REFRESH

Pöytätennis » Tänään » Kaikki ottelut

JOUKKUEET - MIEHET: Extraliga (Tšekki)

15:00Havl. Brod - Ostrava -:-
19:00KT Prague - Hradec Kralove -:-
19:00Liberec - Havirov -:-
19:00TJ Ostrava - Prague -:-

JOUKKUEET - MIEHET: MM-kisat (Maailma)

05:10Brasilia - Tanska 3:1
05:10Slovenia - Puerto Rico 3:1
05:10USA - Thaimaa 3:2
08:05Egypti - Saudi-Arabia 3:0
08:05Etelä-Korea - Kanada 3:0
08:05Ranska - Uzbekistan 3:0
08:05Saksa - Kazakstan 3:0
LiveEnglanti - Puola 1:1
LiveJapani - Iran 1:0
LiveRuotsi - Australia 2:0
14:00Hong Kong - Unkari -:-
14:00Portugali - Slovakia -:-

JOUKKUEET - NAISET: MM-kisat (Maailma)

05:10Brasilia N - Etelä-Afrikka N 3:0
05:10Hong Kong N - Italia N 3:0
08:05Singapore N - Iran N 3:0
08:05Taiwan N - Portugali N 3:0
LiveEtelä-Korea N - Luxemburg N 1:0
LiveRomania N - Ruotsi N 1:0
14:00Japani N - Slovakia N -:-
14:00Puerto Rico N - Malesia N -:-
14:00Unkari N - Uzbekistan N -:-
14:00USA N - Kanada N -:-

OTHERS - MIEHET: Challenger Series (Saksa)

09:30Klein D. (Ger) - De las Heras R. (Esp) 3:0
10:10Juhasz P. (Hun) - Fadeev K. (Ger) 0:3
10:50Bluhm F. (Ger) - Rinderer D. (Ger) 3:0
11:30Sriram S. (Ind) - Fadeev K. (Ger) 2:3
12:10Amann S. (Ger) - Juhasz P. (Hun) -:-
12:50Klein D. (Ger) - Sriram S. (Ind) -:-
13:30Bluhm F. (Ger) - De las Heras R. (Esp) -:-

OTHERS - MIEHET: Liga Pro (CZ) (Tšekki)

23:00Bartik T. (Cze) - Sivera A. (Cze) 1:3
23:00Bezdicek M. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 3:1
23:00Korp P. (Cze) - Louda J. (Cze) 2:3
23:00Lieskovsky D. (Cze) - Svacha O. (Cze) 1:3
23:30Holik T. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 3:0
23:30Mastera M. (Cze) - Zivny P. (Cze) 3:2
23:30Pycha P. (Cze) - Tonar L. (Cze) 3:2
23:30Vrtal O. (Cze) - Herold J. (Cze) 2:3
00:00Hudeczek R. (Cze) - Vrtal O. (Cze) 1:3
00:00Korp P. (Cze) - Holik T. (Cze) 2:3
00:00Tonar L. (Cze) - Pycha P. (Cze) 0:3
00:00Zivny P. (Cze) - Bartik T. (Cze) 3:0
00:30Herold J. (Cze) - Bezdicek M. (Cze) 3:2
00:30Louda J. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 0:3
00:30Sivera A. (Cze) - Mastera M. (Cze) 3:2
00:30Svacha O. (Cze) - Lieskovsky D. (Cze) 2:3
01:00Postelt T. (Cze) - Mares E. (Cze) 3:2
01:00Strnad J. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 3:1
01:30Koubek V. (Cze) - Jicha D. (Cze) 1:3
01:30Tacinec M. (Cze) - Potensky J. (Cze) 3:1
02:00Hruska V. sr (Cze) - Plachy J. (Cze) 3:2
02:00Mares E. (Cze) - Zajicek J. (Cze) 3:1
02:30Postelt T. (Cze) - Koubek V. (Cze) 3:1
02:30Strnad J. (Cze) - Tacinec M. (Cze) 2:3
03:00Zajicek J. (Cze) - Jicha D. (Cze) 3:1
03:05Plachy J. (Cze) - Potensky J. (Cze) 3:2
03:30Hruska V. sr (Cze) - Tacinec M. (Cze) 2:3
03:30Mares E. (Cze) - Koubek V. (Cze) 3:1
04:00Jicha D. (Cze) - Postelt T. (Cze) 3:2
04:10Potensky J. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:0
04:30Koubek V. (Cze) - Zajicek J. (Cze) 0:3
04:30Tacinec M. (Cze) - Plachy J. (Cze) 1:3
05:00Jicha D. (Cze) - Mares E. (Cze) 3:2
05:00Potensky J. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 3:1
05:30Plachy J. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:1
05:30Zajicek J. (Cze) - Postelt T. (Cze) 2:3
06:00Potensky J. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 3:0
06:10Mares E. (Cze) - Zajicek J. (Cze) 1:3
06:30Plachy J. (Cze) - Tacinec M. (Cze) 3:2
06:40Postelt T. (Cze) - Jicha D. (Cze) 1:3
09:00Hudec S. (Cze) - Lovl J. (Cze) 3:2
09:00Machart J. (Cze) - Syroha M. (Cze) 1:3
09:00Pecka V. (Cze) - Varcl J. jr. (Cze) 3:1
09:00Stusek D. (Cze) - Strelec A. (Cze) 3:2
09:30Fnukal R. (Cze) - Koutnik J. (Cze) 1:3
09:30Lotrek K. (Cze) - Darin K. (Ukr) 3:2
09:30Nypl M. (Cze) - Pleskot J. (Cze) 2:3
09:30Prokupek J. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 3:2
10:00Lovl J. (Cze) - Fnukal R. (Cze) 3:2
10:00Syroha M. (Cze) - Nypl M. (Cze) 3:2
10:05Strelec A. (Cze) - Lotrek K. (Cze) 0:3
10:05Varcl J. jr. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 3:0
10:30Darin K. (Ukr) - Stusek D. (Cze) 2:3
10:30Jablonovsky J. (Cze) - Pecka V. (Cze) 2:3
10:30Koutnik J. (Cze) - Hudec S. (Cze) 2:3
10:30Pleskot J. (Cze) - Machart J. (Cze) 2:3
11:00Hudec S. (Cze) - Fnukal R. (Cze) 1:3
11:00Machart J. (Cze) - Nypl M. (Cze) 3:0
11:00Pecka V. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 3:1
11:00Stusek D. (Cze) - Lotrek K. (Cze) 2:3
11:30Lovl J. (Cze) - Koutnik J. (Cze) 3:1
11:30Strelec A. (Cze) - Darin K. (Ukr) 2:3
3. eräSyroha M. (Cze) - Pleskot J. (Cze) 1:1
4. eräVarcl J. jr. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 1:2
13:00Roubal B. (Cze) - Svatos V. (Cze) -:-
13:00Skulina B. (Cze) - Kanok J. (Cze) -:-
13:00Strouhal J. (Cze) - Tomasch D. (Cze) -:-
13:00Vyskocil S. (Cze) - Pokorny R. (Cze) -:-
13:30Bradac V. (Cze) - Krsek L. (Cze) -:-
13:30Kaloc B. (Cze) - Vedmoch M. (Cze) -:-
13:30Koutnik J. (Cze) - Ciz J. (Cze) -:-
13:30Pycha M. (Cze) - Gavelcik K. (Cze) -:-
14:00Kanok J. (Cze) - Kaloc B. (Cze) -:-
14:00Pokorny R. (Cze) - Koutnik J. (Cze) -:-
14:00Svatos V. (Cze) - Pycha M. (Cze) -:-
14:00Tomasch D. (Cze) - Bradac V. (Cze) -:-
14:30Ciz J. (Cze) - Vyskocil S. (Cze) -:-
14:30Gavelcik K. (Cze) - Roubal B. (Cze) -:-
14:30Krsek L. (Cze) - Strouhal J. (Cze) -:-
14:30Vedmoch M. (Cze) - Skulina B. (Cze) -:-
15:00Roubal B. (Cze) - Pycha M. (Cze) -:-
15:00Skulina B. (Cze) - Kaloc B. (Cze) -:-
15:00Strouhal J. (Cze) - Bradac V. (Cze) -:-
15:00Vyskocil S. (Cze) - Koutnik J. (Cze) -:-
15:30Kanok J. (Cze) - Vedmoch M. (Cze) -:-
15:30Pokorny R. (Cze) - Ciz J. (Cze) -:-
15:30Svatos V. (Cze) - Gavelcik K. (Cze) -:-
15:30Tomasch D. (Cze) - Krsek L. (Cze) -:-
17:00Biolek M. (Cze) - Novotny J. (Cze) -:-
17:00Facek P. (Cze) - Knot J. (Cze) -:-
17:00Hajek J. (Cze) - Vidourek J. (Cze) -:-
17:00Sucharda A. (Cze) - Klimenta M. (Cze) -:-
17:30Cecava M. (Cze) - Niezgoda R. (Cze) -:-
17:30Hyrsl J. (Cze) - Polovka R. (Cze) -:-
17:30Jablonovsky J. (Cze) - Tuma D. (Cze) -:-
17:30Tecl T. (Cze) - Ciz J. (Cze) -:-
18:00Klimenta M. (Cze) - Hyrsl J. (Cze) -:-
18:00Knot J. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
18:00Novotny J. (Cze) - Cecava M. (Cze) -:-
18:00Vidourek J. (Cze) - Tecl T. (Cze) -:-
18:30Ciz J. (Cze) - Hajek J. (Cze) -:-
18:30Niezgoda R. (Cze) - Biolek M. (Cze) -:-
18:30Polovka R. (Cze) - Sucharda A. (Cze) -:-
18:30Tuma D. (Cze) - Facek P. (Cze) -:-
19:00Biolek M. (Cze) - Cecava M. (Cze) -:-
19:00Facek P. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
19:00Hajek J. (Cze) - Tecl T. (Cze) -:-
19:00Sucharda A. (Cze) - Hyrsl J. (Cze) -:-
19:30Klimenta M. (Cze) - Polovka R. (Cze) -:-
19:30Knot J. (Cze) - Tuma D. (Cze) -:-
19:30Novotny J. (Cze) - Niezgoda R. (Cze) -:-
19:30Vidourek J. (Cze) - Ciz J. (Cze) -:-
21:00Cmunt M. (Cze) - Hisler P. (Cze) -:-
21:00Parizek M. (Cze) - Gireth P. (Cze) -:-
21:00Skvrna J. (Cze) - Vitasek A. (Cze) -:-
21:00Svanda L. (Cze) - Dvorak M. (Cze) -:-
21:30Celler J. (Cze) - Legen J. (Cze) -:-
21:30Mares E. (Cze) - Kanera J. (Cze) -:-
21:30Polasek R. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) -:-
21:30Tecl T. (Cze) - Vidourek J. (Cze) -:-
22:00Dvorak M. (Cze) - Tecl T. (Cze) -:-
22:00Gireth P. (Cze) - Mares E. (Cze) -:-
22:00Hisler P. (Cze) - Celler J. (Cze) -:-
22:00Vitasek A. (Cze) - Polasek R. (Cze) -:-
22:30Kanera J. (Cze) - Parizek M. (Cze) -:-
22:30Legen J. (Cze) - Cmunt M. (Cze) -:-
22:30Vidourek J. (Cze) - Svanda L. (Cze) -:-
22:30Zaskodny M. (Cze) - Skvrna J. (Cze) -:-
23:00Cmunt M. (Cze) - Celler J. (Cze) -:-
23:00Parizek M. (Cze) - Mares E. (Cze) -:-
23:00Skvrna J. (Cze) - Polasek R. (Cze) -:-
23:00Svanda L. (Cze) - Tecl T. (Cze) -:-
23:30Dvorak M. (Cze) - Vidourek J. (Cze) -:-
23:30Gireth P. (Cze) - Kanera J. (Cze) -:-
23:30Hisler P. (Cze) - Legen J. (Cze) -:-
23:30Vitasek A. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) -:-

OTHERS - MIEHET: MM-kisat - Joukkueet (Maailma)

05:10Calderano H. (Bra) - Andersen M. (Den) 3:0
05:10Jorgic D. (Slo) - Gonzalez D. (Pur) 3:0
05:10Sanguansin P. (Tha) - Levinski M. (Usa) 3:2
05:35Ishiy V. (Bra) - Lind A. (Den) 1:3
05:35Kozul D. (Slo) - Afanador B. (Pur) 3:0
05:50Passara P. (Tha) - Liang J. (Usa) 0:3
06:05Hribar P. (Slo) - Naranjo A. (Pur) 1:3
06:10Jouti E. (Bra) - Rasmussen T. (Den) 3:1
06:10Tancharoen S. (Tha) - Alto E. (Usa) 3:0
06:30Sanguansin P. (Tha) - Liang J. (Usa) 2:3
06:40Jorgic D. (Slo) - Afanador B. (Pur) 3:0
06:50Calderano H. (Bra) - Lind A. (Den) 3:1
07:10Passara P. (Tha) - Levinski M. (Usa) 0:3
07:15PeruutettuKozul D. (Slo) - Gonzalez D. (Pur) -:-
07:30PeruutettuIshiy V. (Bra) - Andersen M. (Den) -:-
08:05Alkhadrawi A. (Sau) - Abdel-Aziz Y. (Egy) 0:3
08:05Gerassimenko K. (Kaz) - Duda B. (Ger) 1:3
08:05Lebrun A. (Fra) - Anorboev A. (Uzb) 3:0
08:05Ly E. (Can) - An J. (Kor) 0:3
08:25Lebrun F. (Fra) - Kholikov E. (Uzb) 3:0
08:30Bu Shulaybi A. (Sau) - El-Beiali M. (Egy) 0:3
08:40Wang Z. (Can) - Jang W. (Kor) 0:3
08:45Rolland J. (Fra) - Iskandarov S. (Uzb) 3:0
08:50Zholudev D. (Kaz) - Qiu D. (Ger) 0:3
09:00Alshareif K. (Sau) - Shouman M. (Egy) 2:3
09:00Xu D. (Can) - Cho-Soong J. (Kor) 1:3
09:10Kurmangaliyev A. (Kaz) - Walther R. (Ger) 0:3
09:30PeruutettuAlkhadrawi A. (Sau) - El-Beiali M. (Egy) -:-
09:30PeruutettuGerassimenko K. (Kaz) - Qiu D. (Ger) -:-
09:30PeruutettuLebrun A. (Fra) - Kholikov E. (Uzb) -:-
09:30PeruutettuLy E. (Can) - Jang W. (Kor) -:-
10:00PeruutettuBu Shulaybi A. (Sau) - Abdel-Aziz Y. (Egy) -:-
10:00PeruutettuLebrun F. (Fra) - Anorboev A. (Uzb) -:-
10:00PeruutettuWang Z. (Can) - An J. (Kor) -:-
10:00PeruutettuZholudev D. (Kaz) - Duda B. (Ger) -:-
11:05Alamiyan N. (Irn) - Togami S. (Jpn) 0:3
11:05Chambers D. (Aus) - Falck M. (Swe) 0:3
11:05Kulczycki S. (Pol) - McBeath D. (Eng) 3:1
11:30Luu F. (Aus) - Karlsson K. (Swe) 0:3
4. eräAlamian N. (Irn) - Harimoto T. (Jpn) 1:2
11:40Redzimski M. (Pol) - Pitchford L. (Gbr) 0:3
2. eräLee Y. (Aus) - Kallberg A. (Swe) 0:1
1. eräKubik M. (Pol) - Walker S. (Eng) 0:0
12:05Hodaei A. H. (Irn) - Oikawa M. (Jpn) -:-
12:30Alamiyan N. (Irn) - Harimoto T. (Jpn) -:-
12:30Chambers D. (Aus) - Karlsson K. (Swe) -:-
12:30Kulczycki S. (Pol) - Pitchford L. (Gbr) -:-
13:00Alamian N. (Irn) - Togami S. (Jpn) -:-
13:00Luu F. (Aus) - Falck M. (Swe) -:-
13:00Redzimski M. (Pol) - McBeath D. (Eng) -:-

OTHERS - MIEHET: Setka Cup (Maailma)

23:00Rak S. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 3:1
23:00Ungurean M. (Ukr) - Bambuleac C. (Mda) 3:1
23:10Sydorak V. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 3:2
23:20Hrebeniuk A. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 3:1
23:25Ullman M. (Cze) - Zabransky J. (Cze) 1:3
23:30Dyrl V. (Mda) - Tudorean C. (Mda) 3:1
23:30Torba R. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:0
23:40Sheremeta V. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 1:3
23:45Krames J. (Cze) - Rejent S. (Cze) 1:3
23:50PeruutettuLobas V. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
23:50PeruutettuPolysynskyi M. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) -:-
23:50Yurchenko K. (Ukr) - Didukh O. (Ukr) 3:2
00:00Kistechko M. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 3:2
00:00Ungurean M. (Ukr) - Tudorean C. (Mda) 3:2
00:05PeruutettuKyilo V. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
00:10Budnikov A. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 1:3
00:20Krames J. (Cze) - Ullman M. (Cze) 3:0
00:25PeruutettuGomilko O. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
00:30Dyrl V. (Mda) - Bambuleac C. (Mda) 0:3
00:30Hrebeniuk A. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) 3:1
00:30Rak S. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:2
00:35PeruutettuDerevynskyi D. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
00:40Okopnyi V. (Ukr) - Sydorak V. (Ukr) 1:3
00:50Rejent S. (Cze) - Zabransky J. (Cze) 1:3
00:55PeruutettuSolomko R. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) -:-
01:00Ivanov V. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 3:1
01:00Kohut B. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) 1:3
01:00Ungurean M. (Ukr) - Dyrl V. (Mda) 3:2
01:05PeruutettuSokolov S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
01:25PeruutettuLazuryk D. (Ukr) - Chernyshov D. (Ukr) -:-
01:30Torba R. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) 0:3
01:30Tudorean C. (Mda) - Bambuleac C. (Mda) 3:1
01:35PeruutettuKyilo V. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
01:55PeruutettuGomilko O. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) -:-
02:00Rak S. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
02:00Tudorean C. (Mda) - Dyrl V. (Mda) 0:3
02:05PeruutettuKulishov H. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
02:25PeruutettuChernyshov D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
02:30Bambuleac C. (Mda) - Ungurean M. (Ukr) 3:0
02:30Kistechko M. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 2:3
02:35PeruutettuDerevynskyi D. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
02:55PeruutettuSolomko R. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) -:-
03:00Stanciu D. (Mda) - Butnaru D. (Ukr) 1:3
03:00Torba R. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 1:3
03:05PeruutettuKyilo V. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
03:25PeruutettuGomilko O. (Ukr) - Chernyshov D. (Ukr) -:-
03:30Melnic F. (Cze) - Kalev L. (Ukr) 3:1
03:30Rak S. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) 3:1
03:35PeruutettuSokolov S. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
03:55PeruutettuLazuryk D. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) -:-
04:00Stanciu D. (Mda) - Kalev L. (Ukr) 1:3
04:00Torba R. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 2:3
04:05PeruutettuDerevynskyi D. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
04:25PeruutettuSolomko R. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
04:30Kozachuk I. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 0:3
04:30Melnic F. (Cze) - Butnaru D. (Ukr) 1:3
04:35PeruutettuKyilo V. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
04:55PeruutettuGomilko O. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) -:-
05:00Rak S. (Ukr) - Torba R. (Ukr) 1:3
05:00Stanciu D. (Mda) - Melnic F. (Cze) 1:3
05:05PeruutettuDerevynskyi D. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
05:25PeruutettuSolomko R. (Ukr) - Chernyshov D. (Ukr) -:-
05:30Kalev L. (Ukr) - Butnaru D. (Ukr) 2:3
05:30Kistechko M. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 2:3
05:35PeruutettuDiachenko M. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
05:55PeruutettuRehotun D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
06:00Ivanov V. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:2
06:05PeruutettuKyilo V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
06:10Kalev L. (Ukr) - Stanciu D. (Mda) 3:0
06:25PeruutettuGomilko O. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:-
06:35PeruutettuSokolov S. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
06:40Butnaru D. (Ukr) - Melnic F. (Cze) 3:0
06:55PeruutettuLazuryk D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
07:05PeruutettuKulishov H. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
07:25PeruutettuChernyshov D. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) -:-
07:30Voronenkov V. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 1:3
07:30Ziakun O. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 1:3
08:00Gudimenko E. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) 2:3
08:00Tupyk M. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 2:3
08:05Kovalev Y. (Ukr) - Reva V. (Ukr) 3:2
08:30Ivchuk O. (Ukr) - Borysiuk O. (Ukr) 3:2
08:30Kurylenko O. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) 1:3
08:35Korobov A. (Ukr) - Peltek V. (Rus) 1:3
08:40Budnikov A. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 0:3
08:50Lyevshyn V. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 3:0
08:55Bielokon Y. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 1:3
09:00Voronenkov V. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) 0:3
09:00Ziakun O. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 3:2
09:05Leonov V. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 1:3
09:10Okopnyi V. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 3:2
09:15Hrncal M. (Cze) - Hrstka T. (Cze) 1:3
09:20Yurchenko K. (Ukr) - Hrebeniuk A. (Ukr) 2:3
09:25Kobets V. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) 3:0
09:30Borysiuk O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 2:3
09:30Panchenko B. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 2:3
09:40Kovalev Y. (Ukr) - Peltek V. (Rus) 0:3
09:40Sheremeta V. (Ukr) - Sydorak V. (Ukr) 3:1
09:45Taranko M. (Cze) - Hala P. (Cze) 3:0
09:50Didukh O. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 3:1
09:55Khandetsky S. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) 3:1
10:00Gudimenko E. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) 3:0
10:00Tupyk M. (Ukr) - Kurylenko O. (Ukr) 1:3
10:05Yushko R. (Ukr) - Reva V. (Ukr) 3:2
10:10Budnikov A. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 3:2
10:15Hrncal M. (Cze) - Hala P. (Cze) 3:0
10:20Lyevshyn V. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) 3:0
10:25Bielokon Y. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) 3:0
10:30Voronenkov V. (Ukr) - Borysiuk O. (Ukr) 0:3
10:30Ziakun O. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) 0:3
10:35Korobov A. (Ukr) - Leonov V. (Ukr) 3:1
10:45Sydorak V. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 2:3
10:45Taranko M. (Cze) - Hrstka T. (Cze) 1:3
10:50Didukh O. (Ukr) - Hrebeniuk A. (Ukr) 2:3
10:55Chuliukov S. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 3:2
11:00Ivchuk O. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) 1:3
11:00Kurylenko O. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) 0:3
11:05Kovalev Y. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:2
11:10Okopnyi V. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 3:2
11:15Hrncal M. (Cze) - Taranko M. (Cze) 0:3
11:20Yurchenko K. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 3:1
11:25Kobets V. (Ukr) - Khandetsky S. (Ukr) 3:0
11:30Gudimenko E. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 1:3
11:30Tupyk M. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 0:3
11:35Leonov V. (Ukr) - Peltek V. (Rus) 1:3
11:40Budnikov A. (Ukr) - Sydorak V. (Ukr) 0:3
11:45Hala P. (Cze) - Hrstka T. (Cze) 0:3
3. eräLyevshyn V. (Ukr) - Hrebeniuk A. (Ukr) 1:1
3. eräBielokon Y. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) 0:2
1. eräVoronenkov V. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) 0:0
1. eräZiakun O. (Ukr) - Kurylenko O. (Ukr) 0:0
12:05Korobov A. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
12:10Sheremeta V. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) -:-
12:20Didukh O. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
12:25Khandetsky S. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) -:-
12:30Gudimenko E. (Ukr) - Borysiuk O. (Ukr) -:-
12:30Tupyk M. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
12:35Kovalev Y. (Ukr) - Leonov V. (Ukr) -:-
12:40Okopnyi V. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) -:-
12:50Hrebeniuk A. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) -:-
12:55Kobets V. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
13:00Tveritinov R. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) -:-
13:00Valenda D. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
13:05Honchar Y. (Ukr) - Kalianov V. (Ukr) -:-
13:05Korobov A. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
13:10Budnikov A. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) -:-
13:15Krajc R. (Cze) - Zimcik L. (Cze) -:-
13:20Didukh O. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) -:-
13:25Bielokon Y. (Ukr) - Khandetsky S. (Ukr) -:-
13:30Voronenkov V. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
13:30Ziakun O. (Ukr) - Tupyk M. (Ukr) -:-
13:35Bochkovskyi V. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
13:35Peltek V. (Rus) - Reva V. (Ukr) -:-
13:40Okopnyi V. (Ukr) - Sydorak V. (Ukr) -:-
13:40Yakimenko S. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
13:45Prochazka A. (Cze) - Stacho L. (Cze) -:-
13:55Kobets V. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) -:-
14:00Ivchuk O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
14:00Kurylenko O. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) -:-
14:05Kovalev Y. (Ukr) - Korobov A. (Ukr) -:-
14:05Zholubak R. (Ukr) - Kalianov V. (Ukr) -:-
14:10Shepil V. (Ukr) - Tymofeev O. (Ukr) -:-
14:10Tebenko Y. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) -:-
14:15Krajc R. (Cze) - Stacho L. (Cze) -:-
14:25Samofal Y. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
14:30Borysiuk O. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
14:30Panchenko B. (Ukr) - Tveritinov R. (Ukr) -:-
14:35Honchar Y. (Ukr) - Bochkovskyi V. (Ukr) -:-
14:35Leonov V. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
14:40Budnikov A. (Ukr) - Okopnyi V. (Ukr) -:-
14:40Lobanov A. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) -:-
14:45Prochazka A. (Cze) - Zimcik L. (Cze) -:-
14:55Bielokon Y. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) -:-
14:55Dulich A. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) -:-
15:00Lushchyk A. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) -:-
15:00Sulima I. (Mda) - Crainiucov G. (Mda) -:-
15:05Yushko R. (Ukr) - Peltek V. (Rus) -:-
15:05Zholubak R. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
15:10Sheremeta V. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) -:-
15:10Yakimenko S. (Ukr) - Tymofeev O. (Ukr) -:-
15:15Krajc R. (Cze) - Prochazka A. (Cze) -:-
15:25Fedyna R. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) -:-
15:25Khandetsky S. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
15:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Sedin V. (Ukr) -:-
15:30Yavorskiy A. (Ukr) - Kovik I. (Mda) -:-
15:35Bochkovskyi V. (Ukr) - Kalianov V. (Ukr) -:-
15:35Khorolskyi V. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) -:-
15:40Sydorak V. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) -:-
15:40Tsoi K. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
15:45Stacho L. (Cze) - Zimcik L. (Cze) -:-
15:55Chuliukov S. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) -:-
15:55Hudyma O. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) -:-
16:00Baday M. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) -:-
16:00Sulima I. (Mda) - Kovik I. (Mda) -:-
16:05Honchar Y. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
16:05Sokolov S. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) -:-
16:10Shepil V. (Ukr) - Lobanov A. (Ukr) -:-
16:25Dulich A. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) -:-
16:25Khamurda V. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
16:30Lushchyk A. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) -:-
16:30Yavorskiy A. (Ukr) - Crainiucov G. (Mda) -:-
16:35Khripun R. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
16:35Zholubak R. (Ukr) - Bochkovskyi V. (Ukr) -:-
16:40Yakimenko S. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) -:-
16:55Derevynskyi D. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
16:55Moriak A. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) -:-
17:00Baday M. (Ukr) - Sedin V. (Ukr) -:-
17:00Sulima I. (Mda) - Yavorskiy A. (Ukr) -:-
17:05Chornobab V. (Ukr) - Kalianov V. (Ukr) -:-
17:05Khorolskyi V. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) -:-
17:10Lobanov A. (Ukr) - Tymofeev O. (Ukr) -:-
17:15Pavelka J. (Cze) - Cermak J. (Cze) -:-
17:25Fedyna R. (Ukr) - Hudyma O. (Ukr) -:-
17:25Kulishov H. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) -:-
17:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) -:-
17:30Kovik I. (Mda) - Crainiucov G. (Mda) -:-
17:35Polysynskyi M. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) -:-
17:35Zholubak R. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) -:-
17:40Shepil V. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
17:45Plyska O. (Cze) - Sprongl J. (Cze) -:-
17:50Mrykh M. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
17:55Dulich A. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) -:-
17:55Khamurda V. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
18:00Lushchyk A. (Ukr) - Sedin V. (Ukr) -:-
18:05Sokolov S. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) -:-
18:10Yakimenko S. (Ukr) - Lobanov A. (Ukr) -:-
18:15Pavelka J. (Cze) - Sprongl J. (Cze) -:-
18:20Sklyarenko A. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
18:25Hudyma O. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) -:-
18:25Kyilo V. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
18:30Baday M. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) -:-
18:35Khorolskyi V. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
18:40Shepil V. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) -:-
18:45Plyska O. (Cze) - Cermak J. (Cze) -:-
18:50Kolbasenko O. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) -:-
18:55Derevynskyi D. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
18:55Fedyna R. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) -:-
19:00Iurcenco I. (Mda) - Melnic F. (Cze) -:-
19:00Sedin V. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) -:-
19:05Khripun R. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) -:-
19:10Torba R. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) -:-
19:10Tymofeev O. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
19:15Pavelka J. (Cze) - Plyska O. (Cze) -:-
19:20Mrykh M. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
19:25Dulich A. (Ukr) - Hudyma O. (Ukr) -:-
19:25Khamurda V. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) -:-
19:30Baday M. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
19:30Pleskach V. (Mda) - Rusu E. (Mda) -:-
19:35Sokolov S. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) -:-
19:40Plishilo V. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) -:-
19:40Yakimenko S. (Ukr) - Shepil V. (Ukr) -:-
19:45Sprongl J. (Cze) - Cermak J. (Cze) -:-
19:50Sachuk S. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
19:55Fedyna R. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) -:-
19:55Kulishov H. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
20:00Iurcenco I. (Mda) - Rusu E. (Mda) -:-
20:05Khorolskyi V. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) -:-
20:10Lobanov A. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
20:10Rak S. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) -:-
20:20Sklyarenko A. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
20:25Derevynskyi D. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
20:25Pytsko I. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) -:-
20:30Pleskach V. (Mda) - Melnic F. (Cze) -:-
20:35Sokolov S. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
20:40Torba R. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
20:40Tsoi K. (Ukr) - Tymofeev O. (Ukr) -:-
20:50Mrykh M. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) -:-
20:55Dulich A. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
20:55Khamurda V. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
21:00Iurcenco I. (Mda) - Pleskach V. (Mda) -:-
21:05Lobas V. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) -:-
21:10Rak S. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) -:-
21:15Vitek M. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
21:20Kolbasenko O. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
21:25Derevynskyi D. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) -:-
21:25Hudyma O. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) -:-
21:30Rusu E. (Mda) - Melnic F. (Cze) -:-
21:35Khorolskyi V. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
21:40Plishilo V. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) -:-
21:45Drabek M. (Cze) - Herink J. (Cze) -:-
21:50Sklyarenko A. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
21:55Bambutsa R. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
21:55Moriak A. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) -:-
22:05Khripun R. (Ukr) - Grinenko K. (Ukr) -:-
22:10Torba R. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) -:-
22:15Vitek M. (Cze) - Herink J. (Cze) -:-
22:20Mrykh M. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
22:25Khamurda V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
22:35Polysynskyi M. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) -:-
22:40Rak S. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
22:45Drabek M. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
22:50Sklyarenko A. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) -:-
22:55Kulishov H. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
23:00Mischenko S. (Mda) - Nizioc I. (Mda) -:-
23:00Sydorak N. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) -:-
23:10Ivanov V. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) -:-
23:15Vitek M. (Cze) - Drabek M. (Cze) -:-
23:20Mishchenko V. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
23:25Kyilo V. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
23:30Slozka V. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) -:-
23:30Uzun N. (Mda) - Pashkevich R. (Ukr) -:-
23:40Rak S. (Ukr) - Torba R. (Ukr) -:-
23:45Herink J. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
23:50Mrykh M. (Ukr) - Sklyarenko A. (Ukr) -:-
00:00Korobko V. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) -:-
00:00Mischenko S. (Mda) - Pashkevich R. (Ukr) -:-
00:05Stepanchuk Y. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-
00:20Kolbasenko O. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
00:25Chepurnyi A. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
00:30Sydorak N. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) -:-
00:30Uzun N. (Mda) - Nizioc I. (Mda) -:-
00:35Skoryk O. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
00:50Sachuk S. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
00:55Chelpanov S. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-

OTHERS - MIEHET: TT Cup (Maailma)

23:00Vorisek T. (Cze) - Prida K. (Cze) 3:1
23:20Prusa M. (Cze) - Cousin J. (Cze) 1:3
23:30Zlamal J. (Cze) - Stach M. (Cze) 3:2
23:50Muhlhauser Z. (Cze) - Juhasz M. (Cze) 2:3
00:00Vorisek T. (Cze) - Stach M. (Cze) 3:2
00:35Prida K. (Cze) - Zlamal J. (Cze) 0:3
01:35Shing Y. (Usa) - Gandhi P. (Usa) 0:3
02:00Gandhi P. (Usa) - Rana G. (Usa) 3:0
02:30Shing Y. (Usa) - Rana G. (Usa) 2:3
03:05Stecklein P. (Usa) - Gandhi P. (Usa) 2:3
03:30Shing Y. (Usa) - Stecklein P. (Usa) 0:3
04:00Rana G. (Usa) - Stecklein P. (Usa) 1:3
04:30Rana G. (Usa) - Shing Y. (Usa) 1:3
05:00Gandhi P. (Usa) - Stecklein P. (Usa) 3:1
08:40Rudomina K. (Pol) - Piszczatowski P. (Pol) 3:1
08:55Vukha M. (Est) - Strogov S. (Est) 3:0
09:00Bozek P. (Pol) - Zuk A. (Pol) 1:3
09:15Aracil S. (Esp) - Alvarez M. R. (Esp) 3:1
09:20Libene T. (Est) - Pukk O. (Est) 3:0
09:20Srnka J. (Cze) - Chlumsky P. (Cze) 3:1
09:30Urbanowicz K. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 1:3
09:45Gonzalez P. J. (Esp) - Cascales F. (Esp) 3:1
09:45Vukha M. (Est) - Pukk O. (Est) 2:3
09:50Ruzicka J. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) 2:3
09:55Kulveit J. (Cze) - Fabini M. (Cze) 3:2
10:00Rudomina K. (Pol) - Zuk A. (Pol) 1:3
10:15Aracil S. (Esp) - Cascales F. (Esp) 0:3
10:20Strogov S. (Est) - Libene T. (Est) 1:3
10:30Srnka J. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) 2:3
10:30Wloszek S. (Pol) - Piszczatowski P. (Pol) 1:3
10:35Nemec F. G. (Cze) - Papirnik P. (Cze) 3:1
10:45Alvarez M. R. (Esp) - Gonzalez P. J. (Esp) 3:1
10:45Vukha M. (Est) - Libene T. (Est) 3:1
10:50Chlumsky P. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:2
11:00Kulveit J. (Cze) - Papirnik P. (Cze) 3:1
11:15Aracil S. (Esp) - Gonzalez P. J. (Esp) 2:3
11:15Pukk O. (Est) - Strogov S. (Est) 0:3
11:20Srnka J. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 0:3
11:35Bozek P. (Pol) - Urbanowicz K. (Pol) 3:0
5. eräFabini M. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) 2:2
11:35Rudomina K. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 3:1
11:45Cascales F. (Esp) - Alvarez M. R. (Esp) 3:0
2. eräHejda Jr V. (Cze) - Chlumsky P. (Cze) 0:1
12:05Kulveit J. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) -:-
12:05Urbanowicz K. (Pol) - Zuk A. (Pol) -:-
12:10Aracil S. (Esp) - Alvarez M. R. (Esp) -:-
12:25Papirnik P. (Cze) - Fabini M. (Cze) -:-
12:30Bozek P. (Pol) - Piszczatowski P. (Pol) -:-
12:40Gonzalez P. J. (Esp) - Cascales F. (Esp) -:-
13:00Rudomina K. (Pol) - Urbanowicz K. (Pol) -:-
13:10Aracil S. (Esp) - Cascales F. (Esp) -:-
13:20Novak M. (Cze) - Vilhelm P. (Cze) -:-
13:30Bozek P. (Pol) - Wloszek S. (Pol) -:-
13:40Alvarez M. R. (Esp) - Gonzalez P. J. (Esp) -:-
13:50Mutl D. (Cze) - Bron Z. (Cze) -:-
13:55Fiklik O. (Cze) - Fabini M. (Cze) -:-
14:00Zuk A. (Pol) - Piszczatowski P. (Pol) -:-
14:10Aracil S. (Esp) - Gonzalez P. J. (Esp) -:-
14:20Novak M. (Cze) - Bron Z. (Cze) -:-
14:25Nemec F. G. (Cze) - Kulveit J. (Cze) -:-
14:30Rudomina K. (Pol) - Bozek P. (Pol) -:-
14:40Cascales F. (Esp) - Alvarez M. R. (Esp) -:-
14:50Vilhelm P. (Cze) - Mutl D. (Cze) -:-
14:55Fiklik O. (Cze) - Kulveit J. (Cze) -:-
15:00Urbanowicz K. (Pol) - Piszczatowski P. (Pol) -:-
15:20Novak M. (Cze) - Mutl D. (Cze) -:-
15:25Fabini M. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) -:-
15:30Wloszek S. (Pol) - Zuk A. (Pol) -:-
15:50Bron Z. (Cze) - Vilhelm P. (Cze) -:-
15:55Fiklik O. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) -:-
16:25Kulveit J. (Cze) - Fabini M. (Cze) -:-
18:15Salla A. (Est) - Mannik M. (Ukr) -:-
18:45Nermann J. (Ukr) - Viidas M. (Est) -:-
19:15Salla A. (Est) - Viidas M. (Est) -:-
19:45Mannik M. (Ukr) - Nermann J. (Ukr) -:-
20:15Salla A. (Est) - Nermann J. (Ukr) -:-
20:45Viidas M. (Est) - Mannik M. (Ukr) -:-

OTHERS - MIEHET: TT Star Series (Tšekki)

09:20Martinko J. (Cze) - Abbasi A. (Irn) 3:1
10:25Sklensky M. (Cze) - Spanik T. (Svk) 3:2
11:20Jancarik L. (Cze) - Gavlas A. (Cze) 3:1
Odottaa
päivityksiä
Mego P. (Cze) - Rezetka R. (Svk) 0:0
12:05Martinko J. (Cze) - Sklensky M. (Cze) -:-
12:15Jancarik L. (Cze) - Spanik T. (Svk) -:-
12:45Rezetka R. (Svk) - Abbasi A. (Irn) -:-
13:15Mego P. (Cze) - Gavlas A. (Cze) -:-
13:45Martinko J. (Cze) - Jancarik L. (Cze) -:-
14:15Sklensky M. (Cze) - Abbasi A. (Irn) -:-
14:45Mego P. (Cze) - Spanik T. (Svk) -:-
15:15Rezetka R. (Svk) - Gavlas A. (Cze) -:-
15:45Sklensky M. (Cze) - Jancarik L. (Cze) -:-
16:15Martinko J. (Cze) - Mego P. (Cze) -:-
16:45Gavlas A. (Cze) - Abbasi A. (Irn) -:-
17:15Rezetka R. (Svk) - Spanik T. (Svk) -:-

OTHERS - MIEHET: Win Cup (Ukraina)

23:00Kovalenko Vi. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 3:2
23:00Tsybulin S. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:2
23:10Pokydko S. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 0:3
23:15Tkachenko A. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) 2:3
23:30Halynskyi M. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) 3:0
23:30Korobeynik S. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) 3:0
23:30Kovalenko Vi. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) 3:0
23:50Shelest O. (Ukr) - Krivenko V. (Ukr) 1:3
00:00Pokydko S. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 0:3
00:00Sheshurak L. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 3:0
00:00Skachenko S. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 1:3
00:15Krivenko V. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 1:3
00:30Halynskyi M. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:0
00:30Krol Y. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) 2:3
00:30Pirveli R. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) 3:2
00:45Shelest O. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) 1:3
01:00Halynskyi M. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 1:3
01:00Skachenko S. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 0:3
01:00Yurkov D. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) 3:1
01:15Shelest O. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:2
01:30Krol Y. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:2
01:30Sheshurak L. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:0
01:45Krivenko V. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) 2:3
02:00Ivashkin O. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 3:2
02:00Krol Y. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) 3:0
02:15Rehush A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
02:30Sheshurak L. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 1:3
02:30Yurkov D. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 1:3
02:45Krivenko V. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 2:3
03:00Korobeynik S. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) 1:3
03:30Yurkov D. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 2:3
07:30Liushnia O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 3:0
07:30Sharpay V. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 3:2
08:00Krokhmal V. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 2:3
08:05Deineha M. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 2:3
08:05Mukha T. (Ukr) - Kibka V. (Ukr) 0:3
08:15Lyzohub S. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 2:3
08:30Grabskiy A. (Ukr) - Khorolskyi V. (Ukr) 3:1
08:30Liushnia O. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 3:2
08:30Sharpay V. (Ukr) - Kibka V. (Ukr) 3:1
08:45Fekete S. (Hun) - Shyshkin M. (Ukr) 3:1
09:00Krokhmal V. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
09:10Deineha M. (Ukr) - Khorolskyi V. (Ukr) 0:3
09:10Mukha T. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 1:3
09:25Lyzohub S. (Ukr) - Shyshkin M. (Ukr) 0:3
09:30Grabskiy A. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 1:3
09:30Liushnia O. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 3:0
09:30Sharpay V. (Ukr) - Mukha T. (Ukr) 2:3
09:45Fekete S. (Hun) - Zaporozhets D. (Ukr) 2:3
10:00Deineha M. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) 2:3
10:00Holoveshkin O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 1:3
10:00Kibka V. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 1:3
10:25Lyzohub S. (Ukr) - Fekete S. (Hun) 1:3
10:30Buluy S. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 3:0
10:30Khorolskyi V. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 1:3
10:30Rodin A. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 2:3
10:45Shyshkin M. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 1:3
11:00Holoveshkin O. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 3:1
11:00Kibka V. (Ukr) - Mukha T. (Ukr) 1:3
11:05Pidleteichuk P. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) 2:3
11:15Zaporozhets D. (Ukr) - Lyzohub S. (Ukr) 3:0
11:30Holoveshkin O. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 3:2
11:30Khorolskyi V. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) 0:3
11:30Kibka V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 1:3
11:45Shyshkin M. (Ukr) - Fekete S. (Hun) 0:3
12:00Buluy S. (Ukr) - Mukha T. (Ukr) -:-
12:00Khorolskyi V. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
12:00Rodin A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
12:15Shyshkin M. (Ukr) - Lyzohub S. (Ukr) -:-
12:30Krokhmal V. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
12:30Mukha T. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
12:30Pidleteichuk P. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
12:45Zaporozhets D. (Ukr) - Fekete S. (Hun) -:-
13:00Buluy S. (Ukr) - Kibka V. (Ukr) -:-
13:00Grabskiy A. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
13:00Rodin A. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) -:-
13:15Fekete S. (Hun) - Lyzohub S. (Ukr) -:-
13:30Boychuk V. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) -:-
13:30Pidleteichuk P. (Ukr) - Khorolskyi V. (Ukr) -:-
13:30Pokydko S. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
13:45Zaporozhets D. (Ukr) - Shyshkin M. (Ukr) -:-
14:00Pisklov S. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
14:00Yurkov D. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) -:-
14:30Boychuk V. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
14:30Pokydko S. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) -:-
14:30Sheshurak L. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
15:00Pisklov S. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) -:-
15:00Yurchenko H. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) -:-
15:00Yurkov D. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
15:30Boychuk V. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
15:30Pokydko S. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) -:-
15:30Sheshurak L. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) -:-
16:00Bortsov D. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
16:00Gedz V. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) -:-
16:00Yurchenko H. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
16:30Korobeynik S. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) -:-
16:30Sheshurak L. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
16:30Styranets M. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
17:00Bortsov D. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) -:-
17:00Gedz V. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
17:00Tatarinov V. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
17:30Bortsov D. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) -:-
17:30Gedz V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
17:30Ivashkin O. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
18:00Korobeynik S. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) -:-
18:00Styranets M. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
18:00Tatarinov V. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
18:30Pisklov S. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
18:30Tatarinov V. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
18:30Yurkov D. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) -:-
19:00Ivashkin O. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
19:00Korobeynik S. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) -:-
19:00Styranets M. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
19:30Shcherbak D. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
19:30Yurchenko H. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
20:00Ivashkin O. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) -:-
20:00Yolkin A. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
20:30Shcherbak D. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
21:00Trydukh I. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) -:-
21:00Yolkin A. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
21:15Krivenko V. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
21:30Shcherbak D. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
21:30Zavinskiy S. (Ukr) - Pinchuk V. (Ukr) -:-
21:45Rehush A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
22:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
22:00Pirveli R. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
22:00Trydukh I. (Ukr) - Pinchuk V. (Ukr) -:-
22:15Krivenko V. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
22:30Kebalo D. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
22:30Sukovatiy I. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
22:30Zavinskiy S. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) -:-
22:45Rehush A. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
23:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
23:00Pirveli R. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
23:00Trydukh I. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
23:15Krivenko V. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) -:-
23:30Kryvorotko Y. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
23:30Pinchuk V. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) -:-
23:30Sukovatiy I. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
23:45Zhuravlev A. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
00:00Gaevy N. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
00:00Kebalo D. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
00:00Pirveli R. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
00:15Storozhenko O. (Ukr) - Krivenko V. (Ukr) -:-
00:30Pinchuk V. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
00:30Rubtsov E. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
00:30Yolkin A. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
00:45Zhuravlev A. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) -:-

OTHERS - NAISET: MM-kisat - Joukkueet (Maailma)

05:10Doo H. K. (Hkg) - Vivarelli D. (Ita) 3:0
05:10Takahashi B. (Bra) - Kalam M. (Rsa) 3:0
05:30Takahashi G. (Bra) - Patel D. J. (Rsa) 3:0
05:35Zhu C. (Hkg) - Piccolin G. (Ita) 3:1
05:45Watanabe L. (Bra) - Edwards L. (Rsa) 3:0
06:15Lee H. Ch. (Hkg) - Arlia N. (Ita) 3:0
06:15PeruutettuTakahashi B. (Bra) - Patel D. J. (Rsa) -:-
06:45PeruutettuDoo H. K. (Hkg) - Piccolin G. (Ita) -:-
06:45PeruutettuTakahashi G. (Bra) - Kalam M. (Rsa) -:-
07:15PeruutettuZhu C. (Hkg) - Vivarelli D. (Ita) -:-
08:05Chen S-Y. (Tpe) - Shao J. (Por) 3:1
08:05Shahsavari N. (Irn) - Wong X. R. (Sgp) 0:3
08:35Ashtari M. (Irn) - Zeng J. (Sgp) 0:3
09:00Cheng I-C. (Tpe) - Fu Y. (Por) 3:2
09:00Hajilou P. (Irn) - Zhou J. (Sgp) 0:3
09:30Liu H.-Y. (Tpe) - Matos I. (Por) 3:0
09:30PeruutettuShahsavari N. (Irn) - Zeng J. (Sgp) -:-
10:00PeruutettuAshtari M. (Irn) - Wong X. R. (Sgp) -:-
10:00PeruutettuChen S-Y. (Tpe) - Fu Y. (Por) -:-
10:15PeruutettuCheng I-C. (Tpe) - Shao J. (Por) -:-
11:05Lee Z. (Kor) - de Nutte S. (Lux) 3:0
11:05Szocs B. (Rou) - Hansson M. (Swe) 3:0
5. eräSamara E. (Rou) - Bergström L. (Swe) 2:2
4. eräJeon J. (Kor) - Ni X. (Lux) 1:2
12:05Diaconu A. (Rou) - Bergand F. (Swe) -:-
12:05Kim H.J (Kor) - Gonderinger T. (Lux) -:-
12:30Lee Z. (Kor) - Ni X. (Lux) -:-
12:30Szocs B. (Rou) - Bergström L. (Swe) -:-
13:00Jeon J. (Kor) - de Nutte S. (Lux) -:-
13:00Samara E. (Rou) - Hansson M. (Swe) -:-

OTHERS - NAISET: Setka Cup (Maailma)

07:25Holiak H. (Ukr) - Buryh A. (Ukr) 3:0
07:55Drebotiuk A. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) 1:3
08:25Baryliak A. (Ukr) - Okhnych V. (Ukr) 0:3
08:55Holiak H. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) 3:2
09:25Okhnych V. (Ukr) - Buryh A. (Ukr) 3:0
09:55Drebotiuk A. (Ukr) - Baryliak A. (Ukr) 3:2
10:25Holiak H. (Ukr) - Okhnych V. (Ukr) 2:3
10:55Baryliak A. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) 1:3
11:25Drebotiuk A. (Ukr) - Buryh A. (Ukr) 2:3
2. eräHoliak H. (Ukr) - Baryliak A. (Ukr) 0:1
12:25Drebotiuk A. (Ukr) - Okhnych V. (Ukr) -:-
12:55Panchishin O. (Ukr) - Buryh A. (Ukr) -:-
13:25Holiak H. (Ukr) - Drebotiuk A. (Ukr) -:-
13:55Baryliak A. (Ukr) - Buryh A. (Ukr) -:-
14:25Okhnych V. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) -:-
15:00Mykhailyk Y. (Ukr) - Telezhinskaya O. (Ukr) -:-
15:30Melnik O. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
16:00Kurtenko V. (Ukr) - Telezhinskaya O. (Ukr) -:-
16:30Mykhailyk Y. (Ukr) - Melnik O. (Ukr) -:-
17:00Kurtenko V. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
17:30Melnik O. (Ukr) - Telezhinskaya O. (Ukr) -:-
18:00Mykhailyk Y. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
18:30Kurtenko V. (Ukr) - Melnik O. (Ukr) -:-
19:00Yureneva S. (Ukr) - Telezhinskaya O. (Ukr) -:-
19:30Kurtenko V. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-

OTHERS - NAISET: Win Cup (Ukraina)

14:45Zaitseva V. (Ukr) - Zanik Y. (Ukr) -:-
15:15Lesnaya Y. (Ukr) - Yuhan T. (Ukr) -:-
15:45Zaitseva V. (Ukr) - Yuhan T. (Ukr) -:-
16:15Lesnaya Y. (Ukr) - Zanik Y. (Ukr) -:-
16:45Zaitseva V. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) -:-
17:15Yuhan T. (Ukr) - Zanik Y. (Ukr) -:-
17:45Zanik Y. (Ukr) - Zaitseva V. (Ukr) -:-
18:15Yuhan T. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) -:-
18:45Yuhan T. (Ukr) - Zaitseva V. (Ukr) -:-
19:15Zanik Y. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) -:-
19:45Lesnaya Y. (Ukr) - Zaitseva V. (Ukr) -:-
20:15Zanik Y. (Ukr) - Yuhan T. (Ukr) -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa pöytätennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.