REFRESH

Jalkapallo » 14.10.2022 » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Valioliiga

22:00Brentford - Brighton -:-

ESPANJA: LaLiga

22:00Vallecano - Getafe -:-

RANSKA: Ligue 1

22:00Strasbourg - Lille -:-

SAKSA: Bundesliga

21:30Schalke - Hoffenheim -:-

AASIA: AFC Championship U20 - Karsinta

13:00Australia U20 - Kuwait U20 -:-
13:00Australia U20 - Irak U20 -:-
13:00Intia U20 - Australia U20 -:-
13:00Intia U20 - Kuwait U20 -:-
13:00Irak U20 - Intia U20 -:-
13:00Kuwait U20 - Irak U20 -:-

AFRIKKA: CAF Champions League - Karsinta

18:00Petro (Ang) - Cape Town City (Rsa) -:-
19:00Mamelodi (Rsa) - La Passe (Sey) -:-

ALGERIA: Ligue 1

17:00Paradou - Chelghoum -:-
20:00Biskra - Chlef -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

01:00Godoy Cruz - Argentinos Jrs -:-
01:00Lanus - Patronato -:-
03:30Atl. Tucuman - Rosario -:-
03:30Newells Old Boys - Tigre -:-
22:30Colon - Racing Club -:-

ARMENIA: Valioliiga

18:00Ararat - Alashkert -:-

AUSTRALIA: A-League

11:45Brisbane Roar - Melbourne City -:-

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

14:00Shamakhi - Gabala -:-

BELGIA: Jupiler League

21:45Westerlo - Seraing -:-

BELGIA: Challenger Pro League

21:00Beveren - Deinze -:-
21:00St. Liege U23 - RWDM 47 -:-

BELGIA: Pro League U21

21:15Eupen U21 - Kortrijk U21 -:-

BERMUDA: Valioliiga

03:00Boulevard Blazers - Devonshire Cougars -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

01:15Aurora - Santa Cruz -:-
03:00Tomayapo - J. Wilstermann -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

15:30Mrkonjic Grad - Zvijezda 09 -:-

BRASILIA: Serie B

03:30Operario - Brusque -:-

BULGARIA: Parva Liga

17:30Lokomotiv Sofia - Botev Vratsa -:-
19:45Cherno More - Arda -:-

BURKINA FASO: Valioliiga

19:00Kadiogo - Salitas -:-
21:15AS Police - Vitesse -:-

ECUADOR: Serie B

03:00Imbabura - Buhos ULVR -:-

EGYPTI: Division 2 - Group A

16:00El Minya - La Viena -:-
16:00Fayoum - Shoban Moslemen Qena -:-

EGYPTI: Division 2 - Group B

16:00Al Nasr - ZED -:-
16:00Al Qanah - Petrojet -:-
16:00Al-Sekka - Mostaqbal -:-
16:00El Alameen - Porto Suez -:-
16:00Suez SC - Eastern Company -:-
16:00Tersana - El Entag El Harby -:-
16:00Wadi Degla - Shabab Al Obour -:-

ENGLANTI: League Two

21:45Tranmere - Crewe -:-

ENGLANTI: Valioliiga 2

20:00Aston Villa U21 - Newcastle U21 -:-

ENGLANTI: Professional Development League

14:00Sheffield Wed U21 - Hull U21 -:-

ENGLANTI: Valioliiga Cup

21:00Colchester U21 - Birmingham U21 -:-
21:00Sunderland U21 - Reading U21 -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12

23:00Panaderia - Tamaraceite -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

20:30Golden Arrows - Stellenbosch -:-
20:30Orlando - AmaZulu -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship

16:30Platinum City - Pretoria Callies -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Naiset

23:00Defensor Sporting N - Boca Juniors N -:-
23:00Olimpia Asuncion N - Always Ready N -:-
01:15Corinthians N - Dep. Cali N -:-
01:15Nanas N - Ferroviaria N -:-
23:00A. Lima N - Lara N -:-
23:00U. De Chile N - Independiente del Valle N -:-

ETIOPIA: Valioliiga

13:00Ethiopian Insurance - Adama City -:-
16:00Hawassa - Bahir Dar Kenema -:-

GIBRALTAR: National League

21:45Magpies - Manchester 62 -:-

HOLLANTI: Eredivisie

21:00FC Emmen - FC Volendam -:-

HOLLANTI: Eerste Divisie

21:00Almere - Jong Ajax -:-
21:00Breda - Den Haag -:-
21:00Den Bosch - Jong AZ -:-
21:00Eindhoven - Oss -:-
21:00Graafschap - Jong Utrecht -:-
21:00Helmond - Willem II -:-
21:00Maastricht - Jong PSV -:-
21:00Telstar - Roda -:-
21:00Venlo - Dordrecht -:-
21:00Zwolle - Heracles -:-

INDONESIA: Liga 1

12:00PSIS Semarang - Borneo -:-
16:30Arema - Persis Solo -:-

INDONESIA: Liga 2 - Ensimmäinen kierros

09:15PSBS Biak Numfor - Balikpapan -:-
11:15Gresik - Nusantara -:-
11:15PSKC Cimahi - PSPS Riau -:-
12:00PSMS Medan - PSDS Deli Serdang -:-
14:30Kalteng Putra - Sulut Utd -:-
14:30Persela - PSCS Cilacap -:-

INTIA: ISL

17:00Chennaiyin - Bengaluru -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:30Havadar SC - Malavan -:-
16:00Tractor-Sazi - Naft M.I.S -:-
16:00Zob Ahan - Esteghlal F.C. -:-
16:30Aluminium Arak - Mes Kerman -:-

IRLANTI: Premier Division

21:45St. Patricks - Bohemians -:-
22:00Finn Harps - Dundalk -:-

IRLANTI: Division 1

21:45Athlone - Cork City -:-
21:45Bray - Cobh Ramblers -:-
21:45Wexford - Galway -:-

ISRAEL: Leumit League

16:00Hapoel Afula - Nof Hagalil -:-
16:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda -:-
16:00Hapoel Petah Tikva - M. Nazareth -:-
16:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
16:00Hap. Ramat Gan - Ramat Hasharon -:-
16:00H. Ironi Rishon - Akko -:-
16:00Maccabi Jaffa - Agudat Sport Ashdod -:-
16:00MS Kafr Qasim - Maccabi Petah Tikva -:-

ISRAEL: Liga Alef North

14:30Hapoel Kaukab - Maccabi Tamra -:-
14:30Ironi Baka - H. Raanana -:-

ISRAEL: Liga Alef South

12:00Shimshon Tel Aviv - MS Ironi Kuseife -:-
12:30SC Dimona - Bnei Eilat -:-
14:30Ironi Modiin - H. Herzliya -:-

ITALIA: Serie B

21:30Venezia - Frosinone -:-

ITALIA: Primavera 1

16:00AS Roma U19 - Verona U19 -:-

ITÄVALTA: 2. Liga

19:10Floridsdorfer AC - Kapfenberg -:-
19:10St. Pölten - Grazer -:-
21:30Rapid (Am) - Horn -:-

ITÄVALTA: Regionalliga East

20:00Drassburg - Wiener -:-
20:30Traiskirchen - ASV Siegendorf -:-
21:00Neusiedl - Mauerwerk -:-
21:00Wiener Neustadt - Kremser -:-

ITÄVALTA: Regionalliga Central

19:30SAK Klagenfurt - Treibach -:-
20:00Deutschlandsberger - Union Gurten -:-
20:00Kalsdorf - Ried (Am) -:-
20:00Vöcklamarkt - Leoben -:-
20:00Weiz - Bad Gleichenberg -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

20:00Hall - Fügen -:-
20:30SV Worgl - Mötz/Silz -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Salzburg

19:30Grödig - Saalfelden -:-
20:00Bischofshofen - Seekirchen -:-
20:00UFC Hallein - Johann -:-

JORDANIA: Jordan Cup

18:00Aqaba - Al Hussein -:-
20:30Al Wehdat - Al-Faisaly Amman -:-

KAZAKSTAN: Valioliiga

13:00FK Akzhayik - Taraz -:-
13:00Kaspij Aktau - Maqtaaral -:-
13:00Ordabasy - Shakhtar K. -:-
13:00Turan - Aksu -:-

KIINA: Super League

12:30Shanghai Port - Dalian Pro -:-
14:30Guangzhou FC - Cangzhou -:-
14:30Wuhan FC - Meizhou Hakka -:-
15:00Beijing Guoan - Henan Songshan Longmen -:-

KIINA: Super League - Naiset

09:15Jiangsu Suning N - Shandong SL N -:-
09:15Shaanxi Changan N - Guangdong Meizhou N -:-
11:00Shanghai RCB N - Changchun Dazhong N -:-
11:30Sichuan N - Beijing Beikong N -:-
11:30Wuhan Jiangda N - Henan Songshan Longmen N -:-

KIRGISIA: Premier Liga

14:00Abdish-Ata - Dordoi Bishkek -:-
14:00Talant - Nur-Batken -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:10Tolima - Petrolera -:-
02:00Junior - U. Magdalena -:-
04:05Once Caldas - Atletico Nacional -:-

KROATIA: HNL

19:00Sibenik - Slaven Belupo -:-

KROATIA: Druga NL

16:00Opatija - Zagorec K. -:-
16:00Sesvete - Jadran Porec -:-
16:00Zrinski Jurjevac - Dugo Selo -:-

KYPROS: First Division

19:00Doxa - Paphos -:-

KYPROS: Division 2

19:00Achnas - Paeek -:-

LATVIA: 1. Liga

18:00Valmiera 2 - Riga FC 2 -:-

LIBANON: Valioliiga

15:30Safa - Al Hikma -:-
16:30Tadamon - Al Ansar -:-

LIETTUA: I Lyga

16:30Nevezis Kedainiai - FK Panevezys 2 -:-
18:00Ekranas - Babrungas -:-
19:00Garliava - Banga 2 -:-
19:00Siauliai 2 - Marijampole City -:-

MAAILMA: U17 MM-kisat - Naiset

14:00Brasilia U17 N - USA U17 N -:-
14:00Uusi-Seelanti U17 N - Nigeria U17 N -:-
17:30Intia U17 N - Marokko U17 N -:-
17:30Saksa U17 N - Chile U17 N -:-

MAROKKO: Botola Pro

18:00SiirrettyChabab Mohammedia - FAR Rabat -:-
18:00SiirrettyJeunesse Sportive Soualem - Berkane -:-
18:00SiirrettyWydad - Raja Casablanca -:-
20:15Safi - Mouloudia Oujda -:-
22:30Maghreb Fez - Khouribga -:-

MAROKKO: Botola 2

18:00RAC Casablanca - Renaissance Zemamra -:-
18:00Sale - USM Oujda -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

03:00Atl. Morelia - Leones Negros -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Inter Playa Del Carmen - Leviatan -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

20:00Atl. Angelopolis - Chilpancingo -:-

PALESTIINA: West Bank League

15:00Al Amari - Islami Kalkelea -:-
16:00Thaqafi Tulkarem - Al Khaleel -:-
18:00Al Quds - Wadi Al-Nes -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

23:30Cesar Vallejo - Carlos Stein -:-

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

21:45Larne - Cliftonville -:-
21:45Linfield - Glentoran -:-

PORTUGALI: Taça de Portugal

17:00Olhanense - Belenenses -:-
17:30Moreirense - Vilafranquense -:-
22:45Amora - Estoril -:-

PUOLA: Ekstraklasa

19:00Korona - Stal Mielec -:-
21:30Plock - Legia -:-

PUOLA: Division 1

19:00Chojniczanka - R. Rzeszow -:-
21:30LKS Lodz - Sandecja -:-

PUOLA: Division 2

19:30KKS Kalisz - Stezyca -:-

PUOLA: III Liga - Group II

17:00Swit Skolwin - B. Gdynia -:-

PUOLA: III Liga - Group III

16:00Brzeg - Carina Gubin -:-

PUOLA: Ekstraliga - Naiset

14:30Leczna N - Gdansk N -:-

QATAR: QSL Cup

19:00Al Ahli Doha - Al-Wakra -:-
19:00Qatar SC - Al-Sadd -:-
19:00Umm-Salal - Al Sailiya -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

19:30Paris FC N - Reims N -:-

ROMANIA: Liga 1

18:15FC Arges - FC Voluntari -:-
21:00FC Hermannstadt - Rapid Bucuresti -:-

ROMANIA: Liga 2

16:00FC Brasov - Csikszereda M. Ciuc -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1

15:00Csikszereda M. Ciuc 2 - Somuz Falticeni -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

15:00Aerostar - Braila -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4

15:00Bradu - Unirea Bascov -:-
15:00Campulung - CS Din. Bucuresti -:-
15:00FC Pucioasa - Astra -:-
15:00FCSB 2 - Moreni -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

15:00CSM Alexandria - Minerul Costesti -:-
15:00CS U Craiova 2 - Cetatea -:-
15:00Viitorul Daesti - Horezu -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7

15:00Aurul Brad - Progresul Ezeris -:-
15:00Gilortul Tg. Carbunesti - Jiul Petrosani -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8

15:00Ineu - Bisnov -:-
15:00Soimii Lipova - Phoenix Buzias -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9

15:00Avantul Reghin - Unirea Alba-Iulia -:-
15:00Metalurgistul Cugir - Sanatatea Cluj -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10

15:00Baile Felix - Gloria 2018 Bistrita -:-

RUOTSI: Allsvenskan

20:00Elfsborg - Degerfors -:-

RUOTSI: Division 1 - Södra

20:00IFK Malmö - Torns IF -:-
20:00Lund - Ängelholm -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

19:00Rosengård N - Eskilstuna United N -:-

RUOTSI: Elitettan - Naiset

20:00Alingsås FC N - Lidköpings FK N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

19:30Greuther Fürth - Rostock -:-
19:30St. Pauli - Hamburger SV -:-

SAKSA: 3. Liga

20:00Aue - Hallescher -:-

SAKSA: Regionalliga North

19:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-
20:30Jeddeloh - Delmenhorst -:-
20:30SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel -:-

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

20:00Babelsberg - Meuselwitz -:-
20:00Hertha Berlin II - Cottbus -:-
20:00Jena - Altglienicke -:-

SAKSA: Regionalliga Bayern

20:00Aschaffenburg - Unterhaching -:-

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

20:00Fürstenwalde - RSV Eintracht -:-

SAKSA: Oberliga Hamburg

20:00Süderelbe - Curslack-Neuengamme -:-
20:30Victoria Hamburg - TuS Osdorf -:-
20:30Wandsbeker Concordia - Hamm United -:-
21:15Eimsbutteler - Türkiye Wilhelmsburg -:-

SAKSA: Oberliga Bremen

20:00Oberneuland - OSC Bremerhaven -:-

SAKSA: Oberliga Westfalen

20:30Delbrück - Clarholz -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

21:00Koblenz - Ahrweiler -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Nord

20:001. SC Feucht - Weiden -:-
20:00ATSV - Kornburg -:-
20:00DJK Bamberg - Eltersdorf -:-
20:00Gebenbach - Neumarkt -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Süd

20:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Memmingen -:-

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

20:00Göppingen SV - Stuttgarter Kickers -:-

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

21:00Bonner - Glesch-Paffendorf -:-

SAKSA: Bundesliga - Naiset

20:16Hoffenheim N - Freiburg N -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

22:15San Giovanni - Fiorentino -:-

SEYCHELLIT: First Division League

17:00Northern Dynamo - Red Star -:-

SINGAPORE: Valioliiga

14:45Balestier Khalsa - Geylang -:-
14:45Tanjong Pagar - Lion City -:-

SKOTLANTI: Championship

21:45Queen's Park - Arbroath -:-

SKOTLANTI: Highland League

17:00Banks O' Dee - Fraserburgh -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

18:30Z. Moravce-Vrable - Dun. Streda -:-

SLOVENIA: Prva liga

18:30Celje - Tabor Sezana -:-
21:15Domzale - Bravo -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Horseed - Gaadiidka -:-

SVEITSI: Challenge League

20:30Yverdon - Schaffhausen -:-
21:15Lausanne - Xamax -:-
21:15Thun - Lausanne Ouchy -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 1

21:00Monthey - Martigny -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 3

21:00Kosova - Tuggen -:-

SYYRIA: Valioliiga

14:00Al Jaish - Al Karamah -:-
14:00Al Taliya - Tishreen -:-
14:00Al Wahda - Foutoua -:-
14:00Hottin - Al-Jazeera -:-
14:00Jableh - Al-Ittihad -:-
14:00Wathbah - Al Majd -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Mbeya City - Polisi Tanzania -:-

TANSKA: Superliga

20:00Lyngby - Aalborg -:-

TANSKA: 1. Division

19:30Hobro - Vejle -:-
19:30Hvidovre IF - Naestved -:-

TANSKA: 2nd Division

20:00Kolding - Skive -:-
20:00Roskilde - BK Frem -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset

20:00Bröndby N - Nordsjaelland N -:-

THAIMAA: Thai League 1

15:00Nakhon Ratchasima - Sukhothai -:-

THAIMAA: Thai League 2

14:00Ranong - Ayutthaya Utd -:-

TŠEKKI: Division 2

18:00Opava - Lisen -:-

TŠEKKI: CFL - Group A

18:00Pisek - Dukla Praha B -:-

TŠEKKI: CFL - Group B

16:00Mlada Boleslav B - Pardubice B -:-

TŠEKKI: Jihocesky KP

19:30Hluboka nad Vltavou - Olesnik -:-

TŠEKKI: Plzensky KP

19:00Petrin Plzen B - Tachov -:-

TŠEKKI: U19 League

11:15Pardubice U19 - Hradec Kralove U19 -:-
11:30Mlada Boleslav U19 - Slavia Praha U19 -:-
12:00Jihlava U19 - Sparta Praha U19 -:-
13:30Plzen U19 - Brno U19 -:-
14:00Ostrava U19 - Zlin U19 -:-
14:15Slovacko U19 - Dukla Praha U19 -:-
16:30Sigma Olomouc U19 - Karvina U19 -:-

TURKKI: Super Lig

20:00Alanyaspor - Antalyaspor -:-

TURKKI: 1. Lig

20:00Boluspor - Denizlispor -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:00Altyn Asyr - Nebitci -:-
16:00Energetik - Kopetdag Asgabat -:-
16:00Sagadam - Merw -:-

UGANDA: Valioliiga

16:00Villa - Express -:-

UKRAINA: Valioliiga

13:00Minaj - Veres-Rivne -:-
15:00Ch. Odessa - Kryvbas -:-

UKRAINA: Persha Liga

17:00Kremin - MFC Metalurh -:-
17:00Zhytomyr - Prykarpattya -:-

UKRAINA: Youth League

13:00Inhulets U19 - Oleksandriya U19 -:-
13:00Metalist 1925 U19 - Lviv U19 -:-
13:00Metalist Kharkiv U19 - Vorskla U19 -:-
13:00Zorya U19 - Kolos Kovalivka U19 -:-

UNKARI: OTP Bank Liga

21:00Kecskemeti - Kisvarda -:-

UNKARI: NB I - Naiset

18:00Haladas N - Ujpest N -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Albion - Nacional -:-
03:30Wanderers - Cerrito -:-

UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

17:00Navbahor Namangan - Sogdiana -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

13:00Arsenal Dzyarzhynsk - FC Minsk -:-
15:00Din. Minsk - Zhodino -:-
17:00Vitebsk - Soligorsk -:-
19:00Slavia Mozyr - Energetik-BGU -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset

16:00Din. Minsk N - Dnepr Mogilev N -:-
16:00Dynamo Brest N - Bobruichanka N -:-
16:00Minsk FK N - Smorgon N -:-
16:00Vitebsk N - FC Gomel N -:-

VENÄJÄ: Valioliiga

19:30FK Rostov - Ural -:-

VENÄJÄ: FNL

17:00Kamaz - Yenisey -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 1

17:00Yessentuki - R. Volgograd -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 2

17:00Electron VN - Dynamo Petersburg -:-
17:00Luki-Energiya - Zenit 2 -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 3

17:00Penza - Balashikha -:-

VENÄJÄ: Youth League

12:00Ural U19 - Spartak Moskova U19 -:-
13:00Dynamo Moskova U19 - FK Rostov U19 -:-
13:00Khimki U19 - Kuban U19 -:-
13:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
14:00Chertanovo M. U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - CSKA Moskova U19 -:-
14:00Lok. Moskova U19 - Sochi U19 -:-
14:00Torpedo Moscow U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
15:00F. Voronezh U19 - Krasnodar U19 -:-
17:00Zenit U19 - Samara U19 -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Thanh Hoa - Hai Phong -:-
14:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-
14:00Hong Linh Ha Tinh - Da Nang -:-
15:15Sai Gon FC - Viettel -:-

VIETNAM: National League - Naiset

11:30Ha Noi 2 N - TKS Viet Nam N -:-

VIRO: Meistriliiga

19:00Legion - Kuressaare -:-

WALES: Cymru Premier

21:45Caernarfon - Flint -:-
21:45Pontypridd - Newtown -:-
22:00Aberystwyth - Haverfordwest -:-

WALES: Cymru South

21:30Abergavenny Town - Carmarthen -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1

16:00Emirates Club - Al Fujairah -:-
16:05Dubai City - Al Jazira Hamra -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.