REFRESH

Lentopallo » 07.12.2022 » Kaikki ottelut

PUOLA: PlusLiga

17:15Olsztyn - Belchatow -:-
19:30Luk Lublin - Cuprum -:-
22:00Bielsko-Biala - Barkom -:-

SUOMI: Mestaruusliiga

18:30Hurmos - Tiikerit -:-
18:30Loimu - Savo Volley -:-
18:30TUTO Volley - Hurrikaani -:-
18:30VaLePa - Ducks -:-

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

18:30Hämeenlinna N - Arctic Volley N -:-

BELGIA: EuroMillions League

21:30Achel - Guibertin -:-
21:30Lindemans Aalst - Waremme -:-
21:30Menen - Maaseik -:-
21:30VDK G. - Roeselare -:-

BRASILIA: Superliga

00:30America Volei - Sesi -:-

BRASILIA: Superliga - Naiset

00:30Praia Clube N - ABEL Moda Volei N -:-
02:30Minas N - SESC-RJ N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

12:00Hyundai Skywalkers - Samsung Blue Fangs -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

12:00Pepper Savings Bank N - Hungkuk N -:-

EUROOPPA: Mestareiden liiga - Naiset

16:00Vakifbank N - Crvena zvezda N -:-
18:00Conegliano N - Vasas N -:-
18:00Eczacibasi N - Targoviste N -:-
19:00LKS Lodz N - Stuttgart N -:-
21:00Le Cannet N - Alba Blaj N -:-
21:00Vero Volley N - Prometey N -:-
21:30Chemik Police N - Maritsa Plovdiv N -:-

EUROOPPA: MEVZA - Naiset

19:00Bekescsabai N (Hun) - Mladost N (Cro) -:-

HOLLANTI: Eredivisie

21:00Orion - Huizen -:-

ISLANTI: Mizunodeild - Naiset

22:00Afturelding N - Alftanes N -:-

ITALIA: Serie A2

21:30BCC-NEP Castellana - Vibo Valentia -:-
21:30HRK Motta di Livenza - Pordenone -:-

KAZAKSTAN: National League

06:00Zhayik Uralsk - Pavlodar -:-
08:30Altai - Ushkyn Kokshetau -:-
11:00Atyrau - Burevestnik Almaty -:-
13:30Esil Petropavlovsk - Taraz Jambil -:-

KIINA: CVL

08:30Henan - Sichuan -:-
11:00Zhejiang - Shenzhen -:-
13:30Beijing - Fujian -:-

KIINA: CVL - Naiset - Ensimmäinen vaihe

08:30Beijing N - Shandong N -:-
11:00Sichuan N - Shenzhen N -:-
13:30Bohai N - Liaoning N -:-

KREIKKA: League Cup - Pudotuspelit

18:00Foinikas Syroy - Athlos Orestiadas -:-
19:00Polichnnis - AONS Milon -:-
19:30Olympiakos - Kifisia -:-

LATVIA: Nacionala Liga - Naiset

20:00Latvijas Universitate N - RSU-MVS N -:-

MAAILMA: Club World Championship

23:00Minas (Bra) - Paykan (Irn) -:-

NORJA: Eliteserien

19:30Koll - OSI -:-

RANSKA: Coupe de France

21:00REC Volley - Illacaise -:-

ROMANIA: Divizia A1

15:00Rapid Bucuresti - Arcada Galati -:-

SAKSA: 1. Bundesliga

21:00Herrsching - BR Volleys -:-

SLOVAKIA: Extraliga

19:00Prievidza - Presov -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset

18:00Slavia Bratislava N - Brusno N -:-
20:00Nove Mesto nad Vahom N - Projekt RD SVF N -:-
20:00UNIZA Zilina N - SVK Pezinok N -:-
20:30VKP Bratislava N - Presov N -:-

SLOVENIA: Slovenia Cup

19:00ACH Ljubljana - Fuzinar -:-
20:00Salonit Anhovo - Triglav Kranj -:-
20:30OK Maribor - Crnuce -:-

SLOVENIA: Slovenia Cup - Naiset

18:30Calcit Kamnik N - Grosuplje N -:-
19:00GEN-I Volley NG N - Ankaran N -:-
19:00Nova KBM Branik N - Formula Formis N -:-

TŠEKKI: Czech Cup - Pudotuspelit

18:30Beskydy - Pribram -:-

TURKKI: Sultanlar Ligi - Naiset

13:00Nilufer Bld. N - Ankara PTT N -:-

UKRAINA: Superleague

19:00Prometey - Epitsentr Podoliani -:-

UNKARI: Extraliga

20:00Szolnoki - Szegedi -:-

UNKARI: Hungarian Cup

21:00Debrecen - Vegyesz -:-

VENÄJÄ: Super League

16:00Kemerovo - Dinamo-Lo -:-
16:00Nizhnevartovsk - Zenit St. Petersburg -:-
16:00Novyi Urengoy - Novosibirsk -:-
16:00Surgut region - Din. Moskova -:-
16:00Ufa - Novokuybyshevsk -:-
18:00ASK N. Novgorod - Zenit Kazan -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.