REFRESH

Jalkapallo » 01.06.2022 » Kaikki ottelut

EUROOPPA: MM-kisat - Karsinta - Nousu

21:45Skotlanti - Ukraina -:-

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga A

19:00Puola - Wales -:-

MAAILMA: Finalissima

21:45Italia - Argentiina -:-

AASIA: AFC Asian Cup U23

16:00Australia U23 - Kuwait U23 -:-
16:00Iran U23 - Qatar U23 -:-
18:00Uzbekistan U23 - Turkmenistan U23 -:-
20:00Jordania U23 - Irak U23 -:-

AFRIKKA: Afrikan Cup Of Nations - Karsinta

19:00Angola - Keski-Afrikan tasavalta -:-
19:00Libya - Botswana -:-
22:00Ghana - Madagaskar -:-

ALGERIA: Ligue 1

18:45Constantine - Setif -:-
18:45Oran - Saoura -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Karsinta

21:30UE Engordany - La Massana -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

21:00Instituto - Tristan Suarez 0:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

12:00Adamstown Rosebud - Lambton J. -:-
12:00Broadmeadow - Weston Workers -:-
12:00Valentine - Newcastle Olympic -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

13:30Eastern Suburbs - Moreton Bay Utd -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Pudotuspelit

23:00Palmaflor - Always Ready -:-

BRASILIA: Serie B

01:00Sport Recife - Ponte Preta -:-

BRASILIA: Campeonato Amapaense

02:15Ypiranga AP - Independente AP -:-

BRASILIA: Campeonato Carioca 2 - Ensimmäinen vaihe

21:00America RJ - Cabofriense -:-
21:00Artsul - Marica -:-
21:00Friburguense - Goncalense -:-
21:00Macae - Angra dos Reis -:-
21:00Olaria - Americano -:-
21:00Volta Redonda - Sampaio Correa FE -:-

BRASILIA: Campeonato Gaucho 2

21:00EC Guarani - Avenida -:-
21:00Inter Santa Maria - Lajeadense -:-
21:00Sao Gabriel - SC Sao Paulo -:-

BRASILIA: Campeonato Mineiro 2

01:00Varginha - Coimbra -:-

BRASILIA: Copa do Brasil

03:30Bragantino - Goias -:-

CHILE: Primera B

01:00Arturo Fernandez Vial - San Felipe -:-
03:30San Luis - U. De Concepcion -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF

23:00Atletico Pantoja - Cibao -:-
23:00Vega Real - Delfines Del Este -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Ind. Juniors - Imbabura -:-
23:00Santo Domingo - Buhos ULVR -:-

ECUADOR: Copa Ecuador

23:00Chacaritas - Cumbaya -:-
23:00El Nacional - Barcelona SC -:-
23:00La Union - Macara -:-
23:00Leones del Norte - Aucas -:-
23:00Manta - LDU Quito -:-
23:00Portoviejo - Nueve de Octubre -:-
23:00Vargas Torres - Tecnico U. -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga - Karsintalohko

16:00Swallows - Cape Town All Stars -:-

ETIOPIA: Valioliiga

18:00Ethiopia Bunna - Adama City -:-

EUROOPPA: EM-kisat U21 - Karsinta

16:00Valko-Venäjä U21 - Kypros U21 -:-
20:00Färsaaret U21 - Ukraina U21 -:-

EUROOPPA: EM-kisat U19 - Karsinta - Toinen vaihe

17:00Norja U19 - Ukraina U19 -:-
20:00Hollanti U19 - Serbia U19 -:-

EUROOPPA: Valioliiga (Krim)

16:00Ocean Kerch - Yevpatoriya -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

15:30FC Oss - USV Hercules -:-

ISLANTI: Urvalsdeild - Naiset

21:00Thor/KA N - Keflavik N -:-
22:15Afturelding N - Breidablik N -:-
22:15Throttur N - Stjarnan N -:-
23:15Selfoss N - KR Reykjavik N -:-

ITALIA: Serie D - Ylempi loppusarja

17:00Rimini - Recanatese -:-

ITALIA: Coppa Italia Serie D

18:30Follonica Gavorrano - Torres -:-

JAPANI: Emperors Cup

12:00Kawasaki - Sapporo Univ -:-
12:00Kobe - Toyama -:-
12:00Kofu - International Pacific Univesity -:-
12:00Shonan - Vertfee Yaita -:-
12:30Hiroshima - Honda Lock -:-
13:00Albirex Niigata - Kumamoto -:-
13:00Avispa Fukuoka - Okinawa SV -:-
13:00Chiba - Kanazawa -:-
13:00C-Osaka - Kansai -:-
13:00G-Osaka - Gifu -:-
13:00Iwata - Yamaga -:-
13:00Kashima - Niigata University -:-
13:00Kashiwa - Tsukuba Univ. -:-
13:00Kyoto - Kochi United -:-
13:00Machida - Grulla Morioka -:-
13:00Mito - Renofa Yamaguchi -:-
13:00Nagoya - Doshisha Univ. -:-
13:00Oita - Kagura Shimane -:-
13:00Okayama - Tochigi -:-
13:00Ryukyu - Omiya Ardija -:-
13:00Sagan Tosu - Verspah Oita -:-
13:00Shimizu - Shunan Public -:-
13:00Tokushima - Fukuyama City -:-
13:00Urawa - Fukushima Utd -:-
13:00Vegalta Sendai - Honda FC -:-
13:00Verdy - Blaublitz -:-
13:00V-Varen Nagasaki - Kagoshima Utd -:-
13:00Yamagata - Kusatsu -:-
13:00Yokohama M. - Suzuka Point -:-

KAMERUN: Elite Two

17:30Leopard de Douala - FC Rangers of Bafut -:-
17:30Ngaoundere - Unisport Bafang -:-

KANADA: Canadian Premier League

04:00Edmonton - Forge -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

02:00Bucaramanga - Junior -:-
04:05Atletico Nacional - Millonarios -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Bogota - Fortaleza -:-
23:00Chico - Llaneros -:-
23:00Quindio - Tigres -:-
23:00Real Cartagena - Leones -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

16:30Mazembe - RCK -:-
17:30AS Vita Club - Sanga Balende -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Nousukarsinnat

17:30Makedonikos - A. Asteras -:-
17:30Panachaiki - Iraklis Larissa -:-
17:30Rouf Pao - Proodeftiki -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

13:00Indonesia - Bangladesh -:-
13:00Malesia - Hong Kong -:-
15:00Unkari U18 - Tanska U18 -:-
15:00Vietnam - Afganistan -:-
17:00Tshekki U20 - Kroatia U20 -:-
18:00Kuwait - Singapore -:-
20:00Malta - Venezuela -:-
21:00Australia - Jordania -:-

MAAILMA: Toulon Tournament

15:00Panama U23 - Argentiina U20 -:-
18:30Ranska U20 - Saudi-Arabia U20 -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Akwa United - MFM FC -:-
18:00Enugu - Wikki Tourist -:-
18:00Enyimba - Sunshine Stars -:-
18:00Gombe - Heartland -:-
18:00Kano - Dakkada FC -:-
18:00Katsina Utd - Niger -:-
18:00Lobi Stars - Kwara -:-
18:00Nasarawa - Abia Warriors -:-
18:00Rivers United - Plateau -:-
18:00Shooting Stars - Remo Stars -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Cajamarca - Binacional -:-

PERU: Liga - Naiset

23:00Ayacucho N - U. de Deportes N -:-

POHJOIS-IRLANTI: Premiership - Naiset

21:45Glentoran N - Derry City N -:-
21:45Linfield N - Cliftonville N -:-
21:45Mid-Ulster N - Lisburn N -:-
21:45Sion Swifts N - Crusaders N -:-

PUOLA: III Liga - Group I

18:00Jagiellonia II - Bron Radom -:-
18:00KS Kutno - Biala Piska -:-
18:00Skierniewice - Wikielec -:-
18:00Swit - Mamry Gizycko -:-
18:00Ursus Warszawa - Pilica Bialobrzegi -:-
19:00Blonianka Blonie - Pelikan -:-
19:00Sokol Aleksandrow L. - Legia II -:-
19:00Szczuczyn - Legionowo -:-
19:30Polonia Warszawa - LKS Lodz II -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

21:45Guingamp N - Fleury 91 N -:-
21:45Lyon N - Issy N -:-
21:45Montpellier N - Bordeaux N -:-
21:45Paris FC N - Dijon N -:-
21:45Reims N - Paris SG N -:-
21:45St Etienne N - Soyaux N -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

20:00Djurgården N - Kalmar N -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Nousuryhmä

20:00Arminia Ludwigshafen - Gonsenheim -:-
20:30Koblenz - Dudenhofen -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein - Hävinneet -vaihe

20:30Düsseldorf-West - 1.FC Mönchengladbach -:-

SAKSA: Oberliga - Pudotuspelit

20:30Bremer - Todesfelde -:-
20:30Emden - Wandsbeker Concordia -:-

SEYCHELLIT: First Division League - Karsintalohko

16:30Anse Reunion - Revengers -:-
16:30Red Star - Bazar Brothers -:-

SLOVAKIA: Divison C Central

18:30Dolny Kubin - L. Hradok -:-
18:30Jednota Banova - Krasno -:-
18:30Kalinovo - MSK Lucenec -:-
18:30Kovacova - Zarnovica -:-
18:30MSK Martin - Cadca -:-
18:30Oravske Vesele - R. Sobota -:-
18:30Podkonice - Lip. Stiavnica -:-
18:30Rakytovce - Filakovo -:-

SVEITSI: Promotion League - 7.-12. sijat

21:15Young Boys II - Basel II -:-

TAIWAN: Valioliiga

14:00Taiwan Steel - Taipower -:-

TŠEKKI: CFL - Group A

18:00Admira Prague - Pisek -:-
18:00Plzen B - Karlovy Vary -:-
18:00SK Rakovnik - Slavia Praha B -:-
18:00PeruutettuVltavin - Vysehrad -:-
19:00Benesov - Motorlet Prague -:-
19:00Domazlice - Povltavska FA -:-
19:00Pribram B - Kraluv Dvur -:-
19:00Sokolov - Hostoun -:-

TŠEKKI: CFL - Group B

18:00Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 B -:-
18:00Hradec Kralove B - Jablonec B -:-
18:00Pardubice B - Teplice B -:-
18:00Prepere - Mlada Boleslav B -:-
18:00Usti nad Orlici - Liberec B -:-
18:00Zapy - Brozany -:-
18:00Zbuzany - Velvary -:-

TŠEKKI: MSFL

16:00Ostrava B - Otrokovice -:-
18:00Zlin B - Blansko -:-

TŠEKKI: Division C

19:00Kolin - Nachod -:-

TŠEKKI: Division D

19:00Brno B - Breclav -:-

TŠEKKI: Division E

18:30Vsechovice - FK Kozlovice -:-

TŠEKKI: Division F

18:30Frydlant n. O. - Opava B -:-

TŠEKKI: Jihomoravsky KP

18:30Bohunice - Bosonohy -:-
18:30Moravska Slavia - Boskovice -:-
19:00Rajecko - Bystrc -:-
19:00Sparta Brno - Lisen B -:-

TUNISIA: Cup

18:00Hamam-Sousse - Rejiche -:-
18:00Hammam-Lif - Tabarka -:-
18:00Magel Bel Abbes - Msaken -:-
18:00Slimane - Zarzis -:-
18:00Takelsa - ES Fahs -:-
18:00US Tataouine - EM Mahdia -:-

UNKARI: NB I - Naiset - Pudotuspelit

19:00Haladas N - MTK Hungaria N -:-

USA: MLS Next Pro

05:00Tacoma Defiance - Portland 2 -:-

USA: USL League Two

23:00Black Rock - Western Mass Pioneers -:-
02:00Cleveland Force - Fort Wayne -:-
02:00Midwest United - Flint City -:-
05:30Golden State Force - Southern California -:-
22:00FC Florida U23 - Miami City -:-
00:00New Jersey Copa - Cedar -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 4

16:00Amkar - Omsk -:-
17:00Zenit-Izhevsk - Dynamo Barnaul -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.