REFRESH

Jalkapallo » 13.10.2022 » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Eurooppa-liiga - Lohkovaihe

19:45AEK Larnaca - Fenerbahce -:-
19:45Betis - AS Roma -:-
19:45Bodo/Glimt - Arsenal -:-
19:45Dynamo Kiev - Rennes -:-
19:45Feyenoord - Midtjylland -:-
19:45Nantes - Freiburg -:-
19:45Qarabag - Olympiakos -:-
19:45Royale Union SG - Braga -:-
22:00Ferencvaros - Crvena zvezda -:-
22:00Lazio - Sturm Graz -:-
22:00Ludogorets - HJK -:-
22:00Manchester Utd - Omonia -:-
22:00PSV - Zürich -:-
22:00Real Sociedad - S. Tiraspol -:-
22:00Trabzonspor - Monaco -:-
22:00Union Berlin - Malmö -:-

EUROOPPA: Europa Conference League - Lohkovaihe

19:45Apollon - Alkmaar -:-
19:45Austria Vienna - Villarreal -:-
19:45Basaksehir - RFS -:-
19:45CFR Cluj - Slavia Praha -:-
19:45Djurgården - Gent -:-
19:45Fiorentina - Hearts -:-
19:45Partizan - FC Köln -:-
19:45Slovan Bratislava - Basel -:-
22:00FC Ballkani - Sivasspor -:-
22:00FCSB - Silkeborg -:-
22:00H. Beer Sheva - Lech -:-
22:00Nice - Slovacko -:-
22:00Shamrock Rovers - Molde -:-
22:00Vaduz - Dnipro-1 -:-
22:00West Ham - Anderlecht -:-
22:00Zalgiris - Pyunik -:-

ALGERIA: Ligue 1

17:30Setif - Khenchela -:-

ALGERIA: U21 League

17:00Arba U21 - Belouizdad U21 -:-
17:00Biskra U21 - Chlef U21 -:-
17:00Magra U21 - El Bayadh U21 -:-
17:00MC Alger U21 - USM Alger U21 -:-
17:00Oran U21 - JS Kabylie U21 -:-
17:00Paradou U21 - Chelghoum U21 -:-
17:00Setif U21 - Khenchela U21 -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

01:00Gimnasia L.P. - San Lorenzo -:-
01:00Independiente - Barracas Central -:-
03:30River Plate - Platense -:-
22:30Velez Sarsfield - Talleres Cordoba -:-

BAHRAIN: King's Cup

18:00Al-Hala - Tadamun Buri -:-
18:00East Riffa - Al-Hidd -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

01:30U. Sucre - Always Ready -:-
03:00Blooming - Royal Pari -:-
03:00The Strongest - Bolivar -:-
22:00Oriente Petrolero - Independiente Petrolero -:-

BRASILIA: Copa do Brasil

03:45Corinthians - Flamengo -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Chacaritas - Ind. Juniors -:-
03:00Olmedo - Santo Domingo -:-
03:30Libertad - Manta -:-

ECUADOR: Copa Ecuador - Lohkovaihe

03:00Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-
03:00Nueve de Octubre - El Nacional -:-

EGYPTI: Division 2 - Group A

16:00Al Aluminium - El Gounah -:-
16:00Asmant Asyut - Asyut Petroleum -:-
16:00El Madina El Monowara - Kima Aswan -:-
16:00Misr Elmaqasah - Dayrout -:-
16:00Nasr Taadeen - Tamya -:-
16:00Telephonaat Beni Suef - Mallawi -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:0011 Deportivo - Alianza FC -:-
23:00Aguila - Luis Angel Firpo -:-
23:00Chalatenango - Dragon -:-
23:00FAS - Metapan -:-
23:00Jocoro - Platense Municipal -:-
23:00Santa Tecla - Atletico Marte -:-

ESPANJA: LaLiga2

20:00Mirandes - Levante -:-
20:00UD Ibiza - Eibar -:-
22:00Granada - Gijon -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Naiset

23:00Defensor Sporting N - Boca Juniors N -:-
23:00Olimpia Asuncion N - Always Ready N -:-

ETIOPIA: Valioliiga

13:00St. George - Hadiya Hossana -:-
16:00Fasil Kenema - Ethio Electric -:-
16:00Sidama Bunna - Legetafo Legedadi -:-

EUROOPPA: EM-kisat U17 - Karsinta - Ensimmäinen vaihe

11:00Turkki U17 - San Marino U17 -:-
16:00Bulgaria U17 - Sveitsi U17 -:-

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

14:30Englanti U17 N - Tanska U17 N -:-
14:30Viro U17 N - Ukraina U17 N -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:30Coban Imperial - Municipal -:-
04:00Antigua - Deportivo Mixco -:-

INDONESIA: Liga 1

12:00PSM Makassar - Persita -:-
16:30RANS Nusantara - Persikabo 1973 -:-

INDONESIA: Liga 2 - Ensimmäinen kierros

09:15Persipura - Persipal BU -:-
11:15Persekat - Persipa Pati -:-
14:15Bekasi City - Persikab -:-
15:00PSIM Yogyakarta - Persijap Jepara -:-

INTIA: ISL

17:00North East Utd - Hyderabad -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:30Gol Gohar - Nassaji Mazandaran -:-
16:30Persepolis - Mes Rafsanjan -:-
18:00Foolad - Peykan -:-
18:00Sanat-Naft - Sepahan -:-

KANADA: U Sports

23:00RMC - Queens -:-

KIINA: Super League

14:30Wuhan Three Towns - Guangzhou City -:-
15:00Zhejiang Professional - Shenzhen -:-

KIRGISIA: Premier Liga

14:00Kaganat - Ilbirs -:-
14:00Kara Balta - Alga -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

02:00Aguilas - Deportivo Cali -:-
04:05America De Cali - Jaguares de Cordoba -:-
23:10Tolima - Petrolera -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

16:30Dauphins Noirs - Renaissance -:-
17:30Celeste - Sanga Balende -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

13:00Italia U16 - Hollanti U16 -:-
14:00Tshekki U16 - Slovakia U16 -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

03:05Atletico La Paz - Tapatio -:-
05:05Cimarrones de Sonora - Venados -:-

MONGOLIA: Valioliiga

11:00Deren - Ulaanbaatar City -:-
14:00Tuv Buganuud - FC Ulaanbaatar -:-

MYANMAR: National League

12:00Yadanarbon - Chinland -:-

NORJA: Nasjonal U19 CL - Pudotuspelit

16:00Stromsgodset U19 - Molde U19 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Tacuary - General Caballero JLM -:-
01:30Guarani - Sol De America -:-
01:30Olimpia Asuncion - Libertad -:-

RANSKA: National 2 - Group B

20:00Furiani Agliani - Besancon -:-

RUANDA: Valioliiga

16:00Kiyovu - Etincelles -:-
16:00Rwamagana City - Gasogi United -:-
16:00Sunrise - Mukura Victory Sports -:-
19:30Police - Bugesera FC -:-

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

21:00Hennef - VfL Vichttal -:-

SAKSA: DFB Junioren Pokal

14:00Köln U19 - Bochum U19 -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Mogadishu City - Jazeera -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - Geita Gold -:-
19:00Namungo - Young Africans -:-

TANSKA: 1. Division

20:00Vendsyssel - Fredericia -:-

UKRAINA: Youth League

13:00Ch. Odessa U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
13:00Minaj U19 - Veres Rivne U19 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Boston River - Penarol -:-
03:30Defensor Sporting - Danubio -:-
21:00River Plate - Liverpool M. -:-

USA: USL Championship

02:30Tampa Bay - El Paso -:-
03:00Birmingham - Indy Eleven -:-

UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

17:30Nasaf Qarshi - AGMK -:-

VIETNAM: National League - Naiset

11:30Phong Phu Ha Nam N - Ho Chi Minh City 2 N -:-
14:00Ha Noi N - Thai Nguyen N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.