REFRESH

Jalkapallo » 05.10.2022 » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Mestarien liiga - Lohkovaihe

19:45RB Leipzig - Celtic 3:1
19:45Salzburg - Dinamo Zagreb 1:0
22:00Benfica - PSG 1:1
22:00Chelsea - AC Milan 3:0
22:00Juventus - Maccabi Haifa 3:1
22:00Manchester City - FC Kööpenhamina 5:0
22:00Real Madrid - Shakhtar Donetsk 2:1
22:00Sevilla - Dortmund 1:4

SUOMI: Veikkausliiga - Championship Group

18:00KuPS - Haka 0:0

AASIA: AFC Cup - Pudotuspelit

16:00Sogdiana (Uzb) - Kuala Lumpur City (Mys) 0:1rp.

AASIA: AFC Championship U17 - Karsinta

07:00Kiina U17 - Kambodža U17 9:0
11:30Australia U17 - Pohjois-Mariaanit U17 23:0
12:00Iran U17 - Laos U17 3:0
12:00Malesia U17 - Guam U17 1:1
12:00Thaimaa U17 - Nepal U17 3:0
13:00PeruutettuAfganistan U17 - Itä-Timor U17 -:-
13:00Jemen U17 - Bhutan U17 8:0
14:00PeruutettuEtelä-Korea U17 - Sri Lanka U17 -:-
15:00Vietnam U17 - Taiwan U17 4:0
16:00Bangladesh U17 - Singapore U17 2:1
16:00Brunei U17 - Uzbekistan U17 0:14
16:00Indonesia U17 - Yhdistyneet arabiemiirikunnat U17 3:2
16:00Oman U17 - Bahrain U17 2:0
16:30Hong Kong U17 - Kirgisia U17 1:2
16:30Japani U17 - Turkmenistan U17 7:0
17:00Mongolia U17 - Tadžikistan U17 0:3
18:15Saudi-Arabia U17 - Malediivit U17 9:0
19:45Irak U17 - Libanon U17 0:0
21:00Jordania U17 - Filippiinit U17 3:1
21:30Intia U17 - Kuwait U17 3:0

ARGENTIINA: Liga Profesional

01:00Sarmiento Junin - Tigre 2:2
03:30Velez Sarsfield - Banfield 1:0
22:30Colon - Patronato 1:0

ARGENTIINA: Torneo Federal

17:00Cipolletti - Independiente Chivilcoy 0:0

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Boca Juniors 2 - Gimnasia L.P. 2 2:1
17:00Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 1:3
17:00Central Cordoba 2 - Independiente 2 0:1
17:00Tigre 2 - Sarmiento Junin 2 1:1

ARMENIA: Armenian Cup

14:00Mika Jerevan - FC Gandzasar 1:2
14:00Syunik - Shirak 1:5
14:00West Armenia - Alashkert 1:4

AZERBAIDŽAN: First Division

12:00Zira 2 - Araz 0:1
14:00Kapaz 2 - Energetik Mingechevir 1:0
14:00Moik Baku - SumQayit 2 1:3
14:00Turan 2 - Gabala 2 2:0

BAHRAIN: Valioliiga

16:45Al-Shabbab - Bahrain SC 3:2
18:30Sitra - Al Khalidiyah 1:2
19:45Al-Budaiya - East Riffa 0:0

BELGIA: Belgian Cup - Naiset

21:00Genk II N - Tienen N 7:0

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

01:15Nacional Potosi - Guabira 3:1
03:30J. Wilstermann - Bolivar 1:1

BOLIVIA: Nacional B - Pudotuspelit

02:00Destroyers - Nueva Cliza 2:0
20:00Fatic - Real Oruro 0:0
22:00Deportivo Juva - Cerveceria 2:2
22:00Stormers SC - CD Enrique Happ 1:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Valioliiga

19:45Zrinjski - Siroki Brijeg 3:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

16:00Drina Zvornik - Podrinje Janja 2:1
16:00Famos Vojkovici - Omarska 1:1
16:00Laktasi - Slavija 2:0
16:00Ljubic Prnjavor - Novi Grad 0:1
16:00Prijedor - Mrkonjic Grad 0:3
16:00Tekstilac - Krupa 0:2
16:00Zeljeznicar Banja Luka - Zvijezda 09 1:0
18:00Radnik Bijeljina - Modrica 3:0
18:30Sutjeska Foca - Kozara 3:2

BRASILIA: Serie A

03:30Juventude - Corinthians 2:2

BRASILIA: Serie B

01:00Brusque - Sport Recife 0:1
01:00CRB - Chapecoense-SC 2:1
01:00Gremio - CSA 2:0
01:00Operario - Vasco 2:3
01:00Vila Nova - Criciuma 1:0
03:30Nautico - Tombense 4:3
03:30Novorizontino - Bahia 1:1

BRASILIA: Copa do Brasil U20

21:00ABC U20 - Fluminense Piaui U20 3:3
21:00Nautico U20 - Ceara U20 3:1
21:30Iape U20 - Sao Raimundo RR U20 3:1

BURKINA FASO: Valioliiga

19:00USFA - Rahimo 1:2

CHILE: Primera Division

01:00Colo Colo - U. Catolica 0:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00Municipal Garabito - AD Sarchi 0:1

ECUADOR: Serie B

03:00Manta - El Nacional 0:1
23:00Ind. Juniors - Libertad 0:1
23:00Santo Domingo - Imbabura 1:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:3011 Deportivo - Metapan 1:1

ENGLANTI: Championship

21:45Burnley - Stoke 1:1
21:45Hull - Wigan 2:1
21:45Middlesbrough - Birmingham 1:0
21:45Rotherham - Millwall 1:1
21:45Watford - Swansea 1:2
22:00Preston - West Bromwich 1:0

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Corinthian-Casuals - Cray Wanderers 1:3

ENGLANTI: FA Cup - Karsinta

21:45Bury AFC - Clitheroe 2:0

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6

21:00Ilicitano - Orihuela 1:2

ESPANJA: Copa Federacion

17:30Marbella - Melilla 1:2ja.
20:00Terrassa - Izarra 3:2rp.
20:30Real Union - CF Illueca 2:0
20:30Villarrubia - Platges de Calvia 2:1
21:00Alzira - Mar Menor 2:1
21:00Panaderia - RSD Alcala 1:0
21:30Arenteiro - Zamora 2:1
21:30San Roque - Moralo 1:0

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

18:00AmaZulu - Richards Bay 0:1
20:30Swallows - Kaizer 1:2

ETELÄ-AMERIKKA: South American Games - U20 Naiset

15:00Paraguay U20 N - Venezuela U20 N 0:5
17:15Argentiina U20 N - Uruguay U20 N 1:5

ETELÄ-KOREA: K League 2

13:00Daejeon - Jeonnam 2:1
13:30Asan - Seoul E. 2:1

ETELÄ-KOREA: Cup

13:00Daegu - Seoul 0:1ja.
13:00Ulsan Hyundai - Jeonbuk 1:2ja.

ETIOPIA: Valioliiga

13:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Kenema 0:1
16:00Arba Menche - Ethiopian Insurance 3:4

EUROOPPA: EM-kisat U17 - Karsinta - Ensimmäinen vaihe

14:00Suomi U17 - Kreikka U17 2:1
17:00Italia U17 - Kosovo U17 5:2

EUROOPPA: UEFA Regions' Cup - Karsinta

16:00Lazio (Am) - Bavaria (Am) 0:2
16:00Pohjois-Makedonia (Am) - Jersey (Am) 0:0

EUROOPPA: UEFA Youth League - Lohkovaihe

14:00RB Leipzig U19 - Celtic U19 1:2
15:00Real Madrid U19 - Shakhtar U19 6:1
15:30Salzburg U19 - Din. Zagreb U19 2:0
17:00Benfica U19 - PSG U19 0:1
17:00Chelsea U19 - AC Milan U19 1:1
17:00Manchester City U19 - FC Kööpenhamina U19 1:1
17:00Sevilla U19 - Dortmund U19 1:1

EUROOPPA: UEFA Youth League - Voittajien Pudotuspelit

14:00Jelgava U19 - MTK Budapest U19 0:1
15:00Apolonia Fier U19 - FC Astana U19 3:1
15:00Galatasaray U19 - Csikszereda M. Ciuc U19 4:0
15:00Pobeda U19 - Coleraine U19 2:2
15:00Pyunik U19 - Nantes U19 0:3
15:00Slavia Praha U19 - Genk U19 2:4
17:00Omonia U19 - Crvena zvezda U19 1:2
17:00Slavia Sofia U19 - Panathinaikos U19 2:2
19:00Domzale U19 - Young Boys U19 2:2
19:00Trencin U19 - Zalgiris U19 4:0
19:00Zaglebie U19 - Rukh Lviv U19 0:0
20:00Racing Luxembourg U19 - AIK U19 2:3
21:00Hibernian U19 - Molde U19 3:1rp.

EUROOPPA: Premier League International Cup

21:00Fulham U21 - Valencia B 0:0

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

13:00Englanti U19 N - Slovenia U19 N 5:0
15:00Sveitsi U19 N - Suomi U19 N 0:2
16:00Italia U19 N - Serbia U19 N 2:2
16:00Norja U19 N - Malta U19 N 10:0
16:00Wales U19 N - Unkari U19 N 0:3
18:00Slovakia U19 N - Tanska U19 N 1:6
19:00Portugali U19 N - Belgia U19 N 1:0
20:00Espanja U19 N - Skotlanti U19 N 6:0

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

11:00Kazakstan U19 N - Tshekki U19 N 0:7
13:00Romania U19 N - Armenia U19 N 8:0
15:30Albania U19 N - Latvia U19 N 3:1
15:30Bosnia ja Hertsegovina U19 N - Moldova U19 N 3:2

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

18:00Romania U17 N - Liettua U17 N 2:0

FÄRSAARET: Faroe Islands Cup

20:30Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur 4:0
21:00HB Torshavn - Vikingur 0:1

HOLLANTI: Tweede Divisie

21:00Hardenberg - AFC 0:0
21:00Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen 1:0
21:00Katwijk - Oostzaan 5:0
21:00Rijnsburgse Boys - De Treffers 3:0

HOLLANTI: Derde Divisie

21:00ADO 20 Heemskerk - TOGB 4:2
21:00FC Oss - HSC '21 1:0
21:00Groene Ster - Blauw Geel 1:4
21:00Hoek - Ter Leede 1:2
21:00HV & CV Quick - GVV Unitas 0:1
21:00RKSV UDI - Baronie 1:0
21:00Rosmalen - Dongen 5:0
21:00UNA - Gemert 1:0
21:00Urk - VV DOVO 2:3
21:00USV Hercules - VVSB 2:2
21:00HylättyWatergraafsmeer - DEM 0:0

ISLANTI: Besta-deild karla - Championship Group

22:15Vikingur Reykjavik - Valur 3:2

ISLANTI: Besta-deild karla - Karsintalohko

18:30Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur 2:1

ITALIA: Serie D - Group A

16:00Bra - HSL Derthona 3:2
16:00Castanese - Pinerolo 0:4
16:00Fezzanese - P.D.H.A.E. 0:0
16:00Gozzano - Fossano 3:1
16:00Legnano - Chisola 2:2
16:00Ligorna - Casale 0:0
16:00Sestri Levante - Castellanzese 3:2
16:00Stresa Vergante - Chieri 4:0
16:00Vado - Borgosesia 3:2
17:00Sanremese - Asti 0:0

ITALIA: Serie D - Group D

16:00Aglianese Calcio - AC Carpi 1:0
16:00Corticella - United Riccione 1:1
16:00G.S. Bagnolese - Forli 0:2
16:00Lentigione - Correggese 1:1
16:00Ravenna - Giana Erminio 3:3
16:00Real Forte Querceta - Fanfulla 0:0
16:00Sammaurese - Mezzolara 3:1
16:00Sant'Angelo - Salsomaggiore 0:0
16:00Scandicci - Crema 0:0
21:00Prato - Pistoiese 0:1

ITALIA: Serie D - Group I

16:00Canicatti - Real Aversa 0:1
16:00Castrovillari - AS Acireale 0:4
16:00Catania - Vibonese 3:0
16:00Cittanovese - Santa Maria Cilento 1:1
16:00Lamezia Terme - Sancataldese 3:2
16:00Mariglianese - Licata 0:0
16:00Paterno - Ragusa 0:2
16:00S. Agata - Trapani 0:1
20:00Locri 1909 - San Luca 1:1

ITALIA: Coppa Italia Serie C

15:00L.R. Vicenza - Virtus Verona 2:1
15:30Alessandria - Novara 2:1
15:30Ancona - Rimini 0:1
15:30Gubbio - Recanatese 2:1
15:30Mantova - Trento 1:0
15:30Pergolettese - Sangiuliano City 1:3
15:30Renate - Pro Sesto 3:1
15:30Viterbese - San Donato 2:0
16:00Cesena - Fermana 3:1
16:00HylättyFiorenzuola - Lucchese 0:0
16:30Pordenone - Imolese 0:1
19:00Entella - Carrarese 2:1rp.
19:00Lecco - Juventus U23 1:3
19:00Montevarchi - Monterosi FC 1:0
19:00Pescara - Vis Pesaro 6:0
19:00Piacenza - Pro Vercelli 2:0
19:00Pro Patria - AlbinoLeffe 1:0
19:00Siena - Pontedera 0:1ja.
19:00Triestina - Arzignano 0:1
22:00Olbia - Torres 2:1

JAPANI: J2 League

13:00Omiya Ardija - Yamagata 1:1

JAPANI: Emperors Cup

11:30Kofu - Kashima 1:0
13:30Kyoto - Hiroshima 1:2ja.

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

12:00Nittaidai N - Angeviolet Hiroshima N 3:0

KAZAKSTAN: Valioliiga

13:00FK Akzhayik - Turan 1:1

KENIA: Valioliiga

15:00SiirrettyBandari - KCB -:-
15:00SiirrettyFortune Sacco - Tusker -:-
15:00SiirrettyKariobangi Sharks - Gor Mahia -:-
15:00SiirrettyNairobi City - Bidco United -:-
15:00SiirrettyNzoia Sugar - Ulinzi Stars -:-
15:00SiirrettyPosta Rangers - Kakamega Homeboyz -:-
15:00SiirrettySofapaka - APS Bomet -:-

KIINA: Super League

10:30Changchun Yatai - Guangzhou FC 0:0
14:30Meizhou Hakka - Shandong Taishan 1:2
14:30Shanghai Port - Beijing Guoan 0:1
14:30Wuhan FC - Chengdu Rongcheng 0:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

03:40Leones - Chico 1:1

KREIKKA: Greek Cup

16:00Asteras Stavrou - Almopos 0:3
16:00Diagoras - Apollon Pontou 0:1rp.
16:00Makedonikos - Karditsa 0:1ja.
16:00PAE Egaleo - Panserraikos 1:2ja.

KROATIA: Druga NL

16:30Opatija - Jadran Porec 1:1

KUUBA: Liga Nacional - Clausura

01:00SiirrettyArtemisa - FC Guantanamo -:-
01:00SiirrettyFC Cienfuegos - Las Tunas -:-
01:00SiirrettyFC La Habana - FC Villa Clara -:-
01:00SiirrettyFC Santiago de Cuba - FC Camaguey -:-

KUWAIT: Division 1

18:00Al Sulaibikhat - Al Shabab 0:2
20:20Khaitan - Yarmouk 0:1

KYPROS: Cyprus Cup

18:00Othellos Athienou - Doxa 1:3ja.
18:00Zakakiou - Paphos 0:3

LIBERIA: LFA First Division

20:00BEA Mountain - Nimba Kwado 1:0

LIETTUA: Lithuanian Cup

17:30Hegelmann - FK Panevezys 1:0rp.

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

17:00Ranska U16 - Wales U16 3:0

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

13:30Chile U17 N - Marokko U17 N 3:1
15:30Ranska U23 N - Suomi U23 N 3:1

MALAWI: Super League

15:30Civo Utd - TN Stars 3:0
15:30SiirrettySable Farming - Big Bullets -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

01:05Leones Negros - Celaya 0:2
03:05Pumas Tabasco - Dorados 0:3
05:05Venados - Tlaxcala 3:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

02:00Inter de Queretaro - Tulancingo 0:0

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura - Pudotuspelit

17:00Leon U20 - Club America U20 0:1
18:00Puebla U20 - Atlas U20 0:0
18:00U.N.A.M. U20 - Tigres U20 3:1

MYANMAR: National League

12:00Hantharwady Utd - Ispe FC 3:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00UNAN-Managua U20 - Jalapa U20 3:1

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:30General Caballero JLM - Guairena FC 0:0

PERU: Liga 1 - Clausura

23:15Dep. Municipal - Cajamarca 1:2
01:30Cienciano - Huancayo 0:1
04:00Cesar Vallejo - A. Lima 3:2
23:00ADT Tarma - Melgar 1:1
23:30Ayacucho - Sporting Cristal 0:1

POHJOIS-IRLANTI: Premiership - Naiset

21:45Derry City N - Crusaders N 0:7
22:00Glentoran N - Mid-Ulster N 10:1

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF League

04:00Real Espana (Hon) - Alajuelense (Cos) 0:3

POHJOIS-MAKEDONIA: Macedonian Cup

15:00Akademija Pandev - Ljuboten 9:0
15:00Bregalnica - Pelister 1:0
15:00Shkendija - FK Skopje 5:0
15:00Shkupi - Voska Sport 6:0
15:00Struga - Rabotnicki 2:1
15:00Tikves - Sileks 0:1
15:00Vardar - Fortuna Skopje 4:0

PUOLA: Division 2

14:00Lech 2 - Pogon Siedlce 1:2

PUOLA: Central Youth League

12:00Arka U19 - Lech U19 2:1
13:00Rakow Czestochowa U19 - Legia U19 4:2

QATAR: Division 2

20:00Al Khor - Lusail 2:1

ROMANIA: Romanian Cup - Naiset

15:00Univ. Craiova N WO - Oltenia Craiova N -:-

SAKSA: Regionalliga Südwest

20:00FSV Frankfurt - Mainz II 2:1

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

20:00Tasmania Berlin - Rathenow 0:0

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

19:30Rielasingen-Arlen - Villingen 1:1

SAMBIA: Super League

16:00Red Arrows - Buildcon 2:1

SAN MARINO: Coppa Titano

21:45Faetano - Murata 3:1
21:45Juvenes/Dogana - Cailungo 2:1
21:45San Giovanni - Folgore 0:0
21:45Tre Penne - Pennarossa 0:0

SAUDI ARABIA: Division 1

18:25Al Kholood - Al-Sahel 0:2
18:40Al Orubah - Al-Faysaly 0:1
20:15Jeddah - Al Ahli SC 1:1

SEYCHELLIT: First Division League

17:00LMS - Bel Air -:-

SKOTLANTI: Premiership

21:45Kilmarnock - St. Johnstone 2:1

SKOTLANTI: League One

21:45FC Edinburgh - Peterhead 2:0

SKOTLANTI: Highland League

22:00Banks O' Dee - Deveronvale 2:0
22:00Brechin - Huntly 2:2
22:00Clachnacuddin - Buckie Thistle 1:4
22:00Forres Mechanics - Wick Academy 4:2
22:00Lossiemouth - Keith 2:0
22:00Nairn County - Inverurie Loco Works 2:2
22:00Rothes - Formartine Utd 2:2
22:00Strathspey Thistle - Brora Rangers 0:11
22:00Turriff Utd - Fraserburgh 1:4

SKOTLANTI: Lowland League

21:45Cumbernauld Colts - Gretna 2008 2:3
21:45Hearts 2 - Tranent Juniors 2:3

SLOVAKIA: 2. liiga

16:00FK Humenne - Trebisov 0:1

SLOVAKIA: 3. Liga - West

16:00Galanta - Sered 0:1

SLOVENIA: 2. SNL

16:30Dob - NK Krka 2:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Jazeera - Heegan 2:2

SVEITSI: Promotion League

20:30Kriens - Zürich II 3:0
21:00Bulle - Etoile-Carouge 1:2

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 3

21:00Höngg - Eschen 2:1

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Eskhata - Istiqlol Dushanbe 1:1

TANSKA: Landspokal Cup

16:45Saedding/Guldager - Middelfart 0:6

TŠEKKI: CFL - Group B

17:00Velvary - Banik Most - Sous 0:2

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

17:00SiirrettyHamam-Sousse - Etoile Sahel -:-

TURKKI: 2. Lig White Group

14:30Bayburt - Soma Spor 0:3
14:30Sivas Belediyespor - Corum 0:2
15:00Ankaraspor - Bursaspor 1:1
15:00Düzcespor - Isparta 32 Spor 1:0
15:30Erokspor - Afyonspor 5:1
15:30Inegolspor - Sanliurfaspor 1:2
18:30Tarsus - Nazillispor 1:1
19:0024 Erzincanspor - Arnavutkoy Belediyesi 1:1
19:00Amedspor - Batman Petrolspor 2:0

TURKKI: 2. Lig Red Group

14:30Adiyaman FK - Etimesgut 0:0
14:30Pazarspor - Kocaelispor 1:3
14:30Trabzon FK - Kastamonuspor 1:1
14:30Vanspor FK - Diyarbekirspor 1:1
15:00Zonguldak - Karacabey Belediyespor 0:0
15:30Kirklarelispor - Iskenderunspor 0:2
15:30Usakspor - Serik Belediyespor 0:1
19:001928 Bucaspor - Sariyer 3:1
19:00Balikesirspor - Kirsehir Belediyespor 1:0
19:00Fethiyespor - Ankara Demirspor 0:2

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:30Ahal - Kopetdag Asgabat 4:2

UGANDA: Valioliiga

16:00Busoga - Blacks Power 2:0

UNKARI: Merkantil Bank Liga

16:00Csakvari - Szentlorinc 2:1
16:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki 0:1
16:00Nyiregyhaza - MTK Budapest 2:0
16:00Soroksar - Ajka 2:0
18:00Győr - Gyirmot 0:2
19:00DVTK - Dorogi 2:1
19:00Haladas - Kazincbarcika 1:0
19:00Kozarmisleny - Bekescsaba 1:0
19:00Siofok - Pecsi 0:0
19:00Tiszakecske - Szeged 0:1

URUGUAY: Copa Uruguay

23:30Defensor Sporting - Liverpool M. 3:0
22:00Montevideo City - Progreso 1:2

USA: NISA

22:30Michigan Stars - Albion San Diego 2:0

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

14:00Vitebsk 2 - BATE 2 2:2

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Pudotuspelit

00:00Metropolitanos - Carabobo 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00La Guaira - Estudiantes M. 1:0
02:15Hermanos Colmenares - Caracas 0:0

VENÄJÄ: Russian Cup - Regions Path

12:30Dynamo Vladivostok - SKA Khabarovsk 1:0
13:00Zenit-Izhevsk - Kamaz 0:1
14:00Kosmos - Rodina Moscow 1:2rp.
15:00Kholding - Ufa 0:1
15:00Ulyanovsk - Rubin Kazan 2:1
17:00Tjumen - Volgar-Astrakhan 0:3
18:00Dinamo Bryansk - Arsenal Tula 1:0rp.
18:00Kursk - Dynamo Makhachkala 0:2
18:00Peresvet Podolsk - Baltika 1:0rp.
18:00Vladimir - Akron Togliatti 0:1
18:30Chernomorets - Yenisey 0:1
18:30Tekstilshtik - Kuban 0:1rp.
19:00Dynamo Petersburg - Alania Vladikavkaz 2:3
19:00R. Volgograd - Jaroslavl 1:2rp.
19:00Zvezda St. Petersburg - Veles Moscow 2:0

VIETNAM: National League - Naiset

11:30Thai Nguyen N - Ho Chi Minh N 1:2
14:00Phong Phu Ha Nam N - Ha Noi 2 N 2:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.