REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Mestarien liiga - Karsinta

19:45Qarabag (Aze) - Plzen (Cze) 0:0
86'Dynamo Kiev (Ukr) - Benfica (Por) 0:2
87'Maccabi Haifa (Isr) - Crvena zvezda (Srb) 3:2

EUROOPPA: Europa Conference League - Karsinta

19:45Djurgården (Swe) - APOEL (Cyp) 3:0

AASIA: AFC Cup - Pudotuspelit

13:30Khujand (Taj) - Sogdiana (Uzb) 0:4

ARGENTIINA: Liga Profesional

01:00San Lorenzo - Platense 2:0
03:30Independiente - Huracan 1:1
PuoliaikaNewells Old Boys - Lanus 2:0
53'Tigre - Atl. Tucuman 0:0

ARGENTIINA: Primera Nacional

03:10Agropecuario - Club A. Guemes 2:0

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Platense 2 - San Lorenzo 2 0:0
17:00Atletico Tucuman 2 - Tigre 2 2:0
17:00Gimnasia L.P. 2 - Union Santa Fe 2 1:1
17:00Patronato 2 - Talleres Cordoba 2 0:1

AUSTRALIA: NPL ACT

11:45O'Connor Knights - Canberra Olympic 0:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

12:30Brisbane U21 - Gold Coast Knights 1:3
12:30Peninsula - Logan Lightning 1:2

AUSTRALIA: Australia Cup

12:30Adelaide City - Adelaide United 2:3rp.
12:30Avondale FC - Brisbane Roar 2:3rp.
12:30Melbourne City - Wellington Phoenix 1:2
12:30Oakleigh - Brisbane City 5:3ja.

AUSTRALIA & OSEANIA: OFC Mestarien liiga - Pudotuspelit

05:00Venus (Tah) - Auckland City (Nzl) 0:3

BELGIA: National Division 1

21:00Boom - Ninove 1:2
21:00Charleroi B - Tienen -:-
21:00Dessel - Knokke -:-
21:00Francs Borains - Antwerp B 2:0
21:00Gent B - URSL Vise -:-
21:00Leuven B - Hoogstraten 1:0
21:00Mandel United - OC Charleroi 0:8
21:00RAAL La Louviere - Patro Eisden -:-
21:00Saint Eloois - Heist -:-
21:00Thes Sport - RFC Liege 1:1

BOLIVIA: Nacional B - Ensimmäinen vaihe

22:00Wils. Cooperativas - Deportivo JUVA -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Valioliiga

18:30Tuzla City - Posusje 3:0
18:30Velez Mostar - Igman K. 1:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Famos Vojkovici - Drina Zvornik 1:0
18:00Kozara - Podrinje Janja 0:1
18:00Krupa - Zvijezda 09 3:1
18:00Laktasi - Mrkonjic Grad 4:0
18:00Modrica - Slavija 0:1
18:00Omarska - Novi Grad 1:3
18:00Tekstilac - Prijedor 0:2
21:00Radnik Bijeljina - Ljubic Prnjavor 2:0

BRASILIA: Serie B

02:30Londrina - Bahia 1:1

BRASILIA: Campeonato Carioca 2 - Pudotuspelit

21:00Olaria - Volta Redonda 2:1

BRASILIA: Copa Paulista

01:30Noroeste - Botafogo SP 2:0

BRASILIA: Brasileiro U20 - Pudotuspelit

21:15Flamengo U20 - Internacional U20 1:0

CHILE: Primera B

01:00S. Wanderers - Deportes Temuco 3:0

CHILE: Chilean Cup

01:00A. Italiano - U. Catolica 0:2
03:30U. De Concepcion - Magallanes 0:2
00:00Antofagasta - Curico Unido -:-

ECUADOR: Serie B

03:00El Nacional - Santo Domingo 0:0
23:00SiirrettyChacaritas - Buhos ULVR -:-
43'Chacaritas - Olmedo 0:0
23:00SiirrettyEl Nacional - Manta -:-
23:00SiirrettyImbabura - Santo Domingo -:-
23:00SiirrettyLibertad - Ind. Juniors -:-
23:00SiirrettyOlmedo - America de Quito -:-

EGYPTI: Valioliiga

19:30Enppi - El Gaish 0:1
82'Eastern Company - Al Ahly 0:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Siirretty11 Deportivo - Chalatenango -:-
23:00SiirrettyAlianza FC - Jocoro -:-
23:00SiirrettyAtletico Marte - Dragon -:-
23:00SiirrettyFAS - Aguila -:-
23:00SiirrettyLuis Angel Firpo - Metapan -:-
23:00SiirrettyPlatense Municipal - Santa Tecla -:-

ENGLANTI: Championship

21:45Stoke - Middlesbrough 2:2
85'Reading - Blackburn 3:0
84'Sheffield Utd - Sunderland 2:1
83'West Bromwich - Cardiff 0:0

ENGLANTI: National League

21:45Solihull Moors - York 1:1

ENGLANTI: Southern League South Division

21:45Gosport - Swindon S 3:1
90+'Truro - Poole 1:1

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Cray - Bognor Regis 2:2
90+'Kingstonian - Wingate & Finchley 2:2

ENGLANTI: Valioliiga Cup

21:00Arsenal U21 - Swansea U21 2:1
21:00Brighton U21 - Bournemouth U21 0:3

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

20:30Bloem Celtic - Orlando 0:1

ETELÄ-KOREA: K League 2

13:00Gwangju - Jeonnam 1:1
13:00Gyeongnam - Daejeon 2:1
13:30Asan - Gimpo FC 0:1

ETELÄ-KOREA: K3 League

13:00Cheongju Jikji - Cheonan City 0:1

FÄRSAARET: Valioliiga

20:00B36 Torshavn - Runavik 1:1
21:00Skala Itrottarfelag - Vikingur 1:3

INTIA: Calcutta Premier Division A

12:30Bhawanipore - United SC 0:1
12:30BSS Sporting - George Telegrapher 2:0
12:30Calcutta Customs - Aryan 2:2
12:30Peerless - Southern Samity 0:1
12:30Railway - Kidderpore 0:0

INTIA: Durand Cup

12:00Jamshedpur - Bengaluru 1:2
15:00North East Utd - Odisha 0:6

ISLANTI: Division 2

21:00Magni - Fjallabyggd 1:2
21:00Olafsvik - Throttur -:-
21:00Reynir - IR Reykjavik 0:0
21:00Volsungur - Aegir 2:1
22:15Fjardabyggd/Leiknir - Hottur / Huginn -:-
72'Haukar - Njardvik 1:1

ISRAEL: Toto Cup

20:00Kiryat Shmona - H. Haifa 0:0
20:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina 2:1

JAPANI: J2 League

13:00Chiba - Kofu 0:0

KIINA: Super League

12:30Shanghai Shenhua - Chengdu Rongcheng 0:2
14:30Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns 0:3
14:30Meizhou Hakka - Guangzhou City 2:1
14:30Wuhan FC - Beijing Guoan 1:4

KIINA: Jia League

11:00Kunshan - Nantong Zhiyun 0:0
11:00Sichuan Jiuniu - Shaanxi Changan 0:3
14:30Qingdao Hainiu - Suzhou Dongwu 2:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

01:00Huila - Chico 1:1
03:15Real Cartagena - Real Santander 2:2

LAOS: Lao League

12:00Champasak United - Lao Army FC 1:4
12:00Master 7 - Ezra 1:1
15:00Young Elephant - Luangprabang United 2:2

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

21:00Ruggell - Eschen -:-
21:00Schaan II - Eschen C -:-
21:00Triesenberg B - Balzers B -:-

LIETTUA: Lithuanian Cup

18:00SiirrettyZalgiris - Riteriai -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

15:00Japani U19 - Vietnam U19 5:0

MAAILMA: Ystävyysottelu

09:30Shimshon Kafr Qasim (Isr) - Ironi Baka (Isr) 0:3
12:00Real Madrid B (Esp) - Fuenlabrada (Esp) 3:4
18:00Franciacorta (Ita) - Pergolettese (Ita) 0:2
18:30Bellinzona (Sui) - Lugano II (Sui) 2:1
18:30Gondomar (Por) - Sao Martinho (Por) 0:2
19:00Radnicki Beograd (Srb) - Al-Ahli Dubai (Uae) 1:4
20:00Atl. Madrid B (Esp) - CF Intercity (Esp) 0:2
20:00Burgos Promesas (Esp) - Alaves B (Esp) 1:3
20:00Cartagena B (Esp) - Hercules (Esp) 1:1
20:00Galapagar (Esp) - Navalcarnero (Esp) 0:1
20:00Quintanar (Esp) - Albacete (Esp) -:-
20:00Sant Andreu (Esp) - Terrassa (Esp) 2:0
20:15SD Deusto (Esp) - Sestao (Esp) 0:0
20:30Calahorra (Esp) - R. Sociedad B (Esp) 0:1
20:30Teruel (Esp) - Valencia B (Esp) 1:0
20:30Union Nettetal (Ger) - Köln II (Ger) 0:7
21:00Alcorcon (Esp) - Baleares (Esp) 0:0
21:00Algeciras (Esp) - Huelva (Esp) 1:1
21:00CD Utrera (Esp) - Cadiz B (Esp) 0:0
21:00Conquense (Esp) - Villarrubia (Esp) 0:0
21:00Ejido (Esp) - Granada B (Esp) 2:1
21:00Espanyol B (Esp) - Gimnastic (Esp) 1:0
21:00Plus Ultra (Esp) - CAP Ciudad de Murcia (Esp) 1:2
21:00Zamora (Esp) - CD Coria (Esp) 2:0
21:30Cacereno (Esp) - Badajoz (Esp) 1:1
21:30Estradense (Esp) - Pontevedra (Esp) 0:3
21:30Villarrobledo (Esp) - Yeclano (Esp) 0:1
86'Pozoblanco (Esp) - Cordoba (Esp) 1:1
43'Quilmes (Arg) - Argentino de Quilmes (Arg) 0:0

MAAILMA: MM-kisat U20 - Naiset

02:00Kolumbia U20 N - Uusi-Seelanti U20 N 2:2
02:00Meksiko U20 N - Saksa U20 N 1:0
05:00Australia U20 N - Espanja U20 N 0:3
05:00Brasilia U20 N - Costa Rica U20 N 5:0

MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset

18:15Real Oviedo N (Esp) - Athletic Bilbao B N (Esp) 1:0
19:00Dijon N (Fra) - St Etienne N (Fra) -:-
19:00La Coruna N (Esp) - Eibar N (Esp) 1:2
21:00Tottenham N (Eng) - Beleza N (Jpn) 1:2
00:00Reign N (Usa) - Club America N (Mex) -:-

MALESIA: Super League

15:15Sarawak Utd. - Petaling Jaya CFC 0:0
16:00Kedah - Sabah 1:1
16:00Selangor - Terengganu 0:2

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

03:00Atlas - Juarez 0:1
03:00Mazatlan FC - Queretaro 1:1
05:05Puebla - Necaxa 2:2

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

01:05Zacatecas Mineros - Atletico La Paz 2:1
03:05Cancun - Alebrijes Oaxaca 0:0
05:05Raya2 - Venados 1:2

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

17:00Cruz Azul U20 - Tijuana U20 0:1
17:00Toluca U20 - Monterrey U20 2:0
20:00Pachuca U20 - Club America U20 0:0

MONTENEGRO: Druga Liga

18:00Igalo - OFK Niksic 1:0
18:00Otrant - FK Podgorica 0:0
20:00Kom Podgorica - Bokelj 3:0
20:00Mladost DG - Zeta 2:1
21:00Berane - Grbalj 0:1

MYANMAR: National League

11:30Yadanarbon - Myawady 2:0

NORJA: Division 3 - Group 5

21:00Nardo - Rosenborg 2 1:1

NORJA: NM Cup

19:00Ham-Kam - Tromsø 0:1rp.

NORJA: Nasjonal U19 CL - Hävinneet -vaihe

15:00Bodo/Glimt U19 - Mjondalen U19 2:3
15:00Start U19 - Tromso U19 5:0

NORJA: Nasjonal U19 CL - Pudotuspelit

14:00Molde U19 - Viking U19 3:1
18:00Lilleström U19 - Kristiansund U19 1:0

PANAMA: LPF - Clausura

04:00Independiente - Deportivo Universitario 3:1

POHJOIS-IRLANTI: Premiership - Naiset

21:45Derry City N - Cliftonville N 0:7
21:45SiirrettyGlentoran N - Mid-Ulster N -:-
21:45Linfield N - Crusaders N 0:1
21:45Sion Swifts N - Lisburn N -:-

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF League

01:00Miguelito (Pan) - Tauro (Pan) 0:1
03:00Comunicaciones (Gtm) - Diriangen (Nic) 0:1
05:00Pacific FC (Can) - Herediano (Cos) 0:1

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

18:00Shkendija - FK Skopje 2:0

PORTUGALI: Liga Portugal 2

13:00Benfica B - Estrela 1:2

PUOLA: III Liga - Group I

18:00Concordia Elblag - Legionowo 2:4
18:00Legia II - T. Mazowiecki 2:2
18:00LKS Lodz II - Skierniewice 1:2
18:00Mlawa - Ostroda 4:3
18:00Pilica Bialobrzegi - Grodzisk M. 1:1
18:00Swit - Ursus Warszawa 3:0
18:00Warta Sieradz - Pelikan 2:3
18:00Zambrow - Jagiellonia II 0:4
20:00Bron Radom - Blonianka Blonie 1:0

PUOLA: III Liga - Group II

18:00B. Gdynia - Starogard Gdanski 0:1
18:00Jarocin - Unia Janikowo 1:1
18:00Nowe Skalmierzyce - Zawisza 0:4
18:00Swit Skolwin - Gedania Gdansk 1:1
18:00Unia Swarzedz - Szczecin II 1:2
18:30Kleczew - Sroda 1:0
18:30Solec K. - Ol. Grudziadz 0:4
19:00Vineta W. - Cartusia Kartuzy 1:0
20:00Stolem Gniewino - Blekitni Stargard 1:2

PUOLA: III Liga - Group III

18:00Brzeg - Rakow 2 1:4
18:00Carina Gubin - Pawlowice 1:4
18:00Legnica 2 - Bielsko-Biala 0:2
18:00Sleza Wroclaw - Kluczbork 4:5
18:00Stilon Gorzow - Gornik Z. 2 2:3
18:00Z. Gora - Chrobry Glogow 2 2:1
19:00Nysa - Goczalkowice Zdroj 2:1
19:00Odra Wodzislaw - Warta Gorzow 0:1
19:00Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Gory 0:1

PUOLA: III Liga - Group IV

18:00Avia Swidnik - LKS Lagow 0:0
18:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn 1:3
18:00Cracovia 2 - Sandomierz 3:0
18:00Czarni Polaniec - Podhale Nowy Targ 1:2
18:00Korona 2 - Ostrowiec 2:1
18:00KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa 4:1
18:00Unia Tarnow - Stalowa Wola 0:2
18:00Wiazownica - Lublinianka 4:1
18:00Wisloka Debica - Biala Podlaska 0:1

QATAR: QSL

17:25Al-Sadd - Al Ahli Doha 3:2
19:35Shamal - Al-Gharafa 2:1

ROMANIA: Romanian Cup - Karsinta

17:30ACS Targu Mures 1898 - Unirea Ungheni 1:5
17:30Ariesul Turda - Viitorul Cluj 0:9
17:30AU Ploiesti - Moreni 0:4
17:30Avantul Periam - Bisnov 3:2
17:30Avantul Reghin - Gloria Bistrita 1:2
17:30Bradu - Unirea Bascov 0:1
17:30CS Faurei - Recolta Gh. Doja 2:5
17:30CSM Bacau - Dinamo Bacau 0:1rp.
17:30CSM Oltenita - Inainte Modelu 0:1
17:30CSM Pascani - Stiinta Miroslava 1:2
17:30CSM Ramnicu Sarat - Metalul Buzau 2:3
17:30CSO Filiasi - Vedita Colonesti 3:1
17:30Dunarea Turris - CSM Alexandria 1:2ja.
17:30Fetesti - Agricola Borcea 0:1
17:30Frontiera Curtici - Progresul Pecica 0:3
17:30Gilortul Tg. Carbunesti - Viitorul Simian 3:0
17:30Jiul Petrosani - Pandurii 7:1
17:30Kids Tampa Brasov - Targu Secuiesc 0:1ja.
17:30Luceafarul Oradea - Crisul Chisineu Cris 2:9
17:30Minerul Costesti - Horezu 0:2
17:30Municipal Lugoj - Aurul Brad 7:2
17:30Petrolul Potcoava - Sporting Rosiori 4:3ja.
17:30Plopeni - CS Blejoi 0:1
17:30Progresul Ezeris - Lupac 1:3ja.
17:30Progresul Somcuta Mare - CSM Satu Mare 1:12
17:30Sanatatea Cluj - Minerul Ocna Dej 3:4
17:30Santandrei - Baile Felix 1:2
17:30Simleul Silvaniei - Zalau 2:1rp.
17:30Somuz Falticeni - Ceahlaul 2:1
17:30Sporting Liesti - Aerostar 0:2
17:30Sporting Vaslui - Husana Husi -:-
17:30Sportul Chiscani - Viitorul Ianca 1:5ja.
17:30SR Brasov - Cetate Rasnov 4:0
17:30Teuz Cermei - Soimii Lipova 1:2
17:30Viitorul Darabani - Bucovina Radauti 5:4
20:00Axiopolis Cernavoda - Gloria Albesti 2:1

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

20:30Varmbol - Karlbergs BK 0:4

RUOTSI: Svenska Cupen - Naiset - Karsinta

20:00Färjestadens GoIF N - Växjö DFF N -:-
20:00Säffle SK N - Mallbacken N -:-
20:15Rosengård 1917 N - Bromölla N -:-
20:30Göteborgs DFF N - Jitex N -:-
21:00Sollentuna N - Älvsjö N -:-

SAKSA: Regionalliga North

19:00Lübeck - Hannover II 4:1
19:30BSV Rehden - Kiel II 1:1
19:30Havelse - Bremer 1:1
19:30Phoenix Lübeck - Teutonia Ottensen 0:1
19:30SC Weiche-08 - Hildesheim 1:3
19:30St. Pauli II - Drochtersen/Assel 3:1
20:00Lohne - Werder Bremen II 1:2
20:30Jeddeloh - Emden 4:0

SAKSA: Oberliga Hessen

21:00Baunatal - Hanau -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30Engers - Eisbachtal 2:0

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

19:30ATSV Mutschelbach - Offenburger FV 5:0
19:30Backnang - Grossaspach 1:2
19:30Bissingen - Stuttgarter Kickers 0:1
19:30Hollenbach - Neckarsulmer 2:2
19:30Oberachern - Göppingen SV 2:2
19:30Ravensburg - Rielasingen-Arlen 0:1
19:30Villingen - FC Holzhausen -:-
20:00Nöttingen - Freiburger 3:1
20:00Pforzheim - Reutlingen 2:4

SERBIA: Super Liga

20:00Kolubara - Radnicki Nis 1:0

SLOVAKIA: Slovak Cup

17:30Gaboltov - Giraltovce 1:2
17:30Velka Lomnica - Bardejov 1:8
18:00Besenova - Lipany 2:3
18:00Chminianska Nova Ves - Stropkov 0:6
18:00Modra - Galanta 0:8
18:30Lozorno - D. Luzna 0:3

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Heegan - Jazeera -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko A

19:00KäPa - PK Keski-Uusimaa 3:1

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 3

20:00Uzwil - Winterthur II 0:0

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - Kinondoni MC 1:0
16:00Dodoma Jiji - Mbeya City 1:3
18:15Simba - Geita Gold 3:0
20:15Azam - Kagera Sugar 2:1

TANSKA: 1. Division

19:00Hillerod - Fredericia 2:1
20:00Vejle - Naestved 6:0

TŠEKKI: MOL Cup

18:00Banik Most - Sous - Admira Prague 2:1
18:00Benesov - Taborsko 0:1
18:00Bilovec - Trinec 2:6
18:00Bohumin - Hlucin 0:3
18:00Brozany - Varnsdorf 1:3
18:00Bzenec - Bohunice 2:1ja.
18:00Chomutov - Karlovy Vary 4:1
18:00Dobrovice - Usti n. L. 1:5
18:00Domazlice - Kraluv Dvur 2:1ja.
18:00FK Kozlovice - FK Frydek-Mistek 2:3ja.
18:00Hvezda Cheb - Marianske Lazne 2:3
18:00Katovice - Prestice 1:3
18:00Klatovy - Pribram 1:5
18:00Libcany - Cesky Brod 3:2
18:00Libis - Vlasim 1:9
18:00Libisany - Letohrad 5:1
18:00Novy Bydzov - Prepere 1:2
18:00Novy Jicin - Kromeriz 0:2
18:00Sobeslav - Pisek 3:0
18:00Sperice - Rosice 0:4
18:00Sumperk - Unicov 0:1
18:00Tasovice - Hodonin 5:4ja.
18:00Usti nad Orlici - Zivanice 3:2
18:00Velke Hamry - Chlumec nad Cidlinou 2:4
18:00Vitkovice - Kvitkovice 2:4
18:00Vsechovice - Valasske Mezirici 2:0
18:00Zdar na Sazavou - Jihlava 2:4
18:00Zdirec n. D. - Lisen 1:2rp.
18:30Motorlet Prague - Ujezd Prague 3:2ja.
18:30Povltavska FA - Chrudim 0:1
18:30Start Brno - Velke Mezirici 3:1
19:00Caslav - Vltavin 2:0
19:00Ceska Lipa - Benatky 3:4
19:00Hrebec - Zapy 1:3
19:00Kosmonosy - Zizkov 0:3
19:00Rokycany - Kladno 1:0ja.
19:00Turnov - Velvary 1:5

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

19:00Kostelec n. O. - Slavia HK 0:5

TURKKI: Rezerv Lig

17:00Konyaspor 2 - Basaksehir 2 1:2

UNKARI: Merkantil Bank Liga

18:30Csakvari - Tiszakecske 1:1
18:30Dorogi - Szentlorinc 2:1
18:30Haladas - Szeged 0:1
18:30Mosonmagyarovari TE - Kazincbarcika 1:2
18:30Nyiregyhaza - Soroksar 4:2
18:45Győr - Siofok 4:1
20:00Bekescsaba - MTK Budapest 1:4
20:00Budafoki - Gyirmot 0:0
20:00DVTK - Ajka 3:1
20:00Kozarmisleny - Pecsi 0:0

UNKARI: NB III - East

18:30BVSC-Zuglo - Vasas II 3:1
18:30Debreceni EAC - DVTK II 0:1
18:30Eger SE - Fuzesgyarmati SK 1:0
18:30Elore - Karcagi 0:1
18:30Hajduszoboszloi SE - Debrecen II 4:0
18:30Jaszberenyi - Senyo Carnifex 2:3
18:30Kisvarda II - Putnok VSE 1:2
18:30Korosladany MSK - Tiszafuredi 1:1
18:30Penzugyor - Bekescsaba II 4:3
18:30Tiszaujvaros - Hatvan 2:1

UNKARI: NB III - Centre

12:00Ferencvaros II - Honved II 1:2
18:30Balassagyarmat - Makoi 1:0
18:30Cegledi - Szekszardi 1:2
18:30Dunaujvaros PASE - Szolnoki 4:1
18:30Ivancsa - Bank 7:0
18:30Monori - Hodmezovasarhely FC 0:2
18:30MTK II - Majosi 4:0
18:30Paks II - Kecskemeti II 4:2
18:30PTE-PEAC - FC Dabas 0:0
18:30Ujpest II - ESMTK Budapest 0:2

UNKARI: NB III - West

12:00Kelen - Puskas Academy II 1:1
12:00MOL Fehervar II - Győr II 2:2
18:30Erdi - Kaposvar 1:2
18:30Gyirmot II - Balatonfuredi 2:2
18:30Mori SE - Tatabanya 1:5
18:30Nagykanizsa - Csornai 5:1
18:30Teskand - Zalaegerszegi II 1:3
18:30VLS Veszprem - Budaorsi 1:0
18:30Zsambek - III. Keruleti TVE 1:4
19:00Bicskei - Komaromi VSE 1:1

URUGUAY: Segunda Division

20:00Cerro CA - La Luz 3:0

URUGUAY: Copa Uruguay

04:10Uruguay Montevideo - Palermo de Rocha 2:1
19:45Atenas - Mar De Fondo 0:1

USA: MLS

05:30Los Angeles FC - DC United 1:0

UZBEKISTAN: Super League

17:00Pakhtakor - Olympic 1:1
18:00Nasaf Qarshi - AGMK 0:0

VIRO: Meistriliiga

18:00Paide - Pärnu JK Vaprus 4:2

VIRO: Estonian Cup

19:00Kuressaare WO - Laaneranna -:-
19:00Narva - Infonet Tallinn 5:0
20:00Flora - Legion 6:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.