Rugby » Tänään » Kaikki ottelut
ENGLANTI: Premiership Rugby
17:00Northampton Saints - Gloucester -:-17:05Bristol - Saracens -:-
19:30Exeter Chiefs - Harlequins -:-
MAAILMA: Super Rugby
07:35Blues - Hurricanes 31:272. puoliaikaHighlanders - Crusaders 26:22
12:35Waratahs - Brumbies -:-
14:55Force - Fijian Drua -:-
RANSKA: Top 14
16:00USA Perpignan - Clermont -:-18:00Castres Olympique - Montpellier -:-
18:00Racing 92 - Bayonne -:-
18:00Section Paloise - Union Sportive Oyonnax -:-
18:00Toulon - Lyon -:-
22:05Bordeaux Begles - Stade Rochelais -:-
ARGENTIINA: Top 12
21:30Alumni - Newman -:-21:30Atl. Del Rosario - Buenos Aires -:-
21:30CASI - Regatas Bella Vista -:-
21:30Champagnat - Belgrano -:-
21:30CUBA - San Luis -:-
21:30SIC - Hindu -:-
AUSTRALIA: Shute Shield
08:05Eastwood - West Harbour 18:2208:05Gordon - Randwick 19:13
08:05Southern Districts - Manly 16:30
08:05Sydney Uni - Hunter Wildfires 38:34
08:05Warringah - Eastern Suburbs 27:22
08:05Western Sydney - Northern S. 29:28
ENGLANTI: Championship Rugby
16:30Cornish Pirates - Coventry R.F.C -:-16:30Doncaster - Ealing -:-
17:00Ampthill - Hartpury University -:-
17:00Caldy - Cambridge -:-
17:00London Scottish - Bedford Blues -:-
ENGLANTI: Premiership - Naiset
16:30Saracens N - Sale Sharks N -:-17:00Harlequins F.C. N - Leicester Tigers N -:-
17:00Trailfinders N - Exeter Chiefs N -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Super Rugby Americas
02:02Pampas XV - Selknam 54:019:32Cobras - American Raptors -:-
EUROOPPA: Rugby Europe Conference
15:00Norja - Suomi -:-GEORGIA: Didi 10 - Karsinta
16:00Armia Tbilisi - Artsivebi -:-ITALIA: Serie A Elite - Mestaruussarja
18:00Viadana - Emilia -:-ITÄVALTA: Premiership - Pudotuspelit
17:30Vienna Celtic - Donau Wien -:-MAAILMA: United Rugby Championship
15:00Bulls - Glasgow -:-17:05Scarlets - Ulster -:-
17:05Sharks - Benetton -:-
19:15Lions - Cardiff Blues -:-
19:15Munster - Connacht -:-
21:35Leinster - Ospreys -:-
MAAILMA: Pacific Four Series - Naiset
05:05Uusi-Seelanti N - USA N 57:52. puoliaikaAustralia N - Kanada N 14:33
PORTUGALI: CN Honra - Pudotuspelit
15:00Belenenses - Direito -:-PUOLA: Ekstraliga
14:00Lechia - Budowlani Lublin -:-20:00Arka - Ogniwo Sopot -:-
RANSKA: Nationale - Pudotuspelit
19:00Stade Nicois - Suresnes -:-20:00Narbonne - Carcassonne -:-
ROMANIA: Liga Nationala
11:00Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti -:-13:00CSM Baia Mare - SCM Timisoara -:-
SAKSA: 1. Bundesliga
16:00Berliner - Germania List -:-16:00Handschuhsheim - Heusenstamm -:-
16:00Hannover 78 - Hamburger RC -:-
16:00Heidelberg - Neuenheim -:-
16:00Leipzig - RK 03 Berlin -:-
16:00München RFC - Offenbacher -:-
16:00RSV Köln - Frankfurt -:-
16:00St. Pauli - Linden -:-
TŠEKKI: Extraliga
15:00Praga - Dragon -:-15:00Vyskov - Ricany -:-
USA: Major League Rugby
02:00Anthem RC - Houston SaberCats 15:3803:30Dallas Jackals - Los Angeles 26:29
22:00NOLA Gold - Seattle Seawolves -:-
VENÄJÄ: Premier League
14:00Lokomotiv Penza - Slava Moscow -:-WALES: Premiership - Pudotuspelit
16:40Llandovery - Newport -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa rugby tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.