REFRESH

Jalkapallo » 30.09.2022 » Kaikki ottelut

ESPANJA: LaLiga

22:00Athletic Bilbao - Almeria 4:0

RANSKA: Ligue 1

22:00Angers - Marseille 0:3

SAKSA: Bundesliga

21:30Bayern München - Bayer Leverkusen 4:0

SUOMI: Ykkönen - Championship Group

18:30TPS - KPV 2:2

ALBANIA: Super League

16:00Bylis - Erzeni 4:1
18:45Teuta - Vllaznia 0:0

ALGERIA: Ligue 1

18:00Arba - El Bayadh 3:1
21:00Biskra - Magra 1:1

ALGERIA: Ligue 2

18:00ASM Oran - Saida 0:0
18:00Ben Aknoun - Oued Sly 2:1
18:00Hussein Dey - Relizane 0:0
18:00JSM Tiaret - Medea 2:0
18:00MO Constantine - Skikda 4:0
18:00Mostaganem - Widad Adabi de Boufarik 2:0
18:00SC Mecheria - GC Mascara 1:0
18:00Temouchent - RC Kouba 3:2
18:00Tlemcen - El Khemis 2:0

ALGERIA: U21 League

18:00Chelghoum U21 - JS Kabylie U21 2:4
18:00MC Alger U21 - Chlef U21 1:1
19:00Oran U21 - USM Alger U21 1:3

ARGENTIINA: Primera C - Clausura

21:30Deportivo Espanol - Sportivo Italiano 1:0

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Velez Sarsfield 2 - Boca Juniors 2 2:1
17:00Godoy Cruz 2 - Banfield 2 3:0
17:00Lanus 2 - Talleres Cordoba 2 3:2
17:00Sarmiento Junin 2 - Central Cordoba 2 2:0

ARMENIA: Valioliiga

15:00Ararat-Armenia - BKMA 1:0
18:30Ararat - Urartu 0:2

ARMENIA: First League

14:00Pyunik 2 - Alashkert 2 1:2

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

18:00Sabail - Gabala 1:2

BELGIA: Jupiler League

21:45St. Liege - Seraing 0:2

BELGIA: Challenger Pro League

21:00Genk U23 - Dender 0:2
21:00Virton - Club Brügge U23 3:3

BELGIA: Super League - Naiset

21:00Charleroi N - Waregem N 1:2
21:30Genk N - RSC Anderlecht N 2:4

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

22:00Santa Cruz - Tomayapo 1:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Valioliiga

16:00Tuzla City - Sarajevo 1:0
16:00Velez Mostar - Posusje 1:1
21:00Zrinjski - Sloboda 1:0

BRASILIA: Serie B

01:00Tombense - Novorizontino 2:0
03:30Vasco - Londrina 1:1

BULGARIA: Parva Liga

14:45Septemvri Sofia - Varna 1:1
17:00Cherno More - Botev Vratsa 2:1
19:30Botev Plovdiv - Slavia Sofia 1:0

BULGARIA: Vtora liga

16:00Dunav Ruse - Vitosha Bistritsa 4:1
16:00Litex Lovech - Svoge 1:0
16:00Spartak Pleven - Belasitsa 1:1
16:00Yantra Gabrovo - FC Krumovgrad 0:1

BULGARIA: Third League - South-West

16:00Levski Rakovski - Bansko 1:1
17:00Botev Ihtiman - Chavdar Etropole 0:2
17:00CSKA 1948 Sofia III - Slavia Sofia 2 3:5
17:00Kostinbrod - Vladaya 1:0
17:00Nadezhda Dobroslavci - Oborishte 2:2
17:00Razlog - Septemvri Simitli 2:2
17:00Septemvri Sofia 2 - Gotse Delchev 2:0
17:00Slivnishki Geroy - Marek 1:4
17:00Vihren - Rilski Sportist 1:1

BULGARIA: Third League - North-West

17:00Bdin Vidin - Mezdra 2:1
17:00Juventus Malchika - OFK Levski 3:2
17:00Partizan Cerven Brjag - Lok. Dryanovo 1:0
17:00Pavlikeni - Akademik Svishtov 2:1
17:00Sevlievo - Etar II 4:0
17:00Vihar Slavyanovo - Lokomotiv Gorna 1:1
17:00Yantra Polski Trambesh - Drenovets 5:1

CHILE: Segunda Division

21:00Real San Joaquin - Trasandino 2:1
21:30Ind. Cauquenes - Limache 2:1

CHILE: Chilean Cup

23:30Cobreloa - Magallanes 1:2rp.

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

02:00Santos De Guapiles - Zeledon 1:1
04:15Sporting San Jose - San Carlos 2:1

ECUADOR: Serie B

03:00America de Quito - Imbabura 0:0

ENGLANTI: Championship

22:00Hull - Luton 0:2

ENGLANTI: League Two

21:45Mansfield - Hartlepool 2:2

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Enfield Town - Corinthian-Casuals 2:0

ENGLANTI: FA Cup - Karsinta

22:00Needham Market - Brightlingsea 2:0

ENGLANTI: Valioliiga 2

21:00Aston Villa U21 - West Bromwich U21 2:6
21:00Brighton U21 - Tottenham U21 4:0
21:00Fulham U21 - Everton U21 2:0
21:00Leeds U21 - Stoke U21 4:0
21:00Middlesbrough U21 - Newcastle U21 1:1
21:00Norwich U21 - Derby U21 2:1

ENGLANTI: Professional Development League

15:00Coventry U21 - Barnsley U21 2:0
15:00Ipswich U21 - Watford U21 1:0

ESPANJA: LaLiga2

22:00Tenerife - Gijon 1:1

ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship

16:00JDR Stars - Pretoria U. 0:2

ETIOPIA: Valioliiga

13:00Wolkite Kenema - Arba Menche 1:0
16:00Bahir Dar Kenema - Ethio Electric 2:1

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

14:30Merani Martvili - Samtredia 1:2

GIBRALTAR: National League

21:45Europa FC - Magpies 1:1

HOLLANTI: Eerste Divisie

21:00Almere - Roda 2:1
21:00Breda - Venlo 1:2
21:00Den Bosch - Heracles 1:2
21:00Den Haag - Jong PSV 1:3
21:00Eindhoven - Dordrecht 1:1
21:00Graafschap - Jong AZ 2:0
21:00Helmond - Oss 1:2
21:00Maastricht - Willem II 3:2
21:00Telstar - Jong Utrecht 2:2
21:00Zwolle - Jong Ajax 1:1

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

20:30Feyenoord N - Telstar N 2:1
20:30PEC Zwolle N - Sittard N 2:5
20:30VV Alkmaar N - Excelsior N 1:3

INDONESIA: Liga 1

16:30Bali United - Persikabo 1973 1:2

INDONESIA: Liga 2 - Ensimmäinen kierros

12:00PSDS Deli Serdang - Padang 1:1
14:15Sidoarjo - Kalteng Putra 5:0

IRLANTI: Premier Division

21:45Bohemians - UC Dublin 1:0
21:45Dundalk - Drogheda 2:0
21:45St. Patricks - Derry City 0:1
22:00Finn Harps - Shelbourne 1:1

IRLANTI: Division 1

21:45Athlone - Longford 2:2
21:45Treaty United - Galway 1:1
21:45Waterford - Cobh Ramblers 3:1
21:45Wexford - Bray 4:2

ISRAEL: Leumit League

16:00Hapoel Afula - Maccabi Petah Tikva 2:1
16:00Hapoel Umm al-Fahm - Agudat Sport Ashdod 2:0
16:00H. Ironi Rishon - M. Nazareth 2:0
16:00MS Kafr Qasim - Bnei Yehuda 0:0
16:00Ramat Hasharon - Akko 1:2

ISRAEL: Liga Alef North

11:00Ihud Bnei Shfaram - H. Migdal HaEmek 6:2
12:00M. Tzur Shalom - Hapoel Kafr Kanna 1:0
13:30Ironi Nesher - Maccabi Tamra 1:1
14:00Tzeirei Kafr Kanna - H. Raanana 1:0
14:15Ironi Baka - MS Tira 0:0
15:00Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
15:30Hapoel Bueine - Tayibe 1:3

ISRAEL: Liga Alef South

12:00Shimshon Tel Aviv - Beitar Shimshon 2:1
13:30Maccabi Shaarayim FC - Bnei Eilat 3:1
14:30H. Herzliya - Holon Yermiyahu 1:1
14:30Ironi Modiin - Maccabi Yavne 0:0
15:30Shimshon Kafr Qasim - MS Ironi Kuseife 1:1

ITALIA: Serie B

21:30Cosenza - Como 3:1

ITALIA: Serie A - Naiset

20:00Como N - Inter N 1:3

ITÄVALTA: 2. Liga

19:10Dornbirn - Austria II 3:1
19:10First Vienna - Kapfenberg 1:0
19:10Vorwärts Steyr - Horn 1:3
21:30St. Pölten - Amstetten 2:3

ITÄVALTA: Regionalliga East

20:00Drassburg - Kremser 3:0
20:30Traiskirchen - TWL Elektra 0:2
20:30Wiener - Mauerwerk 2:0
21:00Neusiedl - Wiener Viktoria 1:1
21:00Wiener Neustadt - Marchfeld 0:1

ITÄVALTA: Regionalliga Central

20:00Deutschlandsberger - Bad Gleichenberg 2:2
20:00Kalsdorf - Treibach 1:1
20:00Ried (Am) - Allerheiligen 2:0
20:00Weiz - Gleisdorf 2:4
20:30Vöcklamarkt - WSC Wels 1:1

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

20:00Hall - Mötz/Silz 0:5

ITÄVALTA: Regionalliga West - Salzburg

20:00SAK 1914 - Seekirchen 3:0

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

19:00Neulengbach N - Altenmarkt N 4:0

JORDANIA: Valioliiga

18:00Al Ramtha - Moghayer Al Sarhan 1:1
20:30Aqaba - Al Sareeh 0:2

KANADA: U Sports

03:15UQTR - Montreal 0:1

KAZAKSTAN: First Division

11:00FC Astana 2 - FK Kyran 2:3
13:00Igilik - Okzhetpes 0:5
13:00Zhetysu - FC Astana-64 3:1
14:00Akademiya Ontustik - Baykonur Kyzylorda 2:2
14:00Yassy - Ekibastuz 1:2
15:00Shakhtar Bulat - Taraz-Karatau 2 4:2
17:00Kaisar - K. Almaty 2 2:1

KIINA: Super League

12:30Changchun Yatai - Shenzhen 1:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

04:00Santa Fe - Atletico Nacional 1:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Orsomarso - Fortaleza 0:4

KROATIA: HNL

19:00Varazdin - Istra 1961 1:1

KROATIA: Prva NL

16:30Orijent - Kustosija 1:0

KROATIA: Druga NL

16:30Medjimurje - Osijek 2 0:3
16:30Zrinski Jurjevac - Hrvace 2:3

KYPROS: Division 2

19:00Achnas - Othellos Athienou 2:3
19:00Omonia 29th May - Omonia Aradippou 0:2

LATVIA: Optibet Virsliga

17:00Super Nova - Riga FC 1:4

LATVIA: 1. Liga

16:00Rigas 2 - Skanstes 3:1

LIBANON: Valioliiga

15:30Al Ansar - Al Ghazieh 2:1

LIETTUA: I Lyga

16:30Nevezis Kedainiai - Banga 2 1:0
17:00Marijampole City - Zalgiris 2 2:0
19:00Dainava Alytus - Atmosfera 5:0
20:00BFA Vilnius - FK Minija 2:3

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

21:00Lorentzweiler - Victoria Rosport 0:3

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

12:00Ranska U17 - Wales U17 2:0

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

17:30Botswana N - Namibia N 2:1

MALESIA: Valioliiga

16:00Kelantan United - Kelantan 1:1
16:00Selangor 2 - Johor DT II 0:1

MAROKKO: Botola Pro

18:00FAR Rabat - Difaa El Jadidi 4:1
22:30Chabab Mohammedia - Raja Casablanca 0:0

MAROKKO: Botola 2

19:00Chabab Benguerir - Youssoufia Berrechid 1:0
19:00USM Oujda - RAC Casablanca 0:0

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos 1:1
03:05Tapatio - Venados 1:0
05:05Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 2:1

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Lobos ULMX - Gavilanes de Matamoros 0:5
00:00Montaneses - Pachuca 2 1:3
00:00Real de Arteaga - Dongu 0:1
00:00Yalmakan - Cafetaleros 1:3
00:30Catedraticos Elite - La Piedad 1:1

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

17:00Puebla U20 - Club America U20 1:1
18:00Juarez U20 - U.N.A.M. U20 3:0

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30SOL - Bassam 3:0
21:00Stade d Abidjan - AS Denguele 1:0

PALESTIINA: West Bank League

16:00Al Amari - Albirah 0:1
17:00Thaqafi Tulkarem - Merkaz 1:1
19:00Al Quds - Al Khaleel 0:0

PARAGUAY: Division Intermedia

00:303 De Febrero - Sportivo Iteno 2:0
00:30River Plate - Atyra 0:1
21:30Guarani de Trinidad - Martin Ledesma 2:1
21:30Rubio Nu - Deportivo Santani 2:2

PERU: Liga 1 - Clausura

23:30Melgar - Binacional 2:1
21:15Alianza Atl. - U. de Deportes 2:2
23:30Cajamarca - Cesar Vallejo 4:0

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

21:45HylättyGlentoran - Ballymena 0:0
21:45Portadown - Glenavon 1:1

PORTUGALI: Liga Portugal

21:00Sporting - Gil Vicente 3:1
23:15FC Porto - Braga 4:1

PUOLA: Ekstraklasa

19:00Radomiak Radom - Cracovia 0:2
21:30Plock - Piast Gliwice 1:0

PUOLA: Division 1

19:00LKS Lodz - Sosnowiec 1:1
21:30Chojniczanka - Wisla 1:0

PUOLA: Division 2

16:00Garbarnia - Zaglebie 2 0:1

PUOLA: III Liga - Group II

17:00Cartusia Kartuzy - Zawisza 1:2
17:30Swit Skolwin - Nowe Skalmierzyce 6:0

RANSKA: National

20:30Bastia-Borgo - Versailles 1:1
20:30Bourg en Bresse - Sedan 1:3
20:30Dunkerque - Stade Briochin 1:0
20:30Le Mans - Avranches 3:0
20:30Le Puy-en-Velay - Red Star 0:2
20:30Martigues - Paris 13 Atl. 3:2
20:30Nancy - Cholet 1:1
20:30Orleans - Villefranche 1:1

RANSKA: National 2 - Group B

20:30Boulogne - FC 93 2:2

RANSKA: National 2 - Group D

20:00Les Herbiers - Angouleme 1:0
20:30Bergerac - Trelissac 0:0

RANSKA: Division 1 - Naiset

22:00Montpellier N - Bordeaux N 0:0

ROMANIA: Liga 1

21:00Univ. Craiova - FC Voluntari 1:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1

17:00Csikszereda M. Ciuc 2 - Dante Botosani 0:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

17:00Aerostar - Unirea Branistea 4:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3

17:00Inainte Modelu - Amara 4:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4

17:00Astra - Unirea Bascov 0:12
17:00Bradu - CS Din. Bucuresti 3:2
17:00FC Pucioasa - Moreni 2:2
17:00FCSB 2 - Tunari 0:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

17:00CS U Craiova 2 - Petrolul Potcoava 0:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7

17:00Aurul Brad - CSO Filiasi 1:2
17:00CSM Deva - Progresul Ezeris 4:0
17:00Gilortul Tg. Carbunesti - Viitorul Tg. Jiu II 2:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8

17:00Phoenix Buzias - Avantul Periam 2:1
17:00Soimii Lipova - Crisul Chisineu Cris 0:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9

17:00Avantul Reghin - Metalurgistul Cugir 0:0
17:00Univ. din Alba Iulia - Unirea Alba-Iulia 1:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10

17:00Baile Felix - Simleul Silvaniei 1:1

RUOTSI: Division 1 - Norra

20:00Motala - Sylvia 2:2

RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland

20:00Landvetter IS - Frölunda 0:1
20:00Onsala BK - Varbergs GIF 4:4

RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland

20:00Balkan - Rosengård 2:1
20:00Karlskrona - Asarums IF 2:1
20:00Kristianstad - Hässleholms IF 2:1

SAKSA: 2. Bundesliga

19:30Hannover - Hamburger SV 1:2
19:30Paderborn - Darmstadt 1:2

SAKSA: 3. Liga

20:00Aue - Meppen 3:0

SAKSA: Regionalliga North

20:00BSV Rehden - Drochtersen/Assel 0:0
20:30Hannover II - Hildesheim 2:0
21:00Lübeck - Delmenhorst 3:1

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

20:00Hertha Berlin II - Halberstadt 3:0
20:00Lokomotive Leipzig - Erfurt 1:0
20:00Viktoria Berlin - BFC Dynamo 1:1

SAKSA: Regionalliga West

19:00Lippstadt - Ahlen 3:1
20:30Oberhausen - Duren 4:0

SAKSA: Regionalliga Südwest

20:00Offenbach - Fulda-Lehnerz 1:1
20:00Steinbach Haiger - Aalen 4:0
20:00Trier - RW Koblenz 2:1
20:00Ulm - Balingen 1:1

SAKSA: Regionalliga Bayern

18:00Bayern München II - Greuther Fürth II 2:4
18:00Vilzing - Rain/Lech 0:0
20:00Aschaffenburg - Türkgücü München 1:2
20:00Augsburg II - Hankofen-Hailing 4:0
20:00Buchbach - Pipinsried 1:1
20:00Burghausen - Aubstadt 4:0
20:00Heimstetten - Würzburger Kickers 0:3
20:00Illertissen - Nürnberg II 0:1
20:00Schweinfurt - Eichstatt 2:0
20:00Unterhaching - Spvgg Ansbach 09 3:1

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

20:00MSV Neuruppin - Rathenow 2:1
20:45Hertha Zehlendorf - Staaken 0:1

SAKSA: Oberliga Hamburg

20:00HEBC Hamburg - Rugenbergen 1:1
20:00Süderelbe - Tornesch 6:1
20:30Hamm United - Dassendorf 0:5
20:30Harksheide - Victoria Hamburg 1:2
20:30Paloma - Niendorfer TSV 3:2
21:00Hamburger SV III - Sasel 4:4

SAKSA: Oberliga Bremen

20:30Oberneuland - Geestemünde 1:2

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

20:30Ahlerstedt/Ottendorf - Rotenburger SV 2:2
21:00Gifhorn - Pattensen 0:2

SAKSA: Oberliga Hessen

20:00Fernwald - Friedberg 4:0
20:30Eddersheim - Viktoria Griesheim 0:0
20:30RW Walldorf - Erlensee 1:0
21:00Baunatal - Eint. Frankfurt II 1:1

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Hertha Wiesbach - Diefflen 2:2
20:30Engers - Ahrweiler 1:0

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

20:00Villingen - Pforzheim 0:1
20:30ATSV Mutschelbach - Nöttingen 1:1

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

20:30Bonner - Bergisch Gladbach 0:0
21:00SiirrettyFC Viktoria 08 - Frechen -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein

20:30FC Monheim - Schonnebeck 0:1
20:30Kleve - Duisburg 5:1

SAKSA: Bundesliga - Naiset

20:16Wolfsburg N - Bayer Leverkusen N 6:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

22:15Juvenes/Dogana - Murata 0:2

SERBIA: Super Liga

18:00Novi Pazar - Mladost 3:1

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30BASK - Usce 0:1

SLOVAKIA: Fortuna liga

18:30Ruzomberok - Skalica 2:0

SLOVAKIA: 3. Liga - East

17:00Poprad - MSK Lucenec 0:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Heegan - Dekedda 1:0

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset - Karsintalohko

19:00FC Honka N - NJS N 3:1

SVEITSI: Challenge League

20:30Yverdon - Aarau 2:2
21:15Lausanne - Wil 4:0
21:15Thun - Xamax 2:1

SVEITSI: Promotion League

20:00Basel II - Luzern II 0:2

SYYRIA: Valioliiga

16:00Al Karamah - Foutoua 0:2
16:00Al Taliya - Al Majd 1:1
16:00Al Wahda - Al-Ittihad 1:2
16:00Hottin - Wathbah 0:2
16:00Jableh - Al-Jazeera 2:0

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:30Eskhata - Khatlon 0:0

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Tanzania Prisons - Azam 1:0

TANSKA: Superliga

20:00Aalborg - Odense 1:1

TANSKA: 1. Division

19:30Hvidovre IF - Vejle 1:1

THAIMAA: Thai League 2

14:00Nakhon Pathom - Rayong FC 4:1

TŠEKKI: Division 2

17:30Dukla Praha - Jihlava 5:0
18:30Pribram - Sigma Olomouc B 5:0
19:00Opava - Taborsko 1:0

TŠEKKI: CFL - Group A

19:30Pisek - Hostoun 2:0

TŠEKKI: Division B

19:30Chomutov - Olympie Brezova 2:0

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

17:00SiirrettyOlympique Beja - Monastir -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:30Kopetdag Asgabat - Altyn Asyr 0:1
15:00Sagadam - Ahal 1:1

UGANDA: Valioliiga

16:00Vipers - Bright Stars 0:0

UKRAINA: Valioliiga

13:00Veres-Rivne - Rukh Lviv 2:2
17:00Metalist 1925 - Kolos Kovalivka 2:0

UKRAINA: Persha Liga

12:00Kremin - Obolon 0:3

UKRAINA: Druha Liga

13:00Rubikon Kyiv - Real Pharma 0:7

UKRAINA: Youth League

11:00Inhulets U19 - Vorskla U19 3:0
11:00Metalist Kharkiv U19 - Shakhtar U19 0:5
14:00Lviv U19 - Dnipro-1 U19 0:2

UKRAINA: Championship - Naiset

12:00EMC Podolie N - Shakhtar Donetsk N 0:2

UNKARI: OTP Bank Liga

21:00Mezokovesd - Paks 1:2

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Cerro Largo - Danubio 1:0

UZBEKISTAN: Super League

16:30Sogdiana - AGMK 0:2

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

17:45Dnepr Mogilev - Slutsk 1:2
20:00Gomel - Vitebsk 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00Caracas - La Guaira 2:0

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 1

13:00Yessentuki - Forte Taganrog 0:1

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 3

16:00Kosmos - Kolomna 6:2

VENÄJÄ: Youth League

10:00Ural U19 - Samara U19 3:3
13:00FK Strogino Moscow U19 - Spartak Moskova U19 0:1
13:00Khimki U19 - FK Rostov U19 0:0
13:00Sochi U19 - Chertanovo M. U19 4:5
13:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Nizhny Novgorod U19 2:3
14:00FK Orenburg U19 - Zenit U19 1:1
15:00Akhmat Grozny U19 - Kuban U19 2:1
15:00F. Voronezh U19 - Dynamo Moskova U19 4:1
15:00Torpedo Moscow U19 - CSKA Moskova U19 1:1
16:00Krasnodar U19 - Lok. Moskova U19 1:1

VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset - Championship Group

19:00Lok. Moskova N - Zenit N 0:1

VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset - Sijoitukset

16:30Rubin Kazan N - Chertanovo M. N 1:2
17:00Zvezda N - Ryazan N 1:0

VIETNAM: V.League 1

14:00Hai Phong - Gia Lai 1:1
15:15Ho Chi Minh - Sai Gon FC 0:2

WALES: Cymru Premier

21:45Airbus - Bala Town 0:6
21:45TNS - Newtown 4:1

WALES: Cymru South

21:30Ammanford - Goytre United 2:3
21:30Briton Ferry - Swansea University 2:2
21:30Llanelli - Abergavenny Town 6:0

WALES: Cymru North

21:30Llandudno - Porthmadog 0:1
21:30Ruthin - Chirk AAA FC 3:2

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1

16:15Hatta - Gulf Heroes 4:3
16:20Dubai City - Dibba Al Hisn 0:5

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Yadah - Tenax CS 0:1

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.