REFRESH

Jääkiekko » Tänään » Kaikki ottelut

RUOTSI: SHL

20:00Leksand - HV-71 -:-
20:00Linköping HC - Brynäs IF -:-
20:00Oskarshamn - Malmö -:-
20:00Rögle - Färjestad BK -:-
20:00Skellefteå - Luleå -:-
20:00Timrå IK - Frölunda HC -:-
20:00Örebro - Växjö -:-

SAKSA: DEL

20:30Kölner Haie - Frankfurt Löwen -:-

SUOMI: Liiga

2. eräHPK - Ilves 0:2
2. eräSport - Ässät 3:0

SUOMI: Mestis

2. eräKiekko-Espoo - FPS 4:1

SVEITSI: National League

20:45Lausanne - Biel-Bienne -:-
20:45SC Bern - Langnau -:-
20:45Servette - EV Zug -:-

TŠEKKI: Extraliga

2. eräMlada Boleslav - Plzen 0:1

USA: NHL

02:00Detroit Red Wings - Buffalo Sabres 4:5vl.
02:00Ottawa Senators - New York Rangers 1:3
02:00Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks 3:1
04:30Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers 4:5

EUROOPPA: Alps Hockey League

20:15Salzburg 2 - Acroni Jesenice -:-
20:30Kitzbühel - Merano -:-
20:30Lustenau - Unterland -:-
21:00Vipiteno - Fassa -:-
21:30Gherdeina - Cortina -:-

KANADA: OHL

01:30Erie Otters - London Knights 2:3vl.
02:05Sudbury Wolves - North Bay Battalion 4:7

KANADA: WHL

04:00Edmonton Oil Kings - Saskatoon Blades 1:5
05:00Kamloops Blazers - Regina Pats 9:3
05:00Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 1:3
05:00Vancouver Giants - Moose Jaw Warriors 4:5ja.

KANADA: QMJHL

01:00Cape Breton Eagles - Victoriaville Tigres 1:2
02:00Rimouski Oceanic - Halifax Mooseheads 3:5
02:00Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 5:4vl.
02:30Chicoutimi Sagueneens - Acadie-Bathurst Titan 4:0

KANADA: U Sports

01:00Dalhousie - Saint Marys 2:5
01:00StFX - Acadia 4:5ja.
01:00UPEI - Moncton 4:1

LATVIA: Optibet Hokeja Liga

1. eräPunks Vilnius - Dinamo Riika 0:1

NORJA: Fjordkraft-ligaen

1. eräFrisk Asker - Gruner 2:0
1. eräLillehammer - Manglerud 1:0
1. eräStorhamar - Sarpsborg 1:0
1. eräVålerenga - Ringerike 2:2
20:00Stjernen - Stavanger -:-

RUOTSI: SuperElit U20

20:00Djurgården U20 - Leksand U20 -:-

SLOVAKIA: 1. Liga

17:00Slovakia U18 - Martin 1:5

SUOMI: SM-sarja U20 - Hävinneet -vaihe

2. eräKoovee U20 - Ilves U20 1:0

SVEITSI: Swiss League

20:45GCK Lions - Winterthur -:-

TANSKA: Metal Ligaen

20:00Rodovre - Esbjerg -:-

TURKKI: Super Lig

19:30Gümüs Patenler - Yükselis -:-

UNKARI: Erste Liga

1. eräDAB - Csikszereda 2:1
1. eräFeha19 - Brasov 1:0

USA: AHL

02:00Bridgeport Islanders - Providence Bruins 4:3
02:00Utica Comets - Laval Rocket 2:3ja.
02:05Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears 2:4
05:00Abbotsford Canucks - Bakersfield Condors 4:3
05:00San Diego Gulls - Colorado Eagles 1:3
05:00San Jose Barracuda - Iowa Wild 3:5
ErätaukoManitoba Moose - Milwaukee Admirals 1:1

USA: ECHL

02:30Florida Everblades - Kalamazoo Wings 3:0
03:05Iowa Heartlanders - Kansas City 5:3
03:05Wichita Thunder - Indy Fuel 2:3

VENÄJÄ: KHL

2. eräSKA Pietari - Severstal Tsherepovets 3:2

VENÄJÄ: VHL

16:00Jugra Hanti-Mansijsk - Bars 3:2ja.
16:00Perm - Voronezh 3:2vl.
16:00Tjumen - Lada Togliatti 3:4vl.
16:00Toros Neftekamsk - HC Rostov 4:3
17:00SKA Neva St. Petersburg - AKM 3:6
ErätaukoDinamo St. Petersburg - Zvezda Moscow 2:2

VENÄJÄ: MHL

12:00AKM - Dynamo Moscow 3:4
12:00Din. St. Petersburg - Loko 2:3
12:00Kuznetskie Medvedi - Irbis 3:4ja.
12:00SKA-1946 - Almaz 11:2
13:30Sibirskie Snaipery - Sputnik Almetievsk 1:4
15:00Omskie Yastreby - Krasnoyarskie Rysi 3:0
16:00Dinamo-Shinnik - Sakhalinskie Akuly 2:3vl.
17:00Russkie Vityazi - MHC Spartak 4:1
3. eräAtlant - Tayfun 8:1
3. eräKrylya Sovetov - SKA-GUOR Karelia 1:0
3. eräMikhaylov Academy U20 - Krasnaya Armiya 1:2

VENÄJÄ: NMHL

16:00Vidnoye - Tverichi 5:4ja.
17:30Kursk - Progress Glazov 3:11
3. eräBryansk - Yamal 4:7

VENÄJÄ: WHL - Naiset

14:00Ufa N - Tornado N 3:2vl.

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jääkiekko tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.