: National Division - Karsinta

20:30FC Mamer - Hostert 2:3rp.

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

19:00Qatar U23 - Jordania U23 2:3

MAROKKO: Botola 2

19:00Union Touarga - Raja Beni Mellal 3:1

MOLDOVA: Divizia Nationala - Karsinta

19:00Sparta Selemet - Zimbru 0:1

NIGERIA: NPFL

10:30Kano - Katsina Utd 1:0

NORJA: Eliteserien

19:00Rosenborg - Haugesund 3:3
21:00Sarpsborg 08 - Molde 1:2

NORJA: OBOS-ligaen

18:00Skeid - Sandnes 0:1
19:00Bryne - Stabaek 0:0
19:00Fredrikstad - KFUM Oslo 1:2
19:00Kongsvinger - Brann 1:3
19:00Mjondalen - Ranheim 1:2
19:00Start - Raufoss 2:2
19:00Stjordals Blink - Sogndal 1:3
19:00Åsane - Grorud 3:2

NORJA: Division 2 - Group 2

18:00Vålerenga 2 - Tromsdalen 3:1

NORJA: Division 3 - Group 4

15:00Uradd - Vindbjart 1:1

NORJA: Division 3 - Group 6

17:00Lillestrom 2 - Harstad 2:0

NORJA: Nasjonal U19 CL

17:00Stromsgodset U19 - Start U19 5:0

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

19:00San Pedro - Racing d'Abidjan 1:0

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: Caribbean Club Championship - 4.-5. sijat

00:00Waterhouse - Bayamon 4:0

PUOLA: Division 1 - Nousukarsinnat

19:00Korona - Odra Opole 3:0
21:45Arka - Chrobry Glogow 0:2

PUOLA: Polish Cup - Naiset

18:30Czarni Sosnowiec N - Slask N 4:0

RUANDA: Valioliiga

16:00SiirrettyAPR - AS Kigali -:-
16:00SiirrettyBugesera FC - Police -:-
16:00SiirrettyEspoir - Kiyovu -:-
16:00SiirrettyEtincelles - Gasogi United -:-
16:00SiirrettyEtoile de L'Est - Gorilla -:-
16:00SiirrettyGicumbi - Rutsiro -:-
16:00SiirrettyMusanze - Mukura Victory Sports -:-

RUOTSI: Division 1 - Norra

15:30Umeå - Täby 2:2
16:00Vasalund - Team TG FF 1:0
17:00Gefle - Piteå 2:2

RUOTSI: Division 1 - Södra

14:00Ängelholm - Lindome 4:0
17:00GAIS - Oskarshamn 3:0
17:00Åtvidaberg - Oddevold 0:1
18:00Falkenberg - Olympic 1:1

RUOTSI: Division 2 - Norrland

12:00IFK Östersund - IFK Luleå 0:1
14:00Kiruna - Umeå 4:2
14:00Sund IF - Storfors AIK 0:2
15:00Bodens - Friska Viljor FC 0:1
16:00Sandvik - Algarna-Harnosand 4:3
17:00Gottne IF - Ytterhögdals IK 2:3

RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand

16:00Kungsängen - Hudiksvall 3:0
16:00Kvarnsveden - Järfalla 2:2
16:00Uppsala - Gute 4:2
17:00Rågsved - Forsbacka IK 3:1

RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland

14:00Hittarps IK - Husqvarna 2:3
14:00Höganäs BK - Landvetter IS 0:4
15:00BK Astrio - Sävedalens IF 1:1
15:00Eskilsminne - Frölunda 2:2
15:00Varbergs GIF - Tölö 2:1

RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland

15:00Ariana - Räppe GOIF 3:1
15:00IFK Berga - Nosaby IF 0:0
15:00Rosengård - Österlen FF 2:1

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

15:00Assyriska FF - Enskede 0:1
15:00Karlbergs BK - Nyköping 1:1
15:00Sleipner - Smedby 1:3

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

16:00Mjölby AI FF - Saffle SK 2:0
16:00Nordvärmland - Gauthiod 1:4
17:00Vänersborgs FK - Yxhults IK 3:2

RUOTSI: Svenska Cupen - Pudotuspelit

16:00Hammarby - Malmö 0:1rp.

RUOTSI: Svenska Cupen - Naiset - Pudotuspelit

19:00Rosengård N - Häcken N 2:1ja.

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

14:30RSV Eintracht - Greifswald 1:4

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein - Karsintalohko

14:00Dornbreite Lübeck - Frisia Risum-Lindholm 6:2

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Nousuryhmä

16:00Mechtersheim - Trier 0:3
16:30Karbach - Hertha Wiesbach 0:4

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Pudotuspelit

21:45La Fiorita - Tre Penne 2:0

SERBIA: Serbian Cup

19:00Crvena zvezda - Partizan 2:1

SEYCHELLIT: First Division League - Karsintalohko

16:30Real Maldives - Northern Dynamo 1:1

SIERRA LEONE: Valioliiga

19:15East End Tigers - Bo Rangers 0:2
19:15Freetown City - Kamboi Eagles 1:1
19:15Mighty Blackpool - RSLAF 2:0

SLOVENIA: Prva liga - Karsinta

18:30Tabor Sezana - Triglav 3:1

SUOMI: Suomen Cup

13:00SexyPöxyt - HIFK 0:7
15:00KuPS - Ekenäs IF 5:1
16:00KJP Kouvola - SalPa 3:6

SVEITSI: Super League - Karsinta

19:00Schaffhausen - Luzern 2:2

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Tanzania Prisons - Geita Gold 1:1

TANSKA: 2nd Division - Karsintalohko

14:00Middelfart - Brabrand 1:2
15:00Skive - FA 2000 3:0

TANSKA: 2nd Division - Nousuryhmä

14:00B.93 - Naestved 0:2
14:00Hellerup - AB Copenhagen 0:4
15:00Thisted - Hillerod 1:3

TANSKA: 3. Division - Championship Group

14:00Dalum IF - Næsby 1:0
14:15Lyseng - VSK Aarhus 1:0
15:00BK Frem - Roskilde 1:4

TANSKA: 3. Division - Karsintalohko

14:00Karlslunde - Vanløse 1:2
15:00Herlev - Slagelse 1:1
15:00Young Boys FD - Roskilde KFUM's 1:1

TANSKA: Landspokal Cup

16:00Odense - Midtjylland 0:1rp.

TŠEKKI: U19 League

13:00Mlada Boleslav U19 - Pardubice U19 0:5

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Championship Group

18:00Club Africain - Ben Guerdane 2:1
18:00Monastir - Esperance Tunis 3:2

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Karsintalohko

18:00Metlaoui - Zarzis 1:0
18:00Olympique Beja - Hamam-Sousse 0:0

TURKKI: Turkish Cup

20:45Kayserispor - Sivasspor 2:3ja.

UNKARI: NB I - Naiset - Pudotuspelit

19:00Ferencvaros N - Győr N 4:1

USA: MLS Next Pro

04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 0:1

USA: USL League Two

01:00Miami City - Tampa Bay U23 1:0
02:00AC Connecticut - Black Rock 2:4
02:00Charlotte Independ. 2 - Tobacco Road 5:1
02:00Florida Elite - The Villages 1:1
02:00Long Island - Hudson Valley 5:0
02:00SiirrettyMinneapolis City - Peoria -:-
02:00Toledo Villa - South Bend Lions 0:5
02:00Wake FC - Charlotte Eagles 2:3
02:00West Virginia - North Carolina FC U23 4:2
02:30Dalton - Peachtree City MOBA 3:2
02:30Midwest United - Flint City 0:3
02:30Motown - Manhattan 0:2
03:00AHFC Royals - Corpus Christi FC 1:1
03:00Boston Bolts - Boston City 0:2
03:00Cedar - New Jersey Copa 0:0
03:00Houston FC - Round Rock 2:2
03:00SiirrettyLouisiana - Mississippi Brilla -:-
03:00SiirrettyMenace - Manitoba -:-
03:00SiirrettyTexas United - Blue Goose -:-
03:30SiirrettyKaw Valley - Chicago City -:-
05:00Davis Legacy - Glens SC 2:2
05:00Portland U23 - PDX FC 0:1
05:00Southern California - Ventura 2:2

USA: NISA

00:30Michigan Stars - Bay Cities 2:1

USA: US Open Cup

02:00Louisville City - Nashville SC 1:2
02:00Orlando City - Inter Miami 2:1rp.
02:30New York City - New England Revolution 1:0ja.
03:00Minnesota - Union Omaha 1:2
03:00New York Red Bulls - Charlotte 3:1
03:30Sporting Kansas City - Houston Dynamo 2:1
05:30Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 3:1
05:30Sacramento Republic - San Jose Earthquakes 2:0

USA: NWSL - Naiset

05:00Reign N - Kansas City Current N 1:0

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

18:00FC Minsk - Arsenal Dzyarzhynsk 2:0

VENEZUELA: Primera Divisioona

00:15Hermanos Colmenares - Zulia 0:2

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 1

18:00Chernomorets - Maykop 5:1

VIRO: Esiliiga

18:00Paide Linnameeskond U21 - Flora U21 0:6

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League

17:15Bani Yas - Ittihad Kalba 1:1
17:15Khorfakkan - Al-Ahli Dubai 1:2
20:00Al-Ain - Al Sharjah 1:1
20:00Emirates Club - Ajman 1:3

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.