REFRESH

Koripallo » Huomenna » Kaikki ottelut

EUROOPPA: EuroBasket - Karsinta - 4. kierros

19:00Kypros - Bosnia ja Hertsegovina -:-
19:30Tanska - Georgia -:-
20:00Pohjois-Makedonia - Viro -:-
21:00Kreikka - Tshekki -:-
21:00Serbia - Suomi -:-
21:30Iso-Britannia - Hollanti -:-
21:30Ranska - Kroatia -:-

USA: NBA

02:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic -:-
02:00Indiana Pacers - Detroit Pistons -:-
02:00Philadelphia 76ers - New York Knicks -:-
02:00Toronto Raptors - Brooklyn Nets -:-
02:30Dallas Mavericks - Phoenix Suns -:-
03:00Chicago Bulls - Boston Celtics -:-
03:00New Orleans Pelicans - Houston Rockets -:-
03:00Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers -:-
04:00Denver Nuggets - Washington Wizards -:-
04:00Utah Jazz - Charlotte Hornets -:-
05:00Golden State Warriors - Los Angeles Lakers -:-
05:00Sacramento Kings - San Antonio Spurs -:-

AASIA: Asia Cup - Karsinta - Ensimmäinen kierros

15:30Iran - Qatar -:-
16:00Kazakstan - Intia -:-
17:00Irak - Saudi-Arabia -:-
17:00Syyria - Libanon -:-
18:00Bahrain - Yhdistyneet arabiemiirikunnat -:-
19:00Jordania - Palestiina -:-

AFRIKKA: AfroBasket - Karsinta

12:00Kap Verde - Uganda -:-
15:00Nigeria - Libya -:-
16:00Norsunluurannikko - Madagaskar -:-
18:00Tunisia - Kenia -:-
19:00Egypti - Keski-Afrikan tasavalta -:-
21:00Angola - Guinea -:-

ETELÄ-KOREA: WKBL - Naiset

12:00Woori WON N - S-Birds N -:-

ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset

21:00Leicester Riders N - Newcastle Eagles N -:-

ISRAEL: Liga Leumit

13:00Ironi Nahariya - Elitzor Netania -:-
13:00Maccabi Haifa - Maccabi Raanana -:-

ITALIA: Serie A2 - Lohko A - Naiset

22:00Carugate N - Costa Masnaga N -:-

JAPANI: B2.League

07:00Shiga - Koshigaya Alphas -:-
09:00Kobe - Nara -:-
10:00Fukuoka - Iwate -:-

JAPANI: W League - Naiset

07:30Hitachi Cougars N - Chanson V-Magic N -:-

KANADA: Super League

00:30Newfoundland Rogues - Reading Rebels -:-

KANADA: U Sports

03:00Bishop's - McGill -:-

KAZAKSTAN: Higher League

10:00Turan - ChelSU Kostanay -:-
12:00Shymkent - Atyrau 2 -:-

KIINA: WCBA - Naiset

13:30Shaanxi Tianze N - Jiangsu Phoenix N -:-
13:30Shanxi Xing Rui N - Guangdong N -:-
13:30Sichuan N - Daqing N -:-
13:30Zhejiang Golden Bulls N - Liaoning N -:-
14:00Xinjiang N - Fujian N -:-

MAAILMA: AmeriCup - Karsinta - Kolmas vaihe

00:30Venezuela - Kolumbia -:-
02:10Puerto Rico - Bahama -:-
02:10USA - Kuuba -:-
02:40Argentiina - Chile -:-
00:00Brasilia - Paraguay -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

15:30Tivat - Studentski Centar -:-

PUOLA: Basket Liga - Naiset

19:00Sosnowiec N - Polkowice N -:-
20:00Gorzow N - Sleza Wroclaw N -:-

RANSKA: LFB - Naiset

21:00Angers N - Charnay Bourgogne Sud N -:-

RANSKA: Ligue 2 - Naiset

21:00Reims N - Graffenstaden N -:-

RUOTSI: Basketligan - Naiset

20:00Luleå N - Södertälje N -:-

SAKSA: Pro B

20:00OrangeAcademy - BIS Baskets Speyer -:-

SUOMI: I Divisioona A

18:30HBA-Märsky Helsinki - Raholan Pyrkivä -:-

SUOMI: I Divisioona - Naiset

18:30Puhuttaret N - Pantterit N -:-

TŠEKKI: 1. Liga - Hävinneet -vaihe

20:00Pardubice 2 - Radotin -:-

TŠEKKI: 1. Liga - Putoamispelit

20:00Chomutov - Snakes Ostrava -:-
20:00Prostejov - Polabi -:-

TŠEKKI: 1. Liga - Voittajien -vaihe

20:00Jindrichuv Hradec - Svitavy -:-
20:00Litomerice - Opava 2 -:-
20:30Sokol Prazsky - Hradec Kralove -:-

TŠEKKI: ZBL - Naiset

19:00Slovanka N - Ostrava N -:-
19:30Hradec Kralove N - Trutnov N -:-

TURKKI: TBL

17:00Kapakli Spor - Fenerbahce 2 -:-

TURKKI: TB2L

12:00Aykanat Spor - Gemlik -:-

TURKKI: TKBL - Naiset

13:00SiirrettyAdana BK N - Cankirispor N -:-
15:00Mersin Gelisim N - Bursa Antspor N -:-
17:00Ferhatoglu N - Fenerbahce 2 N -:-
17:00Urla Bld N - Bodrum N -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

01:00Nacional - Defensor Sporting -:-

USA: NBA G League

01:00Long Island Nets - Mexico City Capitanes -:-
02:00Westchester - Windy City Bulls -:-
02:00Wisconsin Herd - Rip City Remix -:-
03:00Birmingham Squadron - Maine Celtics -:-
05:00South Bay Lakers - Sioux Falls Skyforce -:-
20:00Oklahoma City Blue - Austin Toros Spurs -:-

USA: NCAA

01:00Maine - UMBC Retrievers -:-
01:30Bellarmine - Central Arkansas -:-
01:30Stony Brook - N. Carolina A&T -:-
01:30UMass Lowell - Binghamton -:-
02:00Albany - Vermont -:-
02:00Campbell - Hampton -:-
02:00Delaware - Coll Of Charltn -:-
02:00Detroit - Wright State -:-
02:00Eastern Kentucky - North Alabama -:-
02:00Florida Atlantic - SMU Mustangs -:-
02:00Florida Gulf Coast - Kennesaw State -:-
02:00Florida International - Liberty -:-
02:00Gardner Webb - Radford -:-
02:00Hofstra - Drexel -:-
02:00LIU Sharks - Le Moyne -:-
02:00Merrimack Warriors - St. Francis (PA) -:-
02:00New Hampshire - NJIT -:-
02:00Northeastern - Elon -:-
02:00Northern Kentucky - Cleveland State -:-
02:00Old Dominion - Appalachian State -:-
02:00Purdue - Rutgers -:-
02:00Robert Morris - Oakland -:-
02:00Sacred Heart - Fairleigh Dickinson -:-
02:00Stetson - Queens Royals -:-
02:00Towson - Monmouth (N.J.) -:-
02:00Wagner - Central Conn. St. -:-
02:00William & Mary - NC Wilmington -:-
03:00Abilene Christian - California Baptist -:-
03:00Georgia Southern - Texas State -:-
03:00Minnesota - Ohio State -:-
03:00Nebraska O. - Oral Roberts -:-
03:00North Dakota St. - St. Thomas -:-
03:00Northern Arizona - East. Washington -:-
03:00Northern Colorado - Idaho -:-
03:00SE Missouri State - AR Little Rock -:-
03:00South Dakota Coyotes - UMKC -:-
03:00South Dakota St. - Denver -:-
03:00Southern Miss - South Alabama -:-
03:00Tarleton - Grand Canyon -:-
03:00Texas Arlington - Southern Utah -:-
03:00Utah Valley - UTRGV -:-
03:30Lindenwood - Tenn. Martin -:-
03:30Louisiana Monroe - La Lafayette -:-
03:30Tennessee State - Eastern Illinois -:-
03:30Tennessee Tech - Siu Edwardsville -:-
03:30Western Illinois - Morehead State -:-
04:00Arizona State - Washington -:-
04:00Arkansas State - Troy -:-
04:00Montana - Sacramento State -:-
04:00Montana State - Portland State -:-
04:00New Mexico State - Sam Houston St. -:-
04:00Northwestern - Michigan -:-
04:00Portland - Gonzaga -:-
04:00UTEP - Louisiana Tech -:-
05:00California - Oregon State -:-
05:00CS Fullerton - Cal Poly -:-
05:00CS Northridge - UC Davis -:-
05:00Long Beach State - Cal St. Bakersfield -:-
05:00Seattle - Stephen F. Austin -:-
05:00UC Riverside - UC San Diego -:-
06:00Arizona - Washington State -:-
06:00Santa Clara - Loyola Marymnt -:-
06:00Stanford - Oregon -:-
06:00UC Irvine - UC Santa Barbara -:-
23:00Lamar - Texas A&M-CC -:-
23:00New Hampshire - UMBC Retrievers -:-
23:00Nicholls State - TX A&M Commerce -:-
23:00UMKC - Nebraska O. -:-

VENÄJÄ: Premier League - Naiset

12:00Dynamo Moskova N - Novosibirsk N -:-
14:00Nadezhda N - Samara N -:-
14:00UMMC Ekaterinburg N - Neftyanik Omsk N -:-
16:00Dynamo Kursk N - Enisey Krasnoyarsk N -:-
18:00MBA Moscow N - Spartak Moskova N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.