Koripallo » Eilen » Lopputulokset
EUROOPPA: Euroliiga
20:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano 87:7321:30Baskonia - Anadolu Efes 76:97
21:30Bayern München - Barcelona 79:87
21:30Partizan - Olympiakos 69:74
22:00Lyon-Villeurbanne - Monaco 77:87
USA: NBA
01:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:11101:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
01:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122ja
01:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
01:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
01:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
02:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99
02:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136
02:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91
02:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132ja
03:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118
04:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104
AASIA: WASL - West Asia League - Pudotuspelit
20:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta 102:64AASIA: Asia Cup 3x3 - Karsinta
05:00Macau 3x3 - Malediivit 3x3 21:1305:25Malesia 3x3 - Intia 3x3 21:9
06:45Indonesia 3x3 - Pohjois-Mariaanit 3x3 16:10
07:10Sri Lanka 3x3 - Etelä-Korea 3x3 21:19
08:15Taiwan 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
09:05Tahiti 3x3 - Kirgisia 3x3 9:11ja
09:35Australia 3x3 - Kazakstan 3x3 18:7
12:30Taiwan 3x3 - Iran 3x3 10:21
14:10Iran 3x3 - Hong Kong 3x3 20:10
AASIA: Asia Cup 3x3 - Naiset - Karsinta
05:50Tahiti 3x3 W - Malediivit 3x3 W 12:606:20Filippiinit 3x3 W - Kazakstan 3x3 W 21:12
08:40Iran 3x3 W - Macau 3x3 W 16:5
10:00Hong Kong 3x3 W - Intia 3x3 W 12:18
10:25Etelä-Korea 3x3 W - Macau 3x3 W 18:9
12:55Intia 3x3 W - Indonesia 3x3 W 20:13
13:20Pohjois-Mariaanit 3x3 W - Hong Kong 3x3 W 2:21
13:45Iran 3x3 W - Etelä-Korea 3x3 W 14:11
14:35Indonesia 3x3 W - Pohjois-Mariaanit 3x3 W 22:2
ARGENTIINA: Liga A
02:00Gimnasia - Obera TC 85:8203:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80
ARGENTIINA: Liga Femenina - Naiset - Clausura
02:00Rocamora N - Ciclista Olimpico N 76:41AUSTRALIA: NBL - Pudotuspelit
10:30Tasmania JackJumpers - Melbourne United 86:88AUSTRALIA: NBL1 Central
11:45Central Districts Lions - Norwood Flames 118:11311:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks 96:84
12:00SiirrettySouthern Tigers - Woodville Warriors -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central - Naiset
10:00Central Districts Lions N - Norwood Flames N 89:8310:00Forestville Eagles N - Eastern Mavericks N 58:50
10:00SiirrettySouthern Tigers N - Woodville Warriors N -:-
AUSTRALIA: NBL1 West
14:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic 103:9114:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks 89:67
14:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks 82:87
14:30Rockingham Flames - South West Slammers 96:85
14:30Warwick Senators - East Perth Eagles 97:83
14:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning 107:101
AUSTRALIA: NBL1 West - Naiset
12:30Beeliar Boodjar N - Mandurah Magic N 83:7312:30Joondalup Wolves N - Perth Redbacks N 87:78
12:30Kalamunda Eastern Suns N - Perry Lakes Hawks N 46:125
12:30Rockingham Flames N - South West Slammers N 103:44
12:30Warwick Senators N - East Perth Eagles N 96:81
12:30Willetton Tigers N - Lakeside Lightning N 71:80ja
BOLIVIA: Libobasquet
02:30Atletico Nacional - Saracho 77:70BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Naiset
21:00Zrinjski N - Jumper N 75:70BRASILIA: NBB
00:00Minas - Pinheiros 81:5100:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
01:00Caxias do Sul - Franca 79:89
00:30Brasilia - Bauru 84:103
00:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
BRASILIA: LBF - Naiset
00:30Sampaio N - Sao Jose N 82:4201:00SESI Araraquara N - Catanduva N 98:45
00:30Blumenau N - Ituano N 60:74
BULGARIA: NBL - Voittajien -vaihe
19:00Balkan - CSKA Sofia 86:59ESPANJA: LEB Plata
18:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc 87:97ESPANJA: Liga Femenina - Naiset
13:00Jairis N - Bembibre N 73:4819:00Ferrol N - IDK Gipuzkoa N 65:60
19:00Valencia N - Perfumerias Avenida N 44:61
21:00Uni Girona N - Celta N 57:64
21:00Zaragoza N - Araski N 61:53
22:00Barcelona CBS N - Gernika Bizkaia N 79:72ja
22:00Cadi La Seu N - Gran Canaria N 99:95ja
ETELÄ-KOREA: KBL
12:00Seoul Knights - LG Sakers 82:6212:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang 81:83
ETELÄ-KOREA: WKBL - Naiset - Pudotuspelit
12:00Woori WON N - KB Stars N 62:57EUROOPPA: ABA League
19:00Zadar - FMP 72:75EUROOPPA: Liga Unike
17:00Peja - Teuta Durres 122:7820:00Beselidhja - Sigal Prishtina 79:80
ISLANTI: Premier league
18:00Haukar - Alftanes 91:9819:00Hottur - Tindastoll 87:82
20:00Stjarnan - Grindavik 91:90
21:15Hamar - Thorl 96:104
21:15Valur - Breidablik 106:94
22:00Keflavik - Njardvik 127:114
ISO-BRITANNIA: BBL
21:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators 84:90ISRAEL: WBL - Naiset - Pudotuspelit
17:40Maccabi Ashdod N - Hapoel Jerusalem N 78:7017:55Maccabi Urban N - Elitzur Ramla N 68:81
KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken 153:100KIINA: CBA
13:35Fujian - Shandong 98:11513:35Jiangsu Dragons - Shenzhen 77:89
13:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou 100:116
13:35Qingdao - Beijing Royal Fighters 120:113
13:35Shanghai - Xinjiang 115:93
13:35Sichuan - Liaoning 82:101
KOSOVO: Superliga
20:00Istogu - Prizreni 99:108KROATIA: Premijer liga
19:00Cedevita - Bosco 110:5320:00Dinamo Zagreb - Cibona 70:85
KROATIA: Prva Liga
18:00Osijek - Crikvenica 98:6220:00Stoja - Podstrana 99:72
20:15Gorica - Kvarner 71:75
LIBANON: Division 1
16:00Champville - Antranik Beirut 89:8616:00NSA - Homenetmen Beirut 84:94
21:00Mayrouba - Beirut Club 91:110
LIETTUA: LKL
18:50Lietkabelis - Rytas 77:89LIETTUA: NKL - Pudotuspelit
18:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas 94:100MEKSIKO: CIBACOPA
04:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6605:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
05:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
05:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
06:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
MONTENEGRO: Prva A Liga
17:00Decic - Studentski Centar 69:101PORTUGALI: Taca da Liga - Lohkovaihe
23:00Imortal - Portimonense 88:66ROMANIA: Divizia A - Voittajien -vaihe
18:15Brasov - CSM Targu Mures 89:79ROMANIA: Liga National - Naiset - 5.-8. sijat
12:00Rapid Bucuresti N - Olimpia Brasov N 82:80SAKSA: DBBL - Naiset - Pudotuspelit
19:00Saarlouis N - Alba Berlin N 63:7120:00Eigner Angels Nordlingen N - Halle N 76:64
20:00Freiburg N - Keltern N 68:82
20:00Osnabrück N - TK Hannover N 76:82
SERBIA: First League
17:00Dynamic - Joker 94:98SLOVENIA: 1. SKL - Naiset
20:00Konjice N - Domel Skofja Loka N 50:57SUOMI: I Divisioona A - Pudotuspelit
18:30Honka - Pyrintö Tampere 2 89:6318:30Jyväskylä - Huima 100:77
18:30Kipinä - Raholan Pyrkivä 88:73
SUOMI: Korisliiga - Naiset - Pudotuspelit
18:30Pyrintö N - Forssan Alku N 88:82TANSKA: Basketligaen - Voittajien -vaihe
20:15Horsens - Værløse 70:78TŠEKKI: 1. Liga - Putoamispelit
20:00Zlin - Chomutov 96:75TURKKI: TB2L - Pudotuspelit
13:00Akhisar Belediye - Ayos Spor 81:9118:00High Touch - Karamursel 72:51
UKRAINA: FBU Superleague - Pudotuspelit
17:00BC Halychyna - Dnipro 49:101URUGUAY: Liga Uruguaya - Hävinneet -vaihe
05:00Larre Borges - Trouville 0:20USA: NBA G League
01:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98ja01:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
01:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
04:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
04:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
USA: NIT
01:00Seton Hall - UNLV 91:6803:00Utah Utes - VCU Rams 74:54
USA: CIT
01:00Norfolk State - IPFW 75:67USA: CBI
23:00Seattle - High Point 77:67UUSI-SEELANTI: NBL
08:30Whai - Bay Hawks 91:70VALKO-VENÄJÄ: Premier League
17:00SDUSHOR Minsk - Brest 79:72VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset
15:00Gomel N - BC Minsk youth N 52:70VENÄJÄ: VTB United League - Hävinneet -vaihe
17:00Samara - Uralmash Ekaterinburg 77:8317:30Saratov - MBA Moscow 71:74
19:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod 83:76
VENÄJÄ: VTB United League - Voittajien -vaihe
19:00CSKA Moskova - Zenit Petersburg 91:92Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.