REFRESH

Lentopallo » Tänään » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Mestarien liiga - Pudotuspelit

18:00Ziraat Bankasi - Guaguas -:-
19:00Jastrzebski - Piacenza -:-
21:30Lube Civitanova - Halkbank -:-

SUOMI: Mestaruusliiga

18:30Akaa-Volley - Loimu -:-
18:30Hurmos - Tiikerit -:-
18:30KyKy - TUTO Volley -:-

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

18:30Hämeenlinna N - LP Kangasala N -:-
18:30JymyVolley N - OrPo N -:-

ARGENTIINA: Liga - Naiset

02:00Estud. de La Plata N - Gimnasia Esgrima N 3:0

BRASILIA: Superliga

00:00Guarulhos - Uberlandia/Gabarito -:-

BRASILIA: Superliga - Naiset

23:30Sao Caetano N - Maringa N 0:3
02:00SESC-RJ N - Osasco N 2:3
23:30Praia Clube N - Sesi Bauru N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

2. eräWoori - Ansan OK 0:1

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

2. eräHyundai E&C Hillstate N - GS Caltex N 1:0

EUROOPPA: Mestareiden liiga - Naiset - Pudotuspelit

19:00Fenerbahce N - Stuttgart N -:-
21:00Scandicci N - Eczacibasi N -:-

EUROOPPA: CEV Cup

20:00Lüneburg - Arkasspor -:-

EUROOPPA: CEV Cup - Naiset

21:00Paris N - Chieri '76 N -:-

EUROOPPA: Challenge Cup - Naiset

21:00Nantes N - Novara N -:-

HOLLANTI: DELA League - Naiset - Putoamispelit

20:30Sliedrecht N - VV Utrecht N -:-
20:30Voltena N - Summa Peelpush N -:-

INTIA: Prime Volleyball

15:00Calicut Heroes - Mumbai Meteors -:-

IRAN: Super League

13:30Saipa Tehran - Gorgan -:-
14:30Chadormalu - Rafsanjan -:-
14:30Isfahan - Ardakan -:-
14:30Nian Electronic - Hoorsun Ramsar -:-
14:30Shahdab Yazd - Javaheri Gonbad -:-
14:30Shahrdari Urmia - Tabiat Eslamshahr -:-
16:30Paykan - Sirjan -:-

ISRAEL: Premier League

19:00Maccabi Ashdod - H. Mate Asher -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Hävinneet -vaihe

21:00Liebenau - hotVolleys -:-

KREIKKA: League Cup - Pudotuspelit

17:30Panathinaikos - Polichnnis -:-
19:00Kifisia - PAOK -:-

LATVIA: Nacionala Liga - Naiset

20:00Riga VS 2 N - Jelgava N -:-
20:00RSU-MVS 2 N - Riga VS N -:-

LIBANON: 1st Division

20:00Blat - Bouchrieh -:-

PORTUGALI: Campeonato Nacional - Voittajien -vaihe

23:00Academica de Espinho - Castelo Maia GC -:-

PUOLA: I. Liga - Naiset

15:30Energetyk Poznan N - Szczyrk N -:-
20:30Solna Wieliczka N - Mogilno N -:-

RANSKA: Ligue A - Naiset

19:00Chamalierois N - France Avenir 2024 N -:-

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

17:00Voluntari N - Targoviste N -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Hävinneet -vaihe

18:00Brusno N - Nove Mesto nad Vahom N -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Voittajien -vaihe

17:00Slavia Bratislava N - UNIZA Zilina N -:-
20:00VKP Bratislava N - UKF Nitra N -:-

SLOVENIA: 1. DOL - Naiset - Pudotuspelit

19:00Calcit Kamnik II N - Nova KBM Branik N -:-
21:00Ankaran N - GEN-I Volley NG N -:-
21:00Luka Koper N - SIP Sempeter N -:-
21:30Grosuplje N - Calcit Kamnik N -:-

SVEITSI: NLA - Pudotuspelit

21:00Lausanne - Chenois -:-
21:30Luzern - Nafels -:-

TŠEKKI: Extraliga - Naiset

19:00KP Brno N - Prostejov N -:-

UNKARI: Extraliga - Naiset - Pudotuspelit

20:00Ujpest N - Bekescsabai N -:-

VALKO-VENÄJÄ: Championship - Naiset

16:30Kommunalnik Grodno N - A. Baranovichi N -:-

VENÄJÄ: Super League

14:00Novosibirsk - Kemerovo -:-
17:00Dinamo-Lo - Soligorsk -:-
17:00Novokuybyshevsk - Surgut region -:-
18:00Belgorod - Novyi Urengoy -:-
18:00Din. Moskova - Ufa -:-
18:00Zenit Kazan - Krasnoyarsk -:-
18:30Zenit St. Petersburg - ASK N. Novgorod -:-

VENÄJÄ: Super League - Naiset

18:00Krasnodar N - Kaliningrad N -:-

VIRO: Meistriliiga - Naiset - Pudotuspelit

18:00Tallinna N - Rae SK N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.