Jalkapallo » 23.03.2024 » Lopputulokset
POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: MM-kisat - Karsinta - Ensimmäinen vaihe
23:00Yhdysvaltain Neitsytsaaret - Brittiläiset Neitsytsaaret 1:1AASIA: WAFF Championship U23
22:00Australia U23 - Egypti U23 2:1rp.22:00Etelä-Korea U23 - Saudi-Arabia U23 1:0
AASIA: WAFF Championship U23 - 5.-8. sijat
19:00Irak U23 - Yhdistyneet arabiemiirikunnat U23 2:1rp.19:00Thaimaa U23 - Jordania U23 1:3
ALGERIA: Ligue 1
16:30Khenchela - Oran 0:016:30US Souf - El Bayadh 4:5
ALGERIA: Ligue 2
16:30Arba - WA Mostaganem 1:316:30ASM Oran - GC Mascara 2:0
16:30Batna - Bordj Menail 3:2
16:30Chelghoum - MO Constantine 1:2
16:30El Khemis - Hussein Dey 1:1
16:30Ghozlane - Telaghema 2:1
16:30JSM Tiaret - Medea 3:0
16:30Khemis El Khechna - Harrach 1:0
16:30Khroub - MSP Batna 3:0
16:30Mlila - Ouargla 1:0
16:30Mostaganem - Kolea 2:0
16:30Olympique Akbou - Eulma 4:1
16:30RC Kouba - Oued Sly 1:1
16:30SC Mecheria - Guir Abadla 6:1
16:30Widad Adabi de Boufarik - Temouchent 2:1
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
22:00Garden Stars - Old Road 1:000:00Parham - Pigotts Bullets 3:3
ARGENTIINA: Primera Nacional
20:30CA Estudiantes - Arsenal Sarandi 1:020:30Defensores Unidos - Deportivo Moron 2:0
20:30San Miguel - Agropecuario 1:1
20:35Aldosivi - Alvarado 0:0
21:00Deportivo Madryn - Temperley 0:1
21:00San Telmo - Almagro 4:1
22:00Deportivo Maipu - Tristan Suarez 1:0
22:40Quilmes - Guillermo Brown 1:0
ARGENTIINA: Torneo Federal
02:30Sarmiento de La Banda - Boca Unidos 1:003:05Juventud Antoniana - Crucero del Norte 0:0
20:00Germinal - Circulo Deportivo 3:0
21:00Ciudad Bolivar - Gutierrez Mendoza 2:1
21:00Deportivo Camioneros - San Martin Mendoza 0:1
21:00Ferro Gen. Pico - Biblioteca Atenas 0:0
21:00Independiente Chivilcoy - Def. Pronunciamiento 3:1
21:00SiirrettySansinena - Olimpo -:-
21:30Gimnasia E.R. - El Linqueno 0:1
21:30Sol de Mayo - Deportivo Rincon 1:0
22:00Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 2:1
22:00San Martin Formosa - Union Sunchales 3:0
22:00Villa Mitre - Santamarina 2:0
ARGENTIINA: Primera B - Apertura
18:30Los Andes - Sportivo Italiano 0:020:00Deportivo Merlo - Dock Sud 3:0
20:30Canuelas - Villa San Carlos 2:1
20:30Excursionistas - UAI Urquiza 1:1
20:30Sacachispas - Colegiales 1:4
22:00SiirrettyArgentino de Quilmes - Comunicaciones -:-
ARGENTIINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Deportivo Espanol 0:020:30El Porvenir - Club Lujan 0:2
20:30General Lamadrid - Berazategui 2:3
20:30Ituzaingo - Sportivo Barracas 2:2
20:30Leandro N. Alem - CSR Espanol 1:0
00:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1
ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:00Everton La Plata - Barrancas 1:120:30Provincial - Estrella de Berisso 0:1
ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
20:00Rosario Central N - Belgrano N 0:220:30Gimnasia L.P. N - San Lorenzo N 1:1
20:30San Luis N - Social Atletico Television N 1:1
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
05:30Edgeworth E. - Charlestown Azzurri 0:205:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:0
07:00New Lambton - Lake Macquarie 1:2
07:30Cooks Hill United - Valentine 1:1
08:00Maitland - Adamstown Rosebud 1:1
09:00Weston Workers - Broadmeadow 2:3
AUSTRALIA: NPL NSW
08:30NWS Spirit - Central Coast U21 2:110:00Hills Brumbies - Rockdale 0:3
10:00Marconi - Sydney U21 3:0
10:00St George Saints - APIA Leichhardt 2:2
10:15St. George City - Blacktown City 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
09:15Brisbane City - Redlands 1:010:15Rochedale - Peninsula 0:2
AUSTRALIA: NPL South Australian
06:00Croydon - Adelaide U21 2:410:30Adelaide Olympic - Campbelltown City 0:2
AUSTRALIA: NPL Tasmania
05:00South Hobart - Clarence Zebras 3:105:15Launceston United - Devonport 4:6
07:30Kingborough Lions - Riverside Olympic 8:1
07:45Launceston - Glenorchy Knights 0:4
AUSTRALIA: NPL Victoria
06:00Moreland City - Dandenong City 1:209:00Port Melbourne Sharks - Altona Magic 1:1
10:00Avondale FC - Heidelberg 0:0
AUSTRALIA: NPL Western Australia
09:00Bayswater City - Olympic Kingsway 5:109:00Fremantle City - Armadale 4:1
09:00Inglewood - Western Knights 0:1
09:00Perth Glory U21 - Floreat Athena 1:1
09:00Perth RedStar - Balcatta 2:1
AUSTRALIA: A-League - Naiset
07:00Melbourne City N - Central Coast Mariners N 3:007:00Newcastle N - Melbourne Victory N 3:2
09:00WS Wanderers N - Western United N 3:1
AUSTRALIA & OSEANIA: OFC Nations Cup - Karsinta
00:00Samoa - Cookinsaaret 1:0BAHRAIN: Bahrain Cup - Pudotuspelit
20:45Al-Shabbab - Manama Club 0:1BELGIA: National Division 1
21:00Charleroi B - Cappellen 5:021:00Heist - Dessel 1:3
21:00Lokeren-Temse - OC Charleroi 2:1
21:00Virton - Saint Eloois 1:1
BELGIA: Second Amateur Division Lohko ACFF
20:30Jette - Stockay-Warfusee 1:020:30La Calamine - Stade Vervietois 1:4
21:00La Louviere - Acren 2:0
21:00Renaissance Mons - Union Rochefortoise 1:0
21:00Tubize - Binche 2:1
21:00Verlaine - Meux 1:2
BELGIA: Second Amateur Division Lohko VFV A
20:30Oostkamp - Waregem 2 1:521:00Gullegem - Olsa Brakel 2:3
21:00KRC Gent - Dikkelvenne 3:2
21:00Mandel United - Cercle Brügge 2 0:4
21:00Ninove - KRC Harelbeke 2:1
21:00Torhout - Zelzate 0:6
BELGIA: Second Amateur Division Lohko VFV B
20:30Wezel Sport - KRC Mechelen 2:521:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 2:4
21:00FC Lebbeke - Belisia Bilzen 2:2
21:00Hasselt - Tongeren 1:0
21:00Houtvenne - KV Mechelen 2 1:0
21:00K. Berchem Sport - City Pirates 4:0
21:00Lille - Hades 2:1
21:00Overijse - Boom 1:2
BELGIA: Pro League U21
12:45Westerlo U21 - St. Truiden U21 1:1BELGIA: Super League - Naiset - Hävinneet -vaihe
17:00Waregem N - Mechelen N 1:1BELGIA: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe
14:30RSC Anderlecht N - Club Brügge N 5:020:00Leuven N - Genk N 8:0
20:15St. Liege N - Gent N 3:0
BELGIA: 1st National - Naiset
15:15Westerlo N - Moldavo N 3:116:00Alken N - Gent II N 4:3
16:00Tienen N - Leuven II N 2:1
18:00Chastre N - Genk II N 0:4
18:30Mons N - Club Brügge II N 2:0
19:30Waregem II N - RSC Anderlecht II N 0:2
21:00RFC Liege N - Aalst N 1:1
BENIN: Ligue 1 - Karsintalohko
17:00Abeilles - Pantheres 2:017:00Ainonvi - ASVO 0:2
17:00Police - Ouidah 1:0
17:00Tonnerre - Dynamique Djougou 2:0
BENIN: Ligue 1 - Mestaruussarja
17:00ASPAC - Dadje 0:117:00Dynamo Abomey - AS Cotonou 3:1
17:00Takunnin - Dragons 0:0
17:00USS Krake - Cavaliers 1:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
16:30BFK Simm Bau - Gradina Srebrenik 1:116:30Bratstvo Gracanica - Stupcanica 1:0
16:30Kakanj - Jedinstvo Bihac 0:1
16:30Tomislav - Hadzici 1:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
16:00Famos Vojkovici - BSK Banja Luka 1:016:00Ljubic Prnjavor - Kozara 1:0
16:00Nevesinje - Modrica 1:1
16:00Prijedor - Mrkonjic Grad 1:1
16:00Romanija Pale - Slavija 0:0
16:00Zeljeznicar Banja Luka - Drina Zvornik 4:2
18:00Sutjeska Foca - Leotar 1:0
19:00Radnik Bijeljina - Kozarska Dubica 1:0
BRASILIA: Acreano - Ensimmäinen vaihe
22:00Senador Guiomard - Rio Branco 1:100:00Placido de Castro - Galvez 1:2
BRASILIA: Amapaense
01:00Trem - Oratorio 2:0BRASILIA: Brasiliense - Pudotuspelit
20:30Ceilandia - Gama 4:3BRASILIA: Capixaba - Pudotuspelit
22:00Vitoria ES - Rio Branco-VN 0:1BRASILIA: Cearense 2
21:00Cariri FC - Pacatuba 5:021:00Tirol - Guarani de Juazeiro 1:0
BRASILIA: Maranhense
20:30Moto Club - Sampaio Correa 0:0BRASILIA: Matogrossense - Pudotuspelit
00:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:1BRASILIA: Mineiro - 5.-8. sijat
23:30Pouso Alegre - Athletic Club 1:3BRASILIA: Paulista A2 - Pudotuspelit
20:00Noroeste - Sao Bento 1:100:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:1
BRASILIA: Paulista A3
20:00Desportivo - Bandeirante 1:020:00EC Sao Bernardo - Bragantino II 0:1
20:00Gremio Prudente - Uniao Sao Joao 2:1
20:00Lemense - Catanduva 2:2
20:00Marilia - Votuporanguense 0:0
20:00Matonense - Rio Preto 0:3
20:00Sao Caetano - Sertaozinho 0:2
20:00Uniao Suzano - Itapirense 0:0
BRASILIA: Paulista A4
20:00America SP - Taquaritinga 0:120:00CA Joseense - Rio Branco SP 1:1
20:00Jabaquara - Nacional SP 3:2
20:00SKA Brasil - Uniao Barbarense 1:0
00:00Independente SP - Francana 0:2
BRASILIA: Roraimense - Ensimmäinen vaihe
22:30Real Sao Luiz - River-RR 1:200:30Monte Roraima - Progresso 5:1
BRASILIA: Sergipano - Karsinta - Pudotuspelit
20:15America SE - Atletico Gloriense 2:121:00Carmopolis - Olimpico EC 0:1
BRASILIA: Sergipano - Pudotuspelit
23:00Lagarto - Falcon 2:1rp.BRASILIA: Sul-Matogrossense - Pudotuspelit
21:00Coxim - Corumbaense 1:223:00Aquidauanense - Portuguesa MS 0:1
BRASILIA: Tocantinense - Pudotuspelit
21:00Uniao Carmolandense - Araguaina 1:1BRASILIA: Copa Alagoas - Pudotuspelit
00:00CSA - Murici AL 3:3BRASILIA: Copa Verde
23:00Amazonas - Remo 2:2BRASILIA: Copa do Nordeste
23:00AE Altos - America-RN 1:1BRASILIA: Baiano U20
14:00Bahia De Feira U20 - Ypiranga U20 2:214:00Camacariense U20 - Vitoria U20 1:1
20:00Barcelona U20 - Grapiuna U20 0:0
20:00Jacobina U20 - Estrela De Marco U20 0:1
20:00Jequie U20 - Vitoria da Conquista U20 0:2
20:00Juazeirense U20 - Catuense U20 3:4
BRASILIA: Capixaba U20
20:00Estrela do Norte U20 - Vilavelhense U20 0:320:00SiirrettyForte U20 - Rio Branco-VN U20 -:-
20:00G.E.L. U20 - Porto Vitoria U20 1:5
20:00Sport-ES U20 - Serra U20 3:1
00:30Jaguare U20 - Nova Venecia U20 2:3
BRASILIA: Catarinense U20
16:00Avai U20 - Joinville U20 5:120:00Inter de Lages U20 - Chapecoense-SC U20 0:3
20:00Marcilio Dias U20 - Brusque U20 1:1
BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe
20:30AA Iguacu U20 - Azuriz U20 0:020:30Andraus Brasil U20 - Operario U20 0:2
20:30Araucaria U20 - Cascavel U20 1:1
20:30Batel U20 - Patriotas U20 0:3
20:30Cambe U20 - Prudentopolis U20 2:0
20:30Parana S.T.C. U20 - Cianorte U20 3:4
20:30Rio Branco PR U20 - Apucarana SC U20 1:0
20:30Rolandia EC U20 - Coritiba U20 1:1
20:30Sao Joseense U20 - Hope Internacional U20 1:1
BRASILIA: Brasileiro - Naiset
00:00Sao Paulo N - Ferroviaria N 1:120:00Real Brasilia N - Avai Kindermann N 1:0
21:30Cruzeiro N - Internacional N 3:1
BULGARIA: Third League - South-East
15:00Atletik Kuklen - Levski Karlovo 2:215:00Beroe II - Sliven 0:0
15:00Botev II - Karnobat 8:0
15:00Nesebar - Lok. Plovdiv II 2:1
15:00Rodopa Smolyan - Rozova Dolina 2:0
15:00Sokol Markovo - Zagorets 0:2
15:00Sozopol - Sekirovo Rakovski 3:1
15:00Yambol 1915 - Gigant Saedinenie 4:1
BULGARIA: Third League - South-West
15:00Balkan Botevgrad - Razlog 1:115:00CSKA 1948 Sofia III - Hebar 2 2:0
15:00SiirrettyKostinbrod - Slavia Sofia 2 -:-
15:00Levski II - Oborishte 4:2
15:00Minyor Pernik - Botev Ihtiman 1:1
15:00Septemvri Simitli - Bansko 0:0
15:00Septemvri Sofia 2 - Rilski Sportist 2:0
15:00Slivnishki Geroy - Chavdar Etropole 3:0
15:00Vihren - Kyustendil 2:2
16:30Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia II 1:1
BULGARIA: Third League - North-East
15:00Benkovski - Cherno More II 0:115:00Dorostol - Chernolomets 0:1
BULGARIA: Third League - North-West
14:30Drenovets - Etar II 2:114:30Juventus Malchika - Botev Vratsa II 4:0
14:30Mezdra - Akademik Svishtov 0:0
14:30Partizan Cerven Brjag - Dunav Lom 3:0
14:30Sevlievo - Boruna 4:0
14:30Vihar Slavyanovo - OFK Levski 2:2
14:30Yantra Polski Trambesh - Lokomotiv Gorna 1:4
CHILE: Primera Division
00:00U. Calera - U. Catolica 0:023:00Everton - Palestino 0:0
CHILE: Primera B
17:00La Serena - Barnechea 0:023:00CD Santa Cruz - San Felipe 0:2
23:00Recoleta - Curico Unido 2:1
CHILE: Segunda Division
23:00Deportes Rengo - General Velasquez 0:123:00Osorno - Arturo Fernandez Vial 1:0
CHILE: Primera Division - Naiset
16:00S. Morning N - Deportes Iquique N 2:020:30Coquimbo N - U. Espanola N 1:0
ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
20:00SiirrettyMushuc Runa - U. Catolica -:-22:30Imbabura - Cumbaya 0:0
ECUADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - Nueve de Octubre 2:1EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:15Jocoro - Platense Municipal 1:2ENGLANTI: League One
17:00Burton - Port Vale 0:117:00Carlisle - Stevenage 2:2
17:00Northampton - Derby 1:0
ENGLANTI: League Two
14:30Mansfield - Colchester 1:115:00Harrogate - Bradford City 3:0
17:00Barrow - Newport 1:0
17:00Crewe - AFC Wimbledon 1:1
17:00Doncaster - Forest Green 2:0
17:00Grimsby - Wrexham 1:3
17:00Morecambe - Gillingham FC 2:3
17:00Notts Co - Salford 1:2
17:00Sutton - Accrington 3:1
17:00Tranmere - Crawley 1:3
19:15Stockport - Milton Keynes 5:0
ENGLANTI: National League
17:00AFC Fylde - Oxford City 2:117:00Aldershot - Solihull Moors 1:1
17:00Altrincham - Gateshead 2:3
17:00Barnet - Dorking 6:0
17:00Bromley - York 0:2
17:00Chesterfield - Boreham Wood 3:0
17:00Dagenham & Red. - Oldham 0:0
17:00Eastleigh - Hartlepool 1:1
17:00Rochdale - Maidenhead 1:0
17:00Southend - Woking 0:0
17:00Wealdstone - Kidderminster 1:1
ENGLANTI: National League North
14:30King’s Lynn - Tamworth 1:117:00Bishop's Stortford - Scarborough 0:2
17:00Brackley Town - Alfreton 1:0
17:00Chester - South Shields 0:1
17:00Chorley - Boston Utd 0:3
17:00Curzon Ashton - Banbury 4:1
17:00Hereford - Farsley 4:1
17:00Peterborough Sports - Blyth 2:2
17:00Rushall - Darlington 3:2
17:00Southport - Buxton 2:2
17:00Spennymoor - Gloucester 3:0
17:00Warrington - Scunthorpe 0:2
ENGLANTI: National League South
17:00Aveley - St. Albans 2:117:00Braintree - Yeovil 0:1
17:00Chippenham - Welling 4:1
17:00Dartford - Hemel Hempstead 1:1
17:00Dover - Farnborough 1:3
17:00Maidstone - Weston-super-Mare 1:0
17:00Slough - Eastbourne Boro 1:1
17:00Taunton - Chelmsford 2:3
17:00Tonbridge - Truro 2:1
17:00Torquay - Hampton & Richmond 1:0
17:00Weymouth - Havant & W 4:1
ENGLANTI: NPL Premier Division
17:00Bamber Bridge - Stafford 0:217:00Bradford PA - Worksop 1:2
17:00FC United - Basford 2:0
17:00Gainsborough - Workington 4:2
17:00Guiseley - Ilkeston 1:2
17:00Hyde - Warrington Rylands 0:0
17:00Lancaster - Marine 0:2
17:00Macclesfield - Morpeth 3:0
17:00Matlock - Whitby 1:5
17:00Radcliffe - Ashton Utd 2:5
ENGLANTI: Southern League Central Division
17:00Barwell - Royston 2:117:00Bromsgrove - Needham Market 3:0
17:00Halesowen - Coalville 2:1
17:00Hitchin - Telford 1:1
17:00Kettering - Alvechurch 2:0
17:00Redditch - Leamington 0:3
17:00Stamford - Leiston 3:0
17:00St. Ives - Berkhamsted 1:0
17:00Stourbridge - Sudbury 1:1
17:00Stratford - Long Eaton 3:2
ENGLANTI: Southern League South Division
17:00AFC Totton - Beaconsfield Town 3:017:00Basingstoke - Chesham 1:1
17:00Bracknell - Plymouth Parkway 2:0
17:00Didcot - Gosport 0:4
17:00Dorchester - Salisbury 1:0
17:00Harrow - Hungerford 1:6
17:00Hayes & Yeading - Swindon S 2:2
17:00Hendon - Winchester 2:1
17:00Merthyr Town - Walton & Hersham 1:1
17:00Poole - Sholing 0:3
17:00Tiverton - Hanwell Town 2:0
ENGLANTI: Isthmian League Premier Division
17:00Billericay - Wingate & Finchley 1:217:00Bognor Regis - Dulwich Hamlet 0:2
17:00Canvey Island - Hashtag 2:2
17:00Chatham - Haringey 2:1
17:00Cheshunt - Carshalton 1:0
17:00Horsham FC - Hastings 2:1
17:00Lewes - Concord 2:1
17:00Margate - Enfield Town 1:1
17:00Potters Bar - Kingstonian 6:1
17:00Whitehawk - Hornchurch 0:4
ENGLANTI: Valioliiga U18
13:00Sunderland U18 - Stoke City U18 2:4ENGLANTI: Super League - Naiset
14:30Manchester City N - Manchester Utd N 3:1ENGLANTI: National League South - Naiset
17:00Ipswich N - Chatham N 5:0ESPANJA: LaLiga2
17:15Alcorcon - R. Oviedo 1:019:30Cartagena - Andorra 1:0
19:30Villarreal B - Leganes 1:2
22:00Espanyol - Tenerife 1:1
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 1
17:00R. Sociedad B - Teruel 2:217:00SD Logrones - Real Union 1:1
19:00Rayo Majadahonda - La Coruna 0:2
20:00Celta Vigo B - Fuenlabrada 4:1
21:00Sabadell - Arenteiro 0:1
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 2
17:00Cordoba - San Fernando 1:017:00Sanluqueno - Murcia 0:1
19:00Algeciras - Malaga 0:0
19:00Real Madrid B - Castellon 0:2
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1
17:30Valladolid Promesas - Dep. Fabril 3:418:00Coruxo - Arandina 1:0
18:00Guijuelo - Covadonga 2:1
19:00Langreo - Ourense CF 1:1
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2
18:00AD San Juan - Izarra 4:018:00Arenas Club - Barbastro 0:0
21:15Real Sociedad C - Utebo FC 0:0
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 3
17:30Andratx - Pena Deportiva 0:2ESPANJA: Segunda RFEF - Group 4
17:00Sevilla B - Linense 2:118:00El Palo - Ciudad Real 0:0
19:00Antoniano - Betis B 2:1
20:30Orihuela - Aguilas FC 2:1
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5
18:00San Sebastian Reyes - Numancia 7:121:30Cacereno - Badajoz 1:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1
17:00Pontevedra B - Silva SD 2:317:30UD Ourense - Estradense 1:1
18:00Bergantinos - Betanzos 1:1
18:00Viveiro - Gran Pena 1:2
19:00Alondras - Polvorin 2:0
19:00Rapido de Bouzas - Paiosaco 0:2
19:15Atletico Arteixo - Arzua 5:1
21:30Arosa SC - Sarriana 0:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2
17:30Gijon B - Praviano 0:018:00Barcia - Llanes 2:2
19:00L'Entregu - Caudal Deportivo 0:0
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3
17:30Solares - Atletico Mineros 1:117:30Velarde - Castro 1:0
17:45Escobedo - Siete Villas 2:0
18:00Atletico Albericia - Laredo 0:0
18:00Guarnizo - Bezana 0:2
18:00Tropezon - CD Colindres 0:1
18:00UC Cartes - Revilla 1:0
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4
14:15SD Deusto - Urduliz 1:216:30CD Vitoria - Aurrera Ondarroa 3:1
17:30Pasaia - Anaitasuna FT 2:0
17:30Touring KE - Portugalete 1:1
18:00Durango - Anorga 3:1
18:00Leioa - Alaves C 2:2
18:00Padura - Derio 1:1
19:30Lagun Onak - Basconia 1:2
19:30San Ignacio - Beasain 1:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6
17:00Roda - Torrellano 0:017:30Ilicitano - Utiel 2:0
17:30Silla CF - Burriana 1:0
18:00Gandia - Villarreal C 1:0
18:00Rayo Ibense - Atzeneta 0:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7
13:00Las Rozas - Vallecano B 3:0ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Colegios Diocesanos - Mirandes B 1:017:00Santa Marta Tormes - Palencia CA 1:1
18:00Almazan - Salamanca 0:1
18:00Atl. Astorga - Becerril 2:0
18:00Atl. Tordesillas - Laguna 0:1
18:00Leonesa B - Villaralbo 3:4
18:30Burgos CF B - Real Avila 1:2
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9
14:00Atletico Melilla - CD Torreperogil 0:118:30Malaga City - Jaen 2:3
18:30Mancha - Motril 4:2
19:30Juventud Torremolinos - Maracena 2:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Pozoblanco - Ceuta B 1:113:00Puente Genil - Xerez CD 3:2
17:30Bollullos - Cordoba B 0:0
18:00CD Utrera - Cabecense 2:3
19:00La Palma - CD Gerena 0:1
19:45Ayamonte - Sevilla C 2:1
20:00Conil - Cartaya 2:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11
17:30Alcudia - Ibiza Islas Pitiusas 0:017:30Constancia - Collerense 2:1
17:30Manacor - Felanitx 2:0
17:30Santanyi - Platges de Calvia 0:0
18:00Poblense - Arenal 3:0
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
14:30Villa Santa Brigida - La Cuadra 3:019:00Atl. Victoria - Santa Ursula 1:1
19:00SiirrettyIbarra - Arucas -:-
19:30SiirrettySan Bartolome - CD Marino -:-
19:30SiirrettyYaiza - Tamaraceite -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13
17:30Ciudad Cieza - EG El Palmar CF 2:317:30Plus Ultra - Racing Murcia 1:3
21:00Lorca Deportiva - Muleno 0:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 14
19:00Trujillo - Olivenza 1:1ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15
17:00Bidezarra - Lerines 1:117:00CD Ardoi - Ezcabarte 3:0
17:00CD Cantolagua - Cirbonero 3:0
17:00Subiza - Burlades 2:2
17:00Txantrea - Alesves 2:0
17:30Cortes - Pena 1:0
17:30Oberena - Pamplona 1:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 16
17:30Alfaro - River Ebro 1:218:00UD Logrones B - Oyonesa 3:1
18:00Varea - Tedeon 8:0
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 17
17:30Almudevar - Huesca B 0:117:30Atletico Monzon - Tamarite 0:1
17:30Carinena - Epila 2:6
17:30Cuarte - Calamocha 0:0
18:00Fuentes - Ebro 1:4
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18
17:30Puertollano C.F. - Conquense 2:018:00San Clemente - Huracan de Balazote 0:1
18:00Socuellamos - Cazalegas 2:1
18:00Tarancon - Azuqueca 0:0
18:30La Solana - Toledo 1:0
21:30Torrijos - Villarrobledo 0:0
ESPANJA: Liga F - Naiset
13:00Costa Adeje Tenerife N - Sevilla N 5:017:00Levante N - Betis N 7:0
19:00Real Sociedad N - Athletic Bilbao N 0:1
21:00Valencia N - Granada N 4:1
ESPANJA: Primera Federacion - Naiset
12:00Espanyol N - SE AEM N 0:213:00Cacereno N - Alaves N 2:0
13:00La Coruna N - CA Osasuna N 2:2
17:00Albacete N - Barcelona B N 0:2
17:00Madrid C. B N - Atl. Madrid B N 2:1
ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge
10:00Golden Arrows U23 - Amazulu U23 2:012:00Bloem Celtic U23 - Richards Bay U23 1:3
13:00TS Galaxy U23 - Swallows U23 1:2
15:00Supersport U23 - Mamelodi U23 0:3
ETELÄ-AMERIKKA: South American Championship - Naiset U17
01:30Argentiina U17 N - Venezuela U17 N 0:001:30Brasilia U17 N - Kolumbia U17 N 4:1
ETELÄ-KOREA: Cup
06:00Byeoksan - Gimpo FC 1:307:00Anyang - Siheung Citizen 1:0
07:00Changwon - Mokpo 0:1
07:00Daejeon Korail - Seoul E-Land 1:2rp.
07:00Jinju Citizen - Asan 1:0
07:00Paju Citizen - Gyeongnam 0:1
07:00PPocheon - Seongnam 0:3
07:00Pyeongtaek Citizen - Gimhae 1:5
08:00Gyeongju KHNP - Ansan Greeners 0:1
EUROOPPA: EM-kisat U19 - Karsinta - Toinen vaihe
13:00Skotlanti U19 - Georgia U19 2:313:30Saksa U19 - Romania U19 2:3
14:00Belgia U19 - Liettua U19 2:0
15:00Sveitsi U19 - Pohjois-Makedonia U19 2:0
15:00Ukraina U19 - Latvia U19 3:0
16:00Norja U19 - Bosnia ja Hertsegovina U19 2:2
16:30Turkki U19 - Kroatia U19 2:1
17:00Espanja U19 - Kosovo U19 2:1
17:00Hollanti U19 - Ranska U19 0:1
17:00Itävalta U19 - Slovenia U19 2:0
17:00Tanska U19 - Kreikka U19 2:1
17:30Tshekki U19 - Italia U19 1:2
20:00Israel U19 - Montenegro U19 0:1
22:00Portugali U19 - Serbia U19 4:1
EUROOPPA: EM-kisat U17 - Karsinta - Toinen vaihe
12:00Bulgaria U17 - Romania U17 0:012:00Wales U17 - Ruotsi U17 1:2
13:00Belgia U17 - Italia U17 3:5
13:00Itävalta U17 - Norja U17 2:2
13:00Saksa U17 - Irlanti U17 2:0
13:00Serbia U17 - Tanska U17 0:1
15:00Puola U17 - Valko-Venäjä U17 0:1
15:00Tshekki U17 - Bosnia ja Hertsegovina U17 2:0
15:00Turkki U17 - Georgia U17 1:3
16:30Espanja U17 - Slovenia U17 5:0
17:00Englanti U17 - Unkari U17 5:0
18:00Portugali U17 - Kroatia U17 3:0
18:30Hollanti U17 - Suomi U17 0:1
21:00Ranska U17 - Pohjois-Irlanti U17 5:2
EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 2 - League B
19:00Färsaaret U17 N - Romania U17 N 3:119:00Georgia U17 N - Latvia U17 N 0:5
EUROOPPA: All-Island Cup - Naiset
17:00DLR Waves N - Crusaders N 0:119:00Peamount N - Linfield N 2:2
19:00Treaty Utd N - Shamrock Rovers N 1:1
20:00Cork City N - Wexford N 2:2
21:00Sligo Rovers N - Galway United N 0:2
GAMBIA: GFA League
18:15Armed Forces - Brikama U. 0:218:30Bombada - Fortune 2:1
18:30BST Galaxy - Falcons 0:0
18:30WAA Banjul - Marimoo 0:1
GHANA: Valioliiga
17:00Samartex - Hearts Of Oak 2:1GHANA: Division One League
17:00Golden Kick - Vision 3:017:00Nania - Hohoe United 2:1
17:00Okwawu - Kotoku Royals 0:0
17:00Rospak - Holy Stars 2:0
17:00Still Believe - Koforidua 1:0
17:00VC Warriors - Techiman Heroes 0:0
17:00Wa Power - Northern City 1:0
17:00Young Redbull - Nzema Kotoko 2:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
04:00Malacateco - Antigua 2:223:00Coban Imperial - Zacapa 1:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Tempete - Rivartibonitienne 0:0HOLLANTI: Eerste Divisie
21:00Cambuur - Telstar 1:021:00Maastricht - Den Bosch 1:0
21:00Roda - Breda 3:1
21:00Willem II - Venlo 2:0
HOLLANTI: Tweede Divisie
15:30GVVV - ACV Assen 3:115:30Scheveningen - AFC 1:1
16:00ADO 20 Heemskerk - Excelsior Maassluis 3:0
16:00Kozakken Boys - Jong Almere City 3:4
16:00Quick Boys - Hardenberg 3:2
16:00Rijnsburgse Boys - HFC 0:2
16:00Spakenburg - Lisse 3:1
16:30Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk 0:0
19:00De Treffers - Katwijk 3:0
HOLLANTI: Derde Divisie
15:30Genemuiden - DEM 1:215:30Harkemase Boys - IJsselmeervogels 0:0
15:30Hoek - Blauw Geel 1:2
15:30RKAV Volendam - ODIN '59 11:2
16:00DVS '33 Ermelo - Eemdijk 5:0
16:00TOGB - Kloetinge 2:1
16:30Kampong - Urk 1:2
16:30USV Hercules - VV DOVO 1:0
16:30VVSB - Sparta Nijkerk 2:5
19:00FC Oss - SteDoCo 0:2
19:00GVV Unitas - Sportlust 1:1
19:00Hoogeveen - Rijnvogels 0:5
19:00HSC '21 - Staphorst 2:0
19:00Rosmalen - Barendrecht 0:2
HOLLANTI: Divisie 1 U21 - Kevätkausi
15:30Graafschap U21 - Groningen U21 1:0HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Kevätkausi
13:00Vitesse U18 - Groningen U18 3:015:30Utrecht U18 - Willem II U18 1:0
HOLLANTI: Eredivisie - Naiset
15:00Ajax N - PEC Zwolle N 3:217:30Alkmaar N - Twente N 2:2
INTIA: I-League
10:30Real Kashmir - Mohammedan 0:015:30Gokulam - Delhi FC 0:2
INTIA: I-League 2
11:30Bengaluru Utd - Maharashtra Oranje 2:111:30Sudeva Delhi - Kenkre 2:1
ISLANTI: League Cup - Naiset - Pudotuspelit
16:30Thor/KA N - Breidablik N 3:6ITALIA: Serie C - Lohko A
15:00AlbinoLeffe - Pro Sesto 1:115:00Fiorenzuola - Pro Patria 3:1
15:00Giana Erminio - Alessandria 3:0
15:00Lumezzane - Virtus Verona 3:1
15:00Trento - Mantova 1:1
18:30L.R. Vicenza - Legnago Salus 1:1
ITALIA: Serie C - Lohko B
18:30Perugia - ASD Pineto Calcio 2:218:30Pescara - Pontedera 1:0
18:30Recanatese - Ancona 2:0
18:30Spal - Carrarese 0:0
18:30Torres - Vis Pesaro 1:0
ITALIA: Serie C - Lohko C
15:00ACR Messina - Foggia 0:315:00Benevento - Monopoli 0:1
15:00Picerno - Latina 0:2
15:00Sorrento - Juve Stabia 1:2
15:00Virtus Francavilla - Monterosi FC 2:0
18:30Giugliano - Avellino 3:2
ITALIA: Serie D - Lohko A
15:30Chieri - Bra 1:315:30Chisola - Asti 0:0
15:30Pinerolo - Ticino 0:1
16:00Derthona FbC - Albenga 2:2
ITALIA: Serie D - Lohko B
16:00Real Calepina - Club Milano 2:1ITALIA: Serie D - Lohko C
15:30Breno - Dolomiti Bellunesi 0:315:30Este - Adriese 2:2
15:30Mestre - Bolzano 1:0
15:30Montecchio Maggiore - Luparense 1:0
16:00Castegnato - Portogruaro 1:2
16:30Chions - Montebelluna 0:1
ITALIA: Serie D - Lohko D
15:30Corticella - Forli 4:015:30Lentigione - Certaldo 1:1
15:30Sangiuliano City - Aglianese Calcio 2:0
15:30Victor San Marino - SCD Progresso 3:4
ITALIA: Serie D - Lohko E
15:30Livorno - San Donato 2:015:30Real Forte Querceta - Orvietana 2:2
16:00Ghivizzano Borgo - Grosseto 3:3
16:30Trestina - Seravezza Pozzi 1:2
ITALIA: Serie D - Lohko F
15:30Atletico Ascoli - Avezzano 0:015:30Real Monterotondo - Tivoli Calcio 2:2
ITALIA: Serie D - Lohko G
16:00Nocerina - San Marzano 3:0ITALIA: Serie D - Lohko H
16:00A.C.D. Nardo - Angri 3:016:00Palmese - Matera 3:0
ITALIA: Serie D - Lohko I
16:00Real Casalnuovo - Sancataldese 2:1ITALIA: Serie A - Naiset - Karsintalohko
13:30Sampdoria N - Como N 1:0ITALIA: Serie A - Naiset - Mestaruussarja
16:00AS Roma N - Sassuolo N 3:0ITÄVALTA: Regionalliga East
17:00Leobendorf - Traiskirchen 3:117:00Mauerwerk - Drassburg 1:2
ITÄVALTA: Regionalliga West
16:00A. Salzburg - Schwaz 3:116:00Hohenems - Bischofshofen 1:0
16:00RW Rankweil - Wals-Grünau 0:2
16:00SC Imst - Saalfelden 3:3
16:30Altach U21 - Reichenau 0:1
17:00TSV St. Johann - Mötz/Silz 2:4
ITÄVALTA: Burgenland
16:00Halbturn - Leithaprodersdorf 2:216:30Edelserpentin - Horitschon 1:2
16:30Margarethen - Parndorf 0:3
16:30Schattendorf - Bad Sauerbrunn 0:1
17:00ASV Siegendorf - Klingenbach 2:1
17:00Kohfidisch - Marz 0:5
ITÄVALTA: Kärnten
15:00SAK Klagenfurt - Kottmannsdorf 3:115:30Bleiburg - Völkermarkt 1:0
15:30SC Landskron - Lendorf 1:2
16:00SV Kraig - Atus Velden 0:3
ITÄVALTA: Niederösterreich
16:30Gloggnitz - SCU Kilb 2:016:30Retz - Wiener Neustadt 1:2
ITÄVALTA: Oberösterreich
15:00Micheldorf - Mondsee 1:316:30Bad Ischl - Perg 2:2
16:30Friedburg - Oedt 1:3
16:30Schallerbach - Pregarten 3:1
16:30St. Martin im Muhlreis - Weisskirchen 1:2
ITÄVALTA: Salzburg
15:00USK Anif - SV Bürmoos 1:116:00Golling - Puch 0:5
16:00UFC Siezenheim - Eugendorf 1:2
16:00Union Henndorf - Grödig 2:2
ITÄVALTA: Steiermark
16:00SV Wildon - Hartberg (Am) 1:3ITÄVALTA: Tirol
15:30SV Völs - Kematen 3:217:00SC Kundl - FC Volders 2:1
ITÄVALTA: Wien
15:00Kagran - ASV 13 Wien 0:215:00Red Star-Penzing - Schwechat 2:2
16:00Wienerberger - Stammersdorf 3:0
17:00Stadlau - A XIII-Auhof Center 1:0
ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset
14:45Neulengbach N - Bergheim N 0:115:00First Vienna N - St. Pölten N 1:1
15:30Kleinmünchen N - Dornbirn N 3:4
JAPANI: J3 League
06:00Osaka - Yamaga 0:007:00Omiya Ardija - Tegevajaro Miyazaki 3:1
JAPANI: WE League - Naiset
07:00Vegalta Sendai N - Saitama N 2:1JAPANI: Nadeshiko League - Naiset
05:00Nittaidai N - Ehime N 0:006:00Yokohama FC Seagulls N - Shizuoka Bonita N 3:1
07:00Setagaya Sfida FC N - Harima Albion N 2:0
KAMERUN: Elite One - Karsintalohko
15:00Fortuna Mfou - Fovu Baham 2:217:00Bamenda - UMS de Loum 2:2
KAMERUN: Elite Two - Mestaruussarja
15:00Aigle Moungo - Panthere 0:217:00Eding Sport - Bafoussam 1:0
KAZAKSTAN: Kazakhstan Cup - Nousukarsinnat
10:00SD Family - Zhetisay 2:1KENIA: Super League
09:00Nairobi United - Dimba Patriots 1:011:00Kibera - MCF 0:1
12:00Mara Sugar - Assad 6:0
12:00Mathare Utd. - Luanda Villa 1:0
KIINA: Jia League
09:30Jiangxi Lushan - Shijiazhuang Gongfu 1:209:30Qingdao Red Lions - Chongqing Tonglianglong 1:0
13:30Nanjing City - Yanbian Longding 0:1
13:30Yunnan Yukun - Heilongjiang Ice City 3:0
KIINA: Yi League
09:00Langfang Glory City - Dalian Kuncheng 0:109:00Taian Tiankuang - Shandong Taishan B 1:1
09:30Hubei Istar - Shaanxi Union 0:2
09:30Nantong Haimen - Rizhao Yuqi 2:1
10:00Guangdong GZ-Power - Hunan Billows 1:0
KIINA: Super League - Naiset
09:00Hainan Qiongzhong N - Wuhan Jiangda N 0:009:00Shanghai RCB N - Shaanxi Changan N 4:2
09:00Yongchuan Chashan N - Jiangsu Suning N 0:2
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
01:10Patriotas - Junior 1:003:20La Equidad - Ind. Medellin 1:2
21:00Millonarios - Deportivo Cali 1:1
23:10Tolima - Pereira 2:1
KOLUMBIA: Liga - Naiset
23:00Atl. Nacional N - Real Santander N 8:023:00Cucuta N - Pasto N 2:1
23:00Junior N - Millonarios N 0:3
23:00Llaneros N - Ind. Medellin N 1:0
00:30America de Cali N - Dep. Cali N 2:1
KONGO: Ligue 1
15:00Cheminots - JS Talangai 0:016:00Juk - Inter Club 1:1
17:00Nathalys - Otoho d'Oyo 0:2
19:00Vegas - AS BNG 0:0
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 1
15:00Poseidonas Michanionas - Veria 0:0KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 3
12:30Pyliou - Ialisos 2:013:30Ellas Syrou - Mesolongi AE 6:0
15:00Rodos - Kyanos A. V. 0:2
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 4
15:30Atromitos Piraeus - AO Ilisiakos 0:5KREIKKA: Division A - Naiset
13:45AEK N - PAOK N 2:2KROATIA: Prva NL
14:30Zrinski Osjecko - Dubrava 2:016:30Dugopolje - Solin 2:2
16:30Jarun - Bijelo Brdo 1:3
16:30Vukovar 1991 - Croatia Zmijavci 2:0
KROATIA: Druga NL
16:30Dugo Selo - Hrvace 2:216:30Grobnican - Karlovac 0:1
16:30Jadran LP - Jadran Porec 3:0
16:30Krk - Bjelovar 1:1
16:30Radnik Krizevci - Opatija 1:0
16:30Trnje - Kustosija 0:4
16:30Zdralovi - Belisce 2:1
KROATIA: 1. HNL - Naiset
13:00ZNK Split N - Hajduk Split N 1:2LIBANON: Valioliiga - Hävinneet -vaihe
15:00Al Sahel - Al Hikma 0:1LIBERIA: LFA First Division
18:00Cece United - NPA Anchors 3:018:00Kallon Liberia - Freeport 1:1
18:00LPRC Oiler - Invincible Eleven 0:1
LIETTUA: I Lyga
13:00Garliava - Ekranas 1:014:00FK Minija - BFA Vilnius 0:1
14:00Tauras - Hegelmann Litauen 2 1:1
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
23:00Algeria - Bolivia 3:223:00Komorit - Uganda 4:0
23:00Marokko U18 - Tanska U18 0:2
00:00Burkina Faso - Libya 1:2
00:00Marokko - Angola 1:0
00:00Marokko U16 - Nigeria U16 3:2
00:00Mauritania - Mali 0:2
00:00Niger - Togo 1:2
00:00Sudan - Guinea-Bissau 1:0
02:00Argentiina - El Salvador 3:0
03:30Peru - Nicaragua 2:0
04:00Meksiko U23 - Argentiina U23 2:4
12:00Turkki U18 - Moldova U19 2:1
13:30Itävalta U16 - Pohjois-Makedonia U16 2:0
14:00Sambia - Zimbabwe 2:3rp.
17:00Malawi - Kenia 0:4
17:00Pohjois-Makedonia U18 - Viro U19 3:0
17:00Tadžikistan U23 - Vietnam U23 0:0
18:00Norsunluurannikko - Benin 2:2
19:00Irlanti - Belgia 0:0
19:00Slovakia - Itävalta 0:2
20:30Qatar U23 - Uzbekistan U23 1:1
20:30Saudi-Arabia U23 - Kiina U23 1:0
21:00Englanti - Brasilia 0:1
21:00Tanska - Sveitsi 0:0
21:00Uruguay - Baskimaa 1:1
22:00Japani U19 - Syyria U20 2:2
22:00Kroatia - Tunisia 1:0rp.
22:00Ranska - Saksa 0:2
22:00Ranskan Guayana - Haiti 1:1
23:00Algeria U20 - Tunisia U20 2:3
23:00Mauritania U20 - Egypti U20 1:2
00:00Dominikaaninen tasavalta - Aruba 2:0
00:30Paraguay U23 - Dominikaaninen tasavalta U23 2:0
MAAILMA: Ystävyysottelu
01:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:010:30Soligorsk (Blr) - Belshina (Blr) 2:1
11:00Levski (Bul) - Svoge (Bul) 1:0
11:15Botosani (Rou) - Stiinta Miroslava (Rou) 5:0
12:00Ajka (Hun) - Siofok (Hun) 0:0
12:00Baranovici (Blr) - Slutsk (Blr) 2:1
12:00DVTK (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 3:0
12:00Energetik-BGU (Blr) - Vitebsk (Blr) 0:2
12:00Gornik Zabrze (Pol) - Tychy (Pol) 5:2
12:00Lech (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) 1:0
12:00Pallo-Iirot (Fin) - Tampere Utd (Fin) 4:1
12:00RB Leipzig U17 (Ger) - Dortmund U17 (Ger) 1:2
12:00Volna Pinsk (Blr) - Brest 2 (Blr) 3:2
12:15Gnistan (Fin) - KäPa (Fin) 3:2
12:30Hammarby TFF (Swe) - Täby (Swe) 2:1
13:00Csikszereda M. Ciuc (Rou) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 1:2
13:00Dornbirn (Aut) - Eschen (Lie) 5:0
13:00Ljungskile (Swe) - Grebbestads IF (Swe) 1:1
13:00R. Rzeszow (Pol) - Puszcza (Pol) 1:1
13:00SalPa (Fin) - Ekenäs IF (Fin) 1:1
13:00Skövde (Swe) - Östersund (Swe) 1:0
13:30Karlbergs BK (Swe) - IFK Stocksund (Swe) 0:3
14:00Assyriska FF (Swe) - Järfalla (Swe) 1:1
14:00Degerfors (Swe) - Karlstad (Swe) 3:0
14:00FC Lahti (Fin) - MP (Fin) 2:0
14:00GAIS (Swe) - Varberg (Swe) 1:1
14:00Hammarby (Swe) - KuPS (Fin) 2:0
14:00Hebar (Bul) - CSKA 1948 Sofia (Bul) 1:4
14:00KFUM Oslo (Nor) - Lyn (Nor) 2:1
14:00Lund (Swe) - Högaborgs (Swe) 4:1
14:00Mezokovesd (Hun) - Debrecen (Hun) 1:0
14:00Norrby (Swe) - Oddevold (Swe) 1:1
14:00Notodden (Nor) - Pors (Nor) 1:1
14:00Obolon (Ukr) - Zorya (Ukr) 1:2
14:00Sileks (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) 2:1
14:00PeruutettuStord (Nor) - Fana (Nor) -:-
14:00Strømmen (Nor) - Halden (Nor) 3:0
14:00Tikves (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd) 4:1
14:00Torns IF (Swe) - Hässleholms IF (Swe) 1:4
14:00Trollhättan (Swe) - Gauthiod (Swe) 4:0
14:00Tromsø (Nor) - HamKam (Nor) 0:1
14:00Västerås SK (Swe) - Sandviken (Swe) 4:2
14:30Jönköping (Swe) - Örebro Syrianska (Swe) 2:1
14:45Vasalund (Swe) - Enskede (Swe) 3:0
15:00Arsimi (Mkd) - Shkupi (Mkd) 1:3
15:00Besiktas (Tur) - Buducnost (Mne) 5:1
15:00Brommapojkarna (Swe) - Sundsvall (Swe) 1:0
15:00Falkenberg (Swe) - Torslanda (Swe) 5:0
15:00Gefle (Swe) - Norrköping (Swe) 2:5
15:00Göteborg (Swe) - Sarpsborg 08 (Nor) 0:3
15:00Helsingborg (Swe) - Örgryte (Swe) 2:0
15:00Ilves (Fin) - VPS (Fin) 1:2
15:00Kjelsås (Nor) - Raufoss (Nor) 1:2
15:00Palermo (Ita) - Lommel SK (Bel) 2:1
15:00Pelister (Mkd) - Voska Sport (Mkd) 0:3
15:00PeruutettuPEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
15:00RW Essen (Ger) - Veres-Rivne (Ukr) 3:1
15:00Sirius (Swe) - Brage (Swe) 3:0
15:00SK Gjovik-Lyn (Nor) - Elverum (Nor) 0:1
15:00PeruutettuSollentuna (Swe) - Lund (Swe) -:-
15:00Sprint-Jeloy (Nor) - Orn (Nor) 0:2
15:00Öster (Swe) - Kalmar (Swe) 4:2
16:00AC Oulu (Fin) - JIPPO (Fin) 2:2
16:00Bregalnica (Mkd) - Kozuf Gevgelija (Mkd) 4:0
16:00Mjällby (Swe) - Trelleborgs FF (Swe) 1:1
16:00PeruutettuNeftci Baku (Aze) - Spartak Moskova (Rus) -:-
16:00Perak (Mys) - Geylang (Sgp) 3:0
16:00PeruutettuSJK Akatemia (Fin) - AC Oulu (Fin) -:-
16:00Start (Nor) - Flekkeroy (Nor) 1:1
16:00TSC Backa Topola (Srb) - Osijek (Cro) 2:1
16:00Ängelholm (Swe) - Tvååker (Swe) 3:2
16:15Umeå (Swe) - Piteå (Swe) 1:1
16:30Ludogorets (Bul) - Steaua Bucuresti (Rou) 2:3
16:30Olympic (Swe) - BK Astrio (Swe) 0:2
16:30Strömsgodset (Nor) - Fredrikstad (Nor) 1:1
16:30V. Haugesund (Nor) - Lysekloster (Nor) 0:4
17:00Atromitos (Gre) - Lamia (Gre) 2:2
17:00Oskarshamn (Swe) - Åtvidaberg (Swe) 2:2
17:15FC Vaajakoski (Fin) - JJK Jyväskylä (Fin) 1:2
17:15Stockholm Internazionale (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1
18:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) 0:2
19:00Aarau (Sui) - Drita (Kos) 2:2
19:00PeruutettuAtlantis (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
19:00Stabaek (Nor) - Lilleström (Nor) 0:1
19:30Lechia Gdansk (Pol) - Valmiera (Lat) 5:1
20:00Crvena zvezda (Srb) - Zenit (Rus) 1:0
MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset
13:00Eskilstuna United N (Swe) - Bollstanäs N (Swe) 1:216:00Trelleborgs FF N (Swe) - Malmö N (Swe) 2:1
16:30Degerfors N (Swe) - Mallbacken N (Swe) 1:3
MACAO: Elite League
09:00University of Macau - Lun Lok 1:311:00Monte Carlo - Sporting Macau 1:1
MALI: Premiere Division
18:15Foot Elite - Korofina 2:018:15Onze Createurs - Binga 2:0
18:15USC Kita - Real Bamako 1:0
MAROKKO: Coupe du Trone
00:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:100:00Taza - Union Touarga 0:2
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
03:05Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 2:123:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 0:4
MEKSIKO: Liga Premier Serie A
01:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:103:00Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2 3:4rp.
03:30SiirrettyCalor De San Pedro - Chihuahua -:-
04:00Alacranes - Tecos FC 1:1
19:00Deportiva Venados - Inter de Queretaro 2:0
20:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 1:1
20:00San Juan de Aragon - Lobos ULMX 0:3
00:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:2
00:00Pioneros - Escorpiones 0:1
MEKSIKO: Liga Premier Serie B
03:00Santiago - Poza Rica 2:018:00Canoneros Marina - Zitacuaro 1:0
00:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:0
00:00Uruapan - Dongu 5:0
MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura
05:06Tijuana N - Cruz Azul N 0:220:00U.N.A.M. N - Puebla N 3:3
NIGERIA: NPFL
17:00Doma United - Gombe 1:117:00Kano - Sporting Lagos 1:0
NIGERIA: NNL
16:00Abia Comets - Smart City 1:116:00Beyond Limits FC - Rovers FC 2:0
16:00Bukola - El Kanemi 0:0
16:00Crown - Ijebu 3:1
16:00Giant Brillars - Osun 1:1
16:00Ikorodu City - Solution 3:1
16:00Jigawa Golden Stars - Sokoto 0:2
16:00Nasarawa - Wikki Tourist 2:0
16:00Zamfara United - Mighty Jets 3:0
NORJA: Nasjonal U19 CL
16:30Ålesund U19 - Sogndal U19 2:1NORJA: Toppserien - Naiset
16:00Arna-Bjørnar N - Asane N 0:016:00Lyn N - Rosenborg N 0:1
16:00Stabaek N - Kolbotn N 2:0
16:30RØA N - LSK Kvinner N 1:0
NORJA: Division 1 - Naiset
13:00Viking N - Ålesund N 0:416:00Ovrevoll Hosle N - Fyllingsdalen N 1:1
19:00Kil/Hemne N - Odd N 2:2
NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1
17:30Bouake - AS Denguele 3:217:30Mouna - ASI d'Abengourou 3:1
17:30San Pedro - ASEC Mimosas 1:0
17:30Stade d'Abidjan - Lys Sassandra 1:0
19:45SOL - Racing d'Abidjan 1:5
PANAMA: LPF - Apertura
03:00San Francisco - Alianza 1:023:00Tauro - Independiente 1:0
PERU: Liga - Naiset
17:30Ayacucho N - Carlos Mannucci N 0:222:00Biavo N - Melgar N 1:1
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership
17:00Coleraine - Dungannon 1:117:00Glenavon - Loughgall 1:2
17:00Glentoran - Ballymena 4:0
17:00Newry City - Crusaders 0:1
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship
17:00Ards - Dergview 2:017:00Ballinamallard - Annagh 1:0
17:00H&W Welders - Institute 0:1
17:00Knockbreda - Ballyclare 2:0
17:00Newington - Dundela 1:3
POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Nousukarsinnat
22:00Kanada - Trinidad ja Tobago 2:0PORTUGALI: Liga 3 - Karsintalohko
13:00Pero Pinheiro - 1º Dezembro 1:3PORTUGALI: Liga Revelacao U23 - Mestaruussarja
13:00Estoril U23 - Famalicao U23 3:0PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Karsintalohko
14:00SC Lusitania U19 - Setubal U19 1:017:00Boavista U19 - Ferreira U19 3:2
PORTUGALI: Liga BPI - Naiset
13:00Famalicao N - Sporting N 1:416:00Benfica N - Braga N 4:1
17:00Racing Power N - Valadares Gaia N 0:1
PUOLA: Division 2
14:00Sandecja - LKS Lodz II 0:115:30KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0:0
19:00Ol. Grudziadz - Stezyca 1:1
PUOLA: III Liga - Lohko I
13:00Concordia Elblag - Legia II 3:314:00Grodzisk M. - Wikielec 5:0
15:00Swit - Belchatow 0:2
16:00LKS Lomza - Warta Sieradz 2:0
16:00Mlawa - Zambrow 0:1
16:00Pilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 1:2
16:00T. Mazowiecki - Sulejowek 3:2
20:15Skierniewice - Legionowo 0:0
PUOLA: III Liga - Lohko II
14:00Zawisza - Unia Swarzedz 1:115:00Blekitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4:2
15:00Kleczew - Notec Czarnkow 2:2
15:00Nowe Skalmierzyce - Starogard Gdanski 2:1
15:00Stolem Gniewino - Szczecin II 0:3
16:00Swit Skolwin - Elana Torun 1:0
17:00Sroda - Solec Kujawski 3:1
PUOLA: III Liga - Lohko III
13:00Bytom Odrzanski - Gwarek Tarnowskie Gory 1:113:00Rakow II - Sleza Wroclaw 3:3
13:00Slask II - Starowice Dolne 1:0
14:00Goczalkowice Zdroj - Polkowice 2:1
16:00Pawlowice - Unia Turza Slaska 1:1
16:00Stilon Gorzow - Bielsko-Biala 1:2
16:30Z. Gora - Carina Gubin 1:2
18:00Kluczbork - Jelenia Gora 1:0
PUOLA: III Liga - Lohko IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Avia Swidnik 2:014:00Podhale Nowy Targ - Chelmianka Chelm 1:2
15:00Czarni Polaniec - Karpaty Krosno 0:1
16:00Ostrowiec - Orleta Radzyn 2:2
16:00Sokol Sieniawa - Star Starachowice 0:1
16:00Unia Tarnow - Biala Podlaska 2:3
16:30Wisloka Debica - Wiazownica 1:2
PUOLA: Central Youth League
13:00Jagiellonia U19 - Wisla U19 1:113:00Legia U19 - Sandecja U19 3:1
13:00Polonia W. U19 - Cracovia U19 1:1
13:00Szczecin U19 - Widzew Lodz U19 3:2
13:00Zaglebie U19 - Odra Opole U19 3:1
14:30Korona U19 - Rakow Czestochowa U19 1:0
PUOLA: Ekstraliga - Naiset
13:00Slask N - Medyk Konin N 5:113:00UJ Krakow N - Rekord Bielsko-Biala N 3:1
13:15Katowice N - Pogon Szczecin N 1:0
14:00Gdansk N - Pogon Tczew N 4:1
16:00Czarni Sosnowiec N - Leczna N 0:0
QATAR: QFA Cup - Pudotuspelit
20:30Al Khor - Al Bidda 0:1rp.20:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 2:1rp.
RANSKA: National 2 - Lohko A
19:00Ales - Andrezieux 0:119:00Bourgoin Jallieu - Cannes 2:4
19:00Frejus - Thonon-Evian 3:0
19:00Grasse - Aubagne 1:1
19:00Toulon - Jura Sud 1:2
19:00Toulouse II - Le Puy-en-Velay 1:6
20:00Chamalieres - Hyeres 2:1
RANSKA: National 2 - Lohko B
19:00Blois - Bourges 18 2:019:00Libourne - Saint-Pryve 0:1
19:00Saumur - Paris 13 Atl. 0:0
19:30Avoine - Angers II 0:0
RANSKA: National 2 - Lohko C
17:00Aubervilliers - Racing CFF 2:119:00Boulogne - Guingamp II 4:0
19:00Chambly - Lorient II 1:2
19:00Chateaubriant - Beauvais 1:0
19:00Dinan Lehon - Bastia-Borgo 2:0
19:00Granville - Virois 1:0
RANSKA: National 2 - Lohko D
17:00Colmar - FC 93 4:219:00Auxerre II - Biesheim 0:1
19:00Creteil - Besancon 1:0
19:00Fleury-Merogis - Wasquehal 2:3
19:00St Quentin - Feignies-Aulnoye 1:1
21:00Furiani Agliani - Haguenau 0:0
RANSKA: Division 1 - Naiset
14:30Lille N - Lyon N 0:715:00Dijon N - Guingamp N 2:0
15:30Le Havre N - Reims N 0:2
15:30St Etienne N - Bordeaux N 1:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1
15:00Brodoc - CSM Bacau 1:315:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni 1:0
15:00FC Bacau - CSM Vaslui 3:1
15:00Foresta Suceava - Aerostar 0:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2
15:00CSM Focsani - Hamangia Baia 5:015:00Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat 5:0
15:00Sporting Liesti - Braila 5:0
15:00Unirea Branistea - Sutesti 4:0
15:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis 2:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3
15:00Afumati - Progresul Fundulea 2:115:00Agricola Borcea - Recolta Gh. Doja 1:1
15:00Axiopolis Cernavoda - Voluntari 2 1:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4
15:00CS Blejoi - Popesti Leordeni 2:315:00Plopeni - Muscel 1:0
15:00Tricolorul Breaza - Dunarea Giurgiu 1:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5
15:00Campulung - Sepsi Sf. Gheorghe 2 4:115:00Cetate Rasnov - Targu Secuiesc 1:0
15:00Kids Tampa Brasov - SR Brasov 1:0
15:00Olimpic Zarnesti - Odorheiu 2:1
15:00V. Curita - Tarlungeni 2:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6
15:00Curtisoara - Cetatea 0:015:00Horezu - Ramnicu Valcea 0:1
15:00Sporting Rosiori - Unirea Bascov 0:0
15:00Vedita Colonesti - Petrolul Potcoava 2:0
15:00Viitorul Daesti - Calimanesti 2:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7
15:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Deva 2:115:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 0:1
15:00Lupac - Ghiroda & Giarmata Vii 0:2
15:00Turceni - Viitorul Simian 1:2
15:00U Craiova 1948 2 - CSO Filiasi 0:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8
15:00Bihor - Progresul Pecica 2:015:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:0
15:00Socodor - Ineu 3:0
15:00Soimii Lipova - Phoenix Buzias 1:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9
15:00ACS Medias - Unirea Ungheni 1:215:00Metalurgistul Cugir - Unirea Alba-Iulia 1:1
15:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita 2:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10
15:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej 2:015:00CSM Satu Mare - Zalau 1:1
15:00Satu Mare - Santandrei 1:1
15:00Sighetu Marmatiei - Victoria Carei 2:1
ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Karsintalohko
15:00CSM Alexandria N - Gloria 2018 Bistrita N 0:2RUOTSI: Svenska Cupen - Naiset
16:00Linköping N - Vittsjö N 0:016:00Rosengård N - Göteborg N 13:0
SAKSA: Regionalliga North
16:00Meppen - Phoenix Lübeck 1:019:30SC Weiche-08 - Lohne 4:3
SAKSA: Regionalliga Nordost
14:00BFC Dynamo - Altglienicke 3:214:00Chemie Leipzig - Hertha Berlin II 3:0
SAKSA: Regionalliga West
15:00Ahlen - Wegberg-Beeck 3:115:00Lippstadt - SSVg Velbert 2:1
SAKSA: Regionalliga Südwest
15:00Balingen - Aalen 2:215:00Freiberg - Walldorf 2:0
15:00Kassel - Schott Mainz 0:0
15:00Koblenz - Bahlinger 0:2
15:00Mainz II - Fulda-Lehnerz 2:3
15:00Offenbach - FSV Frankfurt 3:0
15:00Stuttgarter Kickers - Eint. Frankfurt II 1:3
SAKSA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Schalding 1:215:00Aubstadt - Vilzing 0:2
15:00Bamberg - Türkgücü München 1:1
15:00Burghausen - Schweinfurt 2:0
15:00Illertissen - Memmingen 3:1
SAKSA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Rathenow - Dynamo Schwerin 1:1SAKSA: Oberliga NOFV- Süd
15:00Motor Marienberg - Ludwigsfelder 0:3SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Dornbreite Lübeck 0:215:00Nordmark Satrup - Hohenwestedt 0:0
15:30Preussen Reinfeld - Heider SV 1:3
19:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 5:3
SAKSA: Oberliga Hamburg
14:00Dassendorf - Victoria Hamburg 1:015:00Türkiye Wilhelmsburg - Halstenbek-Rellingen 3:3
SAKSA: Oberliga Bremen
14:00BTS Neustadt - Vatan Bremen 6:015:00Brinkumer SV - Geestemünde 2:1
15:00TURA Bremen - Werder Bremen II 1:3
17:00Blockdiek - Woltmershausen 1:2
SAKSA: Oberliga Niedersachsen
15:00Egestorf-Langreder - BSV Rehden 1:016:00Ramlingen-Ehlershausen - Delmenhorst 1:6
19:00Emden - Eilvese 3:0
SAKSA: Oberliga Hessen
15:00Giessen - SV Steinbach 2:015:00Hanauer SC - Fernwald 0:3
15:00Stadtallendorf - Hanau 3:1
16:00Alzenau - Hünfelder SV 3:2
16:00TUS Dietkirchen - Baunatal 1:2
16:00Waldgirmes - Eddersheim 2:1
16:00Weidenhausen - Erlensee 3:3
SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen 2:316:30Engers - Dudenhofen 1:0
16:30Mechtersheim - Pirmasens 0:2
18:45Bitburg - Gonsenheim 1:2
SAKSA: Oberliga Bayern Nord
15:00Eichstatt - Eltersdorf 1:215:00Gebenbach - Neudrossenfeld 5:0
15:00Ingolstadt II - Ammerthal 1:2
16:00Donaustauf - Bayern Hof 0:7
17:00Abtswind - Coburg 3:1
17:00Cham - Fortuna Regensburg 0:3
17:00Regensburg II - Würzburger FV 2:1
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
15:00Deisenhofen - Kirchheimer 4:015:00Ismaning - Kottern-St. Mang 2:1
15:00München 1860 II - Nordlingen 4:1
15:00Rain/Lech - Landsberg 1:3
15:00Schwaben Augsburg - Türkspor Augsburg 0:2
16:00Kirchanschoring - Gundelfingen 2:1
SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Denzlingen - Oberachern 1:315:00FC Holzhausen - Villingen 0:1
15:00Normannia Gmund - Backnang 0:0
15:30Offenburger FV - Reutlingen 3:2
16:00Bissingen - Hollenbach 2:0
16:00Nöttingen - Göppingen SV 3:0
16:00VfR Mannheim - Pforzheim 1:3
17:00Ravensburg - Essingen 2:0
SAKSA: Oberliga Niederrhein
19:00Uerdingen - Hilden 4:0SAKSA: Bundesliga - Naiset
15:00Köln N - 1.FC Nürnberg N 3:418:45Wolfsburg N - Bayern München N 0:4
SAMBIA: Super League
13:00SiirrettyKansanshi - Green Buffaloes -:-14:00SiirrettyMutondo Stars - Nkwazi -:-
15:00SiirrettyKabwe - Zesco Utd -:-
15:00SiirrettyMUZA - NAPSA Stars -:-
15:00SiirrettyNkana - Prison Leopards -:-
15:00SiirrettyTrident - Green Eagles -:-
15:00SiirrettyZanaco - Power Dynamos -:-
SERBIA: Prva Liga
16:00Indjija - Metalac 0:116:00Vrsac - Dubocica 0:0
18:00Macva - Radnicki Beograd 3:0
18:00Sloboda - Jedinstvo U. 1:0
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Torlak 1:012:00Polet Dorcol - Rad 2:0
12:00Teleoptik - Zvezdara 1:0
13:00Brodarac - Jedinstvo Surcin 0:0
16:30Radnicki Obrenovac - Prva Iskra 1:1
16:30Zemun - Usce 2:0
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:00Backa - 1. Maj Ruma 2:316:00Kikinda - Hajduk 1912 2:1
16:00Radnicki Zrenjanin - Borac Sajkas 3:1
16:00Sloven Ruma - Naftagas 3:0
SERBIA: Srpska Liga - East
16:00Dunav Prahovo - SFS Borac 2:016:00Jagodina - Jedinstvo Krusevac 1:1
16:00Paracin - Trayal Krusevac 1:3
16:00Pcinja - Vlasina 3:2
16:00Sindelic - Mesevo 3:2
SERBIA: Srpska Liga - West
15:30FAP - Zlatibor Cajetina 4:015:30Mladi Radnik - Josanica 2:2
15:30Omladinac Zablace - Vrelo Sport 2:4
15:30Sloga Petrovac - Tutin 1:1
15:30Sloga Pozega - Real Podunavci 3:1
15:30Takovo - Borac 1926 1:2
SEYCHELLIT: Premier League
16:00Anse Reunion - Northern Dynamo 3:2SIERRA LEONE: Valioliiga
18:15SiirrettyFreetown City - Mighty Blackpool -:-18:15SiirrettyLuawa - Lamboi -:-
18:15SiirrettyOld Edwardians - Kholifa Stars -:-
18:15SiirrettyWusum Stars - SLIFA -:-
18:30SiirrettyBai Bureh Warriors - Lamboi -:-
SKOTLANTI: Championship
17:00Arbroath - Partick Thistle 0:117:00Ayr - Queen's Park 1:2
17:00Dundee Utd - Inverness 1:1
17:00Morton - Dunfermline 0:1
SKOTLANTI: League One
17:00Alloa - Queen of South 0:217:00Annan - Kelty Hearts 3:2
17:00Cove Rangers - Hamilton 1:3
17:00Falkirk - Edinburgh City 4:1
17:00Stirling - Montrose 1:0
SKOTLANTI: League Two
17:00Clyde - Spartans 0:017:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose 2:0
17:00East Fife - Stranraer 2:1
17:00Elgin - Forfar 1:1
17:00Stenhousemuir - Peterhead 0:0
SKOTLANTI: Highland League
17:00Brechin - Turriff Utd 5:117:00Formartine Utd - Banks O' Dee 1:4
17:00Forres Mechanics - Nairn County 0:0
17:00Fraserburgh - Rothes 5:0
17:00Huntly - Brora Rangers 1:0
17:00Inverurie Loco Works - Keith 1:2
17:00Lossiemouth - Deveronvale 3:3
17:00Strathspey Thistle - Clachnacuddin 2:1
17:00Wick Academy - Buckie Thistle 3:1
SKOTLANTI: Lowland League
17:00Albion Rovers - Edinburgh University 1:217:00Berwick - Caledonian Braves 0:2
17:00Civil Service Strollers - Tranent 1:2
17:00Cowdenbeath - East Stirlingshire 1:2
17:00Gretna 2008 - Hearts B 0:3
17:00Linlithgow Rose - Bo'ness United 1:2
17:00SiirrettyTranent - Celtic B -:-
SLOVAKIA: 2. liiga
15:30FK Humenne - Samorin 1:015:30Komarno - Zilina B 3:0
15:30Presov - Pohronie 2:0
15:30Spisska Nova Ves - Myjava 0:0
SLOVAKIA: 3. Liga - East
16:00Bardejov - Kalinovo 0:116:00Vranov - Lipany 3:3
SLOVAKIA: 3. Liga - West
16:00AFC Nove Mesto - Raca 0:116:00Castkovce - Lehota p. V. 0:0
16:00MSK Martin - Malacky 1:0
16:30HA Banska Bystrica - Jednota Banova 1:1
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
16:00Domino - NSK 1922 Bratislava 0:016:00Modra - Bernolakovo 0:1
SLOVAKIA: 4. liga - Central
16:00TJD Pribelce - Cadca 1:216:00Tvrdosin - Badin 0:0
SLOVAKIA: 4. liga - East
16:00Poprad - Medzev 4:016:00Rudnany - Kechnec 2:2
16:00Sobrance-Sobranecko - FK Cana 1:1
SLOVAKIA: 4. liga - West
16:00Banik Prievidza - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 3:1SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset
12:00Trnava N - GFC N 7:016:00Presov N - Myjava N 0:2
16:00Ruzomberok N - Petrzalka N 1:1
16:00Slovan Bratislava N - Zilina N 3:2
17:00B. Bystrica N - Trencin N 3:5
SLOVENIA: Prva liga
21:15Koper - Mura 2:1SLOVENIA: 2. SNL
15:00Beltinci - Rudar 1:015:00Ilirija - NK Bistrica 0:2
15:00Tolmin - Bilje 0:2
SLOVENIA: 3. SNL - East
15:00Zavrc - Race 2:116:00Drava - Videm 3:1
16:00Dravograd - Korotan 1:3
16:00Hajdina - Sampion Celje 1:2
18:30Brezice - Ljutomer 8:0
SLOVENIA: 3. SNL - West
15:00Dren Vrhnika - NK Adria 1:216:00Dob - Ziri 2:1
16:00Ljubljana Svoboda - Kocevje 2:1
16:00Skofja Loka - Slovan Ljubljana 2:3
16:00Sobec Lesce - Izola 2:3
SUOMI: Ykkösliigacup - Pudotuspelit
14:00PK-35 - SJK Akatemia 1:217:15FF Jaro - JäPS 4:0
SVEITSI: Promotion League
16:00Paradiso - Basel II 1:117:00Bavois - Lugano II 3:1
17:00Cham - Bruhl SG 4:0
17:00Rapperswil - Luzern II 2:3
17:00Young Boys II - Zürich II 2:0
18:00Bulle - Biel 1:0
18:00Etoile-Carouge - Servette U21 3:2
18:00St. Gallen II - Breitenrain 4:0
18:30Kriens - Delemont 6:2
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 1
15:00Pully - La Chaux-De-Fonds 1:017:00Echallens - Sion II 1:3
18:00Chenois - Grand-Saconnex 2:3
18:00Monthey - Vevey 0:2
21:00Lausanne II - Yverdon II 1:0
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 2
17:00Bassecourt - Rotkreuz 1:217:00Dietikon - Schötz 2:4
17:00Köniz - Wohlen 0:0
18:00Concordia - Thun II 4:2
18:00Langenthal - Courtetelle 0:0
19:00Emmenbrücke - Münsingen 0:3
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 3
16:00Linth - Höngg 2:018:00Winterthur II - Uzwil 4:1
19:00Kosova - Freienbach 1:0
SVEITSI: Super League - Naiset
17:00Zürich N - Luzern N 1:018:30Thun N - Aarau N 0:3
20:00Grasshoppers N - Young Boys N 6:2
20:00Rapperswil N - St. Gallen N 0:3
21:30Servette N - Basel N 2:1
TANSKA: 2nd Division
14:45FA 2000 - Thisted 1:115:00Brabrand - F. Amager 1:1
15:00Middelfart - Hellerup 4:0
15:00Roskilde - Nykobing 3:0
15:00Skive - AB Copenhagen 1:1
TANSKA: 3. Division
14:00Ishoj IF - Vejgaard 0:214:00Lyseng - Avarta 0:2
14:00Vanløse - Holstebro 1:1
14:30VSK Aarhus - Holbaek 0:1
15:00BK Frem - SfB-Oure 5:2
15:00Næsby - Young Boys FD 2:0
TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Karsinta
15:00Odense Q N - Aalborg N 2:015:00Thisted N - B93 N 0:2
15:30Osterbro N - Naestved N 3:3
TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Mestaruussarja
14:00Aarhus N - KoldingQ N 3:016:30Nordsjaelland N - Koge N 1:0
THAIMAA: Thai League 2
12:30Chiangmai Utd - Chiangmai FC 1:113:00Ayutthaya Utd - Customs Utd 1:0
13:30Nong Bua Pitchaya - Pattaya United 2:0
14:00Kanchanaburi - Nakhon Si 2:2
TŠAD: Premiere Division - LPFN
16:45Aiglons - Agri - Tchad 7:116:45Farcha - Foullah Edifice 1:1
16:45Stars J. Talents - Renaissance 0:1
TŠEKKI: CFL - Lohko A
11:15Motorlet Prague - Ceske Budejovice B 1:111:15Vltavin - Hostoun 1:0
15:30FK Robstav - Domazlice 0:0
16:00Kraluv Dvur - Admira Prague 3:1
19:00Karlovy Vary - Pisek 0:2
TŠEKKI: CFL - Lohko B
11:15Jablonec B - Banik Most-Sous 1:311:15Mlada Boleslav B - Zivanice 3:0
16:00Ceska Lipa - Velvary 1:1
TŠEKKI: MSFL
11:15Slovacko B - Ostrava B 1:116:00Hodonin - FK Frydek-Mistek 1:1
16:00Start Brno - SK Hranice 0:3
17:00Rosice - Uhersky Brod 4:0
TŠEKKI: Division A
11:15Cesky Krumlov - Klatovy 4:011:15Petrin Plzen - Aritma Prague 1:1
11:15Sokolov - Marianske Lazne 2:1
16:00Horovice - FK Komarov 1:0
16:00Pribram B - Sobeslav 3:2
16:00Tachov - Katovice 1:1
TŠEKKI: Division B
11:15Chomutov - Cesky Brod 2:011:15Hrebec - Neratovice 1:3
11:15Kladno - Meteor Prague 4:1
11:15Steti - Nespeky 0:0
16:00Ostrov - Ujezd Prague 2:2
16:00Slany - Olympie Brezova 0:1
17:00Hvezda Cheb - Brandys n. Labem 1:1
TŠEKKI: Division C
11:15Benesov - Letohrad 3:011:15Chrudim B - Spoje Prague 0:0
11:30Velke Hamry - Slavia HK 3:2
16:00Vysoke Myto - Dobrovice 2:0
TŠEKKI: Division D
16:00Nove Mesto na Morave - Slavoj Polna 1:416:00Velka Bites - Breclav 2:1
TŠEKKI: Division E
16:00Bzenec - Strani 4:016:00Novy Jicin - Sternberk 0:0
16:00Rymarov - Holesov 1:3
16:00Skastice - Slavicin 1:2
16:00Vsetin - Vsechovice 4:3
TŠEKKI: Division F
16:00Hlubina - Polanka nad Odrou 1:116:00Jesenik - Vitkovice 0:2
16:00Repiste - Sumperk 1:0
TŠEKKI: Jihocesky KP
12:15Rudolfov - Junior Strakonice 1:116:00Drazice - Trhove Sviny 1:1
16:00Milevsko - FC Semice 1:0
16:00Protivin - Tyn nad Vltavou 2:0
TŠEKKI: Jihomoravsky KP
11:15Kurim - Svratka Brno 2:016:00Bosonohy - Kunstat 0:0
16:00Bystrc - Pohorelice 0:1
16:00Lednice - Mutenice 1:1
16:00Ratiskovice - Moravska Slavia 4:1
16:00Rousinov - Boskovice - Letovice 1:2
16:00SK Krumvir - Rajecko 0:2
TŠEKKI: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Marianske Lazne B 2:211:30Trstenice - Vintirov 6:2
16:00Chodov - KV Dvory 0:5
16:00Hroznetin - Citice 1:2
TŠEKKI: Kralovehradecky KP
11:15Dobruska - Ceska Skalice 1:211:15Nachod - Tyniste n. Orl. 0:0
13:00Jicin - Libcany 1:2
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Lazne Belohrad 0:0
TŠEKKI: Liberecky KP
11:30Skalice u C.Lipy - Velke Hamry B 0:016:00Chrastava - Straz p. Ralskem 3:0
16:00Novy Bor - Lomnice nad Popelkou 1:7
16:00Rapid Liberec - Hradek nad Nisou 2:1
16:00Sedmihorky - Visnova 2:0
16:00Zelezny Brod - Kostalov-Libstat 2:1
18:00FC Pencin - Frydlant 3:1
TŠEKKI: Moravskoslezsky KP
11:15Cesky Tesin - Brusperk 1:116:00Haj ve Slezsku - Jakubcovice 3:1
16:00Krasne Pole - Hermanice 2:1
16:30Vresina - Petrvald na Morave 0:4
TŠEKKI: Olomoucky KP
16:00Belotin - Dolany 1:016:00Cechovice - Brodek u Prerova 2:0
16:00Rapotin - Postrelmov 1:3
16:00Zelatovice - Mohelnice 1:1
TŠEKKI: Pardubicky KP
15:00Ceska Trebova - Lazne Bohdanec 1:216:00Chocen - Prosetin 5:0
16:00Holice - Horni Redice 3:0
16:00Libisany - Hermanuv Mestec 1:4
16:00Litomysl - Tremosnice 4:1
16:00Prelouc - Vysoke Myto B 0:2
TŠEKKI: Plzensky KP
11:15Horni Briza - Zruc 3:116:00Chotikov - Kaznejov 1:0
16:00Nyrsko - Nepomuk 1:0
16:00Rapid Plzen - Stribro 7:1
16:00Vejprnice - Kosutka Plzen 2:1
TŠEKKI: Prazsky prebor
11:15Kolovraty - Podoli Praha 3:311:30CAFC - Tempo Prague 1:3
11:30Dukla JM - Dolni Chabry 1:2
11:30Kralovice - Motorlet Prague B 5:1
11:30Treboradice - Branik 1:0
11:30Zlicin - Vysehrad 2:3
16:00Predni Kopanina - Uhrineves 5:0
16:00Stresovice - Zizkov B 0:4
TŠEKKI: Stredocesky KP
11:15Kutna Hora - Velim 1:011:15Libis - Porici n. S. 3:1
11:30Milin - Mnichovohradistsky SK 2:0
16:00Dobris - Sokolec 3:3
16:00Povltavska FA B - SK Doksy 0:1
16:00Tochovice - Poricany 1:3
16:00Tuchlovice - Pruhonice 3:1
TŠEKKI: Ustecky KP
11:15Nestemice - Modlany 6:111:30Cernovice - Oldrichov 1:4
11:30Krupka - Banik Most - Sous B 2:1
11:30Litomericko - Srbice 5:3
15:00Brna - FK Jilove 2:1
16:00Vilemov - Ledvice 3:2rp.
17:30Usti n. L. B - Probostov 1:0
TŠEKKI: Vysocina KP
11:15Bystrice n. Pern. - Rapotice 2:116:00Kamenice nad Lipou - Sapeli Polna 0:2
16:00Okrisky - FS Trebic 1:1
16:00Zirovnice - Ledec nad Sazavou 1:0
TŠEKKI: Zlinsky KP
16:00Hluk - Hrachovec 3:216:00Morkovice - Osvetimany 4:1
16:00Slusovice - Brumov 1:2
TŠEKKI: U19 League
11:00Plzen U19 - Frydek-Mistek U19 1:113:00Pardubice U19 - Liberec U19 2:3
17:45Zlin U19 - Mlada Boleslav U19 4:1
TŠEKKI: First League - Naiset
15:00Liberec N - Slovacko N 1:116:00Sparta Praha N - Plzen N 8:0
18:00Pardubice N - Ostrava N 0:0
TŠEKKI: 2. Liga - Naiset
11:30FC Praha N - Dukla Praha N 3:314:00Olomouc N - Lisen N 2:1
14:15Prague Raptors N - Hradec Kralove N 2:1
16:00Teplice N - Sparta Praha B N 0:1
TURKKI: 2. Lig White Lohko
13:00Altinordu - Erokspor 2:113:00Ankara Demirspor - Zonguldak 1:1
13:00Beyoglu Yeni Carsi - Trabzon FK 2:2
13:00Bursaspor - Kirklarelispor 0:2
13:00Nazillispor - Afyonspor 0:0
TURKKI: 3. Lig - Lohko 1
13:00Inegöl Kafkas - 52 Orduspor 1:013:00Kepez Belediyespor - Hopaspor 2:1
TURKKI: 3. Lig - Lohko 2
13:00Karsiyaka - Anadolu Anadolu Universitesi 1:0TURKKI: 3. Lig - Lohko 3
12:00Silivrispor - Karaköprü 1:013:00Akhisarspor - Sivas Dort Eylulspor 2:2
TURKKI: Super Lig - Naiset
13:00Fomget Genclik Ve Spor N - Fatih Vatanspor N 2:0UKRAINA: Valioliiga
15:30LNZ Cherkasy - Minaj 1:2UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
12:00FC Chernihiv - Podillya Khmelnytskyi 2:213:00MFC Metalurh - Khust 1:4
UKRAINA: Persha Liga - Nousuryhmä
12:30Nyva Buzova - Livyi Bereg 1:513:30Epitsentr - FSC Mariupol 1:1
14:00Karpaty Lviv - SC Poltava 2:1
UKRAINA: Druha Liga
13:15Rukh Lviv 2 - Trostyanets 0:017:00MFC Metalurh 2 - Chaika -:-
UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko
12:00Dynamo Kiev N - Panthers FC Uman N 3:214:00EMC Podolie N - Veres-Rivne N 2:1
UKRAINA: Championship - Naiset - Mestaruussarja
12:00Kryvbas N - Ladomir N 4:3UNKARI: NB I - Naiset
12:00Budaorsi N - Szekszardi N 1:112:00Fehervar FC N - Haladas N 0:4
16:00DVTK N - Puskas Academy N 0:3
16:00Szent Mihaly N - Ferencvaros N 0:3
18:30MTK Hungaria N - Soroksar N 2:2
URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30Rampla Juniors - Miramar 1:123:30Nacional - Progreso 0:0
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Colon - Rentistas 1:122:00Tacuarembo - La Luz 1:0
23:00Montevideo City - Cooper 2:1
USA: MLS
20:00New England Revolution - Chicago Fire 1:120:00New York Red Bulls - Inter Miami 4:0
USA: USL Championship
20:00Hartford Athletic - Birmingham 1:022:00Detroit - Loudoun 2:1
22:00Louisville City - Pittsburgh 3:1
USA: MLS Next Pro
02:00Huntsville - Orlando City B 1:2rp.04:30Portland 2 - Town FC 1:3
20:00Vancouver 2 - Real Monarchs 5:3
21:00Chattanooga - Cincinnati 2 3:0
USA: USL League One
00:00Richmond Kickers - Tormenta 1:300:30One Knoxville - Lexington 2:0
USA: NISA
23:00SiirrettyGeorgia Lions - Capo -:-USA: NWSL - Naiset
02:00Orlando Pride N - Angel City N 1:103:30Utah Royals N - North Carolina Courage N 2:1
22:00Chicago N - Reign N 2:1
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset
12:00Valko-Venäjä U19 N - Zorka-BDU N 0:313:30Minsk FK N - Bobruichanka N 5:1
15:00Din. Minsk N - Smorgon N 12:0
17:00Dnepr Mogilev N - Dyussh-Polesgu N 22:0
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Universidad Central - Portuguesa 1:022:00Metropolitanos - Rayo Zuliano 1:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
01:00Fundacion AIFI - Miranda 0:021:00Nueva Esparta - Bolivar 0:0
21:30Academia Anzoategui - Atletico La Cruz 0:2
21:30Frontera - El Vigia 2:3
22:00Heroes de Falcon - Aragua 2:1
22:00Trujillanos - Academia Rey 1:0
23:00Maritimo - Dynamo Puerto 2:0
VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset
10:30Zvezda N - CSKA Moskova N 1:214:00SiirrettyKrasnodar N - FK Yenisey N -:-
WALES: Cymru Premier - Mestaruussarja
16:30Caernarfon - Cardiff Metropolitan 1:2WALES: Cymru South
16:00Abertillery Bluebirds - Trefelin 2:516:00Cwmbran Celtic - Briton Ferry 2:4
16:00Llantwit Major - Pontardawe 0:0
WALES: Cymru North
16:00Chirk AAA FC - Caersws 2:216:00SiirrettyLlanidloes - Flint -:-
16:00Mold Alexandra - Gresford 1:0
16:30Guilsfield - Denbigh 4:1
WALES: FA Cup
19:15Connah's Quay - Bala Town 1:0YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1
20:00Al Rams - Al Dhafra 0:320:00Al Thaid - Gulf United 2:2
20:00Dubai City - Al Urooba 1:2
20:00Masfut - Al Hamriyah 0:0
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.