Tennis » 17.05.2024 » Kaikki ottelut
ATP - KAKSINPELIT: Rooma (Italia), massakenttä
16:45Tabilo A. (Chi) - Zverev A. (Ger) 1:222:00Jarry N. (Chi) - Paul T. (Usa) 2:1
WTA - KAKSINPELIT: Rooma (Italia), massakenttä
23:10Collins D. (Usa) - Sabalenka A. (Wrl) 0:2WTA - NELINPELIT: Rooma (Italia), massakenttä
15:10Dolehide C./Krawczyk D. - Errani S./Paolini J. 0:220:10Wang Xin./Zheng S. - Gauff C./Routliffe E. 0:2
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Bordeaux (Ranska), massakenttä
12:55Shevchenko A. (Kaz) - Mpetshi Perricard G. (Fra) 1:213:05Evans D. (Gbr) - Shang J. (Chn) 0:2
15:40Bautista R. (Esp) - Martinez P. (Esp) 1:2
19:40Mpetshi Perricard G. (Fra) - Barrere G. (Fra) 0:2
20:45Fils A. (Fra) - Kokkinakis T. (Aus) 2:0
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Oeiras 4 (Portugali), massakenttä
13:10Yevseyev D. (Kaz) - Ymer E. (Swe) 0:214:40Faria J. (Por) - Burruchaga R. A. (Arg) 2:1
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Taiwan (Taiwan), kovakenttä
11:35Marchenko I. (Ukr) - Hsu Y. H. (Tpe) 2:114:35Walton A. (Aus) - Duckworth J. (Aus) 2:1
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Torino 2 (Italia), massakenttä
12:10Hüsler M. (Sui) - Darderi L. (Ita) 1:212:35Goffin D. (Bel) - Varillas J. P. (Per) 2:0
12:45Nardi L. (Ita) - Wolf J.J. (Usa) 1:2
12:45Seyboth Wild T. (Bra) - Ruusuvuori E. (Fin) 1:2
13:30Meligeni Alves F. (Bra) - Maestrelli F. (Ita) 2:1
14:25Coria F. (Arg) - Sonego L. (Ita) 1:2
15:20Nakashima B. (Usa) - Navone M. (Arg) 2:1
16:25Hanfmann Y. (Ger) - Wolf J.J. (Usa) 0:2
17:15Arnaldi M. (Ita) - Fognini F. (Ita) 2:0
18:40Ruusuvuori E. (Fin) - Passaro F. (Ita) 0:2
19:15Musetti L. (Ita) - Goffin D. (Bel) 2:0
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Tunis (Tunisia), massakenttä
14:10Roca Batalla O. (Esp) - Dzumhur D. (Bih) 2:016:25Vacherot V. (Mon) - Royer V. (Fra) 0:2
CHALLENGER - KAKSINPELIT - NAISET: Pariisi (Ranska), massakenttä
12:10Gracheva V. (Fra) - Boulter K. (Gbr) 2:014:10Shnaider D. (Wrl) - Andreeva E. (Wrl) 2:0
16:10Navarro E. (Usa) - Ferro F. (Fra) 2:0
17:45Cornet A. (Fra) - Ruse G. (Rou) 0:2
CHALLENGER - KAKSINPELIT - NAISET: Parma (Italia), massakenttä
15:35Schmiedlova A. K. (Svk) - Niemeier J. (Ger) 2:119:30Zarazua R. (Mex) - Sherif M. (Egy) 0:2
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Bordeaux (Ranska), massakenttä
11:00Hijikata R./Shang J. - Doumbia S./Peers J. WO -:-11:15Bhambri Y./Olivetti A. - Haase R./Oswald P. 2:1
11:20Bourgue M./Grenier H. - Arribage T./Cornea V. V. 0:2
13:40Halys Q./Mahut N. - Jacq G./Nouza P. 2:0
15:15Glasspool L./Rojer J-J. LUOVUTUS - Barrientos N./Cabral F. 0:0
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Oeiras 4 (Portugali), massakenttä
13:05Araujo P./Domingues J. - Duda F./Kopriva V. 2:114:10Bergevi F./Veldheer M. - Freund S./Ingildsen J. 1:2
17:40Chandrasekar A./Kadhe A. - Araujo P./Domingues J. 2:0
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Taiwan (Taiwan), kovakenttä
08:15Shimizu Y./Trotter J. K. - Ho R./Nam J. S. 1:209:40Matsui T./Uesugi K. - Delaney Ja./Purcell M. 2:1
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Torino (Italia), massakenttä
11:00PeruutettuMartinez L. D./Rodriguez C. - Bellucci M./Gigante M. -:-11:00PeruutettuMaestrelli F./Zeppieri G. - Lammons N./Withrow J. -:-
11:10Hidalgo D./Molchanov D. - Arneodo R./Weissborn S. 0:2
11:10Escobar G./Nedovyesov A. - Balaji N. S./Begemann A. 2:0
11:10Mies A./Skupski N. - Frantzen C./Jebens H. 2:0
14:00Bortolotti M./Smith J-P. - Heliövaara H./Patten H. WO -:-
14:10Heliövaara H./Patten H. - Lammons N./Withrow J. 2:1
16:05Escobar G./Nedovyesov A. - Martinez L. D./Rodriguez C. 2:0
17:00Coria F./Ugo Carabelli C. - Romboli F./Zormann Da Silva M. WO -:-
17:10Arneodo R./Weissborn S. - Erler A./Miedler L. 2:0
17:55Mies A./Skupski N. - Romboli F./Zormann Da Silva M. 2:0
18:00Fognini F./Pellegrino A. - Erler A./Miedler L. WO -:-
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Tunis (Tunisia), massakenttä
16:10Lobanov A./Ouakaa A. - Gomez F. A./Willis M. 0:218:30Rikl P./Vrbensky M. - Dzumhur D./Sabanov M. 2:0
CHALLENGER - NELINPELIT - NAISET: Pariisi (Ranska), massakenttä
12:10Niculescu M./Zhu L. - Minnen G./Watson H. 2:114:15Xu Y./Zhang S. - Muhammad A./Sutjiadi A. 1:2
CHALLENGER - NELINPELIT - NAISET: Parma (Italia), massakenttä
13:40Maleckova J./Perrin C. - Barnett A./Christie F. 2:021:50Maleckova J./Perrin C. - Gamarra Martins I./Lechemia E. 1:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Addis Ababa (Etiopia), massakenttä
10:00Ambarzumjan E. (Ger) - Coulibaly E. (Ivo) 2:010:00Fantini L. (Ita) - Dev S D P. (Ind) 2:1
10:00Lock B. (Zim) - Steiner M. (Ger) 2:0
11:00Henning P. (Rsa) - Eqbal I. (Ind) 2:0
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Antalya 15 (Turkki), massakenttä
10:30Budkov Kjaer N. (Nor) - Calvano G. (Ita) 2:110:30Milev Y. (Bul) - Saritas G. (Tur) 2:0
12:00Delage P. (Fra) - Bronzetti A. (Ita) 2:1
12:00Sperle J. (Ger) - Agwi M. (Irl) 1:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Bukarest 2 (Romania), massakenttä
11:00Chirita I. A. (Rou) - Benchetrit E. (Mar) 2:012:30Boitan G. A. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) 2:0
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kalmar (Ruotsi), massakenttä
11:15Aubriot A. (Fra) - Vasa E. (Fin) 0:211:15Kaukovalta P. (Fin) - Trinker J. (Aut) 1:2
11:15Parizzia N. (Sui) - Bouquet L. (Fra) 0:2
12:45Rosenkranz M. (Ger) - Catarina L. (Mon) 2:1
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kingston (Jamaika), kovakenttä
19:00Fishback R. (Usa) - Rodriguez R. (Ven) 2:019:00Pannu K. (Nzl) - Thanos A. (Gre) 2:0
20:30Martin D. (Can) - Clark E. (Usa) 1:2
20:30Shah A. (Ind) - Chin J. (Jam) 2:1
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 4 (Serbia), massakenttä
10:00Dellavedova M. (Aus) - Donev G. (Bul) 2:010:00Ghibaudo A. (Fra) - Ivanov S. A. (Bul) 2:1
10:00Saitoh K. (Jpn) - Butvilas E. (Ltu) 1:2
11:00Andaloro F. (Ita) - Popovic S. (Srb) LUOVUTUS 1:1
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 20 (Tunisia), kovakenttä
11:30Paolini A. (Ita) - Bouquier A. (Fra) 1:211:30Wiskandt M. (Ger) - Bradshaw J. (Aus) 0:2
13:00Flores J. (Cos) - Rivet M. (Fra) 0:2
13:00Wallart E. (Fra) - Rossi L. (Ita) 1:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Neuquen (Argentiina), massakenttä
16:00Descotte M. F. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) 0:216:00Estevez J. (Arg) - Justo G. I. (Arg) 1:2
17:30Basel V. (Arg) - Kestelboim M. (Arg) 0:2
17:30Cigarran T. (Arg) - Aboian L. (Arg) 2:0
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Prijedor (Bosnia & Herzegovina), massakenttä
12:00Basic M. (Bih) - Juszczak P. (Pol) 0:212:00Markovic S. (Srb) - Jong A. M. (Ned) 0:2
13:30Sorger S. (Aut) - Marmousez L. (Fra) LUOVUTUS 0:0
15:45Klok D. (Wrl) - Nedic . A. (Bih) 0:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Villach (Itävalta), massakenttä
11:30Gentzsch T. (Ger) - Giacomini L. (Ita) 2:011:30Kriznik M. (Slo) - Engel J. (Ger) 0:2
11:30Kym J. (Sui) - Zahraj P. (Ger) 2:0
11:30Paty D. (Cze) - Puskar S. (Svk) 2:0
16:30Paty D. (Cze) - Engel J. (Ger) 0:2
17:30Kym J. (Sui) - Gentzsch T. (Ger) 2:0
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Kachreti (Georgia), kovakenttä
09:00Karlovskiy E. (Wrl) - Barroso Campos A. (Esp) 2:110:30Bakshi A. (Geo) - Cid Subervi R. (Dom) 2:0
10:30Erel Y. (Tur) - Tiurnev E. (Wrl) 0:2
10:30Glinka D. (Est) - Blanch U. (Usa) 2:0
10:30Oliel Y. (Isr) - Karlovskiy E. (Wrl) 2:1
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Luan (Kiina), kovakenttä
12:00Bai Y. (Chn) - Zhou Y. (Chn) 2:112:00Lee D. H. (Kor) - Mo Y. (Chn) 1:2
13:30Mochizuki Y. (Jpn) - Sun F. (Chn) 1:2
13:30Tang S. (Chn) - Kumasaka T. (Jpn) 0:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Pensacola, FL (USA), massakenttä
18:05Langmo C. (Usa) - Habib H. (Leb) 1:218:05Tomic B. (Aus) - Nefve A. (Usa) 2:1
18:10Kuzuhara B. (Usa) - Ponwith N. (Usa) 2:0
19:05Andrade A. (Ecu) - Adams H. (Usa) 2:0
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Reggio Emilia (Italia), massakenttä
12:00Carraro L. (Arg) - Picchione A. (Ita) 0:212:00Dalla Valle E. (Ita) - Bigun K. (Usa) 2:0
12:00La Vela G. (Ita) - Giannessi A. (Ita) LUOVUTUS 0:0
13:05Sels J. (Ned) - Vatutin A. (Wrl) LUOVUTUS 1:1
13:10Rottoli L. (Ita) - Fonio G. (Ita) 0:2
16:15Dalla Valle E. (Ita) - La Vela G. (Ita) 2:1
17:10Klizan M. (Svk) - Picchione A. (Ita) 2:0
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Vic (Espanja), massakenttä
12:05De Krom M. (Ned) - Lopez Montagud C. (Esp) LUOVUTUS 1:113:35Alcala Gurri M. (Esp) - Pedrico K. A. (Esp) 1:2
15:10Buse I. (Per) - Jodar R. (Esp) 2:0
16:40Merida Aguilar D. (Esp) - Möller M. (Ger) 2:0
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W100 Madrid (Espanja), massakenttä
12:10Uchijima M. (Jpn) - Todoni A. A. (Rou) 2:114:10Selekhmeteva O. (Wrl) - Jimenez Kasintseva V. (And) 1:2
17:30Bondar A. (Hun) - Masarova R. (Esp) 0:2
19:45Bouzas Maneiro J. (Esp) LUOVUTUS - Romero Gormaz L. (Esp) 1:1
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Antalya 14 (Turkki), massakenttä
10:30Evtimova D. (Bul) LUOVUTUS - Okuwaki R. (Jpn) 0:110:30Pace F. (Ita) - Urgesi F. (Ita) 1:2
10:30Soke D. (Tur) - Dorofeeva-Rybas F. (Rus) 2:0
11:00Yushchenko V. (Wrl) - Meliss V. (Ita) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), massakenttä
10:00Laki M. (Gre) - Kazionova E. (Wrl) 0:210:00Senic N. (Srb) - Vasilyeva A. (Wrl) LUOVUTUS 1:0
11:30Ferrara V. (Ita) - Stankovic A. (Srb) 1:2
16:45Geerlings Martinez A. (Esp) - Van De Peer V. (Bel) 2:0
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir 18 (Tunisia), kovakenttä
11:30Fullana L. (Bra) - Alhussein L. (Egy) 0:211:30McDonald E. (Gbr) - Khayrutdinova E. (Wrl) 0:2
11:30Zanolini C. (Ita) - Refaat M. (Egy) 1:2
13:00Kuzmova K. (Svk) - Hou Y. (Chn) 2:0
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Toyama (Japani), kovakenttä
04:00Abe H. (Jpn) - Kikawada R. (Jpn) 2:004:00Hasegawa M. (Jpn) - Nishimura K. (Jpn) 0:2
04:00Matsuda R. (Jpn) - Ohwaki Yui (Jpn) 1:2
04:00Ozeki M. (Jpn) - Kobayashi H. (Jpn) 2:1
05:30Akita S. (Jpn) - Kim Y.J. (Kor) 0:2
05:30Maeda R. (Jpn) - Kozaki F. (Jpn) 0:2
07:00Abe H. (Jpn) - Nishimura K. (Jpn) 0:2
07:30Ohwaki Yui (Jpn) - Wu Ho C. (Hkg) 0:2
08:10Ozeki M. (Jpn) - Kozaki F. (Jpn) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Bethany Beach, DE (USA), massakenttä
17:00Mateas M. (Usa) - Burgic E. (Bih) 2:017:00Rinaldo Persson K. (Swe) - Okutoyi A. (Ken) 2:0
17:00Urhobo A. (Usa) - Matushkina K. (Wrl) 2:1
18:00Mateas M. (Usa) - Daniel J. (Usa) LUOVUTUS 1:1
19:15Krywoj M. S. (Arg) - Cross K. (Can) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Monzon (Espanja), kovakenttä
16:30Kawamura M. (Jpn) - Klimovicova L. (Cze) 1:216:30Micic E. (Aus) - Kartal S. (Gbr) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Villach (Itävalta), massakenttä
10:30Jakupovic D. (Slo) - Shibahara E. (Jpn) 0:210:30Kostic T. (Aut) - Ormaechea P. (Arg) 2:0
10:30Radisic N. (Slo) - Strakhova V. (Ukr) 1:2
10:30Smith T. N. (Aus) - Pieri T. (Ita) 1:2
15:00Kostic T. (Aut) - Pieri T. (Ita) 0:2
15:00Shibahara E. (Jpn) - Strakhova V. (Ukr) 1:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Anning (Kiina), massakenttä
06:05Li Z. (Chn) - Wang J. (Chn) 2:006:10Shi H. (Chn) - Wang M. (Chn) LUOVUTUS 1:1
07:40Park S. (Kor) - Ren Y. (Chn) 2:0
08:55Morvayova V. (Svk) - Lu J. (Chn) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W75 Kurume (Japani), kovakenttä
04:05Bhosale R. (Ind) LUOVUTUS - Rodionova Ar. (Aus) 1:104:05Zhao C. (Can) - Yamaguchi M. (Jpn) 0:2
06:20Kuramochi M. (Jpn) - Sawangkaew M. (Tha) 1:2
07:20Bektas E. (Usa) - Jang S. J. (Kor) 2:0
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W75 Zagreb (Kroatia), massakenttä
12:15Teichmann J. (Sui) - Radivojevic L. (Srb) 0:213:55Wurth T. (Cro) - Topalova G. (Bul) 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Addis Ababa (Etiopia), massakenttä
12:30Banthia S./Sinha N. K. - Duhan C./Steiner M. 0:215:15Dev S D P./Kalyanpur A. - Lock B./Lock C. 0:2
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Antalya 15 (Turkki), massakenttä
12:00Donald M./Kalina V. - Filip J./Mrva M. LUOVUTUS 0:014:00Campana F./De Vincentis M. - Akkoyun U./Özdemir S. M. 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Bukarest 2 (Romania), massakenttä
12:00Bax F./Beaupain S. - Dumitru A. C./Marinescu M. R. 2:0ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kalmar (Ruotsi), massakenttä
12:45Grevelius E./Heinonen A. WO - Rosenkranz M./Rühl T. -:-15:20Kaukovalta P./Vasa E. - Lehmann N./Parizzia N. 2:0
17:15Kaukovalta P./Vasa E. - Grevelius E./Heinonen A. 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kingston (Jamaika), kovakenttä
23:00Borg L./Shah A. - Ogura K./Vithoontien L. 2:023:45Chin J./Mallory R. - Pannu K./Perez B. 0:2
00:15Maginley J./Sheehy J. - Al Azmeh T./Thanos A. 2:1
20:30Maginley J./Sheehy J. - Asaba A./Fishback R. 2:1
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 4 (Serbia), massakenttä
13:00Donev G./Ivanov S. A. - Hess S./Tenti F. 2:014:15Saitoh K./Sumizawa D. - Kielan S./Markovski O. 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Monastir 20 (Tunisia), kovakenttä
16:00Bouquier A./Massard L. - Schell N./Wiskandt M. 0:216:00Davis J./Summers M. - Little D./Nesterov A. 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Neuquen (Argentiina), massakenttä
17:30Farjat T./Lingua Lavallen A. L. WO - Guercio L./Kestelboim M. -:-17:30Corthey L. a./Simonit E. - Nunez D. A./Salazar A. 0:2
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Prijedor (Bosnia & Herzegovina), massakenttä
16:00Jong A. M./Muller R. - Bosio G./Campese C. 2:017:00Sakellaridis D./Sakellaridis M. - Basic M./Tadic V. 0:2
ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Kachreti (Georgia), kovakenttä
09:00Celikbilek A./Ilkel C. - Broom C./Stewart H. 1:209:00Isaro P./Stevenson K. - Lomakin G./Ursu V. 2:1
09:00Shvangiradze A./Tsitsipas P. - Agafonov E./Simakin I. 0:2
14:45Barroso Campos A./Cid Subervi R. - Purtseladze S./Strombachs R. 0:2
16:15Purtseladze S./Strombachs R. - Istomin D./Karlovskiy E. 0:2
ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Luan (Kiina), kovakenttä
16:30Cui J./Lee D. H. - Wang A./Zhou Y. 2:018:45Rai A./Sun F. - Han Seon Yong/Jones M. 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Pensacola, FL (USA), massakenttä
23:55Bobo D./Kozlov B. - Corwin F./Schachter N. 0:201:30Adams H./Hilderbrand T. - Horve L./Okonkwo O. 0:2
20:35Sigouin B./Stepanov R. - Horve L./Okonkwo O. 1:2
20:50Corwin F./Schachter N. - Gentry T./Mor D. 1:2
23:45Horve L./Okonkwo O. - Gentry T./Mor D. 0:2
ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Reggio Emilia (Italia), massakenttä
18:10Clarke J./Wehnelt K. - Arnaboldi A./Arnaboldi F. 2:1ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Vic (Espanja), massakenttä
18:25Hignett L./MacKinlay J. - Lopez Morillo I./Zusman R. 2:0ITF NAISET - NELINPELIT: W100 Madrid (Espanja), massakenttä
13:35Murray S./Silva E. - Gamiz A./Vedder E. 0:215:15Kalashnikova O./Zimmermann K. - Aiava D./Christofi E. 1:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Antalya 14 (Turkki), massakenttä
14:00Burdina E./Grechkina A. - Kinoshita H./Okuwaki R. 2:014:00Kenzhibayeva S./Ounmuang S. - Agureeva E./Dorofeeva-Rybas F. 0:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Kranjska Gora (Slovenia), massakenttä
10:30Kadak Ocvirk K./Najzer K. - Sebestova I./Sevcikova L. 0:210:30Hrdinkova D./Svatikova L. - Bartha P./Vargova N. 1:2
12:00Hindova D./Malygina E. - Juric N./Senica A. 2:0
12:00Kovaleva A./Welker E. - Piangerelli A./Viviani M. 2:0
14:00Bartha P./Vargova N. - Sebestova I./Sevcikova L. 0:2
15:30Hindova D./Malygina E. - Kovaleva A./Welker E. 1:2
18:00Kovaleva A./Welker E. - Sebestova I./Sevcikova L. 1:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), massakenttä
13:00Senic N./Stojanovic N. - Valente D./Varul L. 2:015:15Ferrara V./Laki M. - Kuczer D./Van De Peer V. 0:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Monastir 18 (Tunisia), kovakenttä
16:00McDonald E./Neilson G. T. - Liu L. Y./Shebekina E. 2:016:00Alhussein L./Refaat M. - Xu J./Zhang Y. 0:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Toyama (Japani), kovakenttä
09:00Akita S./Ayukawa M. - Chikaraishi Y./Sato H. 1:209:15Kim Y.J./Lin F. A. - Matsuda R./Nishimoto S. 0:2
09:40Hasegawa M./Higashitani N. - Nakagawa Y./Ohwaki Yui 2:0
09:40Abe H./Nagata A. - Nakashima M./Ozeki A. 2:1
ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Bethany Beach, DE (USA), massakenttä
20:00Osuigwe V./Osuigwe W. - Martinez V./Schaefbauer M. 2:021:25Bowers A./Yamakita M. - Okutoyi A./Sahdiieva A. 2:1
23:15Daavettila S./Webster S. - Cross K./Daniel J. 1:2
00:00Osuigwe V./Osuigwe W. - Bowers A./Yamakita M. 1:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Villach (Itävalta), massakenttä
14:30Kubanova K./Voracova R. - Kladivova A./Radisic N. 0:2ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Anning (Kiina), massakenttä
10:30Dong N./Guo M. - Giavara H./Li Y. WO -:-10:50Feng S./Park S. - Li Z./Shi H. 2:1
ITF NAISET - NELINPELIT: W75 Kurume (Japani), kovakenttä
08:55Brooks M./Grey S. B. - Imamura S./Sato N. 2:009:45Hosoki Y./Saigo Y. - Kobori M./Shimizu A. 0:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W75 Zagreb (Kroatia), massakenttä
15:40Appleton E./Thombare P. - Naef C./Pigossi L. 1:2Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.