REFRESH

Lentopallo » 23.11.2022 » Kaikki ottelut

PUOLA: PlusLiga

17:15Belchatow - Czarni Radom 3:0
19:30Cuprum - Kedzierzyn-Kozle 0:3
22:00Projekt Warszawa - Luk Lublin 1:3

SUOMI: Mestaruusliiga

18:30Hurrikaani - Ducks 3:2
18:30KyKy - Tiikerit 0:3
18:30Perungan Pojat - Savo Volley 3:0

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

18:30LiigaPloki N - LP-Vampula N 2:3

BRASILIA: Superliga - Naiset

02:30SESC-RJ N - ABEL Moda Volei N 3:0

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

12:00Kepco - OK Financial Group 1:3

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

12:00GS Caltex N - IBK N 1:3

EUROOPPA: Mestareiden liiga - Naiset - Karsinta

22:00La Laguna N - Calcit Kamnik N 3:1

EUROOPPA: Challenge Cup - Naiset

18:00Panathinaikos N - Aesch Pfeffingen N 3:0
19:00Brusno N - Riga VS N 0:3
20:00ASP Thetis N - Legionowo N 3:0
20:00Linz-Steg N - Walfer N 3:0
20:00Randaberg N - UKF Nitra N 3:0
20:00Sokol/Post SV N - Holte N 3:0
20:00Tent N - Rapid Bucuresti N 0:3
20:00Ub N - Apollon N 3:0
20:00Wildcats N - Prostejov N 1:3
20:30Sliedrecht N - Galeb N 3:0
21:00Chieri '76 N - Gacko N 3:0

EUROOPPA: MEVZA

18:00Mok Mursa (Cro) - Mladost Ribola Kastela (Cro) 3:0
20:00Aich/Dob (Aut) - Waldviertel (Aut) 3:0
20:00Myjava (Svk) - Amstetten NO (Aut) 3:1
21:00Calcit Kamnik (Slo) - OK Maribor (Slo) 3:1

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

18:00Famila/Võru VK N - TTU N 0:3

HOLLANTI: Eredivisie

21:00Groningen/Lycurgus - RECO 3:0
21:00Huizen - Dynamo Apeldoorn 1:3
21:00Orion - Taurus 3:0
21:00Vocasa Nijmegen - Papendal/Arnhem 3:1

ISLANTI: Mizunodeild - Naiset

21:00HK Kopavogur N - Alftanes N 0:3
21:30Husavik N - Akureyri N 3:0

ITALIA: Serie A1 - Naiset

21:30Conegliano N - Firenze N 3:1

ITALIA: Serie A2 - Naiset

20:00Futura Volley Giovani N - Olbia N 3:0
20:30Martignacco N - Anthea Vicenza N 3:0
21:30Albese N - Club Italia N 3:0
21:30Cremona N - Brescia N 0:3
21:30Marsala N - Sant'Elia N 3:2
21:30Montale N - Mondovi N 1:3
21:30Montecchio N - Messina N 3:2
21:30Offanengo N - Trentino N 0:3
21:30Roma N - Pallavolo Perugia N 3:0
21:30Sassuolo N - Picco Lecco N 2:3
21:30Soverato N - Talmassons N 2:3

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset

21:00Akad. Graz N - Liebenau N 3:1

KIINA: CVL

08:00Beijing - Jiangsu 2:3
10:00Zhejiang - Shandong 2:3
12:00Shanghai - Sichuan 3:2
14:00Henan - Tianjin 2:3

KIINA: CVL - Naiset - Ensimmäinen vaihe

08:30Liaoning N - Yun Nan University N 3:1
08:30Zhejiang Kaiyuan N - Guangdong N 0:3
11:00Shenzhen N - Hebei N 3:1
11:00Sichuan N - Fujian N 0:3
13:30Beijing N - Shanghai N 2:3
13:30Bohai N - Henan N 3:0

LATVIA: Nacionala Liga - Naiset

20:00Riga VS 2 N - RSU-MVS N 0:3

PUOLA: I. Liga

19:00Siedlce - Olimpia Sulecin 3:1

PUOLA: I. Liga - Naiset

18:00Czestochowianka N - SMS PZPS Szczyrk N 0:3

PUOLA: Polish Cup - Naiset

20:00Nowy Dwor Mazowiecki N - Chemik Police N 0:3

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

17:00U. Cluj N - Pitesti N 0:3

SAKSA: DVV Cup

20:00Giesen - Netzhoppers 3:1
20:30Schwaig - Düren 1:3
21:00Herrsching - Friedrichshafen 1:3

SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset

19:30Aachen N - Neuwied N 3:0
19:30Dresdner SC N - Erfurt N 3:0
19:30Stuttgart N - USC Münster N 3:0
19:30Suhl N - Palmberg Schwerin N 1:3
19:30Vilsbiburg N - Potsdam N 1:3
20:00Wiesbaden N - NawaRo Straubing N 3:2

SERBIA: Serbia Cup

20:00Mladi Radnik - Vojvodina 3:1

SLOVAKIA: Extraliga

19:00Presov - Projekt RD SVF 3:0

TŠEKKI: Extraliga - Naiset

20:30Selmy Brno N - VK Liberec N 3:2

TURKKI: Sultanlar Ligi - Naiset

12:00Fenerbahce N - Aydin B.Sehir Bld. N 3:0
14:00Sigorta Shop N - Cukurova Bld N 2:3
15:00THY N - Bolu Bld N 3:1
16:00Eczacibasi N - Galatasaray N 3:0
17:00Ilbank N - Kuzey Boru Genclik N 0:3

TURKKI: 1. Ligi - Naiset

11:00Kayseri N - Gaziantep Merinos N 3:1
13:00Canakkale N - Muratpasa N 0:3
13:00Mihaliccik N - Adam Voleybol N 0:3
13:00Sakarya N - Ciftlikkoy Bld N 3:0
14:00Istanbul BB N - Goztepe N 0:3
15:00Ankara Karayollari N - Eregli Bld. N 3:1
15:00Edremit Bld. N - Havran Bld N 3:0
15:00Karsiyaka N - AVR Atletik N 1:3
15:00Lima Spor N - Tarsus Bld N 0:3
16:00Yesilyurt N - Vakifbank 2 N 3:1
17:00Kolejliler N - ALS Halk N 2:3
17:30Besiktas N - Bahcelievler N 3:0

UKRAINA: Superleague

16:00Epitsentr Podoliani - Ukraina U18 3:1
19:00DSO Ternopil - VNAU 1:3

VALKO-VENÄJÄ: Division A

15:30Zapadnij Bug - Energia Gomel 1:3

VALKO-VENÄJÄ: Championship - Naiset

16:00A. Baranovichi N - Minsk 2 3:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.