Jalkapallo » 02.04.2024 » Kaikki ottelut
ENGLANTI: Valioliiga
20:30Newcastle - Everton -:-20:30Nottingham - Fulham -:-
20:45Bournemouth - Crystal Palace -:-
20:45Burnley - Wolves -:-
21:15West Ham - Tottenham -:-
ARGENTIINA: Copa de la Liga Profesional
00:00Platense - Godoy Cruz -:-ARGENTIINA: Primera Nacional
02:10San Martin Tucuman - Chaco For Ever -:-ARGENTIINA: Torneo Federal
23:00Sportivo Las Parejas - Defensores Belgrano VR -:-ARGENTIINA: Primera B - Apertura
20:30Liniers - Argentino de Quilmes -:-ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Estrella de Berisso - Juventud de Bernal -:-ARGENTIINA: Copa Argentina
21:00Central Cordoba - Quilmes -:-ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
20:00San Lorenzo 2 - Huracan 2 -:-20:00Tigre 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
22:00Lanus 2 - Banfield 2 -:-
00:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-
ARMENIA: First League
13:00Ararat 2 - Ararat-Armenia 2 -:-14:00Pyunik 2 - Andranik -:-
16:00Urartu 2 - Syunik -:-
AUSTRALIA: A-League
10:00Central Coast Mariners - Melbourne City -:-AZERBAIDŽAN: Azerbaijan Cup
18:00Neftci Baku - Qarabag -:-BAHRAIN: Valioliiga
20:45Al-Ahli - Al Khalidiyah -:-20:45Al-Hidd - Al-Shabbab -:-
20:45Busaiteen - Sitra -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Pudotuspelit
11:00Mohammedan - Sheikh Russel -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
02:00Wilstermann - GV San Jose -:-BOTSWANA: Valioliiga
16:00VTM FC - Masitoaka -:-BRASILIA: Acreano - Ensimmäinen vaihe
23:00Andira - Vasco da Gama AC -:-BRASILIA: Maranhense
00:00Maranhao - Moto Club -:-00:00Pinheiro - Chapadinha -:-
00:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
00:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRASILIA: Mineiro - Karsinta
01:30Democrata GV - Ipatinga -:-BRASILIA: Paraibano - Pudotuspelit
21:30Serra Branca - Botafogo PB -:-BULGARIA: Parva Liga
16:00Etar - Arda -:-18:30Slavia Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-
CHILE: Segunda Division
00:00Lautaro - Linares Unido -:-23:00San Antonio Unido - Deportes Rengo -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
23:00Grecia - Cartagines -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
23:00Jaco - Antioquia -:-03:00Escorpiones - Municipal Turrialba -:-
DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF
00:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-EGYPTI: Valioliiga
21:30Pyramids - El Gaish -:-ENGLANTI: League One
21:00Portsmouth - Derby -:-ENGLANTI: League Two
20:45Doncaster - Wrexham -:-ENGLANTI: Southern League South Division
20:45Beaconsfield Town - Hanwell Town -:-ENGLANTI: Professional Development League
13:00Sheffield Wed U21 - Wigan U21 -:-14:00SiirrettyBristol City U21 - Fleetwood U21 -:-
15:00Watford U21 - Swansea U21 -:-
20:00Birmingham U21 - Crewe U21 -:-
20:00Hull U21 - Burnley U21 -:-
20:00QPR U21 - Charlton U21 -:-
ENGLANTI: Valioliiga Cup - Pudotuspelit
20:00Aston Villa U21 - Tottenham U21 -:-ENGLANTI: FA Youth Cup
20:00Manchester City U18 - Bristol City U18 -:-ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
19:30AmaZulu - Polokwane -:-19:30Kaizer Chiefs - Stellenbosch -:-
19:30Mamelodi - Richards Bay -:-
19:30Sekhukhune - Cape Town City -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Marumo Gallants - Casric Stars -:-15:00Pretoria Callies - Magesi -:-
15:00Pretoria U. - Milford FC -:-
15:00Venda - Black Leopards -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe
00:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:-00:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe
00:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:-00:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
ETELÄ-KOREA: K League 1
12:30Daejeon - Ulsan HD -:-12:30Pohang - Suwon FC -:-
EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 2 - League B
11:00Israel U19 N - Luxemburg U19 N -:-15:00Gibraltar U19 N - Kosovo U19 N -:-
FÄRSAARET: Valioliiga
19:0007 Vestur Sorvagur - Streymur -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Iberia 1999 - Dinamo Batumi -:-19:00Torpedo Kutaisi - Kolkheti 1913 -:-
GHANA: Valioliiga
17:00Accra Lions - Medeama -:-GIBRALTAR: National League
21:00Manchester 62 - St Josephs -:-HOLLANTI: Eredivisie
18:45Vitesse - Sparta Rotterdam -:-20:00Excelsior - PSV -:-
21:00Sittard - Nijmegen -:-
INDONESIA: Liga 1
15:30FC Bhayangkara - Persik Kediri -:-15:30Persita - Persib -:-
15:30PSS Sleman - Arema -:-
INTIA: ISL
16:00Odisha FC - Punjab -:-INTIA: I-League 2
12:30Kenkre - SC Goa -:-IRAK: Super League
17:00Al Karkh - Al Talaba -:-17:00Al Shorta - Al-Hudod -:-
17:00Baghdad - Naft Missan -:-
ISRAEL: State Cup
18:30Kiryat Shmona - Nof Hagalil -:-19:30Maccabi Petah Tikva - Maccabi Tel Aviv -:-
ITALIA: Coppa Italia
21:00Juventus - Lazio -:-ITALIA: Coppa Italia Serie C
20:30Catania - Padova -:-ITÄVALTA: Regionalliga East
20:00SK Rapid (Am) - Ardagger -:-JAMAIKA: Valioliiga
23:00Vere United - Treasure Beach -:-KIRGISIA: Premier Liga
14:00Dordoi Bishkek - Alay Osh -:-14:00Muras United - Kara Balta -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Inter Palmira - Boca Juniors -:-KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
15:30SiirrettyMotema Pembe - Celeste -:-15:30SiirrettySanga Balende - Blessing -:-
15:30SiirrettyTshinkunku - Groupe Bazano -:-
KROATIA: Prva NL
16:30Croatia Zmijavci - Sibenik -:-KUWAIT: Valioliiga - Mestaruussarja
20:30Al Naser - Al-Fahaheel -:-KUWAIT: Division 1
22:30Al Tadamon - Al Sahel -:-22:30Burgan - Yarmouk -:-
LIBERIA: LFA First Division
18:00Global Pharma - Heaven Eleven -:-18:00Invincible Eleven - Kallon Liberia -:-
18:00NPA Anchors - BEA Mountain -:-
18:00Paynesville - Mighty Barrolle -:-
18:00Watanga - LISCR FC -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
17:30Espanja U16 - Portugali U16 -:-MAROKKO: Coupe du Trone
02:00Berkane - FAR Rabat -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie A
03:00Gavilanes de Matamoros - Calor De San Pedro -:-NIGERIA: NPFL
17:00SiirrettyRivers United - Katsina Utd -:-NORJA: Eliteserien
19:00KFUM Oslo - HamKam -:-NORJA: Division 3 - Lohko 2
18:00Odd 2 - Sandefjord 2 -:-NORJA: Nasjonal U19 CL
12:30Brann U19 - Start U19 -:-14:00Tromso U19 - Bodo/Glimt U19 -:-
15:30Rosenborg U19 - Ålesund U19 -:-
PERU: Liga 2
22:00ADA Jaen - Llacuabamba -:-22:00Carlos Stein - Juan Pablo II -:-
22:00Comerciantes - Moquegua -:-
22:00Dep. Municipal - AD Cantolao -:-
22:00Juan Aurich - Alianza Huanuco -:-
22:00San Marcos - Union Huaral -:-
22:00Santos - Ayacucho -:-
22:00U. San Martin - Binacional -:-
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership
20:45Cliftonville - Larne -:-20:45C. Rangers - Linfield -:-
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship - Karsintalohko
15:00Knockbreda - Ballinamallard -:-20:45SiirrettyArds - Ballyclare -:-
20:45Dergview - Newington -:-
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship - Nousuryhmä
20:45Bangor FC - Portadown -:-20:45Dundela - Annagh -:-
20:45Institute - H&W Welders -:-
PORTUGALI: Taça de Portugal
21:45Benfica - Sporting -:-PORTUGALI: Liga Revelacao U23 - Karsintalohko
16:00Leixoes U23 - Mafra U23 -:-16:00Rio Ave U23 - Portimonense U23 -:-
PORTUGALI: Liga Revelacao U23 - Mestaruussarja
12:00Gil Vicente U23 - Estoril U23 -:-16:00Benfica U23 - Sporting U23 -:-
16:00Torreense U23 - Famalicao U23 -:-
18:00Estrela U23 - Vizela U23 -:-
PUOLA: Ekstraklasa
19:00Warta Poznan - Zaglebie -:-PUOLA: Division 1
18:00Plock - S. Rzeszow -:-20:30Lechia Gdansk - Odra Opole -:-
RANSKA: Coupe de France
20:45Lyon - Valenciennes -:-ROMANIA: Romanian Cup - Pudotuspelit
18:30Corvinul Hunedoara - CFR Cluj -:-RUANDA: Valioliiga
15:00Etoile de L'Est - Gorilla -:-18:00Police - Amagaju -:-
RUOTSI: Superettan
19:00Öster - Degerfors -:-SAKSA: Regionalliga Südwest
19:00Aalen - Hoffenheim II -:-19:00Kassel - FSV Frankfurt -:-
19:00Koblenz - Stuttgart II -:-
19:00Mainz II - Bahlinger -:-
19:00Offenbach - Walldorf -:-
19:00Steinbach Haiger - Schott Mainz -:-
SAKSA: Regionalliga Bayern
17:45Ansbach - Türkgücü München -:-17:45Aubstadt - Würzburger Kickers -:-
18:30Nürnberg II - Bayern München II -:-
SAKSA: DFB Pokal
20:45Saarbrücken - Kaiserslautern -:-SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
21:00Abha - Al Nassr Riyadh -:-21:00Al Feiha - Al Wehda -:-
21:00Al-Hilal - Al Akhdoud -:-
21:00Al Taee - Al-Taawon -:-
SERBIA: Super Liga
16:30Novi Pazar - TSC Backa Topola -:-18:30Vojvodina - Cukaricki -:-
19:00Zeleznicar Pancevo - Radnik -:-
SERBIA: Prva Liga
18:00Metalac - Radnicki Beograd -:-18:00Sloboda - Dubocica -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
18:30Mighty Blackpool - Kholifa Stars -:-SKOTLANTI: Championship
20:45Arbroath - Airdrieonians -:-SKOTLANTI: Lowland League
20:45Albion Rovers - East Kilbride -:-20:45Celtic B - Cumbernauld Colts -:-
SLOVAKIA: Slovak Cup
16:00Lipany - Ruzomberok -:-SLOVENIA: Slovenian Cup
18:00Triglav - Rogaska -:-SVEITSI: Super League
20:30Lugano - Basel -:-SVEITSI: Challenge League
20:15Sion - Xamax -:-TANSKA: Superliga - Karsintalohko
19:00Odense - Vejle -:-TANSKA: 1. Division - Nousuryhmä
18:30Fredericia - Vendsyssel -:-THAIMAA: Thai League 1
13:00Prachuap - Trat FC -:-14:00Port MTI FC - Sukhothai -:-
TŠEKKI: MOL Cup
18:00Jablonec - Plzen -:-TURKKI: Super Lig
16:00Istanbulspor - Rizespor -:-19:30Antalyaspor - Ankaragucu -:-
19:30Galatasaray - Hatayspor -:-
19:30Gaziantep - Alanyaspor -:-
TURKKI: 1. Lig
13:00Keciörengücü - Corum -:-13:00Sanliurfaspor - Sakaryaspor -:-
16:00Boluspor - Genclerbirligi -:-
19:30Manisa FK - Bodrumspor -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00FC Asgabat - Arkadag -:-UNKARI: Hungarian Cup
20:00Kisvarda - MTK Budapest -:-USA: MLS Next Pro
00:00Orlando City B - Inter Miami II -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Kokand 1912 - Xorazm Urganch -:-VENÄJÄ: Russian Cup - Regions Path - Pudotuspelit
16:30SKA Khabarovsk - Dynamo Moskova -:-19:00Khimki - FK Rostov -:-
YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Presidents Cup
19:30Ajman - Al Nasr -:-19:30Al-Jazira - Al Wasl -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.