REFRESH

Koripallo » Huomenna » Kaikki ottelut

ESPANJA: ACB

19:00Zaragoza - Murcia -:-
21:45Granada - Manresa -:-
21:45Tenerife - Basquet Girona -:-

ITALIA: Lega A

21:30Treviso - Reggiana -:-

RANSKA: LNB

16:15Lyon-Villeurbanne - JL Bourg -:-
21:00Gravelines-Dunkerque - Dijon -:-
21:00Paris - Ada Blois -:-
21:30Fos-sur-Mer - Nanterre -:-

SUOMI: Korisliiga

16:00Kouvot - KTP Basket -:-
17:00Kobrat - Karhu Basket -:-
18:00Honka - Lahti Basketball -:-
19:00Salon Vilpas - BC Nokia -:-

TURKKI: Super Ligi

13:00Merkezefendi - Petkim Spor -:-
15:30Pinar Karsiyaka - Manisa -:-
18:00Tofas - Büyükcekmece -:-

AUSTRALIA: NBL

11:00South East Melbourne - Tasmania JackJumpers -:-
13:00Illawarra Hawks - Sydney Kings -:-

CHILE: Copa Chile

02:30Catolica - Luis Matte Larrain -:-
00:00Valdivia - Liceo Pablo Neruda -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Etelä-Amerikan Liiga - Alustava

01:00San Martin - Sorocabana -:-
04:00Titanes de Barranquilla - Punto Rojo -:-

ETELÄ-KOREA: KBL Cup

08:00Goyang - Seoul Thunders -:-
10:00LG Sakers - Sangmu -:-

EUROOPPA: ABA League

17:00Igokea - Mornar Bar -:-
21:00Crvena zvezda - MZT Skopje -:-

EUROOPPA: BNXT League

21:00BAL Weert - Den Helder -:-
21:30Liege - Okapi Aalstar -:-
21:30Spotter Leuven - Spirou Charleroi -:-

EUROOPPA: Latvia-Estonian League

15:00Latvijas Universitate - Keila -:-
17:00Pärnu - Viimsi -:-
17:00TAL TECH - Rapla -:-
18:30Prometey - BK Ogre -:-

FILIPPIINIT: Commissioners Cup

11:30Phoenix Fuelmasters - Bay Area Dragons -:-
13:45Converge FiberXers - Magnolia Hotshots -:-

HOLLANTI: WBL - Naiset

20:00Den Helder N - Landslake Lions N -:-
20:00Triple Threat N - Martini Sparks N -:-
21:15Binnenland N - Jolly Jumpers N -:-
21:30Lekdetec N - Limburg N -:-

IRLANTI: SuperLeague

18:00Ballincollig - Moycullen -:-
20:30Belfast - DCU Saints -:-
20:30Neptune - UCC Demons -:-
21:00Eanna - Sligo -:-
21:00UCD Marian - Killester -:-
21:30Templeogue - Maree -:-
21:30Tralee Warriors - KCYMS -:-

ISO-BRITANNIA: BBL

21:30Bristol Flyers - Sheffield Sharks -:-

ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset

18:15Oaklands Wolves N - Sevenoaks Suns N -:-
21:30Newcastle Eagles N - Nottingham Wildcats N -:-

ITALIA: Serie A2

19:00Monferrato - Latina -:-
21:00Cividale - Chieti Basket -:-
21:30Urania Milano - Cantu -:-

ITALIA: Serie A1 - Naiset

15:00San Giovanni N - Libertas Moncalieri N -:-
17:15Ragusa N - Valdarno N -:-
19:30San Martino N - Schio N -:-
21:45Basket Crema N - Virtus Bologna N -:-

ITÄVALTA: Superliga

18:30Oberwart - BBC Nord -:-

ITÄVALTA: Austria Cup

19:00Basket Flames - Wörthersee Piraten -:-

ITÄVALTA: Superliga - Naiset

17:00Vienna United N - Vienna Timberwolves N -:-
19:00Celovec N - Duches Klosterneuburg N -:-

JAPANI: B.League

08:00Shinshu - Alvark -:-
08:05Hokkaido - Akita -:-
09:05Chiba - Osaka -:-
09:05Diamond Dolphins - SeaHorses Mikawa -:-
09:05Gunma - Shiga -:-
09:05Ibaraki Robots - Nagoya Fighting Eagles -:-
09:05NeoPhoenix - Brave Thunders -:-
10:05Hiroshima D. - Yokohama -:-
10:05Kyoto - Sendai -:-
11:35Niigata - Shimane -:-
11:35Toyama - Sun Rockers Shibuya -:-
13:05Ryukyu - Utsunomiya Brex -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Bashkimi - Rahoveci -:-
20:00Trepca - Sigal Prishtina -:-

KREIKKA: Super Cup

17:00Panathinaikos - Kolossos Rhodes -:-
21:00Olympiakos - Promitheas -:-

KROATIA: Premijer liga

16:00Dinamo Zagreb - Alkar -:-
18:00Gorica - Zabok -:-
19:00SiirrettyCedevita - GKK Sibenka -:-
20:00Skrljevo - Furnir -:-

KROATIA: Prva Liga

18:00Mladost - Jazine -:-
18:00Omis - Kastela -:-
18:00Osijek - Hermes -:-
19:00Samobor - Kvarner -:-
20:00Stoja - Dubrovnik -:-
20:30KK Zagreb - Sonik Puntamika -:-

KROATIA: Premijer Liga - Naiset

16:15KAZL Split N - Sibenik N -:-
17:00Plamen Pozega N - Medvescak N -:-
17:00Ragusa Dubrovnik N - FSV Rijeka N -:-
18:30Brod na Savi N - Split N -:-

LIETTUA: LKL

17:00Prienai - Rytas -:-
17:20Jonava - Nevezis -:-

LUXEMBURG: Total League

21:00Heffingen - Larochette -:-
21:00T71 Dudelange - Walferdange -:-
21:30Contern - Amicale Steesel -:-
21:30Grengewald Hueschtert - Musel Pikes -:-

LUXEMBURG: Total League - Naiset

19:00Les Sangliers Wooltz N - Walferdange N -:-
19:30Contern N - Amicale Steesel N -:-
19:30Grengewald Hueschtert N - Musel Pikes N -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

05:00Los Angeles Clippers (Usa) - Maccabi Raanana (Isr) -:-

MAAILMA: World Tour Cebu 3x3

10:00Antwerp Giants 3x3 - Cebu 3x3 -:-
10:25Riga 3x3 - Utsunomiya 3x3 -:-
11:00Amsterdam 3x3 - Saitama 3x3 -:-
12:00Antwerp Giants 3x3 - Omaha 3x3 -:-
12:25Riga 3x3 - Sansar 3x3 -:-
13:00Amsterdam 3x3 - Jeddah 3x3 -:-
13:25Ulaanbaatar 3x3 - Lausanne 3x3 -:-
14:00Omaha 3x3 - Cebu 3x3 -:-
14:25Sansar 3x3 - Utsunomiya 3x3 -:-
15:00Jeddah 3x3 - Saitama 3x3 -:-

MEKSIKO: LNBP - Pudotuspelit

04:00Mineros - Fuerza Regia -:-
04:00Plateros - Dorados -:-
04:30Libertadores - Abejas -:-
06:00Soles - Astros -:-

NORJA: BLNO

17:00Centrum Tigers - Nidaros Jets -:-
18:00Asker - Froya -:-
18:00Gimle - Tromso -:-

PORTUGALI: LPB

17:00CAB Madeira - Ovarense -:-
17:30Povoa/Monteadriano - Vitoria -:-
19:00Benfica - Lusitania -:-
19:00SiirrettyImortal - Sporting CP -:-
20:30Sangalhos - FC Porto -:-
23:00Oliveirense - Esgueira -:-

PORTUGALI: LFB - Naiset

20:30Imortal N - Olivais N -:-
20:45Esgueira N - Quinta Dos Lombos N -:-

PUOLA: Energa Basket Liga

18:30GTK Gliwice - Lublin -:-
20:30Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza -:-

PUOLA: 1. Liga

16:00Polonia Warszawa - Polpharma Starogard -:-
16:00Poznań - HydroTruck Radom -:-
19:00Alstom Krakow - Kotwica Kolobrzeg -:-
19:00Gornik Walbrzych - Krosno -:-
21:00MKKS Koszalin - Bytom -:-
21:00WKK Wroclaw - Dziki Warszawa -:-

PUOLA: Super Cup - Naiset

19:00Arka Gdynia N - Polkowice N -:-

RANSKA: Espoirs U21

15:00Fos-sur-Mer U21 - Nanterre U21 -:-
17:00Paris U21 - Ada Blois U21 -:-
17:00Strasbourg U21 - Nancy U21 -:-
17:30Gravelines-Dunkerque U21 - Dijon U21 -:-
18:00Pau-Orthez U21 - Limoges U21 -:-

ROMANIA: Romanian Cup

18:00Athletic Constanta - SCM Craiova -:-
18:00CSU Sibiu - CSM Targu Jiu -:-
18:00Dinamo Bucharest - Cluj-Napoca -:-
18:00Petrolul Ploiesti - CSM Oradea -:-
18:00Rapid Bucuresti - CSM Focsani -:-
18:00Voluntari - Miercurea Ciuc -:-

ROMANIA: Liga National - Naiset - Ensimmäinen vaihe

14:00Rapid Bucuresti N - CSBT Alexandria N -:-
16:00Cluj Napoca N - Sepsi S. N -:-
18:00Phoenix Constanta N - Targu Secuiesc N -:-

RUOTSI: Basketligan

17:04Köping Stars - KFUM Fryshuset -:-

RUOTSI: Superettan

14:00Wetterbygden Stars - AIK Basket -:-
15:00RIG Mark - IK Eos -:-
16:30Högsbo - Ockelbo -:-
17:00Norrort - Team4Q -:-
17:00Sloga Uppsala - Trelleborg -:-
18:00Eskilstuna - Helsingborg -:-
18:00Tureberg - Huddinge -:-

RUOTSI: Basketettan - Naiset

15:00Eskilstuna N - IK Eos Utveckling N -:-
15:00Tureberg N - Fryshuset Basket N -:-
16:30Huddinge N - Malbas Malmö N -:-
17:00Onsala N - Kalmar N -:-
18:00Brahe N - Norrköping 2 N -:-
18:00Norrort N - Östersund 2 N -:-
18:15Blackeberg N - Umeå IK N -:-

SAKSA: BBL

19:00Bayern München - Ulm -:-
19:00Hamburg - Syntainics MBC -:-
21:30s.Oliver Würzburg - Bonn -:-

SAKSA: Pro A

19:30Nürnberger - Trier -:-
20:00Bremerhaven - Giessen -:-
20:00Kirchheim - Tübingen -:-
20:00Panthers Schwenningen - Dresden -:-
20:30Artland - Vechta -:-
20:30Leverkusen - PS Karlsruhe -:-

SAKSA: Pro B

19:00Ehingen - Coburg -:-
19:00Wolmirstedt - Iserlohn -:-
20:30BIS Baskets Speyer - Löwen -:-
20:30College Karlsruhe - Oberhaching -:-
20:30Herford - Rhöndorf -:-
20:30Leitershofen/Stadtbergen - Ludwigsburg 2 -:-
20:30Schwelm - Sandersdorf -:-
21:00Giessen Pointers - Bernau -:-

SERBIA: First League

19:00OKK Novi Pazar - Tamis -:-
19:00Vrsac - Vojvodina Srbijagas -:-
19:00Zlatibor Cajetina - Kolubara -:-
20:30Sloga - Cacak 94 -:-

SLOVAKIA: Extraliga

17:00Komarno - Svit -:-
18:00Inter Bratislava - Spisski Rytieri -:-
19:00BKM Lucenec - Levice -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset

19:00Piestanske Cajky N - Slavia Banska Bystrica N -:-
19:00Ruzomberok N - Samorin N -:-
19:00SK UMB Banska Bystrica N - Poprad N -:-
19:00Young Angels Kosice N - CBK Kosice N -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

14:00Krka - Rogaska -:-
19:30LTH Castings - Ilirija -:-
20:00Tajfun Sentjur - Lasko -:-

SLOVENIA: 1. SKL - Naiset

17:00Jezica N - ZKK Domzale N -:-
20:30Triglav N - Konjice N -:-

SUOMI: Korisliiga - Naiset

15:00Tapiolan Honka N - Torpan Pojat Helsinki N -:-
15:00Vimpelin Veto N - Espoo Team N -:-
17:00Kotka Peli-Karhut N - Forssan Alku N -:-
17:00Pyrintö N - Kouvottaret N -:-

SVEITSI: SB League

18:00Lugano - SAM Massagno -:-
18:30BBC Monthey - Fribourg Olympic -:-
18:30BC Boncourt - Regio Basel -:-
19:00Geneva Lions - Neuchâtel -:-

TANSKA: Basketligaen

15:30Amager - Randers -:-
16:00Værløse - Bakken Bears -:-

TANSKA: Kvindebasketligaen - Naiset

18:15Amager N - Aabyhoj N -:-

TŠEKKI: NBL

18:30Ostrava - Pardubice -:-
18:30USK Praha - Hradec Kralove -:-
19:00Olomoucko - Kolin -:-
19:00Opava - Nymburk -:-
19:30Brno - Slavia Prague -:-

TŠEKKI: ZBL - Naiset

18:00Slavia Prague N - Strakonice U19 N -:-
18:00Zabiny Brno N - Hradec Kralove N -:-

TURKKI: TKBL - Naiset

13:00Botas 2 N - Karsiyaka N -:-
14:00Emlak Konut Gelisim 2 N - Izmit Belediyespor N -:-
15:00Yalova N - Elazig Il Özel Idare N -:-
15:30Ferhatoglu N - Fenerbahce 2 N -:-
16:00Elazig N - Turgutlu N -:-

UNKARI: NB I. A

19:00Budapesti Honved Se - Szombathely -:-
19:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
19:00OSE Lions - Kormend -:-
19:00Soproni KC - DEAC -:-

UNKARI: Division 1 - Naiset

16:00Ujbuda BEAC N - PEAC-Pecs N -:-
19:00Cegledi N - Sopron N -:-
19:00TFSE-MTK N - FCSM Csata N -:-
19:00Vasas Csata N - Szekszard N -:-
19:30Miskolc N - PINKK-Pecsi N -:-

VALKO-VENÄJÄ: Premier League

11:30Grodno - Gomel -:-
15:00Rubon - Impuls -:-
15:30Tsmoki Minsk 2 - Borisfen -:-

VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset

13:00BDU-Tsmoki N - Horizont Minsk 2 N -:-
13:00Brest N - Gomel N -:-
14:00Victoria Grodno N - Rguor Minsk N -:-

VENEZUELA: Superliga

01:00PeruutettuToros de Aragua - Brillantes -:-

VENÄJÄ: Russian Cup - Toinen vaihe

11:00Bars Rostov - Magnitogorsk -:-
13:30Cheboksary - Chelyabinsk -:-

VENÄJÄ: Premier League - Naiset

17:00Samara N - Nika Siktivkar N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.