REFRESH

Rugby » Huomenna » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Premiership Rugby

17:00SiirrettyGloucester - Worcester Warriors -:-
17:00London Irish - Bath -:-
17:00Sale Sharks - Exeter Chiefs -:-
17:00Saracens - Leicester Tigers -:-

RANSKA: Top 14

16:00Bordeaux Begles - Stade Francais -:-
18:00Brive - Bayonne -:-
18:00Clermont - Lyon -:-
18:00Section Paloise - Toulon -:-
18:00USA Perpignan - Castres Olympique -:-
22:05La Rochelle - Racing 92 -:-

ARGENTIINA: Top 13

21:30Atl. Del Rosario - San Luis -:-
21:30Buenos Aires - Alumni -:-
21:30Hindu - Newman -:-
21:30Los Tilos - CUBA -:-
21:30Regatas Bella Vista - Pucara -:-
21:30SIC - CASI -:-

ENGLANTI: Championship Rugby

17:00Ampthill - London Scottish -:-
17:00Bedford Blues - Caldy -:-
17:00Coventry R.F.C - Ealing -:-
17:00Richmond - Hartpury University -:-

ESPANJA: Division de Honor

18:00Valladolid RAC - Complutense Cisneros -:-

EUROOPPA: Rugby Europe Conference

15:00Slovenia - Kypros -:-

GEORGIA: Didi 10

15:00Batumi - Locomotive Tbilisi -:-
17:00Kazbegi - Ares Kutaisi -:-

HOLLANTI: Ereklasse

16:00Ascrum - RRC -:-
16:00Castricumse - Haagse -:-
16:00Haarlem - Eemland -:-
16:00LRC DIOK - Hookers -:-
16:00Oisterwijk - Gooi -:-
17:00Dukes - Hilversum -:-

IRLANTI: All Ireland League

16:30Cork Con - Young Munster -:-
16:30Garryowen - Dublin University -:-
16:30Lansdowne - Ballynahinch -:-
16:30Shannon - Terenure College -:-
16:30UCD - Clontarf -:-

ITALIA: Top10

17:00Petrarca Padova - Mogliano -:-
18:00Cammi Calvisano - Emilia -:-

MAAILMA: United Rugby Championship

15:00Stormers - Edinburgh -:-
17:05Ospreys - Glasgow -:-
19:05Munster - Zebre -:-
19:15Benetton - Scarlets -:-
21:35Dragons - Sharks -:-

PUOLA: Ekstraliga

15:00Skra Warszawa - Posnania Poznan -:-
16:00Master Pharm Lodz - Pogon Awenta Siedlce -:-
17:00Arka - Juvenia Krakow -:-
21:00Lechia - Ogniwo Sopot -:-

ROMANIA: Liga Nationala - Putoamispelit

11:00Alba Iulia - Navodari -:-

ROMANIA: Liga Nationala - Voittajien -vaihe

11:00CSM Baia Mare - Dinamo Bucuresti -:-
13:00Steaua Bucuresti - SCM Timisoara -:-

SKOTLANTI: Tennent's Premiership

17:00Edinburgh Academical - Jed-Forest -:-
17:00GHA RFC - Hawick -:-
17:00Heriots 2 - Selkirk -:-
17:00Marr - Currie -:-
17:00Musselburgh - Glasgow Hawks -:-

SKOTLANTI: Super 6

15:00Heriots - Ayrshire -:-
19:00Watsonians - Southern Knights -:-

SUOMI: SM-sarja - Pudotuspelit

16:00Helsinki Rugby Club - Warriors -:-

UUSI-SEELANTI: Bunnings NPC

04:05Southland - North Harbour -:-
06:35Auckland - Taranaki -:-
09:05Otago - Canterbury -:-

UUSI-SEELANTI: Heartland Championships

04:30Buller - King Country -:-
04:30East Coast - Wairarapa -:-
04:30Horowhenua - Whanganui -:-
04:30Mid Cant - South Cant -:-
04:30North Otago - West Coast -:-
04:30Poverty Bay - Thames Valley -:-

VENÄJÄ: Premier League

13:30Lokomotiv Penza - VVA-Podmoskovye -:-

WALES: Premiership

16:30Aberavon - Carmarthen -:-
16:30Cardiff - Ebbw Vale -:-
16:30Llandovery - Newport -:-
16:30Llanelli - RGC 1404 -:-
16:30Swansea - Pontypridd -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa rugby tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.