REFRESH

Jalkapallo » 10.10.2022 » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Valioliiga

22:00Nottingham - Aston Villa -:-

ESPANJA: LaLiga

22:00Elche - Mallorca -:-

ITALIA: Serie A

21:45Fiorentina - Lazio -:-

SUOMI: Veikkausliiga - Championship Group

18:00SJK - FC Honka -:-

AFRIKKA: COSAFA Championship U20

13:00Komorit U20 - Malawi U20 -:-
13:00Seychellit U20 - Lesotho U20 -:-
16:30Mosambik U20 - Angola U20 -:-
16:30Namibia U20 - Etelä-Afrikka U20 -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

00:00Boca Juniors - Aldosivi -:-
02:30Patronato - River Plate -:-
22:30Argentinos Jrs - Huracan -:-
22:30Rosario - Defensa y Justicia -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

21:00Atletico Atlanta - Gimnasia Mendoza -:-
21:00Instituto - Deportivo Madryn -:-
21:00Sacachispas - Estudiantes Rio Cuarto -:-
21:00San Martin Tucuman - Flandria -:-
21:00Santamarina - Club A. Guemes -:-
21:00Tristan Suarez - Temperley -:-
23:00Ind. Rivadavia - Nueva Chicago -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

23:00Club Sportivo Penarol - Ciudad Bolivar -:-
00:00Central Norte - Douglas Haig -:-
02:00CA Liniers - Desamparados -:-
21:00Circulo Deportivo - Camioneros Buenos Aires -:-
22:30Huracan Las Heras - Sansinena -:-

ARGENTIINA: Primera D - Pudotuspelit

21:30CSR Espanol - Yupanqui -:-

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Velez Sarsfield 2 - San Lorenzo 2 -:-
17:00Aldosivi 2 - Boca Juniors 2 -:-
17:00Gimnasia L.P. 2 - Banfield 2 -:-
17:00Independiente 2 - Tigre 2 -:-
17:00Lanus 2 - Estudiantes 2 -:-
18:00Huracan 2 - Argentinos Jrs 2 -:-

ARMENIA: Valioliiga

14:00Alashkert - Noah -:-

ARMENIA: First League

14:00BKMA 2 - Lernayin Artsakh 2 -:-
14:00FC Gandzasar - Ararat 2 -:-
14:00Shirak 2 - Ararat-Armenia 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00Deportivo Nacional - Santa Fe -:-
03:00River Plate - Caravel -:-

BAHRAIN: King's Cup

18:00Al-Muharraq - Busaiteen -:-
18:00Al-Rifaa - Al-Ittifaq -:-

BELGIA: Pro League U21

21:00Deinze U21 - Virton U21 -:-

BERMUDA: Valioliiga

00:00Dandy Town Hornets - Boulevard Blazers -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

00:15Guabira - Oriente Petrolero -:-
02:30J. Wilstermann - Blooming -:-

BOLIVIA: Nacional B - Pudotuspelit

22:0024 de Septiembre - Garcia Agreda -:-

BRASILIA: Serie A

00:00Atletico-MG - Ceara -:-
00:00Coritiba - Bragantino -:-
00:00Fluminense - America MG -:-
00:30Atletico GO - Palmeiras -:-

BRASILIA: Copa do Brasil U20

23:00Sao Raimundo RR U20 - Iape U20 -:-
21:00Flamengo U20 - America Mineiro U20 -:-
23:00Cruzeiro U20 - Fluminense U20 -:-

BULGARIA: Parva Liga

16:00Varna - Lokomotiv Plovdiv -:-
19:00Ludogorets - CSKA Sofia -:-

BULGARIA: Vtora liga

16:00CSKA 1948 Sofia II - Strumska Slava -:-

CHILE: Primera Division

23:30Colo Colo - Curico Unido -:-
02:15Everton - Cobresal -:-
23:30A. Italiano - U. Calera -:-

CHILE: Primera B

18:00Deportes Iquique - Barnechea -:-
21:00Arturo Fernandez Vial - San Luis -:-
21:00S. Morning - Copiapo -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura - Pudotuspelit

00:00Puntarenas FC - Herediano -:-

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

23:30Aucas - Mushuc Runa -:-
02:00Emelec - Orense -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Platense Municipal - Aguila -:-
00:15FAS - Santa Tecla -:-

ENGLANTI: Southern League Central Division

21:45Barwell - St. Ives -:-
21:45Hitchin - Leiston -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Carshalton - Aveley -:-

ENGLANTI: Valioliiga 2

20:00West Bromwich U21 - Middlesbrough U21 -:-
21:00Derby U21 - Nottingham U21 -:-
21:00Leicester U21 - Fulham U21 -:-
21:00Sunderland U21 - Leeds U21 -:-

ENGLANTI: Professional Development League

15:00Crewe U21 - Wigan U21 -:-
16:00Burnley U21 - Birmingham U21 -:-
16:00Charlton U21 - Ipswich U21 -:-
16:00Reading U21 - Watford U21 -:-
21:00Hull U21 - Peterborough U21 -:-

ESPANJA: LaLiga2

22:00Eibar - Mirandes -:-

ETIOPIA: Valioliiga

16:00Ethiopia Bunna - Hawassa -:-

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

12:00Hollanti U19 N - Ruotsi U19 N -:-
12:00Turkki U19 N - Kreikka U19 N -:-
15:00Irlanti U19 N - Ranska U19 N -:-
15:00Pohjois-Irlanti U19 N - Puola U19 N -:-

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

12:00Azerbaidžan U19 N - Kroatia U19 N -:-
12:00Kypros U19 N - Montenegro U19 N -:-
17:00Valko-Venäjä U19 N - Georgia U19 N -:-

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

14:30Tanska U17 N - Ukraina U17 N -:-
16:00Islanti U17 N - Ranska U17 N -:-
16:00Sveitsi U17 N - Italia U17 N -:-
18:00Englanti U17 N - Viro U17 N -:-

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

20:00Armenia U17 N - Luxemburg U17 N -:-
20:00Georgia U17 N - Valko-Venäjä U17 N -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Xinabajul - Guastatoya -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Olancho - Honduras Progreso -:-

INDONESIA: Liga 1

11:30SiirrettyPersik Kediri - Persib -:-

INTIA: ISL

17:00ATK Mohun Bagan - Chennaiyin -:-

ISLANTI: Besta-deild karla - Championship Group

22:15Stjarnan - Vikingur Reykjavik -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:00Kiryat Shmona - Ashdod -:-
20:00H. Beer Sheva - H. Haifa -:-
20:30Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv -:-

ITALIA: Serie C - Group B

21:30Siena - Cesena -:-

ITALIA: Primavera 1

16:00Sassuolo U19 - Udinese U19 -:-

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00Yokohama FC Seagulls N - NGU Nagoya N -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Atl. Ottawa - York -:-

KANADA: U Sports

01:00UFV - Trinity Western -:-

KENIA: Valioliiga

15:00Talanta FC - Bandari -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:30Atletico Nacional - Aguilas -:-
01:35Deportivo Cali - America De Cali -:-
03:40Bucaramanga - Junior -:-
00:00U. Magdalena - Ind. Medellin -:-

KREIKKA: Super League

18:00Atromitos - Giannina -:-

KROATIA: Prva NL

16:00Dugopolje - Bijelo Brdo -:-

KYPROS: First Division

19:00AEL Limassol - Omonia -:-
19:00Anorthosis - Apollon -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

13:00Espanja U23 N - Portugali U23 N -:-
15:00Kanada N - Marokko N -:-
15:00Singapore N - Indonesia N -:-
15:00Valko-Venäjä N - Venäjä N -:-
16:00Italia U23 N - Belgia U23 N -:-
19:00Ruotsi U23 N - Englanti U23 N -:-
19:30Italia N - Brasilia N -:-
20:00Hollanti U23 N - Norja U23 N -:-
00:00Meksiko N - Chile N -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura - Pudotuspelit

00:30Puebla - Guadalajara -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atlante - Tapatio -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Real de Arteaga - Cafetaleros -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

00:30Calor De San Pedro - Mazorqueros -:-

MYANMAR: National League

12:00Ayeyawady - Hantharwady Utd -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Sport Sebaco - Matagalpa -:-
01:00Juventus Managua - Diriangen -:-
04:00Ferretti - Esteli -:-

NORJA: OBOS-ligaen

19:00Fredrikstad - Bryne -:-
19:00KFUM Oslo - Stabaek -:-
19:00Ranheim - Kongsvinger -:-
19:00Sandnes - Grorud -:-
19:00Åsane - Raufoss -:-

NORJA: Division 2 - Group 1

16:30PeruutettuOdd 2 - Oygarden -:-

NORJA: Division 2 - Group 2

17:00Alta - Vålerenga 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 2

20:00Honefoss - Molde 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 3

20:00Viking 2 - Sola -:-

NORJA: Division 3 - Group 4

19:00Halsen - Sarpsborg 08 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 6

18:00Skjetten - Tromsø 2 -:-
19:00Lillestrom 2 - Strømsgodset 2 -:-

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30Korhogo - Stade d Abidjan -:-
21:00ASI d'Abengourou - SOL -:-

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Independiente - Herrera -:-
02:15Deportivo Universitario - Veraguas -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Ameliano - Olimpia Asuncion -:-
01:30Libertad - 12 de Octubre -:-
23:00Guairena FC - Resistencia -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

21:30Martin Ledesma - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

23:00Carlos Stein - U. San Martin -:-
23:30Sporting Cristal - U. de Deportes -:-
23:30Huancayo - Binacional -:-

PORTUGALI: Liga Portugal

22:15Arouca - Famalicao -:-

PORTUGALI: Liga Portugal 2

20:00Trofense - Feirense -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

15:00Braga U23 - Leixoes U23 -:-
17:00Portimonense U23 - Farense U23 -:-

PUOLA: Ekstraklasa

19:00Rakow - Legnica -:-
21:30Piast Gliwice - Widzew Lodz -:-

PUOLA: Division 1

19:00Sosnowiec - Termalica B-B. -:-

RANSKA: Ligue 2

21:45Sochaux - St. Etienne -:-

ROMANIA: Liga 1

17:30U Craiova 1948 - Chindia Targoviste -:-
20:30UTA Arad - CFR Cluj -:-

RUOTSI: Allsvenskan

20:00Norrköping - Mjällby -:-
20:10Hammarby - Varberg -:-

RUOTSI: Superettan

20:00Örebro - Dalkurd -:-

SAKSA: 3. Liga

20:00Hallescher - Dortmund II -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

17:50Al-Raed - Al Taee -:-
20:30Al-Hilal - Al Shabab -:-
20:30Al Wehda - Al Batin -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

18:15Al Arabi - Al Riyadh -:-
18:15Al-Hazem - Al Qadisiya -:-
20:00Hajer - Al Akhdoud -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Radnicki Nis - Radnicki 1923 -:-

SLOVENIA: Prva liga

18:30Radomlje - Gorica -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Mogadishu City - Heegan -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-

TANSKA: Superliga

20:00Horsens - Aalborg -:-

TŠEKKI: Division 2

16:00Sigma Olomouc B - Slavia Praha B -:-

TURKKI: Super Lig

20:00Basaksehir - Sivasspor -:-
20:00Trabzonspor - Kasimpasa -:-

TURKKI: 1. Lig

20:00Altay - Rizespor -:-

UKRAINA: Valioliiga

15:00Oleksandriya - Metalist 1925 -:-

UKRAINA: Druha Liga

17:00VAST Mykolaiv - Rubikon Kyiv -:-

UNKARI: OTP Bank Liga

20:00MOL Fehervar - Ujpest -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:30Penarol - Plaza Colonia -:-

USA: MLS

00:00Austin FC - Colorado Rapids -:-
00:00FC Dallas - Sporting Kansas City -:-
00:00Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy -:-
00:00Los Angeles FC - Nashville SC -:-
00:00Minnesota - Vancouver Whitecaps -:-
00:00Real Salt Lake - Portland Timbers -:-
00:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes -:-

USA: USL Championship

23:00Memphis - New York Red Bulls 2 -:-
00:00Birmingham - San Antonio -:-
00:00Sacramento Republic - Pittsburgh -:-
01:00San Diego Loyal - New Mexico -:-

USA: NISA

22:00Flower City - Michigan Stars -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

15:00Energetik-BGU 2 - Arsenal Dzyarzhynsk 2 -:-
15:00Isloch 2 - Belshina 2 -:-
15:00Neman 2 - Slavia Mozyr 2 -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00Lara - Portuguesa -:-
02:15Puerto Cabello - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Pudotuspelit

23:00Angostura - Academia Anzoategui -:-

VENÄJÄ: FNL

19:30Arsenal Tula - Alania Vladikavkaz -:-

VIETNAM: National League - Naiset

11:30Ho Chi Minh N - Ho Chi Minh City 2 N -:-

VIRO: Esiliiga

20:00FC Alliance - Tulevik -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.