REFRESH

Koripallo » Tänään » Kaikki ottelut

ESPANJA: ACB

13:30Real Madrid - Breogan -:-
14:00Gran Canaria - Palencia -:-
18:00Barcelona - Granada -:-
18:00Valencia - Bilbao -:-
19:30Joventut - Baskonia -:-

ITALIA: Lega A

13:00Sassari - Olimpia Milano -:-
18:00Scafati - Brescia -:-
18:30Treviso - Brindisi -:-
19:15Trento - Venezia -:-
20:00Varese - Cremona -:-
21:00Virtus Bologna - Tortona -:-

RANSKA: LNB

15:30Ada Blois - Saint Quentin -:-
17:30Lyon-Villeurbanne - Boulogne-Levallois -:-
20:00Monaco - Paris -:-

TURKKI: Super Ligi

14:30Petkim Spor - Anadolu Efes -:-
17:00Tofas - Bursaspor -:-
19:30Galatasaray - Cagdas Bodrum Spor -:-

USA: NBA

23:00Los Angeles Clippers - Golden State Warriors 113:112
4. neljännesCharlotte Hornets - Minnesota Timberwolves 102:101
02:00Brooklyn Nets - Orlando Magic -:-
02:00Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers -:-
03:00Chicago Bulls - New Orleans Pelicans -:-
03:00Miami Heat - Indiana Pacers -:-
03:00Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks -:-
04:00Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder -:-
04:00Phoenix Suns - Memphis Grizzlies -:-
04:30Utah Jazz - Portland Trail Blazers -:-
05:00Sacramento Kings - Denver Nuggets -:-
05:30Los Angeles Lakers - Houston Rockets -:-

AFRIKKA: Africa Cup 3x3 - Pudotuspelit

15:50Benin 3x3 - Algeria 3x3 -:-
16:15Nigeria 3x3 - Kenia 3x3 -:-

AFRIKKA: Africa Cup 3x3 - Naiset - Pudotuspelit

15:00Madagaskar 3x3 W - Algeria 3x3 W -:-
15:25Uganda 3x3 W - Marokko 3x3 W -:-

ALBANIA: Superliga

18:00Fieri - Vllaznia -:-

ARGENTIINA: Liga A

02:00Zarate - Regatas -:-

ARGENTIINA: Liga Femenina - Naiset - Apertura - Pudotuspelit

00:00Riachuelo N - Juventud Ameghino N 68:74
02:00Ciclista Olimpico La Banda N - Quimsa N -:-

AUSTRALIA: NBL

05:00Melbourne United - Cairns Taipans -:-
07:00Brisbane Bullets - Illawarra Hawks -:-

AUSTRALIA: WNBL - Naiset

06:00Melbourne Boomers N - Perth Lynx N -:-

BELGIA: Top Division - Naiset

21:30Laarne N - Waregem N -:-
15:00Kortrijk N - Mechelen N -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

19:00Slavija - Mrkonjic Grad -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Naiset

18:00Play Off Sarajevo N - Kozara N -:-

BRASILIA: NBB

23:00Vasco - Bauru 67:58

BULGARIA: NBL

13:00Balkan - CSKA Sofia -:-
18:00Cherno More - Academic Plovdiv -:-

ESPANJA: LEB Oro

13:00Hestia Menorca - Alicante -:-
13:30Lleida - Ourense -:-
13:30Real Betis - Oviedo -:-
19:00Leyma Coruna - Fuenlabrada -:-
19:15Melilla - Tizona Burgos -:-
19:30Estudiantes - Estela -:-
20:00Caceres - San Pablo Burgos -:-

ESPANJA: LEB Plata

13:00Huelva - Almansa -:-
13:30L'Hospitalet - Gran Canaria B -:-
19:00Benicarlo - Mataro -:-
19:00Fibwi Palma - Sant Antoni -:-
19:00Iraurgi SB - Moron -:-
20:00Alginet - Salou -:-

ESPANJA: Liga Femenina - Naiset

13:00Gernika Bizkaia N - Araski N -:-
13:00Jairis N - Zaragoza N -:-
13:15Ensino N - Barcelona CBS N -:-
21:00Uni Girona N - Ferrol N -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Etelä-Amerikan Liiga - Final Four

23:40Titanes de Barranquilla - Gimnasia 83:74
02:40Caribbean Storm Islands - Instituto de Cordoba -:-

ETELÄ-KOREA: KBL

07:00Mobis Phoebus - Goyang Sono -:-
07:00Seoul Knights - Anyang JungKwanJang -:-
09:00KCC Egis - Seoul Thunders -:-

ETELÄ-KOREA: WKBL - Naiset

11:00Hana 1Q N - Samsung Blue Minx N -:-

EUROOPPA: ABA League

18:00Cedevita Olimpija - Zadar -:-
20:00Crvena zvezda - Cibona -:-

EUROOPPA: Latvia-Estonian League

15:00Viimsi - Latvijas Universitate -:-
17:00Tallinna Kalev - Keila -:-

EUROOPPA: WBBL - Naiset

12:30Klaipedos Neptunas N - Kibirkstis Vilnius N -:-
15:00Siauliai N - Jurmala N -:-

FILIPPIINIT: Commissioners Cup

09:00Meralco Bolts - NLEX Road Warriors -:-
12:15Ginebra Kings - Terrafirma Dyip -:-

GEORGIA: Superleague

12:00Rustavi - Batumi -:-
15:00Kutaisi - Kavkasia -:-

HOLLANTI: DBL Cup

20:45De Groene Uilen - BAL Weert -:-
16:00Kimbria - Groningen -:-
22:00Black Eagles - Feyenoord -:-

HOLLANTI: WBL - Naiset

19:45Jolly Jumpers N - Binnenland N -:-
20:00Leiden N - QSTA United N -:-
21:00Grasshoppers N - Triple Threat N -:-
21:00Limburg N - Den Helder N -:-

IRAN: Super League

14:30Padafan Raad - Shahrdari Gorgan -:-

IRLANTI: SuperLeague

21:30Sligo - Eanna -:-

ISLANTI: Premier League - Naiset

16:00Stjarnan N - Keflavik N -:-
18:30Grindavik N - Snaefell N -:-
21:15Breidablik N - Njardvik N -:-

ISO-BRITANNIA: BBL

17:00London Lions - Caledonia Gladiators -:-
20:00Cheshire Phoenix - Leicester Riders -:-

ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset

20:00BA London Lions N - Leicester Riders N -:-

ISRAEL: Super League

17:30Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel-Aviv -:-

ITALIA: Serie A2

19:00Cantu - JuVi Cremona -:-
19:00Chiusi - Fortitudo Bologna -:-
19:00Orzinuovi - Trieste -:-
19:00Rimini - Assigeco Piacenza -:-
19:00Sebastiani Rieti - Agrigento -:-

ITALIA: Serie A1 - Naiset

16:00Virtus Bologna N - Venezia N -:-
18:00Ragusa N - Schio N -:-
19:00Battipaglia N - Campobasso N -:-
19:00Faenza N - San Giovanni N -:-
19:00San Martino N - Oxygen Roma N -:-

ITALIA: Serie A2 - Lohko A - Naiset

17:00Basket Roma N - Libertas Moncalieri N -:-
19:00Empoli N - Carugate N -:-
19:00Torino Teen N - Broni N -:-
19:00Valdarno N - Costa Masnaga N -:-

ITALIA: Serie A2 - Lohko B - Naiset

19:00Umbertide N - Itas Alperia Bolzano N -:-
19:00Vicenza N - Abano Terme N -:-
20:00Libertas Udine N - Rovigo N -:-

ITÄVALTA: Superliga

18:30Furstenfeld - Vienna Timberwolves -:-
18:30Swans Gmunden - UBSC Graz -:-
18:30Traiskirchen - Klosterneuburg -:-
18:30Vienna - BBC Nord -:-
18:30Wels - Kapfenberg -:-
19:30St. Pölten - Oberwart -:-

ITÄVALTA: Zweite Liga

17:00Wagram - Güssing Blackbirds -:-
18:00Mattersburg - Mistelbach -:-
18:00Salzburg - Dornbirn Lions -:-

ITÄVALTA: Superliga - Naiset

16:00DBB LZ OÖ N - Basket Flames N -:-

JAPANI: B.League

07:05Hokkaido - NeoPhoenix -:-
07:05Kyoto - Toyama -:-
07:05Osaka - Saga -:-
07:05Shinshu - Akita -:-
07:05Sun Rockers Shibuya - Sendai -:-
07:05Yokohama - Utsunomiya Brex -:-
08:05Alvark - Hiroshima D. -:-
08:05Gunma - Nagoya Fighting Eagles -:-
08:05Ibaraki Robots - Diamond Dolphins -:-
08:05Nagasaki - Brave Thunders -:-
08:05SeaHorses Mikawa - Ryukyu -:-

JAPANI: B2.League

06:10Niigata - Iwate -:-
07:00Koshigaya Alphas - Altiri Chiba -:-
07:00Kumamoto - Shizuoka -:-
07:00Nara - Fukuoka -:-
07:00Shiga - Yamagata Wyverns -:-
08:00Aomori - Fukushima -:-

JAPANI: W League - Naiset

06:00Fujitsu N - Himeji Egrets N -:-
06:30Aisin Wings N - Denso Iris N -:-
06:30Yamanashi Queenbees N - Sunshine Rabbits N -:-
07:00Aranmare Akita N - Chanson V-Magic N -:-
07:00Mitsubishi Koalas N - Haneda Vickies N -:-
09:10Toyota Antelopes N - Hitachi Cougars N -:-
10:00Niigata N - Eneos Sunflowers N -:-

KANADA: U Sports

21:00Windsor - West. Ontario Univ. -:-
23:00UQAM - Laval -:-
01:00Waterloo - TMU -:-
01:00Winnipeg - Saskatchewan -:-
02:00MacEwan - UBC -:-
02:00UBC Okanagan - UNBC -:-
03:00Calgary - Alberta -:-
03:00Laurentian - Nipissing -:-
03:00Laurier - Brock -:-
03:00McMaster - University of Ottawa -:-
03:00Ontario Univ. - Guelph -:-
03:00Queens - Algoma -:-
03:00Toronto - Lakehead -:-
03:00York - Carleton -:-
04:00Lethbridge - Mount Royal -:-
04:00Regina - Brandon -:-
04:00Trinity Western - Manitoba -:-
05:00SiirrettyVictoria - Thompson Rivers -:-

KIINA: CBA

13:35Guangzhou - Shenzhen -:-
13:35Jilin - Xinjiang -:-
13:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou -:-
13:35Shandong - Liaoning -:-
13:35Shanghai - Jiangsu Dragons -:-

KIINA: WCBA - Naiset

13:30Hebei N - Henan N -:-
13:30Shaanxi Tianze N - Shanxi Xing Rui N -:-
13:30Shandong N - Tianjin N -:-
13:30Zhejiang Golden Bulls N - Xiamen N -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Sigal Prishtina - Istogu -:-
20:00Prizreni - Bashkimi -:-

KREIKKA: Basket League

17:15Marousi - Aris -:-
20:15Peristeri - Apollon Patron -:-

KREIKKA: A1 - Naiset

13:00GAS Evnikos N - Olympiakos N -:-
14:00Eleftheria N - Athinaikos N -:-
14:00Giannina N - Proteas Voulas N -:-
14:00Lefkadas N - Panathinaikos N -:-
16:00Iraklis N - PAOK N -:-

KREIKKA: A2 - Naiset

13:00Aris N - Ment N -:-
13:00Olympia Larisas N - Pierikos Arhelaos N -:-
13:00Panseraikos N - Panathlitikos N -:-
14:00Sporting Athens N - Amilla Peristeriou N -:-
14:30Anorthosis Volou N - Kavala N -:-
14:45Panorama N - Ioannina N -:-
16:45Ionikos N - Melission N -:-
17:00Agia Paraskevis N - Kronos N -:-
17:00Danaoi Argous N - Terpsithea Glyfadas N -:-
17:00Falirou N - AEK Peristeriou N -:-
17:00Promitheas N - Amyntas N -:-
18:00Dafni N - Porfyras N -:-

KROATIA: Premijer liga

20:00Split - Bosco -:-
21:00Alkar - Dinamo Zagreb -:-

KROATIA: Prva Liga

14:00Hermes - Podstrana -:-
16:30Crikvenica - KK Zagreb -:-
18:00Osijek - Marsonia -:-

KROATIA: Premijer Liga - Naiset

16:00Zadar Plus N - Medvescak N -:-

KYPROS: Division A

16:00Anorthosis - Paeek -:-
18:00AEK - Keravnos S. -:-

LIETTUA: LKL

17:00BC Wolves - Siauliai -:-
17:20Lietkabelis - Zalgiris Kaunas -:-
19:30Pieno Zvaigzdes - Neptunas -:-

LUXEMBURG: LBBL

21:00Amicale Steesel - Mambra Mamer -:-
18:15Ettelbruck - Esch -:-
19:00Kordall Steelers - T71 Dudelange -:-

LUXEMBURG: LBBL - Naiset

16:30Amicale Steesel N - Dudelange N -:-
18:00Les Sangliers Wooltz N - Musel Pikes N -:-

MAAILMA: AmeriCup 3x3

23:30USA 3x3 - Jamaika 3x3 22:13
23:55Puerto Rico 3x3 - Haiti 3x3 18:15
01:20Argentiina 3x3 - Jamaika 3x3 -:-
01:45Dominikaaninen tasavalta 3x3 - Haiti 3x3 -:-
03:10USA 3x3 - Argentiina 3x3 -:-
03:35Puerto Rico 3x3 - Dominikaaninen tasavalta 3x3 -:-

MAAILMA: AmeriCup 3x3 - Naiset

23:05Chile 3x3 W - Ecuador 3x3 W 11:12
00:30Dominikaaninen tasavalta 3x3 W - Uruguay 3x3 W 18:17
00:55Argentiina 3x3 W - Ecuador 3x3 W 14:9
02:20USA 3x3 W - Dominikaaninen tasavalta 3x3 W -:-
02:45Chile 3x3 W - Argentiina 3x3 W -:-

MEKSIKO: LNBP - Pudotuspelit

00:00Libertadores - Astros -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

19:00Lovcen Cetinje - Milenijum -:-
20:00Kotor - Pljevlja -:-

NORJA: BLNO

16:00Fyllingen - Ammerud -:-
16:00Tromso - Froya -:-
18:00Kongsberg Miners - Bærum -:-

NORJA: Kvinneliga - Naiset

18:00Ulriken N - Ammerud N -:-
19:00Ullern N - Bærum N -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga - Naiset

19:00Kumanovo-Grizli N - Probasket N -:-

PORTUGALI: LPB

17:00FC Porto - Portimonense -:-

PORTUGALI: Proliga

23:00Vasco Da Gama - Galitos Aveiro 86:84
21:00Benfica B - Barreirense -:-
22:30Illiabum - Braga -:-

PORTUGALI: LFB - Naiset

13:00Benfica N - Uniao Sportiva N -:-
13:30Galitos N - ACD Ferragudo N -:-
17:00Gdessa Barreiro N - Quinta Dos Lombos N -:-
17:00Imortal N - Esgueira N -:-
18:00CDEFF N - Natacao N -:-

PUOLA: Basket Liga

18:30Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw -:-

PUOLA: 1. Liga

17:00Poznań - Polonia Warszawa -:-
19:00Niedzwiadki Chemart Przemysl - Bydgoszcz -:-
19:00Sokol Miedzychod - Poli. Opolska -:-
21:00Krosno - Alstom Krakow -:-

PUOLA: Basket Liga - Naiset

15:00Polonia W. N - Pruszkow N -:-
17:00Arka Gdynia N - Polkowice N -:-
17:00Basket 25 Bydgoszcz N - AZS Poznan N -:-
19:00Gorzow N - Lublin N -:-

QATAR: QBL

17:00Al Arabi - Al Gharafa -:-

RANSKA: Pro B

16:15Pau-Orthez - Poitiers -:-

RANSKA: LFB - Naiset

16:15La Roche N - Angers N -:-
18:30Flammes Carolo N - Bourges N -:-

RUOTSI: Superettan

15:00Djurgården - Wetterbygden Stars -:-
16:00Malbas - AIK Basket -:-
16:00Sloga Uppsala - RIG Mark -:-
18:00Huddinge - Norrort -:-

RUOTSI: Basketligan - Naiset

17:00Marbo N - AIK Basket N -:-
19:00Luleå N - Uppsala N -:-

RUOTSI: Basketettan - Naiset

14:00Luleå Stars N - Östersund 2 N -:-
14:00Team4Q N - Södertälje 2 N -:-
15:00Brahe N - Haga Norrköping N -:-
19:00Alvik 2 N - Tureberg N -:-

SAKSA: BBL

16:30Braunschweig - Bonn -:-
16:30Ulm - Rostock -:-
18:00Alba Berlin - Bayern München -:-
19:30Oldenburg - Chemnitz -:-

SAKSA: Pro A

16:00Nürnberger - Paderborn -:-
17:00Dresden - Münster -:-
18:00Bochum - Trier -:-
18:00Phoenix Hagen - Koblenz -:-

SAKSA: Pro B

15:00Berlin Braves - Iserlohn -:-
16:00Rostock 2 - Ibbenbüren -:-
17:00Oberhaching - Bayern München 2 -:-
17:00RSV Eintracht - Herford -:-
17:00Sandersdorf - Leverkusen -:-
18:00Wedel - Itzehoe -:-
18:30Fellbach - Coburg -:-

SAKSA: DBBL - Naiset

16:00Saarlouis N - Osnabrück N -:-
17:00Eigner Angels Nordlingen N - Marburg N -:-
17:00Halle N - Keltern N -:-
17:00TK Hannover N - Göttingen N -:-

SERBIA: First League

17:00Dynamic - OKK Novi Pazar -:-
17:00Vojvodina Novi Sad - Cacak 94 -:-
19:00Zlatibor Cajetina - Tamis -:-

SERBIA: 1. ZLS - Naiset

17:30Nis N - Crvena zvezda N -:-
19:30Duga N - Art Basket N -:-
19:30Topolchanka N - Vrbas N -:-
21:00Subotica N - Novosadska Novi Sad N -:-

SLOVAKIA: Extraliga

17:00Komarno - Prievidza -:-

SUOMI: I Divisioona A

15:00Oulu - Raholan Pyrkivä -:-

SUOMI: I Divisioona - Naiset

11:00Lappeenranta N - ToPo Helsinki II N -:-
14:00BC Nokia N - Puhuttaret N -:-
14:00Kataja N - Korihait N -:-
14:00LePy N - HyPo N -:-
15:00Jyväskylä BA N - Tapiolan Honka II N -:-
17:00Lahti Basketball N - Turun NMKY N -:-
17:00Pyrintö II N - Pantterit N -:-

SVEITSI: SB League

17:00Regio Basel - Lugano -:-

SVEITSI: SB League - Naiset

15:00Alte Kanti Aarau N - BBC Troistorrents N -:-
16:00Baden N - Fribourg N -:-

TAIWAN: P. League+

08:30Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers -:-
11:00Kaohsiung Steelers - New Taipei Kings -:-

TAIWAN: T1 League

08:00Kaohsiung - Tainan TSG GhostHawks -:-
10:30Taoyuan - New Taipei CTBC DEA -:-

TANSKA: Denmark Cup

15:00Bakken Bears - Svendborg -:-
16:30Falcon - Horsens -:-
17:30Bears Academy - Randers -:-

TŠEKKI: NBL

18:00Srsni Pisek - Brno -:-

TŠEKKI: 1. Liga

17:00Jindrichuv Hradec - USK Praha B -:-
18:30Polabi - Radotin -:-
19:00Olomouc - Pardubice 2 -:-

TŠEKKI: ZBL - Naiset

18:00Ostrava N - Slovanka N -:-

TURKKI: TBL

12:00Ankaragucu Mamak - Sigortam.net ITU -:-
14:45Gaziantep - Konyaspor -:-
16:30Ankara Kolejliler - Alagöz -:-

TURKKI: KBSL - Naiset

12:00Hatay N - Antalya 07 N -:-
15:30Nesibe Aydin N - Emlak Konut N -:-

TURKKI: TKBL - Naiset

16:00Cerkezköy N - Botas 2 N -:-
16:00Turgutlu N - Cankirispor N -:-

UKRAINA: Superleague - Naiset

12:00BC Rivne N - Frankivsk Halichina N -:-
12:00Vinnytski Blyskavky N - Dynamo Kyiv N -:-
13:00Kyiv Basket N - Odessa N -:-

UNKARI: NB I. A

16:30Szolnoki Olaj - Szombathely -:-

UNKARI: Division 1 - Naiset

18:00Szekszard N - Sopron N -:-
18:30DVTK N - UNI Györ N -:-
19:00PEAC-Pecs N - Vasas Csata N -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

4. neljännesHebraica y Macabi - Malvin 60:59
02:00Larre Borges - Defensor Sporting -:-

USA: NBA G League

22:00Salt Lake City Stars - South Bay Lakers -:-
01:00Delaware Blue Coats - Greensboro Swarm -:-
02:00Grand Rapids Gold - Windy City Bulls -:-
03:00Iowa Wolves - Indiana Mad Ants -:-
03:00Stockton Kings - G League Ignite -:-
03:30Texas Legends - Memphis Hustle -:-
05:00Santa Cruz Warriors - Rip City Remix -:-
21:00College Park Skyhawks - Westchester -:-
22:00Capital City Go-Go - Maine Celtics -:-
22:00Grand Rapids Gold - Windy City Bulls -:-
22:00Oklahoma City Blue - Birmingham Squadron -:-
23:00Iowa Wolves - Indiana Mad Ants -:-
00:00Mexico City Capitanes - Austin Toros Spurs -:-

USA: NCAA

23:00Boston College - N.C. State 78:84ja
23:00Drake - Missouri State 74:57
23:00Kentucky - NC Wilmington 73:80
23:00Loyola (Ill). - Harvard 75:53
23:00Northern Arizona - Pacific 78:58
23:00Northern Colorado - CS Northridge 75:71
23:00Rutgers - Illinois 58:76
23:00Southern Indiana - Bowling Green 52:54
23:00UCF Knights - Lipscomb 72:57
23:45La Salle - Pennsylvania -:-
00:00Idaho - Cal Poly -:-
00:00Loyola MD - Delaware State -:-
00:00Rice - Houston Christian -:-
00:00Tarleton - UTRGV -:-
00:00Vanderbilt - Alabama A&M -:-
00:00Washington State - Portland State -:-
00:30Charleston Southern - South Carolina St -:-
00:30Georgetown - TCU -:-
01:00Abilene Christian - Stephen F. Austin -:-
01:00Baylor - Northwestern St. -:-
01:00Florida Atlantic - Coll Of Charltn -:-
01:00Florida International - LIU Sharks -:-
01:00Richmond - William & Mary -:-
01:00Seattle - Southern Utah -:-
02:00California - Santa Clara -:-
02:00Gardner Webb - Western Carolina -:-
02:00Long Beach State - Sacramento State -:-
02:00Marshall - Miami (Ohio) -:-
02:00Merrimack Warriors - UMass Lowell -:-
02:00Tennessee State - Austin Peay -:-
02:00Toledo - George Mason -:-
02:00Vermont - Yale -:-
02:00Washington - Colorado State -:-
02:00Wisc. Green Bay - Wisc. Milwaukee -:-
02:30Middle Tenn. St. - Wofford -:-
02:30Providence - Rhode Island -:-
02:30Temple - Saint Josephs -:-
03:00Albany - Dartmouth -:-
03:00Grand Canyon - Texas Arlington -:-
03:00Idaho State - Lindenwood -:-
03:00Oral Roberts - Tulsa -:-
04:00New Mexico - New Mexico State -:-
04:00Utah State - UC Irvine -:-
04:00Utah Tech - Utah Valley -:-
05:00Gonzaga - USC -:-
05:00Nevada - Loyola Marymnt -:-
19:00Maine - Brown -:-
19:00New Hampshire - Columbia -:-
20:00Appalachian State - Auburn -:-
20:00Canisius - St. Peters -:-
20:00Cincinnati - Florida Gulf Coast -:-
20:00Fordham - Tulane -:-
20:00James Madison - Keystone -:-
20:00Mt. St. Marys - Siena -:-
20:30Navy - Coppin State -:-
21:00Chicago St - Stetson -:-
21:00Marist - Manhattan -:-
21:00Niagara - Quinnipiac -:-
21:00Pittsburgh - Clemson -:-
21:00Radford - Elon -:-
21:00Rider - Fairfield -:-
21:00Western Illinois - South Dakota Coyotes -:-
22:00Arizona State - San Francisco -:-
22:00Hampton - Virginia-Lynchburg -:-
22:00Illinois State - Murray State -:-
22:00Jacksonville St. - East Tennessee State -:-
22:00Missouri - Wichita State -:-
22:00SMU Mustangs - TX A&M Commerce -:-
23:00Mississippi St. - Southern -:-
23:00Morehead State - Chattanooga Mocs -:-
23:00Nebraska - Creighton -:-
23:00Portland - Air Force -:-
23:00SE Missouri State - Missouri Baptist -:-
23:00Tennessee Tech - Alice Loyd -:-
23:00Virginia Tech - Louisville -:-
23:30Samford - La Grange -:-
00:00Colorado - Pepperdine -:-
00:00CS Fullerton - Stanton -:-
00:00Western Kentucky - Eastern Kentucky -:-

VENÄJÄ: VTB United League

11:00Astana - CSKA Moskova -:-
13:00Parma Perm - MBA Moscow -:-
15:00Saratov - Runa Basket Moscow -:-

VENÄJÄ: Super League

13:00Bars Rostov - Rusichi Kursk -:-
15:00University-Ugra - Irkutsk -:-
17:00Lokomotiv Kuban 2 - Tambov -:-
18:00Khimki Moskova - Dynamo Vladivostok -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.