REFRESH

Jalkapallo » Huomenna » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Mestarien liiga - Pudotuspelit

22:00Liverpool - Real Madrid -:-

SUOMI: Veikkausliiga

17:00AC Oulu - SJK -:-
17:00FC Inter - Ilves -:-
17:00Haka - FC Lahti -:-

ALGERIA: Ligue 1

18:45MC Alger - JS Kabylie -:-

ALGERIA: U21 League

18:45Setif U21 - Saoura U21 -:-
18:45Tlemcen U21 - Chlef U21 -:-

ANGOLA: Girabola

17:00CD Lunda Sul - Sporting de Cabinda -:-
17:00Cuando Cubango - Sporting de Benguela -:-
17:00Interclube - Petro -:-
17:00Kabuscorp - Progresso -:-
17:00Libolo - Bravos do Maquis -:-
17:00Primeiro de Agosto - Sagrada -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

00:00Ind. Rivadavia - CA Estudiantes -:-
02:10Agropecuario - Brown Adrogue -:-
21:10Instituto - Chacarita Juniors -:-
21:10Nueva Chicago - Chaco For Ever -:-
21:30Flandria - Villa Dalmine -:-
21:30Sacachispas - Guillermo Brown -:-
00:00Tristan Suarez - Def. de Belgrano -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

03:30Sportivo Estudiantes - Camioneros Buenos Aires -:-

ARGENTIINA: Primera B - Apertura

19:05Deportivo Armenio - Comunicaciones -:-
19:05Fenix - Ituzaingo -:-
21:30Defensores Unidos - Acassuso -:-
21:30Dock Sud - Canuelas -:-
21:30San Miguel - Los Andes -:-
21:30Talleres (R.E) - Colegiales -:-
21:30UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza -:-
21:30Villa San Carlos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTIINA: Primera D - Apertura

21:30Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Yupanqui - Deportivo Paraguayo -:-

ARGENTIINA: Primera A - Naiset

17:00Gimnasia L.P. N - El Porvenir N -:-
19:00CA Estudiantes N - Rosario Central N -:-
21:00River Plate N - San Lorenzo N -:-
23:00SiirrettyBoca Juniors N - Ferro N -:-
23:00SiirrettyDefensores de Belgrano N - Excursionistas N -:-
23:00SiirrettyDeportivo Espanol N - CA Estudiantes N -:-
23:00SiirrettyEl Porvenir N - Independiente N -:-
23:00SiirrettyEstudiantes N - Platense N -:-
23:00SiirrettyRacing Club N - Huracan N -:-
23:00SiirrettyRosario Central N - Lanus N -:-
23:00SiirrettySan Lorenzo N - Gimnasia L.P. N -:-
23:00SiirrettySocial Atletico Television N - River Plate N -:-
23:00SiirrettyUAI Urquiza N - Comunicaciones N -:-

ARMENIA: Valioliiga

13:00Alashkert - Pyunik -:-
13:00Noravank - BKMA -:-
16:00Urartu - Van -:-
18:00Ararat - Ararat-Armenia -:-

AUSTRALIA: A-League - Pudotuspelit

12:45Melbourne City - Western United -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00O'Connor Knights - West Canberra Wanderers -:-
10:45Monaro Panthers - Belconnen United -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Adamstown Rosebud - Cooks Hill United -:-
07:30Weston Workers - Newcastle Olympic -:-
08:00Maitland - Lambton J. -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

12:00Manly Utd - APIA Leichhardt -:-
12:00Marconi - Sydney U21 -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Brisbane City - Peninsula -:-
10:15Eastern Suburbs - Olympic FC -:-
12:00Queensland Lions - Capalaba FC -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:00Croydon - Cumberland Utd. -:-
08:30Adelaide Comets - West Torrens -:-
08:30NE Metrostars - Adelaide Olympic -:-
08:30South Adelaide - White City -:-
08:30Sturt Lions - Adelaide U21 -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Avondale FC - Melbourne Knights -:-
09:45Dandenong City - St Albans -:-
10:30Port Melbourne Sharks - Hume City -:-
11:00Altona Magic - Green Gully -:-
11:45South Melbourne - Bentleigh -:-
12:00Dandenong - Heidelberg -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Inglewood -:-
10:00Balcatta - Gwelup Croatia SC -:-
10:00Joondalup - Sorrento -:-
12:00Perth SC - Bayswater City -:-
12:00Stirling Macedonia - Floreat Athena -:-
13:00Perth Glory U21 - Cockburn City -:-

BANGLADESH: Valioliiga

12:00SiirrettySaif Sporting Club - Abahani Limited -:-

BENIN: Ligue 1 - Championship Group

18:00Ayema - AS Cotonou -:-
18:00Dynamo Abomey - Pantheres -:-
18:00Espoir - Cavaliers -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Pudotuspelit

22:00Nacional Potosi - Blooming -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Valioliiga

18:00Prijedor - Zrinjski -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:30Bratstvo Gracanica - Gradacac -:-
18:30Gorazde - Kakanj -:-
18:30GOSK Gabela - Banovici -:-
18:30Gradina Srebrenik - HNK Orasje -:-
18:30Hadzici - Tomislav -:-
18:30Mladost DK - Igman K. -:-
18:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac -:-
18:30Travnik - Vis Simm-Bau -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Drina Zvornik - Buducnost Pilica -:-
18:00Kozarska Dubica - Kozara -:-
18:00Ljubic Prnjavor - Novi Grad -:-
18:00Modrica - Slavija -:-
18:00Podrinje Janja - Tekstilac -:-
18:00Sloga Doboj - Omarska -:-
18:00Sutjeska Foca - Zvijezda 09 -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Krupa -:-

BRASILIA: Serie A

22:30Goias - Bragantino -:-

BRASILIA: Serie B

01:00Tombense - Bahia -:-
03:30Criciuma - Cruzeiro -:-
22:30CSA - Novorizontino -:-

BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe

17:00EC Sao Jose - Atletico-CE -:-
21:00Figueirense - Ferroviario -:-
23:00Campinense - Vitoria -:-
00:00Confianca - Aparecidense -:-

BRASILIA: Serie D

21:00Aimore - Gremio Juventus -:-
21:00Parana - Santo Andre -:-
21:00Portuguesa RJ - Cianorte -:-
21:00Sao Paulo Crystal - Retro -:-
21:00Tuna Luso - Moto Club -:-
21:30Brasiliense - Costa Rica -:-
21:30SE Juventude - Julho Esporte -:-
22:00Caldense - Ferroviaria -:-
22:00Fluminense-PI - Pacajus -:-
22:00Internacional de Limeira - URT -:-
22:00Marcilio Dias - Sao Luiz -:-
22:00Oeste - Perolas Negras -:-
22:00Real Noroeste - Bahia De Feira -:-
22:00Sao Bernardo - Nova Iguacu -:-
22:30Porto Velho - Rio Branco -:-
23:00Icasa - America-RN -:-
00:00Juazeirense - ASA -:-
00:00Nautico FC - Trem -:-
00:30Tocantinopolis - Castanhal -:-

BRASILIA: Campeonato Amapaense

02:15Santos AP - Ypiranga AP -:-
23:00Macapa - Oratorio -:-

BRASILIA: Campeonato Gaucho 2

21:00Avenida - Sao Gabriel -:-
21:00EC Cruzeiro - Esportivo -:-
21:00GE Gloria - Tupi RS -:-
00:00Lajeadense - Santa Cruz RS -:-

BRASILIA: Campeonato Mineiro 2

21:00Betim - Varginha -:-
21:00Coimbra - Democrata SL -:-
21:30Luziense - Uberaba -:-
21:30Tupi-MG - Nacional de Muriae -:-
22:00Ipatinga - Boa -:-

BRASILIA: Brasileiro - Naiset

20:00Corinthians N - Avai Kindermann N -:-
21:00Bragantino N - Esmac N -:-
21:00Internacional N - Real Brasilia N -:-

BULGARIA: Parva Liga - Conference League - Pudotuspelit

18:30Botev Plovdiv - Beroe -:-

BULGARIA: Third League - South-East

17:00Beroe II - Gigant Saedinenie -:-
17:00FC Krumovgrad - Haskovo -:-
18:00Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan -:-
18:00Dimitrovgrad - Karnobat -:-
18:00Lok. Plovdiv II - Chernomorets 1919 -:-

BULGARIA: Third League - South-West

16:00Vihren - Balkan Botevgrad -:-
18:00Bansko - Hebar 2 -:-
18:00Botev Ihtiman - Vladaya -:-
18:00Gotse Delchev - Vitosha Bistritsa -:-
18:00Kostinbrod - Oborishte -:-
18:00Kyustendil - Belasitsa -:-
18:00Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi -:-
18:00Rilski Sportist - Chavdar Etropole -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - Razlog -:-
18:00Slivnishki Geroy - Pirin Blagoevgrad 2 -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Botev Novi Pazar - Ludogorets III -:-
17:00Dorostol - Chernomorets Balchik -:-
17:00Dunav Ruse - Varna II -:-
17:00Septemvri Tervel - Sportist Toshevo -:-
17:00Shumen 2007 - Ustrem Donchevo -:-

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Bdin Vidin - Lok. Dryanovo -:-
18:00Botev Vratsa II - Juventus Malchika -:-
18:00Mezdra - Drenovets -:-
18:00OFK Levski - Etar II -:-
18:00Spartak Pleven - Sevlievo -:-
18:00Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag -:-
18:00Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni -:-

BURUNDI: Coupe du President

16:00Bumamuru - Flambeau du Centre -:-

CHILE: Primera Division

03:30Curico Unido - Coquimbo -:-
22:00La Serena - A. Italiano -:-
00:30Cobresal - U. De Chile -:-

CHILE: Primera B

01:00CD Santa Cruz - S. Wanderers -:-
19:30D. Puerto Montt - Barnechea -:-
19:30S. Morning - Cobreloa -:-

CHILE: Segunda Division

01:00Trasandino - Iberia -:-
22:00San Antonio Unido - Rodelindo -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Jong Holland - SUBT -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF

01:00Universidad O&M - San Cristobal -:-
23:00Vega Real - Cibao -:-

ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe

03:00Gualaceo - Aucas -:-
21:00Mushuc Runa - Dep. Cuenca -:-
23:30Orense - Guayaquil City -:-

EGYPTI: Valioliiga

17:00Ghazl El Mahallah - El Gaish -:-
19:30Smouha - Enppi -:-
19:30Zamalek - Ismaily -:-

EGYPTI: Division 2 - Group A

17:00Al Aluminium - Tamya -:-
17:00Dayrout - Asyut Petroleum -:-
17:00El Alameen - Qena -:-
17:00El Madina El Monowara - Mallawi -:-
17:00El Minya - El Badari -:-
17:00Fayoum - Beni Suef -:-
17:00Kima Aswan - Aswan SC -:-
17:00Sohag - Telephonaat Beni Suef -:-

ENGLANTI: League Two - Pudotuspelit

18:00Mansfield - Port Vale -:-

ENGLANTI: National League - Pudotuspelit

14:30Wrexham - Grimsby -:-

ESPANJA: LaLiga2

19:15Amorebieta - Ponferradina -:-
19:15Lugo - Malaga -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 1

19:30Badajoz - Rayo Majadahonda -:-
19:30Calahorra - CF Talavera -:-
19:30Ferrol - Internacional de Madrid -:-
19:30La Coruna - Unionistas -:-
19:30Leonesa - Logrones -:-
19:30Real Union - Tudelano -:-
19:30SD Logrones - Celta Vigo B -:-
19:30Zamora - Valladolid Promesas -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 2

19:30Albacete - Costa Brava -:-
19:30Alcoyano - Gimnastic -:-
19:30Castellon - Cornella -:-
19:30Linense - Andorra -:-
19:30Sabadell - Algeciras -:-
19:30San Fernando - Baleares -:-
19:30Sanluqueno - Villarreal B -:-
19:30Sevilla B - Linares -:-
19:30UCAM Murcia - Barcelona B -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Nousukarsinta

19:00La Nucia - Arenas Club -:-
19:00Sestao - Eldense -:-

ESPANJA: Segunda Division - Naiset

18:30Pradejon N - Gijon N -:-
20:00Albacete N - Granada N -:-
20:00CA Osasuna N - SE AEM N -:-
20:00CD Juan Grande N - Real Union N -:-
20:00CD Parquesol CF N - Real Oviedo N -:-
20:00Elche CF N - Cordoba N -:-
20:00La Coruna N - Atl. Madrid B N -:-
20:00La Solana N - Alhama N -:-
20:00Madrid C. B N - Cacereno N -:-
20:00Pozoalbense N - Castellon N -:-
20:00Racing Santander N - Athletic Bilbao B N -:-
20:00Santa Teresa N - Betis B N -:-
20:00Seagull N - EDF Logrono N -:-
20:00Tenerife B N - Femarguin N -:-
20:00Zaragoza CFF N - Barcelona B N -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup

19:00Mamelodi - Marumo Gallants -:-

ETELÄ-KOREA: K League 1

10:30Seoul - Gimcheon Sangmu -:-
13:00Jeonbuk - Jeju -:-
13:00Suwon FC - Ulsan Hyundai -:-

ETELÄ-KOREA: K League 2

10:00Busan - Gwangju -:-
12:30Anyang - Gyeongnam -:-
12:30Seoul E. - Daejeon -:-

ETELÄ-KOREA: K3 League

09:00Changwon - Yangju Citizen -:-
09:00Mokpo - Gangneung -:-
13:00Gimhae - Cheongju Jikji -:-

EUROOPPA: Valioliiga (Krim)

13:00PeruutettuGvardeyets - Rubin Yalta -:-
15:00Ocean Kerch - Alushta -:-
16:00Kyzyltash - Yevpatoriya -:-
17:00FC Sevastopol - TSK Simferopol -:-

FÄRSAARET: Valioliiga

17:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag -:-

FÄRSAARET: 1. Deild

15:00Vikingur 2 - Klaksvik 2 -:-
17:00TB Tvoroyri - Undri -:-

GABON: Championnat D1

17:30Lozo - Bitam -:-
17:30Mangasport - Akanda -:-
17:30Missile - Mberi Sportif -:-
17:30Oyem - CF Mounana -:-
17:30Stade Mandji - Bouenguidi -:-
17:30Stade Migoveen - FC Libreville -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

16:00Merani Martvili - Georgia -:-
16:00Spaeri - Shukura -:-

HOLLANTI: Tweede Divisie

16:30ASWH - Noordwijk -:-
16:30De Treffers - Hardenberg -:-
16:30Excelsior Maassluis - Spakenburg -:-
16:30HFC - Katwijk -:-
16:30IJsselmeervogels - GVVV -:-
16:30Quick Boys - Jong Volendam -:-
16:30Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam -:-
16:30Scheveningen - Kozakken Boys -:-
16:30TEC - AFC -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

15:30ACV Assen - Excelsior 31 -:-
15:30DVS '33 Ermelo - Barendrecht -:-
15:30Hoek - VVSB -:-
15:30Lisse - Staphorst -:-
15:30ODIN '59 - Harkemase Boys -:-
15:30Sparta Nijkerk - VVOG -:-
15:30SteDoCo - Ajax (Am) -:-
15:30Ter Leede - Sportlust -:-
15:30VV DOVO - GOES -:-

HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Pudotuspelit

16:00Alkmaar U18 - PSV U18 -:-

IRAK: Super League

16:00Al Naft - Al Zawraa -:-
16:00Baghdad - Al Minaa -:-
18:30Erbil - Al Sinaah -:-
18:30Naft Missan - Al Diwaniya -:-
21:00Al Talaba - Samarra -:-

IRLANTI: National League - Naiset

14:00Cork City N - Shelbourne N -:-
18:00Dublin Waves N - Galway WFC N -:-
19:00Treaty Utd N - Sligo Rovers N -:-
20:00Bohemians WFC N - Peamount N -:-
20:30Wexford N - Athlone WFC N -:-

ISLANTI: Inkasso-deildin

17:00Grindavik - Fylkir -:-
17:00Grotta - KV Reykjavik -:-
17:00Vestri - Thor Akureyri -:-

ISLANTI: Division 2

16:00Hottur / Huginn - Olafsvik -:-
17:00Aegir - Fjardabyggd/Leiknir -:-
17:00IR Reykjavik - Magni -:-
19:00Fjallabyggd - Throttur -:-

ISLANTI: Icelandic Cup - Naiset

16:00Akranes N - KR Reykjavik N -:-
17:00Hafnarfjordur N - Stjarnan N -:-
17:00Thor/KA N - Haukar N -:-
19:30Selfoss N - Afturelding N -:-
20:00Tindastoll N - Valur N -:-

ITALIA: Serie D - Group E - Pudotuspelit

18:30Poggibonsi - Follonica Gavorrano -:-

ITALIA: Primavera 1 - Pudotuspelit

18:00Inter U19 - Cagliari U19 -:-

ITÄVALTA: Regionalliga East

16:00Traiskirchen - Drassburg -:-

ITÄVALTA: Regionalliga Central

17:00WSC Wels - Gleisdorf -:-
17:30Weiz - Wolfsberger (Am) -:-
18:00Ried (Am) - Allerheiligen -:-
18:00Stadl Paura - Wels -:-
20:00Vöcklamarkt - Deutschlandsberger -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol - Karsintalohko

19:00Tirol (Am) - Fügen -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol - Sijoitukset

18:00Kufstein - SC Imst -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Salzburg - Karsintalohko

17:00Bischofshofen - Grödig -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Vorarlberg - Karsintalohko

17:00Bregenz - RW Rankweil -:-
18:00Röthis - Rotenberg -:-
19:00Lauterach - Brauerei Egg -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Nousukarsintalohko

17:00Admira Dornbirn - Telfs -:-
19:00Hohenems - A. Salzburg -:-

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

15:00Innsbruck N - Altach/Vorderland N -:-
16:45Altenmarkt N - First Vienna N -:-

JAPANI: J1 League

08:00Hiroshima - Nagoya -:-
11:00Avispa Fukuoka - Urawa -:-

JAPANI: J2 League

07:00Kumamoto - Kofu -:-
12:00Verdy - Omiya Ardija -:-

JAPANI: J3 League

08:00Kitakyushu - YSCC -:-

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00C-Osaka N - Orca Kamogawa N -:-
07:00NGU Nagoya N - Harima Albion N -:-
07:00Nittaidai N - FC Takatsuki Speranza N -:-
09:00Yokohama FC Seagulls N - Angeviolet Hiroshima N -:-

KAMERUN: Elite Two

16:00Foncha - Dynamo Douala -:-
17:30Stade de Bertoua - Lion Blesse -:-

KAP VERDE: Campeonato Nacional

20:00Academica Boavista - Palmeira -:-
20:00Barreirense - Mindelo -:-
20:00Mindelense - Botafogo RJ -:-
20:00Morabeza - Academica Porto Novo -:-
20:00Ultramarina - Rosariense -:-
20:00Varandinha - Sporting Praia -:-

KAZAKSTAN: First Division

11:00FC Astana 2 - Igilik -:-
14:00Ekibastuz - Zhetysu -:-
14:00K. Almaty 2 - Akademiya Ontustik -:-
14:00Okzhetpes - Shakhtar Bulat -:-
15:00Baykonur Kyzylorda - FC Astana-64 -:-
15:00FK Kyran - Kaisar -:-
15:00Taraz-Karatau 2 - Yassy -:-

KENIA: Valioliiga

13:00Police FC - Posta Rangers -:-
15:00PeruutettuMathare Utd. - Tusker -:-
15:00Sofapaka - Vihiga -:-
15:00Ulinzi Stars - Bandari -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

02:00Bogota - Quindio -:-

KONGO: Ligue 1

17:00AS BNG - Patronage Sainte-Anne -:-
17:00V. Club Mokanda - Nico-Nicoye -:-

KOSOVO: Superliga - Karsinta

17:00Vushtrria - Malisheva -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Nousukarsinnat

17:00A. Asteras - Panachaiki -:-
17:00Makedonikos - Ilioupoli -:-
17:00Proodeftiki - Iraklis Larissa -:-

KROATIA: 2. HNL

18:30Cibalia - Croatia Zmijavci -:-
18:30Dubrava - Varazdin -:-
18:30Dugopolje - Rudes -:-
18:30Kustosija - Din. Zagreb 2 -:-
18:30Orijent - Opatija -:-
18:30Osijek 2 - Bijelo Brdo -:-
18:30Zapresic - Solin -:-

KROATIA: 3. HNL Center

18:30Bistra - Mladost Petrinja -:-
18:30Gaj Mace - Zagorec K. -:-
18:30HASK - Lukavec -:-
18:30Karlovac - Tresnjevka -:-
18:30Kurilovec - Vrbovec -:-
18:30Ravnice - Ponikve -:-
18:30Segesta - Dugo Selo -:-
18:30Trnje - Lucko -:-
18:30Vrapce - Maksimir -:-

KROATIA: 3. HNL South

18:30GOSK Dubrovnik - HV Posedarje -:-
18:30HNK Zadar - Junak Sinj -:-
18:30Hrvace - Vodice -:-
18:30Jadran LP - Neretvanac -:-
18:30Neretva - Kamen Podbablje -:-
18:30OSK Otok - Zmaj Makarska -:-
18:30Primorac Biograd - RNK Split -:-
18:30Uskok Klis - Urania Baska Voda -:-
18:30Zagora - Sloga Mravince -:-

KROATIA: 3. HNL East

19:00Bedem Ivankovo - Belisce -:-
19:00Granicar Zupanja - Darda -:-
19:00NASK Nasice - Gornja Vrba -:-
19:00Slavonac Bukovlje - Marsonia -:-
19:00Sloga NG - Oriolik -:-
19:00Vuteks Sloga - Croatia Dakovo -:-
19:00Zrinski Jurjevac - Vukovar 1991 -:-

KROATIA: 3. HNL West

18:30Cres - Naprijed Hreljin -:-
18:30Crikvenica - Buje -:-
18:30Grobnican - Rudar Labin -:-
18:30Nehaj Senj - Jadran Porec -:-
18:30Novigrad - Vinodol -:-
18:30Pomorac - Krk -:-
18:30Uljanik Pula - Pazinka -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

15:00FK Liepaja - Valmiera -:-
16:00BFC Daugavpils - Auda -:-
18:30Metta/LU - Super Nova -:-

LATVIA: 1. Liga

13:00Tukums 2000 2 - Riga FC 2 -:-
15:00Rigas 2 - AFA Olaine -:-
18:00Jelgava - FK Smiltene -:-

LIETTUA: I Lyga

13:00Zalgiris 2 - Marijampole City -:-
14:00Babrungas - Garliava -:-
15:00Neptunas - Ekranas -:-
16:00Atmosfera - Dainava Alytus -:-
17:00Riteriai 2 - BE1 NFA -:-
19:00Banga 2 - Nevezis Kedainiai -:-

LUXEMBURG: National Division - Karsinta

17:00Jeunesse Junglinster - Wiltz -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

15:00Intia - Jordania -:-
18:00Yhdistyneet arabiemiirikunnat U23 - Vietnam U23 -:-

MACAO: Elite League

14:00Monte Carlo - Chao Pak Kei -:-
16:00Lun Lok - Cheng Fung -:-

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Silver Strikers -:-
15:30Blue Eagles - Kamuzu Barracks -:-
15:30SiirrettyCivo Utd - Mighty Wanderers -:-
15:30Dedza Dynamos - Sable Farming -:-
15:30MAFCO - Rumphi United -:-
15:30SiirrettyRed Lions - Ekwendeni Hammers -:-

MALESIA: Valioliiga

15:15Skuad Projek - Terengganu 2 -:-
16:00UiTM - PDRM FC -:-

MALI: Premiere Division

19:00USC Kita - Yeelen -:-
20:00Black Stars - CS Duguwolofila -:-
20:00Real Bamako - Bakaridjan -:-
22:00Foot Elite - USFAS Bamako -:-

MAROKKO: Botola 2

19:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-
19:00Chabab Benguerir - Fes -:-
19:00Dcheira - TAS Casablanca -:-
19:00Renaissance Zemamra - USM Oujda -:-

MAROKKO: Coupe du Trone

19:00Maghreb Fez - Youssoufia Berrechid -:-

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Super finaali

05:06Guadalajara N - Monterrey N -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Dakkada FC - Rivers United -:-
18:00Enyimba - Nasarawa -:-
18:00Heartland - Shooting Stars -:-
18:00Kwara - Akwa United -:-
18:00MFM FC - Gombe -:-
18:00Niger - Lobi Stars -:-
18:00Plateau - Enugu -:-
18:00Remo Stars - Kano -:-
18:00Sunshine Stars - Katsina Utd -:-

NIGERIA: NNL

14:00Ijebu - Abia Comets -:-
16:00FWC Champions - Sokoto -:-
18:00DMD - Green Beret -:-
18:00Gateway Utd. - J'Atete -:-
18:00Giant Brillars - Campos -:-
18:00Ikorodu City - Ibom Youths -:-
18:00Kogi - Doma United -:-
18:00Nigeria Airforce FC - JM Liberty -:-
18:00Osun - Adoration -:-
18:00Ottasolo - Bayelsa United -:-
18:00Oyah Sports - El Kanemi -:-
18:00Road Safety - Kebbi -:-
20:00Bendel - Abeokuta -:-
20:00Cynosure - Apex Krane -:-
20:00Nnewi - One Rocket -:-

NORJA: Eliteserien

17:00Ham-Kam - Odd -:-
19:00Strömsgodset - Viking -:-

NORJA: Division 2 - Group 1

14:00Oygarden - Orn -:-
14:00Sotra - Egersunds -:-
15:00Halden - Staal Jorpeland -:-
16:00Ullern - Arendal -:-
17:00Moss - Strømmen -:-
17:00Notodden - Flekkeroy -:-

NORJA: Division 2 - Group 2

14:00Hodd - Alta -:-
16:00Eidsvold - Levanger -:-
17:00Kjelsås - SK Gjovik-Lyn -:-
17:00Ull/Kisa - Baerum Sportsklubb -:-

NORJA: Division 3 - Group 1

13:30Fyllingsdalen - Lokomotiv Oslo -:-
15:00Froya - Oppsal -:-
15:00OS - Sandviken -:-
17:00Stabaek 2 - Lyn -:-
18:00Grei - Nordstrand -:-

NORJA: Division 3 - Group 2

14:00Forde - Raufoss 2 -:-
17:00Floro - Volda TI -:-
17:00Lillehammer - Honefoss -:-
17:00Toten - Elverum -:-

NORJA: Division 3 - Group 3

15:00Stord - Vidar -:-
16:00Bjarg - Bremnes -:-
16:00Brann 2 - Brodd -:-
16:00Sola - Djerv 1919 -:-

NORJA: Division 3 - Group 4

15:00Follo - Eik-Tonsberg -:-
15:00Sarpsborg 08 2 - Pors Grenland -:-
16:00Fredrikstad 2 - Randesund -:-
16:00Halsen - IL Express -:-

NORJA: Division 3 - Group 5

17:00Melhus - Kolstad -:-

NORJA: Division 3 - Group 6

14:00Funnefoss/Vormsund - Senja -:-
16:00Mjondalen 2 - Bossekop -:-

NORJA: Nasjonal U19 CL

13:00Lilleström U19 - Tromso U19 -:-

NORJA: Toppserien - Naiset

17:00Vålerenga N - Rosenborg N -:-

NORJA: Division 1 - Naiset - Ensimmäinen vaihe

14:00Medkila N - Grand Bodo N -:-
16:00Tromsø N - Ovrevoll Hosle N -:-
17:00Aalesund N - Grimstad N -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:303 De Febrero - Rubio Nu -:-
02:45Sp. Luqueño - Pastoreo -:-
17:00Atyra - 2 de Mayo -:-
17:00Martin Ledesma - Sportivo Trinidense -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

19:00U. San Martin - ADT Tarma -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

19:30Comerciantes Unidos - Juan Aurich -:-
21:00Pirata - Llacuabamba -:-
23:00Cusco - Deportivo Coopsol -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal - Nousuryhmä

16:00Paredes - Sao Martinho -:-
16:00Salgueiros - Leca -:-
16:00Vilaverdense - Maritimo B -:-

PORTUGALI: Liga BPI - Naiset - Karsinta

18:00Racing Power N - Condeixa N -:-
18:00Rio Ave N - Ouriense N -:-

PORTUGALI: Taça de Portugal - Naiset

19:15Sporting N - Famalicao N -:-

PUOLA: III Liga - Group I

12:00LKS Lodz II - Skierniewice -:-
13:00Legia II - Ursus Warszawa -:-
13:00Wikielec - Szczuczyn -:-
14:00Pilica Bialobrzegi - Swit -:-
17:00Biala Piska - Sokol Aleksandrow L. -:-
19:00Pelikan - Polonia Warszawa -:-

PUOLA: III Liga - Group II

13:00B. Gdynia - Kluczevia Stargard -:-
16:00Blekitni Stargard - Unia Janikowo -:-
17:00Przodkowo - Nowe Skalmierzyce -:-
18:00Jarocin - Stolem Gniewino -:-
18:00Kleczew - Starogard Gdanski -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Koszalin -:-
18:00Ol. Grudziadz - Sroda -:-
19:00PeruutettuSzczecin II - Elana Torun -:-

PUOLA: III Liga - Group III

15:00Foto-Higiena Gac - Piast Zmigrod -:-
15:00Sleza Wroclaw - Polonia Bytom -:-
15:00Z. Gora - Goczalkowice Zdroj -:-
16:00Bielsko-Biala - Carina Gubin -:-
17:00Zaglebie 2 - Gornik Z. 2 -:-
18:00Brzeg - Jelenia Gora -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow -:-
18:00Kluczbork - Odra Wodzislaw -:-
18:00Pawlowice - Legnica 2 -:-

PUOLA: III Liga - Group IV

14:00Cracovia 2 - Wisloka Debica -:-
16:00Biala Podlaska - Tomasovia T. L. -:-
18:00Avia Swidnik - Wolka Pelkinska -:-
18:00Chelmianka Chelm - Siarka Tarnobrzeg -:-
18:00Korona Rzeszow - Unia Tarnow -:-
18:00Stalowa Wola - Ostrowiec -:-

PUOLA: Central Youth League

13:00Warta U18 - Cracovia U18 -:-
14:00Gornik Z. U18 - Szczecin U18 -:-
14:00Gwarek Zabrze U18 - Slask U18 -:-
14:00Polonia W. U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-
14:00Rakow Czestochowa U18 - Lech U18 -:-
14:00S. Rzeszow U18 - Legia U18 -:-
14:00Wisla U18 - Jagiellonia U18 -:-
14:00Zaglebie U18 - Arka U18 -:-

RANSKA: National 2 - Group A

19:00Caen II - Plabennec -:-
19:00Granville - Chartres -:-
19:00Romorantin - Poissy -:-
19:00Rouen - Guingamp II -:-
19:00Saint-Malo - Saint-Pryve -:-
19:00Vannes - Chateaubriant -:-
19:00Versailles - Blois -:-
19:00Vitre - Lorient II -:-

RANSKA: National 2 - Group B

19:00ASM Belfort - Reims II -:-
19:00Beauvais - Sainte-Genevieve -:-
19:00Epinal - Auxerre II -:-
19:00Fleury-Merogis - Lens II -:-
19:00Lusitanos - St Quentin -:-
19:00Metz II - FC 93 -:-
19:00Sannois - Haguenau -:-
19:00Schiltigheim - Paris 13 Atl. -:-

RANSKA: National 2 - Group C

19:00Frejus - Aubagne -:-
19:00GFA74 - Marseille II -:-
19:00Hyeres - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Lyon - La Duchere - Grasse -:-
19:00Martigues - Marignane -:-
19:00Monaco II - Lyon II -:-
19:00Saint Priest - Jura Sud -:-
19:00Toulon - GOAL FC -:-

RANSKA: National 2 - Group D

19:00Angers II - Andrezieux -:-
19:00Bergerac - Montpellier II -:-
19:00Beziers - Angouleme -:-
19:00Bourges 18 - Nantes II -:-
19:00Le Puy - Colomiers -:-
19:00Les Herbiers - Chamalieres -:-
19:00Moulins-Yzeure - Trelissac -:-
19:00Stade Montois - Canet Roussillon -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

15:30Dijon N - Reims N -:-
15:30Fleury 91 N - St Etienne N -:-
15:30Issy N - Montpellier N -:-
15:30Soyaux N - Guingamp N -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Karsintalohko

18:00Ceahlaul - CSM Bacau -:-
18:00CSM Pascani - Somuz Falticeni -:-
18:00Sporting Vaslui - Stiinta Miroslava -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Karsintalohko

18:00Sporting Liesti - CS Faurei -:-
18:00Sportul Chiscani - CSM Ramnicu Sarat -:-
18:00Viitorul Ianca - Dinamo Bacau -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Karsintalohko

18:00CSM Oltenita - Inainte Modelu -:-
18:00Gloria Albesti - Fetesti -:-
18:00Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko

18:00CS Blejoi - Kids Tampa Brasov -:-
18:00SR Brasov - FC Hermannstadt 2 -:-
18:00Targu Secuiesc - Plopeni -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Karsintalohko

18:00CSO Filiasi - CS U Craiova 2 -:-
18:00Minerul Costesti - Petrolul Potcoava -:-
18:00Sporting Rosiori - Horezu -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko

18:00Aurul Brad - Progresul Ezeris -:-
18:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko

18:00Progresul Pecica - Avantul Periam -:-
18:00Teuz Cermei - Frontiera Curtici -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko

18:00Gloria 2018 Bistrita - Avantul Reghin -:-
18:00Ocna Mures - Ariesul Turda -:-
18:00Unirea Alba-Iulia - Sanatatea Cluj -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Karsintalohko

18:00Luceafarul Oradea - CFR Cluj II -:-
18:00Simleul Silvaniei - CSM Satu Mare -:-
18:00Zalau - Progresul Somcuta Mare -:-

ROMANIA: Liga 3 - Nousukarsinnat

17:30Afumati - Tunari -:-
17:30Baia Mare - Metalurgistul Cugir -:-
17:30CS Hunedoara - CA Oradea -:-
17:30CSM Resita - Ghiroda & Giarmata Vii -:-
17:30CSM Slatina - FC Pucioasa -:-
17:30Dante Botosani - CSM Focsani -:-
17:30Dumbravita - CSM Deva -:-
17:30Odorheiu - Viitorul Daesti -:-
17:30Otelul - Foresta Suceava -:-
17:30Progresul Spartac - Popesti Leordeni -:-

RUOTSI: Allsvenskan

16:00Göteborg - Sundsvall -:-
16:00Mjällby - Kalmar -:-
18:00Häcken - Sirius -:-

RUOTSI: Superettan

14:00Brage - Norrby -:-
14:00Trelleborgs FF - Landskrona -:-
16:00Västerås SK - Halmstad -:-
16:00Östers - Jönköping -:-
18:00AFC Eskilstuna - Östersund -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Sandviken -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland

17:00Balkan - Högsby -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

15:00Trosa Vagnhärad SK - Lidingö IFK -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

14:00Grebbestads IF - Stenungsunds IF -:-
15:00Angered - Kumla -:-

RUOTSI: Elitettan - Naiset

13:00Mallbacken N - Team TG FF N -:-
15:00Sundsvall N - Jitex N -:-
16:00Bergdalens IK N - Norrköping N -:-
16:00Bromölla N - Uppsala N -:-
16:00Älvsjö N - Växjö DFF N -:-

SAKSA: Regionalliga North - Karsintalohko

16:00Jeddeloh - St. Pauli II -:-

SAKSA: Regionalliga - Pudotuspelit

15:00BFC Dynamo - Oldenburg -:-

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Torgelower Greif -:-

SAKSA: Oberliga NOFV- Süd

15:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer -:-
15:00Inter Leipzig - Jena II -:-
15:00Nordhausen - Blau-Weiss Zorbau -:-

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein - Karsintalohko

15:00Lübeck II - Altenholz -:-
15:00Neumünster - Kronshagen -:-

SAKSA: Oberliga Hessen - Karsintalohko

15:00Ginsheim - Hanau -:-

SAKSA: Oberliga Hessen - Nousuryhmä

16:00Eddersheim - Fulda-Lehnerz -:-
16:00Hadamar - Neuhof -:-
16:00Hessen Dreieich - Stadtallendorf -:-
16:00Waldgirmes - Erlensee -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Karsintalohko

15:00PeruutettuRochling - SG 2000 Mülheim-Karlich -:-
16:30Emmelshausen - Jägersburg -:-
16:30Salmrohr - Eppelborn -:-
17:00Eisbachtal - Pfeddersheim -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Nousuryhmä

15:00Koblenz - Diefflen -:-
15:00Worms - Karbach -:-
16:30Engers - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Hertha Wiesbach - Gonsenheim -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Nord - Karsinta

17:00Seligenporten - Neudrossenfeld -:-
17:00Vatan Spor A'burg - TuS Rollbach -:-
17:00Würzburger FV - Karlburg -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Süd - Karsinta

15:00Pullach - Unterföhring -:-
17:00VfB Hallbergmoos-Goldach - Fortuna Regensburg -:-
17:30Dachau - Sonthofen -:-

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

16:30Backnang - Bissingen -:-
16:30Freiberg - Lörrach-Brombach -:-
16:30Linx - Freiburger -:-
16:30Neckarsulmer - Dorfmerkingen -:-
16:30Ravensburg - Bruchsal -:-
16:30Reutlingen - Göppingen SV -:-
16:30Rielasingen-Arlen - Pforzheim -:-
16:30Stuttgarter Kickers - Oberachern -:-
16:30Villingen - TSV Ilshofen -:-
16:30Walldorf II - Nöttingen -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein - Voittajien -vaihe

17:00TVD Velbert - Schonnebeck -:-
19:00SW Essen - SSVg Velbert -:-

SAKSA: DFB Pokal - Naiset

17:45Wolfsburg N - Potsdam N -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

19:20Al-Faysaly - Al-Ettifaq -:-
19:20Al Nasr Riyadh - Al Ahli SC -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

21:00Al Ain - Al Qadisiya -:-
21:00Al Draih - Al Wehda -:-
21:00Al Jeel - Al-Nahda -:-
21:00Al Kholood - Al-Kawkab -:-
21:00Al Orubah - Bisha -:-
21:00Al-Sahel - Al Jabalain -:-
21:00Al-Shoalah - Hajer -:-
21:00Jeddah - Al Adalh -:-
21:00Najran - Al Khaleej -:-
21:00Ohod - Al Akhdoud -:-

SENEGAL: Ligue 1

20:00Douanes - Diambars -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

13:00Radnicki Beograd - BASK -:-
18:00Brodarac - BSK Borca -:-
18:00Jedinstvo Surcin - Prva Iskra Baric -:-
18:00Lestane - Teleoptik -:-
18:00Radnicki Obrenovac - Zemun -:-
18:00Studentski Grad - TEK Sloga -:-
18:00Usce - OFK Beograd -:-
18:00Zvezdara - Borac Lazarevac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:30Dinamo Pancevo - Borac Sajkas -:-
18:30Feniks 1995 - Hajduk 1912 -:-
18:30Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma -:-
18:30Radnicki Zrenjanin - Borac Sakule -:-
18:30Stari Grad - Becej -:-
18:30Tekstilac - Omladinac NB -:-
18:30Tisa Adorjan - Jedinstvo SP -:-
18:30Vrsac - Kikinda -:-

SEYCHELLIT: First Division League - Championship Group

14:00La Passe - Saint Louis -:-
14:00St Michel Utd - Cote d'Or -:-

SINGAPORE: Valioliiga

12:30Hougang - Balestier Khalsa -:-
12:30Tanjong Pagar - Tampines -:-

SLOVAKIA: Divison C West

18:00AFC Nove Mesto - Z. Moravce-Vrable B -:-
18:00Castkovce - Malzenice -:-
18:00Myjava - Velke Ludince -:-
18:00Povazska Bystrica - Marcelova -:-
18:00Sala - FK Nove Zamky -:-

SLOVAKIA: Divison C East

17:00Poprad - Slavia TU Kosice -:-
18:00Giraltovce - Raslavice -:-
18:00Krompachy - Rudnany -:-
18:00Spisska Nova Ves - Vranov -:-

SLOVAKIA: Divison C Central

15:00MSK Lucenec - MSK Martin -:-
18:00Dolny Kubin - Kovacova -:-
18:00L. Hradok - Oravske Vesele -:-
18:00Zarnovica - R. Sobota -:-

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

18:00Tomasov - Rovinka -:-

SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Championship Group

11:00Nove Zamky N - Ruzomberok N -:-

SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Karsintalohko

16:30B. Bystrica N - Trencin N -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:00Dravograd - Podvinci -:-
18:00Posavje Krsko - Videm -:-
18:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
18:00Smartno - Dravinja -:-
18:00Zavrc - Smarje -:-
18:00Zrece - Korotan -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

16:00Brda - Sava Kranj -:-
18:00Slovan Ljubljana - Izola -:-
18:00Tolmin - Ljubljana Svoboda -:-
18:00Ziri - Fama Vipava -:-
18:30Grosuplje - Sobec Lesce -:-

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset

14:00HJK N - KuPS N -:-
14:00HPS N - Ilves N -:-
14:00NJS N - ONS Oulu N -:-

SVEITSI: Promotion League - 7.-12. sijat

17:00Basel II - Biel -:-
17:00Bavois - Rapperswil -:-
17:00Cham - Young Boys II -:-

SVEITSI: Promotion League - Karsintalohko

17:00Bruhl SG - Sion II -:-
17:00YF Juventus - Black Stars -:-

SVEITSI: Promotion League - Nousuryhmä

17:00Bellinzona - Chiasso -:-
17:00Breitenrain - Nyonnais -:-
17:00Etoile-Carouge - Zürich II -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 1

17:00Bulle - Monthey -:-
17:00Chenois - Lausanne II -:-
17:00La Chaux-De-Fonds - Terre Sainte -:-
17:00Martigny - Vevey -:-
17:00Meyrin - Lancy -:-
17:00Oberwallis Naters - Echallens -:-
17:00Sarraz-Ecleplens - Thun II -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 2

17:00Bassecourt - Schötz -:-
17:00Buochs - Langenthal -:-
17:00Grasshopper II - Delemont -:-
17:00Kosova - Luzern II -:-
17:00Köniz - Zug -:-
17:00Solothurn - Höngg -:-
17:00Wohlen - Münsingen -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 3

17:00Baden - Paradiso -:-
17:00Eschen - Winterthur II -:-
17:00Gossau - Freienbach -:-
17:00Linth - Uzwil -:-
17:00Lugano II - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Thalwil - St. Gallen II -:-
17:00Tuggen - Balzers -:-

SVEITSI: Super League - Naiset - 5.-8. sijat

17:00Luzern N - Young Boys N -:-
18:00St. Gallen N - Aarau N -:-

SVEITSI: Super League - Naiset - Karsinta

20:15Thun N - Rapperswil N -:-

SVEITSI: Super League - Naiset - Pudotuspelit

21:00Servette N - Basel N -:-
21:15Zürich N - Grasshopper N -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

15:30CSKA Pomir Dushanbe - Khatlon -:-
15:30Istaravshan - Eskhata -:-
15:30Ravshan - Faizkand -:-
15:30Regar-TadAZ - Khujand -:-

TAIWAN: Mulan Football League - Naiset

11:00Hualien N - Hang Yuan N -:-
13:00Kaohsiung N - Taichung Blue N -:-
14:00Taoyuan N - Taipei Bravo N -:-

TANSKA: 1. Division - Karsintalohko

15:30Esbjerg - Jammerbugt -:-
15:30F. Amager - Vendsyssel -:-
15:30Koge - Hobro -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Championship Group

14:00Fortuna Hjorring N - KoldingQ N -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Karsinta

15:00Aarhus N - Odense Q N -:-
15:00B93 N - Sundby N -:-

THAIMAA: Thai League 2 - Nousukarsinnat

14:00Trat FC - Lampang -:-

TŠEKKI: CFL - Group A

11:15Sokolov - Benesov -:-
11:15PeruutettuVysehrad - Slavia Praha B -:-
11:30Kraluv Dvur - Admira Prague -:-

TŠEKKI: CFL - Group B

11:15Jablonec B - Zapy -:-
11:30Liberec B - Prepere -:-
18:00Usti nad Orlici - Chlumec nad Cidlinou -:-
18:00Velvary - Hradec Kralove B -:-

TŠEKKI: MSFL

11:15Sigma Olomouc B - Vratimov -:-
15:30FK Frydek-Mistek - Vrchovina -:-
18:00Hlucin - Unicov -:-
18:00Kromeriz - Zlin B -:-
18:00Uhersky Brod - Jihlava B -:-

TŠEKKI: Division A

11:15Petrin Plzen - Union Beroun -:-
17:00Hvezda Cheb - Rokycany -:-
17:00Prestice - Ceske Budejovice B -:-
18:00Doubravka - Marianske Lazne -:-
18:00Horovice - Sedlcany -:-
18:00Sobeslav - Myto -:-

TŠEKKI: Division B

11:15Neratovice - Chomutov -:-
11:15Steti - Brandys n. Labem -:-
14:00Olympie Brezova - Aritma Prague -:-
18:00Cesky Brod - Tatran Rakovnik -:-
18:00Ostrov - Banik Most - Sous -:-
18:00Slany - Ceska Lipa -:-

TŠEKKI: Division C

11:15Kutna Hora - Libis -:-
18:00Horky nad Jizerou - Kosmonosy -:-
18:00Letohrad - Kolin -:-
18:00Nachod - Velke Hamry -:-
18:00Trutnov - Caslav -:-
18:00Vysoke Myto - Benatky -:-

TŠEKKI: Division D

11:15Breclav - Start Brno -:-
11:30Havlickuv Brod - Tasovice -:-

TŠEKKI: Division E

11:15Bzenec - Slavicin -:-
18:00HFK Olomouc - Nove Sady -:-
18:00Holesov - Vsetin -:-
18:00SK Hranice - Sumperk -:-
18:00Strani - Vsechovice -:-

TŠEKKI: Division F

17:30Rymarov - Novy Jicin -:-
18:00Hermanice - Frydlant n. O. -:-

TŠEKKI: Moravskoslezsky KP

11:30Haj ve Slezsku - Jakubcovice -:-
15:00Lok.Petrovice - Moravan Oldrisov -:-
18:00Celadna - Pusta Polom -:-
18:00Cesky Tesin - Krnov -:-
18:00PeruutettuFulnek - Bridlicna -:-
18:00Hlubina - Dolni Datyne -:-
18:00Orlova - Koberice -:-
18:00Petrvald na Morave - Brusperk -:-

TŠEKKI: Zlinsky KP

11:15Luhacovice - Velke Karlovice -:-
18:00Bystrice pod Hostynem - Slusovice -:-
18:00Kvasice - Stitna nad Vlari -:-

TŠEKKI: Jihomoravsky KP

11:15Kurim - Mutenice -:-
11:30Ivancice - Rousinov -:-
11:30Svratka Brno - Bohunice -:-
18:00Bystrc - Boskovice -:-
18:00Moravska Slavia - Bosonohy -:-
18:00Rajecko - Lisen B -:-
18:00SK Krumvir - Ratiskovice -:-

TŠEKKI: Vysocina KP

17:30Bedrichov - Velke Mezirici B -:-
17:30HFK Trebic - Zirovnice -:-

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

11:15Jicin - Vysoka n. Labem -:-
18:00Cernilov - Trebes -:-

TŠEKKI: Liberecky KP

11:30Desna - Rovensko p. Tr. -:-
11:30Skalice u C.Lipy - Sedmihorky -:-
11:30Velke Hamry B - Turnov -:-
18:00Hejnice - Novy Bor -:-
18:00Straz p. Ralskem - Frydlant -:-
18:00Visnova - Zelezny Brod -:-

TŠEKKI: Ustecky KP

11:00Krupka - Brna -:-
11:30Oldrichov - Litomericko -:-
18:00Perstejn - Horni Jiretin -:-
18:00Zatec - Vilemov -:-

TŠEKKI: Plzensky KP

11:00Horni Briza - Sokol Lhota -:-
19:00Bolevec - Holysov -:-
19:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
19:00Vejprnice - Stribro -:-

TŠEKKI: Jihocesky KP

11:15Mas Taborsko B - Jankov -:-
18:00Blatna - Cimelice -:-
18:00Prachatice - Cesky Krumlov -:-
18:00Rudolfov - TJ Osek -:-
18:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-

TŠEKKI: Prazsky prebor

11:15Motorlet Prague B - Vysehrad B -:-
11:15Ujezd Prague - Ujezd nad Lesy -:-
11:30Dukla JM - Podoli Praha -:-
11:30Hostivar - Kralovice -:-
11:30Zlicin - Kolovraty -:-
18:00Olympia Radotin - Predni Kopanina -:-

TŠEKKI: Stredocesky KP

11:15Klicany - SK Lhota -:-
11:30FK Komarov - Povltavska FA B -:-
18:00Kosor - Hrebec -:-
18:00Nespeky - Velim -:-
18:00Vlasim B - Tuchlovice -:-

TŠEKKI: Karlovarsky KP

15:00Union Nove Sedlo - Touzim -:-
18:00Hroznetin - Chodov -:-
18:00Nejdek - Kralovske Porici -:-
18:00Nova Role - Loko K. Vary -:-
18:00Zlutice - Lomnice -:-

TŠEKKI: Olomoucky KP

17:30Jesenik - Dolany -:-
18:00Litovel - Lutin -:-
18:00Mohelnice - Sokol Usti -:-
18:00Sternberk - Medlov -:-
18:00Zelatovice - Kralice na Hane -:-

TŠEKKI: Pardubicky KP

16:00Chrudim B - Tremosnice -:-
18:00Ceska Trebova - Prosec -:-
18:00Chocen - Holice -:-
18:00Litomysl - Rohovladova Bela -:-
18:00SK Pardubicky - Luze -:-

TŠEKKI: U19 League

11:15Opava U19 - Ostrava U19 -:-
12:00Plzen U19 - Slavia Praha U19 -:-
13:00Ceske Budejovice U19 - Zlin U19 -:-
13:00Slovacko U19 - Meteor Prague U19 -:-
14:30Brno U19 - Sparta Praha U19 -:-
15:00Sigma Olomouc U19 - Pribram U19 -:-

TŠEKKI: 2. Liga - Naiset - Karsintalohko

17:30Branik N - FC Praha N -:-

TURKKI: Super Lig - Naiset - Pudotuspelit

17:00Karagümrük N - Fenerbahce N -:-

UKRAINA: Championship - Naiset - Championship Group

14:00PeruutettuLadomir N - Kryvbas N -:-
14:00PeruutettuZhilstroy-2 N - Kolos Kovalivka N -:-
14:00PeruutettuZhytlobud-1 N - Mariupol N -:-

UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko

14:00PeruutettuEMC Podolie N - Ateks N -:-
14:00PeruutettuVoshod N - Karpaty Lviv N -:-

UNKARI: NB I - Naiset - Karsinta - Pudotuspelit

18:00Soroksar N - Kelen N -:-

UNKARI: NB I - Naiset - Pudotuspelit

18:00MTK Hungaria N - Haladas N -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

21:00Cerro Largo - Liverpool M. -:-
23:30Boston River - Montevideo City -:-

URUGUAY: Segunda Division

18:30Progreso - Uruguay Montevideo -:-
21:00Sud America - Villa Espanola -:-

USA: USL Championship

02:00New York Red Bulls 2 - Birmingham -:-
02:30Atlanta United 2 - Orange County SC -:-
05:00Las Vegas Lights - El Paso -:-
21:00Louisville City - FC Tulsa -:-
23:00Indy Eleven - New Mexico -:-

USA: MLS Next Pro

02:00New England II - Philadelphia II -:-
02:00Toronto FC II - Chicago II -:-

USA: USL League Two

02:00Midwest United - Lansing City -:-
02:00Nona - Miami -:-
02:00Ocean City - Philadelphia Lone Star -:-
02:00Seacoast Utd Phantoms - Western Mass Pioneers -:-
02:05RC New Jersey - Reading -:-
03:00Peoria - Menace -:-
03:00St. Croix - Minneapolis City -:-
03:00Texas United - Mississippi Brilla -:-
05:00Central Valley Fuego 2 - San Francisco City -:-
05:00Lane United - Portland U23 -:-
05:00PDX FC - Oly Town -:-
21:00Toledo Villa - Fort Wayne -:-
21:00Vermont Green - Black Rock -:-
22:00Morris Elite - Euro New York -:-
22:00St. Louis - Chicago City -:-
00:00Dayton - Cleveland Force -:-

USA: NWSL - Naiset

02:00Orlando Pride N - Washington N -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Din. Samarkand - Nasaf Qarshi -:-
17:00Kokand 1912 - Qizilqum -:-
17:00Sogdiana - Pakhtakor -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

15:00Dynamo Brest - BATE -:-
17:00Zhodino - Din. Minsk -:-
19:00Soligorsk - Vitebsk -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

14:00Isloch 2 - Dnepr Mogilev 2 -:-
14:00Slutsk 2 - Gomel 2 -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset

14:00FC Gomel N - Valko-Venäjä U19 N -:-
17:00Minsk FK N - Smorgon N -:-

VENEZUELA: Primera Divisioona

00:15Aragua - Portuguesa -:-
02:30Estudiantes M. - Mineros -:-
00:15La Guaira - Zamora -:-

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Petare - Angostura -:-
23:00Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
23:00Titanes - Frontera -:-
23:00Urena - Academia Rey -:-
00:00Bolivar - Yaracuyanos -:-

VENÄJÄ: Valioliiga - Karsinta

14:00Khimki - SKA Khabarovsk -:-
16:00Ufa - Orenburg -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 2 - Karsintalohko

14:00Znamya Truda - Luki-Energiya -:-
16:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Chita -:-
16:00Vladimir - Baltika 2 -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 2 - Nousuryhmä

13:00Krasava - Dynamo Moskova 2 -:-
13:00Yenisey 2 - Zvezda St. Petersburg -:-
16:00Jaroslavl - Leningradets -:-
16:00Murom - Tver -:-
17:00Lokomotiv-Kazanka - Kairat Moscow -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 3 - Karsintalohko

08:00Sakhalin - Kvant -:-
14:00Arsenal Tula 2 - Vidnoe -:-
14:00F. Voronezh 2 - Sat. -:-
16:00Penza - Kolomna -:-
17:00Kaluga - Znamya Noginsk -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 3 - Nousuryhmä

08:00Dynamo Vladivostok - FK Saransk -:-
14:00Salyut-Belgorod - Peresvet Podolsk -:-
14:00Saratov - Khimki 2 -:-
15:00Kursk - SKA Khabarovsk 2 -:-
16:00Dinamo Bryansk - FK Strogino Moscow -:-
18:00Ryazan - Rodina Moscow -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 4

13:00FK Novosibirsk - Tjumen -:-
14:00Nosta - Ural 2 -:-
15:00Miass - Tuymazy -:-
15:00Orenburg 2 - Chelyabinsk -:-
17:00Ulyanovsk - Lada Togliatti -:-

VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset

11:00Zvezda N - Lok. Moskova N -:-
16:30Zenit N - Rubin Kazan N -:-
17:00FK Rostov N - Chertanovo M. N -:-
19:00Krasnodar N - CSKA Moskova N -:-

VIRO: Meistriliiga

19:30Tallinna Kalev - Legion -:-

VIRO: Esiliiga

15:00Harju Jalgpallikooli - Elva -:-
15:00Nomme Utd - FC Alliance -:-
15:00Tulevik - Viimsi JK -:-

VIRO: Meistriliiga - Naiset

13:00Flora N - Tulevik N -:-
15:00Saku Sporting N - Pärnu JK Vaprus N -:-
15:00Tallina Kalev N - Tabasalu N -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00ZPC Kariba - Highlanders -:-
16:00Black Rhinos - Whawha -:-
16:00Chicken Inn - Yadah -:-
16:00Harare City - Bulawayo City FC -:-
16:00Ngezi Platinum - Manica -:-
16:00Platinum - Triangle -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.