REFRESH

Tennis » Eilen » Kaikki ottelut

ATP - KAKSINPELIT: Ranskan avoimet (Ranska), massakenttä

12:10Altmaier D. (Ger) - Tsitsipas S. (Gre) 1:3
14:55De Jong J. (Ned) - Alcaraz C. (Esp) 1:3
17:30Rublev A. (Wrl) - Martinez P. (Esp) 3:0
21:50Kotov P. (Wrl) - Wawrinka S. (Sui) 3:1
22:25Gasquet R. (Fra) - Sinner J. (Ita) 0:3

WTA - KAKSINPELIT: Ranskan avoimet (Ranska), massakenttä

13:10Kenin S. (Usa) - Garcia C. (Fra) 2:0
15:20Osorio C. (Col) - Jabeur O. (Tun) 1:2
18:35Swiatek I. (Pol) - Osaka N. (Jpn) 2:1
19:55Gauff C. (Usa) - Zidansek T. (Slo) 2:0

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Little Rock (USA), kovakenttä

23:25Kozlov S. (Usa) - Quan R. (Usa) 0:2
02:25Tomic B. (Aus) - Kwiatkowski T. S. (Usa) 2:1
19:10Hong S. C. (Kor) - Holt B. (Usa) 0:2
19:10Williams C. (Usa) - Shelbayh A. (Jor) 1:2
20:40Galarneau A. (Can) - Wu Tung-Lin (Tpe) 2:0

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Vicenza (Italia), massakenttä

12:10Arnaboldi F. (Ita) - Sachko V. (Ukr) 2:0
12:10Iannaccone F. (Ita) - Popko D. (Kaz) 1:2
12:15Yevseyev D. (Kaz) - Tseng C. H. (Tpe) 0:2
14:05Vincent Ruggeri S. (Ita) - Travaglia S. (Ita) 0:2
14:10Prado A. J. C. (Bol) - Gaubas V. (Ltu) 2:1
14:50Dellien Velasco M. A. (Bol) - Kirkin E. (Tur) 2:0
15:45Fonio G. (Ita) - Barrios Vera T. (Chi) 0:2
16:10Fatic N. (Bih) - Dougaz A. (Tun) 2:0
19:10Olivieri G. A. (Arg) - Andreev A. (Bul) 0:2
20:40Trungelliti M. (Arg) - Berrettini J. (Ita) 2:0

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Little Rock (USA), kovakenttä

23:55Kozlov B./Nefve A. - Mejia N./Urrea A. 2:1
04:35Sinclair C./Wong C. - Kiger M./Quinn E. 0:2
21:40Paris J./Ramanathan R. - Hsu Y. H./Shimizu Y. 2:1
22:25Stevenson K./Whiting T. - Kwiatkowski T. S./Lawson A. 1:2
23:40Harper P./Stevenson D. - Draxl L./Sigouin B. 0:2

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Vicenza (Italia), massakenttä

11:00PeruutettuManafov V./Niklas-Salminen P. - Agamenone F./Rodriguez Taverna S. -:-
12:15Bittoun C./Donski A. - Ho R./Puttergill C. 0:2
14:05Nedunchezhiyan J./Prashanth V. - Vega Hernandez D./Walkow S. LUOVUTUS 1:1
16:05Bilardo J./Ricca G. - Drzewiecki K./Margaroli L. 0:2
17:30Seggerman R./Trhac P. - Begemann A./Kaliyanda Poonacha N. 1:2
17:45Manafov V./Niklas-Salminen P. - Kirkin E./Popko D. 2:1
17:50Arias B./Zeballos F. - Schnaitter J./Wallner M. 1:2
18:15Bortolotti M./Jecan M. A. - Chandrasekar A./Kadhe A. 2:1
19:35Goldhoff G./Ingildsen J. - Giacomini L./Oradini G. 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Bol 2 (Kroatia), massakenttä

10:30Jakic M. (Cro) - Eriksson S. (Swe) 1:2
10:30Krolo F. (Ger) - Basic M. (Bih) 0:2
10:30Strombachs R. (Lat) - Lehmann N. (Arg) 2:0
12:00Gannon C. (Irl) - Szajrych J. (Pol) 2:0
12:00Ivanisevic E. (Cro) - Crowther C. (Aus) 0:2
12:00Markovina D. (Cro) - Poljicak M. (Cro) 1:2
12:00Ouzilou H. (Sui) - Parizzia N. (Sui) 2:0
12:00Torres Ramis M. (Esp) - Marinkov P. (Aus) 0:2
12:00Verbeek D. (Ned) - Mashtakov N. (Ukr) 0:2
15:00Puskar S. (Svk) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) 0:2
15:00Vale D. (Por) - Broska F. (Ger) 2:0
19:00Bielinskyi V. (Ukr) - Michalik R. (Svk) 2:0
19:30Zekic M. (Srb) - Zakharov A. (Wrl) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Constanta (Romania), massakenttä

10:00Bax F. (Fra) - Noce G. M. (Ita) 2:0
10:00Coman M. A. (Rou) - Bellifemine A. (Ita) 0:2
10:00Uta D. (Rou) - Dancu V. A. (Rou) 1:2
11:30Agostini S. (Ita) - Marinescu M. R. (Rou) 1:2
11:30Alexandrescou Y. T. (Rou) - Schinteie G. C. (Rou) 2:0
11:30Boitan G. A. (Rou) - Ciavarella N. (Ita) 2:0
11:30De Vincentis M. (Ita) - Berge N. A. M. (Rou) 2:0
11:30Ferri L. (Ita) - Pavel B. (Rou) 0:2
11:30Stoica V. (Rou) - Chirita I. A. (Rou) 0:2
14:30Andreescu S. A. (Rou) - Nesterov P. (Bul) 1:2
14:30Snitari I. (Mda) - Pieleanu R. T. (Rou) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Gyula (Unkari), massakenttä

11:00Boros A. (Hun) - Cerny M. (Cze) 0:2
11:00Braynin A. (Ukr) - Nagy B. (Hun) 2:0
11:00Salazar D. (Col) - Caruso A. (Ita) 2:1
12:30Bakonyi D. (Hun) - Fajta P. (Hun) 0:2
12:30Filip J. (Cze) - Perfetti N. (Ita) 2:1
12:30Sakellaridis D. (Gre) - Madarasz G. (Hun) 0:2
14:00Ortenzi G. M. (Ita) - Kisantal B. (Hun) 2:0
14:00Perruzza V. (Ita) - Velcz Z. (Hun) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Karuizawa (Japani), massakenttä

05:00Isomura K. (Jpn) - Tajima N. (Jpn) 2:0
05:00Ochi M. (Jpn) - Sim S. (Kor) 1:2
05:00Poritzky E. (Usa) - Shin W. (Kor) 0:2
05:30Delaney Je. (Aus) - Uchida K. (Jpn) 0:2
05:30Inui Y. (Jpn) - Shiraishi H. (Jpn) 0:2
05:30Yoshimura D. (Jpn) - Fukuda S. (Jpn) 0:2
06:00Delaney Ja. (Aus) - Suzuki K. (Jpn) 2:0
06:00Kawachi K. (Jpn) - Imamura M. (Jpn) 0:2
06:30Matsumura R. (Jpn) - Yamanaka T. (Jpn) 2:1
06:30Park S. (Kor) - Masabayashi T. (Jpn) 0:2
06:30Sugaya Y. (Jpn) - Nakagawa S. (Jpn) 2:1
07:00Gibson J. L. (Can) - Nishiwaki K. (Jpn) 1:2
07:00Hayashi K. (Jpn) - Hazawa S. (Jpn) 2:1
07:00Kusuhara Y. (Jpn) - Ryan Ziegann S. (Aus) 2:0
07:30Kikuchi Y. (Jpn) - Tanuma R. (Jpn) 0:2
07:30Leong M. W. K. (Mys) - Tabata R. (Jpn) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kingston 3 (Jamaika), kovakenttä

18:00Benaim M. (Gbr) - Rodriguez R. (Ven) 0:2
18:00Hurtado G. (Col) - Baadi T. (Can) 1:2
18:00Muamba N. (Can) - Grant W. (Usa) 0:2
19:30Azar D. (Jam) - Ogura K. (Jpn) 0:2
19:30Craig C. (Usa) - Mallory R. (Ber) 2:0
19:30Fenty A. (Usa) - Al Azmeh T. (Ger) 2:0
20:30Ganesan A. (Usa) - Vithoontien L. (Jpn) 0:2
20:30Perez B. (Ven) LUOVUTUS - Thanos A. (Gre) 1:1

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 6 (Serbia), massakenttä

10:00Purtseladze S. (Geo) - Radjenovic V. (Srb) 0:2
10:00Tenti F. (Arg) - Bagnolini D. (Ita) 2:0
10:00Wörner P. (Ger) - Jovic N. (Srb) 2:0
11:00Sultanov K. (Uzb) - Habib A. (Gbr) LUOVUTUS 1:0
11:30Ivanov M. (Bul) - Gulin S. (Wrl) 0:2
12:30Hadzimehmedovic R. (Srb) - Jovic V. (Srb) 0:2
17:00Butulija B. (Srb) - Prihodko O. (Ukr) 0:2
17:15Vojinovic L. (Srb) - Torrealba B. (Chi) 1:2
17:30Cowan Jr. D. (Usa) - Lazarov G. (Bul) 0:2
17:30Giraldi C. (Esp) - Srbljak G. (Mkd) 1:2
19:00Matsuoka H. (Jpn) - Juhas K. (Srb) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 22 (Tunisia), kovakenttä

11:30Bertrand R. (Fra) - Aksu C. (Tur) 0:2
11:30Bradshaw J. (Aus) - Khosla R. (Ind) 2:0
11:30Marques D. (Por) - Massard L. (Fra) 2:1
11:30PeruutettuSchön P. (Sui) - Parker S. (Gbr) -:-
11:30Schön P. (Sui) - Walters M. (Gbr) 2:1
11:30Shanmugam A. (Ind) - Garcia A. (Mex) 2:0
13:00Azoides D. (Gre) - Limani F. (Sui) 2:0
13:00Flores J. (Cos) - Zhu M. (Usa) LUOVUTUS 1:1
13:00Fomba L. (Fra) - Araujo P. (Por) 0:2
13:00Ouakaa A. (Tun) - Sureshkumar M. (Ind) 2:1
13:00Rimskii M. (Rus) - Ianin N. (Wrl) 0:2
16:30Bathrinath L. (Ind) - Pereira T. (Por) 0:2
16:30El Amine H. (Mar) - Dlimi Y. (Mar) 0:2
16:30Foley P. (Gbr) - Gorokhov M. (Wrl) 0:2
16:30Tokuda R. (Jpn) - Elamin A. (Irl) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 San Diego, CA (USA), kovakenttä

23:20Hulme M. (Aus) - Kuhar M. (Usa) 1:2
23:50Gorzny S. (Usa) - Corse J. (Usa) 2:0
23:50Parikh H. (Usa) - Ponwith N. (Usa) 0:2
19:05Tien L. (Usa) - Shick B. (Usa) 2:0
19:10Gonzalez Fitzmaurice E. (Usa) - Tonejc V. (Cro) 0:2
19:10Kleege W. (Usa) - Ciric A. (Srb) 0:2
19:10Rubio Fierros A. F. (Mex) - Pearson K. (Aus) 2:0
20:30Hanzlik C. (Usa) - Shepp A. (Nzl) 0:2
20:50Sinha A. (Usa) - Dickerson R. (Usa) 2:0
21:00Papa C. (Cyp) - Zamora N. (Usa) 0:2
21:15Johnson S. (Usa) - Azkara A. (Tur) 2:1
22:35Altamirano C. (Usa) - McKennon M. (Usa) 2:0
22:45Catry R. (Fra) - Sell K. (Bra) 0:2
22:55Becroft I. (Nzl) - Ayeni A. (Usa) 0:2
23:45Knaff A. (Lux) - George B. T. (Can) 2:1
00:10Pankin S. (Wrl) - Brumm J. (Usa) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Vrhnika (Slovenia), massakenttä

11:30Hrazdil J. (Cze) - Wiedenmann L. (Ger) 2:0
13:00Castagnola L. (Ita) - Vetrih M. (Slo) 2:0
13:00Kestelboim M. (Arg) - Hampe S. P. (Ger) 2:0
13:00Monzon I. (Arg) - Dimic M. (Slo) 0:2
13:00Schiessl J. E. (Bra) - Deckers A. (Ned) 2:0
13:30Fondriest M. (Ita) - Wehnelt K. (Ger) 1:2
14:30Jeran A. (Slo) - Rossi L. (Ita) 1:2
14:30Minighini D. (Ita) - Suboch D. (Slo) 2:0
14:30Oberleitner N. (Aut) - Brunold M. (Sui) 2:1
15:00D'Agostino S. (Ita) - Gavrielides L. (Ger) LUOVUTUS 1:0
15:00Gusic Wan B. (Gbr) - Smoliner T. (Aut) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Baotou (Kiina), massakenttä (sisäkenttä)

04:30Cui J. (Chn) - Mo Y. (Chn) 0:2
04:30Tang S. (Chn) - Ng K. L. (Hkg) 2:0
04:30Zhang L. (Chn) - Sun F. (Chn) 0:2
06:00Lu P. (Chn) - Ferguson C. (Aus) 0:2
06:00Meng C. (Tpe) - Hornitschek N. (Ger) 0:2
06:00Mochizuki Y. (Jpn) - Zeng Y. (Chn) 2:1
07:30Rai A. (Nzl) - Liu H. (Chn) 2:0
07:30Taguchi R. (Jpn) - Zhang C. (Chn) 2:0
07:30Yang J. (Ger) - Jones M. (Tha) 2:1

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Carnac (Ranska), massakenttä

15:30Furness E. (Fra) - Reymond A. (Fra) 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Kiseljak (Bosnia & Herzegovina), massakenttä

11:00Mujakic A. (Ger) - Paul J. (Sui) 1:2
11:00Sperle J. (Ger) - Latinovic S. (Srb) 2:1
11:00Vukadin N. (Cro) - Clarke J. (Gbr) 1:2
11:00Zakaryia F. (Egy) - Mesarovic M. (Pur) 2:0
12:30Biletic I. (Bih) - Kirci K. (Tur) 0:2
12:30Matsuda K. (Jpn) - Dutra Da Silva D. (Bra) 0:2
12:30Topo M. (Ger) - Pokorny L. (Svk) 2:0
14:00Kazakov I. (Wrl) - Otegui J. B. (Arg) 0:2
14:00Klok D. (Wrl) - Tadic V. (Bih) 1:2
14:00Soto M. (Chi) - Stuchlik O. O. (Cze) 2:0
15:30Markovic S. (Srb) - Dellavedova M. (Aus) 0:2
15:30Sharipov M. (Wrl) - Patton T. (Aus) 2:0
15:30Vankan M. (Ger) - Moeller E. (Den) 0:2
17:00Kasnikowski M. (Pol) - Hopp M. (Ger) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 La Nucia (Espanja), massakenttä

11:05Domingues J. (Por) - Lazaro J. M. (Esp) 2:0
11:05Gimenez Perez C. (Esp) - Merida Aguilar D. (Esp) 1:2
11:05Sanchez Jover C. (Esp) - Hernandez A. (Ven) 2:0
11:05Wenger D. (Sui) - Avcibasi T. (Tur) 2:0
11:10Echeverria J. (Esp) - Butvilas E. (Ltu) 0:2
12:35Pascual F. . R. (Esp) - Gimeno Valero C. (Esp) 0:2
12:45Martinez S. M. (Esp) - Nikles J. (Sui) 0:2
12:55Vanshelboim E. (Ukr) - Manzanera Pertusa A. (Esp) 2:0
13:00Sevilla I. (Esp) - Marques G. (Por) 2:0
14:25Perez C. S. (Esp) - Handel T. (Ger) 2:1
14:30Oliel Y. (Isr) - Machado M. A. (Esp) 2:0
14:35Hernandez C. (Esp) - Krutykh O. (Ukr) 0:2
14:35McCormick T. (Usa) - Kuhn N. (Ger) 0:2
16:10Rocens M. (Lat) - Perez Sanz D. (Esp) 2:1
16:30Helguera Casado L. (Esp) - Sakamoto R. (Jpn) 0:2
16:35Djukic V. N. (Esp) - Ferrari G. (Ita) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Bol 2 (Kroatia), massakenttä

10:30Bandurowska X. (Pol) - Visscher S. J. (Ned) 0:2
10:30Ignatjeva M. (Lat) - Karner E. (Aut) 2:0
10:30Mukic A. (Cro) - Bertacchi A. (Ita) 0:2
10:30Podlinska M. (Pol) - Slavikova E. (Cze) 2:0
10:30Sziedat F. (Ger) - Laboutkova A. (Cze) 2:0
12:00Alkio A. (Fin) - Dal S. (Ger) 0:2
12:00Borodulina V. (Wrl) - Hertel A. (Pol) 0:2
12:00Brockmann T. J. (Ger) - Jerolimov C. (Cro) 2:0
12:00Herrmann S. (Ger) - Koskel A. A. (Est) 2:0
12:00Hindova D. (Cze) - Saner J. (Swe) 2:0
12:00Inisan E. (Fra) - Squarcialupi G. (Ita) 2:1
12:00Ivkovic L. (Cro) - Nylander Altelius J. (Swe) 1:2
12:00Lazarenko K. (Ukr) - Miskovic D. (Cro) 1:2
12:00Nikcevic T. (Mne) - Svetac S. (Cro) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Galati (Romania), massakenttä

12:00Anghel D. (Rou) - Poduraeva M. (Ukr) 0:2
12:00Ionescu E. M. (Rou) - Welker E. (Ger) 2:0
12:00Sava I. T. (Rou) - Craciun G. A. (Rou) 0:2
13:30Ogescu S. (Rou) - Pochtovyk K. (Ukr) 0:2
13:30Sagmar I. (Rou) - Pawlikowska Z. (Pol) 2:0
13:30Todoni C. N. (Rou) - Bosio V. (Arg) 0:2
14:00Pastoric D. I. (Rou) - Plesa D. E. (Rou) 0:2
14:00Szabo B. (Rou) - Luciano L. (Ita) 0:2
14:00Tig P. M. (Rou) - Teiusanu V. (Rou) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Kursumlijska Banja 6 (Serbia), massakenttä

10:00Cvijanovic J. (Aus) - Zvonaru I. (Rou) 0:2
10:00Hageman M. (Ned) - Kawamura M. (Jpn) 2:1
10:00Konjikusic P. (Srb) - Stamatova J. (Bul) 0:2
10:00Plosnik E. (Slo) - Krastenova G. (Bul) 1:2
11:30Bejenaru K. P. (Rou) - Vukovic D. (Srb) 2:1
11:30Tucakovic S. (Bih) - Burdina E. (Wrl) 2:0
17:00Herdzelas D. (Bih) - Popovski D. (Srb) 2:0
17:15Goina P. G. (Rou) - Velikova D. (Bul) 2:0
19:00Giraldi Requena A. (Esp) - Maric D. (Srb) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir 20 (Tunisia), kovakenttä

11:30Amendola A. (Ita) - Camerano E. A. (Ita) 2:0
11:30Chimedza S. N. (Zim) - Dittmann G. M. (Ger) 0:2
11:30Ounmuang S. (Tha) - Frayman D. (Cyp) 0:2
11:30Stagno B. (Ita) LUOVUTUS - Karamoko N. (Sui) 0:0
13:00Desai Z. (Ind) - Dols S. (Esp) 2:1
13:00Ennaciri M. (Mar) LUOVUTUS - Badache M. (Alg) 0:1
13:00Samardzic A. E. (Sui) - Iordache A. (Rou) 0:2
13:00Tatu S. (Gbr) - De Stefano S. (Ita) 1:2
16:30Bouzo Z. (Esp) - Xu G. (Chn) 2:0
16:30Ezzat Y. (Egy) - Xiao Z. (Chn) 2:0
16:30He Jiaying (Chn) - McDonald E. (Gbr) 0:2
16:30Liu L. Y. (Chn) - Reguer A. (Fra) 0:2
16:30Paukstyte P. (Ltu) - Passola B. (Esp) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Rio Claro (Brasilia), massakenttä

23:30Pedretti T. (Bra) - Bossi C. (Bra) 2:0
01:00Gulin G. (Bra) - Giovannini L. (Arg) 0:2
17:00Bernardes B. (Bra) - Romero C. (Ecu) 0:2
17:00Caceres A. (Chi) - Markus K. (Arg) 2:0
17:00Moyano L. (Arg) - Mattioli F. (Ita) 0:2
18:30Ferreira T. M. C. (Bra) - Badia L. (Bra) 2:0
18:30Konishi J. (Bra) - Rain C. F. (Chi) 2:0
18:30Rodriguez J. (Uru) - Costa C. (Bra) 0:2
18:30Ueno D. P. (Bra) - Larraya G. S. A. (Arg) 1:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 San Diego, CA (USA), kovakenttä

19:00Chhiv I. (Usa) - Kinard T. (Usa) 0:2
19:00Evans T. (Usa) - Iyengar M. (Usa) 2:1
19:00Hill C. (Usa) - Britez Risso L. F. (Par) 0:2
19:00Nguyen A. (Usa) - Simmonds C. (Rsa) 1:2
20:30Deming E. (Usa) - Fairclough L. (Aus) 0:2
20:30Giavara H. (Usa) - Yang V. (Nzl) 2:1
20:30Tirunelveli T. (Usa) - Frey A. (Usa) 0:2
20:30Tse E. (Nzl) - Broadfoot G. (Rsa) 1:2
22:00McCray M. (Usa) - Vyrlan E. (Usa) 2:0
22:00Murthy A. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 0:2
22:00Pareja J. (Usa) - Goetz T. (Usa) 2:0
22:00Roselli G. (Ita) - Zaar L. (Swe) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Tokio (Japani), kovakenttä

04:00Katsumi N. (Jpn) - Mushika Mio (Jpn) 2:0
04:00Leong S. L. X. (Mys) - Numano N. (Jpn) 1:2
04:00Liu Y. (Chn) - Nagata A. (Jpn) 1:2
04:00PeruutettuMushika Mao (Jpn) - Nagata A. (Jpn) -:-
04:00Omae A. (Jpn) - Koyama H. (Jpn) 2:0
05:30Abe H. (Jpn) - Wu Ho C. (Hkg) 2:0
05:30Akita S. (Jpn) - Kawagishi N. (Jpn) 0:2
05:30Muramatsu C. (Jpn) - Morisaki K. (Jpn) 0:2
05:30Nayuki S. (Jpn) - Kobayashi H. (Jpn) 2:1
06:30Morvayova V. (Svk) - Arai A. (Jpn) 2:0
06:30Ng M. (Hkg) - Kinoshita H. (Jpn) 0:2
06:30Ozeki M. (Jpn) - Yuan C. (Chn) 0:2
06:30Tamura K. (Jpn) - Ye S. (Chn) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Changwon (Etelä-Korea), kovakenttä

04:00Back D. (Kor) - Aikawa M. (Jpn) 2:0
04:00Li Z. (Chn) - Sato H. (Jpn) 1:2
04:00Shi H. (Chn) - Ku Y. (Kor) 1:2
04:00Yang Y. Y. (Tpe) - da Silva Fick G. (Aus) 1:2
05:30Hosogi S. (Jpn) - Chang H. (Usa) 0:2
05:30PeruutettuIto A. (Jpn) - Gasanova A. (Wrl) -:-
05:30Ito A. (Jpn) - Saigo R. (Jpn) 2:0
05:30Kim H.J (Kor) - Arakawa H. (Jpn) 0:2
05:30Plipuech P. (Tha) - Matsuda M. (Jpn) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Klagenfurt (Itävalta), massakenttä

11:00Gasparovic C. (Aut) - Buyukakcay C. (Tur) 0:2
11:00McPhee K. (Aus) - Sonobe W. (Jpn) 1:2
11:30Radisic N. (Slo) - Meri E. (Svk) 1:2
12:30Gavrila O. (Rou) - Costoulas S. (Bel) 0:2
12:30Nahimana S. (Bur) - Belgraver J. (Fra) 0:2
13:00Benoit M. (Bel) - Korokozidi E. (Gre) 2:0
13:30Marcinkevica D. (Lat) - Wagner S. (Ger) 1:2
13:30Tagger L. (Aut) - Hietaranta L. (Fin) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 La Marsa (Tunisia), kovakenttä

12:00Kempen M. (Bel) - Herazo M. F. (Col) 2:0
12:00Lemaitre T. (Fra) - Shebekina E. (Wrl) 2:0
12:00Zelnickova R. (Svk) - Leonard M. (Fra) 0:2
13:30Kostic T. (Aut) - Rushiti A. (Kos) 2:1
13:30Poplavska A. (Ukr) - Hamrouni N. (Tun) 2:0
13:30Sugnaux T. (Sui) - Koussenkova V. (Esp) 2:0
14:30Okutoyi A. (Ken) - Bolkvadze M. (Geo) 0:2
14:30Shinikova I. (Bul) - Mansouri Y. (Fra) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Santo Domingo 4 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

16:30Hitt Z. (Usa) - Reami A. (Usa) 0:2
16:30Hu V. (Usa) - Llewellyn S. (Usa) 2:0
16:30Monroy Y. (Col) - Wong H. Y. C. (Hkg) 0:2
16:30Vlasselaer C. (Bel) - Tran D. (Ned) 2:0
17:30Corley P. C. (Usa) - Kuwata H. (Jpn) 0:2
17:30Hinojosa Gomez J. (Mex) - Yamalapalli S. (Ind) 0:2
17:30Kozarov K. (Srb) - Garcia J. (Mex) 2:0
17:30Neffa A. P. (Par) - Bhatia R. (Ind) 1:2
19:30Flores V. (Usa) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 0:2
19:30Harrison C. (Usa) - Horvit M. (Usa) 2:0
19:30Tran L. (Ned) - Poling L. (Usa) 2:0
19:30Zeballos N. (Bol) - Scott K. (Usa) 0:2
21:00Bolton E. (Aus) - Schmidt A. (Ger) 2:0
21:00Bozovic A. (Aus) - Leon S. (Usa) 2:0
21:00Failla J. (Usa) - Lewis M. (Usa) 2:0
22:00Robinson J. (Usa) - Fung S. (Can) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Montemor-o-Novo (Portugali), kovakenttä

12:10Micic E. (Aus) - Kuparev A. (Ger) 2:1
12:10Sebov K. (Can) - Voloshchuk A. (Por) 2:1
12:15Santos A.F. (Por) - Garakani S. (Irn) 2:1
13:55Jorge M. (Por) - Stefanini L. (Ita) 0:2
14:15Chong E. (Hkg) - Ryser V. (Sui) 0:2
14:25Grey S. B. (Gbr) - Laskevich E. (Wrl) 0:2
15:30Weckerle M. (Lux) - Suciu A. (Por) 2:0
15:40Kulikova A. (Fin) - Loeb J. (Usa) 2:1
16:05Birrell K. (Aus) - Iamachkine A. (Per) 2:1
20:10Lanca S. (Por) - Cabaj Awad J. (Swe) 0:2
20:10Mateas M. (Usa) - Aiava D. (Aus) 0:2
21:40Raina A. (Ind) - Gillan A. (Gbr) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Otocec 2 (Slovenia), massakenttä

11:10Chiesa D. (Ita) - Joint M. (Aus) 1:2
11:10Guerrero Alvarez E. (Esp) - Strakhova V. (Ukr) 0:2
11:10Hesse A. (Fra) - Mcadoo R. (Usa) 2:0
11:10Smith T. N. (Aus) - Sakellaridi S. (Gre) 2:1
13:20Palicova B. (Cze) - Mikulskyte J. (Ltu) 2:0
13:40Alves C. (Bra) - Chwalinska M. (Pol) 0:2
14:25Dinu C. (Rou) - Senica A. (Slo) 2:0
14:35Radivojevic L. (Srb) - Marcinko P. (Cro) 2:1
15:00Juric N. (Slo) - Primorac I. (Cro) 0:2
15:15Jani R-L. (Hun) - Bulgaru M. (Rou) 0:2
15:20Lukas T. (Cro) - Karatancheva L. (Bul) 0:2
16:00Boskovic L. (Cro) - Falkner Z. (Slo) 2:0
16:35Jimenez Kasintseva V. (And) - Guth M. (Ger) 2:0
17:25Topalova G. (Bul) - Mboko V. (Can) 0:2
17:35Gjorcheska L. (Mkd) - Bayerlova M. (Cze) 2:0
17:35Primorac I. (Cro) - Stollar F. (Hun) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Troisdorf (Saksa), massakenttä

12:10Melnikova M. (Wrl) - Sakatsume H. (Jpn) 2:0
12:10Toth A. K. (Hun) - Makarova E. (Wrl) 1:2
13:05Deichmann K. (Lie) - Gettwart F. (Ger) 2:0
14:00Bandecchi S. (Sui) - Ureke A. (Wrl) 2:0
14:40Hoedt M. (Ned) - Sierra S. (Arg) 0:2
15:30Albie A. (Fra) - Hoste Ferrer C. (Esp) 2:0
15:40Schunk N. (Ger) - Feistel G. (Pol) 1:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W75 Brescia (Italia), massakenttä

10:05Salkova D. (Cze) - Cakarevic S. (Fra) LUOVUTUS 1:0
10:10Noha Akugue N. (Ger) - Pridankina E. (Wrl) 2:0
10:40Reyngold E. (Wrl) - Rame A. (Fra) 1:2
11:15Lizarazo Y. (Col) - Pigato L. (Ita) 0:2
12:10Abbagnato A. (Ita) - In-Albon Y. (Sui) 2:1
13:15Chirico L. (Usa) - Ce G. (Bra) 2:0
13:20Di Sarra F. (Ita) - Li A. (Usa) 1:2
14:45Lepchenko V. (Usa) - Pedone G. (Ita) 2:0
14:50Zantedeschi A. (Ita) - Oz I. (Tur) 0:2
15:45Zavatska K. (Ukr) - Saito S. (Jpn) 2:1
16:20Kudermetova P. (Wrl) - Fossa N. (Ita) 2:0
18:40Fita Boluda A. (Esp) - Pieri J. (Ita) 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Bol 2 (Kroatia), massakenttä

15:00Dudun I./Kremenchutskyi I. - Milosavljevic M./Werner E. J. 2:0
15:15Batyutenko M./Martishev V. - Biondolillo G./Thurner N. 0:2
16:00Ouzilou H./Ouzilou S. - Hongyu Y./Matuszewski G. 2:0
16:30Bielinskyi V./Szajrych J. - Biondolillo G./Thurner N. -:-
16:30Nandal Y./Verbeek D. - Fekete J./Lehmann N. -:-
17:30Gannon C./O'Hare D. - Fekete J./Lehmann N. 2:0
18:00Jakic M./Markovina D. - Michalik R./Nad P. 2:0
18:30Eriksson S./Marinkov P. - Basic M./Mashtakov N. 0:2
19:00Gustafsson F./Jansson O. - Ivanisevic E./Simundza J. 2:1
20:00Bermejo F./Riva M. - Kapasi K./Zekic M. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Gyula (Unkari), massakenttä

15:30Sonne T./Van Donselaar F. - Apltauer F./Cerny M. 0:2
16:30Nagy B./Sift B. - Sakellaridis D./Sakellaridis M. 0:2
18:45Barton H./Filip J. - Jaramillo J. P./Salazar D. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Karuizawa (Japani), massakenttä

08:45Adam-Gedge Z./Lee J. A. - Imamura M./Tajima N. 0:2
08:45Gibson J. L./Shumsky A. - Park S./Sim S. 0:2
08:45Kawachi K./Uchida K. - Inoue G./Okamura I. 2:0
09:30Fukuda S./Ochi M. - Delaney Ja./Delaney Je. 0:2
10:15Leong M. W. K./Matsumura R. - Masabayashi T./Shin W. 0:2
10:15Kusuhara Y./Nakagawa S. - Hayashi K./Sugaya Y. 2:1
10:15Poritzky E./Ryan Ziegann S. - Horie T./Kono Y. 0:2
11:00Inui Y./Suzuki K. - Hazawa S./Isomura K. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kingston 3 (Jamaika), kovakenttä

23:30Al Azmeh T./Thanos A. - Asaba A./Fishback R. 0:2
20:30Roux E./Van Orderlain D. - Cariov T./Staley J. 0:2
22:00Maginley J./Sheehy J. - Van Emburgh J./Vega L. 2:1
23:00Baadi T./Muamba N. - Falck R./Gray T. 2:0
23:30Munoz E./Pinto L. - Lawrence X./Marshall K. 1:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 6 (Serbia), massakenttä

10:30Campbell N./Christodoulou S. - Uzhylovskyi V./Yap M. H. 2:1
14:00Kyratzis S./Neos E. - Matsuoka H./Saitoh K. -:-
15:30Habib A./Vojinovic L. - Gulin S./Zhukov M. WO -:-
17:30Hess S./Tenti F. - Escurra Isnardi H. J./Torres Fernandez B. I. 0:2
17:30Bancalari A./Villalon N. - Jovic N./Stanisavljevic M. 2:0
18:30Hadzimehmedovic R./Popovic S. - Matsuoka H./Saitoh K. 0:2
18:30Pogosian S./Vasilev D. - Purtseladze S./Sultanov K. 0:2
19:30Radjenovic V./Skobelev S. - Pörtner L./Wörner P. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 San Diego, CA (USA), kovakenttä

01:20Charlton J./Pearson K. - Catry R./Shick B. 0:2
01:30Ayeni A./Azkara A. - Knaff A./Stepanov R. 2:1
01:50Hanzlik C./Pankin S. - Thompkins J./Vance J. 2:0
02:50Becroft I./Hulme M. - Crabel A./Nanda G. 2:0
00:30Kleege W./Parikh H. - Maxted L./Sinha A. 0:2
00:55Brown T./Tonejc V. - Abarca A. J./Adamson D. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Vrhnika (Slovenia), massakenttä

17:00PeruutettuAlves M./Schiessl J. E. - Arh A./Hampe S. P. -:-
17:30Kovac T./Vetrih M. - Dimic M./Kriznik M. 0:2
18:00Brunold M./Gavrielides L. - Castagnola L./Fondriest M. WO -:-
19:00Japelj J./Plestenjak J. - Obrul L./Znuderl M. 0:2
19:00Finkelstein A./Puntaric N. - Kestelboim M./Monzon I. 1:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Baotou (Kiina), massakenttä (sisäkenttä)

09:00Dong B./Gao X. - Cui J./Sun F. 0:2
09:00Sun Qian/Trongcharoenchaikul W. - Huang T./Lu C. 2:0
09:00Te R./Zhu E. - Tang S./Yin B. S. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Carnac (Ranska), massakenttä

16:00Lestir L./Martin B. - Compagnucci T./Weber A. 0:2
18:30Burnel E./Reymond A. - Beauge M./Bouquet L. 0:2
18:30Furness E./Villard N. - Gomez F. A./Vallejo D. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Kiseljak (Bosnia & Herzegovina), massakenttä

17:00Jorquera E./Popyrin A. - Reynolds F./Taylor A. 0:2
21:15Tadic V./Topo M. - Biletic I./Dutra Da Silva D. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 La Nucia (Espanja), massakenttä

17:40Domingues J./Kuhn N. - Hernandez C./Pujol Navarro B. 2:0
17:40Banthia S./Vanshelboim E. - Garcia A./Mansilla Diez M. 2:0
18:05Nikles J./Wenger D. - Gimenez Perez C./Talan L. L. 2:0
19:05Llobell V./Lucaciu F. C. - Cervantes I./Perez C. S. 1:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Bol 2 (Kroatia), massakenttä

12:00Dinoto Fernandez L./Sanz-Llaneza F. A. - Alkio A./Slavikova E. 0:2
15:00Bergler O./Golas O. - Mettraux M./Visscher S. J. 0:2
15:15Dell'Edera F./Squarcialupi G. - Koskel A. A./Saner J. 2:0
16:30Karner E./Norin F. - Anane S./Gadient N. 0:2
16:45Herrmann S./Podlinska M. - Fehr N./Trklja N. 2:0
17:30Hindova D./Laboutkova A. - Miskovic D./Svetac S. 2:1
17:30Joha-Bilic A./Sumak L. - Bandurowska X./Nikcevic T. 0:2
18:30Dernikovic R./Ivkovic L. - Bertacchi A./Parentini G. 2:1

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Kursumlijska Banja 6 (Serbia), massakenttä

14:00Plosnik E./Zhenikhova S. - Popovic M./Vijayakumar T. WO -:-
17:30Haavisto E./Remander S. - Gemovic E./Vukovic D. 2:0
18:15Burdina E./Zvonaru I. - Raznatovic A./Stanciu D. 2:0
18:30Giraldi Requena A./Hageman M. - Liang H./Uzhylovska K. 2:0
18:30Maric D./Simic N. - Ovcharenko E./Sukhotina A. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Rio Claro (Brasilia), massakenttä

01:15Costa C./Melato B. - Gomez Pezuela Cano M./Konishi J. 1:2
20:00Estevez J./Giovannini L. - Rodrigues Daud L./Rodrigues D. L. 2:0
20:00Caceres A./Goldsmith Weinreich P. - Ortenzi J./Perez A. L. 0:2
21:30Markus C./Markus K. - Dias S./Da Cruz Mendonca S. 0:2
21:30Moyano L./Vazquez C. - Rodriguez J./Xavier Laydner C. 2:0
23:30Bossi C./Vidal L. G. - Di Genova C./Larraya G. S. A. 1:2
00:00Pereira R./Romero C. - Bernardes B./Oliveira M. L. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 San Diego, CA (USA), kovakenttä

23:30Nguyen K./Pareja J. - Tirunelveli T./Vyrlan E. 2:0
23:30Rokusek S./Webb S. - Clydesdale-Eberle Z./Kosan K. 2:0
23:30Evans T./Yang V. - Ewing S./Murthy A. 2:1
23:30Ivanova D./Zaar L. - Daughters P./Lüscher S. 2:0
23:30Chung K./Frey A. - Cayetano E./Fairclough L. 2:1
23:30Broadfoot G./Noel C. - Giavara H./Keller K. 0:2
23:30Ronney J./Walker B. - Deming E./Molnar B. 0:2
00:30Codd K./Tse E. - Britez Risso L. F./Malmkjaer E. K. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Tokio (Japani), kovakenttä

08:30PeruutettuHasegawa M./Katsumi N. - Mushika Mao/Mushika Mio -:-
08:30Hanatani N./Ogata H. - Liu Y./Ren K. 2:0
08:30Ozeki A./Ueda R. - Kageyama M./Wakayama R. 2:0
10:20Abe H./Morisaki K. - Nagata A./Yodpetch K. 2:0
11:45Hasegawa M./Katsumi N. - Tamura K./Tsuda R. . 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Changwon (Etelä-Korea), kovakenttä

07:00PeruutettuOkamura K./Plipuech P. - Gasanova A./Liu F. -:-
07:30Back D./Choi J. H. - Kwon M./Lee E. 0:2
08:00Lee Y.-H./Yang Y. Y. - Cabrera L./da Silva Fick G. WO -:-
08:30Kim H.J/Oh J. - Hourigan P. M./Sema E. 0:2
08:40Hule P./Kawaguchi N. - Bhamidipaty S. R./Chaudhari V. 2:0
10:00Jeong H. G./PARK Y. - Li Z./Shi H. 1:2
10:45Okamura K./Plipuech P. - Shimizu A./Yoshioka K. 1:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Klagenfurt (Itävalta), massakenttä

14:00Koller A./Zund S. - Kladivova A./Radisic N. 0:2
15:00McPhee K./Vargova N. WO - Pavlou D./Popa M. S. -:-
17:15Rodriguez V./Sanchez A. S. - Korokozidi E./Tsygourova K. 1:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 La Marsa (Tunisia), kovakenttä

14:30Ben A. J./Mahbouli S. - Rompies J./Simmons E. 0:2
16:00Compuesto B./Kardava Z. - Lemaitre T./Sieg M. 0:2
16:00Leonard M./Robbe A. - Lemaitre T./Sieg M. -:-
16:00Shebekina E./Suvirdjonkova D. LUOVUTUS - Kuzmova K./Zelnickova R. 0:1
17:30Kempen M./Salden L. - Fedorova A./Kudashova D. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Santo Domingo 4 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

23:00Lewis M./Yamakita M. - Garcia J./Zamburek A. C. 0:2
00:00Monroy Y./Reed L. - Murgett B./Poling L. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Montemor-o-Novo (Portugali), kovakenttä

20:10Santos A.F./Voloshchuk A. - Küng L./Laskevich E. 0:2
21:40Jorge M./Lansere S. - Grey S. B./Moore T. 1:2
22:10Ryser V./Weckerle M. - Evtimova D./Kostyuk M. 2:0
23:15Fullana L./Iamachkine A. - Brooks M./Chong E. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Otocec 2 (Slovenia), massakenttä

19:05Gorgodze E./Strakhova V. - Hrdinkova D./Svatikova L. 2:0
19:25Chwalinska M./Hruncakova V. - Jaskova A./Krockova N. 2:0
19:45Gureva A./Kovaleva A. - Joint M./Mcadoo R. 2:0
20:00Aksu A./Chiesa D. - Mikulskyte J./Sakellaridi S. 0:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Troisdorf (Saksa), massakenttä

17:05Nuudi M./Pattinama Kerkhove L. - Morderger Y./Scholl C. 1:2

ITF NAISET - NELINPELIT: W75 Brescia (Italia), massakenttä

17:15Brancaccio N./Jorge F. - Aney J./Papadakis L. 2:0
18:10Abbagnato A./Ricci B. - Collins A./Perez Garcia M. P. 2:0
18:45Ibragimova A./Pridankina E. - Kulambayeva Z./Reyngold E. 0:2
19:40Rocchetti S./Zheng S. - Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. 0:2
20:10Noha Akugue N./Seidel E. WO - Pedone G./Pigato L. -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.