REFRESH

Jalkapallo » 11.10.2022 » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Mestarien liiga - Lohkovaihe

19:45FC Kööpenhamina - Manchester City -:-
19:45Maccabi Haifa - Juventus -:-
22:00AC Milan - Chelsea -:-
22:00Celtic - RB Leipzig -:-
22:00Dinamo Zagreb - Salzburg -:-
22:00Dortmund - Sevilla -:-
22:00PSG - Benfica -:-
22:00Shakhtar Donetsk - Real Madrid -:-

AFRIKKA: COSAFA Championship U20

16:30Sambia U20 - Botswana U20 -:-
16:30Swazimaa U20 - Mauritius U20 -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

01:00Estudiantes - Lanus -:-
01:00Racing Club - Atl. Tucuman -:-
03:30Central Cordoba - Newells Old Boys -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

23:00Ind. Rivadavia - Nueva Chicago -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

03:00Union Sunchales - Racing Cordoba -:-

ARGENTIINA: Primera C - Clausura

20:00Leandro N. Alem - Liniers -:-
21:30Real Pilar - Claypole -:-

ARMENIA: Valioliiga

14:00Shirak - BKMA -:-
14:00Van - Lernayin Artsakh -:-

AZERBAIDŽAN: First Division

14:00Energetik Mingechevir - SumQayit 2 -:-
14:00Lokbatan - Kapaz 2 -:-
14:00Moik Baku - Zira 2 -:-

BAHRAIN: King's Cup

18:00Al-Ahli - Al-Shabbab -:-
18:00Al-Budaiya - Al-Najma -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

03:00Independiente Petrolero - Aurora -:-

BRASILIA: Serie A

00:30Atletico GO - Palmeiras -:-
02:00Santos - Juventude -:-

BRASILIA: Copa do Brasil U20

23:00Cruzeiro U20 - Fluminense U20 -:-
02:00Remo U20 - Real Ariquemes U20 -:-

BULGARIA: Vtora liga

16:00FC Krumovgrad - Ludogorets II -:-

CHILE: Primera Division

23:30A. Italiano - U. Calera -:-

CHILE: Primera B

02:00CD Santa Cruz - San Felipe -:-

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

03:00Ind. del Valle - Tecnico U. -:-

ENGLANTI: Championship

21:45Wigan - Blackburn -:-

ENGLANTI: League One

21:45Charlton - Exeter -:-
21:45Milton Keynes - Bristol Rovers -:-
21:45Peterborough - Forest Green -:-

ENGLANTI: National League

21:45York - Dagenham & Red. -:-

ENGLANTI: National League South

21:45St. Albans - Concord -:-

ENGLANTI: NPL Premier Division

21:45Atherton - Belper Town -:-
21:45FC United - Morpeth -:-
21:45Lancaster - Warrington Rylands -:-
21:45Matlock - Liversedge -:-
21:45Nantwich - Marine -:-
21:45Stalybridge - Marske -:-
21:45Warrington - Gainsborough -:-
21:45Whitby - Hyde -:-

ENGLANTI: Southern League Central Division

21:45AFC Rushden & Diamonds - Nuneaton -:-
21:45Alvechurch - Mickleover -:-
21:45Basford - Hednesford -:-
21:45Bromsgrove - Tamworth -:-
21:45Coalville - Redditch -:-
21:45Needham Market - Bedford -:-
21:45Royston - Kings Langley -:-
21:45Rushall - Ilkeston -:-

ENGLANTI: Southern League South Division

21:45Dorchester - Weston-super-Mare -:-
21:45Hanwell Town - Hayes & Yeading -:-
21:45Harrow - Chesham -:-
21:45SiirrettyHendon - Beaconsfield Town -:-
21:45Met. Police - Gosport -:-
21:45North Leigh - Merthyr Town -:-
21:45Poole - Bracknell -:-
21:45Winchester - Hartley Wintney -:-
21:45Yate Town - Plymouth Parkway -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Billericay - Hornchurch -:-
21:45Corinthian-Casuals - Margate -:-
21:45Enfield Town - Bognor Regis -:-
21:45Herne Bay - Lewes -:-
21:45Potters Bar - Canvey Island -:-

ENGLANTI: EFL Trophy

21:00Doncaster - Barnsley -:-
21:45Gillingham FC - Colchester -:-

ENGLANTI: Professional Development League

15:00Cardiff U21 - Swansea U21 -:-
15:00Colchester U21 - Bristol City U21 -:-
15:00Coventry U21 - Sheffield Utd U21 -:-
15:00QPR U21 - Millwall U21 -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship

16:30Baroka - Platinum City -:-
16:30Hungry Lions - Venda -:-
16:30Pretoria Callies - Polokwane -:-

ETELÄ-KOREA: K League 1 - Championship Group

09:00Pohang - Ulsan Hyundai -:-
13:30Incheon - Jeju -:-
13:30Jeonbuk - Gangwon -:-

EUROOPPA: EM-kisat U17 - Karsinta - Ensimmäinen vaihe

14:00Kosovo U17 - Suomi U17 -:-
14:00Kreikka U17 - Italia U17 -:-

EUROOPPA: UEFA Youth League - Lohkovaihe

13:00Shakhtar U19 - Real Madrid U19 -:-
14:00M. Haifa U19 - Juventus U19 -:-
15:00Din. Zagreb U19 - Salzburg U19 -:-
15:00FC Kööpenhamina U19 - Manchester City U19 -:-
15:00PSG U19 - Benfica U19 -:-
15:30AC Milan U19 - Chelsea U19 -:-
16:00Celtic U19 - RB Leipzig U19 -:-
17:00Dortmund U19 - Sevilla U19 -:-

EUROOPPA: Premier League International Cup

21:00West Ham U21 - Jong PSV -:-

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

15:00Skotlanti U19 N - Sveitsi U19 N -:-
15:00Slovenia U19 N - Slovakia U19 N -:-
15:00Suomi U19 N - Espanja U19 N -:-
15:00Tanska U19 N - Englanti U19 N -:-
16:30Serbia U19 N - Wales U19 N -:-
16:30Unkari U19 N - Italia U19 N -:-
17:00Belgia U19 N - Norja U19 N -:-
17:00Malta U19 N - Portugali U19 N -:-

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

11:00Andorra U19 N - Kazakstan U19 N -:-
15:30Armenia U19 N - Albania U19 N -:-
15:30Latvia U19 N - Romania U19 N -:-
15:30Viro U19 N - Bosnia ja Hertsegovina U19 N -:-

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

18:00Kazakstan U17 N - Romania U17 N -:-

EUROOPPA: MM-kisat - Naiset - Karsinta - Nousukarsinnat

20:00Portugali N - Islanti N -:-
20:00Sveitsi N - Wales N -:-
22:00Skotlanti N - Irlanti N -:-

INDONESIA: Liga 2 - Ensimmäinen kierros

12:00Karo United - Persiraja Aceh -:-

INTIA: ISL

17:00Jamshedpur - Odisha -:-

IRAN: Division 1

14:45Darya Babol - Khalij Fars Mahshahr -:-
14:45Fajr Sepasi - Omid Vahdat -:-
14:45Mes Shahr Babak - Shams Azar Qazvin -:-
14:45Saipa - Vanpars -:-
15:15Shahrdari Hamedan - Chooka Talesh -:-
16:00Pars Janoobi Jam - Arman Gohar -:-
16:15Esteghlal Molasani - Khooshe Talaee -:-

ISRAEL: State Cup

15:30Bnei Eilat - Beitar Yavne -:-

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00Orca Kamogawa N - Nittaidai N -:-

KIINA: Super League - Naiset

09:15Beijing Beikong N - Wuhan Jiangda N -:-
09:15Henan Songshan Longmen N - Jiangsu Suning N -:-
11:00Changchun Dazhong N - Guangdong Meizhou N -:-
11:30Shandong SL N - Shanghai RCB N -:-
11:30Sichuan N - Shaanxi Changan N -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:00U. Magdalena - Ind. Medellin -:-
03:45Petrolera - Santa Fe -:-
00:00Patriotas - Pasto -:-

KYPROS: Cyprus Cup

17:00Achyronas-Onisilos - APOEL -:-

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

21:00Balzers B - Schaan -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

14:00Italia U16 - Hollanti U16 -:-
17:00Slovakia U16 - Tshekki U16 -:-

MAAILMA: U17 MM-kisat - Naiset

14:00Chile U17 N - Uusi-Seelanti U17 N -:-
14:00Marokko U17 N - Brasilia U17 N -:-
17:30Intia U17 N - USA U17 N -:-
17:30Saksa U17 N - Nigeria U17 N -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

00:00Meksiko N - Chile N -:-
19:00Tanska N - Australia N -:-
19:30Ruotsi N - Ranska N -:-
21:00Hollanti N - Norja N -:-
21:30Espanja N - USA N -:-
22:00Englanti N - Tshekki N -:-
23:00Costa Rica N - Filippiinit N -:-
23:00Ecuador N - Panama N -:-

MALESIA: Super League

14:30Sarawak Utd. - Selangor -:-
15:15Negeri Sembilan - Melaka United -:-
15:15Pahang - Sabah -:-
16:00Johor DT - Kedah -:-
16:00Kuala Lumpur City - Terengganu -:-
16:00Petaling Jaya CFC - Penang -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

00:30Calor De San Pedro - Mazorqueros -:-

MONGOLIA: Valioliiga

14:00BCH Lions - Khaan Khuns-Erchim -:-

NORJA: Division 3 - Group 1

20:00Stabaek 2 - Grorud 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 4

18:00Start 2 - Fram -:-
20:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Guairena FC - Resistencia -:-
01:30Nacional Asuncion - Cerro Porteno -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

01:00Independiente F.B.C. - Pastoreo -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

23:30Huancayo - Binacional -:-
04:00A. Lima - Dep. Municipal -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

13:00Estoril U23 - Estrela U23 -:-
13:00Sporting U23 - Mafra U23 -:-
17:00Maritimo U23 - Gil Vicente U23 -:-
17:00Rio Ave U23 - Vizela U23 -:-

ROMANIA: Liga 2

17:00Gloria Buzau - Viitorul Selimbar -:-

RUANDA: Valioliiga

19:00Rayon Sport - AS Kigali -:-

RUOTSI: Superettan

20:00Halmstad - Örgryte -:-
20:00Jönköping - Brage -:-

SAKSA: Regionalliga Bayern

17:00Eichstatt - Buchbach -:-

SAKSA: Oberliga Hamburg

20:00Altona - Victoria Hamburg -:-
20:30Harksheide - Süderelbe -:-
20:30HEBC Hamburg - Tornesch -:-
20:30Niendorfer TSV - Hamburger SV III -:-
20:30Paloma - TSV Buchholz 08 -:-
20:30TuS Osdorf - Wandsbeker Concordia -:-
21:00Eimsbutteler - Hamm United -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Süd

20:30Memmingen - Ingolstadt II -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein

20:45Kleve - Baumberg -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

17:50Al-Taawon - Abha -:-
17:50Damac - Al-Ittihad FC -:-
20:30Al Feiha - Al-Ettifaq -:-
20:30Al Khaleej - Al-Fateh -:-
20:30Al Nasr Riyadh - Al Adalh -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

15:45Al Ain - Jeddah -:-
20:00Al Ahli SC - Najran -:-

SKOTLANTI: Premiership

21:45Dundee Utd - Hibernian -:-

SKOTLANTI: League One

21:45Kelty Hearts - Queen of South -:-

SKOTLANTI: League Two

21:45Bonnyrigg Rose - Annan -:-
21:45Elgin - Albion Rovers -:-

SLOVAKIA: Slovak Cup

16:30FC Kosice - Komarno -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Sahafi - Badbaado -:-

TŠEKKI: MOL Cup

18:00Jablonec - Vyskov -:-

UGANDA: Valioliiga

16:00Blacks Power - Bright Stars -:-
16:00Maroons - Wakiso Giants -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Fenix - Maldonado -:-
00:30Cerro Largo - Rentistas -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 1

14:30Legion Dynamo - Chernomorets -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 3

11:30SKA Khabarovsk 2 - Khimki 2 -:-
12:30Dynamo Vladivostok - Kosmos -:-

VIETNAM: V.League 2

12:00Hue - BHTS Quang Nam -:-
12:30Cong An - Ba Ria Vung Tau -:-
13:00Long An - Binh Phuoc -:-

VIRO: Estonian Cup

19:00Narva - Tallinna Kalev -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: League Cup

16:15Bani Yas - Al Sharjah -:-
16:15Dibba Al Fujairah - Al-Jazira -:-
19:00Al-Wahda - Ittihad Kalba -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.