REFRESH

Jalkapallo » 30.05.2022 » Kaikki ottelut

SUOMI: Ykkönen

18:30KTP - Ekenäs IF -:-
18:30PEPO - KPV -:-

AFRIKKA: Afrikan Cup Of Nations - Karsinta

19:00PeruutettuGuinea-Bissau - São Tomé ja Príncipe -:-

AFRIKKA: CAF Champions League - Pudotuspelit

22:00Al Ahly - Wydad -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

23:00CA Mitre - Atl. Rafaela -:-
23:10Temperley - Belgrano -:-
01:10Ferro - Santamarina -:-
03:10Almagro - San Telmo -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

00:00Central Norte - CDJU Gualeguaychu -:-

ARGENTIINA: Primera A - Naiset

17:00Villa San Carlos N - Social Atletico Television N -:-
21:00Lanus N - Racing Club N -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Pudotuspelit

01:00Royal Pari - The Strongest -:-
02:30Oriente Petrolero - Bolivar -:-

BRASILIA: Serie A

00:00Corinthians - America MG -:-
00:00Cuiaba - Athletico-PR -:-
00:00Fluminense - Flamengo -:-
01:00Atletico-MG - Avai -:-

BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe

23:00Botafogo SP - Mirassol -:-
01:00Remo - Floresta EC -:-

BRASILIA: Serie D

00:00Humaita - Sao Raimundo AM -:-

BRASILIA: Brasileiro - Naiset

00:00Ferroviaria N - Santos N -:-
23:30Sao Paulo N - Atletico-MG N -:-

CHILE: Primera Division

00:30U. Catolica - Antofagasta -:-
03:00U. Espanola - U. Calera -:-

CHILE: Segunda Division

23:00Real San Joaquin - Limache -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:30Willemstad - UNDEBA -:-
03:00Jong Colombia - Sithoc -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF

23:00Delfines Del Este - Moca -:-
23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-

ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe

02:00Barcelona SC - Cumbaya -:-
02:00LDU Quito - Macara -:-
02:00Nueve de Octubre - Ind. del Valle -:-
02:00U. Catolica - Delfin -:-

EGYPTI: Valioliiga

19:30National Bank Egypt - Ceramica Cleopatra -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Pudotuspelit

00:00Alianza FC - Aguila -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

19:00Supersport - Orlando -:-

GHANA: Valioliiga

18:00Hearts Of Oak - Karela -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit

03:00Comunicaciones - Municipal -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit

00:00Real Espana - Motagua -:-

ISLANTI: Division 2

22:15Njardvik - Reynir -:-

JAMAIKA: Valioliiga

23:00Dunbeholden - Portmore -:-
23:00Montego Bay - Humble Lions -:-
23:00Vere United - Harbour View -:-
01:15Cavalier - Molynes -:-

KANADA: CSL

23:00Toronto Falcons - BGHC -:-
01:00Serbian W. E. - Continentals -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

15:30AC Kuya - Don Bosco -:-
17:30Renaissance - JSK -:-

MAAILMA: Toulon Tournament

14:30Indonesia U19 - Venezuela U23 -:-
18:30Meksiko U21 - Ghana U20 -:-

MALESIA: Valioliiga

16:00Selangor 2 - Kuching City FC -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Pudotuspelit

04:10Pachuca - Atlas -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga - Karsinta

18:30Arsenal Tivat - FK Podgorica -:-
18:30Mladost DG - Rudar -:-

NORJA: OBOS-ligaen

19:00Brann - Mjondalen -:-
19:00Grorud - Stjordals Blink -:-
19:00KFUM Oslo - Skeid -:-
19:00Raufoss - Åsane -:-
19:00Stabaek - Kongsvinger -:-

NORJA: Division 2 - Group 1

17:00V. Haugesund - Odd 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 2

19:30Spjelkavik - Molde 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 3

19:00Fana - Sandnes 2 -:-
20:00Akra - Haugesund 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 4

20:00Jeloy - Start 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 5

20:00Rosenborg 2 - Tiller -:-

NORJA: Division 3 - Group 6

20:00Mjolner - Tromsø 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:0012 de Octubre - Guairena FC -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Guarani de Trinidad -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Melgar - U. de Deportes -:-
23:30Huancayo - Alianza Atl. -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

23:00Alfonso Ugarte - Santos -:-
23:30Chavelines - Los Chankas -:-

RUANDA: Valioliiga

13:30Gorilla - Espoir -:-
16:00Gasogi United - Rayon Sport -:-

RUOTSI: Superettan

20:00Utsikten - Skövde -:-

RUOTSI: Division 1 - Norra

20:00Täby - Vasalund -:-
20:00Örebro Syrianska - Gefle -:-

RUOTSI: Division 1 - Södra

20:00Olympic - Ängelholm -:-

RUOTSI: Division 2 - Norrland

20:00IFK Luleå - Bergnäsets AIK -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland

20:00Nosaby IF - Eslöv -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

20:30Enskede - Arameisk-Syrianska -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

20:00Yxhults IK - Nordvärmland -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

20:00Rosengård N - Piteå N -:-
20:00Umeå IK N - Kristianstad N -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko A

18:30KäPa - Kiffen -:-
19:00PPJ - PK Keski-Uusimaa -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko B

19:00Klubi 04 - GrIFK -:-
19:00MuSa - KaaPo -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko C

19:00Komeetat - FC Vaajakoski -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Biashara Mara United -:-

TURKKI: Super Lig - Naiset - Pudotuspelit

19:00Besiktas N - ALG Spor N -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Defensor Sporting - Maldonado -:-
21:00Fenix - Rentistas -:-

URUGUAY: Segunda Division

03:00Central Esp. - Miramar -:-

USA: MLS

01:00Los Angeles Galaxy - Austin FC -:-
04:30Seattle Sounders - Charlotte -:-

USA: MLS Next Pro

02:00Inter Miami II - New York City II -:-
02:00Orlando City B - Cincinnati 2 -:-
03:00St. Louis City 2 - San Jose II -:-

USA: USL League Two

00:00OVF Alliance - Lane United -:-
01:00Project 51O - Glens SC -:-
02:00Cedar - Long Island -:-
02:00Ocean City - West Chester Utd -:-
04:00Central Valley Fuego 2 - Ventura -:-
00:00Ballard - Oly Town -:-

USA: NWSL - Naiset

02:00Houston Dash N - North Carolina Courage N -:-
03:00Angel City N - Sky Blue N -:-
22:00Kansas City Current N - Racing Louisville N -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

13:00Energetik-BGU 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
15:00Neman 2 - Belshina 2 -:-

VENEZUELA: Primera Divisioona

01:15Puerto Cabello - Metropolitanos -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Dynamo Puerto - Libertador -:-
23:00Trujillanos - El Vigia -:-
23:30Heroes de Falcon - Local Andina -:-
00:00Atletico La Cruz - Fundacion AIFI -:-
00:00Rayo Zuliano - Llaneros -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 1

13:00Tuapse - Nalchik -:-

VIRO: Meistriliiga

20:00Pärnu JK Vaprus - Narva -:-

VIRO: Esiliiga

18:00Levadia U21 - Paide Linnameeskond U21 -:-
19:00Flora U21 - Pärnu -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.