REFRESH

Jalkapallo » 03.10.2022 » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Valioliiga

22:00Leicester - Nottingham 4:0

ESPANJA: LaLiga

22:00Vallecano - Elche 2:1

ITALIA: Serie A

21:45Verona - Udinese 1:2

AASIA: AFC Championship U17 - Karsinta

12:00Yhdistyneet arabiemiirikunnat U17 - Palestiina U17 4:3
16:00Guam U17 - Indonesia U17 0:14
16:00Libanon U17 - Oman U17 1:2
16:30Filippiinit U17 - Japani U17 0:3
18:15Kuwait U17 - Myanmar U17 1:0
19:45Bahrain U17 - Qatar U17 1:1
21:00Turkmenistan U17 - Syyria U17 1:1
21:30Malediivit U17 - Intia U17 0:5

ALGERIA: Ligue 1

17:30MC Alger - Chlef 2:1

ARGENTIINA: Liga Profesional

00:00Boca Juniors - Velez Sarsfield 1:0
00:30Talleres Cordoba - Lanus 0:1
02:30Argentinos Jrs - River Plate 0:3

ARGENTIINA: Primera Nacional

00:00Chaco For Ever - San Martin S.J. 2:1
21:05Nueva Chicago - Quilmes 2:1
21:30Dep. Riestra - Guillermo Brown 1:1

ARGENTIINA: Torneo Federal

01:00Antoniana - Sportivo Las Parejas 5:0

ARGENTIINA: Primera B - Clausura

21:30Dock Sud - Comunicaciones 2:0

ARGENTIINA: Primera C - Clausura

21:30Atlas - Real Pilar 1:1
21:30Club Lujan - Argentino de Merlo 0:1
00:00Midland - Leandro N. Alem 3:1

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Arsenal Sarandi 2 - Newells Old Boys 2 1:2
16:00Racing Club 2 - Defensa y Justicia 2 1:1
16:00Union Santa Fe 2 - Rosario Central 2 1:0
17:00Barracas Central 2 - Aldosivi 2 2:2
17:00Platense 2 - Atletico Tucuman 2 3:0

ARUBA: Division di Honor

01:00Santa Fe - Estrella 0:1
03:00Britannia - River Plate 1:2

BELGIA: Pro League U21

20:00Lommel SK U21 - Lierse K. U21 2:1
20:30Eupen U21 - Dender U21 3:1
20:30Kortrijk U21 - Oostende U21 0:1
21:00RWDM 47 U21 - St. Truiden U21 1:2
21:00Westerlo U21 - Waasland-Beveren U21 1:0

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

00:15The Strongest - U. Sucre 1:0
02:30Oriente Petrolero - Blooming 1:0

BOLIVIA: Nacional B - Toinen vaihe

00:00Vaca Diez - Universitario Beni 4:0

BRASILIA: Copa do Brasil U20

21:30Brasil de Pelotas U20 - Palmeiras U20 0:3

BULGARIA: Parva Liga

15:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia 1:3
17:30CSKA Sofia - Pirin Blagoevgrad 2:1
20:00Beroe - Levski 0:1

BULGARIA: Third League - North-West

16:00Boruna - Botev Vratsa II 2:1

BURKINA FASO: Valioliiga

19:00SiirrettySalitas - AS Douanes -:-

CHILE: Primera Division

00:00Cobresal - U. Espanola 2:0
00:00U. De Chile - A. Italiano 2:3

CHILE: Primera B

02:30Melipilla - Arturo Fernandez Vial 2:2
02:30San Felipe - Magallanes 1:4
21:30Barnechea - S. Wanderers 1:0
21:30Recoleta - CD Santa Cruz 2:1

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

00:00Guanacasteca - Cartagines 1:1
03:00Guadalupe - Saprissa 1:2
03:00Zeledon - Sporting San Jose 1:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC 0:3

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF - Pudotuspelit

01:00Atletico Pantoja - Vega Real 4:1

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

23:30Cumbaya - Aucas 0:0
02:00Barcelona SC - Guayaquil City 1:1

ECUADOR: Serie B

23:00Chacaritas - Santo Domingo 3:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Dragon - Aguila 1:1
00:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal 0:0
00:15Alianza FC - FAS 3:1

ENGLANTI: Southern League South Division

21:45Beaconsfield Town - Hartley Wintney 1:0

ENGLANTI: Valioliiga 2

21:00Nottingham U21 - Sunderland U21 1:0

ENGLANTI: Professional Development League

15:00Cardiff U21 - Reading U21 2:1
15:00Wigan U21 - Burnley U21 0:2
16:00Charlton U21 - QPR U21 3:3
16:00Millwall U21 - Bristol City U21 1:1
17:00Swansea U21 - Colchester U21 4:1
21:00Hull U21 - Crewe U21 3:6
21:00Sheffield Wed U21 - Sheffield Utd U21 0:3

ESPANJA: LaLiga2

22:00Zaragoza - Eibar 0:0

ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship

16:30Platinum City - Cape Town Spurs 1:1

ETELÄ-KOREA: K League 1 - Karsintalohko

08:00Seongnam - Suwon 0:2

ETELÄ-KOREA: WK League - Naiset

09:00Changnyeong N - Suwon FC N 0:3
09:00Gyeongju N - Sejong Sportstoto N 2:1
09:00Incheon Hyundai Steel N - Boeun Sangmu N 0:0
09:00Seoul N - Hwacheon N 2:1

ETIOPIA: Valioliiga

13:00Fasil Kenema - Adama City 2:1
16:00Defence Force - Hadiya Hossana 1:0

FÄRSAARET: Valioliiga

18:00Argir - Skala Itrottarfelag 2:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Xinabajul - Coban Imperial 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - UPNFM 0:2
00:00Olancho - Vida 2:1

INDONESIA: Liga 1

11:30SiirrettyBarito Putera - PSM Makassar -:-

IRLANTI: Premier Division

21:45Shelbourne - St. Patricks 4:4

IRLANTI: Division 1

21:45Longford - Waterford 1:2

ISLANTI: Besta-deild karla - Championship Group

22:15Breidablik - Stjarnan 3:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:15Beitar Jerusalem - Maccabi Bnei Raina 2:3

ISRAEL: Leumit League

19:00Hapoel Petah Tikva - Ironi Tiberias 2:2
19:00Hap. Ramat Gan - Nof Hagalil 2:2
19:00Maccabi Jaffa - Hapoel Kfar Saba 2:1

ITALIA: Serie C - Group A

21:30Padova - FeralpiSalo 1:1

ITALIA: Primavera 1

13:30Udinese U19 - Lecce U19 0:2
17:30Empoli U19 - AS Roma U19 2:2

KANADA: U Sports

23:15Alberta - Saskatchewan 1:1
23:15SiirrettyLaurier - Windsor -:-
23:15Waterloo - Guelph 3:3

KIRGISIA: Premier Liga

13:30Kaganat - Dordoi Bishkek 1:1
13:30Talant - Neftchi Kochkor-Ata 1:2

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:05Junior - Deportivo Cali 1:0
02:10America De Cali - Atletico Nacional 0:0
04:15Santa Fe - Envigado 1:0

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Llaneros - Quindio 1:0
23:00Real Santander - Huila 2:1

KREIKKA: Super League

18:00Giannina - Panetolikos 1:4
20:00AEK - Ionikos 4:1

KUWAIT: Valioliiga

19:20Al Salmiya - Kazma SC 1:1

KYPROS: First Division

19:00Karmiotissa - Olympiakos Nicosia 1:0
19:00Paralimni - Nea Salamis 2:0

LIETTUA: I Lyga

19:00Siauliai 2 - FK Panevezys 2 3:1

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

00:00Guatemala U20 - Miami United 1:2

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

02:05Santos Laguna - Mazatlan FC 3:0
04:00Leon - Tijuana 2:2

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Canamy - Real de Arteaga 4:0
00:00Dongu - Deportiva Venados 2:1
00:00Tampico Madero - Saltillo 3:0
00:30Leviatan - Montaneses 0:1
01:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC 1:0
03:00La Piedad - Lobos ULMX 2:1
00:30Cafetaleros - Escorpiones 5:1

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

00:30Mazorqueros - Ciervos 4:0

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura

00:00Necaxa N - Atlas N 0:2
03:00Pachuca N - Juarez N 3:2
04:00Mazatlan FC N - Atl. San Luis N 1:3
05:00Guadalajara N - Club America N 2:2

MYANMAR: National League

12:00Ayeyawady - Sagaing 6:1

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Ocotal 6:1
04:00Esteli - Sport Sebaco 3:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ocotal U20 5:2
01:00Esteli U20 - Sport Sebaco U20 5:0

NORJA: OBOS-ligaen

19:00Grorud - Raufoss 1:1
19:00Kongsvinger - Sogndal 0:0
19:00Ranheim - Sandnes 1:2
19:00Stabaek - Åsane 4:0
19:00Start - KFUM Oslo 3:2

NORJA: Division 2 - Group 1

18:00Flekkeroy - Odd 2 2:0

NORJA: Division 2 - Group 2

17:00Tromsdalen - Vålerenga 2 0:0

NORJA: Division 3 - Group 4

20:00Sarpsborg 08 2 - Eik-Tonsberg 0:3

NORJA: Division 3 - Group 5

17:00Bodo/Glimt 2 - Rosenborg 2 1:0

NORJA: Division 3 - Group 6

15:00Strømsgodset 2 - Bossekop 7:0

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30Bouake - Sporting Gagnoa 0:1
21:00Racing d'Abidjan - ES Bafing 0:1

OMAN: Professional League

16:10Al-Bashaeer - Sohar 0:2
16:10Al-Msnaa - Dhofar 2:3
18:30Al-Ittihad - Al Nasr 0:0
19:00SiirrettyBahla - Seeb -:-

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Tauro - Alianza 0:2
02:15Deportivo Universitario - Chiriqui 0:0
04:30Herrera - Veraguas 1:1

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Guairena FC - Olimpia Asuncion 0:1
23:00Tacuary - Ameliano 1:1
01:30Libertad - General Caballero JLM 1:0
23:00Nacional Asuncion - 12 de Octubre 1:0

PARAGUAY: Division Intermedia

20:30Fernando de la Mora - Independiente F.B.C. 3:1
20:30Pastoreo - 2 de Mayo 1:0

PORTUGALI: Liga Portugal

22:15Maritimo - Casa Pia 1:2

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

19:00Mafra U23 - Estoril U23 1:1

PUOLA: Ekstraklasa

20:00Slask - Warta 0:2

PUOLA: Division 1

19:00Chrobry Glogow - Odra Opole 2:2

QATAR: Division 2

20:00Al-Kharitiyath - Al-Shahaniya 2:0

RANSKA: Ligue 2

21:45Laval - Bordeaux 1:2

RANSKA: National

19:30Concarneau - Chateauroux 2:0

ROMANIA: Liga 1

18:00Botosani - U. Cluj 1:1
21:00Chindia Targoviste - Rapid Bucuresti 2:1

ROMANIA: Liga 2

16:00Unirea Constanta - Gloria Buzau 3:1

RUOTSI: Allsvenskan

20:00Värnamo - Mjällby 2:1
20:10Göteborg - Elfsborg 1:3

RUOTSI: Superettan

20:00Trelleborgs FF - Jönköping 1:3

RUOTSI: Division 1 - Södra

20:00Trollhättan - Oddevold 0:1

SAKSA: 3. Liga

20:00Ingolstadt - Zwickau 0:0

SAKSA: Regionalliga Bayern

15:00Aubstadt - Bayern München II 2:0
15:00Hankofen-Hailing - Heimstetten 1:0
15:00Nürnberg II - Augsburg II 1:2
15:00Pipinsried - Illertissen 0:3
15:00Rain/Lech - Greuther Fürth II 1:1
15:00Spvgg Ansbach 09 - Schweinfurt 2:2
15:00Türkgücü München - Unterhaching 0:3
15:00Vilzing - Aschaffenburg 0:1
15:00Würzburger Kickers - Burghausen 3:1

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Husumer - Dornbreite Lübeck 2:1

SAKSA: Oberliga Hessen

16:00Alzenau - Erlensee 0:0
16:00Baunatal - RW Walldorf 3:1
16:00Eddersheim - Unter-Flockenbach 0:0
16:00Giessen - Hadamar 2:0
16:00Hanau - Steinbach Haiger II 3:0
16:00TUS Dietkirchen - Fernwald 1:7
16:00Viktoria Griesheim - Neuhof 3:2
16:00Weidenhausen - Waldgirmes 1:2

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:30SiirrettyDudenhofen - Mechtersheim -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Süd

17:00Schalding - Türkspor Augsburg 1:0

SAUDI ARABIA: Division 1

18:05Hajer - Al-Hazem 3:2
18:15Al-Qaisumah - Al Jabalain 2:2
20:15Najran - Al Ain 0:0

SERBIA: Super Liga

17:00Cukaricki - Radnicki Nis 2:2

SERBIA: Prva Liga

15:00Radnicki Beograd - Graficar Beograd 2:1
16:00Sremska Mitrovica - Novi Sad 1:0
16:00Vrsac - Sloboda 0:0
19:00Macva - Zlatibor Cajetina 0:0

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Mogadishu City - Horseed 0:4

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - Kagera Sugar 2:0
18:15Ruvu Shooting - Young Africans 1:2
20:15Azam - Singida Big Star 1:0

TANSKA: Superliga

20:00Nordsjaelland - Randers 3:1

TURKKI: Super Lig

20:00Karagümrük - Istanbulspor 1:2

TURKKI: 1. Lig

20:00Erzurumspor - Denizlispor 1:0

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:30Wanderers - Penarol 0:2

USA: MLS

00:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders 1:0
03:30Nashville SC - Houston Dynamo 1:2

USA: USL Championship

03:00LA Galaxy 2 - Sacramento Republic 2:0
05:00Monterey Bay - Tampa Bay 1:2

USA: MLS Next Pro - Pudotuspelit

00:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II 4:3ja.
03:30St. Louis City 2 - Tacoma Defiance 2:1

USA: USL League One

02:30Tormenta - Richmond Kickers 1:1

USA: NISA

02:00Syracuse Pulse - Michigan Stars 0:0

USA: NWSL - Naiset

01:00Chicago N - Angel City N 2:0

UZBEKISTAN: Super League

16:30Kokand 1912 - Termez Surkhon 2:3
16:30Lok. Tashkent - Neftchi Fargona 1:3

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

14:00Arsenal Dzyarzhynsk 2 - Neman 2 3:0
15:00Minsk 2 - Energetik-BGU 2 1:1
15:00Slavia Mozyr 2 - Isloch 2 0:5

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:2
02:15Lara - Dep. Tachira 0:2

VENEZUELA: Segunda Division - Pudotuspelit

23:00Academia Anzoategui - Petare 2:0
01:30Angostura - Atletico La Cruz 1:1rp.

VENÄJÄ: Valioliiga

19:00Samara - Krasnodar 0:0

VIRO: Esiliiga

19:00Pärnu - Levadia U21 2:1
19:00Viimsi JK - Nomme Utd 0:2

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.