REFRESH

Tennis » Huomenna » Kaikki ottelut

ATP - KAKSINPELIT: Ranskan avoimet (Ranska) - Karsinta, massakenttä

12:00Bagnis F. (Arg) - Mochizuki S. (Jpn) -:-
12:00Medjedovic H. (Srb) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
12:00Vacherot V. (Mon) - Harris B. (Gbr) -:-
13:30Heide G. (Bra) - Gigante M. (Ita) -:-
13:30Moro Canas A. (Esp) - Bellucci M. (Ita) -:-
13:30Virtanen O. (Fin) - Zeppieri G. (Ita) -:-
15:00Barrere G. (Fra) - Kudla D. (Usa) -:-
15:00Diallo G. (Can) - Ritschard A. (Sui) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Ranskan avoimet (Ranska) - Karsinta, massakenttä

12:00Burillo Escorihuela I. (Esp) - Teichmann J. (Sui) -:-
12:00Niemeier J. (Ger) - Galfi D. (Hun) -:-
12:00Riera J. (Arg) - Eala A. (Phl) -:-
13:30Montgomery R. (Usa) - Jeanjean L. (Fra) -:-
13:30Sönmez Z. (Tur) - Fett J. (Cro) -:-
13:30Uchijima M. (Jpn) - Serban R. (Cyp) -:-
15:00Ciric Bagaric L. (Cro) - Saito S. (Jpn) -:-
15:00Danilovic O. (Srb) - Sharma A. (Aus) -:-

ATP - KAKSINPELIT: Geneve (Sveitsi), massakenttä

14:30Michelsen A. (Usa) - Machac T. (Cze) -:-
19:00Baez S. (Arg) - Ruud C. (Nor) -:-
20:30Shevchenko A. (Kaz) - Cobolli F. (Ita) -:-

ATP - KAKSINPELIT: Lyon (Ranska), massakenttä

12:00Koepfer D. (Ger) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
13:30Darderi L. (Ita) - Rinderknech A. (Fra) -:-
15:00Kotov P. (Wrl) - Bublik A. (Kaz) -:-
18:30Mpetshi Perricard G. (Fra) - Gaston H. (Fra) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Rabat (Marokko), massakenttä

13:00Tomova V. (Bul) - Siegemund L. (Ger) -:-
14:30Stearns P. (Usa) - Bronzetti L. (Ita) -:-
16:00Sorribes Tormo S. (Esp) - Sherif M. (Egy) -:-
17:30Rakhimova K. (Wrl) - Cocciaretto E. (Ita) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Strasbourg (Ranska), massakenttä

12:00Samsonova L. (Wrl) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
13:30Linette M. (Pol) - Keys M. (Usa) -:-
15:00Collins D. (Usa) - Burel C. (Fra) -:-
16:30Vondrousova M. (Cze) - Kalinina A. (Ukr) -:-

ATP - NELINPELIT: Geneve (Sveitsi), massakenttä

12:30Frantzen C./Jebens H. - Mies A./Skupski N. -:-
12:30Arevalo M./Pavic M. - Cash J./Galloway R. -:-

ATP - NELINPELIT: Lyon (Ranska), massakenttä

14:00Heliövaara H./Patten H. - Gonzalez M./Molteni A. -:-

WTA - NELINPELIT: Rabat (Marokko), massakenttä

15:00Guo H./Jiang X. - Khromacheva I./Sizikova Y. -:-
16:30Hozumi E./Ninomiya M. - Danilina A./Xu Y. -:-

WTA - NELINPELIT: Strasbourg (Ranska), massakenttä

12:00Olmos G./Panova A. - Schuurs D./Stefani L. -:-
13:30Fernandez L./Routliffe E. - Chan H-C./Wu F. -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Augsburg (Saksa), massakenttä

11:00Bonadio R. (Ita) - Gomez F. A. (Arg) -:-
11:00Masur D. (Ger) - Gerch L. (Ger) -:-
12:30Moeller E. (Den) - Taberner C. (Esp) -:-
12:30Skatov T. (Kaz) - Kodat T. (Usa) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Kachreti (Georgia), kovakenttä

09:00Mott B. (Aus) - Bakshi A. (Geo) -:-
09:00Sekulic P. (Aus) - Ramanathan R. (Ind) -:-
10:30Bertrand R. (Fra) - Gerasimov E. (Wrl) -:-
10:30Jubb P. (Gbr) - Glinka D. (Est) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Skopje (Pohjois-Makedonia), massakenttä

12:00Paulson A. (Cze) - Schwaerzler J. J. (Aut) -:-
12:00Seggerman R. (Usa) - Oberleitner N. (Aut) -:-
13:30Cecchinato M. (Ita) - Campana Lee G. (Kor) -:-
13:30Weis A. (Ita) - Majchrzak K. (Pol) -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Augsburg (Saksa), massakenttä

11:00Pichler D./Vrbensky M. - Kopp S./Veldheer M. -:-
12:30Dutra Da Silva D./Saraiva Dos Santos P. A. - Alves M./Taylor A. -:-
14:00Huber D./Kahoun J. - Freund S./Ingildsen J. -:-
14:00KeskeytettyBabic Z./Naw H. - Feucht M./Frantzen Ch. 0:0
14:00Gomez F. A./Vallejo D. - Gerch L./Holmgren A. -:-
15:30Iannaccone F./Potenza L. - Kelm Y./Marysko V. -:-
15:30Schnaitter J./Wallner M. - Bonadio R./Picchione A. -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Kachreti (Georgia), kovakenttä

12:00Bakshi A./Metreveli A. - Reynolds F./Statham J. -:-
12:00Isaro P./Stevenson K. - Erel Y./Ramanathan R. -:-
13:30Broom C./Jones B. - Davis J./Hussey G. -:-
13:30Karlovskiy E./Tiurnev E. - Agafonov E./Simakin I. -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Skopje (Pohjois-Makedonia), massakenttä

12:00Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - Bortolotti M./Pel D. -:-
13:30Luz O./Tsitsipas P. - Martinez L. D./Rodriguez C. -:-
15:00Goldhoff G./Jecan M. A. - Paulson A./Rikl P. -:-
15:00Seggerman R./Trhac P. - Nedunchezhiyan J./Prashanth V. -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Brcko (Bosnia & Herzegovina), massakenttä

10:30Gschwendtner J. (Gbr) - Jovic V. (Srb) -:-
10:30Orlov V. (Ukr) - Escurra Isnardi H. J. (Par) -:-
10:30Rühl T. (Ger) - Juszczak P. (Pol) -:-
12:00Hopp M. (Ger) - Bosio G. (Ita) -:-
12:00Monzon I. (Arg) - Markovic S. (Srb) -:-
12:00Obradovic D. (Srb) - Ferrari F. (Ita) -:-
13:00Campana F. (Ita) - Noce G. M. (Ita) -:-
13:00Reitano S. (Ita) - Zekic M. (Srb) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Bukarest 3 (Romania), massakenttä

10:00Benchetrit E. (Mar) - Caldes J. (Esp) -:-
10:00Chayka A. (Wrl) - Boitan G. A. (Rou) -:-
10:00Den Heijer G. (Ned) - Marinescu M. R. (Rou) -:-
11:00Bax F. (Fra) - Bara F. G. (Rou) -:-
11:00Beloborodko I. (Ukr) - Nishiwaki K. (Jpn) -:-
11:00Nesterov P. (Bul) - Marino P. (Ita) -:-
12:30De Vincentis M. (Ita) - Chirita I. A. (Rou) -:-
12:30Snitari I. (Mda) - Gonzalez Fernandez M. (Esp) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Celje (Slovenia), massakenttä

11:00Deschamps T. (Fra) - Barnat J. (Cze) -:-
11:00Gutierrez O. J. (Bra) - Filar K. (Pol) -:-
11:00Sorrentino L. (Ita) - Wehnelt K. (Ger) -:-
12:30Hudd E. (Gbr) - Obrul L. (Slo) -:-
12:30Rola B. (Slo) - Ramskogler G. (Aut) -:-
12:30Schiessl J. E. (Bra) - Demanet E. (Bel) -:-
12:30Tammaro M. (Ita) - Figl M. (Ita) -:-
12:30Ujvary M. (Aut) - Paty D. (Cze) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Cervia (Italia), massakenttä

11:30KeskeytettyCastagnola L. (Ita) - Buldorini P. (Ita) -:-
11:30Otegui J. B. (Arg) - Ribecai M. (Ita) -:-
11:30Pecci A. (Ita) - Rottoli L. (Ita) -:-
13:00Carraro L. (Arg) - Compagnucci T. (Ita) -:-
13:00Catini N. (Ita) - Bondioli F. (Ita) -:-
13:00Sakamoto R. (Jpn) - Chepelev A. (Wrl) -:-
14:30La Vela G. (Ita) - Baroni N. (Ita) -:-
15:30Caniato C. A. (Ita) - Pieri S. (Ita) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kingston 2 (Jamaika), kovakenttä

18:00Craig C. (Usa) - Fenty A. (Usa) -:-
19:30Bicknell B. (Jam) - Ganesan A. (Usa) -:-
19:30Jones M. (Usa) - Matsuoka S. (Jpn) -:-
19:30Sheehy J. (Usa) - Shah A. (Ind) -:-
20:30Guzauskas G. (Usa) - Thanos A. (Gre) -:-
20:30Kuhar M. (Usa) - Pannu K. (Nzl) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), massakenttä

10:00Andre S. (Sen) - Ljubojevic A. (Srb) -:-
10:00Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Milic O. (Srb) -:-
10:00Sharipov M. (Wrl) - Parisca I. (Ven) -:-
10:00Villalon N. (Chi) - Donev G. (Bul) -:-
11:30Butulija B. (Srb) - Blanch D. (Usa) -:-
11:30Juhas K. (Srb) - Tenti F. (Arg) -:-
13:00Ivanov S. A. (Bul) - Prihodko O. (Ukr) -:-
13:00Matsuoka H. (Jpn) - Saitoh K. (Jpn) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 21 (Tunisia), kovakenttä

11:30Bouquier A. (Fra) - Ianin N. (Wrl) -:-
11:30Hamza Reguig S. (Alg) - Little D. (Gbr) -:-
11:30Makhlouf N. (Alg) - Rivet M. (Fra) -:-
11:30Pereira T. (Por) - Alkotop M. (Jor) -:-
13:00Gorokhov M. (Wrl) - Bradshaw J. (Aus) -:-
13:00Parker S. (Gbr) - Luis T. (Por) -:-
16:00Fomba L. (Fra) - Cook E. (Aus) -:-
16:00Jansen W. (Gbr) - Araujo P. (Por) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Addis Ababa (Etiopia), massakenttä

09:00Dev S D P. (Ind) - Kalyanpur A. (Ind) -:-
09:00Lock B. (Zim) - Duhan C. (Ind) -:-
09:00Singh K. (Ind) - Hans K. (Ind) -:-
09:00Tresca G. (Ita) - Henning P. (Rsa) -:-
10:00Jaisinghani R. (Ind) - Vishwakarma S. (Ind) -:-
10:00Kawachi K. (Jpn) - Coulibaly E. (Ivo) -:-
10:00Lock C. (Zim) - Eqbal I. (Ind) -:-
10:00Steiner M. (Ger) - Ambarzumjan E. (Ger) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Anning (Kiina), massakenttä

06:00Bai Y. (Chn) - Leong M. W. K. (Mys) -:-
06:00Trongcharoenchaikul W. (Tha) - Fu H. (Tpe) -:-
07:00Mochizuki Y. (Jpn) - Shin W. (Kor) -:-
07:00Taguchi R. (Jpn) - Cui J. (Chn) -:-
07:30Ferguson C. (Aus) - Jin Y. (Chn) -:-
07:30Wang A. (Chn) - Sun F. (Chn) -:-
09:00Kumasaka T. (Jpn) - Liu H. (Chn) -:-
09:00Vujic S. (Aus) - Hornitschek N. (Ger) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Deauville (Ranska), massakenttä

12:00Barbier Gazeu P. (Fra) - Vatutin A. (Wrl) -:-
12:00Freire Da Silva A. (Fra) - Beaupain S. (Bel) -:-
12:00Jong A. M. (Ned) - Gaillard M. A. (Fra) -:-
12:00Vanshelboim E. (Ukr) - Beauge M. (Fra) -:-
13:30Aubriot A. (Fra) - Denolly C. (Fra) -:-
13:30Garcian A. (Fra) - Collignon R. (Bel) -:-
13:30Negritu Ch. (Ger) - Dussin L. (Fra) -:-
13:30Poullain L. (Fra) - Reco A. (Fra) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Mataro (Espanja), massakenttä

13:00Buse I. (Per) - Alcala Gurri M. (Esp) -:-
13:00De Schepper K. (Fra) - Marti Pujolras A. (Esp) -:-
13:00Fernandez Flores D. (Chi) - Den Ouden G. (Ned) -:-
13:00Giustino L. (Ita) - Echeverria J. (Esp) -:-
13:00Markovits M. (Hun) - Perez Sanz D. (Esp) -:-
14:30Cekirge K. (Tur) - Lokoli L. (Fra) -:-
14:30Radulov I. (Bul) - Martin Tiffon P. (Esp) -:-
18:00Damas M. (Esp) - Kuhn N. (Ger) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Bol (Kroatia), massakenttä

11:00Inisan E. (Fra) - Dal S. (Ger) -:-
11:00Middendorf J. (Ger) - Svetac S. (Cro) -:-
11:00Musetti L. (Ita) - Visscher S. J. (Ned) -:-
11:00Nylander Altelius J. (Swe) - Hertel A. (Pol) -:-
11:00Squarcialupi G. (Ita) - Mozgaleva A. (Wrl) -:-
12:30Christofi E. (Gre) - Lazarenko K. (Ukr) -:-
12:30Herrmann S. (Ger) - Samsonova L. (Cze) -:-
12:30Miskovic D. (Cro) - Laboutkova A. (Cze) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Bukarest 2 (Romania), massakenttä

10:00Ionescu E. M. (Rou) - Pace F. (Ita) -:-
10:00Tig P. M. (Rou) - Marginean A. I. (Rou) -:-
10:00Welker E. (Ger) - Barbulescu B. (Rou) -:-
11:30Bojica S. (Rou) - Barbulescu S. M. (Rou) -:-
11:30Sevcikova L. (Cze) - Rivkin N. (Ger) -:-
11:30Sidorova K. (Wrl) - Oana A. F. (Rou) -:-
12:30Encheva L. (Bul) - Craciun G. A. (Rou) -:-
12:30Vasilescu A. (Rou) - Bertoldo J. (Ita) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Estepona (Espanja), kovakenttä

12:00Daley D. (Gbr) - Martinez Vaquero M. (Esp) -:-
12:00Oliver Sanchez M. (Esp) - Gillan A. (Gbr) -:-
12:00Stresnakova K. (Svk) - Vancea G. M. (Rou) -:-
13:30Andrienko M. (Wrl) - Scilipoti S. (Sui) -:-
13:30Parres Azcoitia O. (Esp) - Cabaj Awad J. (Swe) -:-
13:30Weckerle M. (Lux) - Santos A.F. (Por) -:-
15:00Kulikova A. (Fin) - Strömquist T. (Swe) -:-
15:00Rey Garcia A. (Esp) - Micic E. (Aus) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Fukui (Japani), kovakenttä

04:00Chikaraishi Y. (Jpn) - Nagata A. (Jpn) -:-
04:00Hosoki Y. (Jpn) - Akita S. (Jpn) -:-
04:00Kobayashi H. (Jpn) - Ohwaki Yui (Jpn) -:-
04:00Wu Ho C. (Hkg) - Koyama H. (Jpn) -:-
05:30Matsuda R. (Jpn) - Yamazaki I. (Jpn) -:-
05:30Mushika Mio (Jpn) - Higashitani N. (Jpn) -:-
05:30Nishimura K. (Jpn) - Kikawada R. (Jpn) -:-
05:30Soeda K. (Jpn) - Morvayova V. (Svk) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir 19 (Tunisia), kovakenttä

11:30Ezzat Y. (Egy) - Herazo M. F. (Col) -:-
11:30Fullana L. (Bra) - Khomutsianskaya D. (Wrl) -:-
11:30Kuzmova K. (Svk) - Liu L. Y. (Chn) -:-
13:00Garkusha E. (Wrl) - Demidova D. (Wrl) -:-
13:00Pfeifer L. (Ita) - Nugroho P. M. (Ina) -:-
13:00Xiao Z. (Chn) - Kudashova D. (Wrl) -:-
16:00Ounmuang S. (Tha) - McDonald E. (Gbr) -:-
17:30Desai Z. (Ind) - Mi L. (Chn) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Annenheim (Itävalta), massakenttä

11:00Gasparovic C. (Aut) - Benoit M. (Bel) -:-
11:00Hietaranta L. (Fin) - Korokozidi E. (Gre) -:-
11:00Pislak M. (Slo) - Barnes K. (Gbr) -:-
12:30Costoulas S. (Bel) - Guth M. (Ger) -:-
12:30John-Baptiste L. (Gbr) - Monnot A. (Fra) -:-
12:30Malygina E. (Est) - Toth A. K. (Hun) -:-
12:30Vismane D. (Lat) - Radisic N. (Slo) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), massakenttä

10:00Bejenaru K. P. (Rou) - Zelnickova R. (Svk) -:-
10:00Kuczer D. (Pol) - Karatancheva L. (Bul) -:-
11:30Bayerlova M. (Cze) - Pavlou D. (Gre) -:-
11:30Kulambayeva Z. (Kaz) - Radivojevic L. (Srb) -:-
11:30Ovcharenko E. (Wrl) - Senic N. (Srb) -:-
11:30Stankovic A. (Srb) - Prisacariu A. (Rou) -:-
13:00Geerlings Martinez A. (Esp) - Stojanovic N. (Srb) -:-
13:00Glushkova D. (Bul) - Cakarevic S. (Fra) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Santo Domingo 3 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

23:30Bolton E. (Aus) - Dean J. (Usa) -:-
23:30Fodor C. (Usa) - Tran L. (Ned) -:-
23:30Horvit M. (Usa) - Bhatia R. (Ind) -:-
23:30Kozarov K. (Srb) - Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) -:-
23:30Lindgren G. V. (Can) - Wong H. Y. C. (Hkg) -:-
23:30Monroy Y. (Col) - Failla J. (Usa) -:-
23:30Murgett B. (Gbr) - Hinojosa Gomez J. (Mex) -:-
23:30Portillo Ramirez M. J. (Mex) - Robinson J. (Usa) -:-
23:30Vig S. (Ind) - Bozovic A. (Aus) -:-
23:30Vlasselaer C. (Bel) - Bohrer Martins C. (Bra) -:-
23:30Wan E. (Mys) - Kuwata H. (Jpn) -:-
23:30Zeballos N. (Bol) - Bui J. (Can) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Goyang (Etelä-Korea), kovakenttä

04:00Hosogi S. (Jpn) - Liang E. S. (Tpe) -:-
04:00Ito A. (Jpn) - Chaudhari V. (Ind) -:-
04:00Lee E. (Kor) - Sato N. (Jpn) -:-
04:00Okamura K. (Jpn) - Matsuda M. (Jpn) -:-
05:30Chang H. (Usa) - Back D. (Kor) -:-
05:30Kuramochi M. (Jpn) - Kaji H. (Jpn) -:-
05:30Ku Y. (Kor) - Inoue H. (Usa) -:-
05:30Li Z. (Chn) - Inglis M. (Aus) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Otocec (Slovenia), massakenttä

11:00Dürst J. (Sui) - Havlickova L. (Cze) -:-
11:00Hrdinkova D. (Cze) - Koevermans A. (Ned) -:-
11:00Joint M. (Aus) - Smith T. N. (Aus) -:-
11:00Lovric P. (Slo) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-
12:30Feistel G. (Pol) - Wolff V. (Usa) -:-
12:30In-Albon Y. (Sui) - Fita Boluda A. (Esp) -:-
12:30Mboko V. (Can) - Martinez Cirez C. (Esp) -:-
12:30Topalova G. (Bul) - Gorgodze E. (Geo) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W75 Grado (Italia), massakenttä

11:30Alvisi E. (Ita) - Podrez V. (Ukr) -:-
11:30Anshba A. (Wrl) - Aney J. (Usa) -:-
11:30Chirico L. (Usa) - Fossa N. (Ita) -:-
13:00Ricci B. (Ita) - Chiesa D. (Ita) -:-
13:00Silva E. (Gbr) - Jones F. (Gbr) -:-
13:00Soboleva A. (Ukr) - Rame A. (Fra) -:-
15:00Buyukakcay C. (Tur) - McPhee K. (Aus) -:-
18:00Mazzola A. (Ita) - Ce G. (Bra) -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Brcko (Bosnia & Herzegovina), massakenttä

14:00Orlov V./Rühl T. - Boros A./Kisantal B. -:-
14:30Jovic V./Obradovic D. - Sakellaridis D./Sakellaridis M. -:-
14:30Mishkin K./Shvets V. - Bosio G./Ferrari F. -:-
16:00Kapasi K./Zekic M. - Monzon I./Reitano S. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Bukarest 3 (Romania), massakenttä

15:00Lipovsek Puches T./Onofrei M. C. - Bass F./Bax F. -:-
15:00Pavel B./Tomescu D. A. - Beloborodko I./Poritskyy A. -:-
16:30Den Heijer G./Vanta V. - Nesterov P./Snitari I. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Celje (Slovenia), massakenttä

12:30Basic N./Kupcic J. - Kovac T./Puntaric N. -:-
12:30Romano F./Wehnelt K. - Jeran A./Miklavcic L. -:-
15:00Demanet E./Loge J. - Barnat J./Hrazdil J. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Cervia (Italia), massakenttä

16:00De Bernardis A./Rottoli L. - Gaio F./Ricci P. -:-
16:00Parenti L./Taddia L. - Bondioli F./Sakamoto R. -:-
17:00Bagnolini D./Pecci A. - Catini N./Perfetti N. -:-
18:30Caniato C. A./De Michele F. - Briganti P./Ciurnelli R. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kingston 2 (Jamaika), kovakenttä

00:00Maginley J./Sheehy J. - Ganesan A./Shah A. -:-
00:15Azar D./Matsuoka S. - Almeida Junior E./Remondy P. V. H. -:-
20:30Ogura K./Vithoontien L. - Van Orderlain D./Vega L. -:-
22:00Benaim M./Vishnick D. - Perez B./Van Emburgh J. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), massakenttä

13:00Daskalovic A./Radjenovic V. - Bancalari A./Villalon N. -:-
13:00Torrealba B./Torres Fernandez B. I. - Latinovic S./Sucevic L. -:-
15:00Hess S./Tenti F. - Juhas K./Sharipov M. -:-
15:00Antonopoulos C./Xilas I. - Barreto Sanchez D. A./Blanch D. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Monastir 21 (Tunisia), kovakenttä

14:30Hamza Reguig S./Makhlouf N. - Little D./Summers M. -:-
16:00Dossetter C./Ianin N. - Alkotop Moh./Alkotop M. -:-
16:00Marques D./Pereira T. - Cook E./Sach T. -:-
16:00Flores J./Ribeiro Lago E. - Jansen W./Parker S. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Addis Ababa (Etiopia), massakenttä

12:30Dev S D P./Kalyanpur A. - Henning P./Salton D. -:-
12:30Hans K./Singh K. - Duhan C./Eqbal I. -:-
12:30Banthia S./Sinha N. K. - Jaisinghani R./Moghimi S. -:-
12:30Weintraub B./Ymer R. - Lock B./Lock C. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Anning (Kiina), massakenttä

09:00Alcantara F. C./Rungkat C. - Zeng Y./Zheng Z. -:-
10:00Nima D./Yang X. - Hsu J./Shin W. -:-
10:30Cui J./Sun F. - Mo Y./Yang J. -:-
10:30Sun Qian/Trongcharoenchaikul W. - Rai A./Wang A. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Deauville (Ranska), massakenttä

15:30Jong A. M./Van Sambeek F. - Cooper S./Shaw M. -:-
15:30Vatutin A./Zgirovsky A. - Beauge M./Bouquet L. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Mataro (Espanja), massakenttä

16:30Alcala Gurri M./Lopez Morillo I. - Genov A./Pujol Navarro B. -:-
16:30Axel H./Marti Pujolras A. - Bueno Gil A./Giustino L. -:-
16:30Forcano I./Mas De Ugarte J. - Fernandez Flores D./Cesar Porras J. -:-
16:30Ricca G./Virgili A. - McCormick T./Perez Sanz D. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Bol (Kroatia), massakenttä

16:00Böhner L./Brockmann T. J. - Dernikovic R./Miskovic D. -:-
16:00Karner E./Norin F. - Hertel A./Laboutkova A. -:-
16:00Mettraux M./Visscher S. J. - Björk J./Nylander Altelius J. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Bukarest 2 (Romania), massakenttä

12:30Podlinska M./Welker E. - Bosio V./Tig P. M. -:-
14:00Dzjachangirova M./Lazar S. - Konstantinova Y./Sidorova K. -:-
14:00Bojica S./Mester C. M. - Anghel A. I./Iancu A. -:-
14:00Barbulescu B./Tanasie L. - Ionescu E. M./Oana A. F. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Estepona (Espanja), kovakenttä

16:30Parres Azcoitia O./Santos A.F. - Ainitdinova G./Nepliy E. -:-
16:30Cabaj Awad J./Weckerle M. - Barrera Aguirre I./Stresnakova K. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Fukui (Japani), kovakenttä

07:00Kim Y.J./Lin F. A. - Akita S./Ayukawa M. -:-
07:00Abe H./Nagata A. - Kitahara Y./Koyama H. -:-
07:00Nakashima M./Ng M. - Hasegawa M./Wu Ho C. -:-
07:00Katsumi N./Thompson B. - Chikaraishi Y./Sato H. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Monastir 19 (Tunisia), kovakenttä

14:30Reguer A./Rushiti A. - Fullana L./Herazo M. F. -:-
14:30Komano M./Zheng W. - Liu L. Y./Xu J. -:-
16:00Desai Z./Khomutsianskaya D. - Hou Y./Xiao Z. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), massakenttä

15:00Bayerlova M./Karatancheva L. - Senic N./Stankovic A. -:-
15:00Pavlou D./Radivojevic L. - Laskutova K./Zelnickova R. -:-
15:00Bejenaru K. P./Samir S. - Roots A./Varul L. -:-
15:00Kuczer D./Zvonaru I. - Milovanovic E./Prisacariu A. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Santo Domingo 3 (Dominikaaninen tasavalta), kovakenttä

23:30Bolton E./Harrison C. - Hitt Z./Monroy Y. -:-
23:30Allen K./Leon S. - Failla J./Ulyashchenko A. -:-
23:30Horvit M./Ngounoue M. - Colling S./Murgett B. -:-
23:30Nava Elkin A. C./Van Poppel E. - Kuwata H./Vlasselaer C. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Goyang (Etelä-Korea), kovakenttä

07:00Guo M./Lee G. S. - Chong E./Liang E. S. -:-
07:00Han N./Park S. - Matsuda M./Sato N. -:-
07:00Kumkhum L./Plipuech P. - Gasanova A./Iatcenko P. -:-
07:00Chaudhari V./Saigo Y. - Cabrera L./da Silva Fick G. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Otocec (Slovenia), massakenttä

14:00Gureva A./Kovaleva A. - Lanisek A./Marenk M. -:-
14:30Falkner Z./Lovric P. - Joint M./Mcadoo R. -:-
14:30Barry M./Okuwaki R. - Hrdinkova D./Svatikova L. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W75 Grado (Italia), massakenttä

15:00Fossa N./Husaric A. - Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. -:-
15:00Collins A./Perez Garcia M. P. - Barnett A./Christie F. -:-
16:30Anshba A./Appleton E. - Podrez V./Soboleva A. -:-
16:30Aney J./Papadakis L. - Abbagnato A./Chiesa D. -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.