REFRESH

Jalkapallo » 31.05.2022 » Kaikki ottelut

ALBANIA: Super League - Karsinta - Pudotuspelit

18:00Egnatia Rrogozhine - Korabi Peshkopi -:-

ALBANIA: Albanian Cup

20:00Vllaznia - Laci -:-

ALGERIA: Ligue 1

18:45Belouizdad - Biskra -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

03:10Deportivo Moron - Dep. Riestra -:-

ARGENTIINA: Primera A - Naiset

21:00Excursionistas N - Deportivo Espanol N -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

15:00Perth SC - Armadale -:-

BRASILIA: Serie A

02:00Internacional - Atletico GO -:-

BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe

02:00Paysandu - Manaus -:-

BRASILIA: Serie D

02:00Anapolis - Ceilandia -:-

BRASILIA: Brasileiro - Naiset

23:30Sao Paulo N - Atletico-MG N -:-

CHILE: Primera Division

01:00Colo Colo - Nublense -:-
03:30Everton - O'Higgins -:-

JAMAIKA: Valioliiga

01:00Arnett Gardens - Mount Pleasant -:-
03:30Tivoli - Waterhouse -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

16:30SiirrettyEtoile de Kivu - Sanga Balende -:-

LIETTUA: I Lyga

19:00Atmosfera - BE1 NFA -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

16:00Italia U16 - Espanja U16 -:-
16:00Thaimaa - Bahrain -:-

MAAILMA: Toulon Tournament

15:00Japani U19 - Algeria U23 -:-
18:30Kolumbia U19 - Komorit U20 -:-

MALI: Premiere Division

22:00CO Bamako - ASOM -:-

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Super finaali

04:06Monterrey N - Guadalajara N -:-

NORJA: Division 3 - Group 1

20:00Grorud 2 - Ready -:-
20:00Kjelsås 2 - Skeid 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 3

19:00Vidar - Brann 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:0012 de Octubre - Guairena FC -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Guarani de Trinidad -:-
02:15Deportivo Santani - Colegiales -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Huancayo - Alianza Atl. -:-
03:00A. Lima - Cienciano -:-
23:00Cajamarca - Binacional -:-

RUOTSI: Division 1 - Norra

20:00Team TG FF - Umeå -:-

RUOTSI: Division 2 - Norrland

20:30Algarna-Harnosand - IFK Östersund -:-

RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland

19:45Frölunda - BK Astrio -:-

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset

18:30FC Honka N - Åland United N -:-

TŠEKKI: Prazsky prebor

19:00Admira Prague B - Motorlet Prague B -:-
19:00Zizkov B - Treboradice -:-

UNKARI: NB I - Naiset - Pudotuspelit

20:00Győr N - Ferencvaros N -:-

USA: USL League Two

00:00Ballard - Oly Town -:-
02:30Tormenta II - One Knoxville -:-
03:30Tennessee - Southern Soccer Academy -:-
23:00Black Rock - Western Mass Pioneers -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.