REFRESH

Jalkapallo » 02.06.2022 » Kaikki ottelut

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga A

21:45Espanja - Portugali -:-
21:45Tshekki - Sveitsi -:-

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga B

21:45PeruutettuAlbania - Venäjä -:-
21:45Israel - Islanti -:-
21:45Serbia - Norja -:-
21:45Slovenia - Ruotsi -:-

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga C

19:00Bulgaria - Pohjois-Makedonia -:-
19:00Georgia - Gibraltar -:-
19:00Kypros - Kosovo -:-
21:45Pohjois-Irlanti - Kreikka -:-

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga D

19:00Viro - San Marino -:-

AASIA: AFC Asian Cup U23

16:00Etelä-Korea U23 - Malesia U23 -:-
18:00Thaimaa U23 - Vietnam U23 -:-

AFRIKKA: Afrikan Cup Of Nations - Karsinta

19:00Malawi - Etiopia -:-
19:00Mosambik - Ruanda -:-
22:00Egypti - Guinea -:-
22:00Tunisia - Päiväntasaajan Guinea -:-

ALGERIA: U21 League

18:45Belouizdad U21 - Magra U21 -:-
18:45Chelghoum U21 - Paradou U21 -:-
18:45RC Relizane U21 - Arba U21 -:-
18:45USM Alger U21 - Medea U21 -:-

BANGLADESH: Valioliiga

12:00Bashundara Kings - Sheikh Russel -:-

BELGIA: National Division 1 - Karsinta - Pudotuspelit

20:30Tubize - Mandel United -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Pudotuspelit

23:00Palmaflor - Always Ready -:-
03:30The Strongest - Royal Pari -:-

BRASILIA: Serie A

02:30Fortaleza - Ceara -:-

BRASILIA: Serie B

03:30CRB - CSA -:-

BRASILIA: Campeonato Gaucho 2

02:00Brasil Farroupilha - EC Cruzeiro -:-
02:00Esportivo - Veranopolis -:-
02:00Santa Cruz RS - Pelotas -:-
21:00Gaucho - GE Gloria -:-
21:00Tupi RS - Passo Fundo -:-

BRASILIA: Campeonato Mineiro 2

01:30Boa - Tupi-MG -:-
01:30Democrata SL - Aymores -:-
02:00Uberaba - Tupynambas -:-
02:15Nacional de Muriae - Betim -:-
02:30Luziense - Ipatinga -:-

CHILE: Primera B

01:00Cobreloa - CD Santa Cruz -:-
03:30D. Puerto Montt - Rangers -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF

23:00Atletico Pantoja - Cibao -:-
23:00Vega Real - Delfines Del Este -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Ind. Juniors - Imbabura -:-
23:00Santo Domingo - Buhos ULVR -:-

ECUADOR: Copa Ecuador

23:00Chacaritas - Cumbaya -:-
23:00El Nacional - Barcelona SC -:-
23:00La Union - Macara -:-
23:00Leones del Norte - Aucas -:-
23:00Manta - LDU Quito -:-
23:00Portoviejo - Nueve de Octubre -:-
23:00Vargas Torres - Tecnico U. -:-

EGYPTI: Division 2 - Group C

16:00Al Magd - Said El Mahalla -:-
16:00Al Zarka - Abu Qir Semad -:-
16:00Baladiyat El Mahalla - Al Hammam -:-
16:00Dekernes - Kafr El Sheikh -:-
16:00El Olympi - Alaab Damanhour -:-
16:00El Raja - Alexandria SC -:-
16:00Pioneers - El Mansoura -:-
16:00Salloum - Haras El Hodood -:-

ETELÄ-KOREA: WK League - Naiset

10:00Sejong Sportstoto N - Gyeongju N -:-
12:00Boeun Sangmu N - Incheon Hyundai Steel N -:-
12:00Hwacheon N - Seoul N -:-
12:00Suwon FC N - Changnyeong N -:-

EUROOPPA: EM-kisat U21 - Karsinta

17:30Latvia U21 - Israel U21 -:-
18:00Pohjois-Makedonia U21 - Armenia U21 -:-
20:30Luxemburg U21 - Ruotsi U21 -:-
21:30San Marino U21 - Puola U21 -:-
21:45Ranska U21 - Serbia U21 -:-

GHANA: Valioliiga

18:00Ashanti Gold - Asante Kotoko -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

20:30Dongen - Gemert -:-

IRAK: Super League

16:00Al-Qassim - Erbil -:-
16:00Al Talaba - Naft Missan -:-
16:00Samarra - Al Kahraba -:-
18:30Al Minaa - Al Shorta -:-
21:00Al Zawraa - Baghdad -:-

IRAN: Division 1

17:30Arman Gohar - Machine Sazi -:-
17:30Astara - Mes Shahr Babak -:-
17:30Esteghlal Khuzestan - Khooshe Talaee -:-
17:30Mes Kerman - Pars Janoobi Jam -:-
17:30Qashqai Shiraz - Shams Azar Qazvin -:-
17:30Rayka Babol - Saipa -:-
17:30Shahin Bushehr - Malavan -:-
17:30Shahrdari Hamedan - Esteghlal Molasani -:-
17:30Vista Toorbin - Kheybar Khorramabad -:-

ISLANTI: Urvalsdeild - Naiset

23:15Selfoss N - KR Reykjavik N -:-
20:00Valur N - IBV Vestmannaeyjar N -:-

KANADA: Canadian Premier League

03:00Valour - Atl. Ottawa -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

02:00La Equidad - Envigado -:-
04:05Tolima - Ind. Medellin -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Bogota - Fortaleza -:-
23:00Chico - Llaneros -:-
23:00Quindio - Tigres -:-
23:00Real Cartagena - Leones -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

15:30Renaissance - Don Bosco -:-
17:30Motema Pembe - Groupe Bazano -:-

LIETTUA: I Lyga

19:00Nevezis Kedainiai - Zalgiris 2 -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

02:30USA - Marokko -:-
13:00Japani - Paraguay -:-
14:00Etelä-Korea - Brasilia -:-

MAAILMA: Toulon Tournament

14:30Ghana U20 - Indonesia U19 -:-
18:30Meksiko U21 - Venezuela U23 -:-

NORJA: Division 2 - Group 2

20:00Ull/Kisa - Asker -:-

NORJA: Nasjonal U19 CL

19:30Mjondalen U19 - Stromsgodset U19 -:-

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30San Pedro - Bassam -:-
21:00Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas -:-

PERU: Liga - Naiset

23:00Ayacucho N - U. de Deportes N -:-

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Liiga B

22:00Ranskan Guayana - Guatemala -:-

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Liiga C

23:00Anguilla - Dominica -:-

SAKSA: Oberliga Westfalen - Karsintalohko

20:30Finnentrop/Bamenohl - Ennepetal -:-

SEYCHELLIT: First Division League - Karsintalohko

16:30St John Bosco - Real Maldives -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko C

18:30OTP - RoPS -:-

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset

18:30NJS N - HPS N -:-

TUNISIA: Cup

18:00Bizertin - Stade Tunisien -:-
18:00Chebba - Olympique Beja -:-
18:00Haffouz - Sidi Alouane -:-
18:00Kerib - Kasserine -:-
18:00Marsa - Carthage -:-

USA: USL Championship

02:30Atlanta United 2 - Rio Grande -:-
03:30FC Tulsa - Tampa Bay -:-
05:00Oakland Roots - Orange County SC -:-
00:00New York Red Bulls 2 - San Diego Loyal -:-

USA: USL League One

01:30Richmond Kickers - Chattanooga Red Wolves -:-

USA: USL League Two

00:00New Jersey Copa - Cedar -:-
02:00Caledonia - The Villages -:-
02:00Charlotte Eagles - Charlotte Independ. 2 -:-
02:00Christos - Commonwealth Cardinals -:-
02:00Nona - Tampa Bay U23 -:-
02:00Reading - Lehigh Valley -:-
02:00Seacoast Utd Phantoms - Boston Bolts -:-
02:00Tri-Cities - Asheville City -:-
02:00Virginia Beach - Lionsbridge -:-
02:30Westchester - Long Island -:-
02:30West Chester Utd - Philadelphia Lone Star -:-
03:00Chicago City - Springfield -:-
03:00Houston FC - Houston Sur -:-
03:00Little Rock Rangers - Blue Goose -:-
03:00Morris Elite - Motown -:-
03:00North Carolina FC U23 - North Carolina Fusion U23 -:-
05:00Davis Legacy - San Francisco City -:-

USA: NISA

02:00Syracuse Pulse - Valley United -:-
05:00Bay Cities - Flower City -:-
05:00LA Force - Michigan Stars -:-

USA: NWSL - Naiset

02:30Washington N - Chicago N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.