REFRESH

Jalkapallo » 09.10.2022 » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Valioliiga

16:00Crystal Palace - Leeds -:-
16:00West Ham - Fulham -:-
18:30Arsenal - Liverpool -:-
21:00Everton - Manchester Utd -:-

ESPANJA: LaLiga

15:00Valladolid - Betis -:-
17:15Cadiz - Espanyol -:-
19:30Real Sociedad - Villarreal -:-
22:00Barcelona - Celta Vigo -:-

ITALIA: Serie A

13:30Torino - Empoli -:-
16:00Monza - Spezia -:-
16:00Salernitana - Verona -:-
16:00Udinese - Atalanta -:-
19:00Cremonese - Napoli -:-
21:45AS Roma - Lecce -:-

RANSKA: Ligue 1

14:00Montpellier - Monaco -:-
16:00Angers - Strasbourg -:-
16:00Brest - Lorient -:-
16:00Clermont - Auxerre -:-
16:00Nice - Troyes -:-
18:05Rennes - Nantes -:-
21:45Lille - Lens -:-

SAKSA: Bundesliga

16:30Mönchengladbach - FC Köln -:-
18:30Hertha Berlin - Freiburg -:-
20:30Stuttgart - Union Berlin -:-

SUOMI: Veikkausliiga - Championship Group

16:00KuPS - FC Inter -:-
18:00Haka - HJK -:-

SUOMI: Veikkausliiga - Karsintalohko

16:00Ilves - FC Lahti -:-

AASIA: AFC Championship U17 - Karsinta

07:00Australia U17 - Kiina U17 -:-
11:30Kambodža U17 - Pohjois-Mariaanit U17 -:-
12:00Guam U17 - Palestiina U17 -:-
12:00Iran U17 - Hong Kong U17 -:-
12:00Taiwan U17 - Nepal U17 -:-
13:00PeruutettuItä-Timor U17 - Mongolia U17 -:-
13:00Singapore U17 - Bhutan U17 -:-
14:00Etelä-Korea U17 - Brunei U17 -:-
15:00Thaimaa U17 - Vietnam U17 -:-
16:00Indonesia U17 - Malesia U17 -:-
16:00Jemen U17 - Bangladesh U17 -:-
16:00Libanon U17 - Qatar U17 -:-
16:00PeruutettuUzbekistan U17 - Sri Lanka U17 -:-
16:30Filippiinit U17 - Syyria U17 -:-
16:30Kirgisia U17 - Laos U17 -:-
17:00Tadžikistan U17 - Afganistan U17 -:-
19:45Oman U17 - Irak U17 -:-
21:00Intia U17 - Saudi-Arabia U17 -:-
21:00Japani U17 - Jordania U17 -:-
21:00Malediivit U17 - Myanmar U17 -:-

AFRIKKA: CAF Champions League - Karsinta

16:00Flambeau du Centre (Bur) - Zamalek (Egy) -:-
16:00Royal Leopards (Esw) - Cotonsport (Cmr) -:-
16:00Vipers (Uga) - Mazembe (Drc) -:-
17:00Monastir (Tun) - Al Ahly (Egy) -:-
18:00Plateau (Nga) - Esperance Tunis (Tun) -:-
18:00Primeiro de Agosto (Ang) - Simba (Tan) -:-
18:00Rivers United (Nga) - Wydad (Mar) -:-
19:00ASEC Mimosas (Ivo) - Horoya (Gui) -:-
19:00Djoliba (Mli) - Belouizdad (Alg) -:-

AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Karsinta

16:00Elgeco Plus (Mad) - Marumo Gallants (Rsa) -:-
16:00Fasil Kenema (Eth) - CS Sfaxien (Tun) -:-
17:00Bloem Celtic (Rsa) - Zesco Utd (Zam) -:-
18:00Kwara (Nga) - Berkane (Mar) -:-
19:00ASC Kara (Tog) - USM Alger (Alg) -:-
19:00Kallon (Sie) - Future FC (Egy) -:-
22:00FAR Rabat (Mar) - Ashanti GB (Gui) -:-

AFRIKKA: COSAFA Championship U20

13:00Botswana U20 - Mauritius U20 -:-
16:30Swazimaa U20 - Sambia U20 -:-

ALBANIA: First Division

13:30Din. Tirana - Beselidhja Lezha -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00Atletic Escaldes - Inter Escaldes -:-
14:30Ordino - UE Engordany -:-
17:00Penya - FC Santa Coloma -:-
19:30Sant Julia - UE Santa Coloma -:-

ANGOLA: Girabola

17:00Dragao - Sporting de Benguela -:-
18:00Wiliete - Interclube -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

00:15Union Santa Fe - Arsenal Sarandi -:-
02:30Platense - Colon -:-
19:00Tigre - Independiente -:-
21:30Banfield - Gimnasia L.P. -:-
21:30Talleres Cordoba - Godoy Cruz -:-
00:00Boca Juniors - Aldosivi -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

19:10Def. de Belgrano - Gimnasia Jujuy -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

23:00Crucero del Norte - Antoniana -:-
01:00Atletico Parana - CDJU Gualeguaychu -:-
21:30Sol de Mayo - Olimpo -:-
22:00Argentino MM - Sportivo Estudiantes -:-
22:00Def. Pronunciamiento - Sportivo Belgrano -:-
22:00Gimnasia y Tiro - Gimnasia E.R. -:-
22:00Sportivo Las Parejas - Boca Unidos -:-
22:30Ferro Gen. Pico - Villa Mitre -:-
22:30San Martin Formosa - Sarmiento Resistencia -:-
23:00Club Sportivo Penarol - Ciudad Bolivar -:-
00:00Central Norte - Douglas Haig -:-

ARGENTIINA: Primera B - Nousukarsinnat

03:10Ituzaingo - Fenix -:-
21:30Colegiales - Acassuso -:-

ARGENTIINA: Primera C - Clausura

21:30Argentino de Merlo - Laferrere -:-
21:30Berazategui - Club Lujan -:-
21:30El Porvenir - Excursionistas -:-
21:30San Martin Burzaco - Atlas -:-
21:30Sportivo Italiano - Midland -:-

ARGENTIINA: Primera D - Karsinnat - Pudotuspelit

21:30Argentino de Rosario - Sportivo Barracas -:-
21:30Central Ballester - Def. de Cambaceres -:-
21:30Deportivo Muniz - Lugano -:-

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Newells Old Boys 2 - Central Cordoba 2 -:-
16:00Sarmiento Junin 2 - Barracas Central 2 -:-

ARMENIA: Valioliiga

15:00Ararat-Armenia - Urartu -:-
17:00Ararat - Pyunik -:-

ARUBA: Division di Honor

01:30La Fama - Estrella -:-
03:30United FC - Britannia -:-

AUSTRALIA: A-League

05:00Wellington Phoenix - Adelaide United -:-
07:00WS Wanderers - Perth -:-

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

16:00Gabala - Qarabag -:-
18:30Sabah Baku - Kapaz -:-

BELGIA: Jupiler League

14:30KV Mechelen - Anderlecht -:-
17:00Eupen - Gent -:-
19:30Charleroi - St. Liege -:-
22:00Royale Union SG - Cercle Brügge -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Lierse K. - St. Liege U23 -:-
21:00Club Brügge U23 - Genk U23 -:-

BELGIA: National Division 1

16:00Leuven B - Francs Borains -:-
16:00RFC Liege - Tienen -:-
16:00Saint Eloois - RAAL La Louviere -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

16:00Acren - Seraing Utd 2 -:-
16:00Ganshoren - Namur -:-
16:00Jette - Hamoir -:-
16:00Stade Disonais - Warnant -:-
16:00Stockay-Warfusee - Binche -:-
16:00Verlaine - Rebecquoise -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00Olsa Brakel - Westhoek -:-
16:00Petegem - Lokeren-Temse -:-
16:00Torhout - Aalst -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

16:00Beerschot VA 2 - Pepingen-Halle -:-
16:00Belisia Bilzen - K. FC Turnhout -:-
16:00Lyra-Lierse Berlaar - Sp. Hasselt -:-

BERMUDA: Valioliiga

03:00Somerset - St. Georges Colts -:-
21:00North Village Rams - Hamilton Parish -:-
21:00PHC Zebras - Robin Hood -:-
00:00Dandy Town Hornets - Boulevard Blazers -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

22:00Royal Pari - U. Sucre -:-
22:00Universitario de Vinto - Tomayapo -:-
00:15Guabira - Oriente Petrolero -:-

BOLIVIA: Nacional B - Pudotuspelit

22:00Atletico Bermejo - Vaca Diez -:-
22:00Cerveceria - Deportivo Juva -:-
22:00Libertad Gran Mamore - Academia del Balompie -:-
22:00Sur-Car - Mariscal Sucre -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Valioliiga

16:00Posusje - Tuzla City -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:00Stupcanica - Bratstvo Gracanica -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

16:00Omarska - Radnik Bijeljina -:-

BRASILIA: Serie A

01:00Cuiaba - Flamengo -:-
03:00Corinthians - Athletico-PR -:-
17:00Internacional - Goias -:-
22:00Fortaleza - Avai -:-
22:00Sao Paulo - Botafogo RJ -:-
00:00Atletico-MG - Ceara -:-
00:00Coritiba - Bragantino -:-
00:00Fluminense - America MG -:-

BRASILIA: Serie B

00:30Ituano - Guarani -:-
00:30Tombense - CRB -:-
00:30Vasco - Novorizontino -:-
01:00Ponte Preta - Vila Nova -:-
22:00Sport Recife - Cruzeiro -:-

BRASILIA: Serie C - Pudotuspelit

23:00Mirassol - ABC -:-

BRASILIA: Copa do Brasil U20

16:00Londrina U20 - Internacional U20 -:-
21:00Fluminense Piaui U20 - ABC U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Brasil de Pelotas U20 -:-
23:00Sao Raimundo RR U20 - Iape U20 -:-

BULGARIA: Parva Liga

17:45Botev Vratsa - Arda -:-
20:15CSKA 1948 Sofia - Cherno More -:-

BULGARIA: Vtora liga

15:15Minyor Pernik - Spartak Pleven -:-
16:00Botev II - Yantra Gabrovo -:-

BULGARIA: Third League - South-East

16:00Lok. Plovdiv II - Asenovets -:-
16:00Sliven - Haskovo -:-

BULGARIA: Third League - South-West

16:00Septemvri Simitli - Levski II -:-

BULGARIA: Third League - North-East

16:00Botev Novi Pazar - Lokomotiv Ruse -:-
16:00Chernolomets - Ludogorets III -:-
16:00Dunav Ruse II - Ustrem Donchevo -:-
16:00Sportist Toshevo - Cherno More II -:-

BULGARIA: Third League - North-West

16:00Etar II - Vihar Slavyanovo -:-

BURKINA FASO: Valioliiga

19:00ASF Dioulasso - Salitas -:-
19:00USFA - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

16:00SiirrettyFlambeau du Centre - Bumamuru -:-
16:00Le Messager Ngozi - Vital O -:-
16:00Rukinzo - Dynamik -:-
16:00Tigre Noir - New Oil -:-

CHILE: Primera Division

02:00U. Espanola - O'Higgins -:-
18:30La Serena - U. De Chile -:-
23:30Colo Colo - Curico Unido -:-

CHILE: Primera B

23:30Deportes Temuco - Recoleta -:-
02:00S. Wanderers - Cobreloa -:-
21:00Magallanes - Melipilla -:-
21:00Rangers - U. De Concepcion -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura - Pudotuspelit

04:00Alajuelense - Saprissa -:-
00:00Puntarenas FC - Herediano -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Cariari Pococi - Limon Black Star -:-
20:15AD Sarchi - Liberia -:-
20:15Puerto Golfito FC - ADR Jicaral -:-
21:00Quepos Cambute - Carmelita -:-
22:00Escorpiones - Consultants Desamparados -:-

CURAÇAO: Promé Divishon - Final Four

03:00Scherpenheuvel - Jong Colombia -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF - Pudotuspelit

01:00Cibao - Atletico Pantoja -:-

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

23:30Macara - Nueve de Octubre -:-
02:00Dep. Cuenca - Barcelona SC -:-
21:00Guayaquil City - Gualaceo -:-
23:30Aucas - Mushuc Runa -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Atletico Marte - 11 Deportivo -:-
00:00Dragon - Jocoro -:-
00:15Luis Angel Firpo - Chalatenango -:-
04:00Metapan - Alianza FC -:-
00:00Platense Municipal - Aguila -:-
00:15FAS - Santa Tecla -:-

ENGLANTI: Championship

14:00Huddersfield - Hull -:-

ENGLANTI: FA Trophy - Karsinta

15:00Truro - Salisbury -:-

ENGLANTI: Valioliiga 2

16:00Crystal Palace U21 - Everton U21 -:-
17:00Stoke U21 - Norwich U21 -:-

ESPANJA: LaLiga2

15:00Cartagena - Leganes -:-
17:15Zaragoza - R. Oviedo -:-
19:30Albacete - Tenerife -:-
19:30Levante - Racing Santander -:-
22:00Malaga - Andorra -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 1

13:00Algeciras - Unionistas -:-
13:00Badajoz - Ceuta -:-
13:00Linares - Pontevedra -:-
17:00Real Madrid B - Cordoba -:-
18:00Celta Vigo B - Merida AD -:-
19:00Leonesa - Fuenlabrada -:-
19:00Rayo Majadahonda - La Coruna -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 2

13:00Ath. Bilbao B - CF Intercity -:-
13:00Baleares - Barcelona B -:-
13:00Real Union - Amorebieta -:-
13:00SD Logrones - Calahorra -:-
17:00Sabadell - Eldense -:-
18:00Gimnastic - Murcia -:-
19:00Osasuna B - Logrones -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1

13:00Real Aviles - R. Oviedo B -:-
13:30Rayo Cantabria - Coruxo -:-
18:00Compostela - Guijuelo -:-
18:00Laredo - Bergantinos -:-
18:00Marino de Luanco - Polvorin -:-
18:00Palencia CA - Arenteiro -:-
18:30Burgos Promesas - Zamora -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2

17:00Alaves B - Real Sociedad C -:-
17:00Logrones B - Izarra -:-
18:00Alfaro - Tarazona -:-
18:00Arenas Club - Tudelano -:-
18:00Cirbonero - Brea -:-
19:00Gernika - Sestao -:-
19:00Utebo FC - Beasain -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 3

13:00Ibiza Islas Pitiusas - Teruel -:-
13:00Mallorca B - Espanyol B -:-
13:00Olot - Formentera -:-
13:00Zaragoza B - Pena Deportiva -:-
18:00Lleida - CE Manresa -:-
18:00Terrassa - Saguntino -:-
18:30Alzira - Valencia B -:-
19:00Badalona Futur - Prat -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 4

12:00Cadiz B - Sevilla B -:-
12:30Betis B - Velez -:-
13:00Granada B - Cartagena B -:-
13:30Sanluqueno - Xerez D.F.C. -:-
18:00Antequera - Huelva -:-
18:00Ejido - Mar Menor -:-
18:00San Roque - Juventud Torremolinos -:-
18:00UCAM Murcia - CD Utrera -:-
18:00Yeclano - Mancha -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5

12:00Atl. Madrid B - Alcorcon B -:-
13:00Cacereno - Leganes B -:-
13:00Guadalajara - Melilla -:-
13:00Socuellamos - Atl. Paso -:-
13:00Union Adarve - Navalcarnero -:-
13:30CD Estepona - Cerdanyola -:-
18:00Gimnastica Segoviana - Montijo -:-
19:00Don Benito - CD Coria -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2

13:00Gijon B - L'Entregu -:-
13:00Llanes - Union Club Ceares -:-
13:00Valdesoto - Praviano -:-
18:00Aviles Stadium - Covadonga -:-
18:00CD Colunga - Lealtad -:-
18:00Llanera - Condal -:-
18:00Tuilla - Real Titanico -:-
18:15Luarca - Caudal Deportivo -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3

18:00Castro - UD Samano -:-
18:00Naval Reinosa - Torina -:-
18:00Tropezon - Gama -:-
19:00Vimenor - Solares -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4

12:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
12:30Portugalete - Aurrera de Vitoria -:-
13:00San Ignacio - SD Deusto -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5

12:45Grama - Girona B -:-
12:45UE Tona - CE Europa -:-
13:00Castelldefels - Vilafranca -:-
13:00Pobla Mafumet - Montanesa -:-
13:00San Cristobal CP - Badalona -:-
13:30Rapitenca - L'Hospitalet -:-
13:30UE Sants - Sant Andreu -:-
18:00Peralada - Vilassar de Mar -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6

12:30Ilicitano - Torrent -:-
13:00Castellon B - Hercules B -:-
13:00Levante B - Acero -:-
19:00Gandia - Atzeneta -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7

12:30AD Torrejon - Trival Valderas -:-
12:30Canillas - Getafe B -:-
12:30Collado Villalba - CDE Madrid -:-
13:00CD Mostoles - Real Aranjuez -:-
13:00RSC International - Pozuelo de Alarcon -:-
19:00RSD Alcala - Las Rozas -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8

17:30Bembibre - Numancia B -:-
17:30Santa Marta Tormes - Arandina -:-
17:45Palencia - Unami CP -:-
18:30Almazan - Ponferradina B -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9

13:00El Palo - Motril -:-
13:00Huetor Vega - Huetor Tajar -:-
13:00Malaga City - Torre del Mar -:-
13:00Maracena - Marbella -:-
18:30Arenas Armilla - Malaga B -:-
19:00CD Torreperogil - Almeria B -:-
20:00Atletico de Porcuna - Jaen -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Ayamonte - Atletico Espeleno -:-
13:00Cartaya - Antoniano -:-
13:00CD Gerena - Xerez CD -:-
13:00Coria C.F. - Cordoba B -:-
13:00Rota - Bollullos -:-
18:30Sevilla C - Puente Genil -:-
19:00Ciudad de Lucena - Pozoblanco -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11

13:00Platges de Calvia - Penya Independent -:-
13:00Portmany - Santanyi -:-
18:30Sant Jordi - Collerense -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12

13:00Tenerife B - Las Palmas B -:-
14:00CD Marino - Villa Santa Brigida -:-
14:00La Cuadra - Panaderia -:-
14:00SiirrettyMensajero - Lanzarote -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13

11:00Real Murcia B - Bullense -:-
12:00La Union - Pulpileno -:-
18:00Caravaca - Racing Murcia -:-
18:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-
18:30Ciudad Cieza - Lorca Deportiva -:-
18:30Muleno - EG El Palmar CF -:-
19:00Aguilas FC - Molinense -:-
19:00CAP Ciudad de Murcia - Alcantarilla -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 14

13:00Llerenense - Moralo -:-
13:00Olivenza - Fuente de Cantos -:-
13:15Azuaga - Arroyo -:-
13:30La Estrella - Miajadas -:-
13:30Pueblonuevo - Jerez CF -:-
18:00UP Plasencia - Villafranca -:-
18:30Don Alvaro - Trujillo -:-
18:30Montehermoso - CD Calamonte -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15

17:30Alesves - Azkoyen -:-
18:00CD Cantolagua - Burlades -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 16

13:00Varea - Yague -:-
17:30Calahorra B - River Ebro -:-
18:00Casalarreina - Anguiano -:-
18:00Naxara - Racing Rioja B -:-
18:00Pena Balsamaiso - Agoncillo -:-
18:30Vianes - Haro Deportivo -:-
19:00Oyonesa - CDFC Calzada -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 17

17:30Epila - Robres -:-
18:00Almudevar - Huesca B -:-
18:00La Almunia - Binefar -:-
18:00Tamarite - Ejea -:-
18:30Atletico Monzon - Caspe -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18

13:00Azuqueca - Conquense -:-
13:00CF Talavera B - Marchamalo -:-
13:00Villarrobledo - La Solana -:-
18:00Quintanar - Illescas -:-
19:00Puertollano C.F. - Torrijos -:-
19:00Tomelloso - Tarancon -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

16:30Stellenbosch - Kaizer -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship

16:30Pretoria U. - Cape Town All Stars -:-
16:30Uthongathi - Magesi -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge

11:00Cape Town City U23 - Chippa United U23 -:-
11:00Kaizer U23 - Sekhukhune U23 -:-
11:00Supersport U23 - Stellenbosch U23 -:-
11:00TS Galaxy U23 - Swallows U23 -:-
13:00Richards Bay U23 - Golden Arrows U23 -:-

ETELÄ-AMERIKKA: South American Games - U20 Naiset

15:00Argentiina U20 N - Kolumbia U20 N -:-
17:15Paraguay U20 N - Chile U20 N -:-

ETELÄ-KOREA: K League 1 - Karsintalohko

08:00Suwon - Seoul -:-
10:30Gimcheon Sangmu - Seongnam -:-
13:00Daegu - Suwon FC -:-

ETELÄ-KOREA: K League 2

07:30Busan - Asan -:-
10:00Gwangju - Gyeongnam -:-

EUROOPPA: UEFA Regions' Cup - Karsinta

13:00Galicia (Am) - Geneve (Am) -:-
18:00Pest Region (Am) - Ljubljana (Am) -:-

FILIPPIINIT: PFL

11:00Cebu FC - Kaya -:-

FÄRSAARET: Valioliiga

17:0007 Vestur Sorvagur - B36 Torshavn -:-
17:00Klaksvik - HB Torshavn -:-
17:00Vikingur - Runavik -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:30Loco. Tbilisi - Samgurali -:-
17:00Telavi - Bolnisi -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

14:30Georgia - Merani Martvili -:-
14:30Samtredia - Merani Tbilisi -:-
14:30Spaeri - FC Gareji Sagarejo -:-

GIBRALTAR: National League

17:00St Josephs - Lincoln -:-
19:30Europa Point - Lions Gibraltar -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

03:00Comunicaciones - Deportivo Mixco -:-
05:00Antigua - Santa Lucia -:-
20:00Deportivo Achuapa - Coban Imperial -:-
21:00Iztapa - Municipal -:-
21:15Malacateco - Xelaju -:-

HOLLANTI: Eredivisie

13:15G.A. Eagles - Cambuur -:-
15:30Feyenoord - Twente -:-
15:30Utrecht - Alkmaar -:-
17:45Heerenveen - PSV -:-
21:00Vitesse - Sittard -:-

HOLLANTI: Tweede Divisie

15:30TEC - HFC -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

15:00Baronie - Rosmalen -:-
15:00DEM - USV Hercules -:-
15:00Dongen - HV & CV Quick -:-
15:00FC Oss - UNA -:-
15:00Gemert - TOGB -:-
15:00GVV Unitas - ADO 20 Heemskerk -:-
15:00Watergraafsmeer - RKSV UDI -:-
15:30HSC '21 - Groene Ster -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

02:00UPNFM - Victoria -:-
04:00Olimpia - Marathon -:-
04:30Vida - Motagua -:-
00:00Olancho - Honduras Progreso -:-

INDONESIA: Liga 1

11:30SiirrettyPersebaya - Barito Putera -:-
14:15SiirrettyBhayangkara Solo - PSS Sleman -:-

INTIA: ISL

17:00Hyderabad - Mumbai City -:-

IRLANTI: Premier Division

19:00Shamrock Rovers - Shelbourne -:-

ISLANTI: Besta-deild karla - Championship Group

17:00Akureyri - Breidablik -:-

ISLANTI: Besta-deild karla - Karsintalohko

17:00Hafnarfjordur - Leiknir -:-
17:00Vestmannaeyjar - Keflavik -:-

ITALIA: Serie B

17:15Como - Perugia -:-
17:15Sudtirol - Benevento -:-

ITALIA: Serie C - Group A

15:30AlbinoLeffe - Novara -:-
15:30FeralpiSalo - Pro Vercelli -:-
15:30Lecco - Sangiuliano City -:-
15:30L.R. Vicenza - Pro Patria -:-
15:30Pergolettese - Padova -:-
15:30Piacenza - Juventus U23 -:-
15:30Pordenone - Arzignano -:-
15:30Pro Sesto - Triestina -:-
15:30Trento - Renate -:-
15:30Virtus Verona - Mantova -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Fermana - Entella -:-
15:30Montevarchi - Carrarese -:-
15:30Olbia - Fiorenzuola -:-
15:30Vis Pesaro - San Donato -:-
18:30Alessandria - Pontedera -:-
18:30Gubbio - Rimini -:-
18:30Imolese - Recanatese -:-
18:30Lucchese - Torres -:-
18:30Reggiana - Ancona -:-

ITALIA: Serie D - Group A

16:00Asti - Legnano -:-
16:00Borgosesia - Castanese -:-
16:00Casale - Vado -:-
16:00Chieri - Ligorna -:-
16:00Chisola - Bra -:-
16:00Fossano - Stresa Vergante -:-
16:00HSL Derthona - Sestri Levante -:-
16:00P.D.H.A.E. - Gozzano -:-
16:00Pinerolo - Sanremese -:-
16:30Castellanzese - Fezzanese -:-

ITALIA: Serie D - Group B

16:00Alcione Milano - Folgore Caratese -:-
16:00Breno - Villa Valle -:-
16:00Ciserano-Bergamo - Lumezzane -:-
16:00Desenzano - Arconatese -:-
16:00Real Calepina - Brusaporto -:-
16:00Seregno - Caronnese -:-
16:00Sona - Franciacorta -:-
16:00USD Casatese - Ponte San Pietro -:-
16:00Varesina - Citta di Varese -:-

ITALIA: Serie D - Group C

16:00Adriese - Luparense -:-
16:00Bolzano - Caldiero Terme -:-
16:00Campodarsego - Este -:-
16:00Cartigliano - Legnago Salus -:-
16:00Mestre - Dolomiti Bellunesi -:-
16:00Montebelluna - Montecchio Maggiore -:-
16:00Portogruaro - Union Clodiense -:-
16:00Villafranca - Levico Terme -:-

ITALIA: Serie D - Group D

16:00AC Carpi - Forli -:-
16:00Correggese - Ravenna -:-
16:00Fanfulla - Aglianese Calcio -:-
16:00Giana Erminio - Prato -:-
16:00Lentigione - Corticella -:-
16:00Mezzolara - Salsomaggiore -:-
16:00Pistoiese - G.S. Bagnolese -:-
16:00Real Forte Querceta - Crema -:-
16:00Sammaurese - Scandicci -:-
16:00United Riccione - Sant'Angelo -:-

ITALIA: Serie D - Group E

16:00Arezzo - Seravezza Pozzi -:-
16:00Follonica Gavorrano - Orvietana -:-
16:00Livorno - Ponsacco -:-
16:00Montespaccato - Grosseto -:-
16:00Ostia Mare - Citta di Castello -:-
16:00Pianese - Terranuova Traiana -:-
16:00Poggibonsi - Flaminia -:-
16:00Tau - Ghivizzano Borgo -:-
16:00Trestina - Sangiovannese -:-

ITALIA: Serie D - Group F

16:00Chieti - Avezzano -:-
16:00Cynthialbalonga - S. N. Notaresco -:-
16:00Fano - Roma City -:-
16:00Matese - Porto D'Ascoli -:-
16:00Montegiorgio - Nuova Florida -:-
16:00Sambenedettese - ASD Pineto Calcio -:-
16:00Termoli - Vastese -:-
16:00Vastogirardi - Trastevere Calcio -:-
16:00VIS - US Tolentino -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:30Sarrabus Ogliastra - Portici 1906 -:-
16:00Cassino - Angri -:-
16:00Ilvamaddalena - Sorrento -:-
16:00Lupa Frascati - Atletico Uri -:-
16:00Paganese - Palmese -:-
16:00Pomezia - Arzachena -:-
16:00Real Monterotondo - Casertana -:-
16:00SS Nola 1925 - Aprilia -:-
16:00Tivoli Calcio - Vis Artena -:-

ITALIA: Serie D - Group H

16:00A.C.D. Nardo - Cavese -:-
16:00Afragolese - Nocerina -:-
16:00Brindisi - Lavello -:-
16:00Citta di Fasano - Bitonto -:-
16:00Puteolana - Francavilla -:-
16:30Altamura - Casarano -:-
16:30Molfetta Calcio - Gladiator -:-
17:00Barletta - Martina Calcio -:-

ITALIA: Serie D - Group I

16:00Catania - Castrovillari -:-
16:00Licata - Locri 1909 -:-
16:00Ragusa - S. Agata -:-
16:00Real Aversa - Lamezia Terme -:-
16:00Sancataldese - AS Acireale -:-
16:00San Luca - Paterno -:-
16:00Santa Maria Cilento - Canicatti -:-
16:00Trapani - Cittanovese -:-
16:00Vibonese - Mariglianese -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00AS Roma U19 - Inter U19 -:-
14:00Napoli U19 - Bologna U19 -:-
16:00Lecce U19 - Cagliari U19 -:-

ITALIA: Coppa Italia - Naiset

15:30Torres N - Chievo Verona N -:-

ITÄVALTA: Bundesliga

15:30Sturm Graz - Tirol -:-
15:30Wolfsberger - Ried -:-
18:00Rapid Vienna - Austria Vienna -:-

ITÄVALTA: 2. Liga

11:30Horn - Admira -:-
11:30Sturm Graz (Am) - First Vienna -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

11:30Reichenau - Kufstein -:-
17:00Telfs - Kitzbühel -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Salzburg

16:30Saalfelden - Bischofshofen -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Vorarlberg

12:00SC Göfis - Brauerei Egg -:-
17:00Röthis - Altach U21 -:-
17:00Wolfurt - RW Rankweil -:-

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

14:00First Vienna N - Innsbruck N -:-

JAPANI: J2 League

07:05Kofu - Okayama -:-
08:00Kanazawa - Ryukyu -:-
08:00Machida - Tochigi -:-
08:00Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi -:-
08:00Yamagata - Mito -:-
12:00Yokohama FC - Oita -:-

JAPANI: J3 League

07:00Fujieda MYFC - Yamaga -:-
07:00Tegevajaro Miyazaki - Fukushima Utd -:-
07:00Tottori - Iwaki -:-
08:00Gifu - Toyama -:-
08:00Kamatamare - Azul Claro Numazu -:-
08:00Kitakyushu - Vanraure -:-

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00Kunoichi N - Gunma N -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Cavalry - Pacific FC -:-
20:00Forge - HFX Wanderers -:-

KANADA: U Sports

23:00Western - Waterloo -:-
23:30UBC - Victoria -:-
01:15Saint Marys - Moncton -:-
03:45UBC Okanagan - Thompson Rivers -:-
22:15RMC - Trent -:-

KAZAKSTAN: Valioliiga

13:00Atyrau - K. Almaty -:-
13:00Shakhtar K. - Turan -:-
15:00FC Astana - Ordabasy -:-
15:00Taraz - Kyzylzhar -:-
17:00Maqtaaral - FK Akzhayik -:-

KAZAKSTAN: First Division

11:00Taraz-Karatau 2 - FC Astana 2 -:-
12:00Ekibastuz - Kaisar -:-
13:00FK Kyran - Okzhetpes -:-
13:00Zhetysu - Igilik -:-
14:00Baykonur Kyzylorda - Yassy -:-
14:00K. Almaty 2 - Shakhtar Bulat -:-

KENIA: Valioliiga

15:00SiirrettyAPS Bomet - Kariobangi Sharks -:-
15:00SiirrettyBidco United - Posta Rangers -:-
15:00SiirrettyGor Mahia - Sofapaka -:-
15:00SiirrettyKakamega Homeboyz - Fortune Sacco -:-
15:00SiirrettyKCB - Leopards -:-
15:00SiirrettyTusker - Police FC -:-
15:00SiirrettyUlinzi Stars - Nairobi City -:-

KIINA: Super League

10:30Changchun Yatai - Shanghai Port -:-
14:30Beijing Guoan - Shandong Taishan -:-
14:30Dalian Pro - Chengdu Rongcheng -:-
14:30Guangzhou FC - Meizhou Hakka -:-
14:30Wuhan FC - Zhejiang Professional -:-
15:00Shenzhen - Shanghai Shenhua -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

04:00Pasto - Tolima -:-
23:30Atletico Nacional - Aguilas -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

00:05Barranquilla - Orsomarso -:-
00:05Boca Juniors - Real Santander -:-
00:05Bogota - Real Cartagena -:-
00:05Chico - Llaneros -:-
00:05Cucuta - Tigres -:-
00:05Fortaleza - Valledupar -:-
00:05Huila - Atletico F.C. -:-
00:05Quindio - Leones -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

14:00Celeste - Tshinkunku -:-
15:30Blessing - US Panda -:-
16:00AC Kuya - JSK -:-
17:30Dauphins Noirs - Etoile de Kivu -:-
17:30Maniema - Renaissance -:-
18:00AC Rangers - Sanga Balende -:-

KOSOVO: Superliga

14:00FC Ballkani - Malisheva -:-
14:00Ferizaj - Gjilani -:-
14:00KF Llapi - Drenica -:-

KREIKKA: Super League

16:00OFI Crete - Olympiakos -:-
16:30Levadiakos - PAOK -:-
19:30Panathinaikos - Asteras Tripolis -:-
21:15Aris - AEK -:-

KREIKKA: Greek Cup

16:00Agios Nikolaos - Niki Volos -:-
16:00Apollon Larissa - Athens Kallithea -:-
16:00Karditsa - Apollon Pontou -:-
16:00O.F. Ierapetra - Kifisias -:-

KROATIA: HNL

16:00Slaven Belupo - Osijek -:-
18:10Gorica - Rijeka -:-

KROATIA: Prva NL

16:00Croatia Zmijavci - Jarun -:-

KROATIA: 1. HNL - Naiset

15:30Zadar N - Viktorija Slavonski Brod N -:-

KYPROS: First Division

18:00Olympiakos Nicosia - Chloraka -:-
19:00Aris - AEK Larnaca -:-

KYPROS: Division 2

16:00Othellos Athienou - Ermis -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

15:00Auda - RFS -:-
15:00Metta/LU - Valmiera -:-
18:00BFC Daugavpils - FK Liepaja -:-

LATVIA: 1. Liga

13:00Riga FC 2 - Tukums 2000 2 -:-
14:00Dinamo Riga - Saldus SS/Leevon -:-
15:00FK Smiltene - Jelgava -:-

LESOTHO: Valioliiga

14:00Liphakoe - Machokha -:-
16:00Bantu - Mazenod -:-
16:00Galaxy - Naughty Boys -:-
16:00LCS - Defence Force -:-
16:00Lifofane - Matlama -:-
16:00Lijabatho - CCX -:-
16:00LMPS - Linare -:-
16:00Manonyane - Lioli -:-

LIBANON: Valioliiga

15:30Salam Zgharta - Nejmeh SC -:-
16:00Tadamon - Bourj FC -:-

LIBERIA: LFA First Division

18:30Watanga - Nimba United -:-

LIETTUA: A Lyga

13:00Kauno Zalgiris - Hegelmann -:-
15:00Jonava - Zalgiris -:-
17:55Riteriai - Suduva -:-
20:00Banga - FK Panevezys -:-

LIETTUA: I Lyga

14:00FK Minija - Siauliai 2 -:-

LUXEMBURG: National Division

16:00Differdange - Hesperange -:-
16:00Ettelbruck - Kaerjeng -:-
16:00Fola - Dudelange -:-
16:00Hostert - Niedercorn -:-
16:00Mondercange - Mondorf -:-
16:00Racing Luxembourg - Jeunesse Esch -:-
16:00UNA Strassen - Wiltz -:-
16:00Union Titus Petange - Victoria Rosport -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

01:00Kolumbia N - Paraguay N -:-
08:55Japani N - Uusi-Seelanti N -:-
11:00Kypros N - Liechtenstein N -:-
13:00Latvia N - Liettua N -:-
15:00Jordania N - Egypti N -:-
17:30Puola N - Argentiina N -:-
19:00Viro N - Färsaaret N -:-

MALAWI: Super League

15:30SiirrettyBlue Eagles - TN Stars -:-
15:30Dedza Dynamos - Moyale Barracks -:-
15:30Ekwendeni Hammers - Blue Eagles -:-
15:30Mighty Tigers - Karonga United -:-
15:30Silver Strikers - Big Bullets -:-
15:30TN Stars - MAFCO -:-

MALTA: Valioliiga

16:00Sirens - Gzira -:-
18:15Pieta Hotspurs - Balzan -:-

MALTA: Challenge League

12:00Fgura - Zurrieq -:-
16:00Attard - Swieqi -:-
16:00Sliema - San Gwann -:-
18:30Mtarfa - Tarxien -:-
18:30Vittoriosa - Melita FC -:-

MAROKKO: Botola Pro

20:00Khouribga - FUS Rabat -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura - Pudotuspelit

03:00Tigres - Necaxa -:-
05:15Cruz Azul - Leon -:-
20:00Toluca - Juarez -:-
00:30Puebla - Guadalajara -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atlante - Tapatio -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Deportiva Venados - Canamy -:-
00:00Tritones Vallarta - Mexicali -:-
00:00UA Zacatecas - Cimarrones de Sonora 2 -:-
00:00Uruapan - Gavilanes de Matamoros -:-
00:30Saltillo - Inter de Queretaro -:-
01:00Mineros de Fresnillo - Halcones de Zapopan -:-
02:00Lobos ULMX - Colima FC -:-
20:00Catedraticos Elite - Tampico Madero -:-
20:00Montaneses - Dongu -:-
20:00Tulancingo - Correcaminos 2 -:-
00:00Real de Arteaga - Cafetaleros -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

00:00Ciervos - Pioneros -:-
00:00Tho Mayas - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura - Pudotuspelit

20:00Pachuca U20 - Santos Laguna U20 -:-

MOLDOVA: Super Liga

15:00Dinamo-Auto - S. Tiraspol -:-
18:00Balti - Zimbru -:-

MONGOLIA: Valioliiga

11:00FC Ulaanbaatar - Deren -:-
14:00Ulaanbaatar City - Falcons -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

15:00Mornar - Rudar -:-
16:00Jedinstvo - Arsenal Tivat -:-
18:00Buducnost - OFK Petrovac -:-
18:00Iskra - Decic -:-
18:00Jezero - Sutjeska -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

16:00Bokelj - Kom Podgorica -:-
16:00FK Podgorica - Otrant -:-
16:00Grbalj - Berane -:-
16:00OFK Niksic - Igalo -:-
16:00Zeta - Mladost DG -:-

MYANMAR: National League

12:00Rakhine United - Ispe FC -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Jalapa - Managua FC -:-
04:00Ocotal - UNAN-Managua -:-
00:00Sport Sebaco - Matagalpa -:-

NORJA: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Sandefjord -:-
18:00Jerv - Aalesund -:-
18:00Molde - Ham-Kam -:-
18:00Odd - Kristiansund -:-
18:00Strömsgodset - Tromsø -:-
18:00Viking - Lilleström -:-
20:00Rosenborg - Vålerenga -:-

NORJA: OBOS-ligaen

15:00Skeid - Start -:-
15:00Sogndal - Stjordals Blink -:-

NORJA: Division 2 - Group 2

16:00Frigg - Tromsdalen -:-
16:00Levanger - Baerum Sportsklubb -:-
17:00Traeff - Kjelsås -:-
19:00Asker - Ull/Kisa -:-
19:00Eidsvold - Brattvag -:-

NORJA: Division 3 - Group 1

16:00Lyn - Ready -:-

NORJA: Division 3 - Group 2

14:00Hødd 2 - Kongsvinger 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 3

16:00Haugesund 2 - Brann 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 5

16:15Rana FK - Byåsen -:-
16:30Kolstad - Bodo/Glimt 2 -:-
17:00Innstrandens - Nardo -:-

NORJA: Division 3 - Group 6

15:00Bossekop - Funnefoss/Vormsund -:-
17:00Gjellerasen - Harstad -:-
17:30Mjondalen 2 - Senja -:-

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30Academie de FAD - Racing d'Abidjan -:-
21:00SO Armee - Lys Sassandra -:-

OMAN: Professional League

16:10Dhofar - Bahla -:-
18:30Seeb - Oman Club -:-

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Arabe Unido - Miguelito -:-
02:15Chiriqui - San Francisco -:-
04:30Tauro - Plaza Amador -:-
00:00Independiente - Herrera -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Ameliano - Olimpia Asuncion -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Atyra - Rubio Nu -:-
16:00Sportivo Iteno - Fernando de la Mora -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00Melgar - Ayacucho -:-
19:00Alianza Atl. - Grau -:-
21:15Carlos Mannucci - Sport Boys -:-
23:00Carlos Stein - U. San Martin -:-
23:30Sporting Cristal - U. de Deportes -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

15:00Akademija Pandev - Shkupi -:-
15:00FK Skopje - Rabotnicki -:-
15:00Shkendija - Bregalnica -:-
15:00Sileks - Pobeda -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL

15:00Lok. Skopje - Kozuf Gevgelija -:-

PORTUGALI: Liga Portugal

17:30Boavista - Maritimo -:-
20:00Casa Pia - Vizela -:-
22:30Braga - Chaves -:-

PORTUGALI: Liga Portugal 2

13:00Covilha - Academico Viseu -:-
16:00Moreirense - Nacional -:-
17:30Mafra - Tondela -:-

PORTUGALI: Liga 3

13:00Anadia - Canelas 2010 -:-
17:00CDC Montalegre - S. Joao Ver -:-
17:00Fafe - Paredes -:-
19:00Leiria - OS Belenenses -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

12:30Esperanca de Lagos - SC Praiense -:-
13:00Rebordosa - Maritimo B -:-
15:00Marinhense - Loures -:-
17:001º Dezembro - Alcains -:-
17:00Amarante - Maria de Fonte -:-
17:00Arronches Benfica - Uniao Da Serra -:-
17:00Atletico - Fabril do Barreiro -:-
17:00Camacha - Leca -:-
17:00Desportivo Moncao - Dumiense -:-
17:00FC Alpendorada - Beira Mar -:-
17:00Ferreiras - Imortal -:-
17:00GD Braganca - Pevidem -:-
17:00GD Resende - Machico -:-
17:00Gondomar - Lusitania FC -:-
17:00Juv. Evora - Vasco da Gama -:-
17:00Lusitano GC - Oriental Dragon -:-
17:00Merelinense - Sao Martinho -:-
17:00Mortagua - Sertanense -:-
17:00Pedras Salgadas - Brito -:-
17:00Rio Maior SC - Pero Pinheiro -:-
17:00Salgueiros - Guarda Desportiva -:-
17:00Santarem - Sintrense -:-
17:00SB Castelo Branco - Coruchense -:-
17:00Serpa - Olhanense -:-
17:00Tirsense - SC Vianense -:-
17:00Valadares Gaia - Castro Daire -:-
17:00Vilar de Perdizes - Vila Mea -:-
18:00SC Angrense - CD Rabo Peixe -:-

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Zaglebie - Korona -:-
18:30Lech - Radomiak Radom -:-

PUOLA: Division 1

13:40Arka - S. Rzeszow -:-
16:00Tychy - Skra -:-
19:00Odra Opole - Puszcza -:-

PUOLA: Division 2

14:00Lech 2 - Slask 2 -:-
15:00Stezyca - Motor Lublin -:-
18:15GKS Jastrzebie - Pruszkow -:-

PUOLA: III Liga - Group II

13:00Szczecin II - Ol. Grudziadz -:-

PUOLA: III Liga - Group IV

16:00LKS Lagow - Stalowa Wola -:-

PUOLA: Central Youth League

12:00Lech U19 - Wisla U19 -:-
13:00Slask W. U19 - Szczecin U19 -:-
13:30Rakow Czestochowa U19 - Legnica U19 -:-
18:00Arka U19 - Legia U19 -:-

RÉUNION: Regionale 1

14:30Parfin - Jeanne d'Arc -:-

ROMANIA: Liga 1

15:30Sepsi Sf. Gheorghe - Farul Constanta -:-
21:30Petrolul - FCSB -:-

ROMANIA: Liga 2

11:00Baia Mare - Dinamo Bucuresti -:-

ROMANIA: Romanian Cup - Naiset

13:30Botosani N - Estera Tifesti N -:-
14:30FC Arges N - Sepsi Sf. Gheorghe N -:-

RUOTSI: Allsvenskan

16:00Elfsborg - Kalmar -:-
16:00Malmö - Värnamo -:-
16:00Sundsvall - Göteborg -:-
18:30AIK Tukholma - Helsingborg -:-
18:30Djurgården - Häcken -:-

RUOTSI: Superettan

14:00Brommapojkarna - Utsikten -:-
16:00Östersund - AFC Eskilstuna -:-

RUOTSI: Division 1 - Norra

14:00Gefle - Örebro Syrianska -:-
16:00Piteå - Hammarby TFF -:-
17:00Team TG FF - Vasalund -:-

RUOTSI: Division 1 - Södra

16:00Åtvidaberg - Trollhättan -:-
17:00Oddevold - Ängelholm -:-

RUOTSI: Division 2 - Norrland

15:00Umeå - Storfors AIK -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand

17:45Rågsved - Skiljebo -:-
18:00Kungsängen - Järfalla -:-

RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland

15:00BK Astrio - Landvetter IS -:-
15:00Frölunda - Tölö -:-
15:00Varbergs GIF - Torslanda -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland

14:00Österlen FF - Hässleholms IF -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

13:00Karlbergs BK - Assyriska FF -:-
15:00United Nordic - Huddinge -:-
19:00Lidingö IFK - Nyköping -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

15:00Nordvärmland - Grebbestads IF -:-
18:00Vänersborgs FK - Karlslund -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

14:30Heidenheim - Hannover -:-
14:30Nürnberg - Kiel -:-
14:30Sandhausen - Magdeburg -:-

SAKSA: 3. Liga

14:00Dresden - VfL Osnabrück -:-
15:00Freiburg II - RW Essen -:-

SAKSA: Regionalliga North

15:00Kiel II - Hannover II -:-
15:00Phoenix Lübeck - Bremer -:-
15:00St. Pauli II - Norderstedt -:-
15:00Teutonia Ottensen - Lübeck -:-

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

14:00Greifswald - Babelsberg -:-
14:00Halberstadt - Viktoria Berlin -:-
14:00Lichtenberg - Meuselwitz -:-
14:00Luckenwalde - Berliner AK 07 -:-

SAKSA: Regionalliga West

15:00Aachen - Mönchengladbach II -:-
15:00Wattenscheid - Lippstadt -:-

SAKSA: Regionalliga Südwest

15:00Aalen - Mainz II -:-
15:00Homburg - Ulm -:-

SAKSA: Regionalliga Bayern

15:00Bayern München II - Würzburger Kickers -:-

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

15:00CFC Hertha - Neustrelitz -:-
15:00TuS Makkabi Berlin - MSV Neuruppin -:-
16:00Hansa Rostock II - Blau Weiss Berlin -:-

SAKSA: Oberliga NOFV- Süd

14:00Eilenburg - Krieschow -:-
15:00Nordhausen - Plauen -:-

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

16:00GW Siebenbäumen - Inter Türkspor Kiel -:-

SAKSA: Oberliga Hamburg

15:30Rugenbergen - Harksheide -:-
16:00Tornesch - Niendorfer TSV -:-
16:00TSV Buchholz 08 - Sasel -:-

SAKSA: Oberliga Bremen

12:00Geestemünde - Woltmershausen -:-
14:00Schwachhausen - Leher -:-
15:00Hemelingen SV - Surheide -:-

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

16:00FT Braunschweig - Arminia Hannover -:-
16:00Hannoverscher SC - VfL Oldenburg -:-
16:00Heeslinger - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
16:00Lüneburger Hansa - Ahlerstedt/Ottendorf -:-
16:00Pattensen - Bersenbrück -:-
16:00Spelle-Venhaus - Eintracht Celle -:-

SAKSA: Oberliga Westfalen

16:00ASC 09 Dortmund - Eintracht Rheine -:-
16:00Bovinghausen - Delbrück -:-
16:00Clarholz - Sprockhovel -:-
16:00Münster 2 - Gievenbeck -:-
16:00Schermbeck 2020 - Westfalia Rhynern -:-
16:00Siegen - Lotte -:-
16:00Vreden - Ennepetal -:-
16:30Finnentrop/Bamenohl - FC Gütersloh -:-

SAKSA: Oberliga Hessen

16:00Neuhof - TUS Dietkirchen -:-
16:00RW Walldorf - Hanau -:-
16:00Steinbach Haiger II - SV Steinbach -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Süd

16:00Türkspor Augsburg - Dachau -:-

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Grossaspach - Göppingen SV -:-

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

16:00Bergisch Gladbach - Hennef -:-
16:00Freialdenhoven - Königsdorf -:-
16:00Glesch-Paffendorf - Hürth -:-
16:00Siegburger - Wegberg-Beeck -:-
16:15Frechen - Pesch -:-
16:30Fortuna Köln II - Bonner -:-
16:30Friesdorf - Eintracht Hohkeppel -:-
16:30VfL Vichttal - FC Viktoria 08 -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein

16:00Cronenberger - Germania Ratingen -:-
16:00Uerdingen - Homberg -:-
16:30Duisburg - FC Monheim -:-
16:30SC St.Tonis - SW Essen -:-
17:30Schonnebeck - Kray -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga North

11:30Union Berlin U19 - Meppen U19 -:-
13:00Viktoria Berlin U19 - Werder Bremen U19 -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga South

12:00Eintracht Trier U19 - Unterhaching U19 -:-
14:00Reutlingen U19 - Mainz U19 -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga West

12:00Bonner U19 - Viktoria Köln U19 -:-
14:00Düsseldorf U19 - Verl U19 -:-
14:00RW Essen U19 - Preussen Münster U19 -:-

SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset

15:00FC Köln II N - Frankfurt II N -:-

SAMBIA: Super League

16:00Green Eagles - Kabwe -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Cosmos - Pennarossa -:-
16:00Fiorentino - Faetano -:-
16:00Juvenes/Dogana - Virtus -:-

SERBIA: Super Liga

16:00Cukaricki - Javor -:-
16:30Crvena zvezda - Sp. Subotica -:-
20:30FK Vozdovac - Partizan -:-

SERBIA: Prva Liga

16:00Novi Sad - Macva -:-
18:00Sloboda - Radnicki Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Torlak - BSK Borca -:-
16:00Zvezdara - Buducnost Dobanovci -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

11:00Radnicki Zrenjanin - Becej -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

12:00Car Konstantin - Paracin -:-
12:00SFS Borac - Buducnost Popovac -:-
16:00Brzi Brod - Toplicanin -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:00OFK Mihajlovac - Radevac -:-

SINGAPORE: Valioliiga

12:30Geylang - Tanjong Pagar -:-

SKOTLANTI: Premiership

17:00Kilmarnock - Hearts -:-

SKOTLANTI: Lowland League

17:00Stirling University - Civil Service Strollers -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

18:30Dun. Streda - Zilina -:-
19:00Trencin - Slovan Bratislava -:-

SLOVAKIA: 2. liiga

11:30Raca - Presov -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - East

16:001.FK Svidnik - Spisska Nova Ves -:-
16:00Filakovo - Slavia TU Kosice -:-
16:00Oravske Vesele - Namestovo -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - West

16:00Galanta - Sala -:-
16:00Malzenice - Vrakuna B. -:-
16:00Podkonice - Inter Bratislava -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava

16:30D. Luzna - Bernolakovo -:-
16:30Ivanka pri Dunaji - Domino -:-
16:30Malacky - Rovinka -:-
16:30Nova Dedinka - Jarovce -:-
16:30Tomasov - Rohoznik -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Central

11:30Besenova - Salkova -:-
15:30Krasno - L. Hradok -:-
15:30SK Javornik Makov - Zarnovica -:-

SLOVAKIA: 4. liga - East

15:30Gerlachov - Mladost Kalsa -:-
15:30Lubovna - FK Cana -:-
15:30Medzilaborce - Medzev -:-
15:30Raslavice - Sabinov -:-
15:30Sobrance-Sobranecko - Kechnec -:-
15:30Sokol Lubotice - Spisske Podhradie -:-
15:30Velky Saris - Sokolany -:-

SLOVAKIA: 4. liga - West

15:30Crystal - Gbely -:-
15:30Imel - Hurbanovo -:-
15:30Nitra - Kolarovo -:-
15:30Pata - Gabcikovo -:-
15:30Trebatice - Levice -:-
15:30Z. Moravce-Vrable B - Blava Jaslovske Bohunice -:-

SLOVENIA: Prva liga

16:00Bravo - O. Ljubljana -:-
21:15Mura - Celje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

19:00NK Krka - Rudar -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

11:30Videm - Smartno -:-
16:30Cirkulane - Drava -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

16:30Fama Vipava - Skofja Loka -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Elman - Gaadiidka -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko C - Voittajien -vaihe

16:30VIFK - OLS Oulu -:-

SVEITSI: Super League

15:15Servette - Luzern -:-
17:30Lugano - Basel -:-
17:30Zürich - Winterthur -:-

SVEITSI: Challenge League

15:15Schaffhausen - Vaduz -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 2

16:00Black Stars - Delemont -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 3

16:00Grasshopper II - Kosova -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Faizkand - Eskhata -:-
13:00Ravshan Zafarabad - Khujand -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Mtibwa Sugar - Tanzania Prisons -:-

TANSKA: Superliga

15:00Aarhus - Midtjylland -:-
17:00Odense - Silkeborg -:-
19:00Randers - Bröndby -:-

TANSKA: 1. Division

14:00Naestved - Koge -:-
16:00Vejle - Helsingor -:-

TANSKA: 2nd Division

14:00AB Copenhagen - Aarhus Fremad -:-

THAIMAA: Thai League 1

13:30Bangkok Utd - Chiangrai -:-
14:00Khonkaen Utd. - Chonburi -:-
14:00Lampang - Nakhon Ratchasima -:-
15:00Muangthong - Port MTI FC -:-

THAIMAA: Thai League 2

13:30Chiangmai Utd - Chainat -:-
14:00Ayutthaya Utd - Nakhon Pathom -:-
14:30Raj Pracha - Trat FC -:-
15:00Rayong FC - Samut Prakan City -:-

TŠEKKI: 1. Liga

17:00Ceske Budejovice - Zlin -:-
17:00Liberec - Ostrava -:-
17:00Slovacko - Bohemians -:-
20:00Sigma Olomouc - Slavia Praha -:-

TŠEKKI: Division 2

11:30Sparta Praha B - Lisen -:-
17:00Taborsko - Trinec -:-
17:00Vlasim - Pribram -:-

TŠEKKI: CFL - Group A

11:15Admira Prague - Bohemians 1905 B -:-
11:15Dukla Praha B - Kraluv Dvur -:-
17:00Povltavska FA - Prestice -:-

TŠEKKI: CFL - Group B

11:15Hradec Kralove B - Benesov -:-
11:15Pardubice B - Velvary -:-
17:00Zapy - Banik Most - Sous -:-

TŠEKKI: MSFL

11:15Slovacko B - Velke Mezirici -:-
11:15Unicov - Ostrava B -:-
11:30Zlin B - Rosice -:-
15:30SK Hranice - Hodonin -:-

TŠEKKI: Division B

17:00Louny - Steti -:-

TŠEKKI: Division C

17:00Benatky - Nachod -:-
17:00Dvur Kralove - Vysoke Myto -:-
17:00Hlinsko - Chrudim B -:-
17:00Novy Bydzov - Brandys n. Labem -:-
17:00Turnov - Velke Hamry -:-

TŠEKKI: Division D

16:00Stara Rise - Bystrice n. Pern. -:-
16:00Tasovice - Bohunice -:-
16:00Zdar na Sazavou - Lanzhot -:-

TŠEKKI: Division E

16:00Sumperk - Slavicin -:-

TŠEKKI: Division F

11:15Karvina B - Valasske Mezirici -:-
16:00Bilovec - Polanka nad Odrou -:-
16:00Frenstat p. R. - Havirov -:-
16:00Krnov - Bohumin -:-

TŠEKKI: Jihocesky KP

17:00Jindrichuv Hradec - Prachatice -:-
17:00Milevsko - Rudolfov -:-

TŠEKKI: Jihomoravsky KP

11:15Kurim - Lisen B -:-
16:30Boskovice - SK Krumvir -:-
16:30Kunstat - Bosonohy -:-
16:30Mutenice - Sparta Brno -:-

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

13:30Rychnov n. Kneznou - Vysoka n. Labem -:-
16:30Cerveny Kostelec - Solnice -:-
16:30Horice - Vrchlabi -:-

TŠEKKI: Liberecky KP

17:00Studenec - Hradek nad Nisou -:-

TŠEKKI: Moravskoslezsky KP

16:00Bolatice - Hermanice -:-
16:00Moravan Oldrisov - Dolni Datyne -:-

TŠEKKI: Olomoucky KP

16:00Bohunovice - Litovel -:-
16:00Cechovice - Brodek u Prerova -:-
16:00Konice - Velke Losiny -:-
16:00Kostelec na Hane - Zabreh -:-
16:00SK Lipova - Rapotin -:-

TŠEKKI: Pardubicky KP

16:00Hermanuv Mestec - Prelouc -:-
16:00Horni Redice - Libisany -:-
16:00Lazne Bohdanec - Chocen -:-
16:00Moravany - Holice -:-
16:00Moravska Trebova - Tremosnice -:-
16:00SK Pardubicky - Ceska Trebova -:-

TŠEKKI: Plzensky KP

17:00Holysov - Nepomuk -:-

TŠEKKI: Prazsky prebor

17:00Vysehrad - Zizkov B -:-

TŠEKKI: Stredocesky KP

17:00Pruhonice - Nespeky -:-
17:00Sokolec - Mnichovohradistsky SK -:-
17:00Velim - Poricany -:-

TŠEKKI: Ustecky KP

16:00Kadan - Brna -:-

TŠEKKI: Vysocina KP

16:00Namest n. Oslavou - Rapotice -:-
16:00Nova Ves - Vrchovina B -:-
16:00Slavoj Polna - Okrisky -:-

TŠEKKI: Zlinsky KP

16:00Francova Lhota - Stitna nad Vlari -:-
16:00Nevsova - Morkovice -:-

TŠEKKI: 2. Liga - Naiset

16:00Olomouc N - Lisen N -:-

TURKKI: Super Lig

14:30Ümraniyespor - Kayserispor -:-
17:00Hatayspor - Alanyaspor -:-
20:00Fenerbahce - Karagümrük -:-

TURKKI: 1. Lig

13:30Tuzlaspor - Altinordu -:-
16:00Yeni Malatyaspor - Erzurumspor -:-
19:00Denizlispor - Pendikspor -:-

TURKKI: 2. Lig White Group

15:30Arnavutkoy Belediyesi - Düzcespor -:-
15:30Nazillispor - Bayburt -:-
15:30Soma Spor - Inegolspor -:-
18:30Bursaspor - Tarsus -:-
19:00Afyonspor - Ankaraspor -:-
19:00Batman Petrolspor - Erokspor -:-
19:00Corum - Amedspor -:-
19:00Isparta 32 Spor - Menemenspor -:-
19:00Sanliurfaspor - 24 Erzincanspor -:-

TURKKI: 2. Lig Red Group

15:00Ankara Demirspor - Trabzon FK -:-
15:00Etimesgut - Zonguldak -:-
15:00Kastamonuspor - Adiyaman FK -:-
15:00Kirsehir Belediyespor - Pazarspor -:-
15:00Serik Belediyespor - Balikesirspor -:-
15:30Kocaelispor - Fethiyespor -:-
15:30Sariyer - Usakspor -:-
19:001928 Bucaspor - Kirklarelispor -:-
19:00Diyarbekirspor - Iskenderunspor -:-
19:00Karacabey Belediyespor - Vanspor FK -:-

TURKKI: 3. Lig - Lohko 1

14:30Agri 1970 - Belediye Derince -:-
14:30Kelkit - Hacettepe 1945 -:-
14:30Yomraspor - Sile Yildizspor -:-
15:00Yeni Amasyaspor - 1922 Konyaspor -:-
19:0052 Orduspor - Elazigspor -:-
19:00Eskisehirspor - Edirnespor -:-
19:00Karsiyaka - Karaköprü -:-
19:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Kütahyaspor -:-

TURKKI: 3. Lig - Lohko 2

14:30Elazig Karakocan - Orduspor 1967 -:-
14:30Eynesil - Bayrampasa -:-
14:30Kahramanmaras - Igdir FK -:-
15:30Ayvalikgücü - Kusadasispor -:-
15:30Ergene Velimese - Gümüshanespor -:-

TURKKI: 3. Lig - Lohko 3

14:00Beyoglu Yeni Carsi - Tepecik -:-
14:30Erbaaspor - Musspor -:-
14:30Osmaniyespor - Arguvan -:-
14:30Siirt Ozel - Kepez Belediyespor -:-
15:00Nigde Anadolu - Fatsa Belediyespor -:-
15:30Sapanca Genclikspor - Akhisarspor -:-

UKRAINA: Valioliiga

13:00Dnipro-1 - Zorya -:-
15:00Kryvbas - Minaj -:-
17:00Dynamo Kiev - Rukh Lviv -:-

UKRAINA: Persha Liga

17:00Nyva Ternopil - Bukovyna -:-
17:00SC Poltava - Skoruk Tomakovka -:-

UKRAINA: Youth League

14:00Oleksandriya U19 - Metalist 1925 U19 -:-

UKRAINA: Championship - Naiset

14:00Kolos Kovalivka N - Vorskla Poltava N -:-

UNKARI: OTP Bank Liga

16:30Paks - Puskas Academy -:-
19:00Ferencvaros - Debrecen -:-

UNKARI: Merkantil Bank Liga

16:00Budafoki - Kozarmisleny -:-
16:00Dorogi - Csakvari -:-
16:00Gyirmot - Haladas -:-
16:00Szeged - Mosonmagyarovari TE -:-
16:00Szentlorinc - Nyiregyhaza -:-
18:00Ajka - Tiszakecske -:-
18:00Bekescsaba - DVTK -:-
18:00Kazincbarcika - Siofok -:-
18:00Pecsi - Soroksar -:-
21:15MTK Budapest - Győr -:-

UNKARI: NB III - East

12:00Bekescsaba II - DVTK II -:-
15:00Debrecen II - Putnok VSE -:-
16:00BVSC-Zuglo - Debreceni EAC -:-
16:00Eger SE - Jaszberenyi -:-
16:00Fuzesgyarmati SK - Vasas II -:-
16:00Hajduszoboszloi SE - Korosladany MSK -:-
16:00Hatvan - Tiszafuredi -:-
16:00Kisvarda II - Senyo Carnifex -:-
16:00Penzugyor - Elore -:-
16:00Tiszaujvaros - Karcagi -:-

UNKARI: NB III - Centre

12:00Ferencvaros II - Bank -:-
12:00Honved II - ESMTK Budapest -:-
12:00Kecskemeti II - FC Dabas -:-
12:00MTK II - Ivancsa -:-
16:00Hodmezovasarhely FC - Szolnoki -:-
16:00Majosi - Szekszardi -:-
16:00Monori - Ujpest II -:-
16:00PTE-PEAC - Cegledi -:-

UNKARI: NB III - West

12:00MOL Fehervar II - III. Keruleti TVE -:-
16:00Balatonfuredi - Zalaegerszegi II -:-
16:00Bicskei - Puskas Academy II -:-
16:00Erdi - Nagykanizsa -:-
16:00Kaposvar - Győr II -:-
16:00Komaromi VSE - Csornai -:-
16:00Mori SE - Kelen -:-
16:00Tatabanya - Budaorsi -:-
16:00Teskand - VLS Veszprem -:-
16:00Zsambek - Gyirmot II -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:30Nacional - Defensor Sporting -:-
17:00Montevideo City - Wanderers -:-
22:00Liverpool M. - Boston River -:-

URUGUAY: Segunda Division - Nousukarsinnat

19:30Uruguay Montevideo - Rampla Juniors -:-

USA: MLS

21:30Atlanta United - New York City -:-
21:30Chicago Fire - New England Revolution -:-
21:30DC United - Cincinnati -:-
21:30Inter Miami - CF Montreal -:-
21:30New York Red Bulls - Charlotte -:-
21:30Orlando City - Columbus Crew -:-
21:30Philadelphia Union - Toronto FC -:-
00:00Austin FC - Colorado Rapids -:-
00:00FC Dallas - Sporting Kansas City -:-
00:00Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy -:-
00:00Los Angeles FC - Nashville SC -:-
00:00Minnesota - Vancouver Whitecaps -:-
00:00Real Salt Lake - Portland Timbers -:-
00:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes -:-

USA: USL Championship

02:00Hartford Athletic - Oakland Roots -:-
02:00Indy Eleven - Charleston -:-
02:30Tampa Bay - Loudoun -:-
03:30FC Tulsa - Monterey Bay -:-
03:30Rio Grande - Phoenix Rising -:-
04:30El Paso - Orange County SC -:-
05:00Las Vegas Lights - Miami FC -:-
05:30LA Galaxy 2 - Atlanta United 2 -:-
23:00Memphis - New York Red Bulls 2 -:-
00:00Birmingham - San Antonio -:-
00:00Sacramento Republic - Pittsburgh -:-

USA: USL League One

02:00Greenville - Charlotte Independ. -:-
02:00North Carolina - Chattanooga Red Wolves -:-
03:00Forward Madison - Richmond Kickers -:-
03:00Union Omaha - Tormenta -:-
04:00Northern Colorado - Tucson -:-

USA: NISA

04:00Albion San Diego - California Utd. -:-
05:00LA Force - Maryland Bobcats -:-

UUSI-SEELANTI: National League - Championship Group

02:00Wellington 2 - Auckland United -:-
04:00Melville - Wellington Olympic -:-

UUSI-SEELANTI: National League - Naiset

05:00Auckland United N - Canterbury United N -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Termez Surkhon - Pakhtakor -:-
16:00Navbahor Namangan - Din. Samarkand -:-
17:00Nasaf Qarshi - Sogdiana -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

13:30Energetik-BGU - Arsenal Dzyarzhynsk -:-
15:30Isloch - Belshina -:-
17:30Neman - Slavia Mozyr -:-

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga

13:00Maxline Rogachev - Osipovichi -:-
15:00Baranovici - FC Slonim -:-
17:00Volna Pinsk - Petrikov -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

12:00Soligorsk 2 - Minsk 2 -:-
12:30Vitebsk 2 - Din. Minsk 2 -:-
13:00Slutsk 2 - BATE 2 -:-
13:30Zhodino 2 - Gomel 2 -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Pudotuspelit

00:00Metropolitanos - Zamora -:-
02:15Carabobo - Monagas -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00Lara - Portuguesa -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Pudotuspelit

23:00Angostura - Academia Anzoategui -:-

VENÄJÄ: Valioliiga

14:00Spartak Moskova - Samara -:-
16:30Orenburg - Akhmat Grozny -:-
16:30Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod -:-
19:00FK Rostov - Krasnodar -:-

VENÄJÄ: FNL

10:00SKA Khabarovsk - Rubin Kazan -:-
14:00Krasnodar 2 - Ulyanovsk -:-
15:00Akron Togliatti - Kuban -:-
16:00Dynamo Makhachkala - Ufa -:-
16:00Jaroslavl - Veles Moscow -:-
17:00Volgar-Astrakhan - Kamaz -:-
18:00Baltika - Neftekhimik -:-
18:00Rodina Moscow - Yenisey -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 1

15:00Kholding - Dynamo Stavropol -:-
16:00R. Volgograd - FK Chayka -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 2

11:00Yenisey 2 - Zvezda St. Petersburg -:-
20:00Dynamo Petersburg - Luki-Energiya -:-

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 4

11:00Dynamo Barnaul - Omsk -:-
12:30Ural 2 - Tjumen -:-
13:00Chelyabinsk - Miass -:-
14:00Khimik Avgust - Zenit-Izhevsk -:-
14:00Nosta - Amkar -:-

VIETNAM: V.League 1

14:00Gia Lai - Ho Chi Minh -:-
14:00Hong Linh Ha Tinh - Song Lam Nghe An -:-
15:15Viettel - Hai Phong -:-

VIETNAM: National League - Naiset

11:30Ha Noi 2 N - Ha Noi N -:-
14:00TKS Viet Nam N - Thai Nguyen N -:-

VIRO: Meistriliiga

14:30Kuressaare - Paide -:-
17:15Pärnu JK Vaprus - Flora -:-

VIRO: Esiliiga

12:30Levadia U21 - Harju Jalgpallikooli -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1

16:05Al Fujairah - Hatta -:-
16:05Dibba Al Hisn - Al Urooba -:-
16:10Al Hamriyah - Al Arabi -:-
16:15Gulf Heroes - Emirates Club -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Chicken Inn - Highlanders -:-
16:00Cranborne Bullets - CAPS Utd -:-
16:00Dynamos - Whawha -:-
16:00Triangle - Yadah -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.