REFRESH

Jalkapallo » 04.10.2022 » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Mestarien liiga - Lohkovaihe

19:45Bayern München - Plzen 5:0
19:45Marseille - Sporting 4:1
22:00Ajax - Napoli 1:6
22:00Club Brügge - Atletico Madrid 2:0
22:00FC Porto - Bayer Leverkusen 2:0
22:00Frankfurt - Tottenham 0:0
22:00Inter - Barcelona 1:0
22:00Liverpool - Rangers 2:0

AASIA: AFC Cup - Pudotuspelit

18:00Seeb (Oma) - Al-Rifaa (Bhr) 4:0

ARGENTIINA: Liga Profesional

02:00Rosario - Union Santa Fe 1:1
20:00Aldosivi - Barracas Central 2:0
22:30Godoy Cruz - San Lorenzo 0:0
22:30Newells Old Boys - Arsenal Sarandi 0:0

ARGENTIINA: Primera Nacional

01:00Deportivo Moron - Instituto 1:0
01:05All Boys - Santamarina 1:0
03:00Belgrano - Chacarita Juniors 3:0
21:00Flandria - Tristan Suarez 0:1

ARGENTIINA: Torneo Federal

02:30Sportivo Belgrano - San Martin Formosa 2:1

ARGENTIINA: Primera C - Clausura

00:00Midland - Leandro N. Alem 3:1

ARGENTIINA: Primera D - Clausura

21:30Def. de Cambaceres - Yupanqui 2:2
21:30Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo 0:4
21:30Lugano - Central Ballester 3:2
21:30Sportivo Barracas - CSR Espanol 1:0

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Estudiantes 2 - River Plate 2 2:0
17:00Argentinos Jrs 2 - Lanus 2 1:3
17:00Patronato 2 - Colon Santa Fe 2 1:2
17:00San Lorenzo 2 - Godoy Cruz 2 0:1
17:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 1:0

ARMENIA: Armenian Cup

14:00Ararat - Ararat-Armenia 0:4

AZERBAIDŽAN: First Division

14:00Qarabag 2 - Neftci Baku 2 0:1
14:00Shamakhi 2 - Lokbatan 0:0
14:30Imisli FK - Sabail 2 2:3

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

22:00Palmaflor - Royal Pari 1:1

BRASILIA: Serie A

02:00Botafogo RJ - Palmeiras 1:3

BRASILIA: Serie B

02:00Guarani - Londrina 1:0
02:00Sampaio Correa - Ponte Preta 2:1

BRASILIA: Copa do Brasil U20

21:00Internacional U20 - Londrina U20 4:2
21:15Fluminense U20 - Cruzeiro U20 4:2
22:00America Mineiro U20 - Flamengo U20 0:1
22:30Real Ariquemes U20 - Remo U20 1:1

BULGARIA: Vtora liga

16:00CSKA 1948 Sofia II - Etar 0:1
16:00Ludogorets II - Dobrudzha 2:1
16:00Sozopol - Botev II 1:1
16:00Strumska Slava - Minyor Pernik 0:3

BULGARIA: Third League - South-East

16:00Asenovets - Borislav Parvomay 6:1
16:00Beroe II - Atletik Kuklen 2:2
16:00Chernomorets 1919 - Karnobat 0:0
16:00Dimitrovgrad - Vereya 4:0
16:00Gigant Saedinenie - Rozova Dolina 3:1
16:00Haskovo - Zagorets 0:0
16:00Levski Karlovo - Lok. Plovdiv II 1:2
16:00Nesebar - Sliven 5:2
16:00Spartak Plovdiv - Rodopa Smolyan 4:1
16:00Yambol 1915 - Sokol Markovo 0:1

BULGARIA: Third League - South-West

16:00Levski II - CSKA Sofia II 0:1

CHILE: Primera Division

00:00U. De Chile - A. Italiano 2:3

CHILE: Primera B

02:30San Luis - Deportes Iquique 0:0
02:30U. De Concepcion - Deportes Temuco 1:0

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

03:00Tecnico U. - Dep. Cuenca 1:0

ENGLANTI: Championship

21:45Bristol City - Coventry 0:0
21:45Luton - Huddersfield 3:3
21:45Sheffield Utd - QPR 0:1
21:45Sunderland - Blackpool 0:0
22:00Cardiff - Blackburn 1:0
22:00Reading - Norwich 1:1

ENGLANTI: League One

21:45Burton - Fleetwood 0:1
21:45Cheltenham - Bolton 1:0
21:45Ipswich - Cambridge Utd 3:0
21:45Plymouth - Sheffield Wed 2:1

ENGLANTI: League Two

21:45Hartlepool - Doncaster 2:1
21:45Stevenage - Sutton 3:0
21:45Swindon - Newport 1:0
21:45Walsall - Northampton 1:0

ENGLANTI: National League

21:45Aldershot - Eastleigh 0:0
21:45Barnet - Maidstone 4:3
21:45Boreham Wood - Bromley 0:2
21:45Chesterfield - Dagenham & Red. 2:3
21:45Dorking - Yeovil 1:1
21:45Gateshead - Altrincham 1:3
21:45Halifax - York 1:0
21:45Notts Co - Wrexham 1:0
21:45Oldham - Scunthorpe 2:2
21:45Solihull Moors - Wealdstone 2:1
21:45Southend - Woking 1:1
21:45Torquay - Maidenhead 2:3

ENGLANTI: NPL Premier Division

21:45Ashton Utd - Whitby 0:1
21:45FC United - South Shields 2:1
21:45SiirrettyMarske - Lancaster -:-
21:45Morpeth - Bamber Bridge 1:1
21:45Radcliffe - Stalybridge 2:1
21:45Warrington - Warrington Rylands 3:3

ENGLANTI: Southern League Central Division

21:45Ilkeston - St. Ives 2:3
21:45Nuneaton - Bedford 2:1

ENGLANTI: Southern League South Division

21:45Hayes & Yeading - Gosport 3:2
21:45North Leigh - Hanwell Town 2:0
21:45SiirrettyPoole - Plymouth Parkway -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Bishop's Stortford - Folkestone 3:0
21:45Margate - Haringey 3:3

ENGLANTI: FA Cup - Karsinta

21:45AFC Fylde - Congleton 5:1
21:45Ashington - Stocksbridge 3:0
21:45Biggleswade Town - Billericay 3:0
21:45Boston Utd - Basford 3:4rp.
21:45Curzon Ashton - Scarborough 3:2ja.
21:45Hanley Town - Chester 0:4
21:45Plymouth Parkway - Oxford City 1:3ja.

ENGLANTI: EFL Trophy

21:00Bristol Rovers - Crystal Palace U21 2:0
21:00Exeter - Southampton U21 2:1
21:00Gillingham FC - Brighton U21 3:2
21:00Harrogate - Everton U21 1:2rp.
21:00Mansfield - Derby 2:1rp.
21:00Milton Keynes - West Ham U21 2:0
21:00Tranmere - Leeds U21 3:5
21:30Barrow - Manchester Utd U21 1:2
21:30Bradford City - Leicester U21 2:3rp.
21:45Colchester - Charlton 2:1
21:45Oxford Utd - Chelsea U21 1:2
21:45Portsmouth - Aston Villa U21 5:0

ENGLANTI: Professional Development League

16:00Peterborough U21 - Birmingham U21 3:2

ENGLANTI: Valioliiga Cup

15:00Watford U21 - Huddersfield U21 1:2

ENGLANTI: Valioliiga U18

21:00Derby U18 - Nottingham U18 0:2

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

18:00Sekhukhune - Orlando 2:0
20:30Golden Arrows - Cape Town City 1:1
20:30Stellenbosch - Maritzburg Utd 3:0
20:30Supersport - Bloem Celtic 3:1
20:30TS Galaxy - Marumo Gallants 0:1

ETELÄ-AMERIKKA: South American Games U20

15:30Ecuador U20 - Kolumbia U20 3:2
17:15Argentiina U20 - Chile U20 0:1
21:00Venezuela U20 - Uruguay U20 1:3
22:00Paraguay U20 - Peru U20 6:0

EUROOPPA: UEFA Regions' Cup - Karsinta

16:30Malta (Am) - Belgrade (Am) 0:3
17:30SiirrettyIvano-Frankivsk Oblast (Am) - Split Region (Am) -:-

EUROOPPA: UEFA Youth League - Lohkovaihe

14:00Bayern München U19 - Plzen U19 1:2
14:00FC Porto U19 - Leverkusen U19 3:1
15:00Frankfurt U19 - Tottenham U19 1:0
15:00Juventus U19 - M. Haifa U19 3:1
15:00Liverpool U19 - Rangers U19 4:1
15:00Marseille U19 - Sporting U19 0:6
16:00Ajax U19 - Napoli U19 5:1
17:00Club Brügge U19 - Atl. Madrid U19 1:3
17:00Inter U19 - Barcelona U19 1:6

EUROOPPA: UEFA Youth League - Voittajien Pudotuspelit

16:00Gabala U19 - Hajduk Split U19 1:2
21:45Shamrock U19 - Alkmaar U19 1:1

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

12:00Ranska U19 N - Pohjois-Irlanti U19 N 5:1
12:30Kreikka U19 N - Hollanti U19 N 1:1
15:00Puola U19 N - Irlanti U19 N 1:1
16:00Ruotsi U19 N - Turkki U19 N 1:0

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

12:00Kroatia U19 N - Kypros U19 N 1:0
16:30Montenegro U19 N - Azerbaidžan U19 N 2:1
17:00Georgia U19 N - Pohjois-Makedonia U19 N 0:1

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

13:00Ranska U17 N - Sveitsi U17 N 1:2
16:00Italia U17 N - Islanti U17 N 3:3

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

18:00Valko-Venäjä U17 N - Armenia U17 N 6:0
20:00Luxemburg U17 N - Georgia U17 N 3:0

HOLLANTI: Tweede Divisie

21:00HFC - Quick Boys 1:1
21:00Kozakken Boys - Noordwijk 2:3
21:00Lisse - Jong Volendam 2:4
21:00Spakenburg - Excelsior Maassluis 0:1
21:00TEC - IJsselmeervogels 2:2

HOLLANTI: Derde Divisie

21:00Barendrecht - Sportlust 0:2
21:00DVS '33 Ermelo - ASWH 2:0
21:00Excelsior 31 - SteDoCo 1:3
21:00GVVV - Sparta Nijkerk 0:0
21:00Rijnvogels - VVOG 3:3
21:00RKAV Volendam - Harkemase Boys 2:1
21:00Staphorst - ACV Assen 1:0

ITALIA: Coppa Italia Serie C

15:30Juve Stabia - Audace Cerignola 1:0
16:00Avellino - Fidelis Andria 1:0
16:00Turris - Gelbison 1:0
18:30Crotone - ACR Messina 3:2rp.
18:30Taranto - Monopoli 1:2
22:00Foggia - Picerno 1:0rp.
22:00Latina - Calcio Giugliano 0:2
22:00Virtus Francavilla - Potenza 0:1rp.

ITÄVALTA: Regionalliga Central

20:00SAK Klagenfurt - Union Gurten 0:1

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

20:30SiirrettyMötz/Silz - Reichenau -:-

KAZAKSTAN: First Division

13:00Igilik - Kaisar 0:4
13:00Zhetysu - Okzhetpes 1:1

KIINA: Super League

10:30Hebei - Cangzhou 0:5
14:30Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger 0:2
14:30Guangzhou City - Shenzhen 1:1
14:30Shanghai Shenhua - Henan Songshan Longmen 1:0
14:30Zhejiang Professional - Wuhan Three Towns 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

04:00Patriotas - U. Magdalena 3:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Llaneros - Quindio 1:0
23:00Real Santander - Huila 2:1

KROATIA: Druga NL

16:30Sesvete - Zdralovi 1:0

LESOTHO: Valioliiga

14:00Liphakoe - CCX 0:0
14:00Machokha - LMPS 0:0
16:00Bantu - Lijabatho 0:1
16:00Defence Force - Lifofane 1:0
16:00Linare - Manonyane 1:0
16:00Lioli - Galaxy 1:0
16:00Matlama - Naughty Boys 6:0
16:00Mazenod - LCS 0:4

MALESIA: Super League

16:00Kedah - Johor DT 1:3

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:30Cafetaleros - Escorpiones 5:1

NORJA: Division 3 - Group 1

19:00Grorud 2 - Lyn 1:4
19:00Sandviken - Stabaek 2 2:8
19:30Oppsal - Skeid 2 5:1

NORJA: Division 3 - Group 2

21:00Kongsvinger 2 - Brumunddal 4:2

NORJA: Division 3 - Group 3

16:00Sandnes 2 - Haugesund 2 4:1

NORJA: Division 3 - Group 4

17:30IL Express - Start 2 2:1

NORJA: Division 3 - Group 6

16:00Tromsø 2 - Mjondalen 2 3:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Nacional Asuncion - 12 de Octubre 1:0
01:00Guarani - Resistencia 0:1

PERU: Liga 1 - Clausura

21:00Grau - Carlos Stein 0:0
21:00U. San Martin - AD Cantolao 1:3
23:15Dep. Municipal - Cajamarca 1:2

POHJOIS-IRLANTI: Irish League Cup

21:45Annagh - Larne 2:1
21:45Ballyclare - Newry City 1:2
21:45Ballymena - Coleraine 0:1
21:45Cliftonville - C. Rangers 6:0
21:45Dundela - Linfield 0:1
21:45Dungannon - Portadown 2:1ja.
21:45Glenavon - Loughgall 1:2
21:45Glentoran - Warrenpoint 6:0

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

13:00Farense U23 - Sporting U23 3:1
13:00Vizela U23 - Braga U23 2:1
17:00Gil Vicente U23 - Rio Ave U23 1:1

PUOLA: Division 2

19:00Kotwica Kolobrzeg - Garbarnia 3:0

QATAR: Division 2

20:00Al Muaidar - Al Bidda 2:2

RANSKA: Ligue 2

21:45Guingamp - Rodez 0:0

ROMANIA: Liga 2

17:00Dinamo Bucuresti - Unirea Slobozia 1:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

15:00CS U Craiova 2 - Sporting Rosiori 3:0

RUOTSI: Superettan

20:00Öster - Brommapojkarna 4:1

SAKSA: Junioren Bundesliga West

16:00Köln U19 - Oberhausen U19 1:2

SAN MARINO: Coppa Titano

21:45Cosmos - Virtus 0:1
21:45Domagnano - Libertas 0:2
21:45Fiorentino - La Fiorita 0:5

SAUDI ARABIA: Division 1

18:00Al Qadisiya - Al Riyadh 1:1
18:45Ohod - Al Arabi 1:1
20:15Al Akhdoud - Al-Shoalah 1:0

SEYCHELLIT: First Division League

17:00Northern Dynamo - St Michel Utd -:-

SKOTLANTI: Premiership

21:45Ross County - Motherwell 0:5

SKOTLANTI: Championship

21:45Cove Rangers - Dundee FC 3:1
21:45Queen's Park - Morton 1:2

SKOTLANTI: League One

21:45Montrose - Airdrieonians 4:2

SKOTLANTI: Lowland League

21:45Berwick - Stirling University 2:2
21:45Civil Service Strollers - East Stirlingshire 2:2
21:45Cowdenbeath - Spartans 0:1
21:45Gala Fairydean - Dalbeattie Star 2:0
21:45SiirrettyRangers B - Broomhill -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Gaadiidka - Dekedda 1:2

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Geita Gold 1:2
16:00Ihefu - Tanzania Prisons 1:1

TŠEKKI: Division A

17:00Aritma Prague - Marianske Lazne 3:0

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

17:00SiirrettyCS Sfaxien - Stade Tunisien -:-
17:00SiirrettyMonastir - Club Africain -:-
17:00SiirrettySidi Bouzid - Rejiche -:-
17:00SiirrettySlimane - Olympique Beja -:-
17:00SiirrettyUS Tataouine - Bizertin -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:30Altyn Asyr - Merw 1:0
14:30Energetik - Sagadam 1:1
15:00Nebitci - FC Asgabat 1:0

UGANDA: Valioliiga

16:00Bright Stars - Maroons 0:0

URUGUAY: Copa Uruguay

23:30Defensor Sporting - Liverpool M. 3:0

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00La Guaira - Estudiantes M. 1:0

VENÄJÄ: Russian Cup - Regions Path

17:00Nevinnomyssk - Neftekhimik 0:3

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.