REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

MAAILMA: MM-kisat

17:00Kanada - Marokko 1:2
17:00Kroatia - Belgia 0:0
21:00Costa Rica - Saksa -:-
21:00Japani - Espanja -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Sagrada - Cuando Cubango 1:0

ARMENIA: First League

12:00Ararat 2 - Shirak 2 2:1
12:00Ararat-Armenia 2 - Pyunik 2 2:1
12:00Lernayin Artsakh 2 - Urartu 2 1:2
12:00West Armenia - Alashkert 2 5:0

AZERBAIDŽAN: First Division

12:00Gabala 2 - Sabail 2 1:1
13:00Araz - Lokbatan 2:0
13:00Moik Baku - Energetik Mingechevir 3:2

BAHRAIN: Valioliiga

16:30Al-Budaiya - Al-Rifaa 0:2
90'Bahrain SC - Al-Muharraq 0:0
19:30Sitra - Al-Hidd -:-

BENIN: Ligue 1

17:00Dynamo Parakou - Real Sport -:-
17:00Requins - Police -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Karsinta

01:00U. Sucre - Libertad Gran Mamore 0:3

BULGARIA: Parva Liga

15:00Ludogorets - Levski 0:0

BULGARIA: Third League - South-West

14:00Balkan Botevgrad - Chavdar Etropole 3:2
14:00Oborishte - Levski II 1:0
14:00Septemvri Sofia 2 - Marek 2:2

BULGARIA: Bulgarian Cup

12:00Septemvri Sofia - CSKA Sofia 1:2

COSTA RICA: Copa Costa Rica

02:00Herediano - Puntarenas FC 1:0

EGYPTI: Valioliiga

14:45Aswan SC - Pharco 1:0
14:45El Daklyeh - Future FC 0:1
19'Zamalek - El Masry 0:0

EGYPTI: Division 2 - Group A

14:30Asyut Petroleum - La Viena 1:0
14:30El Gounah - Asmant Asyut 4:1
14:30Mallawi - Kima Aswan -:-
14:30Nasr Taadeen - El Madina El Monowara -:-
14:30Shoban Moslemen Qena - Al Aluminium 1:2
14:30Tamya - Dayrout 2:1
14:30Telephonaat Beni Suef - El Minya 2:1

EGYPTI: Division 2 - Group B

14:30Telecom Egypt - Tersana 3:1

ETIOPIA: Valioliiga

15:00Legetafo Legedadi - Ethiopia Bunna 2:2
64'Arba Menche - Adama City 1:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Pudotuspelit

23:00Municipal - Malacateco 2:0
23:00Deportivo Achuapa - Antigua -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Pudotuspelit

03:30Victoria - Motagua 0:0
23:05Marathon - Olimpia -:-

INDONESIA: Liga 1

11:00SiirrettyPersita - Persebaya -:-
15:30SiirrettyMadura United - Persib -:-

INTIA: ISL

16:00Mumbai City - Goa 4:1

INTIA: I-League

10:30Real Kashmir - TRAU FC 3:2
10:30Sreenidi Deccan - Mohammedan 4:3

ITALIA: Serie C - Group A

19'Arzignano - Pro Vercelli 0:1
21:00Trento - L.R. Vicenza -:-

KIINA: Super League

13:00Chengdu Rongcheng - Guangzhou FC 2:0
13:30Meizhou Hakka - Shanghai Shenhua 0:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

01:30America De Cali - Aguilas 1:1
01:30Pasto - Ind. Medellin 0:0
03:35Junior - Pereira 0:2
03:35Santa Fe - Millonarios 1:1

KONGO: Ligue 1

15:00Cheminots - Kondzo 1:0
15:00Juk - Patronage Sainte-Anne 0:1
16:00Leopard - Diables Noirs -:-
17:00JS Talangai - V. Club Mokanda -:-
17:00Nathalys - Etoile du Congo -:-

KYPROS: Cyprus Cup

19'Omonia - Karmiotissa 0:0

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

12:00Unkari U17 - Italia U17 0:1

MAAILMA: Ystävyysottelu

10:30Hapoel Tel Aviv (Isr) - Maccabi Bnei Raina (Isr) 1:1
12:00Panathinaikos (Gre) - H. Beer Sheva (Isr) 3:1
14:00Aarhus (Den) - Fredericia (Den) 0:1
14:00Lyngby (Den) - Odense (Den) 1:2
15:30BW Linz (Aut) - Tirol (Aut) 4:3
16:00Arezzo (Ita) - Fiorentina (Ita) 1:4
17:00Huddersfield (Eng) - Olympiakos (Gre) 0:2
45+'AEL Limassol (Cyp) - PAOK (Gre) 0:2
20:30Lyon (Fra) - Leuven (Bel) -:-

MALI: Premiere Division

18:00Yeelen - Stade Malien -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Sport Sebaco - Jalapa 1:0
01:00Juventus Managua - Ocotal 9:0
04:00UNAN-Managua - Managua FC 1:3

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
00:00Esteli U20 - Matagalpa U20 -:-

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

90+'SOL - ASEC Mimosas 1:1
17:30Sporting Gagnoa - Academie de FAD -:-
20:00Stade d Abidjan - SO Armee -:-

OMAN: Professional League

14:35Al Orouba - Sohar 0:1
16:45Al-Rustaq - Dhofar 0:1

PORTUGALI: League Cup

14:45Academico Viseu - Estoril 3:2
19'Maritimo - Rio Ave 0:0
22:45Guimaraes - Belenenses -:-

PUOLA: Central Youth League

14:00Polonia W. U19 - Lech U19 2:0

ROMANIA: Liga 1

19'Botosani - FCSB 0:0

ROMANIA: Liga 2

15:00Steaua Bucuresti - Gloria Buzau 1:1

ROMANIA: Romanian Cup - Naiset

13:00Farul Constanta N - FCSB N 11:0

SEYCHELLIT: First Division League

14:00Lightstars - Santos -:-
16:00Red Star - Bel Air -:-

SLOVENIA: Prva liga

19'O. Ljubljana - Celje 0:0

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kinondoni MC - Mbeya City 1:1

THAIMAA: Thai FA Cup

12:00Lamphun Warrior - Prachuap 2:1

UKRAINA: Valioliiga

13:00Zorya - Kolos Kovalivka 2:2

UKRAINA: Youth League

11:00Ch. Odessa U19 - Kryvbas 2020 U19 2:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.