REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Lopputulokset

SUOMI: Veikkausliiga

18:00HJK - Gnistan 1:0
18:00VPS - KuPS 1:3
20:00Ilves - FC Inter 3:0

SUOMI: Ykkösliiga

18:30JäPS - TPS 2:1

ANGOLA: Girabola

17:30Santa Rita - Petro 0:2

ARGENTIINA: Liga Profesional

02:00Velez Sarsfield - Newells Old Boys 1:0

ARGENTIINA: Primera B - Apertura

21:30Villa San Carlos - Los Andes 3:1

ARGENTIINA: Copa Argentina

03:10Temperley - River Plate 2:1rp.

ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe

23:00Independiente 2 - Estudiantes 2 1:1
21:00Belgrano 2 - River Plate 2 0:2
21:00Huracan 2 - Newells Old Boys 2 0:0
21:00Sarmiento Junin 2 - Tigre 2 0:1
21:00Velez Sarsfield 2 - Barracas Central 2 5:1

ARMENIA: First League

16:00Shirak 2 - Syunik 0:1

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

13:00Valentine - Newcastle Olympic 0:2

AUSTRALIA: Capital Premier League

11:00Queanbeyan City - Canberra Juventus 2:0

AUSTRALIA: Northern NSW State League

13:00SiirrettyBelmont Swansea Utd. - South Cardiff -:-
13:00SiirrettyToronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
13:30Thornton Redbacks - West Wallsend 1:1

AZERBAIDŽAN: I Liqa

15:00Difai Agsu - Zaqatala 1:1
15:00Iravan - Karvan 3:8
15:00Mingachevir - Lokbatan 2:2
15:00Moik Baku - Imisli FK 2:1
15:00Shamakhi - Araz Saatli 3:1

BANGLADESH: Federation Cup - Pudotuspelit

12:00Mohammedan - Bashundara Kings 1:2ja.

BENIN: Ligue 1 - Mestaruussarja

18:00ASPAC - JS Pobe 3:2
18:00Ayema - Coton FC 0:1
18:00Damissa - Dadje 1:1
18:00Dynamo Abomey - Cavaliers 1:0
18:00FC Loto - Bani Ganse 2:1
18:00Requins - Dragons 0:0
18:00Takunnin - Espoir 1:2
18:00USS Krake - AS Cotonou 2:1

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

03:00Independiente - Oriente Petrolero 3:2

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:30Tomislav - Sloboda 0:0
18:30Bratstvo Gracanica - BFK Simm Bau 1:0
18:30Celik Zenica - Jedinstvo Bihac 3:0
18:30Gorazde - Gradina Srebrenik 3:2
18:30Gornji Rahic - Banovici 4:0
18:30Hadzici - Stupcanica 0:0
18:30Mladost DK - Gradacac 0:3
18:30TOSK Tesanj - Kakanj 2:0

BOTSWANA: Valioliiga

16:00Gaborone Utd - Jwaneng Galaxy 0:0
16:00Masitoaka - Sua Flamingoes 2:1
16:00Matebele - Holy Ghost 2:2
16:00Morupule - Security Systems 3:3
16:00Orapa United - VTM FC 0:0
16:00Township Rollers - BDF XI 4:1
19:00Eleven Angels - Tafic FC 2:3

BRASILIA: Serie B

23:00Chapecoense-SC - Ponte Preta 0:0

BRASILIA: Serie D

01:00Cascavel - Hercilio Luz 0:0
02:00Serra - Democrata SL 1:0

BRASILIA: Roraimense - Toinen vaihe

02:00River-RR - Nautico FC 1:1
04:00Monte Roraima - Sao Raimundo RR 1:2

BRASILIA: Copa do Brasil

01:30Bragantino - Sousa 3:0
03:30Vasco - Fortaleza 4:3rp.

BRASILIA: Brasileiro U20

21:00Bahia U20 - Palmeiras U20 0:6
21:00SiirrettySantos U20 - Gremio U20 -:-

BRASILIA: Acreano U20

23:00Galvez U20 - Rio Branco AC U20 1:1
01:00Atletico Acreano U20 - Nauas EC U20 0:0

BRASILIA: Catarinense U20

21:00Criciuma U20 - Chapecoense-SC U20 6:2

BRASILIA: Paulista Women

01:30Corinthians N - Taubate N 4:1

BULGARIA: Parva Liga - Mestaruussarja

16:00FC Krumovgrad - Levski 0:1
18:30Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv 3:0

BULGARIA: Third League - North-West

20:00Lokomotiv Gorna - Sevlievo 2:0

BURKINA FASO: Valioliiga

19:00SiirrettyBobo-Dioulasso - AS Douanes -:-
19:00Royal - Kadiogo 1:1
19:00Salitas - Kozaf 2:1

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF

23:00Atlantico - Cibao 0:2
23:00Delfines Del Este - Atletico Pantoja 1:9
01:00Universidad O&M - Vega Real 0:0

ECUADOR: Serie B

00:30Cuniburo - San Antonio FC 0:0
03:00Guayaquil City - Nueve de Octubre 1:1

EGYPTI: Division 2 A - Nousukarsinnat

17:00Alexandria SC - Suez SC 1:0
17:00Tersana - Haras El Hodood 2:3

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Pudotuspelit

05:00Alianza FC - FAS 2:1

ETELÄ-KOREA: K League 2

13:30Busan - Cheonan City 2:3
13:30Gimpo FC - Seongnam 2:1
13:30Gyeongnam - Ansan Greeners 2:0

GHANA: Valioliiga

18:00Dreams - Legon Cities 2:0

GUINEA: Ligue 1

19:00Hafia - Sangaredi 3:1
19:00Renaissance - Horoya 0:2

HOLLANTI: Eredivisie - Karsinta - Pudotuspelit

19:45Den Haag - Excelsior 1:2

HONG KONG: Valioliiga

15:00Eastern AA - Hong Kong FC 5:0

IRAK: Stars League

18:15Al Quwa Al Jawiya - Al Kahraba 2:0
18:15Karbala - Naft Missan 0:0
20:15Duhok - Al Zawraa 1:1
20:15Zakho - Erbil 2:1

ITALIA: Serie A - Naiset - Karsinta

17:00Ternana N - Napoli N 1:2

JAPANI: YBC Levain Cup

13:00Blaublitz - Albirex Niigata 0:2ja.
13:00Kashiwa - Avispa Fukuoka 2:1
13:00Machida - Kashima 2:0
13:00Nagano - Sapporo 1:2rp.
13:00Ryukyu - C-Osaka 0:1
13:00Sagan Tosu - Tokyo 1:2rp.
13:00Toyama - Kobe 2:1rp.
13:00Verdy - Hiroshima 2:3
13:00V-Varen Nagasaki - Urawa 1:0
13:00Yokohama FC - Nagoya 1:3

KANADA: Championship

02:00Toronto FC - CS Saint-Laurent 8:1
05:30Vancouver Whitecaps - Cavalry 0:1

KAZAKSTAN: First Division

14:00FK Akzhayik - Khan Tengri 0:0
16:00Kaspij Aktau - SD Family 2:0
16:00Taraz - Ekibastuz 2:1

KIINA: Super League

14:35Qingdao West Coast - Changchun Yatai 2:2
15:00Shanghai Port - Chengdu Rongcheng 2:0

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:30Cucuta - Quindio 1:0
03:00Llaneros - U. Magdalena 1:1

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Mestaruussarja

16:00SiirrettyManiema - Lubumbashi Sport -:-
16:30Mazembe - St Eloi Lupopo 1:0
17:00Aigles du Congo - Dauphins Noirs 1:0

KOSOVO: Kosovar Cup

16:00FC Ballkani - Prishtina 3:2rp.

KREIKKA: Super League 2 - Karsintalohko

14:00Giouchtas - Diagoras 0:0
16:00Iraklis - Kampaniakos 1:2
16:00Karditsa - PAOK B 2:4
16:00Kozani - Aiolikos 4:1

KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä

16:00Ilioupoli - Ionikos 0:0

KROATIA: Croatian Cup

19:00Rijeka - Dinamo Zagreb 1:3

LIBANON: Valioliiga - Hävinneet -vaihe

16:00Tadamon - Al Sahel 0:1

LIBYA: Valioliiga

18:00Al Bashaer - Olympic Azzaweya 2:1
18:00Al-Khmes - Abu Salim 1:0
18:00Al Madina - Al Malaab El Libby 2:2

LIETTUA: Lithuanian Cup

18:00Klaipedos FM - Banga 1:4
19:00Jonava - Atmosfera 0:2

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

12:00Tshekki U16 - Wales U16 4:1
13:30Saksa U18 - Tanska U18 1:1
14:00Puola U16 - Turkki U16 3:1
18:30Tanska U19 - Saksa U19 5:1

MAAILMA: Ystävyysottelu

12:45Newcastle (Eng) - Tottenham (Eng) 2:1rp.

MALI: Premiere Division

19:30Korofina - USFAS Bamako 2:2

MAURITIUS: Super League

17:30Savanne - AS Vacoas 1:4

NIGER: Super Ligue

18:30US Gendarmerie - Police 0:0

NIGERIA: Federation Cup

15:00Rivers United - Niger 1:0
18:00Abia Warriors - Sporting Supreme 1:0
18:00Bendel - Wikki Tourist 0:2
18:00Doma United - Kano 0:1
18:00EFCC - Edel 1:0rp.
18:00Hammola - Inter Lagos 0:1rp.
18:00Katsina Utd - Bayelsa United 1:0
18:00Lobi Stars - Shooting Stars 0:2
18:00Nasarawa - Sokoto 0:1
18:00One Rocket - Enyimba 0:1
18:00Plateau - Sunshine Stars 1:2rp.
18:00Warri Wolves - Kwara 0:1

NORJA: OBOS-ligaen

20:00Bryne - Ålesund 2:0
20:00Egersunds - Levanger 2:2
20:00Kongsvinger - Mjondalen 3:2
20:00Ranheim - Stabaek 3:0
20:00Sogndal - Raufoss 1:1
20:00Åsane - Vålerenga 1:5

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:302 de Mayo - Ameliano 2:1
03:00Libertad - Nacional Asuncion 5:0

POHJOIS-MAKEDONIA: Macedonian Cup

20:00Tikves - Voska Sport 2:1

PORTUGALI: Taca Revelacao U23

17:00Torreense U23 - Estoril U23 0:2
19:30Famalicao U23 - Braga U23 1:3

ROMANIA: Liga 3 - Nousukarsinnat

18:00Calarasi - CS Din. Bucuresti 1:3
18:00CSM Focsani - Bucovina Radauti 2:0
18:00CSO Filiasi - Bihor 1:1
18:00FC Bacau - Metalul Buzau 1:0
18:00Olimpic Zarnesti - Ramnicu Valcea 0:1
18:00Politehnica Timisoara - Ghiroda & Giarmata Vii 0:2
18:00Popesti Leordeni - Afumati 0:1
18:00Sighetu Marmatiei - Gloria 2018 Bistrita 0:0
18:00Unirea Ungheni - Zalau 3:0
18:00Vedita Colonesti - Campulung 0:0

RUOTSI: Superettan

20:00Helsingborg - Skövde 0:1
20:00Sundsvall - Sandviken 0:0
20:00Örgryte - Trelleborgs FF 1:2
20:00Öster - Landskrona 2:1
20:00Östersund - Gefle 4:3

RUOTSI: Svenska Cupen - Karsinta

19:45Åstorps FF - Eskilsminne 0:2
20:00Tidaholm - Jönköping 1:4ja.
20:30Enskede - FC Arlanda 1:0

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Karbach - Auersmacher 2:3
20:15Dudenhofen - Pirmasens 2:4

SAKSA: Oberliga Niederrhein

20:30SW Essen - Büderich 1:0

SAKSA: Oberliga Bayern - Relegation

19:30Grossbardorf - Coburg 2:1
19:30Gundelfingen - Dachau 2:2
19:30Kempten - Türkspor Augsburg 2:3
19:30Nurnberg-Buch - Würzburger FV 0:0
19:30Seebach - Garching 2:4
19:30TSV 1880 Wasserburg - Fortuna Regensburg 3:1

SAUDI ARABIA: Division 1

19:00Hajer - Al Qadisiya 0:2

SERBIA: Srpska Liga - West

18:00Buducnost Krusik - Sloga Petrovac 4:1
18:00FAP - Mihajlovac 4:0
18:00SiirrettyJosanica - Omladinac Zablace -:-
18:00Mladi Radnik - Sloga Pozega 4:0
18:00Polet Ljubic - Tutin 2:2
18:00Real Podunavci - Vrelo Sport 1:4
18:00Zlatibor Cajetina - Takovo 1:0

SLOVAKIA: 4. liga - East

18:30Medzev - Raslavice 3:1

SOMALIA: National league

15:30Elman - Sahafi 4:0

SUOMI: Ykkönen

18:30FC Jazz - VIFK 2:1
18:30FC Vaajakoski - EPS 0:1
18:30PK Keski-Uusimaa - RoPS 3:0
19:00Atlantis - KPV 0:0

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Dodoma Jiji - Young Africans 0:4
16:00Tabora United - Ihefu 1:1

THAIMAA: League Cup

14:00Pathum United - Port MTI FC 2:1
15:00Buriram - Muangthong 0:2

TŠEKKI: MSFL

17:00Ostrava B - Hodonin 2:0
18:00Blansko - Slovacko B 0:2
18:00Znojmo - Unicov 4:0
18:30Bohunice - Zlin B 2:1
18:30Start Brno - Hlucin 3:2
18:30Trinec - FK Frydek-Mistek 2:0
18:30Uhersky Brod - Karvina B 1:1
19:00SK Hranice - Rosice 0:2

TŠEKKI: MOL Cup

19:00Plzen - Sparta Praha 1:2

TŠEKKI: Pardubicky KP

19:00Lazne Bohdanec - Prelouc 0:0

TŠEKKI: First League - Naiset - Mestaruussarja

19:00Liberec N - Sparta Praha N 1:3

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Karsintalohko

17:30Soliman - Marsa 1:0
17:30US Tataouine - Ben Guerdane 2:1

TURKKI: 2. Lig - Pudotuspelit

15:30Igdir FK - Kastamonuspor 2:1
15:30Trabzon FK - Vanspor FK 2:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:30Merw - Arkadag 0:2
15:00Energetik - Altyn Asyr 0:6
15:00FC Asgabat - Ahal 1:2
15:00Kopetdag Asgabat - Nebitci 1:0

UNKARI: NB I - Naiset - Pudotuspelit

17:30Puskas Academy N - MTK Hungaria N 1:1

USA: USL League Two

01:00Charlotte Eagles - North Carolina FC U23 0:3
01:00Tampa Bay U23 - St. Petersburg FC 4:2
02:00Virginia Marauders - Lionsbridge 1:5
02:30West Chester Utd - Philadelphia Lone Star 2:2
18:00Flint City - Union FC Macomb 1:0

USA: US Open Cup

02:00Charleston - Atlanta United 0:1rp.
02:30New York City II - New Mexico 0:3
03:30Sporting Kansas City - FC Tulsa 4:0
05:00Sacramento Republic - San Jose Earthquakes 4:3ja.
05:30Los Angeles FC - Loudoun 3:0

UZBEKISTAN: Pro Liga

16:00Shortan Guzor - Xorazm Urganch 1:0

VALKO-VENÄJÄ: Belarusian Cup

18:00DMedia - Ostrovets 4:3ja.
18:30Kletsk - Orsha 0:6
18:30Svisloch - Baranovici 0:8
20:00Uni Minsk - Partizan Salihorsk 2:1

VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Gold - Kevätkausi

16:30Chelyabinsk - R. Volgograd 2:1

VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1

16:00Alania 2 - Kamensk-Shakhtinsky 1:2
16:00Forte Taganrog - Nazran 2:2
18:00Dynamo Stavropol - Biolog 2:1

VIETNAM: V.League 1

14:00Binh Dinh - Song Lam Nghe An 1:2
14:00Khanh Hoa - Viettel 0:1
14:00Nam Dinh - Hai Phong 2:4

VIETNAM: National League - Naiset

11:30Ha Noi N - Thai Nguyen N 0:0
11:30Ho Chi Minh City 2 N - TKS Viet Nam N 0:2

VIRO: Meistriliiga

19:00Levadia - Tallinna Kalev 2:2
19:00Paide - Kalju 0:2

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bulawayo Chiefs - CAPS Utd 1:1
16:00Chegutu Pirates - Ngezi Platinum 1:2
16:00GreenFuel - Bikita Minerals 1:1
16:00Hwange - ZPC Kariba 0:0
16:00Simba Bhora - Herentals 0:0
16:00TelOne - Chicken Inn 1:1
16:00Yadah - Platinum 1:1

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.