REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

ESPANJA: LaLiga

22:00Alaves - Getafe -:-

ITALIA: Serie A

19:00Lecce - Atalanta -:-
21:45Torino - AC Milan -:-

SAKSA: Bundesliga

16:30Bayer Leverkusen - Augsburg -:-
16:30Dortmund - Darmstadt -:-
16:30Frankfurt - RB Leipzig -:-
16:30Heidenheim - FC Köln -:-
16:30Hoffenheim - Bayern München -:-
16:30Stuttgart - Mönchengladbach -:-
16:30Union Berlin - Freiburg -:-
16:30Werder Bremen - Bochum -:-
16:30Wolfsburg - Mainz -:-

SUOMI: Ykkösliiga

15:00TPS - KTP -:-
16:00JIPPO - KäPa -:-

AFRIKKA: CAF Champions League - Pudotuspelit

22:00Esperance Tunis - Al Ahly -:-

ALGERIA: Ligue 2

17:00El Khemis - RC Kouba -:-
17:00Ghozlane - Chelghoum -:-
17:00Harrach - Olympique Magrane -:-
17:00Hussein Dey - GC Mascara -:-
17:00JSM Tiaret - ASM Oran -:-
17:00Khemis El Khechna - Batna -:-
17:00Khroub - Olympique Akbou -:-
17:00Kolea - Oued Sly -:-
17:00Medea - WA Mostaganem -:-
17:00Mlila - Annaba -:-
17:00Mostaganem - SC Mecheria -:-
17:00MSP Batna - Bordj Menail -:-
17:00Ouargla - MO Constantine -:-
17:00Telaghema - Eulma -:-
17:00Temouchent - Guir Abadla -:-
17:00Widad Adabi de Boufarik - Arba -:-

ANGOLA: Girabola

17:00Libolo - Sporting de Cabinda -:-
17:00Sagrada - Desportivo Huila -:-
17:00Uniao de Malanje - Wiliete -:-
17:30Academica - Interclube -:-
18:00Petro - Kabuscorp -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

21:30Ind. Rivadavia - Godoy Cruz -:-
00:00River Plate - Belgrano -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

21:30San Miguel - Deportivo Maipu -:-
21:30Talleres (R.E) - Club A. Guemes -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

21:00Deportivo Rincon - Sol de Mayo -:-

ARGENTIINA: Primera B - Apertura

21:30Argentino de Merlo - Villa San Carlos -:-
21:30Canuelas - Sacachispas -:-
21:30Deportivo Armenio - Colegiales -:-
21:30Liniers - Flandria -:-
21:30Los Andes - Excursionistas -:-
21:30Villa Dalmine - Sportivo Italiano -:-
22:45Comunicaciones - Dock Sud -:-

ARGENTIINA: Primera C - Apertura

20:30Ituzaingo - Claypole -:-
21:30Deportivo Muniz - Lugano -:-
21:30Sportivo Barracas - Victoriano A. -:-

ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

21:00Estrella Del Sur - Estrella de Berisso -:-
21:30Belgrano Zarate - Social Atletico Television -:-

ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura

18:15CA Estudiantes N - Boca Juniors N -:-
21:00Rosario Central N - Platense N -:-

ARMENIA: First League

16:00Onor - Alashkert 2 -:-

ARUBA: Division di Honor - Viimeinen lohko

03:00Dakota - Estrella 7:1

AUSTRALIA: A-League - Pudotuspelit

24'Wellington Phoenix - Melbourne Victory 0:0
12:45Central Coast Mariners - Sydney FC -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

88'O'Connor Knights - Canberra Olympic 1:1
76'Tigers FC - Gungahlin 0:3

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:30Adamstown Rosebud - Broadmeadow 2:8
07:30Lambton J. - Lake Macquarie 4:0
10:00Valentine - Maitland -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

10:30NWS Spirit - APIA Leichhardt -:-
12:00Hills Brumbies - Blacktown City -:-
12:00St George Saints - Sutherland -:-
12:00WS Wanderers U23 - Marconi -:-
12:15Manly Utd - Wollongong Wolves -:-
12:15St. George City - Sydney Utd -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Brisbane City - Olympic FC -:-
11:00Redlands - Peninsula -:-
11:30Gold Coast - Wynnum Wolves -:-
12:00Queensland Lions - Gold Coast Knights -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

63'Adelaide United U23 - Adelaide Croatia Raiders 0:2
10:30NE Metrostars - Adelaide Comets -:-
11:30Adelaide Olympic - Adelaide City -:-
12:30Croydon - FK Beograd -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

90+'Manningham United Blues - Oakleigh 1:4
10:00St Albans - Port Melbourne Sharks -:-
12:00Hume City - Dandenong -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Floreat Athena -:-
10:00Balcatta - Stirling Macedonia -:-
10:00Western Knights - Fremantle City -:-
12:00Perth U23 - Perth RedStar -:-

AUSTRALIA: Capital Premier League

90+'Brindabella - West Canberra Wanderers 2:1
08:00Canberra Juventus - Anu 1:3
85'Canberra White Eagles - Belconnen Utd. 0:3
08:00Queanbeyan City - Wagga City Wanderers -:-

AUSTRALIA: Northern NSW State League

07:30Belmont Swansea Utd. - Toronto Awaba Stags -:-
24'West Wallsend - South Cardiff 0:1

AUSTRALIA: NSW League One

24'Hakoah Sydney - Bulls Academy 0:0
10:00Canterbury Bankstown - Bonnyrigg -:-
12:00Blacktown Spartans - Inter Lions -:-
12:00Dulwich Hill - UNSW -:-
12:00Dunbar Rovers - Mt Druitt Town -:-
12:00Macarthur Rams - Bankstown City Lions -:-
12:00SD Raiders - Northern Tigers -:-

AUSTRALIA: Queensland Premier League

11:00Caboolture - Ipswich -:-
11:00SWQ Thunder - Eastern Suburbs -:-
12:15Broadbeach Utd. - Moreton City Excelsior U21 -:-

AUSTRALIA: SA State League

60'Adelaide Victory - West Adelaide 1:0
63'Blue Eagles - Cumberland Utd. 1:2
56'Fulham Utd. - Salisbury Utd. 0:1
63'Playford Patriots - Western Strikers 2:0
63'Sturt Lions - Adelaide Cobras 0:2
45+'Adelaide Vipers - West Torrens 2:2

AUSTRALIA: Victoria Premier League

07:15Melbourne City U21 - George Cross 3:0
90'Eastern Lions - Brunswick City 1:0
84'North Geelong - Werribee City 0:2
11:00Kingston City - Western Utd. U21 -:-

AUSTRALIA: WA State League

10:00Gosnells City - Murdoch Melville -:-
10:00Joondalup Utd. - Cockburn City -:-
10:00Mandurah City - Sorrento -:-
10:00Rockingham City - Nedlands -:-
12:00Dianella White Eagle - Subiaco -:-
13:00Kingsley Westside - Gwelup Croatia -:-

AUSTRALIA & OSEANIA: OFC Mestarien liiga

01:00Hekari United (Pap) - Rewa (Fij) 2:3
04:00Auckland City (Nzl) - Solomon Warriors (Sol) 5:0

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

16:00Kapaz - Zira -:-
16:00Sabah Baku - Sumqayit -:-
16:00Sabail - Neftci Baku -:-

BANGLADESH: Valioliiga

13:00Fortis - Sheikh Jamal -:-
14:45Bashundara Kings - Bangladesh Police -:-

BELGIA: Jupiler League - Conference League Group

19:15Westerlo - KV Mechelen -:-
21:45St. Liege - Gent -:-

BELGIA: Second Amateur Division Lohko ACFF - Pudotuspelit

21:00Tournai - Binche -:-

BELGIA: Second Amateur Division - Pudotuspelit - 5.-8. sijat

19:30Waregem 2 - Ninove -:-

BELGIA: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe

14:30Club Brügge N - RSC Anderlecht N -:-

BENIN: Ligue 1 - Mestaruussarja

18:00ASPAC - Dragons -:-
18:00Ayema - AS Cotonou -:-
18:00Requins - JS Pobe -:-
18:00USS Krake - Coton FC -:-

BHUTAN: Premier League

13:00Paro - Transport United -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

03:00Blooming - SA Bulo Bulo 1:0
22:00GV San Jose - Independiente -:-
00:30Nacional Potosi - Santa Cruz -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00Banovici - Gorazde -:-
18:00BFK Simm Bau - Tomislav -:-
18:00Gradacac - Hadzici -:-
18:00Gradina Srebrenik - Mladost DK -:-
18:00Jedinstvo Bihac - Gornji Rahic -:-
18:00Kakanj - Stupcanica -:-
18:00Sloboda - Celik Zenica -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Famos Vojkovici - Modrica -:-
18:00Laktasi - Kozarska Dubica -:-
18:00Leotar - Drina Zvornik -:-
18:00Mrkonjic Grad - Ljubic Prnjavor -:-
18:00Omarska - Slavija -:-
18:00Radnik Bijeljina - Nevesinje -:-
18:00Sutjeska Foca - Prijedor -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Romanija Pale -:-

BOTSWANA: Valioliiga

16:00Eleven Angels - Holy Ghost -:-
16:00Gaborone Utd - Orapa United -:-
16:00Masitoaka - Nico United -:-
16:00Morupule - Tafic FC -:-
16:00Police XI - BDF XI -:-

BRASILIA: Serie A

22:00SiirrettyVitoria - Atletico GO -:-
00:30SiirrettyFortaleza - Athletico-PR -:-

BRASILIA: Serie B

01:00CRB - Vila Nova 1:0
03:30Novorizontino - Coritiba 0:0
23:30Amazonas - Paysandu -:-
00:30Goias - Botafogo SP -:-

BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe

23:00CSA - Sampaio Correa -:-
23:00Volta Redonda - Nautico -:-

BRASILIA: Serie D

21:00Ipora - Capital FC -:-
21:00Santa Cruz de Natal - Sousa -:-
21:00Santo Andre - Agua Santa -:-
21:30SiirrettyAvenida - Cianorte -:-
22:00Atletico-CE - Maracana -:-
22:00Juazeirense - CSE -:-
22:00Manauara - Princesa Solimoes -:-
22:00Maranhao - Aguia De Maraba -:-
22:00Nova Iguacu - Audax RJ -:-
22:00SiirrettyNovo Hamburgo - Brasil de Pelotas -:-
22:00Patrocinense - Maringa FC -:-
22:00Sergipe - Petrolina -:-
22:30Porto Velho - Manaus -:-
23:00ASA - Jacuipense -:-
23:00Ipatinga - Real Noroeste -:-
23:00Portuguesa RJ - Itabuna -:-
00:00Sao Jose EC - Internacional de Limeira -:-

BRASILIA: Carioca 2

21:00America RJ - Goncalense -:-
21:00CEAC/Araruama - Cabofriense -:-
21:00Marica - Olaria -:-
21:00Serrano FC - Artsul -:-

BRASILIA: Gaucho 2

23:00SiirrettyAimore - Futvida -:-
23:00SiirrettyEsportivo - GE Gloria -:-
23:00SiirrettyFrederiquense - Passo Fundo -:-
23:00SiirrettyGaucho - EC Cruzeiro -:-
23:00SiirrettyGE Bage - Lajeadense -:-
23:00SiirrettyInter Santa Maria - Monsoon -:-
23:00SiirrettyPelotas - Sao Gabriel -:-
23:00SiirrettyVeranopolis - Brasil Farroupilha -:-

BRASILIA: Matogrossense 2

23:00Atletico MT - Pocone -:-
23:00Paulistano FC - Acao -:-

BRASILIA: Mineiro 2

21:00Aymores - Democrata SL -:-
21:00North Esporte Clube - Boa -:-
21:00Tupi-MG - Valeriodoce -:-

BRASILIA: Paranaense 2

22:00Rio Branco PR - Parana -:-
00:30Laranja Mecanica - Paranavai-PR -:-

BRASILIA: Paulista B - Ensimmäinen vaihe

01:30Paulista - Barcelona SP 6:0
21:00AEA Aracatuba - Tanabi -:-
21:00Colorado Caieiras - Flamengo SP -:-
21:00Mauaense - Manthiqueira -:-
21:00Tupa - Inter de Bebedouro -:-
21:00Uniao Mogi - Maua -:-

BRASILIA: Roraimense - Toinen vaihe

23:30River-RR - Rio Negro -:-

BRASILIA: Copa Espirito Santo - Ensimmäinen vaihe

21:00Rio Branco ES - Porto Vitoria -:-
21:00Vitoria ES - Vilavelhense -:-

BRASILIA: Acreano U20

23:00Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20 0:5
01:00Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20 0:3

BRASILIA: Baiano U20

14:00Leonico U20 - Estrela De Marco U20 -:-
21:00Bahia U20 - Alagoinhas U20 -:-
21:00Barcelona U20 - Vitoria da Conquista U20 -:-
21:00Catuense U20 - Jacuipense U20 -:-
21:00Conquista FC U20 - Grapiuna U20 -:-
21:00Jacobina U20 - Vitoria U20 -:-
21:00Jequie U20 - Itabuna U20 -:-
21:00Juazeirense U20 - Bahia De Feira U20 -:-

BRASILIA: Brasiliense U20

16:00Ceilandia U20 - Samambaense U20 -:-
16:00Legiao U20 - Brasiliense U20 -:-
21:00Canaa U20 - Planaltina U20 -:-
21:00Capital DF U20 - Real Brasilia U20 -:-
22:00Gama U20 - Botafogo DF U20 -:-

BRASILIA: Capixaba U20 - Pudotuspelit

21:00Rio Branco ES U20 - Porto Vitoria U20 -:-

BRASILIA: Catarinense U20

21:00Marcilio Dias U20 - Hercilio Luz U20 -:-

BRASILIA: Goiano U20 - Pudotuspelit

21:30Aparecida EC U20 - Goias U20 -:-

BRASILIA: Mineiro U20

23:00Minas Boca U20 - America Mineiro U20 0:5
16:00Santarritense U20 - Inter de Minas U20 -:-
21:00Contagem U20 - Futgol U20 -:-

BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe

02:00Parana S.T.C. U20 - Londrina U20 3:3
16:00Azuriz U20 - Cianorte U20 -:-
21:30Andraus Brasil U20 - Prudentopolis U20 -:-
21:30Arapongas U20 - Cascavel U20 -:-
21:30Campo Mourao U20 - Araucaria U20 -:-
21:30Coritiba U20 - Batel U20 -:-
21:30Parana U20 - Cambe U20 -:-

BRASILIA: Paulista U20 - Ensimmäinen vaihe

21:00Bandeirante U20 - Comercial U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Flamengo SP U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Guarani U20 -:-
21:00Santos U20 - Jabaquara U20 -:-
21:00Sertaozinho U20 - Francana U20 -:-

BRASILIA: Pernambucano U20 - Ensimmäinen vaihe

16:00Centro Limoeirense U20 - Atletico Torres U20 -:-
16:00Retro U20 - Sport Recife U20 -:-
21:00Belo Jardim U20 - Petrolina U20 -:-
21:00CA Porto U20 - Santa Fe U20 -:-
21:00Sete de Setembro U20 - Ibis Sport Club U20 -:-

BRASILIA: Sergipano U20

21:00America SE U20 - Olimpico EC U20 -:-
21:00Dorense U20 - Atletico Gloriense U20 -:-
21:00Lagarto U20 - Sergipe U20 -:-

BRASILIA: Brasileiro - Naiset

01:00Santos N - Cruzeiro N 1:3
17:00Corinthians N - Real Brasilia N -:-
21:00SiirrettyAtletico-MG N - Gremio N -:-

BRASILIA: Brasileiro A2 - Naiset

21:00SiirrettyJuventude N - Mixto N -:-
21:00Sao Jose N - Athletico-PR N -:-
21:00Taubate N - Bahia N -:-
22:00Recanto N - Sport Recife N -:-

BRASILIA: Brasileiro A3 - Naiset

21:30Vila Nova N - Acao N -:-

BULGARIA: Parva Liga - Mestaruussarja

17:45CSKA Sofia - FC Krumovgrad -:-
20:15Lokomotiv Plovdiv - Levski -:-

BULGARIA: Vtora liga

18:00Chernomorets Balchik - Dunav Ruse -:-
18:00CSKA 1948 Sofia II - Bdin Vidin -:-
18:00Litex Lovech - Maritsa Plovdiv -:-
18:00Ludogorets II - Varna -:-
18:00Spartak Pleven - Belasitsa -:-
18:00Svoge - Chernomorets 1919 -:-

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Asenovets - Rozova Dolina -:-
18:00Beroe II - Rodopa Smolyan -:-
18:00Gigant Saedinenie - Zagorets -:-
18:00Haskovo - Sokol Markovo -:-
18:00Sekirovo Rakovski - Lok. Plovdiv II -:-
18:00Sliven - Dimitrovgrad -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Balkan Botevgrad - Slivnishki Geroy -:-
18:00CSKA Sofia II - Kyustendil -:-
18:00Kostinbrod - Minyor Pernik -:-
18:00Levski II - Septemvri Sofia 2 -:-
18:00Oborishte - Botev Ihtiman -:-
18:00Razlog - Rilski Sportist -:-
18:00Slavia Sofia 2 - Bansko -:-
18:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Simitli -:-

BULGARIA: Third League - North-East

15:00Chernolomets - Lokomotiv Ruse -:-
17:00Fratria - Riltzi -:-

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Boruna - Akademik Svishtov -:-
18:00Botev Vratsa II - OFK Levski -:-
18:00Drenovets - Yantra Polski Trambesh -:-
18:00Juventus Malchika - Partizan Cerven Brjag -:-
18:00Pavlikeni - Mezdra -:-
18:00Sevlievo - Vihar Slavyanovo -:-

BURKINA FASO: Valioliiga

19:00ASEC Koudougou - Royal -:-
19:00ASF Dioulasso - Vitesse -:-
19:00Kadiogo - Etoile Filante -:-
19:00Majestic - Sporting Cascades -:-

BURUNDI: Coupe du President

16:00Flambeau du Centre - Vital O -:-

CHILE: Primera Division

19:30Everton - Copiapo -:-
22:00Cobreloa - Deportes Iquique -:-
00:30U. De Chile - U. Catolica -:-

CHILE: Primera B

19:00La Serena - San Felipe -:-
22:00Deportes Temuco - Barnechea -:-

CHILE: Segunda Division

02:00San Antonio Unido - Linares Unido 2:1
22:00Osorno - Melipilla -:-
00:30Trasandino - D. Puerto Montt -:-

CHILE: Primera Division - Naiset

19:00Colo Colo N - Cobresal N -:-
19:00S. Morning N - U. De Chile N -:-
22:00Deportes Iquique N - U. De Concepcion N -:-
23:00U. Espanola N - U. Catolica N -:-

DJIBOUTI: Division 1

15:00Port - ASC Hayab -:-
17:30AS Arta - ASAS -:-

ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe

03:00Dep. Cuenca - Imbabura 5:2
21:00Libertad - El Nacional -:-
23:30Emelec - Macara -:-

ENGLANTI: League One - Pudotuspelit

18:15Bolton - Oxford Utd -:-

ENGLANTI: Valioliiga U18

14:30Everton U18 - Newcastle Utd U18 -:-

ENGLANTI: Super League - Naiset

17:00Arsenal N - Brighton N -:-
17:00Aston Villa N - Manchester City N -:-
17:00Bristol City N - Everton N -:-
17:00Leicester N - Liverpool N -:-
17:00Manchester Utd N - Chelsea N -:-
17:00Tottenham N - West Ham N -:-

ESPANJA: LaLiga2

15:00Andorra - Burgos CF -:-
17:15Huesca - Racing Santander -:-
17:15Leganes - Gijon -:-
22:00Eldense - Levante -:-
22:00Tenerife - Amorebieta -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 1

18:00R. Sociedad B - La Coruna -:-
20:00Arenteiro - Celta Vigo B -:-
20:00Barcelona B - Gimnastic -:-
20:00Cornella - Cultural Leonesa -:-
20:00Rayo Majadahonda - Unionistas -:-
20:00Real Union - Fuenlabrada -:-
20:00Sabadell - Ponferradina -:-
20:00SD Logrones - Lugo -:-
20:00Sestao - Tarazona -:-
20:00Teruel - Osasuna B -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 2

20:00Algeciras - Castellon -:-
20:00Ceuta - Atl. Madrid B -:-
20:00CF Intercity - Real Madrid B -:-
20:00Granada B - Huelva -:-
20:00Linares - Alcoyano -:-
20:00Malaga - Antequera -:-
20:00Melilla - Baleares -:-
20:00Murcia - Merida AD -:-
20:00Sanluqueno - San Fernando -:-
20:00UD Ibiza - Cordoba -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Nousukarsinta

18:00San Sebastian Reyes - Rayo Cantabria -:-
19:00Barakaldo - Atl. Paso -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1 - Pudotuspelit

17:30Sarriana - Gran Pena -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3 - Pudotuspelit

19:30Atletico Albericia - Torina -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4 - Pudotuspelit

19:00SD Deusto - Beasain -:-
19:30Portugalete - Basconia -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6 - Pudotuspelit

19:30Atzeneta - Ontinyent 1931 -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8 - Pudotuspelit

19:00Atl. Astorga - Salamanca -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11 - Pudotuspelit

19:00Platges de Calvia - Poblense -:-
20:15Manacor - Mallorca B -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12 - Pudotuspelit

13:30Panaderia - Lanzarote -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13 - Pudotuspelit

21:00Lorca Deportiva - Real Murcia B -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15 - Pudotuspelit

18:00Huarte - Cortes -:-
19:00Pena - CD Ardoi -:-

ESPANJA: Copa de la Reina - Naiset

20:00Real Sociedad N - Barcelona N -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

16:00Bloem Celtic - Chippa United -:-
16:00Cape Town City - Richards Bay -:-
16:00Golden Arrows - Cape Town Spurs -:-
16:00Kaizer Chiefs - Polokwane -:-
16:00Sekhukhune - AmaZulu -:-
16:00Stellenbosch - Mamelodi -:-
16:00Supersport - Swallows -:-
16:00TS Galaxy - Orlando -:-

ETELÄ-KOREA: K League 1

10:30Daejeon - Incheon -:-
13:00Gimcheon Sangmu - Jeju -:-

ETELÄ-KOREA: K League 2

10:30Ansan Greeners - Cheongju Jikji -:-
13:00Seoul E-Land - Jeonnam -:-
13:00Suwon Bluewings - Bucheon -:-

ETELÄ-KOREA: K3 League

90+'Busan Kyotong - PPocheon 2:1
PuoliaikaChangwon - Siheung Citizen 2:2
PuoliaikaHwaseong - Ulsan Citizen 0:0
PuoliaikaPaju Citizen - Yangpyeong 0:0

ETIOPIA: Valioliiga

15:00St. George - Hadiya Hossana -:-
18:00Hawassa - Defence Force -:-

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Pudotuspelit

14:00Puola U17 N - Ranska U17 N -:-
18:00Englanti U17 N - Espanja U17 N -:-

EUROOPPA: All-Island Cup - Naiset

17:00DLR Waves N - Treaty Utd N -:-
18:00Cork City N - Cliftonville N -:-
18:00Peamount N - Bohemians WFC N -:-
19:00Galway United N - Athlone WFC N -:-
20:00Wexford N - Shelbourne N -:-

FILIPPIINIT: PFL

10:00Maharlika - Don Bosco Garelli -:-
12:30Stallion - Mendiola FC 1991 -:-
15:00Davao Aguilas - One Taguig -:-

FÄRSAARET: 1. Deild

15:15Vikingur 2 - FC Suduroy -:-
15:30Sandur - TB Tvoroyri -:-
18:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 -:-
18:00Hoyvik - Argir -:-
18:30Runavik 2 - B36 Torshavn 2 -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Samgurali - Samtredia -:-
19:00Dila Gori - Din. Tbilisi -:-

GHANA: Valioliiga

18:00Berekum Chelsea - Asante Kotoko -:-
18:00Legon Cities - Great Olympics -:-

GHANA: Division One League

18:00Eleven Wonders - Debibi -:-
18:00Golden Kick - Kings Palace -:-
18:00Koforidua - Uncle T United -:-
18:00Nania - Okwawu -:-
18:00Northern City - Wa Power -:-

GRENADA: Premier Division

23:00Paradise - SAB Spartans -:-
23:00Shamrock - Hard Rock -:-

GUINEA: Ligue 1

19:00Horoya - Hafia -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Karsinta - Pudotuspelit

17:30Dordrecht - FC Emmen -:-
21:00Den Haag - De Graafschap -:-

HOLLANTI: Tweede Divisie

16:30ACV Assen - Katwijk -:-
16:30Hardenberg - AFC -:-
16:30Jong Almere City - Rijnsburgse Boys -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis -:-
16:30Kozakken Boys - De Treffers -:-
16:30Lisse - HFC -:-
16:30Noordwijk - Scheveningen -:-
16:30Quick Boys - GVVV -:-
16:30Spakenburg - ADO 20 Heemskerk -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

16:30DEM - IJsselmeervogels -:-
16:30Genemuiden - USV Hercules -:-
16:30HSC '21 - Urk -:-
16:30ODIN '59 - Eemdijk -:-
16:30RKAV Volendam - Kampong -:-
16:30Sparta Nijkerk - DVS '33 Ermelo -:-
16:30Staphorst - Harkemase Boys -:-
16:30VV DOVO - Rijnvogels -:-
16:30VVSB - Hoogeveen -:-
19:00Barendrecht - TOGB -:-
19:00Blauw Geel - TEC -:-
19:00FC Oss - Baronie -:-
19:00Gemert - GVV Unitas -:-
19:00Hoek - Sportlust -:-
19:00HV & CV Quick - UNA -:-
19:00Meerssen - Kloetinge -:-
19:00Rosmalen - Groene Ster -:-
19:00SteDoCo - AWC -:-

HOLLANTI: Divisie 1 U21 - Kevätkausi

13:00Zwolle U21 - Groningen U21 -:-
14:30G.A. Eagles U21 - Feyenoord U21 -:-
15:45Nijmegen U21 - FC Twente/Heracles U21 -:-
16:00Cambuur U21 - Graafschap U21 -:-

HONG KONG: Valioliiga

10:00Resources Capital - Tai Po -:-
10:00Southern District - Kitchee -:-

INDONESIA: Liga 1 - Pudotuspelit

15:00Persib - Bali United -:-

IRAK: Stars League

16:00Naft Missan - Al Talaba -:-
18:15Al Najaf - Duhok -:-
18:15Al Zawraa - Zakho -:-
20:30Al Minaa - Al Quwa Al Jawiya -:-

IRLANTI: Division 1

21:30Longford - Athlone -:-

IRLANTI: FAI Cup

16:00Midleton - St Francis -:-
17:00Maynooth Univ. - Gorey Rangers -:-
18:00College Corinthians - Cobh Wanderers -:-

ISLANTI: Lengjudeildin

17:00Leiknir - IR Reykjavik -:-
17:00Throttur - Njardvik -:-
19:30Dalvik/Reynir - Fjolnir -:-

ISLANTI: Division 2

17:00Hottur / Huginn - KFG Gardabaer -:-
17:00Olafsvik - Throttur Vogar -:-
17:00Selfoss - Fjardabyggd/Leiknir -:-
19:30Reynir - Volsungur -:-

ISLANTI: Icelandic Cup - Naiset

15:00Tindastoll N - Thor/KA N -:-
17:00Grindavik N - Akranes N -:-
17:00Grotta N - Keflavik N -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Mestaruussarja

20:30Maccabi Bnei Raina - H. Haifa -:-
20:30Maccabi Tel Aviv - H. Beer Sheva -:-
20:30Sakhnin - Maccabi Haifa -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Karsintalohko

18:00Ashdod - Hapoel Jerusalem -:-
18:00Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv -:-

ITALIA: Serie B - Pudotuspelit

21:30Catanzaro - Brescia -:-

ITALIA: Serie C - Promotion - Pudotuspelit

21:30Benevento - Triestina -:-
21:30Carrarese - Perugia -:-
21:30Casertana - Juventus U23 -:-
21:30Catania - Atalanta U23 -:-
22:00L.R. Vicenza - Taranto -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00Frosinone U19 - Juventus U19 -:-
14:00AS Roma U19 - Bologna U19 -:-
14:00Empoli U19 - Lazio U19 -:-
14:00Inter U19 - Atalanta U19 -:-

ITALIA: Primavera 2 - Nousukarsinnat

12:00Benevento U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:00Napoli U19 - Udinese U19 -:-
16:00Parma U19 - Ascoli U19 -:-
16:00Venezia U19 - Pisa U19 -:-

ITALIA: Primavera 2 - Putoamispelit

11:30Alessandria U19 - Crotone U19 -:-

ITALIA: Serie A - Naiset - Karsintalohko

19:00AC Milan N - Sampdoria N -:-

ITALIA: Serie A - Naiset - Mestaruussarja

16:00Sassuolo N - Juventus N -:-

ITÄVALTA: Bundesliga - Karsintalohko

18:00Altach - A. Lustenau -:-
18:00BW Linz - Austria Vienna -:-
18:00Wolfsberger - Tirol -:-

ITÄVALTA: Regionalliga East

16:30Donaufeld Wien - Traiskirchen -:-
17:00Mauerwerk - Wiener -:-

ITÄVALTA: Regionalliga Central

20:00Weindorf St. Anna - Vorwärts Steyr -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West

18:00Saalfelden - Wals-Grünau -:-
18:00SC Imst - Hohenems -:-
18:00TSV St. Johann - A. Salzburg -:-

ITÄVALTA: Burgenland

18:00Halbturn - Schattendorf -:-
18:00Horitschon - Klingenbach -:-
18:30Margarethen - Edelserpentin -:-
19:00Pinkafeld - Leithaprodersdorf -:-

ITÄVALTA: Niederösterreich

18:00Gloggnitz - Kottingbrunn -:-
18:00Warth - Wiener Neustadt -:-
19:00Haitzendorf - St. Peter in der Au -:-

ITÄVALTA: Oberösterreich

18:00Bad Ischl - Leonfelden -:-
18:30ASK St.Valentin - Pregarten -:-

ITÄVALTA: Steiermark

20:00Lafnitz (Am) - Tillmitsch -:-

ITÄVALTA: Vorarlberg

16:30Andelsbuch - Lauterach -:-
18:00Alberschwende - Brauerei Egg -:-
18:00Hard - Rotenberg -:-
18:00Hörbranz - Lochau -:-

ITÄVALTA: Wien

17:00Stadlau - Kagran -:-

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

14:00Bergheim N - Innsbruck N -:-
17:00First Vienna N - Sturm N -:-
19:30Neulengbach N - Kleinmünchen N -:-

JAPANI: J1 League

10:00Avispa Fukuoka - C-Osaka -:-
13:00Sagan Tosu - Nagoya -:-

JAPANI: J2 League

90+'Chiba - Ehime 7:1
90+'Kusatsu - Iwaki 0:1
90+'Mito - Oita 1:1
90+'Tokushima - Kumamoto 1:2
90+'Yamagata - Blaublitz 0:2
90+'Yokohama FC - Shimizu 1:0
PuoliaikaKagoshima Utd - V-Varen Nagasaki 0:1

JAPANI: J3 League

07:00Imabari - Fukushima Utd 1:2
90+'Grulla Morioka - YSCC 0:1
90+'Kamatamare - Omiya Ardija 0:2
90+'Nagano - Kanazawa 1:2
90+'Nara Club - Gifu 2:1
87'Toyama - Osaka 2:0
90+'Yamaga - Kitakyushu 1:1
11:00Ryukyu - Tegevajaro Miyazaki -:-

JAPANI: WE League - Naiset

07:00Albirex Niigata N - Hiroshima N 0:2
90+'Beleza N - JEF United N 2:1
11:00Inac Kobe Leonesa N - Urawa N -:-

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00Ehime N - Yokohama FC Seagulls N 0:1
08:00Setagaya Sfida FC N - FC Takatsuki Speranza N 4:0
24'NGU Nagoya N - Orca Kamogawa N 0:0

KANADA: Canadian Premier League

05:00Pacific FC - Atl. Ottawa 0:1
23:00Forge - Vancouver FC -:-

KAP VERDE: Campeonato Nacional

20:00Academica do Fogo - ACA -:-
20:00Barreirense - Varandinha -:-
20:00Juventude - Rosariense -:-
20:00Palmeira - Morabeza -:-

KAZAKSTAN: Valioliiga

15:00Atyrau - FC Astana -:-
17:00Aktobe - Ordabasy -:-
19:00Kaisar - FC Astana-64 -:-

KENIA: Valioliiga

13:00Posta Rangers - Kakamega Homeboyz -:-
15:00Kariobangi Sharks - Shabana -:-
16:00Police FC - Tusker -:-

KENIA: Super League

13:00Migori - Gusii -:-
13:00Mulembe United - Vihiga -:-
15:00Assad - Dimba Patriots -:-
15:00Mombasa Stars - Luanda Villa -:-

KIINA: Super League

14:35Qingdao West Coast - Shanghai Port -:-

KIINA: FA Cup

10:30Langfang Glory City - Heilongjiang Ice City -:-
10:30Shenzhen Jixiang - Nanjing City -:-
12:00Guangdong GZ-Power - Wuxi Wugou -:-
12:00Shaanxi Union - Guangzhou FC -:-
12:30Hunan Billows - Shijiazhuang Gongfu -:-

KIINA: Super League - Naiset

10:00Changchun Dazhong N - Guangdong Meizhou N -:-
10:00Shandong SL N - Jiangsu Suning N -:-
10:00Wuhan Jiangda N - Beijing Beikong N -:-

KIRGISIA: Premier Liga

14:30Abdish-Ata - Talant -:-
14:30Alay Osh - Alga -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

02:00U. Magdalena - Cucuta 2:0
04:05Quindio - Llaneros 1:1

KOLUMBIA: Liga - Naiset

23:00Llaneros N - Cucuta N -:-
23:30Ind. Medellin N - Real Santander N -:-
23:30Junior N - Atl. Nacional N -:-

KONGO: Ligue 1

15:00Juk - Otoho d'Oyo -:-
17:00Nathalys - V. Club Mokanda -:-
17:30CARA Brazzaville - Etoile du Congo -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko

15:30AC Kuya - AC Rangers -:-
17:30Etoile de Kivu - Motema Pembe -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Mestaruussarja

16:00Lubumbashi Sport - St Eloi Lupopo -:-
16:00Mazembe - Dauphins Noirs -:-

KOSOVO: Superliga

16:00KF Llapi - FC Ballkani -:-
16:00Prishtina - Fushe Kosova -:-

KREIKKA: Division A - Naiset

13:45AEK N - OFI Crete N -:-
17:00PAOK N - Elpides Karditsas N -:-

KROATIA: HNL

18:00Rudes - Lok. Zagreb -:-
20:10Slaven Belupo - Dinamo Zagreb -:-

KROATIA: Prva NL

15:50Zrinski Osjecko - Sesvete -:-
18:30Cibalia - Jarun -:-
18:30Orijent - Solin -:-

KROATIA: Druga NL

18:30Bjelovar - Opatija -:-
18:30Dugo Selo - Kustosija -:-
18:30Grobnican - Radnik Krizevci -:-
18:30Hrvace - Dragovoljac -:-
18:30Jadran Porec - Belisce -:-
18:30Krk - Zdralovi -:-

KROATIA: 1. HNL - Naiset - Mestaruussarja

15:00Hajduk Split N - Dinamo Maksimir N -:-

KYPROS: Cyprus Cup

20:00Omonia - Paphos -:-

LATVIA: 1. Liga

13:00Tukums 2000 2 - Super Nova -:-
15:00AFA Olaine - FK Smiltene -:-
17:00Valmiera 2 - Marupe -:-
19:00RFS 2 - Riga FC 2 -:-

LATVIA: Latvian Cup

14:30Aliance - FK Limbazi -:-
15:00Madona/BJSS - Kuldigas/Goldingen -:-
16:30Beitar/Riga Mariners - RSU -:-
17:00Talsi - Kekava-Auda -:-
18:30Sigulda - LSPA -:-
19:00Dinamo Riga - Iecava -:-

LESOTHO: Valioliiga

15:00CCX - LCS -:-
15:00Defence Force - ACE Maseru -:-
15:00Lifofane - Machokha -:-
15:00Lijabatho - Naughty Boys -:-
15:00Linare - Manonyane -:-
15:00Lioli - Matlama -:-
15:00Liphakoe - Likila -:-
15:00LMPS - Bantu -:-

LIETTUA: A Lyga

16:00Transinvest - Siauliai FA -:-
18:00FK Panevezys - Hegelmann -:-

LIETTUA: I Lyga

13:00Garliava - Riteriai -:-
14:00FK Minija - BE1 NFA -:-
19:00BFA Vilnius - Banga 2 -:-

LUXEMBURG: BGL Ligue

19:00Differdange - Wiltz -:-
19:00Dudelange - Niedercorn -:-
19:00Jeunesse Esch - Victoria Rosport -:-
19:00Kaerjeng - Racing Luxembourg -:-
19:00Marisca Mersch - Union Titus Petange -:-
19:00Mondorf - Fola -:-
19:00Schifflange - Hesperange -:-
19:00UNA Strassen - Mondercange -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

13:00Itävalta U16 N - Irlanti U16 N -:-
18:00Portugali U16 N - Ranska U16 N -:-

MACAO: Elite League - Karsintalohko

14:00Gala - Monte Carlo -:-
16:00Tak Chun Ka I - University of Macau -:-

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Mzuzu City -:-
15:30SiirrettyCreck Sporting - Big Bullets -:-
15:30Creck Sporting - FOMO -:-
15:30Kamuzu Barracks - Moyale Barracks -:-

MALESIA: Super League

12:30Johor DT - Negeri Sembilan -:-
15:15Selangor - Kedah -:-
16:00Perak - PDRM FC -:-

MALI: Premiere Division

19:30Onze Createurs - Korofina -:-
21:30Binga - Foot Elite -:-

MAURITIUS: Super League

14:30Entente Boulet - Grande Riviere -:-
14:30Pamplemousses - Chebel Citizens -:-
14:30Riviere Du Rempart - Port Louis -:-
14:30Savanne - Cercle De Joachim -:-

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura - Pudotuspelit

04:00Monterrey N - Pachuca N 2:0
06:00Club America N - Tigres N 3:1

MOLDOVA: Super Liga - Mestaruussarja

20:00Milsami - Dacia Buiucani -:-
20:00Petrocub - Zimbru -:-
20:00S. Tiraspol - Balti -:-

MONGOLIA: Valioliiga

11:15FC Ulaanbaatar - Brera Ilch -:-
14:15Deren - Khangarid -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

20:00Arsenal Tivat - Mladost DG -:-
20:00Buducnost - Mornar -:-
20:00Jedinstvo - Petrovac -:-
20:00Jezero - Rudar -:-
20:00Sutjeska - Decic -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

18:30FK Podgorica - Bokelj -:-
18:30Grbalj - Iskra -:-
18:30Internacional - Kom Podgorica -:-
18:30Lovcen - Igalo -:-
18:30Otrant - Berane -:-

MOSAMBIK: Mocambola

16:00Ferroviario Nampula - UD Songo -:-

NIGER: Super Ligue

18:30Sahel - US Gendarmerie -:-

NORJA: Division 3 - Lohko 2

17:00Sandefjord 2 - Start 2 -:-

NORJA: Division 3 - Lohko 5

15:00Hødd 2 - Ålesund 2 -:-

NORJA: Division 3 - Lohko 6

14:00Fyllingsdalen - Innstrandens -:-
16:00Kongsvinger 2 - Fredrikstad 2 -:-

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30Lys Sassandra - Korhogo -:-
18:30Racing d'Abidjan - Bouake -:-
18:30SO Armee - Mouna -:-
18:30Sporting Gagnoa - San Pedro -:-
18:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou -:-
20:45Zoman - ASEC Mimosas -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Pudotuspelit

00:00Tauro - San Francisco -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Ameliano - Sportivo Trinidense 0:2
03:00Nacional Asuncion - 2 de Mayo 3:1
22:00Olimpia Asuncion - Guarani -:-
00:30Tacuary - Libertad -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

02:30Encarnacion FC - 12 de Junio 2:0
17:003 De Febrero - Atl. Tembetary -:-
17:00Fernando de la Mora - Guairena FC -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Sporting Cristal - Union Comercio -:-

PERU: Liga 2

23:00SiirrettyCarlos Stein - Alianza Huanuco -:-
23:00SiirrettyComerciantes - Ayacucho -:-
23:00SiirrettyDep. Municipal - Binacional -:-
23:00SiirrettyDeportivo Coopsol - AD Cantolao -:-
23:00SiirrettyPirata - Juan Pablo II -:-
23:00SiirrettySan Marcos - Llacuabamba -:-
23:00SiirrettySantos - U. San Martin -:-
23:30Alianza Huanuco - San Marcos -:-

PERU: Liga - Naiset

23:30Cesar Vallejo N - AD Cantolao N 0:0
18:30Melgar N - Sporting Cristal N -:-
21:00A. Lima N - Defensores N -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

18:00Bregalnica - Sileks -:-
18:00Brera Strumica - Makedonija GP -:-
18:00Rabotnicki - Shkendija -:-
18:00Struga - Shkupi -:-
18:00Vardar - Tikves -:-
18:00Voska Sport - KF Gostivar -:-

PORTUGALI: Liga Portugal

17:30Arouca - Guimaraes -:-
17:30Boavista - Vizela -:-
17:30Estrela - Gil Vicente -:-
17:30Farense - Portimonense -:-
20:00Moreirense - Estoril -:-
20:00Sporting - Chaves -:-
22:30Braga - FC Porto -:-

PORTUGALI: Liga Portugal 2

13:00Feirense - Vilaverdense -:-

PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Karsintalohko

16:00Boavista U19 - Rio Ave U19 -:-
17:00Ferreira U19 - Maritimo U19 -:-
17:00Lusitania FC U19 - Vizela U19 -:-
19:00Alverca U19 - Beira Mar U19 -:-
19:00Chaves U19 - Gil Vicente U19 -:-
19:00Estoril U19 - Belenenses U19 -:-
19:00Torreense U19 - Academica U19 -:-

PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Mestaruussarja

13:00Guimaraes U19 - Farense U19 -:-
13:00Sporting U19 - Famalicao U19 -:-
19:00Academico Viseu U19 - Benfica U19 -:-
19:00FC Porto U19 - Braga U19 -:-

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Korona - Ruch -:-
18:30Slask - Radomiak Radom -:-
21:00Piast Gliwice - Jagiellonia -:-

PUOLA: Division 1

16:00Sosnowiec - Legnica -:-
18:30Katowice - Wisla -:-
21:00Leczna - S. Rzeszow -:-

PUOLA: Division 2

13:00Lech II - Sandecja -:-
13:45Pogon Siedlce - Chojniczanka -:-
16:00Ol. Grudziadz - KKS Kalisz -:-
18:30Elblag - Polonia Bytom -:-

PUOLA: III Liga - Lohko I

13:00Legia II - Wikielec -:-
16:00Zambrow - Legionowo -:-
18:00Belchatow - Jagiellonia II -:-
18:00Bron Radom - Sulejowek -:-
18:00Mlawa - Grodzisk M. -:-
18:00Skierniewice - Swit -:-
18:30Concordia Elblag - LKS Lomza -:-

PUOLA: III Liga - Lohko II

13:00Vineta W. - Kleczew -:-
14:00Unia Swarzedz - Swinoujscie -:-
15:00Cartusia Kartuzy - Solec Kujawski -:-
15:00Nowe Skalmierzyce - Notec Czarnkow -:-
15:00Starogard Gdanski - Luzino -:-
17:00Stolem Gniewino - Gedania Gdansk -:-
18:00Zawisza - Sroda -:-
19:00Szczecin II - Elana Torun -:-

PUOLA: III Liga - Lohko III

15:00Gornik Z. II - Jelenia Gora -:-
16:00Polkowice - Z. Gora -:-
17:00Starowice Dolne - Unia Turza Slaska -:-
18:00Carina Gubin - Bytom Odrzanski -:-
18:00Goczalkowice Zdroj - Sleza Wroclaw -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Stilon Gorzow -:-
18:00Pawlowice - Kluczbork -:-

PUOLA: III Liga - Lohko IV

13:00KS Wieczysta Krakow - Swidniczanka Swidnik -:-
14:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa -:-
18:00Orleta Radzyn - Karpaty Krosno -:-
18:00Unia Tarnow - Czarni Polaniec -:-
19:00Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg -:-
20:29Ostrowiec - Star Starachowice -:-

PUOLA: Central Youth League

13:00Jagiellonia U19 - Korona U19 -:-
13:00Warta P. U19 - Rakow Czestochowa U19 -:-
13:00Wisla U19 - Odra Opole U19 -:-

QATAR: Emir Cup

19:00Al-Duhail - Al-Sadd -:-

RANSKA: National

19:00Avranches - Niort -:-
19:00Chateauroux - Cholet -:-
19:00GOAL FC - Orleans -:-
19:00Le Mans - Marignane GCB -:-
19:00Martigues - Nimes -:-
19:00Red Star - Epinal -:-
19:00Rouen - Dijon -:-
19:00Sochaux - Versailles -:-
19:00Villefranche - Nancy -:-

RANSKA: National 2 - Lohko A

19:00Aubagne - Andrezieux -:-
19:00Bourgoin Jallieu - Ales -:-
19:00Cannes - Thonon-Evian -:-
19:00Chamalieres - Toulon -:-
19:00Grasse - Jura Sud -:-
19:00Le Puy-en-Velay - Hyeres -:-
19:00Toulouse II - Frejus -:-

RANSKA: National 2 - Lohko B

19:00Angers II - Saint-Pryve -:-
19:00Angouleme - Paris 13 Atl. -:-
19:00Avoine - Les Herbiers -:-
19:00Blois - Bergerac -:-
19:00Bourges 18 - La Roche -:-
19:00Libourne - Saumur -:-
19:00Trelissac - Romorantin -:-

RANSKA: National 2 - Lohko C

19:00Bastia-Borgo - Racing CFF -:-
19:00Beauvais - Virois -:-
19:00Boulogne - Lorient II -:-
19:00Chateaubriant - Aubervilliers -:-
19:00Dinan Lehon - Stade Briochin -:-
19:00Granville - Chambly -:-
19:00Guingamp II - Saint-Malo -:-

RANSKA: National 2 - Lohko D

19:00Besancon - Biesheim -:-
19:00Bourg en Bresse - St Quentin -:-
19:00Colmar - Auxerre II -:-
19:00Creteil - Wasquehal -:-
19:00FC 93 - Feignies-Aulnoye -:-
19:00Furiani Agliani - Fleury-Merogis -:-
19:00Macon - Haguenau -:-

ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja

21:00CFR Cluj - Farul Constanta -:-
21:00Univ. Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Karsintalohko

18:00SiirrettyBrodoc - CSM Vaslui -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Nousuryhmä

18:00CSM Bacau - FC Bacau -:-
18:00Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Karsintalohko

18:00Hamangia Baia - Braila -:-
18:00Viitorul Ianca - Sutesti -:-
18:00Vointa Limpezis - CSM Ramnicu Sarat -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Nousuryhmä

18:00CSM Focsani - Unirea Branistea -:-
18:00Sporting Liesti - Metalul Buzau -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Karsintalohko

18:00Axiopolis Cernavoda - Gloria Baneasa -:-
18:00Progresul Fundulea - Voluntari 2 -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Karsintalohko

18:00Plopeni - Moreni -:-
18:00Tricolorul Breaza - Paulesti -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Nousuryhmä

18:00CS Blejoi - CS Din. Bucuresti -:-
18:00Popesti Leordeni - Dunarea Giurgiu -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko

18:00Tarlungeni - SR Brasov -:-
18:00V. Curita - Odorheiu -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Nousuryhmä

18:00Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Karsintalohko

18:00Curtisoara - Horezu -:-
18:00Petrolul Potcoava - Calimanesti -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko

18:00U Craiova 1948 2 - Turceni -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Nousuryhmä

16:00Viitorul Simian - Ghiroda & Giarmata Vii -:-
18:00CSO Filiasi - CSM Deva -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko

18:00Socodor - Ineu -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Nousuryhmä

18:00Peciu Nou - Bihor -:-
18:00Politehnica Timisoara - Phoenix Buzias -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko

18:00Industria Galda - Viitorul Cluj -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Nousuryhmä

18:00ACS Medias - Univ. din Alba Iulia -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Karsintalohko

16:00Satu Mare - Baile Felix -:-
18:00Minerul Ocna Dej - Baia Mare 0:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Nousuryhmä

18:00CSM Satu Mare - Sighetu Marmatiei -:-

ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Mestaruussarja

12:30Farul Constanta N - Csikszereda M. Ciuc N -:-

RUOTSI: Superettan

14:00Skövde - Östersund -:-
16:00Degerfors - Örgryte -:-
16:00Oddevold - Brage -:-

RUOTSI: Division 1 - Norra

17:00Karlstad - IFK Stocksund -:-
17:00Täby - Örebro Syrianska -:-

RUOTSI: Division 1 - Södra

17:00Eskilsminne - Torslanda -:-
17:00Falkenberg - Torns IF -:-
17:00Oskarshamn - Ängelholm -:-

RUOTSI: Division 2 - Norrland

13:00Kiruna - Skellefteå -:-
14:00IFK Östersund - Boden -:-
14:00Lucksta - IFK Luleå -:-
15:00Frösö IF - Algarna-Härnösand -:-
16:00Täfteå IK - Gottne IF -:-
16:00Ytterhögdals IK - Team TG FF -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

15:00Kumla - Grebbestads IF -:-
15:00Motala - Stenungsunds IF -:-
17:00Gauthiod - Forward -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Sandviken -:-
15:00Skiljebo - Hudiksvall -:-
17:00FC Arlanda - Järfalla -:-
17:00IK Franke - Falu -:-
18:00Enköpings SK - Dalkurd -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland

15:00Simrishamn - Nosaby IF -:-
16:00IFK Berga - Österlen FF -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

14:00Huddinge - Nacka FC -:-
16:00Enskede - Sleipner -:-
17:00Nyköping - BK Ljungsbro -:-

RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland

13:00Qviding - Landvetter IS -:-
14:30Sävedalens IF - Öckerö IF -:-
15:00Husqvarna - Tord -:-
16:00Jonsered - Laholm -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

16:00AIK N - Häcken N -:-
16:00Vittsjö N - Norrköping N -:-

RUOTSI: Elitettan - Naiset

14:00Alingsås IF N - Umeå IK N -:-
14:00Malmö N - Sundsvall N -:-
14:00Örebro N - Bollstanäs N -:-
16:00Jitex N - Mallbacken N -:-
16:00Lidköpings FK N - Gamla Uppsala N -:-

SAKSA: 3. Liga

14:30Aue - Mannheim -:-
14:30Dresden - Duisburg -:-
14:30Freiburg II - Viktoria Köln -:-
14:30Hallescher - Dortmund II -:-
14:30Lübeck - RW Essen -:-
14:30München 1860 - Bielefeld -:-
14:30Preussen Münster - Unterhaching -:-
14:30Regensburg - Saarbrücken -:-
14:30Sandhausen - Ingolstadt -:-
14:30Ulm - Verl -:-

SAKSA: Regionalliga North

16:30Eimsbutteler - Jeddeloh -:-
16:30Havelse - Drochtersen/Assel -:-
16:30Kiel II - Kilia Kiel -:-
16:30Lohne - Oldenburg -:-
16:30Meppen - Teutonia Ottensen -:-
16:30Phoenix Lübeck - Bremer -:-
16:30SC Weiche-08 - Norderstedt -:-

SAKSA: Regionalliga West

13:00Köln II - Düsseldorf II -:-
15:00Aachen - SSVg Velbert -:-
15:00Mönchengladbach II - Bocholt -:-
15:00Paderborn II - Oberhausen -:-
15:00Rodinghausen - Fortuna Köln -:-
15:00Wegberg-Beeck - FC Gütersloh -:-
15:00Wiedenbrück - Lippstadt -:-
15:00Wuppertaler - Duren -:-

SAKSA: Regionalliga Südwest

15:00Bahlinger - Schott Mainz -:-
15:00Balingen - Kassel -:-
15:00Freiberg - Aalen -:-
15:00FSV Frankfurt - Fulda-Lehnerz -:-
15:00Homburg - Stuttgarter Kickers -:-
15:00Koblenz - Mainz II -:-
15:00Offenbach - Steinbach Haiger -:-
15:00Stuttgart II - Hoffenheim II -:-
15:00Walldorf - Eint. Frankfurt II -:-

SAKSA: Regionalliga Bayern

15:00Aschaffenburg - Ansbach -:-
15:00Bamberg - Bayern München II -:-
15:00Buchbach - Aubstadt -:-
15:00Burghausen - Augsburg II -:-
15:00Nürnberg II - Schalding -:-
15:00Schweinfurt - Bayreuth -:-
15:00Würzburger Kickers - Vilzing -:-

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Wismar - Staaken -:-
15:00Dynamo Schwerin - TuS Makkabi Berlin -:-
15:00Rathenow - Neustrelitz -:-

SAKSA: Oberliga NOFV- Süd

14:17Auerbach - Bischofswerdaer -:-
14:17Bautzen - Plauen -:-
15:00Einheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode -:-
15:00Krieschow - Ludwigsfelder -:-
15:00Magdeburg II - Grimma -:-
15:00Motor Marienberg - Halberstadt -:-
15:00Sandersdorf - Arnstadt -:-

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Dornbreite Lübeck - Lübeck II -:-
15:00Eichede - VfR Neumünster -:-
15:00Flensburg - SC Weiche-08 II -:-
15:00Heider SV - Eckernforder SV -:-
15:00Inter Türkspor Kiel - Bordesholm -:-
15:00Neumünster - Hohenwestedt -:-
15:00Nordmark Satrup - Todesfelde -:-
15:00Preussen Reinfeld - Oldenburger -:-

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

15:00Schöningen - Arminia Hannover -:-
17:00Bornreihe - Eilvese -:-
17:00Emden - Vorsfelde -:-
17:00Heeslinger - Ramlingen-Ehlershausen -:-
17:00Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Celle -:-
17:00VfL Oldenburg - Bersenbrück -:-

SAKSA: Oberliga Hessen

15:00Stadtallendorf - Waldgirmes -:-
16:00SV Steinbach - Erlensee -:-
16:00TUS Dietkirchen - Weidenhausen -:-
16:00Viktoria Griesheim - Alzenau -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Bitburg - SpVgg Quierschied -:-
15:00Auersmacher - Trier -:-
15:00Mechtersheim - Engers -:-
15:00Pirmasens - Karbach -:-
16:30Baumholder - RW Koblenz -:-
16:30Morlautern - Waldalgesheim -:-
16:30Pfeddersheim - Cosmos Koblenz -:-
17:00Dudenhofen - Gonsenheim -:-
19:00Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern II -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Nord

15:00Abtswind - Regensburg II -:-
15:00ATSV - Kornburg -:-
15:00Bayern Hof - Neudrossenfeld -:-
15:00Cham - Ingolstadt II -:-
15:00Coburg - Hankofen-Hailing -:-
15:00Donaustauf - Eichstatt -:-
15:00Fortuna Regensburg - Eltersdorf -:-
15:00Neumarkt - Gebenbach -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Süd

15:00Erlbach - Rain/Lech -:-
15:00Garching - Deisenhofen -:-
15:00Gundelfingen - Landsberg -:-
15:00Heimstetten - Nordlingen -:-
15:00Ismaning - Kirchheimer -:-
15:00Kirchanschoring - Schwaben Augsburg -:-
15:00Kottern-St. Mang - Dachau -:-
15:00Pipinsried - Türkspor Augsburg -:-
15:00Sonthofen - München 1860 II -:-

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

16:30ATSV Mutschelbach - Göppingen SV -:-
16:30Bissingen - FC Holzhausen -:-
16:30Denzlingen - Ravensburg -:-
16:30Grossaspach - Normannia Gmund -:-
16:30Hollenbach - Backnang -:-
16:30Nöttingen - Reutlingen -:-
16:30Oberachern - Villingen -:-
16:30Pforzheim - Essingen -:-
16:30VfR Mannheim - Offenburger FV -:-

SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset

15:00Potsdam N - Mönchengladbach N -:-

SAMBIA: Super League

14:00NAPSA Stars - Nkwazi -:-
16:00Forest Rangers - Zesco Utd -:-
16:00Mufulira - Konkola -:-
16:00Mutondo Stars - Kabwe -:-
16:00Prison Leopards - Green Eagles -:-
16:00Red Arrows - Zanaco -:-
16:00Trident - Power Dynamos -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Pudotuspelit

21:45Murata - Tre Penne -:-

SÃO TOMÉ JA PRÍNCIPE: Campeonato Nacional

18:00CD Guadalupe - Caixao Grande -:-
18:00Juba - Palmar -:-
18:00Praia Cruz - Vitoria do Riboque -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

19:20Al-Hazem - Al Riyadh -:-
19:20Al-Taawon - Al Shabab -:-
21:00Al Ahli SC - Abha -:-

SENEGAL: Ligue 1

20:00Dakar SC - Generation F. -:-
20:00Diambars - Guediawaye -:-
20:00US Goree - Linguere -:-

SERBIA: Super Liga - Karsintalohko

17:00IMT Novi Beograd - FK Vozdovac -:-
17:00Radnicki Nis - Javor -:-
17:00Zeleznicar Pancevo - Novi Pazar -:-
19:00Radnik - Sp. Subotica -:-

SERBIA: Prva Liga - Mestaruussarja

18:00Graficar Beograd - OFK Beograd -:-
18:00Macva - Indjija -:-
18:00Radnicki S. Mitrovica - Jedinstvo U. -:-
18:00Smederevo - Tekstilac Odzaci -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

12:00Prva Iskra - Buducnost Dobanovci -:-
18:00Padinska Skela - Rad -:-
18:00Radnicki Obrenovac - Polet Dorcol -:-
18:00Zemun - Brodarac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Hajduk 1912 - Omladinac NB -:-
18:00Jedinstvo SP - Becej -:-
18:00Kikinda - Radnicki Zrenjanin -:-
18:00Naftagas - Zeleznicar Indjija -:-
18:00Sloven Ruma - 1. Maj Ruma -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Jagodina - Timocanin -:-
18:00Mesevo - Zitoradja -:-
18:00Paracin - Sindelic -:-
18:00Pcinja - SFS Borac -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

18:00Borac 1926 - Real Podunavci -:-
18:00Omladinac Zablace - Zlatibor Cajetina -:-
18:00Sloga Petrovac - FAP -:-
18:00Sloga Pozega - Polet Ljubic -:-
18:00Takovo - Buducnost Krusik -:-
18:00Tutin - Loznica -:-

SIERRA LEONE: Valioliiga

19:15Bai Bureh Warriors - Mighty Blackpool -:-
19:15SiirrettyBhantal - Mighty Blackpool -:-
19:15SiirrettyBo Rangers - Lamboi -:-
19:15SiirrettyFreetown City - Ports Authority -:-
19:15SiirrettyKahunla - Wilberforce Strikers -:-
19:15SiirrettySLIFA - Bai Bureh Warriors -:-
19:15Wusum Stars - Ports Authority -:-
19:15SiirrettyWusum Stars - Diamond Stars -:-
19:30Kallon - East End Lions -:-
19:30Real Republicans - Lamboi -:-

SINGAPORE: Valioliiga

13:00Albirex Niigata - Hougang -:-
13:00Lion City - Young Lions -:-

SKOTLANTI: Premiership - Mestaruussarja

14:30Celtic - St. Mirren -:-
14:30Dundee FC - Kilmarnock -:-
14:30Hearts - Rangers -:-

SKOTLANTI: Championship - Karsinta

19:30Inverness - Hamilton -:-

SKOTLANTI: League Two - Karsinta - Pudotuspelit

17:00Stranraer - East Kilbride -:-

SLOVAKIA: Nike liga - Karsintalohko

18:00Banska Bystrica - Skalica -:-
18:00FC Kosice - Michalovce -:-
18:00Z. Moravce-Vrable - Trencin -:-

SLOVAKIA: Nike liga - Mestaruussarja

18:00Slovan Bratislava - Ruzomberok -:-
18:00Trnava - Podbrezova -:-
18:00Zilina - Dun. Streda -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - East

18:00Bardejov - R. Sobota -:-
18:00MSK Lucenec - Lubovna -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - West

18:00AFC Nove Mesto - Velke Ludince -:-
18:00HA Banska Bystrica - Belusa -:-
18:00Jednota Banova - Galanta -:-
18:00MSK Martin - Sered -:-
18:00Sala - Dubnica -:-
18:00Zvolen - Malacky -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava

18:00Bernolakovo - Vrakuna B. -:-
18:00Domino - Rusovce -:-
18:00Inter Bratislava - Rohoznik -:-
18:00Pezinok - NSK 1922 Bratislava -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Central

15:30Badin - Krasno -:-
18:00Banik Stranavy - Medzibrod -:-
18:00Cadca - Kovacova -:-
18:00K. Nove Mesto - SK Javornik Makov -:-
18:00TJD Pribelce - Lip. Stiavnica -:-
18:00Tvrdosin - Besenova -:-

SLOVAKIA: 4. liga - East

18:00Kezmarok - Gerlachov -:-
18:00Poprad - Rudnany -:-
18:00Sobrance-Sobranecko - Raslavice -:-

SLOVAKIA: 4. liga - West

18:00Banik Prievidza - Trstice -:-
18:00Boleraz - Pata -:-
18:00FKM Nove Zamky - Hurbanovo -:-

SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Karsintalohko

16:00GFC N - Trencin N -:-
18:00Petrzalka N - Presov N -:-

SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Mestaruussarja

12:00B. Bystrica N - Ruzomberok N -:-
12:00Trnava N - Myjava N -:-

SLOVENIA: Prva liga

16:00Aluminij - Domzale -:-
16:00Mura - Rogaska -:-
16:00Radomlje - Celje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

18:30Beltinci - Fuzinar -:-
18:30Tolmin - Gorica -:-
18:30Triglav - Jadran Dekani -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

17:00Korotan - Ljutomer -:-
18:00Podvinci - Drava -:-
18:00Sampion Celje - Race -:-
18:00Smartno - Dravograd -:-
20:30Brezice - Zavrc -:-
20:30Dobrovce - Videm -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

18:00NK Jesenice - Fama Vipava -:-
18:30Brda - Dob -:-
18:30Izola - Kocevje -:-
18:30Skofja Loka - Sobec Lesce -:-
18:30Slovan Ljubljana - Sencur -:-
18:30Ziri - NK Adria -:-

SOMALIA: National league

15:30Midnimo - Badbaado -:-

SUOMI: Ykkönen

15:00RoPS - FC Vaajakoski -:-
16:00EPS - FC Jazz -:-
16:00KPV - KuPS Akatemia -:-
17:00VIFK - Klubi 04 -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko A

15:00MyPa - Kiffen -:-
17:00Atlantis 2 - PEPO -:-
18:30Lahden Reipas - GrIFK -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko B

16:00HJS - VJS -:-
16:00SexyPöxyt - FC Honka -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko C

17:00JPS Jyväskylä - JBK -:-
18:00OTP - Närpes Kraft -:-

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset

14:00PKKU N - Åland United N -:-
16:00JyPK N - Ilves N -:-
16:00KuPS N - FC Honka N -:-

SUOMI: Ykkönen - Naiset

13:00ONS Oulu N - KTP N -:-
14:00VIFK N - HJK Akatemia N -:-
15:00FC Lahti N - TPS N -:-
15:00Pallo-Iirot N - EBK N -:-
15:00VJS N - Ilves 2 N -:-

SURINAME: SML

02:00Inter Moengotapoe - Voorwaarts -:-
23:30Robinhood - Flora -:-

SVEITSI: Super League - Karsintalohko

19:00Grasshoppers - Basel -:-
19:00Lausanne Ouchy - Lausanne -:-
19:00Yverdon - Luzern -:-

SVEITSI: Promotion League

17:00Basel II - Biel -:-
17:00Breitenrain - Lugano II -:-
17:00Bulle - Kriens -:-
17:00Luzern II - Bruhl SG -:-
17:00Paradiso - Bavois -:-
17:00Rapperswil - Etoile-Carouge -:-
17:00St. Gallen II - Cham -:-
17:00Young Boys II - Delemont -:-
17:00Zürich II - Servette U21 -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 1

17:00Coffrane - Lausanne II -:-
17:00Monthey - Terre Sainte -:-
17:00Oberwallis Naters - Echallens -:-
17:00Pully - Chenois -:-
17:00Sarraz-Ecleplens - Meyrin -:-
17:00Sion II - La Chaux-De-Fonds -:-
17:00Vevey - Grand-Saconnex -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 2

17:00Bassecourt - Solothurn -:-
17:00Dietikon - Muri -:-
17:00Köniz - Emmenbrücke -:-
17:00Langenthal - Concordia -:-
17:00Muttenz - Courtetelle -:-
17:00Rotkreuz - Münsingen -:-
17:00Schötz - Thun II -:-
17:00Wohlen - Black Stars -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 3

17:00Eschen - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Freienbach - Mendrisio -:-
17:00Grasshopper II - Taverne -:-
17:00Höngg - YF Juventus -:-
17:00Kosova - Kreuzlingen -:-
17:00Linth - Gossau -:-
17:00Uzwil - Tuggen -:-
17:00Winterthur II - Balzers -:-

SVEITSI: Super League - Naiset - Karsinta

20:00Sion N - Rapperswil N -:-

SVEITSI: Super League - Naiset - Pudotuspelit

19:00Zürich N - Basel N -:-

SVEITSI: Super League - Naiset - Sijoituspudotuspelit

13:30Grasshoppers N - Aarau N -:-
17:00St. Gallen N - Luzern N -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00Istaravshan - Vakhsh -:-
18:00Barkchi Hisor - Regar-TadAZ -:-

TAIWAN: Mulan Football League - Naiset

10:00Kaohsiung N - Taoyuan Mars N -:-
11:00Taichung Blue N - Taipei Bravo N -:-
13:00Hualien N - Hang Yuan N -:-

TANSANIA: Federation Cup

15:30Coastal Union - Azam -:-

TANSKA: 1. Division - Karsintalohko

18:00Horsens - B.93 -:-

TANSKA: 2nd Division - Karsintalohko

14:45FA 2000 - F. Amager -:-
15:00Brabrand - Skive -:-

TANSKA: 2nd Division - Nousuryhmä

15:00Aarhus Fremad - Esbjerg -:-
15:00Roskilde - Middelfart -:-

TANSKA: 3. Division - Karsintalohko

14:00Lyseng - Vejgaard -:-
14:00Vanløse - Holstebro -:-
15:00Young Boys FD - SfB-Oure -:-

TANSKA: 3. Division - Mestaruussarja

14:30VSK Aarhus - Avarta -:-
15:00BK Frem - Ishoj IF -:-
15:00Næsby - Holbaek -:-

TANSKA: Danish Cup - Naiset

15:00Naestved N - Nordsjaelland N -:-

THAIMAA: Thai League 1

14:00Muangthong - Chonburi -:-
14:00Prachuap - Chiangrai -:-
14:30Trat FC - Lamphun Warrior -:-
15:00Uthai Thani - Buriram -:-

THAIMAA: Thai League 2 - Nousukarsinnat

14:00Nakhon Si - Rayong FC -:-

TŠAD: Premiere Division - LPFN

17:45Agri - Tchad - AS Psi -:-
17:45Ascot - Aiglons -:-
17:45Gazelle - Farcha -:-

TŠEKKI: 1. Liga - Mestaruussarja

18:00Mlada Boleslav - Sparta Praha -:-
18:00Plzen - Ostrava -:-
18:00Slovacko - Slavia Praha -:-

TŠEKKI: CFL - Lohko A

11:15Motorlet Prague - Kraluv Dvur -:-
18:00Domazlice - Ceske Budejovice B -:-
19:00Karlovy Vary - Povltavska FA -:-

TŠEKKI: CFL - Lohko B

11:30Prepere - Zivanice -:-
19:00Velvary - Banik Most-Sous -:-

TŠEKKI: MSFL

11:15Bohunice - FK Frydek-Mistek -:-
11:15Rosice - Slovacko B -:-
11:30Znojmo - Ostrava B -:-

TŠEKKI: Division A

11:30FK Komarov - Aritma Prague -:-
11:30Rokycany - Klatovy -:-
18:00Doubravka - Katovice -:-
18:00Horovice - Domazlice B -:-
18:00Sobeslav - Marianske Lazne -:-
18:00Tachov - Sokolov -:-

TŠEKKI: Division B

11:15Neratovice - Brandys n. Labem -:-
11:15Steti - Kladno -:-
11:15Ujezd Prague - Meteor Prague -:-
14:30Cesky Brod - Olympie Brezova -:-
17:00Hvezda Cheb - Louny -:-
18:00Nespeky - Admira Prague B -:-
18:00Ostrov - Slany -:-

TŠEKKI: Division C

11:15Letohrad - Spoje Prague -:-
16:00Novy Bydzov - Slavia HK -:-
18:00Dobrovice - Kosmonosy -:-
18:00Usti nad Orlici - Hlinsko -:-
18:00Vysoke Myto - Benesov -:-

TŠEKKI: Division D

11:15Havlickuv Brod - Tasovice -:-
18:00Nove Mesto na Morave - Velke Mezirici -:-
18:00Zdar na Sazavou - Zdirec n. D. -:-

TŠEKKI: Division E

11:15Kostelec na Hane - Skastice -:-
17:30Rymarov - FK Kozlovice -:-
18:00Bzenec - Novy Jicin -:-
18:00Holesov - Nove Sady -:-
18:00Vsetin - Batov -:-

TŠEKKI: Division F

16:30Bridlicna - Vitkovice -:-
18:00Hlubina - Havirov -:-
18:00Repiste - Bilovec -:-
18:00Valasske Mezirici - Jesenik -:-

TŠEKKI: Jihocesky KP

11:15Mirovice - Tyn nad Vltavou -:-
11:30Rudolfov - Milevsko -:-
14:30FC Semice - Olesnik -:-
18:00TJ Osek - Drazice -:-
18:00Trebetice - Malse Roudne -:-

TŠEKKI: Jihomoravsky KP

18:00Lednice - Rajhradice -:-
18:30Bosonohy - Rousinov -:-
18:30Moravska Slavia - Svratka Brno -:-
18:30Ratiskovice - Bystrc -:-
18:30SK Krumvir - Sparta Brno -:-

TŠEKKI: Karlovarsky KP

11:00Citice - Lomnice -:-
11:30KV Dvory - Marianske Lazne B -:-
18:00Chodov - Trstenice -:-
18:00Union Nove Sedlo - Loko K. Vary -:-
18:00Vintirov - Kralovske Porici -:-

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

18:00Dvur Kralove - Libcany -:-

TŠEKKI: Liberecky KP

11:30Velke Hamry B - Frydlant -:-
18:00Hradek nad Nisou - Lomnice nad Popelkou -:-
18:00Sedmihorky - Chrastava -:-
18:00Straz p. Ralskem - Kostalov-Libstat -:-
18:00Zelezny Brod - Novy Bor -:-

TŠEKKI: Moravskoslezsky KP

11:15Cesky Tesin - Jakubcovice -:-
18:00Brusperk - Koberice -:-
18:00Dolni Benesov - Orlova -:-
18:00Hermanice - Dolni Datyne -:-
18:00Krasne Pole - Kravare -:-
18:00Petrvald na Morave - Stonava -:-

TŠEKKI: Olomoucky KP

11:30Litovel - Zabreh -:-
18:00Mohelnice - Dolany -:-
18:00Zelatovice - Velke Losiny -:-

TŠEKKI: Pardubicky KP

18:00Ceska Trebova - SK Pardubicky -:-
18:00Libisany - Moravany -:-
18:00Litomysl - Holice -:-
18:00Prelouc - Chocen -:-
18:00Tremosnice - Lanskroun -:-

TŠEKKI: Plzensky KP

11:15Horni Briza - Petrin Plzen B -:-
15:00Kaznejov - Plzen-Cernice -:-
17:00Holysov - Sokol Radnice -:-
18:00Stribro - Kosutka Plzen -:-
19:00Nepomuk - Myto -:-
19:00Vejprnice - Nyrsko -:-
19:00Zruc - Sokol Lhota -:-

TŠEKKI: Prazsky prebor

11:15Branik - Tempo Prague -:-
11:30Dukla JM - CAFC -:-
11:30Zlicin - Kolovraty -:-
11:45Treboradice - Predni Kopanina -:-
14:15Motorlet Prague B - Vysehrad -:-
14:30Zizkov B - Uhrineves -:-
18:00Dolni Chabry - Podoli Praha -:-
18:00Stresovice - Kralovice -:-

TŠEKKI: Stredocesky KP

11:15Kutna Hora - Milin -:-
11:30SK Chlumec - Mnichovohradistsky SK -:-
18:00Dobris - Libis -:-
18:00Tochovice - Povltavska FA B -:-

TŠEKKI: Ustecky KP

11:30Cernovice - Banik Most - Sous B -:-
11:30Oldrichov - Usti n. L. B -:-
16:00Ledvice - Litomericko -:-
18:00Brna - Nestemice -:-
18:00FK Jilove - Srbice -:-
18:00Vilemov - Probostov -:-
18:00Zatec - Modlany -:-

TŠEKKI: Vysocina KP

17:30Kamenice nad Lipou - Chotebor -:-
17:30Ledec nad Sazavou - Velke Mezirici B -:-
17:30Rapotice - Nove Mesto na Morave B -:-

TŠEKKI: Zlinsky KP

18:00Bystrice pod Hostynem - Osvetimany -:-
18:00Kvasice - Hluk -:-
18:00Napajedla - Slusovice -:-

TŠEKKI: U19 League

11:00Liberec U19 - Slavia Praha U19 -:-
11:00Mlada Boleslav U19 - Frydek-Mistek U19 -:-
11:15Ceske Budejovice U19 - Plzen U19 -:-
12:00Dukla Praha U19 - Ostrava U19 -:-
12:00Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
12:00Zlin U19 - Slovacko U19 -:-
14:00Jihlava U19 - Karvina U19 -:-
14:30Brno U19 - Sparta Praha U19 -:-

TŠEKKI: First League - Naiset - Karsintalohko

12:00Lok. Brno N - Plzen N -:-
15:00Ostrava N - Pardubice N -:-

TŠEKKI: First League - Naiset - Mestaruussarja

15:00Sparta Praha N - Slavia Praha N -:-

TŠEKKI: 2. Liga - Naiset - Karsintalohko

12:00Teplice N - Hradec Kralove N -:-
19:30Prague Raptors N - Dukla Praha N -:-

TŠEKKI: 2. Liga - Naiset - Nousuryhmä

15:00Lisen N - Sparta Praha B N -:-

TUNISIA: Cup

16:30Ahly Sfaxien - Etoile Sahel -:-

TURKKI: Super Lig

19:00Ankaragucu - Pendikspor -:-
19:00Basaksehir - Trabzonspor -:-
19:00Besiktas - Hatayspor -:-
19:00Gaziantep - Karagümrük -:-
19:00Kayserispor - Konyaspor -:-
19:00Rizespor - Kasimpasa -:-
19:00Samsunspor - Alanyaspor -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:00Arkadag - Energetik -:-
15:00Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat -:-
15:00Sagadam - Merw -:-
16:00Nebitci - FC Asgabat -:-

UGANDA: Valioliiga

15:00Busoga - BUL -:-
15:00Kitara - Gadaffi -:-
15:00Maroons - Kampala City -:-
15:00NEC FC - Villa -:-
15:00URA SC - Bright Stars -:-
15:00Vipers - Mbarara City -:-
15:00Wakiso Giants - UPDF -:-

UKRAINA: Valioliiga

15:30Dynamo Kiev - Kryvbas -:-

UKRAINA: Persha Liga - Nousuryhmä

12:00Prykarpattya - Viktoria -:-
13:00Ahrobiznes Volochysk - SC Poltava -:-
13:00Epitsentr - Inhulets -:-
13:00Karpaty Lviv - Livyi Bereg -:-
13:00Kudrivka-Nyva - FSC Mariupol -:-

UKRAINA: Druha Liga

12:30Kudrivka - Karpaty Lviv 2 -:-
13:00Kremin 2 - Lokomotiv Kiev -:-
17:00VAST Mykolaiv - MFC Metalurh 2 -:-

UKRAINA: U19 League

13:00Din. Kiev U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
13:00Dnipro-1 U19 - Shakhtar U19 -:-
13:00LNZ Cherkasy U19 - Zorya U19 -:-
13:00Metalist 1925 U19 - Zhytomyr U19 -:-
13:00Minaj U19 - Kolos Kovalivka U19 -:-
13:00Rukh Lviv U19 - Ch. Odesa U19 -:-
13:00Veres Rivne U19 - Oleksandriya U19 -:-
13:00Vorskla U19 - Obolon Kiev U19 -:-

UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko

11:00Panthers FC Uman N - Mariupol N -:-

UKRAINA: Championship - Naiset - Mestaruussarja

12:00Kolos Kovalivka N - Vorskla Poltava N -:-

UNKARI: OTP Bank Liga

18:45Fehervar FC - DVTK -:-
18:45Paks - Kisvarda -:-
18:45Puskas Academy - Debrecen -:-

UNKARI: NB III - Southwest

18:00Dunafoldvar - Majosi -:-

UNKARI: NB I - Naiset - Pudotuspelit

18:00MTK Hungaria N - Puskas Academy N -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

18:30Fenix - Progreso -:-
21:00River Plate - Rampla Juniors -:-
00:00Defensor Sporting - Penarol -:-

URUGUAY: Segunda Division

01:00La Luz - Montevideo City 0:1
16:00Rentistas - Cerrito -:-
22:00Cooper - Oriental -:-

USA: MLS

20:45Nashville SC - Atlanta United -:-

USA: USL Championship

04:00Colorado Springs - Rhode Island 3:1
04:00El Paso - Memphis 1:2

USA: MLS Next Pro

03:15SiirrettyNew York City II - Toronto FC II -:-
04:00Austin FC II - Sporting Kansas City II 3:2rp.

USA: USL League One

02:30Charlotte Independ. - Union Omaha 1:4
05:30Central Valley Fuego - One Knoxville 0:2

USA: USL League Two

02:00Charlotte Eagles - Tobacco Road 4:0
02:00Kalamazoo FC - Lansing City 1:0
21:00Kings Hammer - Cleveland Force -:-
21:00Philadelphia Lone Star - RC New Jersey -:-
22:00Brooke House - Nona -:-
22:00Midwest United - Ann Arbor -:-
22:00Northern Virginia - Patuxent -:-
23:00Christos - Virginia Marauders -:-
00:00Project 51O - Almaden -:-

USA: NISA

05:30Capo - Irvine Zeta 0:2

USA: NWSL - Naiset

03:00Houston Dash N - Portland Thorns N 0:2
03:00North Carolina Courage N - Utah Royals N 1:0
05:30Bay FC N - San Diego Wave N 2:1

UZBEKISTAN: Super League

17:00Andijan - Metallurg Bekabad -:-
17:00Qizilqum - Olympic -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

16:00Naftan - Dnepr Mogilev -:-
18:00FC Minsk - Vitebsk -:-
21:00Gomel - Zhodino -:-

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga

13:00Belshina - Niva Dolbizno -:-
14:00FC Slonim - Molodechno -:-
15:00Din. Minsk 2 - BATE 2 -:-
16:00Lida - Soligorsk 2 -:-
17:00Valko-Venäjä U17 - Baranovici -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset

14:00Smorgon N - Dynamo Brest N -:-
16:00Vitebsk N - Dyussh-Polesgu N -:-
19:00Valko-Venäjä U19 N - Din. Minsk N -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular

23:00La Guaira - Inter de Barinas -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

22:00Nueva Esparta - Academia Anzoategui -:-
23:00Yaracuyanos - Heroes de Falcon -:-
00:00Maritimo - Fundacion AIFI -:-

VENÄJÄ: Valioliiga

14:00Dynamo Moskova - Samara -:-
16:30Lok. Moskova - F. Voronezh -:-
19:00Sochi - Krasnodar -:-

VENÄJÄ: FNL

15:00Chernomorets - Yenisey -:-
19:00Dynamo Makhachkala - Rodina Moscow -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1

15:00Dynamo Stavropol - Kamensk-Shakhtinsky -:-
16:00Biolog - Nazran -:-
16:00Nalchik - Maykop -:-
17:00FC Sevastopol - Alania 2 -:-
17:00Kholding - Forte Taganrog -:-
18:00Legion Makhachkala - Nart Cherkessk -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 2

13:00Rodina Moscow U21 - Baltika 2 -:-
15:00Zvezda St. Petersburg - Znamya Truda -:-
18:00Dynamo Moskova 2 - Dynamo Vologda -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 4

11:00Ural 2 - Sokol Kazan -:-
13:30Akron Togliatti 2 - Volna Nizhegorodskaya -:-
14:00Kirov - Nosta -:-
15:00Kazan 2 - Dynamo Barnaul -:-
15:00Orenburg 2 - Lada Togliatti -:-
15:00Uralets Nizhny Tagil - Amkar -:-

VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset

11:30Spartak Moskova N - Krasnodar N -:-
12:00Dynamo Moskova N - Zvezda N -:-
12:30Lok. Moskova N - Ryazan N -:-
14:00CSKA Moskova N - FK Rostov N -:-
15:00Samara N - FK Yenisey N -:-
17:00Zenit N - Chertanovo M. N -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Song Lam Nghe An - Khanh Hoa -:-
14:00Binh Dinh - Hai Phong -:-
15:15Viettel - Nam Dinh -:-

VIETNAM: V.League 2

13:00Da Nang - Phu Tho -:-

VIRO: Meistriliiga

14:30Tammeka - Paide -:-
17:00Narva - Flora -:-
19:00Kalju - Kuressaare -:-

VIRO: Esiliiga

19:30Tallinna Kalev U21 - Elva -:-

VIRO: Meistriliiga - Naiset

12:30FC Ararat N - Tabasalu N -:-
12:30Tallina Kalev N - Tammeka Tartu N -:-
12:30Viimsi JK N - Polva Lootos N -:-

WALES: Cymru Premier - Conference League - Pudotuspelit

16:45Caernarfon - Penybont -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Arenel Movers - Yadah -:-
16:00Bikita Minerals - Chegutu Pirates -:-
16:00Herentals - Bulawayo Chiefs -:-
16:00Ngezi Platinum - TelOne -:-
16:00Platinum - Hwange -:-
16:00ZPC Kariba - Highlanders -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.