REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Maia (Portugali), massakenttä (sisäkenttä)

13:05Lazarov A. (Bul) - van Assche L. (Fra) 0:2
14:50Fatic N. (Bih) LUOVUTUS - Choinski J. (Gbr) 0:1
15:05Borges N. (Por) - Sousa P. (Por) LUOVUTUS 0:0
3. eräNeuchrist M. (Aut) - Skatov T. (Kaz) 1:1 (7:6,6:7,5:6)
16:05Collignon R. (Bel) - Bonadio R. (Ita) 0:2

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Maspalomas (Espanja), massakenttä

12:05Stodder T. (Ger) - Kopriva V. (Cze) 1:2
12:10Geerts M. (Bel) - Roca Batalla O. (Esp) 0:2
12:10Lajovic D. (Srb) - Lopez Morillo I. (Esp) 2:0
13:45Cabrera Bello I. (Esp) - Andreev A. (Bul) 0:2

CHALLENGER - KAKSINPELIT - NAISET: Andorra (Andorra), kovakenttä (sisäkenttä)

14:10Falkowska W. (Pol) - Yastremska D. (Ukr) 2:1
16:40Bucsa C. (Esp) - Baindl K. (Ukr) 2:0
1. eräMaria T. (Ger) - Konjuh A. (Cro) 0:0 (2:3)
19:30Zhang S. (Chn) - Chang S. (Usa) -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Maia (Portugali), massakenttä (sisäkenttä)

13:10Tsitsipas P./Verbeek S. - Rocha F./Rocha H. 2:0
13:10Kubot L./Walkow S. - Sachko V./Yevseyev D. 2:0
16:35Coelho F./Falcao G. - Cash J./Patten H. 0:2
1. eräBorges N./Cabral F. - Faria J./Vale D. 0:0 (5:2)

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Maspalomas (Espanja), massakenttä

14:35Sabanov I./Sabanov M. - Bergevi F./Vanshelboim E. 2:1
14:55Arribage T./Droguet T. - Niklas-Salminen P./Stevens B. 1:2
2. eräMoro Canas A./Roca Batalla O. - Bortolotti M./Martos Gornes S. 0:1 (6:7,4:4)
3. eräKing E./Stalder R. - Barroso Campos A./Lopez Morillo I. 1:1 (6:4,4:6,7:8)

CHALLENGER - NELINPELIT - NAISET: Andorra (Andorra), kovakenttä (sisäkenttä)

2. eräPonchet J./Voracova R. - Heisen V./Kichenok N. 0:1 (4:6,2:1)
19:00Schoofs B./Van der Hoek R. - Gabueva A./Zakharova A. -:-
21:00Garcia-Perez G./Jimenez Kasintseva V. - Panova A./Parks A. -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Antalya 22 (Turkki), massakenttä

11:00Jianu F. C. (Rou) - Agabigun S. (Tur) -:-
11:00Pichler D. (Aut) - Fufygin M. (Rus) -:-
12:30Antonescu V. (Rou) - Martinez Martinez J. (Esp) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Madrid 3 (Espanja), kovakenttä

11:05Wiedenmann L. (Ger) - Whitehouse M. (Gbr) 0:2
11:10Handel T. (Ger) - Perez C. S. (Esp) 2:0
11:10Manzanera Pertusa A. (Esp) - Echeverria J. (Esp) 0:2
11:10Winter Lopez B. (Esp) - Schär J. (Sui) 2:0
12:35Cohen A. (Isr) - Deschamps T. (Fra) 0:2
12:50Bondioli F. (Ita) - Ivanovski K. (Mkd) 0:2
12:55Pontjodikromo S. (Ned) - Damas M. (Esp) 2:1
13:00Soriano Barrera A. (Esp) - Rubio Fierros A. F. (Mex) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 47 (Tunisia), kovakenttä

10:30Abderrahman W. (Tun) - Böhler D. (Ger) 0:2
10:30Bacaloni A. (Ita) - Wehnelt K. (Ger) 0:2
10:30Szajrych J. (Pol) - Jenicek J. (Cze) 1:2
10:30Yamanaka T. (Jpn) - Oetzbach A. (Ger) 1:2
11:30Bittoun C. (Fra) - Lambling R. (Fra) 2:1
11:30Canter A. (Gbr) - Tepmahc N. (Fra) 1:2
11:30Gautier A. (Fra) - Spiridon D. C. (Ita) 2:0
11:30Prizmic D. (Cro) - Badenhorst D. (Rsa) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Santo Domingo 2 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

15:30Cid Subervi R. (Dom) - Sheehy J. (Usa) -:-
15:30Hoyos Franco A. (Col) - King D. (Bar) 0:2
16:00Schachter N. (Usa) - Draxl L. (Can) 0:2
16:30Browning T. (Usa) - Lilov V. (Usa) 0:2
16:30Cabrera M. A. (Chi) - Den Ouden G. (Ned) -:-
16:30Hardt N. (Dom) WO - Stakusic M. (Can) -:-
16:30Iaquinto A. (Dom) - Galus P. (Pol) 0:2
18:00Duarte A. (Col) - Bertran P. (Dom) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Sharm el-heikh 18 (Egypti), kovakenttä

10:00Jeong Y. (Kor) - Van Wyk K. (Rsa) 0:2
10:00Shin S. (Kor) - Asrawy A. (Egy) 0:2
10:00Simakin I. (Rus) - Purtseladze S. (Geo) 2:0
10:00Strombachs R. (Lat) - Binda A. (Rus) 2:0
11:30Chrysochos P. (Cyp) - Donald M. (Cze) 2:0
11:30Krainer L. (Aut) - Zhukov M. (Rus) 2:0
11:30Mikula M. (Pol) - Petr V. (Cze) 0:2
11:30Pennaforti G. (Ita) - Mensik J. (Cze) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Monastir 11 (Tunisia), kovakenttä

10:30Claverie L. (Ita) - Bouquier A. (Fra) 1:2
10:30Mansouri S. (Tun) - Jans J. (Ned) 2:0
10:30Negritu Ch. (Ger) - Potenza L. (Ita) 2:0
10:30Noce G. M. (Ita) - Donski A. (Bul) 0:2
10:30Yunchaokete B. (Chn) - Bozemoj B. (Ned) 2:0
12:00Kumar O. (Usa) - Morolli A. (Ita) 2:0
12:00Lajal M. (Est) - Berger A. (Fra) 2:0
12:00Waldner N. (Aut) - Dougaz A. (Tun) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Trnava (Slovakia), kovakenttä (sisäkenttä)

11:00Kopp S. (Aut) - Setkic A. (Bih) 2:0
11:00Poljak D. (Cze) - Guerrieri A. (Ita) 2:0
11:00Rincon D. (Esp) - Vallejo D. (Par) 2:0
12:30Basic M. (Bih) - Kivattsev K. (Rus) 2:1
12:30Karol M. (Svk) - Colson T. (Bel) 0:2
12:30Krajci M. (Svk) - Vrbensky M. (Cze) 0:2
13:30Broska F. (Ger) - Rosenkranz M. (Ger) 0:2
13:30Gengel M. (Cze) - Kupcic J. (Slo) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Vacaria (Brasilia), massakenttä

23:00Luz O. (Bra) - Fortes E. (Bra) 2:0
23:00PeruutettuZormann Da Silva M. (Bra) - Zanellato N. (Bra) -:-
23:00Zormann Da Silva M. (Bra) - Bogo E. (Bra) 2:1
16:00Burruchaga R. A. (Arg) - Lomakin G. (Kaz) 2:0
16:00Carnevalle L. (Arg) - Alves M. (Bra) 0:2
17:30Escurra Isnardi H. J. (Par) - Lama G. (Chi) -:-
17:30Luz O. (Bra) - Gimenez I. (Bra) -:-
17:30Rodriguez L. J. (Arg) - Zormann Da Silva M. (Bra) -:-
17:30Schenekenberg G. (Bra) - Loureiro J. V. C. (Bra) -:-
18:00Heide G. (Bra) - Roncadelli F. (Uru) -:-
23:00Ribeiro E. (Bra) - Yamacita F. (Bra) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Antalya 23 (Turkki), massakenttä

13:30Curovic T. (Srb) - Todoni A. A. (Rou) -:-
13:30Safta A. (Rou) - Hageman M. (Ned) -:-
13:30Senic N. (Srb) - Aikawa M. (Jpn) -:-
13:30Soriano S. M. (Esp) - Shapatava S. (Geo) -:-
13:30Ureke A. (Rus) - Juric N. (Slo) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Buenos Aires (Argentiina), massakenttä

14:00Di Genova C. (Arg) - Larraya G. S. A. (Arg) 1:2
14:00Marchesini M. V. (Arg) - Vangelova A. (Bul) 2:1
14:00Pereyra Giubbani S. (Arg) - Iamachkine A. (Per) 2:0
14:00Zehnder M. J. (Arg) WO - Giovannini L. (Arg) -:-
15:30Gulin G. (Bra) - Estevez J. (Arg) -:-
15:30Merlo R. (Arg) - Ayala L. (Arg) -:-
15:30Sposetti I. (Ita) - Mutilba V. (Arg) -:-
16:30Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Bulbarella M. (Arg) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Lousada 2 (Portugali), kovakenttä (sisäkenttä)

12:00Guedes M. (Por) - Sugnaux T. (Sui) 0:2
12:00Viviani M. (Ita) - Iliev S. (Fra) 1:2
12:00Vlasselaer C. (Bel) - Lanca S. (Por) 2:0
13:30Kotliar Y. (Ukr) - Cervino Ruiz C. (Esp) 2:0
13:30Siedliska N. (Ger) LUOVUTUS - Saner J. (Swe) 0:1
15:00Babel O. (Fra) - Janssen C. (Ned) -:-
15:30Morozova E. (Rus) - Ryser V. (Sui) 0:2
16:30Jorge M. (Por) - Strömquist T. (Swe) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir 41 (Tunisia), kovakenttä

10:30Milenkovic K. (Sui) - Radenkovic M. (Swe) 0:2
10:30Tran L. (Ned) - Zhabrailova M. (Rus) 1:2
10:30Vanlangendonck E. (Bel) - Sziedat F. (Ger) 2:0
11:00Bai Z. (Chn) - Vrancken Peeters A. (Ned) 2:0
11:00Radovanovic N. (Fra) - Li Z. (Chn) 1:2
11:00Romeo C. (Fra) - Girard E. (Fra) 2:1
12:00Kordolaimi E. (Gre) - Bejenaru K. P. (Rou) 0:2
12:00Radanovic D. (Srb) - Keller N. (Sui) 1:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Oberpullendorf (Itävalta), kovakenttä (sisäkenttä)

11:00Hindova D. (Cze) - Masic M. (Srb) 2:0
11:00Jaskova A. (Svk) - Ciric Bagaric L. (Cro) WO -:-
11:00Lazarenko K. (Ukr) - Falkner Z. (Slo) 1:2
12:30Bokor V. (Aut) - Desai Z. (Ind) 0:2
12:30Primorac I. (Cro) - Kan V. (Rus) 0:2
14:00Kladivova A. (Cze) - Kostic T. (Aut) WO -:-
14:00Klincov B. (Sui) - Jaruskova T. (Svk) 2:0
14:00Meri E. (Svk) - Vojcinakova I. (Svk) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Santo Domingo 2 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

11:00Defalco J. (Usa) - Dutta M. (Usa) 2:0
14:00Kareisova L. (Cze) - Ansari C. (Usa) WO -:-
15:30Collens B. (Usa) LUOVUTUS - William T. (Gbr) 0:0
15:30Fernandez B. (Can) - Ngounoue M. (Usa) 2:0
15:30Petruzelova L. (Cze) - Hu V. (Usa) 0:2
15:30Williford K. (Dom) - Hinojosa Gomez J. (Mex) 0:2
16:30Goel A. (Usa) - Vernet C. (Fra) -:-
17:00Malik T. (Usa) - Yoris B. (Usa) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Sharm el-Sheikh 18 (Egypti), kovakenttä

10:00Carbonaro G. (Ita) - Shebekina E. (Rus) 2:0
10:00Cho I-H. (Tpe) - Ezzat Y. (Egy) 2:0
10:00Cho T. (Tpe) - Shalimova E. (Rus) 1:2
11:30Fedorova A. (Rus) - Berecoechea N. (Fra) 0:2
11:30Solomatina A. (Rus) - Aksu A. (Tur) 0:2
11:30Welker E. (Ger) - Sarkisova K. (Rus) 1:2
12:30Kuzmova K. (Svk) - Popa M. S. (Rou) 2:0
12:30Szabo B. (Rou) - Ahn Y. J. (Kor) 1:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Valencia (Espanja), massakenttä

11:00Gonzalez Vilar R. (Esp) - Bouzo Z. (Esp) 1:2
11:00Murta I. (Por) - Hoste Ferrer C. (Esp) 1:2
11:00Rakotomanga Rajaonah T. (Fra) - Cortez Llorca L. (Esp) 1:2
11:00Semenistaja D. (Lat) - Spigarelli M. (Ita) 0:2
12:30Brunskog L. (Swe) - Ceschi G. (Ita) 1:2
12:30Jebawy J. (Ger) LUOVUTUS - Perello Saavedra J. (Esp) 0:0
12:30Mi T. (Chn) - Geerlings Martinez A. (Esp) 0:2
14:00Rey Garcia A. (Esp) - Gerald Gonzalez J. G. (Chi) LUOVUTUS 1:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W25 Selva Gardena (Italia), kovakenttä (sisäkenttä)

15:00Garland J. (Tpe) - Kawa K. (Pol) 1:2
15:00Tauson C. (Den) - Lopatetska D. (Ukr) 2:0
16:30Bektas E. (Usa) - Fett J. (Cro) -:-
17:00Mair L. (Ita) - Ng T. (Usa) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W60 Rio de Janeiro (Brasilia), massakenttä

15:10Baptiste H. (Usa) - Khromacheva I. (Rus) 1:2
2. eräJani R-L. (Hun) - Anshba A. (Rus) 0:1 (5:7,2:3)
2. eräShymanovich I. (Blr) - Cavalle-Reimers Y. (Esp) 1:0 (6:1,5:2)
19:00Osuigwe W. (Usa) - Pigossi L. (Bra) -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Antalya 22 (Turkki), massakenttä

15:00Fufygin M./Kiyamov T. - Duran B./Duran T. 2:0
15:00Noskin E./Philippov E. - Beloborodko I./Shin M. 0:2
15:00Aksu C./Turker M. N. - Isomura K./Rodrigues D. 2:0
15:30Amirov D./Pogosian S. - Agabigun S./Özdemir S. M. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Madrid 3 (Espanja), kovakenttä

14:45Handel T./Steinegger Y. - Martinez M./Turriziani Alvarez A. 2:0
14:45Vasa E./Whitehouse M. - Nedelchev N./Stepanian A. 2:0
14:55Perez C. S./Winter Lopez B. - Lopez N./Saura M. M. 2:0
15:25Benzal Alia I./Cohen A. - Echeverria J./Mansilla Diez M. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Monastir 47 (Tunisia), kovakenttä

10:30Fu H./Kim S. J. - Agafonov E./Vasiliauskas M. 2:0
13:30Amiri F./Amiri F. - Böhler D./Oetzbach A. 0:2
13:30Pereira T./Rojas O. - Ghorbel A./Ouakaa A. 2:0
13:30Vandermeersch C./Wehnelt K. - Abderrahman W./Darras M. 2:1
14:00Canter A./Storrie R. J. - Xiao L./Yamanaka T. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Santo Domingo 2 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

18:00Jones A./Liokossis S. - Flores J./Sheehy J. -:-
18:00Hilderbrand T./Schachter N. - Hardt N./Segarelli E. A. -:-
18:30Boscarino F./Greschner M. - King D./Lawrence X. -:-
20:00Chin J./Jones M. - Foster-Estwick M./Rodriguez J. A. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Sharm el-Sheikh 18 (Egypti), kovakenttä

13:30Jeong Y./Lee T. - Binda A./Simakin I. 1:2
13:30Chung H./Shin S. - Conca A. G./Versteegh A. 2:1
13:30Bielinskyi O./Vanta V. - Asrawy A./Stevenson K. 1:2
14:45Bondarevskiy Y./Liutarevich I. - Petr V./Safranek V. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Monastir 11 (Tunisia), kovakenttä

11:00Dubrouski M./Malakhovich M. - De Carvalho V./Hamza Reguig S. 1:2
14:30Potenza L./Zhuk U. - Ho R./Yunchaokete B. 0:2
15:30Claverie L./Noce G. M. - Donski A./Negritu Ch. 1:2
15:30Bouquier A./Oberleitner N. - Bozemoj B./Jans J. 2:1

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Trnava (Slovakia), kovakenttä (sisäkenttä)

13:30Guerrieri A./Nejedly P. - Nad P./Privara P. B. 1:2
15:00Kopp S./Lemstra K. - Hermans M./Veldheer M. 0:2
15:00Rincon D./Vallejo D. - Parker S./Setkic A. 2:0
15:00Barnat J./Vrbensky M. - Kyjaci S./Lanik T. 2:1

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Vacaria (Brasilia), massakenttä

00:30PeruutettuAlves V. M./Cury Bueres M. - Boscardin Dias P./Ribeiro E. -:-
00:30Alves V. M./Cury Bueres M. - Obeid L./Teisen Pereira G. 2:1
00:30Bogo E./Escurra Isnardi H. J. - Loureiro J. V. C./Heide G. 1:2
00:30Franco T./Roncadelli F. - Pinto L./Saraiva Dos Santos P. A. 1:2
20:00Alves V. M./Cury Bueres M. - Alves M./Roveri Sidney G. -:-
23:00Augusto dos Santos R./Oliveira N. - Loureiro J. V. C./Heide G. -:-
00:30Gimenez I./Lomakin G. - Pinto L./Saraiva Dos Santos P. A. -:-
00:30Luz O./Zormann Da Silva M. - Carnevalle L./Mirgone F. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Antalya 23 (Turkki), massakenttä

13:30Anane S./Uyar M. A. - Li Y./Zyryanova A. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Buenos Aires (Argentiina), massakenttä

16:30Gomez Pezuela Cano M./Marchesini M. V. - Arangio G./Keranovic J. -:-
17:45Astete F./Iamachkine A. - Diaz Zayas L./Pereyra Giubbani S. -:-
19:00Blatter L./Mutilba V. WO - Ayala L./Vangelova A. -:-
19:00Aguirre l./Rabin S. - Burstein M. V./Larraya G. S. A. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Lousada 2 (Portugali), kovakenttä (sisäkenttä)

17:00Gadient N./Kalamaris G. - Dapkute I./Saner J. 0:2
17:30Lee P.-C./Viviani M. - Kotliar Y./Pereira De Aguiar G. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Monastir 41 (Tunisia), kovakenttä

14:30Kondos G./Radenkovic M. - Gavrila O./Lindh E. 0:2
14:30Tsao C. Y./Wu F. - Sziedat F./Vanlangendonck E. 2:0
14:45Iila E./Vinahradava H. LUOVUTUS - Tran D./Tran L. 0:1
14:45Safarova Z./Zhabrailova M. - Ait el Bachir W./Takhmazyan E. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Oberpullendorf (Itävalta), kovakenttä (sisäkenttä)

14:00Hrdinkova D./Sebestova I. - Michalitsch A./Perelygina E. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Santo Domingo 2 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

18:30Fenton J./Kaur B. - Hinojosa Gomez J./Ngounoue M. -:-
18:30Petruzelova L./Schech R. - Sengphrachanh N./Van Poppel E. -:-
18:30Renaud J./Valdez R. - Kendall-Woseley M./William T. -:-
20:00Fernandez B./Hu V. - Mazzoni E./Mazzoni J. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Sharm el-Sheikh 18 (Egypti), kovakenttä

12:30Mester C. M./Popa Teiusanu V. I. G. - Apalikhina A./Kummel A. 2:0
14:00Rustemova Z./Sagandikova A. - Fedorova A./Masnaia E. WO -:-
14:30Mikhaylova V./Shebekina E. - Cho I-H./Cho T. 0:2
15:45Carbonaro G./Delai M. - Sarkisova K./Shalimova E. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Valencia (Espanja), massakenttä

16:30Murta I./Samudio A. - Cortez Llorca L./Hoste Ferrer C. 0:2
16:30Semenistaja D./Szostak M. - Bouzo Z./Mettraux M. 2:1

ITF NAISET - NELINPELIT: W25 Selva Gardena (Italia), kovakenttä (sisäkenttä)

18:30Knoll X./Moratelli A. - Gumulya B./Navarro M. F. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W60 Rio de Janeiro (Brasilia), massakenttä

23:15Candiotto A./Pereira R. - Aney J./Herazo M. F. 1:2
23:15Anshba A./Strakhova V. - Cavalle-Reimers Y./Vicens Mas R. 2:1
19:00Anshba A./Strakhova V. - Rogers A. S./Rosca C. -:-
20:30Aney J./Herazo M. F. - Gamarra Martins I./Jorge F. -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.