REFRESH

Lentopallo » 02.12.2022 » Kaikki ottelut

PUOLA: PlusLiga

21:30Projekt Warszawa - Bielsko-Biala -:-

ARGENTIINA: LVA

23:00UPCN - Policial Voley -:-
01:00Once Unidos - Ciudad -:-
17:00Obras Pocito - Paracao -:-
20:00UVT San Juan - Monteros -:-
23:00UPCN - Banfield -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga

19:00Bijeljina - Mladost Brcko -:-
20:00Kakanj - Jedinstvo -:-
20:00Ljubinje-Bankom - Borac -:-

BRASILIA: Superliga

23:00Sesi - Rede Cuca Volei -:-
02:30Guarulhos - America Volei -:-
00:00Volei Renata - Araguari -:-

BRASILIA: Superliga - Naiset

00:00Sao Caetano N - Barueri N -:-

BULGARIA: SuperLiga

18:00Marek Dupnitsa - Slaviya Sofia -:-

BULGARIA: Superliga - Naiset

16:00CSKA Sofia N - Slaviya Sofia N -:-
18:00Kazanlak N - Maritza 2022 N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

12:00OK Financial Group - Samsung Blue Fangs -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

12:00IBK N - Hungkuk N -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga

21:00Leibnitz - Akad. Graz -:-

KIINA: CVL

08:30Liaoning - Shenzhen -:-
11:00Beijing - Sichuan -:-
13:30Zhejiang - Henan -:-

KIINA: CVL - Naiset - Ensimmäinen vaihe

08:00Guangdong N - Liaoning N -:-
08:30Sichuan N - Hebei N -:-
10:00Fujian N - Shandong N -:-
11:00Zhejiang Kaiyuan N - Yun Nan University N -:-
12:00Shanghai N - Shenzhen N -:-
13:30Beijing N - Henan N -:-
14:00Jiangsu ECE N - Bohai N -:-

KROATIA: Superliga

21:00Varazdin - Sisak -:-

KYPROS: Opap Championship

20:00APOEL - Anagennisis -:-
20:00ENP - Omonia -:-
20:00Olympias Frenaro - Salamina -:-
20:00Pafos - Anorthosis -:-

LATVIA: Nacionala Liga

20:00Aizpute - Ventspils -:-

LATVIA: Nacionala Liga - Naiset

18:00Jelgava N - Riga VS N -:-

PERU: LNSV - Pudotuspelit

01:00Junior Callao - Huaraz -:-
03:00Regatas Lima - Peerless -:-

PUOLA: TAURON Liga

18:30LKS Lodz N - Rzeszow N -:-

RANSKA: Ligue A

21:00Toulouse - Tourcoing -:-

RUOTSI: Elitserien

20:00Vingåker - Södertelge -:-

SERBIA: Liga

19:00Crvena zvezda - Jedinstvo -:-
20:00Spartak Ljig - Mladi Radnik -:-

SERBIA: Liga - Naiset

20:00Spartak Subotica N - Batajnica N -:-
21:30Crvena zvezda N - Ub N -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset

20:30Projekt RD SVF N - VKP Bratislava N -:-

TANSKA: Volleyligaen

20:30Vestsjaelland - Hvidovre -:-

TANSKA: 1. Division West

20:00DHV Odense 2 - Aarhus 1900 -:-

TŠEKKI: 1. liga

20:00CZU Prague - Bucovice -:-
20:00Hradec Kralove - Velke Mezirici -:-
20:00Liberec B - Blue Volley Ostrava -:-
20:00MFF Prague - Tesla Brno -:-
20:00Plzen - Ceske Budejovice B -:-
21:00Dobrichovice - Prague B -:-

TŠEKKI: 1. liga - Naiset

19:00Dobrichovice N - Zizkov N -:-
19:00Nusle N - Stresovice N -:-
19:00Plzen N - VK Liberec B N -:-
20:00Ceske Budejovice N - Rudolfov N -:-
20:00Hronov N - KP Brno B N -:-
20:00Prostejov B N - Hradec Kralove N -:-

TURKKI: Efeler Ligi

19:00Bursa - Hekimoglu Bursa -:-

UKRAINA: Superleague - Naiset

19:00Dobrodiy Meduniversitet N - Ternopil N -:-

UNKARI: Extraliga - Naiset

18:15MTK Budapest N - Nyiregyhaza N -:-
19:00KNRC N - Ujpest N -:-

VENÄJÄ: Super League

15:00Orenburg - Ufa -:-
17:00Zenit Kazan - Nizhnevartovsk -:-
18:30Din. Moskova - Novyi Urengoy -:-

VENÄJÄ: Super League - Naiset

15:30Uralochka-NTMK N - Metar Chelyabinsk N -:-
17:00Odintsovo N - Minchanka N -:-

VIRO: Esiliiga

19:00Viljandi - Pere Leib Tartu 2 -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.