Jalkapallo » Eilen » Kaikki ottelut
EUROOPPA: Eurooppa-liiga - Pudotuspelit
22:00Atalanta - Marseille 3:022:00Bayer Leverkusen - AS Roma 2:2
EUROOPPA: Europa Conference League - Pudotuspelit
22:00Olympiakos - Aston Villa 2:0AASIA: AFC Asian Cup U17 - Naiset
11:00Filippiinit U17 N - Pohjois-Korea U17 N 0:614:00Etelä-Korea U17 N - Indonesia U17 N 12:0
ALBANIA: First Division
18:00Bylis - AF Elbasani 2:3ALGERIA: U21 League
19:00Belouizdad U21 - Ben Aknoun U21 2:119:00Biskra U21 - Oran U21 0:0
19:00SiirrettyJS Kabylie U21 - Constantine U21 -:-
19:00Khenchela U21 - MC Alger U21 1:2
19:00Paradou U21 - Chlef U21 0:0
19:00SiirrettySetif U21 - US Souf U21 -:-
19:00USM Alger U21 - El Bayadh U21 5:0
ARGENTIINA: Copa Argentina
00:05Colon - Los Andes 2:1ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
01:00Central Cordoba 2 - Platense 2 0:1ARMENIA: Valioliiga
15:00Pyunik - Van 3:118:00Ararat - Noah 0:1
ARMENIA: First League
15:00FC Gandzasar - Noah 2 1:015:00Mika Jerevan - Alashkert 2 0:0
AZERBAIDŽAN: I Liqa
15:00Araz Saatli - Moik Baku 0:515:30Shamakhi - Karvan 3:0
16:00Imisli FK - Lokbatan 0:0
16:00Mingachevir - Zaqatala 0:0
BAHRAIN: Valioliiga
19:00Al-Hala - Sitra 1:219:00Al-Hidd - Busaiteen 2:1
19:00Al-Najma - Manama Club 1:4
BELGIA: Belgian Cup
16:30Royale Union SG - Royal Antwerp 1:0BOTSWANA: Valioliiga
16:00BDF XI - Morupule 3:116:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd 5:0
BRASILIA: Serie B
03:00America MG - Vila Nova 3:1BRASILIA: Gaucho 2
01:00SiirrettyAimore - GE Bage -:-01:00SiirrettyLajeadense - Inter Santa Maria -:-
01:00SiirrettyMonsoon - Sao Gabriel -:-
01:30SiirrettyBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
21:00SiirrettyFutvida - Pelotas -:-
BRASILIA: Maranhense - Pudotuspelit
01:30Maranhao - Moto Club 1:1BRASILIA: Rondoniense - Pudotuspelit
23:00Vilhena EC - Porto Velho 2:5BRASILIA: Copa Espirito Santo - Ensimmäinen vaihe
01:00Porto Vitoria - Real Noroeste 5:1BRASILIA: Brasileiro U20
21:15SiirrettyCruzeiro U20 - Internacional U20 -:-21:15Fortaleza U20 - Santos U20 0:2
BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe
21:30Apucarana SC U20 - Operario U20 -:-BURUNDI: Coupe du President
16:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre 1:116:00Rukinzo WO - Kayanza -:-
CHILE: Primera B
02:00San Luis - U. De Concepcion 2:0CHILE: Primera Division - Naiset
23:00Palestino N - Colo Colo N 0:5COSTA RICA: Primera Division - Clausura
00:00Guanacasteca - Zeledon 4:003:00Cartagines - Sporting San Jose 1:1
04:00Santos De Guapiles - Alajuelense 0:3
05:30Herediano - Puntarenas FC 3:0
DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF
23:00Delfines Del Este - Cibao 1:002:00Moca - Universidad O&M 1:1
ECUADOR: Serie B
23:30Guayaquil City - Cuniburo 0:203:00Vargas Torres - Nueve de Octubre 2:1
EGYPTI: Valioliiga
16:00Ismaily - El Daklyeh 1:019:00Smouha - ZED 1:2
19:00SiirrettyZamalek - Enppi -:-
EGYPTI: Division 2 A - Karsintalohko
16:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC 1:216:30Misr Elmaqasah - Dekernes 1:2
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Pudotuspelit
04:30Metapan - Luis Angel Firpo 2:065'11 Deportivo - Alianza FC 0:0
63'Platense Municipal - Municipal Limeno 0:1
ENGLANTI: Professional Development League
15:00Wigan U21 - Crewe U21 1:2ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe
01:00SiirrettyHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-01:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) 3:1
03:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) 1:1
03:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) 2:1
03:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) 1:3
05:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) 1:1
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe
01:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) 1:501:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) 0:0
03:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) 3:0
03:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) 4:1
03:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) 1:2
ETIOPIA: Valioliiga
15:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema 0:018:00Dire Dawa - Adama City 1:1
EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset
14:00Belgia U17 N - Portugali U17 N 0:116:30Espanja U17 N - Puola U17 N 1:0
FÄRSAARET: Faroe Islands Cup
16:00TB Tvoroyri - Toftir 2:1rp.17:00B36 Torshavn - Runavik 3:2ja.
18:00Streymur - HB Torshavn 1:3ja.
GAMBIA: GFA League
19:30Armed Forces - Real Banjul 1:119:30Banjul Utd - TMT 0:0
19:30BST Galaxy - Bombada 1:0
19:30Greater Tomorrow - Steve Biko 0:0
GEORGIA: Liga 3
15:00Betlemi Keda - Zestafoni 2:215:00Gardabani - Bakhmaro 1:2
15:00Matchakhela - Gonio 1:4
15:00Merani Martvili - Borjomi 4:1
15:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 3:0
15:00Meshakhte Tkibuli - Gori 1:1
15:00Varketili - Guria 4:0
19:00Orbi - Iberia 1999 2 1:1
GUINEA: Ligue 1
19:00SOAR - Renaissance 0:019:00Wakriya - Sangaredi 2:3
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
03:00Deportivo Genesis - Marathon 0:205:06Olimpia - Motagua 3:3
IRAK: Stars League
15:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya 0:318:00Baghdad - Zakho 0:0
18:00Karbala - Duhok 1:1
20:15Al Minaa - Al Naft 0:0
22:30Al Zawraa - Naft Missan 3:1
IRAN: Division 1
18:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri 0:1ISLANTI: Lengjudeildin
19:00Njardvik - Dalvik/Reynir 3:019:00Thor Akureyri - Afturelding 4:2
ISLANTI: Besta deild - Naiset
19:00Tindastoll N - Fylkir N 3:019:00Vikingur Reykjavik N - Thor/KA N 1:2
ISRAEL: Ligat ha'Al - Mestaruussarja
19:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina 2:119:30H. Haifa - Sakhnin 1:2
ISRAEL: Liga Alef - Relegation
19:00H. Bnei Lod - H. Marmorek 1:3ITÄVALTA: Regionalliga East
18:30Leobendorf - Neusiedl 1:0ITÄVALTA: Regionalliga West
17:00Bischofshofen - Saalfelden 2:0ITÄVALTA: Kärnten
11:30Atus Velden - St. Jakob/Ros 1:112:00KAC 1909 - Atus Ferlach 0:1
12:00SV Kraig - Treibach 2:2
ITÄVALTA: Oberösterreich
16:00Friedburg - Bad Ischl 1:217:00Pregarten - Mondsee 1:5
18:00SPG Wels II - Perg 2:2
ITÄVALTA: Salzburg
15:30Golling - USK Anif 0:118:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg 0:2
ITÄVALTA: OFB Cup - Naiset
15:00St. Pölten N - Austria Vienna N 3:0JORDANIA: Valioliiga
18:00Al Salt - Aqaba 5:018:00Shabab Al Ordon - Al Ahli 0:1
20:45Al Hussein - Al Jalil 3:0
KANADA: Championship
02:00Atl. Ottawa - Pacific FC 0:002:00CS Saint-Laurent - Toronto FC 0:3
KAZAKSTAN: First Division
13:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 0:313:00Okzhetpes - Altai 2:1
16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys 1:1
16:00Turkistan - Ekibastuz 0:3
KIRGISIA: Premier Liga
12:00Abdish-Ata - Alga 5:014:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier 2:1
KOLUMBIA: Copa Colombia
00:00Envigado - Real Cartagena 2:003:30Pereira - Fortaleza 0:1
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
14:30Sanga Balende - Tshinkunku 1:2KOSOVO: Superliga
16:00Feronikeli - Liria 4:116:00Fushe Kosova - Dukagjini 1:2
16:00Gjilani - KF Llapi 1:1
16:00Malisheva - FC Ballkani 0:2
16:00Prishtina - Drita 1:2
KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä
16:00Athens Kallithea - PAE Chania 1:116:00Ilioupoli - Kalamata 2:1
KUWAIT: Division 1
19:05Al Sulaibikhat - Al Sahel 1:119:05Yarmouk - Al Tadamon 3:0
LIBANON: Valioliiga - Hävinneet -vaihe
16:00Al Hikma - Al Ghazieh 3:016:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya 5:0
16:00Tadamon - Tripoli 0:1
LIBYA: Valioliiga
17:30Asaria - Al Ahly Tripoli 1:2LUXEMBURG: Luxembourg Cup
20:30Hesperange - Niedercorn 1:2rp.MAAILMA: Olympialaiset - Karsinta - Nousu
16:00Indonesia U23 - Guinea U23 0:1MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
13:00Sveitsi U16 - Irlanti U16 3:217:30Peru U20 - Costa Rica U20 1:0
19:00Portugali U16 - Itävalta U16 5:1
MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Pudotuspelit
04:05Guadalajara - Toluca 1:006:16Pachuca - Club America 1:1
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Pudotuspelit
04:00Atlante - Leones Negros 2:0MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Pudotuspelit
03:00Tecos - Los Cabos 1:104:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes 3:2
05:00Irapuato - Porto Palmeiras 2:1
MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Pudotuspelit
02:00Uruapan - Ayense 2:0MEKSIKO: Liga MX U23 - Clausura - Pudotuspelit
18:00U.N.A.M. U23 - Necaxa U23 2:018:30Pachuca U23 - Atl. San Luis U23 1:0
MYANMAR: MNL League Cup
12:15Ayeyawady - Dagon 0:112:15Yadanarbon - Myawady 1:0
12:30Dagon Port - Silver Stars 9:0
12:30Thitsar Arman - Rakhapura United 2:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Voittajat
04:00Esteli - Ocotal 5:105:00Diriangen - Jalapa 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Pudotuspelit
01:00Managua FC U20 - Ferretti U20 1:3NIGERIA: NPFL
18:00Kwara - Rivers United 0:0NORJA: Division 3 - Lohko 1
14:00Stord - Floro 5:0NORJA: Division 3 - Lohko 2
15:00Vidar - Vindbjart 2:1NORJA: NM Cup
19:00Strömsgodset - Lilleström 3:4ja.NORJA: Norway Cup - Naiset
14:00Steinkjer N - Bossmo & Ytteren N 4:117:00Raufoss N - Sogndal N 2:3rp.
NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1
18:30Stade d'Abidjan - Mouna 3:019:00Lys Sassandra - ASI d'Abengourou 1:0
19:00SOL - San Pedro 1:2
21:00Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas 0:1
QATAR: Emir Cup
17:15Al-Sadd - Al Markhiya 3:220:00Al-Rayyan - Al Khor 4:1
20:00Al-Wakra - Muaither SC 4:3rp.
RUANDA: Valioliiga
16:00AS Kigali - Muhazi United 1:0RUOTSI: Division 1 - Norra
13:00Umeå - IFK Stocksund 4:215:00Friska Viljor - Assyriska FF 2:3
15:30Piteå - Vasalund 0:1
RUOTSI: Division 1 - Södra
14:00Eskilsminne - Onsala 2:114:00Olympic - Ängelholm 1:2
14:00Torslanda - Falkenberg 2:3
14:00Tvååker - Norrby 3:0
15:00Torns IF - Jönköping 4:2
17:00Oskarshamn - Lund 2:2
RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland
14:00Säffle SK - Kongahälla 1:415:00Ahlafors IF - Kumla 0:0
15:00IFK Skövde - Motala 4:2
RUOTSI: Allsvenskan - Naiset
16:00IF Brommapojkarna N - Piteå N 0:016:00Trelleborgs FF N - AIK N 1:5
16:00Vittsjö N - Linköping N 3:1
16:00Örebro N - Kristianstad N 2:4
SAKSA: Oberliga Westfalen
16:00Münster 2 - Brünninghausen 0:0SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg
16:30ATSV Mutschelbach - Villingen 1:416:30Bissingen - Nöttingen 0:3
16:30Denzlingen - Normannia Gmund 1:0
16:30Göppingen SV - Backnang 3:1
16:30Pforzheim - Ravensburg 3:2
16:30VfR Mannheim - FC Holzhausen 0:3
SAKSA: DFB Pokal - Naiset
17:00Bayern München N - Wolfsburg N 0:2SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
18:00Al Feiha - Al-Fateh 2:218:00Al Riyadh - Al-Taawon 0:0
21:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh 2:3
SIERRA LEONE: Valioliiga
19:30Freetown City - East End Lions 0:0SOMALIA: National league
15:30Sahafi - Dekedda 1:2SUOMI: Suomen Cup
15:00FC Jazz - TPS 1:2rp.15:00LPS - IFK Mariehamn 0:5
17:15VaKP - Pallo-Iirot 2:4
18:00PuiU - GrIFK 1:3
18:30KPV - FF Jaro 4:0
20:00Haka 2 - FC Inter 2 0:4
SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset
14:15KuPS N - HJK N 0:1SVEITSI: Challenge League
19:00Aarau - Sion 1:219:00Nyonnais - Bellinzona 1:3
19:00Wil - Baden 3:1
TANSANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Mtibwa Sugar - Tabora United 3:016:00Ihefu - JKT Tanzania 0:0
18:15Azam - Simba 0:3
TANSKA: Landspokal Cup
18:00Silkeborg - Aarhus 1:0TRINIDAD JA TOBAGO: TT Premier League
00:00Port Of Spain - 1976 Phoenix FC 3:202:00Morvant Caledonia Utd - Point Fortin 6:1
TURKKI: 2. Lig - Pudotuspelit
15:30Igdir FK - Iskenderunspor 1:015:30Trabzon FK - Ankaraspor 4:1
20:0024 Erzincanspor - Menemenspor 3:2ja.
20:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin Idmanyurdu 0:1
UKRAINA: Valioliiga
15:30Kolos Kovalivka - Zorya 0:1USA: MLS Next Pro
02:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 3:102:30Atlanta United 2 - Carolina Core 1:2
02:30Crown Legacy - New England II 2:1
05:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 1:2
USA: USL League One
01:30SiirrettyOne Knoxville - Forward Madison -:-USA: USL League Two
02:30Midwest United - Union FC Macomb 3:205:00Monterey Bay 2 - San Francisco City 1:0
USA: NISA
06:30Capo - LA Force 1:2USA: US Open Cup
02:00Charleston - Tormenta 3:2ja.02:00Indy Eleven - San Antonio 2:0
02:00North Carolina - Phoenix Rising 1:2ja.
02:30New York City II - Colorado Springs 1:0
02:30Tampa Bay - Birmingham 6:4ja.
03:00Union Omaha - Sporting Kansas City 1:2ja.
04:00New Mexico - Real Salt Lake 4:2
05:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC 1:3
05:30Seattle Sounders - Louisville City 3:2rp.
USA: NWSL - Naiset
03:00Houston Dash N - Sky Blue N 0:105:00San Diego Wave N - Utah Royals N 2:0
05:00Seattle Reign N - Kansas City Current N 0:0
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:30Shortan Guzor - Kokand 1912 1:016:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak 2:4
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset
14:30Smorgon N - Vitebsk N 0:10VIETNAM: V.League 1
13:00Gia Lai - Song Lam Nghe An 1:015:15Hanoi FC - Viettel 0:2
VIRO: Meistriliiga - Naiset
20:00Viimsi JK N - Saku Sporting N 0:2Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.