REFRESH

Lentopallo » 04.12.2022 » Kaikki ottelut

ITALIA: SuperLega

19:00Monza - Modena -:-
21:30Piacenza - Cisterna -:-
21:30Verona - Siena -:-

PUOLA: PlusLiga

15:45Kedzierzyn-Kozle - Czarni Radom -:-
18:30Barkom - Zawiercie -:-

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

17:00JymyVolley N - Hämeenlinna N -:-
17:00LiigaPloki N - LP Kangasala N -:-
17:00LP-Vampula N - Puijo N -:-

ARGENTIINA: LVA

23:00Banfield - AMUVOCA Voley -:-
01:00Once Unidos - Obras Pocito -:-
16:00UPCN - Monteros -:-
18:00Paracao - UVT San Juan -:-
20:00Policial Voley - River Plate -:-
23:00Ciudad - Obras Pocito -:-

BRASILIA: Superliga - Naiset

00:00SESC-RJ N - Pinheiros N -:-
02:30Praia Clube N - Osasco N -:-
22:00Barueri N - Maringa N -:-

BULGARIA: SuperLiga

18:00Dobrudja - Dea Sport Burgas -:-
18:30Beroe - Montana -:-
18:30Cherno More - Levski Sofia -:-

ENGLANTI: Super League

15:00Sunderland - Malory Eagles -:-
15:30Sheffield - London Polonia -:-

ENGLANTI: Super League - Naiset

13:30London Orcas N - London Inter Crocs N -:-
14:30Leeds N - Polonia London N -:-

ESPANJA: SuperLiga

18:00Melilla - Emeve Lugo -:-

ESPANJA: Superliga - Naiset

13:00Heidelberg N - Las Palmas N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

07:00KB Stars - KAL Jumbos -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

09:00Expressway Co N - Hyundai E&C Hillstate N -:-

EUROOPPA: Baltic League

17:00RTU - Daugavpils -:-
17:00Valio Võru - TTU -:-

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

13:00Noortekoondis N - Famila/Võru VK N -:-
14:00Jelgava N - RSU-MVS N -:-
14:00TTU N - Tartu Ulikool N -:-
17:00SUFA klubs N - Riga VS N -:-

HOLLANTI: Eredivisie

17:00Papendal/Arnhem - VCN -:-
17:30Limburg - Advisie/SSS -:-

HOLLANTI: DELA League - Naiset

15:30Eurosped N - Summa Peelpush N -:-
16:30FAST N - VV Utrecht N -:-

ISLANTI: Mizunodeild

16:00Afturelding - Vestri -:-
17:00Stal-Ulfur - Akureyri -:-

ISLANTI: Mizunodeild - Naiset

14:00Alftanes N - Akureyri N -:-

ITALIA: Serie A2

19:00Lupi Santa Croce - HRK Motta di Livenza -:-
19:00Porto Viro - Grottazzolina -:-

ITALIA: Serie A1 - Naiset

16:30Bergamo N - Pinerolo N -:-
18:00Chieri '76 N - Vallefoglia N -:-
18:00Cuneo N - Vero Volley N -:-
18:00Firenze N - Casalmaggiore N -:-
18:00UYBA Busto Arsizio N - Macerata N -:-
21:00Conegliano N - Scandicci N -:-

ITALIA: Serie A2 - Naiset

18:00Albese N - Brescia N -:-
18:00Anthea Vicenza N - Soverato N -:-
18:00Martignacco N - San Giovanni N -:-
18:00Messina N - Talmassons N -:-
18:00Offanengo N - Picco Lecco N -:-
18:00Olbia N - Mondovi N -:-
18:00Pallavolo Perugia N - Marsala N -:-
18:00Roma N - Montecchio N -:-
18:00Sassuolo N - Club Italia N -:-
18:00Trentino N - Montale N -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga

17:00Roadrunners/Perchtoldsdorf - Waidhofen -:-
18:00Steyr - hotVolleys -:-
19:30Döbling - Bisamberg -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset

12:00Höchst N - Villach N -:-
12:30Dornbirn N - Wildcats 2 N -:-
15:30Liebenau N - Roadrunners N -:-
17:30Wolfsberg N - Akad. Graz N -:-

ITÄVALTA: Austria Cup - Naiset

11:00UVC Graz N - Purgstall N -:-

JAPANI: V.League

06:00JTEKT - Nagano -:-
07:05Panasonic Panthers - Nagoya -:-
08:00Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi -:-
08:00Tokyo Great Bears - JT Thunders -:-
08:00Toray Arrows - Osaka Sakai -:-

JAPANI: V.League - Naiset

05:00Toray Arrows N - Ageo N -:-
06:00Denso Airybees N - Body Queenseis N -:-
06:00NEC Red Rockets N - Kurobe Aqua Fairies N -:-
06:05Himeji Victorina N - JT Marvelous N -:-
07:00Hitachi N - Okayama Seagulls N -:-
07:00PFU Blue Cats N - Hisamitsu Springs N -:-

KIINA: CVL

08:30Sichuan - Zhejiang -:-
11:00Fujian - Liaoning -:-
13:30Shenzhen - Beijing -:-

KROATIA: Prva Liga - Naiset

17:30Pula N - Sinj N -:-

LATVIA: Nacionala Liga

13:00RTU 2 - Augsdaugava -:-
14:00Vecumnieki - Jekabpils -:-

MONTENEGRO: Superliga

21:15Sutjeska - Mornar -:-

PORTUGALI: Campeonato Nacional

18:00Leixoes SC - Esmoriz GC -:-
18:00Santo Tirso - SC Caldas -:-
19:00Academica de Espinho - A. J. F. Bastardo -:-
19:00Gondomar - Sporting de Espinho -:-
19:00Mamede - Castelo Maia GC -:-
20:00Vitoria - Viana -:-
20:30Sporting CP - Benfica -:-

PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset

17:00Braga N - Boavista N -:-
17:00Famalicao N - Leixoes N -:-
17:00Vilacondense N - Sporting N -:-
17:00Vitoria Guimaraes N - AJM/FC Porto N -:-
18:00Madeira N - Sporting de Espinho N -:-

PUOLA: I. Liga

18:00Gwardia Wroclaw - Astra Nowa Sol -:-

PUOLA: TAURON Liga

20:00Radom N - Tarnow N -:-
21:30Legionowo N - Wroclaw N -:-

ROMANIA: Divizia A1

15:00Zalau - Craiova -:-

RUOTSI: Elitserien - Naiset

16:30Sollentuna N - Lunds VK N -:-

SAKSA: 1. Bundesliga

18:30Netzhoppers - Unterhaching -:-

SAKSA: 2. Bundesliga North

17:00Schüttorf - Lindow/Gransee -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South

17:00Dresden - Mühldorf -:-
17:00VC Gotha - Friedrichshafen 2 -:-

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

16:00Berlin N - Emlichheim N -:-
17:00Essen-Borbeck N - Leverkusen N -:-
17:00Ostbevern N - Oythe N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

16:00Vilsbiburg II N - VCO Dresden N -:-
17:00Altdorf N - Planegg-Krailling N -:-
17:00SV Lohhof N - Grimma N -:-
17:00Waldgirmes N - Unterhaching N -:-

SERBIA: Liga - Naiset

19:00Omladinac N - Novi Sad N -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset

17:00SVK Pezinok N - Slavia Bratislava N -:-

SVEITSI: NLA

18:00Luzern - Chenois -:-

SVEITSI: NLA - Naiset

18:00Aesch Pfeffingen N - Toggenburg N -:-
18:30NUC Volleyball N - Cheseaux N -:-

TANSKA: Volleyligaen

20:00Middelfart - Nordenskov UIF -:-

TANSKA: 1. Division West

11:00Aalborg Volley - Skovbakken -:-

TANSKA: 1. Division East

14:00Grondal - VLI -:-
15:00KSV - Holte -:-

TANSKA: 1. Division West - Naiset

13:00Aalborg Volley N - Skovbakken N -:-

TANSKA: 1. Division East - Naiset

10:45KSV N - Lynge N -:-

TURKKI: Efeler Ligi

12:00Tursad - Arkasspor -:-
16:30Altekma - Ziraat Bankasi -:-

TURKKI: 1. Ligi

12:00Anadolu Voleybol - Corum Bld -:-
12:00Gaziantep Genclik - Akkus Bld -:-
12:00Gümüshane - Yenisehir -:-
13:00Alanya Bld - Aydin Büyüksehir Belediye Spor -:-
13:00Bigadic Bld. - HGTC Bursa 2 -:-
13:00Kagitspor - Milas Bld -:-
13:00Niksar - Hakkari Genclik Merkezi -:-
13:00Yesilkent Spor - TVF Spor Lisesi -:-
13:00Ürgüp Spor - Istanbul BB -:-
14:00Saint Joseph - Tarim Kredi Genclik -:-
14:30Kolejliler - Okyanus Koleji -:-

TURKKI: Sultanlar Ligi - Naiset

14:00Nilufer Bld. N - Aydin B.Sehir Bld. N -:-
16:00THY N - Sigorta Shop N -:-
17:30Eczacibasi N - Kuzey Boru Genclik N -:-

TURKKI: 1. Ligi - Naiset

16:30Besiktas N - Eregli Bld. N -:-

UKRAINA: Superleague - Naiset

12:00Balta N - Ternopil N -:-

UNKARI: Extraliga

17:00Dagi - Miskolc -:-
17:00Kecskemeti RC - Fino Kaposvar SE -:-
19:00MAFC - Debrecen -:-
20:00Vegyesz - Penzugyor -:-

VENÄJÄ: Super League - Naiset

16:30Dynamo Moskova N - Krasnodar N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.