REFRESH

Jalkapallo » 02.10.2022 » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Valioliiga

16:00Manchester City - Manchester Utd 6:3
18:30Leeds - Aston Villa 0:0

ESPANJA: LaLiga

15:00Espanyol - Valencia 2:2
17:15Celta Vigo - Betis 1:0
19:30Girona - Real Sociedad 3:5
22:00Real Madrid - Osasuna 1:1

ITALIA: Serie A

13:30Lazio - Spezia 4:0
16:00Lecce - Cremonese 1:1
16:00Sampdoria - Monza 0:3
16:00Sassuolo - Salernitana 5:0
19:00Atalanta - Fiorentina 1:0
21:45Juventus - Bologna 3:0

RANSKA: Ligue 1

14:00Lorient - Lille 2:1
16:00AC Ajaccio - Clermont 1:3
16:00Auxerre - Brest 1:1
16:00Toulouse - Montpellier 4:2
16:00Troyes - Reims 2:2
18:05Monaco - Nantes 4:1
21:45Lens - Lyon 1:0

SAKSA: Bundesliga

16:30Hertha Berlin - Hoffenheim 1:1
18:30Schalke - Augsburg 2:3

SUOMI: Veikkausliiga - Championship Group

16:00Haka - SJK 2:0
16:00KuPS - FC Honka 3:2
18:30HJK - FC Inter 3:0

SUOMI: Veikkausliiga - Karsintalohko

15:00Ilves - IFK Mariehamn 2:3
16:00AC Oulu - FC Lahti 2:1
16:00VPS - HIFK 4:0

SUOMI: Ykkönen - Championship Group

17:00Ekenäs IF - KTP 1:2

SUOMI: Ykkönen - Karsintalohko

17:00MP - PEPO 6:2

ALBANIA: Super League

20:00Partizani - Tirana 0:2

ALBANIA: First Division

13:30Tomori Berat - Din. Tirana 1:1
16:00Burreli - Oriku 1:0

ALGERIA: Ligue 1

18:00Chelghoum - JS Kabylie 0:2
18:00Paradou - Khenchela 0:1
20:00Setif - Constantine 0:0
22:00Oran - USM Alger 1:0
22:00Saoura - Belouizdad 0:1

ALGERIA: U21 League

19:00Saoura U21 - Belouizdad U21 1:1

ANDORRA: Primera Divisió

12:00Inter Escaldes - Sant Julia 1:1
14:30UE Engordany - Penya 1:0
17:00UE Santa Coloma - Ordino 0:0
19:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes 1:1

ANGOLA: Girabola

17:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto 0:1
17:00Cuando Cubango - Academica 0:0
17:00Santa Rita - Petro 0:3
17:30Sporting de Cabinda - Dragao 0:0

ARGENTIINA: Liga Profesional

00:00Banfield - Godoy Cruz 1:1
02:30Arsenal Sarandi - Independiente 0:1
21:30Patronato - Atl. Tucuman 2:1
00:00Boca Juniors - Velez Sarsfield 1:0
00:30Talleres Cordoba - Lanus 0:1

ARGENTIINA: Primera Nacional

21:30San Telmo - Atletico Atlanta 1:0
21:30Temperley - Agropecuario 2:0
22:00Almirante Brown - Def. de Belgrano 2:3
22:00Club A. Guemes - Atl. Rafaela 1:1
22:30Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre 0:0
22:30Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes 1:0
00:00Chaco For Ever - San Martin S.J. 2:1

ARGENTIINA: Torneo Federal

03:00Sarmiento Resistencia - Central Norte 1:1
17:00Camioneros Buenos Aires - Argentino MM 1:2
17:00CDJU Gualeguaychu - Gimnasia y Tiro 2:2
22:00Boca Unidos - Atletico Parana 0:0
22:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR 1:0
22:00Gimnasia E.R. - Union Sunchales 1:0
22:00Sportivo Estudiantes - Sol de Mayo 0:0
22:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario 2:1
22:30Desamparados - Circulo Deportivo 3:0
22:30Racing Cordoba - Def. Pronunciamiento 1:0

ARGENTIINA: Primera B - Clausura

20:05Deportivo Armenio - Los Andes 3:0
20:05Deportivo Merlo - Colegiales 0:1
20:05San Miguel - Ituzaingo 2:0
20:05Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza 2:1
21:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes 4:1

ARGENTIINA: Primera A - Naiset

17:00Ferro N - Estudiantes N 1:1

ARMENIA: Valioliiga

14:00Van - Noah 2:2

ARMENIA: First League

14:00Ararat 2 - BKMA 2 2:1

ARUBA: Division di Honor

23:30Caravel - Dakota 0:8
03:30Racing Club Aruba - Deportivo Nacional 1:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW - Pudotuspelit

06:00Maitland - Lambton J. 0:1

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

14:30Shamakhi - Sabah Baku 0:1
17:00Sumqayit - Kapaz 0:0

BELGIA: Jupiler League

14:30Anderlecht - Charleroi 0:1
17:00Gent - Cercle Brügge 3:4
19:30Kortrijk - Royal Antwerp 2:1
22:00St. Truiden - Eupen 0:1

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Beveren - Lierse K. 5:0
21:00St. Liege U23 - Anderlecht U23 1:3

BELGIA: National Division 1

15:30Antwerp B - Mandel United 0:1
16:00Knokke - Gent B 1:3
16:00Tienen - Patro Eisden 0:4
16:00URSL Vise - Heist 1:1

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

16:00Acren - Stade Disonais 0:3
16:00Binche - Jette 0:0
16:00Hamoir - Solieres Sport 3:0
16:00Seraing Utd 2 - Ganshoren 1:0
16:00Tubize - La Louviere 2:3
16:00Warnant - Meux 1:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00Gullegem - Dikkelvenne 3:1
16:00Merelbeke - KRC Harelbeke 1:1
16:00Westhoek - Oudenaarde 1:2
16:00Wetteren - Petegem 1:2
16:00Zelzate - Torhout 1:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

16:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 1:3
16:00Cappellen - Belisia Bilzen 1:0
16:00City Pirates - KRC Mechelen 0:5
16:00Diegem - Beerschot VA 2 1:3
16:00KV Mechelen 2 - K. Berchem Sport 1:1
16:00Pepingen-Halle - Tongeren 3:0

BERMUDA: Valioliiga

03:00Robin Hood - Dandy Town Hornets 1:2
21:00Boulevard Blazers - St. Georges Colts 1:3
21:00Devonshire Cougars - Somerset 6:0
21:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors 4:1

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

00:15Aurora - Palmaflor 0:0
02:30Bolivar - Independiente Petrolero 0:0
22:00Universitario de Vinto - Always Ready 1:2
00:15The Strongest - U. Sucre 1:0

BOLIVIA: Nacional B - Toinen vaihe

20:00Cochabamba - Sur-Car 1:2
22:00Fatic - Atletico Bermejo 2:2
22:00Libertad Gran Mamore - Academia del Balompie 4:0
22:00Stormers SC - CD Enrique Happ 1:3
22:00Wils. Cooperativas - 24 de Septiembre 1:1
00:00Vaca Diez - Universitario Beni 4:0

BRASILIA: Serie A

01:00Athletico-PR - Juventude 2:0
01:00Avai - Atletico GO 1:2
01:00Flamengo - Bragantino 4:1
01:00Goias - Fortaleza 0:1
03:00Corinthians - Cuiaba 2:0

BRASILIA: Serie B

00:30Ituano - CRB 1:0

BRASILIA: Serie C - Pudotuspelit

23:00ABC - Mirassol 0:0

BRASILIA: Copa Paulista - Pudotuspelit

23:00Marilia - Portuguesa 2:1

BURKINA FASO: Valioliiga

19:00SiirrettyASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
19:00SiirrettyBobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
19:00SiirrettyRDF - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Aigle Noir - Tigre Noir 1:0
16:00Bumamuru - Magara Young Boys 5:0
16:00Dynamik - Bujumbura C. 0:0
16:00Kayanza - Le Messager Ngozi 1:0
16:00Musongati - Inter Star 1:0
16:00Olympic S. - Rukinzo 1:1

CHILE: Primera Division

02:00Curico Unido - La Serena 1:0
18:00Nublense - O'Higgins 2:2
00:00Cobresal - U. Espanola 2:0

CHILE: Primera B

23:30Copiapo - Rangers 0:1
23:30D. Puerto Montt - S. Morning 2:1

CHILE: Segunda Division

00:00Arica - Valdivia 2:1
21:00General Velasquez - Iberia 0:0
21:30Dep. Concepcion - Rodelindo 2:1

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

05:00Alajuelense - Grecia 4:3
05:00Herediano - San Carlos 2:2
05:00Puntarenas FC - Santos De Guapiles 2:1
00:00Guanacasteca - Cartagines 1:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Consultants Desamparados - Ad Aserri 2:2
23:00Liberia - Cofutpa 2:2
23:00Quepos Cambute - ADR Jicaral 1:1
00:00CS Uruguay - Santa Ana 2:2
20:00Municipal Turrialba - Cariari Pococi 3:2
22:00AD Sarchi - Carmelita 5:4
22:00Limon Black Star - San Jose FC 2:1
23:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC 0:3

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF - Pudotuspelit

01:00Moca - Cibao 1:1

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

01:45Nueve de Octubre - LDU Quito 2:2
04:00Mushuc Runa - Emelec 0:0
21:00Orense - Delfin 1:1
23:30Cumbaya - Aucas 0:0

ECUADOR: Serie B

18:30Imbabura - Olmedo 1:0
20:00Libertad - America de Quito 1:1
23:00Chacaritas - Santo Domingo 3:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Atletico Marte - Metapan 2:1
01:00Chalatenango - Jocoro 0:0
04:15Santa Tecla - 11 Deportivo 1:4
00:00Dragon - Aguila 1:1
00:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal 0:0
00:15Alianza FC - FAS 3:1

ENGLANTI: Championship

14:00Stoke - Watford 0:4

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

17:00Kingstonian - Potters Bar 1:3

ENGLANTI: Valioliiga 2

16:00Wolves U21 - Manchester City U21 1:3

ENGLANTI: League Cup - Naiset

13:30Sunderland N - Liverpool N 0:1
14:00Durham N - Sheffield Utd N 4:3rp.
16:00Birmingham N - Brighton N 3:2
16:00Blackburn N - Leicester N 0:3
16:00Lewes N - Charlton N 2:0
16:00London City Lionesses N - West Ham N 2:3rp.
16:00Reading N - Tottenham N 1:2
17:00Bristol City N - Crystal Palace N 4:0
17:00Coventry United N - Southampton N 2:0

ESPANJA: LaLiga2

17:15Alaves - Ponferradina 3:1
17:15Leganes - Albacete 1:2
19:30Granada - Huesca 0:0
19:30R. Oviedo - Cartagena 1:3
22:00UD Ibiza - Lugo 3:2

ESPANJA: Primera RFEF - Group 1

13:00Alcorcon - Real Madrid B 4:1
13:00Ceuta - Algeciras 1:3
13:00Linense - Celta Vigo B 1:1
19:00CF Talavera - Leonesa 2:3
20:00Cordoba - San Sebastian Reyes 0:1
20:00La Coruna - San Fernando 0:1

ESPANJA: Primera RFEF - Group 2

13:00Alcoyano - Baleares 2:1
13:00Amorebieta - Numancia 1:2
13:00Calahorra - Ath. Bilbao B 1:2
13:00Eldense - Gimnastic 2:1
17:00La Nucia - Real Union 1:1
19:00Castellon - Osasuna B 2:0
19:00R. Sociedad B - Barcelona B 2:0

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1

13:00Arenteiro - Real Aviles 1:1
13:00Polvorin - Rayo Cantabria 2:3
18:00Bergantinos - Valladolid Promesas 0:1
18:00Coruxo - Laredo 1:0
18:00Guijuelo - Marino de Luanco 1:0
18:00Langreo - Burgos Promesas 2:0
18:00Torrelavega - Palencia CA 0:0
18:30Zamora - Compostela 0:3

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2

13:00Real Sociedad C - Gernika 1:2
17:30Brea - Mutilvera 2:0
18:00Izarra - Alfaro 2:0
18:00Tarazona - Utebo FC 0:2
19:00Sestao - Arenas Club 3:1
19:00Tudelano - Logrones B 2:1

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 3

13:00CE Manresa - Terrassa 2:1
13:00Ebro - Alzira 1:2
13:00Formentera - Lleida 0:1
13:00Pena Deportiva - Olot 1:0
13:00Prat - Mallorca B 1:0
18:00Teruel - Hercules 1:0

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 4

12:00Sevilla B - Sanluqueno 2:3
13:00Cartagena B - Ejido 1:0
13:00CD Utrera - Granada B 3:1
13:00Mancha - UCAM Murcia 0:0
13:00Mar Menor - Antequera 0:2
17:45Juventud Torremolinos - Yeclano 0:0
19:00Velez - San Roque 0:2
19:00Xerez D.F.C. - Betis B 1:1
19:30Huelva - Cadiz B 1:1

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5

12:30Melilla - Socuellamos 3:0
13:00Atl. Paso - Diocesano 3:0
13:00Cerdanyola - Atl. Madrid B 1:4
13:00Montijo - CD Estepona 0:0
18:00Navalcarnero - Guadalajara 0:2
18:30CD Coria - Gimnastica Segoviana 1:1
19:00Villanovense - Cacereno 2:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1

13:00Atletico Arteixo - CD Choco 2:0
13:00Viveiro - Racing Club Villalbes 0:1
13:15Silva SD - UD Ourense 0:0
14:00Gran Pena - Somozas 0:0
18:00Arosa SC - Alondras 0:0
18:00Arzua - Paiosaco 1:2

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2

13:00Condal - Tuilla 1:2
13:00Covadonga - Valdesoto 1:0
13:00Gijon B - Llanes 0:1
13:00Lealtad - Luarca 1:0
13:00Praviano - CD Colunga 1:0
18:30L'Entregu - Aviles Stadium 3:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3

12:45Guarnizo - Vimenor 1:1
12:45Siete Villas - Cayon 2:5
18:00Gama - Naval Reinosa 2:1
18:00Textil Escudo - Tropezon 1:2

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4

18:00Padura - Leioa 2:2
19:00Barakaldo - Basconia 0:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5

13:00CE Europa - Grama 3:0
13:00Girona B - Vilafranca 4:2
13:00Montanesa - UE Tona 1:1
13:00San Cristobal CP - Castelldefels 2:0
18:00Badalona - UE Sants 2:2
19:00L'Hospitalet - Peralada 3:1
19:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet 3:1
19:05Sant Andreu - Rapitenca 2:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6

12:30Torrellano - Ilicitano 0:0
13:00Gandia - Levante B 0:1
13:00Villarreal C - Castellon B 4:0
18:00Hercules B - Rayo Ibense 3:2
18:00Silla CF - Acero 1:0
18:30Orihuela - Roda 2:1
19:00Torrent - Jove 0:1

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7

12:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon 1:1
12:30Real Aranjuez - Collado Villalba 0:2
12:30Trival Valderas - CD Mostoles 3:0
13:00Las Rozas - Ursaria 0:3
13:00Vallecano B - AD Torrejon 1:2
17:00CDE Madrid - Canillas 2:1
17:30Galapagar - Paracuellos Antamira 2:1
19:00RSD Alcala - RSC International 0:2

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8

13:00Atl. Tordesillas - Mirandes B 2:1
18:00Arandina - Almazan 2:1
18:00Becerril - Bembibre 0:1
18:00Salamanca - Leonesa B 3:0
18:00Unami CP - Real Avila 2:2

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9

13:00Almeria B - Torredonjimeno 1:2
13:00Arenas Armilla - Malaga City 3:0
16:00Huracan Melilla - Huetor Vega 0:3
17:30Malaga B - CD Torreperogil 4:0
18:00Marbella - El Palo 3:1
19:00Jaen - Maracena 5:0
19:30Motril - Torre del Mar 1:4

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Conil - Ayamonte 1:0
13:00Cordoba B - CD Gerena 2:0
13:00Xerez CD - Pozoblanco 0:0
19:00Puente Genil - Coria C.F. 1:0
19:30Antoniano - Rota 3:0
20:00Atletico Espeleno - Sevilla C 0:1

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11

13:00Penya Independent - Sant Jordi 2:0
17:30Binissalem - Portmany 2:0
18:00Soller - Platges de Calvia 1:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12

14:00Gran Tarajal - Estrella 0:0
14:00Las Palmas B - San Fernando 0:1
14:00Mensajero - La Cuadra 1:1
14:30Lanzarote - CD Marino 2:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13

11:30UCAM Murcia B - Real Murcia B 0:1
12:00Racing Murcia - Deportiva Minera 3:1
12:30Molinense - Lorca Deportiva 2:0
18:00Caravaca - Ciudad Cieza 1:1
18:30EG El Palmar CF - La Union 1:2
19:00Alcantarilla - Muleno 2:0
19:30Pulpileno - Aguilas FC 1:1

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 14

13:00CD Calamonte - Villafranca 2:0
13:00Fuente de Cantos - Pueblonuevo 2:1
13:00Trujillo - Azuaga 2:0
18:30Jerez CF - Montehermoso 0:0
19:00Arroyo - Llerenense 0:0
19:00Don Alvaro - UP Plasencia 2:2
19:00Miajadas - Olivenza 1:2
20:00Moralo - La Estrella 1:2

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15

18:30Pena - Azkoyen 1:1

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 16

13:00Berceo - Oyonesa 1:1
13:00Pena Balsamaiso - Varea 2:0
13:00Racing Rioja B - Calahorra B 0:4
17:00River Ebro - Comillas 1:2
17:45Agoncillo - Casalarreina 2:2
18:00Anguiano - Naxara 1:2
18:00CDFC Calzada - Vianes 1:0
18:00Haro Deportivo - Yague 2:1

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 17

13:00Huesca B - Epila 0:1
18:00Barbastro - Cuarte 0:0
18:00Binefar - Utrillas 3:0
18:00CF Illueca - Calamocha 0:0
18:00Ejea - Almudevar 0:1
18:30Carinena - Atletico Monzon 2:1
18:30Caspe - Tamarite 1:2
19:30Robres - La Almunia 2:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18

12:30Illescas - Tarancon 1:1
18:30La Solana - Azuqueca 0:0
18:30Marchamalo - Villarrubia 2:1
18:30Torrijos - Villarrobledo 1:1
19:00Conquense - Villacanas 0:1
19:00Puertollano C.F. - Tomelloso 4:0
19:00Toledo - CF Talavera B 2:1

ESPANJA: Liga F - Naiset

13:00Las Planas N - Alhama N 3:1
13:00Levante N - Atletico Madrid N 2:1
17:00Sevilla N - Real Sociedad N 2:2
19:00Athletic Bilbao N - Real Madrid N 0:3

ESPANJA: Primera Federacion - Naiset

13:00Albacete N - SE AEM N 3:2
13:00Cacereno N - La Coruna N 4:0
13:00CA Osasuna N - Athletic Bilbao B N 1:0
13:00CD Juan Grande N - Cordoba N 0:3
13:00Granada N - Espanyol N 2:0
18:00DUX Logrono N - Eibar N 0:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

16:00Madlenya - Manzini Wanderers 1:0
16:00Mbabane Highlanders - Tambankulu 3:0
16:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes 1:1
16:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds 1:1

ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship

16:30Polokwane - Hungry Lions 2:0

ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge

11:00Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 0:3
11:00Supersport U23 - TS Galaxy U23 3:2
13:00Amazulu U23 - Richards Bay U23 0:2
13:30Swallows U23 - Orlando U23 0:2

ETELÄ-AFRIKKA: MTN 8 Cup

16:30Kaizer - AmaZulu 1:1

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Pudotuspelit

23:00Sao Paulo (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) 0:2

ETELÄ-KOREA: K League 1 - Championship Group

08:00Jeju - Gangwon 1:2

ETELÄ-KOREA: K League 1 - Karsintalohko

10:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu 2:2

ETELÄ-KOREA: K League 2

07:30Daejeon - Gwangju 2:2
10:00Gyeongnam - Jeonnam 2:0

ETELÄ-KOREA: K3 League

08:00Busan Kyotong - Ulsan Citizen 3:2
08:00Yangju Citizen - Changwon 1:2
09:00Gangneung - Mokpo 4:1

ETIOPIA: Valioliiga

13:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna 0:0
16:00Hawassa - Legetafo Legedadi 1:2

EUROOPPA: UEFA Regions' Cup - Karsinta

16:00Bavaria (Am) - Jersey (Am) 1:2
16:00Lazio (Am) - Pohjois-Makedonia (Am) 1:1

EUROOPPA: Valioliiga (Krim)

15:00Kyzyltash - FC Sevastopol 0:3
15:00Ocean Kerch - Rubin Yalta 2:3

FILIPPIINIT: PFL

11:00Mendiola FC 1991 - Stallion 0:4

FÄRSAARET: Valioliiga

17:00B36 Torshavn - Vikingur 0:0
17:00Runavik - Klaksvik 0:3
19:00HB Torshavn - Toftir 1:2

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:30Bolnisi - Dinamo Batumi 1:1
14:30Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi 0:0

GIBRALTAR: National League

17:00College 1975 FC - Europa Point 0:4
19:30Lions Gibraltar - St Josephs 1:4

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Municipal - Deportivo Achuapa 1:1
03:00Deportivo Mixco - Malacateco 0:2
05:00Xelaju - Antigua 2:2
20:00Guastatoya - Comunicaciones 0:1
22:00Santa Lucia - Iztapa 2:3

HOLLANTI: Eredivisie

13:15Sittard - FC Volendam 2:0
15:30Excelsior - Utrecht 0:1
15:30Nijmegen - Feyenoord 1:1
17:45Waalwijk - Sparta Rotterdam 2:2
21:00FC Emmen - Heerenveen 0:0

HOLLANTI: Derde Divisie

15:00ADO 20 Heemskerk - Baronie 2:1
15:00HV & CV Quick - Watergraafsmeer 1:1
15:00RKSV UDI - FC Oss 2:3
15:00Rosmalen - Gemert 1:0
15:00TOGB - Blauw Geel 0:1
15:00USV Hercules - GVV Unitas 1:1
15:00VVSB - Dongen 6:1
15:30UNA - HSC '21 1:1

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

13:15Ajax N - Heerenveen N 7:0
13:15PSV N - Den Haag N 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:15Marathon - Honduras Progreso 5:1
04:00Motagua - Real Espana 1:2
04:30Victoria - Olimpia 0:2
23:00Real Sociedad - UPNFM 0:2
00:00Olancho - Vida 2:1

HONG KONG: FA Cup

10:00Resources Capital - Hong Kong FC 1:2ja.

INDONESIA: Liga 1

12:00SiirrettyPersib - Persija Jakarta -:-
16:30SiirrettyPSIS Semarang - Bhayangkara Solo -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:30Havadar SC - Sepahan 1:2
17:00Persepolis - Tractor-Sazi 0:1
18:30Sanat-Naft - Mes Rafsanjan 1:1

IRLANTI: National League - Naiset

16:00Sligo Rovers N - Treaty Utd N 1:1

ISLANTI: Besta-deild karla - Championship Group

18:00Akureyri - KR Reykjavik 1:0

ISLANTI: Besta-deild karla - Karsintalohko

18:00Keflavik - Akranes 3:2
20:15Fram - Leiknir 3:2

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:00Sakhnin - Nes Tziona 2:0
20:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 1:3

ITALIA: Serie B

17:15Benevento - Ascoli 1:1

ITALIA: Serie C - Group A

15:30Novara - L.R. Vicenza 3:0
15:30Pro Patria - Pro Vercelli 2:1
15:30Renate - Pordenone 0:0
15:30Triestina - Virtus Verona 3:2
18:30Arzignano - Trento 1:1
18:30Juventus U23 - Pergolettese 1:1
18:30Mantova - Pro Sesto 0:0
18:30Sangiuliano City - Piacenza 3:1

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Ancona - Montevarchi 1:2
15:30Carrarese - Gubbio 0:2
15:30Cesena - Recanatese 2:0
15:30Entella - Imolese 0:0
15:30Fermana - Olbia 0:0
15:30Fiorenzuola - Reggiana 5:0
15:30Rimini - Alessandria 3:0
15:30San Donato - Lucchese 0:2

ITALIA: Serie D - Group A

16:00Asti - Sestri Levante 1:2
16:00Borgosesia - Sanremese 3:4
16:00Castanese - Legnano 2:0
16:00Castellanzese - Stresa Vergante 1:0
16:00Chieri - Casale 1:0
16:00Chisola - Fezzanese 3:2
16:00Fossano - Vado 0:2
16:00HSL Derthona - Gozzano 3:0
16:00P.D.H.A.E. - Ligorna 1:1
16:00Pinerolo - Bra 1:3

ITALIA: Serie D - Group B

16:00Arconatese - Breno 5:0
16:00Brusaporto - Desenzano 2:0
16:00Caronnese - Varesina 0:0
16:00Citta di Varese - Real Calepina 0:2
16:00Folgore Caratese - USD Casatese 0:0
16:00Franciacorta - Ciserano-Bergamo 1:2
16:00Lumezzane - Alcione Milano 3:1
16:00Ponte San Pietro - Seregno 1:1
16:00Villa Valle - Sona 2:1

ITALIA: Serie D - Group C

16:00Caldiero Terme - Villafranca 2:1
16:00Cjarlins Muzane - Portogruaro 0:1
16:00Dolomiti Bellunesi - Cartigliano 2:4
16:00Este - Torviscosa 2:2
16:00Legnago Salus - Adriese 0:0
16:00Levico Terme - Montebelluna 2:2
16:00Luparense - Union Clodiense 0:0
16:00Mestre - Bolzano 2:0
16:00Montecchio Maggiore - Campodarsego 3:2

ITALIA: Serie D - Group D

16:00AC Carpi - G.S. Bagnolese 3:0
16:00Correggese - Scandicci 3:1
16:00Crema - Ravenna 1:2
16:00Fanfulla - Sammaurese 3:0
16:00Forli - Corticella 0:1
16:00Giana Erminio - Sant'Angelo 6:1
16:00HylättyMezzolara - Lentigione 0:0
16:00Pistoiese - Real Forte Querceta 0:0
16:00Salsomaggiore - Prato 1:1
16:00United Riccione - Aglianese Calcio 2:4

ITALIA: Serie D - Group E

15:30Ghivizzano Borgo - Livorno 0:0
16:00Citta di Castello - Ponsacco 1:0
16:00Flaminia - Arezzo 0:1
16:00Follonica Gavorrano - Poggibonsi 2:1
16:00Grosseto - Trestina 0:0
16:00Orvietana - Pianese 0:1
16:00Sangiovannese - Tau 1:0
16:00Seravezza Pozzi - Montespaccato 0:0
16:00Terranuova Traiana - Ostia Mare 0:1

ITALIA: Serie D - Group F

16:00ASD Pineto Calcio - VIS 3:0
16:00Avezzano - Vastese 1:1
16:00Chieti - Cynthialbalonga 1:1
16:00Nuova Florida - Sambenedettese 1:0
16:00Porto D'Ascoli - Fano 2:0
16:00Roma City - Termoli 2:1
16:00S. N. Notaresco - Montegiorgio 0:0
16:00Trastevere Calcio - Matese 3:2
16:00US Tolentino - Vastogirardi 1:2

ITALIA: Serie D - Group G

14:30Atletico Uri - Paganese 1:1
15:30Casertana - Sarrabus Ogliastra 1:0
16:00Angri - SS Nola 1925 0:2
16:00Arzachena - Lupa Frascati 2:1
16:00Palmese - Aprilia 0:0
16:00Portici 1906 - Ilvamaddalena 2:3
16:00Sorrento - Tivoli Calcio 2:1
16:00Vis Artena - Cassino 1:1
16:30Pomezia - Real Monterotondo 1:2

ITALIA: Serie D - Group H

16:00Bitonto - Barletta 0:1
16:00Casarano - Nocerina 1:1
16:00Cavese - Matera 4:0
16:00Francavilla - Altamura 1:4
16:00Gladiator - Puteolana 2:1
16:00Lavello - A.C.D. Nardo 0:0
16:30Gravina - Afragolese 1:1
16:30Martina Calcio - Brindisi 0:2
16:30Molfetta Calcio - Citta di Fasano 2:3

ITALIA: Serie D - Group I

16:00AS Acireale - Lamezia Terme 1:2
16:00Licata - Catania 1:2
16:00Ragusa - Locri 1909 1:3
16:00Real Aversa - Cittanovese 1:1
16:00Sancataldese - Canicatti 0:2
16:00San Luca - Mariglianese 1:1
16:00Santa Maria Cilento - S. Agata 0:3
16:00Vibonese - Castrovillari 1:1

ITALIA: Primavera 1

12:00Bologna U19 - AC Milan U19 0:3
14:00Fiorentina U19 - Verona U19 3:0

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30Juventus N - Pomigliano N 3:0
15:30AS Roma N - Parma N 5:0

ITALIA: Serie B- Naiset

12:00Napoli N - Chievo Verona N 1:0
14:00Trento N - Torres N 2:1
16:00Apulia Trani N - Cesena N 0:1
16:00Cittadella N - Tavagnacco N 4:0
16:00Genoa N - Brescia N 0:4
16:00San Marino Academy N - Ravenna N 3:1
16:00Ternana N - Lazio N 2:3
16:00Verona N - Arezzo N 3:2

ITÄVALTA: Bundesliga

15:30Hartberg - A. Klagenfurt 2:3
15:30Ried - Altach 2:3
18:00Austria Vienna - Sturm Graz 0:3

ITÄVALTA: 2. Liga

11:30Floridsdorfer AC - BW Linz 2:1

ITÄVALTA: Regionalliga East

15:00Warth - ASV Siegendorf 2:1

ITÄVALTA: Regionalliga Central

17:00Wolfsberger AC (Am) - LASK (Am) 3:1

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

12:00Tirol (Am) - SV Worgl 7:0
17:00Telfs - SC Kundl 0:1

ITÄVALTA: Regionalliga West - Vorarlberg

12:00Rotenberg - Dornbirner SV 1:1
12:00RW Rankweil - SC Göfis 5:2
16:30Altach U21 - Wolfurt 2:1

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

12:00Altach/Vorderland N - First Vienna N 2:1
14:00Kleinmünchen N - St. Pölten N 1:5
15:00Bergheim N - Sturm N 0:1

JAPANI: J2 League

07:00Kumamoto - Blaublitz 1:2
08:00Kanazawa - Okayama 3:1
08:00Mito - Chiba 0:1
08:00Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka 2:2
08:00Vegalta Sendai - Verdy 0:2

JAPANI: J3 League

07:00Azul Claro Numazu - Yamaga 0:0
07:00Imabari - Tottori 3:0
07:00Iwaki - Kamatamare 4:1
07:00Vanraure - Ehime 1:0
08:00Gifu - Fukushima Utd 1:1
08:00Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki 4:0
08:00Toyama - Sagamihara 1:0

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00Angeviolet Hiroshima N - Yokohama FC Seagulls N 1:1
07:00Ehime N - Gunma N 0:0
07:00Harima Albion N - NGU Nagoya N 3:0
08:00Kunoichi N - Setagaya Sfida FC N 1:2

KANADA: Canadian Premier League

00:00Forge - York 2:0
22:30Cavalry - Valour 2:1

KANADA: U Sports

23:15Alberta - Lethbridge 2:0
23:15Calgary - Mount Royal 0:1
04:00UBC Okanagan - Trinity Western 3:1
05:00Thompson Rivers - UFV 0:0
05:30UBC - UNBC 0:0
20:00Montreal - Laval 3:1
20:00Sherbrooke - UQTR 2:3
20:00Trent - Laurentian 1:1
20:00UOIT - Nipissing 1:0
20:00UQAM - Concordia 1:1
20:45Memorial - StFX 1:3
21:00MacEwan - Lethbridge 2:1
21:15Dalhousie - Acadia 2:0
21:15Moncton - Saint Marys 2:0
21:15UPEI - UNB 0:1
22:00Toronto - RMC 3:0
22:00Toronto Metropolitan - Queens 7:1
22:15York - Algoma 12:1
23:15Alberta - Saskatchewan 1:1
23:15SiirrettyLaurier - Windsor -:-
23:15Waterloo - Guelph 3:3

KAZAKSTAN: Valioliiga

12:00Kyzylzhar - K. Almaty 1:2
12:00Tobol - Shakhtar K. 3:1
14:00FK Akzhayik - Aktobe 3:1
15:00Turan - FC Astana 2:2

KENIA: Valioliiga

15:00SiirrettyAPS Bomet - Nairobi City -:-
15:00SiirrettyKakamega Homeboyz - Leopards -:-
15:00SiirrettyPolice FC - Bandari -:-
15:00SiirrettyTusker - Posta Rangers -:-
15:00SiirrettyWazito - Sofapaka -:-

KIRGISIA: Premier Liga

13:30Abdish-Ata - Alay Osh 0:0
13:30Alga - Nur-Batken 2:1
13:30Kara Balta - Ilbirs 1:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0:1
02:10La Equidad - Millonarios 1:0
04:15Aguilas - Tolima 1:2
22:00Pereira - Pasto 2:0
00:05Junior - Deportivo Cali 1:0

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Valledupar - Barranquilla 0:1
00:00Real Cartagena - Boca Juniors 0:0
02:10Atletico F.C. - Cucuta 0:1

KOSOVO: Superliga

14:00FC Ballkani - Gjilani 2:0
14:00SiirrettyPrishtina - Trepca 89 -:-

KREIKKA: Super League

15:00Asteras Tripolis - OFI Crete 2:0
16:00Olympiakos - Atromitos 2:0
19:30Volos - Aris 2:0
21:30PAOK - Panathinaikos 1:2

KREIKKA: Greek Cup

16:00Almyros Gaziou - Elassona 3:1
16:00Byron Kavala - Panachaiki 0:5
16:00Ionikos Ionias - Diagoras Vrachneikon 1:0
16:00Nafpaktiakos A. - AEL Larissa 1:2
16:00PAOK Kristonis - Panthrakikos 2:3
16:00Smyrnis - Kifisias 0:2

KROATIA: HNL

16:00Rijeka - Hajduk Split 0:1
18:30Sibenik - Gorica 1:1

KROATIA: Prva NL

16:30Solin - Rudes 1:0

KUUBA: Liga Nacional - Clausura

23:00SiirrettyArtemisa - FC Cienfuegos -:-
23:00SiirrettyFC Camaguey - FC La Habana -:-
23:00SiirrettyFC Guantanamo - FC Santiago de Cuba -:-
23:00SiirrettyFC Villa Clara - Las Tunas -:-

KUWAIT: Valioliiga

18:00Al Naser - Al Qadisiya 0:0
20:20Al Kuwait - Al-Fahaheel 2:1

KYPROS: First Division

19:00APOEL - AEL Limassol 0:0
19:00Chloraka - Aris 0:3

KYPROS: Division 2

16:00Achyronas-Onisilos - Xylotympou 2:0
16:00Olympiada Lympion - Alki Oroklini 1:2

LATVIA: Optibet Virsliga

18:00BFC Daugavpils - Valmiera 1:1

LATVIA: 1. Liga

13:00Tukums 2000 2 - Saldus SS/Leevon 2:2
17:00Alberts JDFS - Jelgava 0:1

LIBANON: Valioliiga

15:30Safa - Bourj FC 1:2
15:30Salam Zgharta - Al Ahed 1:2
15:30Tadamon - Al Akhaa Al Ahli 5:2

LIBERIA: LFA First Division

16:30LPRC Oiler - Sandi 1:3
18:30Invincible Eleven - Heaven Eleven 0:0
18:30LISCR FC - Jubilee 2:1
18:30Nimba Kwado - Watanga 1:0
18:30Nimba United - Muscat 1:1
20:00Mighty Barrolle - Cece United 0:0

LIETTUA: A Lyga

17:55FK Panevezys - Suduva 2:0

LIETTUA: I Lyga

19:30BE1 NFA - Riteriai 2 1:1

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

16:00Avenir Beggen - Jeunesse Canach 2:0
16:00Echternach - Bissen 3:2
17:00AS Luxembourg/Porto - Kaerjeng 0:5
17:00AS Wincrange - Niedercorn 0:6
17:00Blo Weiss Itzig - Union Titus Petange 0:2
17:00Clemency - Rumelange 1:4
17:00CS Sanem - Marisca Mersch 1:3
17:00Diekirch - Luxembourg City 1:4
17:00Esch - Bettembourg 1:7
17:00FC Munsbach - Dudelange 1:5
17:00FC Red Black/Egalite - Alisontia Steinsel 1:0
17:00FC Schengen - Schifflange 3:2
17:00Harlange/Tarchamps - Hesperange 0:9
17:00Jeunesse Gilsdorf - Wiltz 0:5
17:00Kehlen - Fola 0:6
17:00Koeppchen - Hostert 1:2
17:00Les Ardoisiers Perle - Jeunesse Esch 1:14
17:00Mertzig - Mondorf 0:4
17:00Norden - Grevenmacher 1:4
17:00Pratzerthal/Redange - Berbourg 0:5
17:00Racing Troisvierges - Differdange 0:10
17:00Red Star Merl/Belair - Blo Weiss Medernach 0:1
17:00Sandweiler - Jeunesse Schieren 2:3rp.
17:00Sp. Bertrange - UNA Strassen 1:8
17:00Syra Mensdorf - Rodange 2:1
17:00Union Remich/Bous - Ettelbruck 1:3
17:00US Feulen - Yellow Boys 4:3ja.
18:00Walferdange - FC Mamer 1:2

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

23:30Saint Vincent ja Grenadiinit - Grenada 1:5
00:00Guatemala U20 - Miami United 1:2

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

17:00Brasilia U17 N - Meksiko U17 N 0:1
19:00Portugali U17 N - Irlanti U17 N 1:0

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Civo Utd 1:1
15:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers 1:0
15:30Ekwendeni Hammers - Karonga United 4:0
15:30SiirrettyRumphi United - Red Lions -:-
15:30Sable Farming - Kamuzu Barracks 0:2

MALTA: Valioliiga

16:00Birkirkara - Valletta 3:0
17:00Gzira - Pieta Hotspurs 4:0
18:15Balzan - Hibernians 0:2

MALTA: Challenge League

12:00Mqabba FC - Sliema 1:2
16:00Melita FC - St. Andrews 6:2
16:00Swieqi - Fgura 1:1
18:30Naxxar Lions - Qrendi 2:0
18:30San Gwann - Vittoriosa 3:1

MAROKKO: Botola Pro

18:00FUS Rabat - Maghreb Fez 0:0
20:15Moghreb Tetouan - Union Touarga 1:1
22:30Agadir - Mouloudia Oujda 1:1
22:30Wydad - Berkane 2:0

MAROKKO: Botola 2

19:00Fes - Sale 2:1
19:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra 1:1
19:00Widad Temara - Stade Marocain 0:1

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

01:00Atl. San Luis - Tigres 0:3
01:05Monterrey - Pachuca 0:0
03:05Atlas - Necaxa 1:0
05:05Cruz Azul - Guadalajara 2:1
20:00Toluca - Queretaro 4:1

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas 2:4
01:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua 1:2
04:00Mexicali - Tecos FC 0:3
05:00Los Cabos - Coras 0:0
20:00Pachuca 2 - Inter Playa Del Carmen 2:0
00:00Canamy - Real de Arteaga 4:0
00:00Dongu - Deportiva Venados 2:1
00:00Tampico Madero - Saltillo 3:0
00:30Leviatan - Montaneses 0:1

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

00:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro 2:3
00:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina 2:3rp.
20:00Zitacuaro - Alebrijes de Oaxaca 2 2:1
00:30Mazorqueros - Ciervos 4:0

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

17:00Leon U20 - Tijuana U20 1:0
17:00Toluca U20 - Queretaro U20 2:2
19:00Santos Laguna U20 - Mazatlan U20 2:3

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura

20:00Puebla N - Santos Laguna N 1:3
00:00Necaxa N - Atlas N 0:2

MOLDOVA: Super Liga

15:00Dacia Buiucani - Petrocub 0:0
18:00S. Tiraspol - Sf.Gheorghe 3:0

MONGOLIA: Valioliiga

08:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid 7:1
11:00Tuv Buganuud - Deren 1:2
14:00Falcons - FC Ulaanbaatar 1:2

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

16:00Buducnost - Iskra 0:1

MONTENEGRO: Druga Liga

16:30FK Podgorica - Kom Podgorica 0:1
16:30Grbalj - Mladost DG 2:3
16:30Igalo - Bokelj 0:1
16:30OFK Niksic - Berane 0:2
16:30Zeta - Otrant 2:0

MOSAMBIK: Mocambola

16:00Black Bulls - Ferroviario Beira 1:0
16:00ENH Vilankulo - UD Songo 0:0
16:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nampula 0:0
16:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane 0:0
16:00LD Maputo - Costa do Sol 1:2

MYANMAR: National League

12:00Yangon Utd - Rakhine United 10:0

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Ferretti - Managua FC 2:1
00:00Matagalpa - Juventus Managua 2:5

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ocotal U20 5:2

NORJA: Eliteserien

18:00Aalesund - Viking 2:1
18:00Ham-Kam - Jerv 2:1
18:00Haugesund - Odd 2:2
18:00Sandefjord - Sarpsborg 08 1:1
20:00Kristiansund - Rosenborg 4:4

NORJA: OBOS-ligaen

15:00Brann - Stjordals Blink 5:0
15:00Bryne - Skeid 0:3
15:00Fredrikstad - Mjondalen 2:1

NORJA: Division 2 - Group 2

15:00Traeff - Eidsvold 3:0
17:30Brattvag - Asker 3:1
19:00Ull/Kisa - Hodd 1:0

NORJA: Division 3 - Group 2

14:00Raufoss 2 - Hødd 2 2:0
15:00Molde 2 - Floro 1:0

NORJA: Division 3 - Group 5

17:15Orkla - Innstrandens 4:3
18:00Strindheim - Rana FK 3:1
18:30Junkeren - Byåsen 1:1

NORJA: Division 3 - Group 6

13:00Funnefoss/Vormsund - Skjervoy 2:0
15:30Mjolner - Lillestrom 2 5:1
16:00Harstad - Skjetten 5:1

NORJA: Toppserien - Naiset - Championship Group

16:00Stabaek N - Brann N 0:1
17:00Vålerenga N - Rosenborg N 2:0

NORJA: Toppserien - Naiset - Karsintalohko

16:00Asane N - Arna-Bjørnar N 0:0
16:00Avaldsnes N - Tromsø N 5:1
16:00LSK Kvinner N - Lyn N 2:3
16:00RØA N - Kolbotn N 2:1

NORJA: Division 1 - Naiset - Toinen vaihe

14:00Grand Bodo N - Grimstad N 2:1
17:00Ovrevoll Hosle N - Aalesund N 2:1
18:00Klepp N - Honefoss N 4:2

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30Academie de FAD - SO Armee 1:1
21:00ASEC Mimosas - San Pedro 0:0

OMAN: Professional League

16:10Oman Club - Sur Club 0:2
16:15Al-Rustaq - Al Orouba 0:0
18:30Al Nahda - Al Suwaiq 2:0

PANAMA: LPF - Clausura

02:15Miguelito - Plaza Amador 1:1
04:30Potros del Este - Arabe Unido 2:0
00:00Tauro - Alianza 0:2

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Guairena FC - Olimpia Asuncion 0:1
23:00Tacuary - Ameliano 1:1

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Colegiales - Sportivo Trinidense 0:1
16:00San Lorenzo - Sp. Luqueño 2:0

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

16:00Pobeda - Shkendija 1:3
16:00Shkupi - Sileks 0:0
16:00Tikves - FK Skopje 2:0

PORTUGALI: Liga Portugal

17:30Rio Ave - Santa Clara 1:0
20:00Ferreira - Arouca 1:1
22:30Famalicao - Boavista 4:0

PORTUGALI: Taça de Portugal

13:00ACDR Lamelas - Camacha 0:1rp.
13:00Gondomar - Penafiel 2:3ja.
13:00S. Joao Ver - Esperanca de Lagos 3:0
16:00Santarem - Mafra 0:1
17:00Coruchense - Trofense 0:2
17:00Fabril do Barreiro - Academico Viseu 2:6
17:00Fafe - Anadia 1:2
17:00GD Braganca - Montijo 1:0
17:00GD Resende - Felgueiras 1:2
17:00Juv. Evora - Vilafranquense 2:3ja.
17:00Loures - Beira Mar 0:3
17:00Machico - Alverca 2:1rp.
17:00Merelinense - CD Rabo Peixe 3:4ja.
17:00Moura AC - Dumiense 0:5
17:00Olhanense - Monte do Trigo 1:0
17:00Oriental - Paredes 2:1rp.
17:00Oriental Dragon - Canelas 2010 0:2
17:00Paivense - Tirsense 1:2
17:00Pero Pinheiro - Ferreiras 2:1
17:00Pombal - Vigor Mocidade 2:0
17:00Sao Martinho - Guarda Desportiva 4:3rp.
17:00Sertanense - Castro Daire 3:0
17:00Setubal - Vilar de Perdizes 4:0
17:00Silves FC - Courense 3:5
17:00Sintrense - Real SC 2:3ja.
17:00Uniao Da Serra - Oliveirense 0:4
17:00Valadares Gaia - Olivais e Moscavide 2:0
17:00Vila Caiz - Amora 1:3ja.
17:00Vilaverdense - Atletico 2:1ja.
18:00Fontinhas - SC Praiense 5:0
18:00Vasco da Gama P. Delgada - Imortal 0:1
19:00Caldas - Covilha 3:0
19:00SC Angrense - Nacional 0:2
22:00Academica - Tondela 1:2rp.

PUOLA: Ekstraklasa

13:30Legnica - Stal Mielec 0:2
16:00Jagiellonia - Korona 4:1
18:30Widzew Lodz - Rakow 0:0

PUOLA: Division 1

13:40Ruch - Sandecja 2:1
16:00Puszcza - Arka 2:0
19:00Termalica B-B. - Podbeskidzie 2:2

PUOLA: Division 2

19:00Polonia Warszawa - GKS Jastrzebie 1:1
20:00KKS Kalisz - Hutnik Krakow 2:1

PUOLA: III Liga - Group I

13:00Pelikan - Jagiellonia II 0:0

PUOLA: III Liga - Group III

13:00Gornik Z. 2 - Pawlowice 2:0

PUOLA: III Liga - Group IV

14:00Cracovia 2 - Avia Swidnik 2:3
16:00Sokol Sieniawa - Ostrowiec 2:0
16:00Wiazownica - Korona 2 2:2
16:30Sandomierz - Biala Podlaska 1:2
17:00Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ 1:0

PUOLA: Central Youth League

13:00Escola Warszawa U19 - Lechia G. U19 1:2
13:00Legnica U19 - Gornik Z. U19 0:2

QATAR: QSL Cup

19:15Al Arabi - Al Markhiya 1:0
19:15Al-Gharafa - Al-Duhail 1:1
19:15Al-Rayyan - Shamal 4:2

RANSKA: Division 1 - Naiset

13:45Le Havre N - Paris SG N 2:2

RANSKA: Division 2 - Naiset

14:00Lens N - Brest N 4:0
14:00Le Puy N - Marseille N 0:1
14:00Nice N - Grenoble N 2:1
14:00Strasbourg N - Le Mans N 3:1
16:00Albi-Marssac N - Toulouse N 2:1
16:00CA Paris N - Nantes N 1:0
16:00Issy N - Orleans N 1:2
16:00La Roche N - Saint-Malo N 1:2
16:00Lille N - Metz N 0:1
16:00Montauban N - Thonon Evian N 3:2
16:00St Etienne N - Nimes N 10:0
16:00Yzeure Allier N - Clermont N 1:0

RÉUNION: Regionale 1

14:30Capricorne - Trois Bassins 1:0
14:30Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne 1:0
14:30Parfin - Sainte Rose 1:1
14:30Saint-Pauloise - Saint-Denis 0:3
14:30St. Louis - Saint-Pierroise 1:1
14:30St Marienne - Marsouins 0:0
15:00Excelsior - Tamponnaise 3:1

ROMANIA: Liga 1

13:00FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe 1:2
18:30Farul Constanta - UTA Arad 2:0
21:30FCSB - FC Arges 3:2

ROMANIA: Liga 2

11:00Csikszereda M. Ciuc - Metaloglobus Bucharest 2:0
11:00FC Brasov - CSM Slatina 0:0
11:00Otelul - Viitorul Tg. Jiu 2:1
11:00Politehnica Timisoara - Concordia 1:4

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

15:00CSM Alexandria - Cetatea 7:1

RUANDA: Valioliiga

16:00Musanze - Espoir 2:1
16:00Police - Gasogi United 0:2
16:00Rutsiro - AS Kigali 1:2
16:00Rwamagana City - APR 2:3

RUOTSI: Allsvenskan

16:00Sundsvall - Norrköping 1:3
16:00Varberg - Häcken 1:1
18:30Kalmar - Helsingborg 2:0
18:30Sirius - AIK Tukholma 1:1

RUOTSI: Superettan

14:00Utsikten - Västerås SK 0:2
16:00Norrby - Skövde 0:0

RUOTSI: Division 1 - Norra

14:00Karlstad - Team TG FF 1:0
17:00Vasalund - Piteå 6:3

RUOTSI: Division 1 - Södra

17:00Falkenberg - Qviding 1:0

RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand

15:00Sandviken - Rågsved 2:1
16:00Järfalla - Österåker IFK 2:1

RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland

15:00Torslanda - Eskilsminne 0:1

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

15:00Arameisk-Syrianska - Karlbergs BK 1:3
17:00Assyriska FF - Sleipner 7:0
18:00Varmbol - Trosa Vagnhärad SK 0:2

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

15:00Mjölby AI FF - Grebbestads IF 4:2
15:00Säffle SK - Yxhults IK 2:2
16:00Angered - Vänersborgs FK 4:0

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

14:00IF Brommapojkarna N - Kalmar N 2:3
14:00Vittsjö N - Umeå IK N 5:0
16:00Djurgården N - AIK N 4:2
16:00Eskilstuna United N - Kristianstad N 1:1
16:00Linköping N - Häcken N 1:5
16:00Piteå N - Hammarby N 1:1
16:00Örebro N - Rosengård N 2:4

RUOTSI: Elitettan - Naiset

15:00Rävåsens IK N - Älvsjö N 3:6
15:00Team TG FF N - Gamla Uppsala N 1:1

SAKSA: 2. Bundesliga

14:30Kaiserslautern - Braunschweig 1:1
14:30Karlsruher SC - Nürnberg 3:0
14:30Magdeburg - Regensburg 1:0

SAKSA: 3. Liga

14:00Viktoria Köln - Oldenburg 1:2
15:00Wehen - RW Essen 3:1

SAKSA: Regionalliga North

15:00SiirrettyNorderstedt - Werder Bremen II -:-
16:00Bremer - Kiel II 3:2

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

14:00Berliner AK 07 - Altglienicke 4:0
14:30Meuselwitz - Luckenwalde 3:1

SAKSA: Regionalliga Südwest

15:00Mainz II - Freiberg 1:2

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

14:30Neustrelitz - Schwerin 4:1
15:00Fürstenwalde - CFC Hertha 1:1
15:00Mahlsdorf - Hansa Rostock II 2:5
16:00Pampow - RSV Eintracht 0:1

SAKSA: Oberliga NOFV- Süd

14:00Bautzen - Bischofswerdaer 0:1

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eichede - Heider SV 1:1
15:30Lübeck II - GW Siebenbäumen 0:1
16:00Eckernforder SV - Flensburg 1:2

SAKSA: Oberliga Hamburg

14:00Türkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 2:2

SAKSA: Oberliga Bremen

16:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen 2:1
16:30Leher - Komet Arsten 5:1

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

16:00Arminia Hannover - Hannoverscher SC 1:1
16:00Eintracht Celle - Heeslinger 2:1
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig 0:1
16:00Papenburg - Ramlingen-Ehlershausen 1:1

SAKSA: Oberliga Westfalen

16:00Eintracht Rheine - Siegen 2:0
16:00FC Gütersloh - Münster 2 0:3
16:00Gievenbeck - Schermbeck 2020 0:0
16:00Lotte - Vreden 4:0
16:00Sprockhovel - Delbrück 4:2
16:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund 1:0
16:30Ennepetal - Erndtebruck 1:2
16:30Finnentrop/Bamenohl - Bovinghausen 2:4

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

16:00Rielasingen-Arlen - Grossaspach 4:2

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

16:30Königsdorf - Siegburger 2:3

SAKSA: Oberliga Niederrhein

16:00Germania Ratingen - MSV Düsseldorf 2:1
16:00Hamborn - Cronenberger 2:0
16:00Homberg - SC St.Tonis 0:2
16:00Kray - Sonsbeck 3:6
16:00Meerbusch - Uerdingen 1:1
16:00SW Essen - Union Nettetal 0:0
16:30Hilden - Baumberg 1:0
16:30TuRU Düsseldorf - TVD Velbert 3:2

SAKSA: Junioren Bundesliga North

12:00Kiel U19 - Union Berlin U19 0:9
12:00Meppen U19 - Dresden U19 2:0

SAKSA: Junioren Bundesliga South

12:00München 1860 U19 - Eintracht Trier U19 3:1
12:00Unterhaching U19 - Karlsruher SC U19 2:2

SAKSA: Junioren Bundesliga West

12:00Duisburg U19 - Mönchengladbach U19 3:1
12:00Preussen Münster U19 - Schalke U19 1:4
12:00Verl U19 - Paderborn U19 1:1
12:00Viktoria Köln U19 - RW Essen U19 3:0

SAKSA: Bundesliga - Naiset

14:01Eintracht Frankfurt N - Werder Bremen N 3:1
14:01Meppen N - Hoffenheim N 0:2
17:01Duisburg N - Bayern München N 0:4
17:01Freiburg N - SGS Essen N 5:2

SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset

12:00Freiburg II N - Jena N 1:0
12:00Gutersloh N - Turbine Potsdam II N 2:0
12:00RB Leipzig N - FC Köln II N 10:2
12:00Wolfsburg II N - Bayern München II N 1:0
15:00Hoffenheim II N - Andernach N 2:3
15:00Sand N - 1.FC Nürnberg N 1:1

SAMBIA: Super League

14:00Buildcon - Nkwazi 0:4
16:00Zesco Utd - Power Dynamos 0:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Cailungo - San Giovanni 0:3
16:00Faetano - Folgore 0:3
16:00Tre Penne - Tre Fiori 2:1

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

18:20Al Feiha - Al Shabab 1:2
18:20Al-Hilal - Al-Taawon 1:2
21:00Al-Fateh - Abha 3:0
21:00Al Nasr Riyadh - Al-Ittihad FC 0:0

SERBIA: Super Liga

16:00Sp. Subotica - Radnicki 1923 1:2
18:00Mladost GAT - Crvena zvezda 0:4
20:00Partizan - Vojvodina 4:1

SERBIA: Prva Liga

16:00Indjija - Jedinstvo U. 2:1
16:00Loznica - Zeleznicar Pancevo 0:0
18:00Rad - IMT Novi Beograd 2:3
19:00Metalac - Trayal Krusevac 1:0

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Borac Lazarevac - Zvezdara 1:4
16:30SiirrettyJedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

11:00Kabel Novi Sad - Naftagas 3:0
16:30Borac Sajkas - Tekstilac 1:1
16:30Podunavac Belegis - Radnicki Zrenjanin 1:0
16:30Stanisic - Backa 2:1
16:30Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo 2:3

SERBIA: Srpska Liga - East

16:00Buducnost Popovac - Brzi Brod 5:1
16:00Radnicki Pirot - Dubocica 2:1
16:00Vlasina - Car Konstantin 1:0

SERBIA: Srpska Liga - West

12:00Polet Ljubic - OFK Mihajlovac 1:1
16:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega 1:3
16:00Radevac - Takovo 3:0

SINGAPORE: Valioliiga

12:30Albirex Niigata - Hougang 1:1
12:30Balestier Khalsa - Lion City 5:3

SKOTLANTI: SWPL Cup - Naiset

14:45Partick Thistle N - Celtic N 0:2
16:00Stirling University N - Glasgow N 1:2
17:00Hearts N - Spartans N 1:2rp.
17:00Queen's Park N - Rangers N 0:5
18:00Hamilton N - Hibernian N 0:8
18:00Kilmarnock N - Gartcairn N 2:0
18:00Motherwell N - Dundee Utd N 2:1
18:30Glasgow City N - Aberdeen N 5:0

SLOVAKIA: Fortuna liga

18:30Slovan Bratislava - Podbrezova 3:1
19:00Z. Moravce-Vrable - Trnava 0:3

SLOVAKIA: 2. liiga

11:30SiirrettySamorin - Zilina B -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - East

16:00Snina - Oravske Vesele 2:3
16:00Stropkov - R. Sobota 2:0

SLOVAKIA: 3. Liga - West

11:30Jednota Banova - Vrakuna B. 6:0
16:00Belusa - HA Banska Bystrica 2:2
16:00Galanta - Podkonice 4:0
16:00Velke Ludince - Kalna n. Hronom 1:2

SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava

16:30D. Luzna - Malacky 0:0
16:30Jarovce - MSK Senec 1:1
16:30Kalinkovo - Rovinka 0:2
16:30Rohoznik - Rusovce 0:0
16:30Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 1:2

SLOVAKIA: 4. liga - Central

16:00L. Hradok - Besenova 0:9
16:00Lip. Stiavnica - Zvolen 1:4
16:00Zarnovica - K. Nove Mesto 1:2

SLOVAKIA: 4. liga - East

15:30FK Cana - Medzilaborce 1:7
15:30Kechnec - Gerlachov 5:0
15:30Medzev - Velky Saris 1:0
15:30Pavlovce n. Uhom - Sokolany 3:0
15:30Sabinov - Sokol Lubotice 3:0
15:30Spisske Podhradie - Sobrance-Sobranecko 3:0

SLOVAKIA: 4. liga - West

15:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata 1:1
15:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Imel 4:2
15:30Gbely - Boleraz 0:0
15:30Hurbanovo - Z. Moravce-Vrable B 4:1
15:30Lehota p. V. - Trebatice 3:0
16:00Gabcikovo - Crystal 2:0

SLOVENIA: Prva liga

16:00Gorica - Maribor 1:4
18:30Celje - Radomlje 2:1

SLOVENIA: 2. SNL

14:00Beltinci - Aluminij 2:2
16:30Jadran Dekani - Rogaska 0:1
16:30NK Bistrica - Grosuplje 2:1
16:30Rudar - Triglav 0:2

SLOVENIA: 3. SNL - East

16:30Sampion Celje - Videm 1:1
16:30Smartno - Brezice 0:5

SLOVENIA: 3. SNL - West

19:00Sencur - Visoko 3:0

SLOVENIA: 1. SZNL - Naiset

12:00Cerklje N - Primorje N 3:1
16:00Olimpija N - Krim N 32:0
17:00Pomurje N - Radomlje N 6:0

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Elman - Sahafi 3:2

SUOMI: Suomen Cup - Naiset - Pudotuspelit

13:00Åland United N - HJK N 2:0

SVEITSI: Super League

15:15Sion - Winterthur 1:3
17:30Lugano - Servette 1:0
17:30Luzern - Young Boys 1:2

SVEITSI: Challenge League

15:15Vaduz - Lausanne Ouchy 0:2
17:30Bellinzona - Schaffhausen 1:3

SVEITSI: Promotion League

15:30St. Gallen II - Bruhl SG 3:2
16:00Biel - Breitenrain 1:1

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 1

15:00Coffrane - Servette U21 0:2
16:00Sarraz-Ecleplens - La Chaux-De-Fonds 1:1

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 2

15:00Münsingen - Rotkreuz 3:1
15:30Delemont - Bassecourt 3:0
15:30Muri - Schötz 2:1
16:00Langenthal - Dornach 1:2

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 3

17:00Kosova - Taverne 0:3

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:30CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan Zafarabad 1:2
13:30Istaravshan - Istiqlol Dushanbe 1:1

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Mtibwa Sugar - Mbeya City 2:2
19:00Simba - Dodoma Jiji 3:0

TANSKA: Superliga

15:00Midtjylland - Viborg 1:1
15:00Silkeborg - Horsens 2:1
17:00Bröndby - Lyngby 3:3
19:00FC Kööpenhamina - Aarhus 1:0

TANSKA: 1. Division

14:00Koge - Fredericia 0:1
14:00Naestved - Hillerod 2:0

TANSKA: 2nd Division

16:00Thisted - Hellerup 3:0

TANSKA: 3. Division

14:00Holstebro - Dalum IF 3:0
14:00VSK Aarhus - Young Boys FD 1:0

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset

13:00Thisted N - KoldingQ N 1:1
17:00Koge N - Sundby N 3:0
17:45Fortuna Hjorring N - Bröndby N 1:2

THAIMAA: Thai League 1

13:30Ratchaburi - Lampang 1:0
14:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya 2:1
14:00Port MTI FC - Bangkok Utd 1:1
15:00Buriram - Prachuap 3:1

THAIMAA: Thai League 2

13:30HylättyTrat FC - Customs Utd 1:0
14:00Uthai Thani - Nakhon Si 2:2
14:30Chainat - Ayutthaya Utd 1:0
15:00Ranong - Chiangmai Utd 0:0

TŠEKKI: 1. Liga

17:00Jablonec - Brno 3:1
17:00Teplice - Pardubice 5:1
17:00Zlin - Slovacko 0:2
20:00Slavia Praha - Liberec 3:0

TŠEKKI: Division 2

11:15Slavia Praha B - Vyskov 3:1
17:00Varnsdorf - Vlasim 3:1

TŠEKKI: CFL - Group A

11:15Bohemians 1905 B - Sokolov 4:1

TŠEKKI: CFL - Group B

11:00Teplice B - Jablonec B 1:2
11:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy 2:0
11:15Hradec Kralove B - Kolin 0:3
11:15Mlada Boleslav B - Zizkov 0:1
17:00Brozany - Pardubice B 2:1

TŠEKKI: MSFL

11:15Ostrava B - FK Frydek-Mistek 3:1
11:15Znojmo - Hlucin 1:5

TŠEKKI: Division A

11:30SiirrettyDomazlice B - Rokycany -:-

TŠEKKI: Division B

11:15Meteor Prague - Vilemov 3:1

TŠEKKI: Division C

11:15Chrudim B - Dvur Kralove 0:0
11:15Liberec B - Hlinsko 5:0
17:00Turnov - Dobrovice 1:1

TŠEKKI: Division D

11:15Jihlava B - Bystrice n. Pern. 5:1
16:00Lanzhot - Velka Bites 4:1
16:00Tasovice - Stara Rise 4:0

TŠEKKI: Division E

11:15Brno B - FK Kozlovice 2:0
11:15Slavicin - Skastice 3:2
16:00Vsechovice - HFK Olomouc 2:0

TŠEKKI: Division F

11:15Havirov - Novy Jicin 2:2
16:00Bohumin - Bilovec 3:1
16:00Bruntal - Valasske Mezirici 2:4
16:00Polanka nad Odrou - Rymarov 1:0

TŠEKKI: Jihocesky KP

11:15Taborsko B - Protivin 5:0
11:30Trebon - Olesnik 2:1
17:00Hluboka nad Vltavou - Jindrichuv Hradec 3:1
17:00Milevsko - Strakonice 2:0

TŠEKKI: Jihomoravsky KP

16:30Ivancice - Svratka Brno 2:4
16:30Rajecko - Kunstat 0:2

TŠEKKI: Karlovarsky KP

11:00Karlovy Vary B - Nejdek 5:3
17:00Touzim - Union Nove Sedlo 1:4

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

11:15Solnice - Dobruska 8:1
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Jicin 4:0
17:00Police nad Metuji - Jaromer 1:3
17:00Tyniste n. Orl. - Horice 5:2
17:00Vrchlabi - Slavia HK 0:1

TŠEKKI: Moravskoslezsky KP

16:00Koberice - Bolatice 1:1
16:00Pusta Polom - Repiste 0:1
16:00Vresina - Jakubcovice 1:3

TŠEKKI: Olomoucky KP

16:00Brodek u Prerova - Mohelnice 1:0
16:00Cechovice - Bohunovice 1:1
16:00Dolany - Zelatovice 0:1
16:00Medlov - Jesenik 1:1
16:00Velke Losiny - Kostelec na Hane 1:1
16:00Zabreh - SK Lipova 2:4

TŠEKKI: Pardubicky KP

16:00Ceska Trebova - Moravany 1:1
16:00Svitavy - SK Pardubicky 3:0

TŠEKKI: Plzensky KP

17:00Stankov - Plzen-Cernice 1:3
17:00Vejprnice - Tlumacov 0:1
17:00Zruc - Sokol Radnice 0:2

TŠEKKI: Stredocesky KP

17:00Mnichovohradistsky SK - SK Doksy 2:2
17:00Sedlcany - Povltavska FA B 5:2

TŠEKKI: Ustecky KP

17:00Domousice - Lovosice 1:3

TŠEKKI: Vysocina KP

11:30Sapeli Polna - Ledec nad Sazavou 1:1
16:00Rapotice - Nova Ves 0:5
16:00Vrchovina B - Kamenice nad Lipou 3:2

TŠEKKI: Zlinsky KP

16:00Francova Lhota - Brumov 2:1
16:00Osvetimany - Strani 0:1
16:00Stitna nad Vlari - Napajedla 0:1

TŠEKKI: 2. Liga - Naiset

11:15FC Praha N - Teplice N 1:0
16:00Lisen N - Hradec Kralove N 2:0
16:00Sparta Praha B N - Olomouc N 6:0
16:30Pardubice N - Zlin N 7:0

TURKKI: Super Lig

14:30Alanyaspor - Giresunspor 1:1
14:30Sivasspor - Hatayspor 1:2
17:00Konyaspor - Ümraniyespor 1:0
20:00Besiktas - Fenerbahce 0:0

TURKKI: 1. Lig

13:30Bandirmaspor - Samsunspor 0:0
13:30Manisa FK - Adanaspor 3:2
16:00Boluspor - Tuzlaspor 0:0
19:00Altinordu - Keciörengücü 1:4

TURKKI: 3. Lig - Lohko 1

14:30Elazigspor - Catalca 2:1
14:30Karaköprü - Eskisehirspor 3:0
15:001922 Konyaspor - Yomraspor 1:0
15:00Hacettepe 1945 - Karsiyaka 2:1
15:00Nevsehirspor - Agri 1970 1:3
15:30Belediye Derince - Yeni Amasyaspor 1:1
15:30Edirnespor - Yeni Mersin Idmanyurdu 0:1
15:30Kütahyaspor - 52 Orduspor 0:0
15:30Sile Yildizspor - Kelkit 0:0

TURKKI: 3. Lig - Lohko 2

14:30Gümüshanespor - Eynesil 1:2
14:30Igdir FK - Elazig Karakocan 5:0
14:30Ofspor - Kahramanmaras 0:0
15:00Karaman - Kestel 0:0
15:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ayvalikgücü 1:2
15:30Bayrampasa - Bulvarspor 0:2
15:30Kusadasispor - Ergene Velimese 4:3
19:00Orduspor 1967 - Darica Genclerbirligi 1:1

TURKKI: 3. Lig - Lohko 3

14:30Aksaray Bld. - Bergama Bld. 0:0
14:30Arguvan - Efeler 09 1:1
14:30Fatsa Belediyespor - Cankaya FK 2:4
14:30Hopaspor - Siirt Ozel 1:1
14:30Musspor - Nigde Anadolu 1:0
15:00Kepez Belediyespor - Beyoglu Yeni Carsi 2:1
15:30Akhisarspor - Osmaniyespor 1:1
15:30Bursa - Erbaaspor 2:0
15:30Tepecik - Sapanca Genclikspor 0:0

UGANDA: Valioliiga

14:00Villa - Gadaffi 2:0

UKRAINA: Valioliiga

13:00Minaj - Dynamo Kiev 0:1
15:00Ch. Odessa - Oleksandriya 1:2
17:00Zorya - Kryvbas 2:2

UKRAINA: Persha Liga

12:00LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakovka 3:0
13:30Dunaivtsi - Nyva Ternopil 1:1
15:00Bukovyna - FSC Mariupol 3:1

UKRAINA: Championship - Naiset

12:00Kryvbas N - Dynamo Kiev N 6:0
12:00Ladomir N - Kolos Kovalivka N 1:3
14:00Veres-Rivne N - Vorskla Poltava N 0:5

UNKARI: OTP Bank Liga

17:30Kecskemeti - Ferencvaros 2:0
19:45Puskas Academy - MOL Fehervar 1:1

UNKARI: Merkantil Bank Liga

16:00Bekescsaba - Mosonmagyarovari TE 0:1
16:00Dorogi - Kozarmisleny 1:3
16:00Gyirmot - Nyiregyhaza 2:3
16:00Szentlorinc - DVTK 2:0
18:00Ajka - Siofok 3:1
18:00Kazincbarcika - Győr 0:0
18:00MTK Budapest - Csakvari 1:4
18:00Pecsi - Haladas 1:0
18:00Szeged - Budafoki 2:1
18:00Tiszakecske - Soroksar 1:0

UNKARI: NB III - East

12:00Debrecen II - Fuzesgyarmati SK 1:1
12:00Vasas II - Bekescsaba II 7:2
16:00DVTK II - Hatvan 0:1
16:00Elore - Eger SE 1:0
16:00Jaszberenyi - Hajduszoboszloi SE 4:1
16:00Karcagi - Penzugyor 1:0
16:00Korosladany MSK - BVSC-Zuglo 0:0
16:00Putnok VSE - Debreceni EAC 1:0
16:00Senyo Carnifex - Tiszaujvaros 2:3
16:00Tiszafuredi - Kisvarda II 1:0

UNKARI: NB III - Centre

12:00Ujpest II - PTE-PEAC 2:1
13:30Hodmezovasarhely FC - Kecskemeti II 6:1
16:00ESMTK Budapest - Dunaujvaros PASE 2:0
16:00FC Dabas - Majosi 1:0
16:00Ivancsa - Paks II 2:1
16:00Szekszardi - Honved II 0:0
16:00Szolnoki - Cegledi 1:2

UNKARI: NB III - West

12:00Győr II - VLS Veszprem 1:1
12:00Puskas Academy II - Mori SE 4:1
12:00Zalaegerszegi II - Tatabanya 1:4
16:00Budaorsi - Komaromi VSE 1:0
16:00Csornai - MOL Fehervar II 0:1
16:00III. Keruleti TVE - Bicskei 2:0
16:00Kaposvar - Balatonfuredi 2:1
16:00Nagykanizsa - Teskand 4:1
16:00Zsambek - Erdi 1:0

UNKARI: NB I - Naiset

15:45Ferencvaros N - Győr N 4:0
16:00Astra Hungary N - MOL Fehervar N 1:1

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Fenix - Nacional 1:1
02:30Defensor Sporting - Albion 2:0
17:00River Plate - Maldonado 0:0
22:00Boston River - Rentistas 3:0

URUGUAY: Segunda Division - Nousukarsinnat

19:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo 1:0

USA: MLS

00:30Charlotte - Philadelphia Union 4:0
02:30CF Montreal - DC United 1:0
02:30Cincinnati - Chicago Fire 2:3
02:30Columbus Crew - New York Red Bulls 2:1
05:00San Jose Earthquakes - Minnesota 2:0
05:00Vancouver Whitecaps - Austin FC 2:0
05:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake 1:1
20:00New York City - Orlando City 2:1
22:00Portland Timbers - Los Angeles FC 1:2
00:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders 1:0

USA: USL Championship

01:30Loudoun - Detroit 0:4
02:00Hartford Athletic - Charleston 6:3
02:00Indy Eleven - FC Tulsa 2:4
02:00Miami FC - Memphis 1:0
02:00Pittsburgh - San Antonio 0:1
03:30Rio Grande - Louisville City 0:1
05:00Oakland Roots - Birmingham 2:1
05:00Orange County SC - San Diego Loyal 2:2
05:30Phoenix Rising - New York Red Bulls 2 5:1

USA: MLS Next Pro - Pudotuspelit

00:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II 4:3ja.

USA: USL League One

02:00Greenville - Tucson 2:2
02:00North Carolina - Union Omaha 1:1
02:30Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. 3:1
05:30Central Valley Fuego - Northern Colorado 0:1

USA: NISA

02:00Maryland Bobcats - Albion San Diego 1:0

USA: NWSL - Naiset

01:00Sky Blue N - Portland Thorns N 3:3
02:00Washington N - Houston Dash N 1:2
02:30Racing Louisville N - Kansas City Current N 1:0
05:00Reign N - Orlando Pride N 3:0

UUSI-SEELANTI: National League - Championship Group

03:00Birkenhead - Christchurch 3:1
05:00Auckland United - Melville 1:0

UUSI-SEELANTI: National League - Naiset

04:15Central Football N - Northern Rovers N 0:9
04:45Canterbury United N - Eastern Suburbs N 1:4
05:00Capital Football N - Southern United N 0:2

UZBEKISTAN: Super League

15:00Din. Samarkand - Olympic 1:1
16:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi 0:1

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

13:00Arsenal Dzyarzhynsk - Neman 1:1
15:00FC Minsk - Energetik-BGU 0:0
17:00Slavia Mozyr - Isloch 0:1

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga

13:00Naftan - Maxline Rogachev 2:3
15:00Petrikov - Molodechno 6:0
17:00Volna Pinsk - Baranovici 2:0

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

12:00Din. Minsk 2 - Soligorsk 2 2:0
13:30Belshina 2 - Brest 2 0:0
14:00BATE 2 - Zhodino 2 2:1

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Pudotuspelit

00:00Monagas - Metropolitanos 0:2
02:15Carabobo - Zamora 0:2

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:2

VENEZUELA: Segunda Division - Pudotuspelit

23:00Academia Anzoategui - Petare 2:0

VENÄJÄ: Valioliiga

14:00F. Voronezh - Torpedo Moscow 2:2
16:30Zenit - FK Rostov 3:1
19:00Akhmat Grozny - Dynamo Moskova 2:1
19:00Nizhny Novgorod - Spartak Moskova 1:2

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 1

17:00FK Chayka - Nalchik 3:1

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 2

14:00Khimik - T. Moscow 2 1:0
14:30Zvezda St. Petersburg - Krasnogorsk 1:1
15:00Baltika 2 - Leningradets 0:1
15:00Dynamo Moskova 2 - Dynamo Vologda 2:1
15:00Electron VN - Yenisey 2 1:1
16:00Dynamo Petersburg - Zenit 2 1:1
17:00Murom - S. Kostroma 1:0

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 3

07:00Sakhalin - Kvant 1:0
13:00Balashikha - Dynamo Vladivostok 2:1
13:00FK Strogino Moscow - M. Lipetsk 1:0
14:00Saratov - Penza 1:0
15:00Salyut-Belgorod - Kaluga 6:1
15:00Sat. - SKA Khabarovsk 2 0:1
16:00Peresvet Podolsk - Rodina Moscow 2 0:2
16:00Ryazan - Dinamo Bryansk 2:0
16:00Spartak Tambov - Arsenal Tula 2 3:2
18:00Znamya Noginsk - Khimki 2 1:5

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 4

12:00Miass - Chelyabinsk 0:2
13:00Amkar - Nosta 1:0
13:00FK Novosibirsk - Orenburg 2 1:1
14:00Omsk - Dynamo Barnaul 2:1

VIETNAM: V.League 2

11:30Dak Lak - Long An 3:1
12:00TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam 1:3
12:30Cong An - Can Tho 5:1
14:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc 1:1
14:00Pho Hien - Khanh Hoa 3:3

VIRO: Meistriliiga

14:30Paide - Narva 2:0
17:15Kalju - Levadia 0:1

VIRO: Esiliiga

12:30Flora U21 - FC Alliance 8:0

VIRO: Meistriliiga - Naiset

12:00Saku Sporting N - Tallina Kalev N 6:0

WALES: Premier - Naiset

16:00Abergavenny Town N - TNS N 2:4
16:00Aberystwyth N - Cardiff Met. N 0:4
16:00Barry N - Cardiff City N 0:3
16:00Swansea N - Pontypridd N 4:0

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League

16:15Al Bataeh - Al-Wahda 0:4
16:15Al Dhafra - Al-Ahli Dubai 3:2
19:00Al-Ain - Ittihad Kalba 3:0

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1

16:15Al Thaid - Al Hamriyah 1:1
16:15Masfut - Masafi 1:0
16:20Al Arabi - Al-Taawon 1:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00CAPS Utd - Triangle 2:1
16:00Highlanders - Platinum 2:3
16:00Manica - Dynamos 0:1

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.