Jalkapallo » 05.04.2024 » Kaikki ottelut
ITALIA: Serie A
20:45Salernitana - Sassuolo -:-RANSKA: Ligue 1
21:00Lille - Marseille -:-SAKSA: Bundesliga
20:30Frankfurt - Werder Bremen -:-AFRIKKA: CAF Champions League - Pudotuspelit
20:00Mamelodi - Young Africans -:-22:00Al Ahly - Simba -:-
AFRIKKA: Olympialaiset - Naiset - Karsinta
17:00Sambia N - Marokko N -:-18:00Nigeria N - Etelä-Afrikka N -:-
ALGERIA: Ligue 1
23:00Belouizdad - Setif -:-16:45El Bayadh - Magra -:-
23:00Biskra - JS Kabylie -:-
23:00Chlef - Saoura -:-
23:00MC Alger - US Souf -:-
ALGERIA: Ligue 2
16:30Annaba - Olympique Magrane -:-16:30Hussein Dey - Mostaganem -:-
16:30MO Constantine - Olympique Akbou -:-
ALGERIA: U21 League
23:00Chlef U21 - Saoura U21 -:-23:00Oran U21 - USM Alger U21 -:-
ARGENTIINA: Copa de la Liga Profesional
00:00Velez Sarsfield - Argentinos Jrs -:-ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
00:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-ARMENIA: Valioliiga
13:00West Armenia - Noah -:-ARMENIA: First League
13:00FC Gandzasar - Shirak 2 -:-AUSTRALIA: A-League
10:45WS Wanderers - Brisbane Roar -:-AUSTRALIA: NPL ACT
10:30Monaro Panthers - Canberra Olympic -:-AUSTRALIA: NPL Queensland
12:30Gold Coast Knights - Brisbane U21 -:-12:30Peninsula - Olympic FC -:-
AUSTRALIA: NPL South Australian
11:00Adelaide City - Campbelltown City -:-11:00South Adelaide - Modbury -:-
11:15NE Metrostars - Croydon -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
10:30Heidelberg - St Albans -:-10:45Dandenong City - Green Gully -:-
11:30Oakleigh - Port Melbourne Sharks -:-
AZERBAIDŽAN: Valioliiga
18:00Araz - Kapaz -:-AZERBAIDŽAN: I Liqa
12:00Zaqatala - Karvan -:-13:00Moik Baku - Shamakhi -:-
BANGLADESH: Valioliiga
11:15Abahani Limited - Fortis -:-11:15Brothers U. - Rahmatgonj MFS -:-
11:15Chittagong Abahani - Bashundara Kings -:-
BELGIA: Jupiler League - Conference League Group
20:45KV Mechelen - St. Truiden -:-BELGIA: Challenger Pro League
20:00Beveren - Anderlecht U23 -:-20:00Waregem - Patro Eisden -:-
BELGIA: Pro League U21
19:30Deinze U21 - St. Truiden U21 -:-19:30Patro Eisden U21 - Eupen U21 -:-
20:00Dender U21 - Kortrijk U21 -:-
20:00RFC Liege U21 - Oostende U21 -:-
20:00RWDM U21 - Westerlo U21 -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
00:00The Strongest - SA Bulo Bulo -:-BRASILIA: Acreano - Ensimmäinen vaihe
22:00Senador Guiomard - Acreano -:-BRASILIA: Capixaba U20
20:00Porto Vitoria U20 - Desportiva Ferroviaria U20 -:-BRASILIA: Goiano U20
20:30Aparecida EC U20 - Guanabara City U20 -:-20:30Aparecidense U20 - Itaberai U20 -:-
20:30Guapo M19 U20 - Jataiense U20 -:-
20:30Royal FC U20 - Trindade U20 -:-
BULGARIA: Vtora liga
16:00Septemvri Sofia - Varna -:-CHILE: Primera B
00:00Limache - Curico Unido -:-DJIBOUTI: Division 1
00:00ASAS - Garde-Cotes -:-20:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Gualaceo - Nueve de Octubre -:-ENGLANTI: Championship
21:00Rotherham - Plymouth -:-ENGLANTI: Isthmian League Premier Division
20:45Cray Wanderers - Hashtag -:-ENGLANTI: Valioliiga 2
20:00Newcastle U21 - West Bromwich U21 -:-20:00Norwich U21 - Southampton U21 -:-
20:00West Ham U21 - Derby U21 -:-
ENGLANTI: Professional Development League
20:00Sheffield Utd U21 - Burnley U21 -:-ESPANJA: LaLiga2
20:30Amorebieta - Ferrol -:-20:30Elche - R. Oviedo -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2
19:00Tudelano - Ath. Bilbao B -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4
13:00Alaves C - Urduliz -:-16:00CD Vitoria - Derio -:-
19:30Durango - Aurrera Ondarroa -:-
19:30Pasaia - Portugalete -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
22:00Ibarra - CD Marino -:-22:00Villa Santa Brigida - Panaderia -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Casric Stars - Pretoria U. -:-ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe
00:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-00:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
02:00Liverpool M. (Uru) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
02:00Palestino (Chi) - Bolivar (Bol) -:-
02:00Talleres Cordoba (Arg) - Sao Paulo (Bra) -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe
00:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-02:00Sp. Luqueño (Par) - Racing Club (Arg) -:-
02:00U. Catolica (Ecu) - Cruzeiro (Bra) -:-
04:00Always Ready (Bol) - Ind. Medellin (Col) -:-
04:00Tomayapo (Bol) - Delfin (Ecu) -:-
ETELÄ-KOREA: K3 League
08:00Daejeon Korail - Gimhae -:-ETIOPIA: Valioliiga
15:00Ethiopia Bunna - Hawassa -:-18:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-
EUROOPPA: EM-kisat - Naiset - Karsinta - Liiga A
18:00Norja N - Suomi N -:-18:00Tshekki N - Tanska N -:-
18:15Italia N - Hollanti N -:-
18:45Islanti N - Puola N -:-
20:30Itävalta N - Saksa N -:-
20:45Belgia N - Espanja N -:-
21:00Englanti N - Ruotsi N -:-
21:10Ranska N - Irlanti N -:-
EUROOPPA: EM-kisat - Naiset - Karsinta - Liiga B
15:00Slovakia N - Israel N -:-17:00Ukraina N - Kosovo N -:-
17:45Unkari N - Azerbaidžan N -:-
18:00Serbia N - Skotlanti N -:-
19:00Sveitsi N - Turkki N -:-
20:00Pohjois-Irlanti N - Malta N -:-
20:15Wales N - Kroatia N -:-
21:45Portugali N - Bosnia ja Hertsegovina N -:-
EUROOPPA: EM-kisat - Naiset - Karsinta - Liiga C
13:00Armenia N - Romania N -:-13:00Kazakstan N - Bulgaria N -:-
16:30Latvia N - Pohjois-Makedonia N -:-
16:30Montenegro N - Andorra N -:-
16:30Slovenia N - Moldova N -:-
17:00Georgia N - Liettua N -:-
17:00Kypros N - Valko-Venäjä N -:-
19:00Kreikka N - Färsaaret N -:-
19:30Luxemburg N - Albania N -:-
EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 2 - League B
11:00Kosovo U19 N - Luxemburg U19 N -:-15:00Israel U19 N - Gibraltar U19 N -:-
FÄRSAARET: 1. Deild
15:00Argir - Klaksvik 2 -:-GHANA: Valioliiga
17:00Nations FC - Great Olympics -:-GHANA: Division One League
17:00Tamale City - VC Warriors -:-GUINEA: Ligue 1
18:00Flamme Olympique - Kamsar -:-18:00Loubha - Sequence -:-
18:00Wakriya - Hafia -:-
HOLLANTI: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Den Haag -:-20:00Dordrecht - De Graafschap -:-
20:00Maastricht - Helmond -:-
20:00Oss - Eindhoven -:-
20:00Telstar - Jong PSV -:-
HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Kevätkausi
15:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:00Vida - Marathon -:-03:15Real Sociedad - Olimpia -:-
INTIA: ISL
16:00Goa - Hyderabad -:-INTIA: I-League
13:00Rajasthan United - Delhi FC -:-15:30Churchill Brothers - Aizawl -:-
IRAK: Super League
17:00Al-Hudod - Karbala -:-17:00Al Minaa - Al Karkh -:-
17:00Al Najaf - Al Naft -:-
17:00Naft Missan - Naft Al-Basra -:-
17:00Newroz - Baghdad -:-
IRLANTI: Premier Division
20:45Bohemians - Waterford -:-20:45Derry City - Dundalk -:-
20:45Drogheda - Shelbourne -:-
20:45St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
IRLANTI: Division 1
20:45Bray - Athlone -:-20:45Cork City - Cobh Ramblers -:-
20:45Finn Harps - UC Dublin -:-
20:45Kerry - Longford -:-
20:45Wexford - Treaty United -:-
ISLANTI: Icelandic Cup
21:15Hafnir - KM Reykjavik -:-21:15Hamar - Hviti -:-
21:15Haukar - Afrika Reykjavik -:-
21:15KH Hlidarendi - Reynir -:-
21:15Smari - Arbaer -:-
21:15Spyrnir - Hottur / Huginn -:-
21:15Tindastoll - Samherjar -:-
ISRAEL: Leumit League
15:00Akko - Hapoel Kfar Saba -:-15:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-
15:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
ISRAEL: Liga Alef North
12:00Hapoel Bueine - Ironi Baka -:-12:00H. Raanana - Hapoel Kaukab -:-
12:00M. Kiryat Ata-Bialik - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
12:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
12:00Tzeirey Um El Fahem - Kiryat Yam -:-
ISRAEL: Liga Alef South
12:00Agudat Sport Ashdod - H. Herzliya -:-12:00H. Bikat Hayarden - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
12:00Shimshon Tel Aviv - SC Dimona -:-
ITALIA: Serie B
20:30Bari - Cremonese -:-ITALIA: Serie C - Lohko B
20:45Sestri Levante - ASD Pineto Calcio -:-ITALIA: Serie C - Lohko C
20:45Foggia - Casertana -:-ITÄVALTA: Bundesliga - Karsintalohko
19:30Altach - Tirol -:-ITÄVALTA: 2. Liga
18:10First Vienna - St. Pölten -:-18:10Horn - Lafnitz -:-
18:10Kapfenberg - Ried -:-
18:10Stripfing - Liefering -:-
ITÄVALTA: Regionalliga East
19:00Leobendorf - Marchfeld -:-19:00Neusiedl - Austria (Am) -:-
19:30Favoritner - Drassburg -:-
19:30SK Rapid (Am) - Wiener Viktoria -:-
19:30SV Oberwart - Donaufeld Wien -:-
19:30TWL Elektra - Kremser -:-
19:30Wiener - Traiskirchen -:-
ITÄVALTA: Regionalliga Central
19:00Allerheiligen - LASK (Am) -:-19:00Deutschlandsberger - Weiz -:-
19:00Union Gurten - Ried (Am) -:-
19:00Vöcklamarkt - Wallern/St Marienkirchen -:-
19:30Voitsberg - Vorwärts Steyr -:-
ITÄVALTA: Regionalliga West
19:00TSV St. Johann - Bischofshofen -:-ITÄVALTA: Burgenland
19:00ASV Siegendorf - Leithaprodersdorf -:-19:00USVS Rudersdorf - Kohfidisch -:-
19:30Deutschkreutz - Parndorf -:-
ITÄVALTA: Kärnten
18:30SV Spittal - Völkermarkt -:-18:30Treibach - Kottmannsdorf -:-
ITÄVALTA: Niederösterreich
19:30Korneuburg - St. Peter in der Au -:-19:30Kottingbrunn - St. Pölten (Am) -:-
19:30Schrems - SCU Kilb -:-
19:30Waidhofen/Thaya - Rohrbach -:-
ITÄVALTA: Oberösterreich
19:00Edelweiss - Dietach -:-19:00Micheldorf - ASK St.Valentin -:-
19:00Mondsee - Perg -:-
19:30Ostermiething - SPG Wels II -:-
ITÄVALTA: Salzburg
19:00Strasswalchen - Seekirchen -:-19:00SV Bürmoos - Adnet -:-
19:00UFC Hallein - Thalgau -:-
19:30SAK 1914 - Grödig -:-
ITÄVALTA: Steiermark
19:00Furstenfeld - Tillmitsch -:-19:00Heiligenkreuz - Hartberg (Am) -:-
19:00Hohenhaus Schladming - Köflach -:-
19:00Ilzer SV - Lafnitz (Am) -:-
19:00Kalsdorf - Lebring -:-
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Frauental -:-
19:00SV Union Gnas - Weinland Gamlitz -:-
ITÄVALTA: Tirol
19:00SC Kundl - Kitzbühel -:-19:30SV Worgl - Kematen -:-
ITÄVALTA: Wien
18:00Stammersdorf - Stadlau -:-18:30Schwechat - SV Donau -:-
JORDANIA: Valioliiga
21:30Al Ahli - Moghayer Al Sarhan -:-21:30Al Wehdat - Al Hussein -:-
21:30Aqaba - Al-Faisaly Amman -:-
KAZAKSTAN: First Division
11:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-13:00Arys - Kaspij Aktau -:-
13:00FK Kyran - Turkistan -:-
KIINA: Super League
09:30Changchun Yatai - Shanghai Shenhua -:-13:00Henan Songshan Longmen - Shenzhen Xinpengcheng -:-
13:35Beijing Guoan - Shanghai Port -:-
13:35Qingdao Hainiu - Shandong Taishan -:-
14:00Nantong Zhiyun - Meizhou Hakka -:-
KIINA: Jia League
09:00Yanbian Longding - Chongqing Tonglianglong -:-09:30Foshan Nanshi - Dalian Yingbo -:-
09:30Jiangxi Lushan - Yunnan Yukun -:-
13:30Guangzhou FC - Shanghai Jiading Huilong -:-
KIINA: Yi League
09:00Dalian Kuncheng - Xi'an Ronghai -:-09:00Langfang Glory City - Taian Tiankuang -:-
09:30Shanghai Port B - Shenzhen Juniors -:-
12:00Haikou Mingcheng - Guangxi Lanhang -:-
13:30Nantong Haimen - Hubei Istar -:-
13:30Rizhao Yuqi - Shandong Taishan B -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Envigado - Pereira -:-KOLUMBIA: Primera B - Apertura
01:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-22:30Tigres - Huila -:-
KOLUMBIA: Liga - Naiset
23:00Dep. Cali N - Cucuta N -:-KONGO: Ligue 1
16:00Kondzo - Juk -:-KROATIA: HNL
18:00Rudes - Osijek -:-KROATIA: Prva NL
15:50Sesvete - Solin -:-KYPROS: Division 2 - Mestaruussarja
18:00Omonia 29th May - Paralimni -:-LATVIA: Virsliga
17:00Auda - Valmiera -:-LIETTUA: I Lyga
15:00Tauras - Banga 2 -:-17:00Babrungas - Ekranas -:-
17:00Kauno Zalgiris 2 - BE1 NFA -:-
17:00Nevezis Kedainiai - Siauliai 2 -:-
18:00Neptunas - BFA Vilnius -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu
17:00SJK Akatemia (Fin) - KPV (Fin) -:-MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset
12:00Etelä-Korea N - Filippiinit N -:-MALTA: Challenge League - Karsintalohko
20:30Lija - Zejtun -:-MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
03:05Atl. Morelia - Leones Negros -:-05:05Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie B
00:00Chilangos - Dongu -:-MEKSIKO: Liga MX U23 - Clausura
18:00Mazatlan FC U23 - U.N.A.M. U23 -:-00:45Tijuana U23 - Necaxa U23 -:-
MONGOLIA: Valioliiga
13:15Deren - Falcons -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Glory Goal - Kachin United -:-11:00Mahar United - Yangon Utd -:-
11:30Rakhine United - Shan Utd -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Sunshine Stars - Bayelsa United -:-NORJA: Division 3 - Lohko 4
18:00Tiller - Mosjoen -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Tacuary - General Caballero JLM -:-PARAGUAY: Division Intermedia
22:00Colegiales - Encarnacion FC -:-22:00Deportivo Santani - Atl. Tembetary -:-
22:00Fernando de la Mora - 3 De Febrero -:-
22:00Independiente F.B.C. - Guairena FC -:-
22:00Resistencia - Pastoreo -:-
22:00Rubio Nu - 12 de Junio -:-
22:00San Lorenzo - Martin Ledesma -:-
22:00Sp. Carapegua - Recoleta -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Sport Boys -:-PORTUGALI: Liga Portugal
21:15Farense - Boavista -:-PORTUGALI: Liga Portugal 2
19:00Nacional - AVS -:-PUOLA: Ekstraklasa
18:00Cracovia - LKS Lodz -:-20:30Radomiak Radom - Rakow -:-
PUOLA: Division 1
18:00Leczna - Podbeskidzie -:-20:30Arka - Chrobry Glogow -:-
PUOLA: Division 2
18:00Elblag - LKS Lodz II -:-19:00Skra - Zaglebie II -:-
20:45Kotwica Kolobrzeg - Pogon Siedlce -:-
PUOLA: III Liga - Lohko I
19:00Skierniewice - Belchatow -:-PUOLA: III Liga - Lohko II
16:30Swit Skolwin - Swinoujscie -:-QATAR: QSL
20:30Al-Duhail - Al-Sadd -:-20:30Al-Wakra - Al Arabi -:-
RANSKA: National
19:30Epinal - Nimes -:-19:30GOAL FC - Cholet -:-
19:30Le Mans - Avranches -:-
19:30Martigues - Villefranche -:-
19:30Orleans - Marignane GCB -:-
19:30Red Star - Niort -:-
19:30Versailles - Dijon -:-
RANSKA: National 2 - Lohko A
19:00Le Puy-en-Velay - Bourgoin Jallieu -:-RANSKA: National 2 - Lohko B
19:00La Roche - Libourne -:-RANSKA: National 2 - Lohko C
18:00Bastia-Borgo - Boulogne -:-ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
16:30UTA Arad - Botosani -:-ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - Farul Constanta -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Nousuryhmä
16:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Karsintalohko
16:00CSM Ramnicu Sarat - Braila -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Karsintalohko
16:00FC Pucioasa - Moreni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Nousuryhmä
16:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko
16:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Nousuryhmä
16:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Nousuryhmä
16:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko
16:00U Craiova 1948 2 - Lupac -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Nousuryhmä
16:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko
16:00Ineu - Teuz Cermei -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Nousuryhmä
16:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko
16:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Nousuryhmä
16:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Karsintalohko
16:00Baia Mare - Satu Mare -:-16:00Baile Felix - Victoria Carei -:-
16:00Minerul Ocna Dej - Sanatatea Cluj -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Nousuryhmä
16:00Zalau - CSM Satu Mare -:-RUANDA: Valioliiga
15:00Marines - Bugesera FC -:-18:00AS Kigali - APR -:-
RUOTSI: Division 1 - Norra
19:00Täby - Sollentuna -:-RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland
19:00Grebbestads IF - Ahlafors IF -:-19:30Vänersborgs FK - Kongahälla -:-
RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand
20:00Farsta - Viggbyholms IK -:-RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
19:00IFK Hässleholm - Kristianstad -:-RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
19:00Mjölby AI FF - Åtvidaberg -:-19:30Nacka Iliria - Syrianska -:-
RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland
19:00Lindome - Qviding -:-19:30Tord - Landvetter IS -:-
SAKSA: 2. Bundesliga
18:30Paderborn - Hertha Berlin -:-18:30Rostock - Wehen -:-
SAKSA: 3. Liga
19:00Ingolstadt - Bielefeld -:-SAKSA: Regionalliga North
19:00Eimsbutteler - Teutonia Ottensen -:-SAKSA: Regionalliga Nordost
18:00Jena - Cottbus -:-19:00BFC Dynamo - Hertha Berlin II -:-
SAKSA: Regionalliga West
19:30Köln II - Paderborn II -:-19:30Rodinghausen - Wiedenbrück -:-
SAKSA: Regionalliga Bayern
19:00Buchbach - Schalding -:-19:00Illertissen - Bayern München II -:-
SAKSA: Oberliga NOFV-Nord
18:00Dynamo Schwerin - Rostocker FC -:-19:30Hertha Zehlendorf - TB Berlin -:-
SAKSA: Oberliga Hamburg
19:00Halstenbek-Rellingen - Harksheide -:-19:30Süderelbe - Türkiye Wilhelmsburg -:-
19:30Victoria Hamburg - Niendorfer TSV -:-
SAKSA: Oberliga Bremen
19:30Oberneuland - Blockdiek -:-SAKSA: Oberliga Niedersachsen
19:30Heeslinger - Rotenburger SV -:-SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Morlautern - Arminia Ludwigshafen -:-SAKSA: Oberliga Bayern Nord
18:30Eichstatt - Feucht -:-19:00ATSV - Würzburger FV -:-
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
19:30München 1860 II - Deisenhofen -:-SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg
18:00Bissingen - Pforzheim -:-19:00Nöttingen - Hollenbach -:-
SAKSA: Junioren Bundesliga South
18:00Heidenheim U19 - Augsburg U19 -:-SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
21:00Al-Ittihad FC - Al-Taawon -:-21:00Al Khaleej - Al-Hilal -:-
21:00Al Wehda - Al Ahli SC -:-
21:00Damac - Al Nassr Riyadh -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:00Brodarac - Zvezdara -:-SEYCHELLIT: Premier League
13:00Anse Reunion - Foresters FC -:-16:00Saint Louis - Cote d'Or -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
18:15Old Edwardians - Ports Authority -:-18:15Real Republicans - SLIFA -:-
SKOTLANTI: Lowland League
20:45Hearts B - East Stirlingshire -:-SLOVAKIA: Nike liga - Mestaruussarja
17:30Zilina - Slovan Bratislava -:-SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
19:30MSK Senec - Rovinka -:-SLOVENIA: Prva liga
20:15Aluminij - Maribor -:-SUOMI: Kakkonen - Lohko B
17:30FC Inter 2 - HJS -:-SVEITSI: Challenge League
20:15Nyonnais - Baden -:-SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 1
20:30Yverdon II - Pully -:-TANSKA: Superliga - Karsintalohko
19:00Lyngby - Odense -:-TANSKA: 1. Division - Karsintalohko
19:00B.93 - Helsingor -:-19:00Horsens - Hillerod -:-
TŠAD: Premiere Division - LPFN
17:00As Dgssie - Foullah Edifice -:-TŠEKKI: FNL
18:00Vlasim - Zizkov -:-TŠEKKI: CFL - Lohko B
18:00Usti n. L. - Brozany -:-TŠEKKI: MSFL
17:00Hlucin - Uhersky Brod -:-17:00Zlinsko - SK Hranice -:-
TŠEKKI: Division E
18:30Batov - Skastice -:-TŠEKKI: Jihocesky KP
17:30Rudolfov - Trhove Sviny -:-18:00Hluboka nad Vltavou - Olesnik -:-
TŠEKKI: Plzensky KP
18:00Petrin Plzen B - Nepomuk -:-TŠEKKI: Zlinsky KP
18:00Luhacovice - Osvetimany -:-TŠEKKI: U19 League
11:00Zlin U19 - Brno U19 -:-UGANDA: Valioliiga
15:00Gadaffi - Kampala City -:-15:00Mbarara City - Maroons -:-
18:00Vipers - UPDF -:-
UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
11:00FC Chernihiv - Khust -:-11:30Kremin - Bukovyna -:-
UKRAINA: Persha Liga - Nousuryhmä
12:00Prykarpattya - Livyi Bereg -:-UKRAINA: U19 League
11:00Veres Rivne U19 - Obolon Kiev U19 -:-UNKARI: OTP Bank Liga
20:00Ujpest - Zalaegerszeg -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Boston River - Defensor Sporting -:-USA: MLS Next Pro
02:00Houston Dynamo 2 - Minnesota 2 -:-UZBEKISTAN: Super League
16:15Bunyodkor - Din. Samarkand -:-16:15Sogdiana - Qizilqum -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga
16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Vitebsk -:-18:00FC Minsk - Smorgon -:-
VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga
16:00Ostrovets - Energetik-BGU -:-VENÄJÄ: Youth League
10:00FK Strogino Moscow U19 - Baltika U19 -:-12:00Chertanovo M. U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
12:00FK Rostov U19 - Ural U19 -:-
12:00Samara U19 - Kazan U19 -:-
14:00Akhmat Grozny U19 - F. Voronezh U19 -:-
14:00CSKA Moskova U19 - Zenit U19 -:-
14:00Krasnodar U19 - Spartak Moskova U19 -:-
14:00Lok. Moskova U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00FK Orenburg U19 - Dynamo Moskova U19 -:-
16:00Sochi U19 - Konoplev Academy U19 -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Nam Dinh - Binh Dinh -:-14:15Hai Phong - Thanh Hoa -:-
VIETNAM: V.League 2
10:00Phu Tho - TTBD Phu Dong -:-13:00Binh Phuoc - Hue -:-
VIRO: Meistriliiga
18:00Nomme Utd - Tammeka -:-WALES: Cymru Premier - Mestaruussarja
20:45Bala Town - Newtown -:-20:45TNS - Caernarfon -:-
WALES: Cymru Premier - Karsintalohko
20:45Haverfordwest - Barry -:-YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1
20:00Al Fujairah - Al Urooba -:-20:00Al Rams - Al-Taawon -:-
20:00Al Thaid - Dubai City -:-
20:00Masfut - Gulf United -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.