REFRESH

Jalkapallo » 09.12.2022 » Kaikki ottelut

ALGERIA: Ligue 2

16:00Annaba - US Souf -:-
16:00Eulma - Hamra Annaba -:-
16:00Harrach - Mlila -:-
16:00Khemis El Khechna - US Chaouia -:-
16:00MO Constantine - Bordj Menail -:-
16:00Ouargla - Ghozlane -:-
16:00Skikda - Khroub -:-
16:00Telaghema - Batna -:-

ARMENIA: Valioliiga

14:00Ararat-Armenia - Lernayin Artsakh -:-
16:00Pyunik - Urartu -:-

AUSTRALIA: A-League

10:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-

AZERBAIDŽAN: Azerbaijan Cup

12:00Kapaz - Turan -:-
15:00Sabail - Sabah Baku -:-

BELGIA: Challenger Pro League

21:00Beveren - Anderlecht U23 -:-
21:00Genk U23 - Club Brügge U23 -:-

BELGIA: Super League - Naiset

21:00Charleroi N - Femina Woluwe N -:-
21:00RSC Anderlecht N - Mechelen N -:-

BURKINA FASO: Valioliiga

18:00Majestic - Salitas -:-
18:00USFA - ASF Dioulasso -:-

EGYPTI: Division 2 - Group A

14:30Dayrout - Shoban Moslemen Qena -:-
14:30El Minya - Asmant Asyut -:-

EGYPTI: Division 2 - Group B

14:30Al Nasr - Al-Sekka -:-
14:30Al Qanah - Telecom Egypt -:-
14:30El Alameen - Wadi Degla -:-
14:30El Entag El Harby - Kahrabaa Ismailia -:-
14:30Mostaqbal - Petrojet -:-
14:30Porto Suez - Eastern Company -:-
14:30Tersana - Suez SC -:-
14:30ZED - Shabab Al Obour -:-

ENGLANTI: League Two

21:45Crawley - Hartlepool -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Aveley - Enfield Town -:-

ENGLANTI: Valioliiga Cup

15:00Crystal Palace U21 - Sheffield Utd U21 -:-
21:00Arsenal U21 - Burnley U21 -:-
21:00Brighton U21 - QPR U21 -:-
21:00Fulham U21 - Nottingham U21 -:-
21:00Huddersfield U21 - Watford U21 -:-
21:00Stoke U21 - Swansea U21 -:-

GIBRALTAR: National League

21:45Lynx - Europa Point -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Flamme Olympique - Horoya -:-
18:00Milo FC - Kamsar -:-
18:00SOAR - Sangaredi -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

20:30Heerenveen N - Excelsior N -:-
20:30PEC Zwolle N - VV Alkmaar N -:-
20:30Telstar N - PSV N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Pudotuspelit

03:00Olimpia - Marathon -:-

INDONESIA: Liga 1

11:00Persebaya - Bhayangkara Solo -:-
13:15Persik Kediri - Madura United -:-

INDONESIA: Liga 2 - Ensimmäinen kierros

11:00SiirrettyPSDS Deli Serdang - Perserang Serang -:-
13:30SiirrettyPSCS Cilacap - Persekat -:-
14:00SiirrettyPersijap Jepara - Persikab -:-

INTIA: ISL

16:00Hyderabad - East Bengal -:-

IRAK: Super League

13:00Al Diwaniya - Al Quwa Al Jawiya -:-
13:00Newroz - Al Kahraba -:-
15:15Al Najaf - Karbala -:-
15:15Duhok - Al Karkh -:-
17:30Al Zawraa - Al-Qassim -:-

ISRAEL: Liga Alef North

13:00H. Migdal HaEmek - Hapoel Qalansawe -:-
13:00H. Raanana - Hapoel Kafr Kanna -:-
13:00Ironi Nesher - Ironi Baka -:-
13:00Tzeirei Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-

ISRAEL: Liga Alef South

13:00H. Herzliya - Hapoel Kfar Shalem -:-
13:00Holon Yermiyahu - M. Herzliya -:-
13:00MS Ironi Kuseife - H. Bikat Hayarden -:-
13:00Shimshon Kafr Qasim - SC Dimona -:-

KENIA: Super League

15:00APS Bomet - Vihiga United -:-
15:00Coastal Heroes - Mara Sugar -:-
15:00Darajani Gogo - Kisumu All-Stars -:-
15:00Fortune Sacco - Mwatate United -:-
15:00Gusii - Silibwet -:-
15:00Kibera - Mombasa Elite -:-
15:00MCF - Murang'a -:-
15:00Migori - Kajiado -:-
15:00Shabana - Assad -:-

KIINA: Super League

13:00Cangzhou - Wuhan FC -:-
13:30Shanghai Shenhua - Dalian Pro -:-
13:30Shenzhen - Changchun Yatai -:-
13:30Wuhan Three Towns - Shandong Taishan -:-

KREIKKA: Super League 2

15:00Iraklis - Veria -:-

KYPROS: First Division

19:00Doxa - AEK Larnaca -:-
19:00Paphos - APOEL -:-

KYPROS: Division 2

17:00Ypsonas - Omonia 29th May -:-
19:00Achnas - Alki Oroklini -:-

LIBYA: Valioliiga

15:00Al Akhdar - Al Hilal -:-
15:30Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-
15:30Al-Athad - Al Madina -:-
19:00Al Tahaddi - Darnes -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

15:00Malesia - Kambodža -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

11:15Kvitkovice (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
12:00Tychy (Pol) - Ruch (Pol) -:-
13:00Karvina (Cze) - Zilina (Svk) -:-
14:00Empoli (Ita) - Wolves (Eng) -:-
15:00Bologna (Ita) - Kapfenberg (Aut) -:-
15:00FC Emmen (Ned) - Meppen (Ger) -:-
15:00Freiburg (Ger) - Luzern (Sui) -:-
15:00Metz (Fra) - Auxerre (Fra) -:-
15:00Valencia (Esp) - Clermont (Fra) -:-
15:00Zürich (Sui) - Dornbirn (Aut) -:-
17:00Sturm Graz (Am) (Aut) - LASK (Am) (Aut) -:-
19:00Wiener Neustadt (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
20:00Rapid Vienna (Aut) - Schalke (Ger) -:-
21:00Atalanta (Ita) - Frankfurt (Ger) -:-

NIGER: Ligue 1

17:00ASFAN - Urana -:-
17:00Sahel - Akokana -:-

OMAN: Professional League

14:40Al Suwaiq - Bahla -:-
15:05Al Nasr - Seeb -:-

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

21:45Coleraine - Crusaders -:-

PORTUGALI: League Cup

22:45Famalicao - Tondela -:-

RANSKA: National

20:30Avranches - Nancy -:-
20:30Bourg en Bresse - Orleans -:-
20:30Le Puy-en-Velay - Dunkerque -:-
20:30Red Star - Versailles -:-
20:30Sedan - Cholet -:-
20:30Stade Briochin - Le Mans -:-
20:30Villefranche - Chateauroux -:-
21:00Paris 13 Atl. - Bastia-Borgo -:-

RANSKA: National 2 - Group A

20:00Vannes - Rouen -:-

RANSKA: National 2 - Group D

20:00Andrezieux - Nantes II -:-
20:00Bourges 18 - Angouleme -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

19:00Fleury 91 N - Bordeaux N -:-

ROMANIA: Liga 1

19:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-

SAKSA: Regionalliga North

20:00SC Weiche-08 - Hannover II -:-

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

20:00Altglienicke - Halberstadt -:-
20:00Chemnitzer - Hertha Berlin II -:-

SAKSA: Regionalliga Südwest

20:00Walldorf - Hoffenheim II -:-

SAKSA: Oberliga Hamburg

20:30Hamm United - TuS Osdorf -:-
20:30Paloma - Harksheide -:-
21:00Hamburger SV III - Süderelbe -:-

SAKSA: Oberliga Bremen

20:30Oberneuland - Brinkumer SV -:-

SAKSA: Oberliga Hessen

20:30TUS Dietkirchen - Giessen -:-
20:30Viktoria Griesheim - Eddersheim -:-
21:00Eint. Frankfurt II - Baunatal -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein

21:00Cronenberger - SC St.Tonis -:-

SAKSA: Bundesliga - Naiset

20:15Eintracht Frankfurt N - Potsdam N -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

22:15Pennarossa - Fiorentino -:-

SEYCHELLIT: First Division League

13:30Lightstars - Anse Reunion -:-
16:00Northern Dynamo - LMS -:-

SKOTLANTI: Challenge Cup

21:45Alloa - Queen of South -:-
21:45Arbroath - Dunfermline -:-

SKOTLANTI: SWPL 1 - Naiset

16:00Motherwell N - Partick Thistle N -:-

SYYRIA: Valioliiga

13:00Al-Jazeera - Al-Ittihad -:-
13:00Al Taliya - Al Karamah -:-
13:00Al Wahda - Al Jaish -:-
13:00Hottin - Al Majd -:-
13:00Jableh - Foutoua -:-
13:00Wathbah - Tishreen -:-

THAIMAA: Thai League 2

13:00Kasetsart - Suphanburi -:-

TŠEKKI: Tipsport liga

11:30Mlada Boleslav - Varnsdorf -:-
12:00Prostejov - Sigma Olomouc -:-

TURKKI: 1. Lig

19:00Samsunspor - Yeni Malatyaspor -:-

UGANDA: Valioliiga

13:00Wakiso Giants - Busoga -:-
15:00Kampala City - Express -:-

UUSI-SEELANTI: National League - Naiset

08:30Eastern Suburbs N - Western Springs N -:-

WALES: Cymru South

21:30Swansea University - Briton Ferry -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.